Sobota, 20.04 | Niedziela, 21.04 | Poniedziałek, 22.04 | Wtorek, 23.04 | Środa, 24.04 | Czwartek, 25.04 | Piątek, 26.04 |
---|---|---|---|---|---|---|
07:00
(Polska 2023) Czas: 21min. |
07:00
07:25
07:55
|
07:00
07:40
| ||||
08:15
|
08:30
|
08:30
(Polska) Czas: 120min. |
08:15
(Polska) Czas: 120min. |
08:00
(Polska) Czas: 120min. | ||
09:05
| ||||||
Reklama | ||||||
10:00
(USA, Islandia, Indie, Wielka Brytania, Francja, Egipt 2021) Reżyseria: Christophe Cousin Czas: 52min.
10:55
Łowcy tajemnic Bałtyku odc. 3: Rosyjski Kuter Torpedowy "Tupolew G-5" dokument Plan emisji Rozwiń opis |
10:30
(Polska) Czas: 120min. |
10:15
(Polska) Czas: 120min. |
10:00
(Hiszpania 2023) Czas: 120min. | |||
11:40
| ||||||
12:30
|
12:00
(USA 2022) Czas: 40min.
12:40
(USA 2022) Czas: 40min. |
12:30
(Polska) Czas: 120min. |
12:25
(Polska) Czas: 120min. |
12:00
(Polska) Czas: 120min. | ||
13:15
|
13:30
|
13:40
(Hiszpania 2023) Czas: 120min. | ||||
Reklama | ||||||
14:00
14:50
|
14:20
|
14:00
(Polska) Czas: 120min. |
14:20
| |||
15:45
Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 2 odc. 10 - W Dolinie Pałaców i Ogrodów dokument Plan emisji Rozwiń opis |
15:05
15:50
|
15:50
| ||||
16:10
|
16:05
16:50
|
16:40
|
16:40
| |||
17:05
|
17:00
Na żywo
(Polska 2023) Czas: 21min.
17:25
Na żywo
(Polska) Czas: 120min. |
17:15
(Hiszpania 2023) Czas: 120min. |
17:00
17:50
|
17:35
|
17:35
| |
18:25
|
18:25
|
18:25
| ||||
Reklama | ||||||
19:40
Na żywo Wstęp do meczu: KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok magazyn sportowy Plan emisji Rozwiń opis
(Polska 2023) Czas: 11min.
19:55
Na żywo
(Polska) Czas: 120min. |
19:25
|
19:10
|
19:10
|
19:10
| ||
20:55
Na żywo
(Hiszpania 2023) Czas: 120min. |
20:05
20:50
|
20:00
(Litwa, Polska, Serbia 2023) Reżyseria: DK Welchman Hugh Welchman Obsada: Kamila Urzędowska Robert Gulaczyk Mirosław Baka Ewa Kasprzyk Sonia Mietielica Andrzej Konopka Małgorzata Kożuchowska Sonia Bohosiewicz Julia Wieniawa Dorota Stalińska Czas: 110min. |
20:00
20:50
|
20:25
Na żywo
(Polska) Czas: 120min. | ||
21:00
Na żywo
(Polska) Czas: 55min. |
21:40
|
21:40
| ||||
22:00
22:55
|
22:30
|
22:05
22:30
(Belgia, Niemcy, Francja 2022) Reżyseria: Ivan Fegyveres Olivier Barma Manuel BOURSINHAC David MORLEY David MORLEY Obsada: Ken Duken Olivier Marchal Erika Sainte Nicolas Grandhomme Nora von Waldstätten Czas: 51min. |
22:25
| |||
23:25
|
23:45
|
23:20
|
23:20
(Belgia, Niemcy, Francja 2022) Reżyseria: Ivan Fegyveres Olivier Barma Manuel BOURSINHAC David MORLEY David MORLEY Obsada: Ken Duken Olivier Marchal Erika Sainte Nicolas Grandhomme Nora von Waldstätten Czas: 51min. |
23:10
|
23:00
23:55
| |
00:10
|
00:05
00:50
|
00:15
(USA, Holandia, Chiny, Bułgaria 2017) Reżyseria: Patrick Hughes Obsada: Ryan Reynolds Samuel L. Jackson Gary Oldman Salma Hayek Élodie Yung Joaquim de Almeida Kirsty Mitchell Richard E. Grant Yuri Kolokolnikov Sam Hazeldine Czas: 118min. |
00:00
| |||
01:00
|
01:50
| |||||
02:30
(Polska 2021) Czas: 58min. |
02:15
02:55
|
02:15
|
02:25
| |||
03:30
|
03:40
|
03:05
03:50
| ||||
04:30
|