Menu
Twoje
Moje Stacje
Moje Audycje
Sport na żywo w TV
Stacje
Co obejrzeć?
Polecane w telewizji
Kabarety w telewizji
Filmy w TV naziemnej
Premiery - filmy i seriale
Grupy
kanałów
Kanały telewizji naziemnej (DVB-T)
Kanały ogólnotematyczne
Kanały filmowe i serialowe
Kanały sportowe
Kanały esportowe
Kanały dokumentalne
Kanały lifestyle
Kanały rozrywkowe
Kanały muzyczne
Kanały dziecięce
Kanały informacyjne
Kanały regionalne i lokalne
Kanały AXN
Kanały BBC
Kanały Canal+ Prestige
Kanały Comedy Central i Paramount
Kanały Discovery
Kanały Disney
Kanały ELEVEN SPORTS
Kanały Eurosport
Kanały FilmBox
Kanały FOX i Nat Geo
Kanały HBO
Kanały MTV
Kanały Platforma CANAL+
Kanały Nick
Kanały Polsat Sport
Kanały Telewizji Polskiej
naziemna.info
Przerwy w nadawaniu TV i radia
Lista nadajników TV naziemnej
Aktualności
Portal
Kontakt
Polityka prywatności
Szukaj
Reklama
Program Cinemax na tydzień
OD
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
DO
05:59
06:59
07:59
08:59
09:59
10:59
11:59
12:59
13:59
14:59
15:59
16:59
17:59
18:59
19:59
20:59
21:59
22:59
23:59
00:59
01:59
02:59
03:59
04:59
05:59
Pokaż
Grupy kanałów
-- listę można przewijać --
Kanały telewizji naziemnej (DVB-T)
Kanały ogólnotematyczne
Kanały filmowe i serialowe
Kanały sportowe
Kanały esportowe
Kanały dokumentalne
Kanały lifestyle
Kanały rozrywkowe
Kanały muzyczne
Kanały dziecięce
Kanały informacyjne
Kanały regionalne i lokalne
Kanały AXN
Kanały BBC
Kanały Canal+ Prestige
Kanały Comedy Central i Paramount
Kanały Discovery
Kanały Disney
Kanały ELEVEN SPORTS
Kanały Eurosport
Kanały FilmBox
Kanały FOX i Nat Geo
Kanały HBO
Kanały MTV
Kanały Platforma CANAL+
Kanały Nick
Kanały Polsat Sport
Kanały Telewizji Polskiej
Stacje
TVP1 HD
TVP2 HD
TVP3
Polsat
TVN
TV4
TV Puls
TVN 7
PULS 2
TV6
Super Polsat
Stopklatka TV
ESKA TV
TTV
POLO TV
ANTENA TV
TVP Kultura
TVP Historia
TVP Sport
TVP Rozrywka
TVP Dokument
TVP Nauka
ALFA TVP
TVP INFO
TVP Kobieta
TV Trwam
TVP ABC
FOKUS TV
Zoom TV
Nowa TV
METRO
Telewizja WP
Wydarzenia24
ViDocTV (d. CTV9)
TVP Seriale
Polsat Film
Polsat Seriale
Kino Polska
Comedy Central
Polsat Comedy Central Extra
Paramount Channel Polska
AXN
AXN Black
AXN Spin
AXN White
FX (d. FOX)
FX Comedy (d. FOX Comedy)
TVN Fabuła
Ale kino+
AMC
CBS Europa
Sundance TV
13 Ulica
SCI FI
Warner TV (d. TNT)
Epic Drama
HBO
HBO2
HBO3
Cinemax
Cinemax2
CANAL+ PREMIUM
CANAL+ 1
CANAL+ 4K ULTRA HD
CANAL+ FAMILY
CANAL+ FILM
CANAL+ SERIALE
NOVELAS+
NOVELAS+1 (d. DIZI)
Kino TV
FilmBox Action
FilmBox Arthouse
FilmBox Extra HD
FilmBox Family
FilmBox Premium HD
Novela TV
Romance TV
BBC First
Polsat Sport 1
Polsat Sport 2 (d. Extra)
Polsat Sport 3 (d. News)
Polsat Sport Fight
Eurosport 1
Eurosport 2
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN SPORTS 2
ELEVEN SPORTS 3
ELEVEN SPORTS 4
Viaplay
CANAL+ SPORT
CANAL+ SPORT 2
CANAL+ SPORT 3
CANAL+ SPORT 4
CANAL+ SPORT 5
FightKlub
SportKlub
FightBox
Gametoon HD
Animal Planet
Discovery Channel
Discovery Historia
Discovery Science
Nat Geo People
National Geographic Wild
National Geographic
Polsat Doku
Planete+
Polsat Viasat Explore
Polsat Viasat History
Polsat Viasat Nature
ID
HISTORY
HISTORY2
CI Polsat
BBC Earth
CANAL+ DOKUMENT
Water Planet
TVN24
TVN24 BiS
Polsat News
Superstacja
TVN Style
TVN Turbo
Polsat Cafe
Polsat Play
Food Network
HGTV
Travel Channel
CANAL+ DOMO
CANAL+ KUCHNIA
Discovery Life
BBC Brit
BBC Lifestyle
Lifetime
TLC
DTX
Motowizja
Golf Channel
Polsat Games
CBS Reality
E!
RED CARPET TV
RED TOP TV
TVP Polonia
TVP HD
TVP Wilno
TVP 4K
Polonia 1
Tele5
TBN Polska HD
Polsat Rodzina
Polsat 2
Nick Jr.
Nickelodeon
NickToons
Cartoonito (d. Boomerang)
Cartoon Network
Disney Channel
Disney Junior
Disney XD
MiniMini+
teleTOON+
POLSAT JimJam
BBC CBeebies
Junior Channel
Da Vinci
MTV Polska
MTV 00s
TeenNick
VH1
Kino Polska Muzyka
STARS.TV
Disco Polo Music
Polsat Music
ESKA TV Extra
TVP3 Białystok
TVP3 Bydgoszcz
TVP3 Gdańsk
TVP3 Gorzów Wlkp.
TVP3 Katowice
TVP3 Kielce
TVP3 Kraków
TVP3 Lublin
TVP3 Łódź
TVP3 Olsztyn
TVP3 Opole
TVP3 Poznań
TVP3 Rzeszów
TVP3 Szczecin
TVP3 Warszawa
TVP3 Wrocław
TVS
TVC
Polsat Sport Premium 1
Polsat Sport Premium 2
Polsat Sport Premium 3 PPV
Polsat Sport Premium 4 PPV
Polsat Sport Premium 5 PPV
Polsat Sport Premium 6 PPV
CANAL+ NOW
TV Okazje
Telewizja Republika
Adventure
NUTA.TV
Power TV
TOP KIDS
Junior Music
Extreme Sports Channel
Active Family
ATM Rozrywka
Widok dnia
Od dziś
Poniedziałek, 13.05
Wtorek, 14.05
Środa, 15.05
Czwartek, 16.05
Piątek, 17.05
Sobota, 18.05
Niedziela, 19.05
06:00
A potem przyszła miłość...
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(CZECH REPUBLIC 2022)
Reżyseria
:
Šimon Holý
Obsada
:
Pavla Tomicová
Sára Venclovská
Tereza Hofová
Eliška Soukupová
Marián Chalány
Czas
: 84min.
06:00
Oliverio i basen
komedia, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(MEXICO 2021)
Reżyseria
:
Arcadi Palerm-Artis
Obsada
:
Alejandro Arean
Mónica Huarte
Camila Calónico
Jacobo Lieberman
Jorge Zárate
Czas
: 96min.
06:00
Zachwyt
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(ARGENTINA 2022)
Reżyseria
:
Mariano Biasin
Obsada
:
Martín Miller
Teo Inama Chiabrando
Joaquín Arana
Facundo Trotonda
Azul Mazzeo
Pedro González
Agustina Midolo
Candela de Carli
Emma Subiela
Jorge Sesán
Czas
: 96min.
06:00
Krowa, która wyśpiewała przyszłość
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(CHILE 2022)
Reżyseria
:
Francisca Alegria
Obsada
:
Mía Maestro
Alfredo Castro
Leonor Varela
Marcial Tagle
Enzo Ferrada
Czas
: 94min.
06:00
Księżniczka
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(ITALY 2022)
Reżyseria
:
Le Van Kiet
Obsada
:
Joey King
Dominic Cooper
Olga Kurylenko
Veronica Ngo
Alex Reid
Ed Stoppard
Antoni Davidov
Radoslav Parvanov
Liudmil Kehaiov
Katelyn Rose Downey
Czas
: 106min.
06:00
Hellboy
akcja, komiksowy
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2004)
Reżyseria
:
Guillermo del Toro
Obsada
:
Ron Perlman
John Hurt
Selma Blair
Rupert Evans
Jeffrey Tambor
Karel Roden
Brian Steele
Ladislav Beran
Biddy Hodson
Corey Johnson
Czas
: 116min.
06:00
Bliskie spotkania trzeciego stopnia
sci fi, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 1980)
Reżyseria
:
Steven Spielberg
Obsada
:
Richard Dreyfuss
François Truffaut
Teri Garr
Melinda Dillon
Bob Balaban
J. Patrick McNamara
Warren J. Kemmerling
Roberts Blossom
Phil Dodds
Cary Guffey
Czas
: 131min.
07:30
Gorączka śródziemnomorska
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(GERMANY 2022)
Reżyseria
:
Maha Haj
Obsada
:
Amer Hlehel
Ashraf Farah
Anat Hadid
Samir Elias
Cynthia Saleem
Czas
: 105min.
07:40
Moja jedyna
komedia, romantyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(ITALY 2021)
Reżyseria
:
Marco Martani
Obsada
:
Andrea Arcangeli
Alessandra Mastronardi
Stefano Fresi
Cristiano Caccamo
Eduardo Scarpetta
Czas
: 99min.
07:40
Niesamowita Elisa
dramat, fantasy
Plan emisji
Rozwiń opis
(SPAIN 2022)
Reżyseria
:
Sadrac González-Perellón
Obsada
:
Silvia Abascal
Asier Etxeandia
Ivan Massagué
Jana San Antonio
Milo Taboada
Czas
: 99min.
07:40
Mieszaniec
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2023)
Reżyseria
:
Vuk Lungulov-Klotz
Obsada
:
Lio Mehiel
Cole Doman
Mimi Ryder
Alejandro Goic
Jasai Chase Owens
Czas
: 83min.
07:50
Buldog
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(GERMANY 2022)
Reżyseria
:
André Szardenings
Obsada
:
Julius Nitschkoff
Lana Cooper
Karin Hanczewski
Moritz Führmann
Zoe Trommler
Czas
: 91min.
08:00
Niewiniątka
horror, thriller
Plan emisji
Rozwiń opis
(NORWAY 2021)
Reżyseria
:
Eskil Vogt
Obsada
:
Rakel Lenora Fløttum
Alva Brynsmo Ramstad
Sam Ashraf
Mina Yasmin Bremseth Asheim
Ellen Dorrit Petersen
Czas
: 112min.
08:15
Jan
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(BOSNIA AND HERZEGOWINA 2023)
Reżyseria
:
Kenan Musić
Obsada
:
Maksim Jovanović
Ammar Fazlagić
Arma Tanović
Mehmed Porča
Czas
: 23min.
08:40
Falcon Lake
dramat, romantyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(CANADA 2022)
Reżyseria
:
Charlotte Le Bon
Obsada
:
Joseph Engel
Sara Montpetit
Monia Chokri
Arthur Igual
Karine Gonthier-Hyndman
Czas
: 96min.
Reklama
09:25
Trwa...
Raport
thriller, kryminalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2019)
Reżyseria
:
Scott Z. Burns
Obsada
:
Adam Driver
Annette Bening
Jon Hamm
Sarah Goldberg
Michael C. Hall
Douglas Hodge
Fajer Kaisi
Ted Levine
Jennifer Morrison
Tim Blake Nelson
Czas
: 114min.
09:25
Hannah i jej siostry
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 1986)
Reżyseria
:
Woody Allen
Obsada
:
Mia Farrow
Barbara Hershey
Dianne Wiest
Woody Allen
Michael Caine
Carrie Fisher
Lloyd Nolan
Maureen O'Sullivan
Max von Sydow
Sam Waterston
Czas
: 102min.
09:20
Gdzień w Queens
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2022)
Reżyseria
:
Ray Romano
Obsada
:
Ray Romano
Laurie Metcalf
Jacob Ward
Sadie Stanley
Tony Lo Bianco
Czas
: 102min.
09:05
Gorące dni
dramat, thriller
Plan emisji
Rozwiń opis
(TURKEY 2022)
Reżyseria
:
Emin Alper
Obsada
:
Selahattin Pasali
Ekin Koç
Erol Babaoglu
Erdem Senocak
Selin Yeninci
Czas
: 125min.
09:25
Turysta
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(SWEDEN 2014)
Reżyseria
:
Ruben Östlund
Obsada
:
Johannes Bah Kuhnke
Lisa Loven Kongsli
Clara Wettergren
Vincent Wettergren
Kristofer Hivju
Fanni Metelius
Karin Myrenberg
Brady Corbet
Johannes Moustos
Jorge Lattof
Czas
: 114min.
09:55
Królowie ulicy
akcja, kryminalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2008)
Reżyseria
:
David Ayer
Obsada
:
Keanu Reeves
Forest Whitaker
Chris Evans
Hugh Laurie
Martha Higareda
Cedric the Entertainer
Naomie Harris
Common
Angela Sun
Cle Shaheed Sloan
Czas
: 104min.
10:20
Ostatnia szansa
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(HUNGARY 2022)
Reżyseria
:
Szőke Dániel
Eszter Angyalosy
Obsada
:
CSENGE GYÖRKÖS
Róbert Kardos
ERIK TAMÁS NEUMANN
Eszter Németh
Puskás Péter
Czas
: 26min.
10:50
Letizia Battaglia: Życie i śmierć w Palermo, odc. 1
biograficzny, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(ITALY 2023)
Reżyseria
:
Roberto Andò
Obsada
:
Isabella Ragonese
Paolo Briguglia
Roberta Caronia
Enrico Elia Inserra
Federico Brugnone
Czas
: 102min.
11:25
Agnes Joy
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(ICELAND 2019)
Reżyseria
:
Silja Hauksdóttir
Obsada
:
Katla M. Þorgeirsdóttir
Donna Cruz
Björn Hlynur Haraldsson
Þorsteinn Bachmann
Kristinn Óli Haraldsson
Czas
: 88min.
11:05
Raport
thriller, kryminalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2019)
Reżyseria
:
Scott Z. Burns
Obsada
:
Adam Driver
Annette Bening
Jon Hamm
Sarah Goldberg
Michael C. Hall
Douglas Hodge
Fajer Kaisi
Ted Levine
Jennifer Morrison
Tim Blake Nelson
Czas
: 114min.
11:15
Jak to było
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(POLAND 2023)
Reżyseria
:
Anastasiia Solonevych
Damian Kocur
Obsada
:
Valeria Berezovska
Kyrylo Zemlyanyi
Olena Korohod
Sofia Berezovska
Czas
: 14min.
11:30
Mongoł z gitarą
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(SWEDEN 2004)
Reżyseria
:
Ruben Östlund
Obsada
:
Erik Rutström
Ola Sandstig
Britt-Marie Andersson
Julia Persdotter
P.A. Emanuelsson
Czas
: 84min.
11:20
Udręka miłości
dramat, romantyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(ITALY 2023)
Reżyseria
:
Giuseppe Fiorello
Obsada
:
Gabriele Pizzurro
Samuele Segreto
Fabrizia Sacchi
Simona Malato
Antonio De Matteo
Czas
: 128min.
11:45
Po staremu
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2022)
Reżyseria
:
Lloyd Lee Choi
Obsada
:
Limin Wang
Maggie Law
Anna Wang
Lei Han
Mingjie Li
Czas
: 14min.
12:05
Ziemia we mnie
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(KOSOVO 2022)
Reżyseria
:
Fisnik Maxville
Obsada
:
Florist Bajgora
Luàna Bajrami
Luan Jaha
Arta Muçaj
Irena Aliu
Czas
: 113min.
12:35
Letizia Battaglia: Życie i śmierć w Palermo, odc. 2
biograficzny, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(ITALY 2023)
Reżyseria
:
Roberto Andò
Obsada
:
Isabella Ragonese
Paolo Briguglia
Roberta Caronia
Enrico Elia Inserra
Federico Brugnone
Czas
: 110min.
Reklama
13:00
Zwrotnik przemocy
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2021)
Reżyseria
:
Manuel Schapira
Obsada
:
Gilles-Alane Ngalamou Hippocrate
Céline Sallette
Dali Benssalah
Fazal Bacar-Moilim
Onrwa Madi
Czas
: 88min.
13:00
Wilk i pies
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(PORTUGAL 2022)
Reżyseria
:
Cláudia Varejão
Obsada
:
Ana Cabral
Ruben Pimenta
Cristiana Branquinho
Marlene Cordeiro
João Tavares
Czas
: 106min.
13:00
Purpurowa róża z Kairu
komedia, fantasy
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 1985)
Reżyseria
:
Woody Allen
Obsada
:
Mia Farrow
Jeff Daniels
Danny Aiello
Dianne Wiest
Van Johnson
Czas
: 78min.
13:00
Skanerzy
horror, sci fi
Plan emisji
Rozwiń opis
(CANADA 1981)
Reżyseria
:
David Cronenberg
Obsada
:
Stephen Lack
Jennifer O'Neill
Patrick Mcgoohan
Lawrence Dane
Michael Ironside
Czas
: 98min.
13:35
Wasyl
dramat, komedia
Plan emisji
Rozwiń opis
(SPAIN 2022)
Reżyseria
:
Avelina Prat
Obsada
:
Ivan Barnev
Karra Elejalde
Alexandra Jiménez
Sue Flack
Susi Sánchez
Czas
: 88min.
14:35
Oliverio i basen
komedia, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(MEXICO 2021)
Reżyseria
:
Arcadi Palerm-Artis
Obsada
:
Alejandro Arean
Mónica Huarte
Camila Calónico
Jacobo Lieberman
Jorge Zárate
Czas
: 96min.
14:50
Zachwyt
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(ARGENTINA 2022)
Reżyseria
:
Mariano Biasin
Obsada
:
Martín Miller
Teo Inama Chiabrando
Joaquín Arana
Facundo Trotonda
Azul Mazzeo
Pedro González
Agustina Midolo
Candela de Carli
Emma Subiela
Jorge Sesán
Czas
: 96min.
14:25
Krowa, która wyśpiewała przyszłość
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(CHILE 2022)
Reżyseria
:
Francisca Alegria
Obsada
:
Mía Maestro
Alfredo Castro
Leonor Varela
Marcial Tagle
Enzo Ferrada
Czas
: 94min.
14:45
Księżniczka
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(ITALY 2022)
Reżyseria
:
Le Van Kiet
Obsada
:
Joey King
Dominic Cooper
Olga Kurylenko
Veronica Ngo
Alex Reid
Ed Stoppard
Antoni Davidov
Radoslav Parvanov
Liudmil Kehaiov
Katelyn Rose Downey
Czas
: 106min.
14:05
Pluton
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 1986)
Reżyseria
:
Oliver Stone
Obsada
:
Charlie Sheen
Willem Dafoe
Johnny Depp
Forest Whitaker
Tom Berenger
Keith David
Francesco Quinn
Kevin Dillon
John C. McGinley
Reggie Johnson
Czas
: 114min.
14:30
Mankamenty
dramat, romantyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2023)
Reżyseria
:
Randall Park
Obsada
:
Justin H. Min
Sherry Cola
Ally Maki
Tavi Gevinson
Debby Ryan
Sonoya Mizuno
Stephanie Hsu
Ronny Chieng
Jacob Batalon
Timothy Simons
Czas
: 88min.
15:05
Zbyt blisko słońca
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2021)
Reżyseria
:
Yves Angelo
Obsada
:
Sylvie Testud
Grégory Gadebois
Mathilde Bisson
Zacharie Chasseriaud
John Arnold
Pascal Ternisien
Thomas Doret
Rodolphe Congé
Florence Janas
Stéphane Colombe
Czas
: 85min.
16:20
Gorączka śródziemnomorska
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(GERMANY 2022)
Reżyseria
:
Maha Haj
Obsada
:
Amer Hlehel
Ashraf Farah
Anat Hadid
Samir Elias
Cynthia Saleem
Czas
: 105min.
16:30
Moja jedyna
komedia, romantyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(ITALY 2021)
Reżyseria
:
Marco Martani
Obsada
:
Andrea Arcangeli
Alessandra Mastronardi
Stefano Fresi
Cristiano Caccamo
Eduardo Scarpetta
Czas
: 99min.
16:05
Niesamowita Elisa
dramat, fantasy
Plan emisji
Rozwiń opis
(SPAIN 2022)
Reżyseria
:
Sadrac González-Perellón
Obsada
:
Silvia Abascal
Asier Etxeandia
Ivan Massagué
Jana San Antonio
Milo Taboada
Czas
: 99min.
16:35
Mieszaniec
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2023)
Reżyseria
:
Vuk Lungulov-Klotz
Obsada
:
Lio Mehiel
Cole Doman
Mimi Ryder
Alejandro Goic
Jasai Chase Owens
Czas
: 83min.
16:35
Buldog
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(GERMANY 2022)
Reżyseria
:
André Szardenings
Obsada
:
Julius Nitschkoff
Lana Cooper
Karin Hanczewski
Moritz Führmann
Zoe Trommler
Czas
: 91min.
16:05
Niewiniątka
horror, thriller
Plan emisji
Rozwiń opis
(NORWAY 2021)
Reżyseria
:
Eskil Vogt
Obsada
:
Rakel Lenora Fløttum
Alva Brynsmo Ramstad
Sam Ashraf
Mina Yasmin Bremseth Asheim
Ellen Dorrit Petersen
Czas
: 112min.
16:05
Falcon Lake
dramat, romantyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(CANADA 2022)
Reżyseria
:
Charlotte Le Bon
Obsada
:
Joseph Engel
Sara Montpetit
Monia Chokri
Arthur Igual
Karine Gonthier-Hyndman
Czas
: 96min.
17:50
Gorące dni
dramat, thriller
Plan emisji
Rozwiń opis
(TURKEY 2022)
Reżyseria
:
Emin Alper
Obsada
:
Selahattin Pasali
Ekin Koç
Erol Babaoglu
Erdem Senocak
Selin Yeninci
Czas
: 125min.
17:45
Bliskie spotkania trzeciego stopnia
sci fi, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 1980)
Reżyseria
:
Steven Spielberg
Obsada
:
Richard Dreyfuss
François Truffaut
Teri Garr
Melinda Dillon
Bob Balaban
J. Patrick McNamara
Warren J. Kemmerling
Roberts Blossom
Phil Dodds
Cary Guffey
Czas
: 131min.
Reklama
18:15
Hannah i jej siostry
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 1986)
Reżyseria
:
Woody Allen
Obsada
:
Mia Farrow
Barbara Hershey
Dianne Wiest
Woody Allen
Michael Caine
Carrie Fisher
Lloyd Nolan
Maureen O'Sullivan
Max von Sydow
Sam Waterston
Czas
: 102min.
18:10
Gdzień w Queens
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2022)
Reżyseria
:
Ray Romano
Obsada
:
Ray Romano
Laurie Metcalf
Jacob Ward
Sadie Stanley
Tony Lo Bianco
Czas
: 102min.
18:00
Turysta
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(SWEDEN 2014)
Reżyseria
:
Ruben Östlund
Obsada
:
Johannes Bah Kuhnke
Lisa Loven Kongsli
Clara Wettergren
Vincent Wettergren
Kristofer Hivju
Fanni Metelius
Karin Myrenberg
Brady Corbet
Johannes Moustos
Jorge Lattof
Czas
: 114min.
18:10
Królowie ulicy
akcja, kryminalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2008)
Reżyseria
:
David Ayer
Obsada
:
Keanu Reeves
Forest Whitaker
Chris Evans
Hugh Laurie
Martha Higareda
Cedric the Entertainer
Naomie Harris
Common
Angela Sun
Cle Shaheed Sloan
Czas
: 104min.
18:00
Hellboy
akcja, komiksowy
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2004)
Reżyseria
:
Guillermo del Toro
Obsada
:
Ron Perlman
John Hurt
Selma Blair
Rupert Evans
Jeffrey Tambor
Karel Roden
Brian Steele
Ladislav Beran
Biddy Hodson
Corey Johnson
Czas
: 116min.
20:00
Raport
thriller, kryminalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2019)
Reżyseria
:
Scott Z. Burns
Obsada
:
Adam Driver
Annette Bening
Jon Hamm
Sarah Goldberg
Michael C. Hall
Douglas Hodge
Fajer Kaisi
Ted Levine
Jennifer Morrison
Tim Blake Nelson
Czas
: 114min.
20:00
Skanerzy
horror, sci fi
Plan emisji
Rozwiń opis
(CANADA 1981)
Reżyseria
:
David Cronenberg
Obsada
:
Stephen Lack
Jennifer O'Neill
Patrick Mcgoohan
Lawrence Dane
Michael Ironside
Czas
: 98min.
20:00
Udręka miłości
dramat, romantyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(ITALY 2023)
Reżyseria
:
Giuseppe Fiorello
Obsada
:
Gabriele Pizzurro
Samuele Segreto
Fabrizia Sacchi
Simona Malato
Antonio De Matteo
Czas
: 128min.
20:00
Pluton
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 1986)
Reżyseria
:
Oliver Stone
Obsada
:
Charlie Sheen
Willem Dafoe
Johnny Depp
Forest Whitaker
Tom Berenger
Keith David
Francesco Quinn
Kevin Dillon
John C. McGinley
Reggie Johnson
Czas
: 114min.
20:00
Premiera
Mankamenty
dramat, romantyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2023)
Reżyseria
:
Randall Park
Obsada
:
Justin H. Min
Sherry Cola
Ally Maki
Tavi Gevinson
Debby Ryan
Sonoya Mizuno
Stephanie Hsu
Ronny Chieng
Jacob Batalon
Timothy Simons
Czas
: 88min.
20:00
Premiera
65
sci fi, przygodowy
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2023)
Reżyseria
:
Scott Beck
Bryan Woods
Obsada
:
Adam Driver
Ariana Greenblatt
Chloe Coleman
Nika King
Czas
: 88min.
21:50
Jedenaste: Znaj sąsiada swego
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(GERMANY 2021)
Reżyseria
:
Daniel Brühl
Obsada
:
Daniel Brühl
Peter Kurth
Rike Eckermann
Aenne Schwarz
Gode Benedix
Czas
: 90min.
21:55
Ostatni klient
thriller, kryminalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(DENMARK 2022)
Reżyseria
:
Anders Rønnow Klarlund
Obsada
:
Signe Egholm Olsen
Anton Hjejle
Dan Zahle
Sara Fanta Traore
Silan Maria Budak Rasch
Czas
: 93min.
21:40
Pomiot
horror, sci fi
Plan emisji
Rozwiń opis
(CANADA 1979)
Reżyseria
:
David Cronenberg
Obsada
:
Oliver Reed
Samantha Eggar
Art Hindle
Henry Beckman
Nuala Fitzgerald
Czas
: 87min.
21:30
Elle
thriller, kryminalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2016)
Reżyseria
:
Paul Verhoeven
Obsada
:
Isabelle Huppert
Laurent Lafitte
Anne Consigny
Charles Berling
Virginie Efira
Judith Magre
Christian Berkel
Jonas Bloquet
Alice Isaaz
Vimala Pons
Czas
: 125min.
21:30
Ad Astra: Ku gwiazdom
przygodowy, sci fi
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2019)
Reżyseria
:
James Gray
Obsada
:
Brad Pitt
Tommy Lee Jones
Ruth Negga
John Ortiz
Liv Tyler
Donald Sutherland
Greg Bryk
Loren Dean
Kimberly Elise
John Finn
Czas
: 117min.
22:15
Kręgielnia Saturn
thriller, kryminalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2022)
Reżyseria
:
Patricia Mazuy
Obsada
:
Arieh Worthalter
Achille Reggiani
Y-Lan Lucas
Leïla Muse
Frédéric Van Den Driessche
Czas
: 109min.
22:00
Raport
thriller, kryminalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2019)
Reżyseria
:
Scott Z. Burns
Obsada
:
Adam Driver
Annette Bening
Jon Hamm
Sarah Goldberg
Michael C. Hall
Douglas Hodge
Fajer Kaisi
Ted Levine
Jennifer Morrison
Tim Blake Nelson
Czas
: 114min.
23:25
Raj: wiara
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(AUSTRIA 2012)
Reżyseria
:
Ulrich Seidl
Obsada
:
Maria Hofstätter
Nabil Saleh
René Rupnik
Natalija Baranova
Dieter Masur
Czas
: 108min.
23:35
Seneka, czyli o powstawaniu trzesięń ziemi
dramat, historyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(GERMANY 2023)
Reżyseria
:
Robert Schwentke
Obsada
:
John Malkovich
Tom Xander
Geraldine Chaplin
Louis Hofmann
Lilith Stangenberg
Czas
: 106min.
23:10
El Akhira: Ostatnia królowa
dramat, historyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(ALGERIA 2022)
Reżyseria
:
Damien Ounouri
Adila Bendimerad
Obsada
:
Adila Bendimerad
Dali Benssalah
Dimitri Boetto
Tahar Zaoui
Imen Noel
Nadia Tereszkiewicz
Yanis Aouine
Ahmed Zitouni
Tarik Bouarrara
Tenou Khilouli
Czas
: 108min.
23:55
Lśnienie
horror
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED KINGDOM 1980)
Reżyseria
:
Stanley Kubrick
Obsada
:
Jack Nicholson
Shelley Duvall
Danny Lloyd
Philip Stone
Scatman Crothers
Joe Turkel
Barry Nelson
Barry Dennen
Tony Burton
Lia Beldam
Czas
: 137min.
23:40
Jentł
dramat, musical
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 1983)
Reżyseria
:
Barbra Streisand
Obsada
:
Barbra Streisand
Mandy Patinkin
Amy Irving
Nehemiah Persoff
Steven Hill
Czas
: 127min.
23:30
Łowca androidów
sci fi, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 1982)
Reżyseria
:
Ridley Scott
Obsada
:
Harrison Ford
Rutger Hauer
Sean Young
Edward James Olmos
M. Emmet Walsh
Daryl Hannah
William Sanderson
Brion James
Joe Turkel
Joanna Cassidy
Czas
: 112min.
00:10
Mroczne serce lasu
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(BELGIUM 2021)
Reżyseria
:
Serge Mirzabekiantz
Obsada
:
Quito Rayon Richter
Elsa Houben
Aurélia Petit
Olivier Massart
François Prodhomme
Czas
: 100min.
01:20
Amerykańska rzeź
horror, komedia
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2022)
Reżyseria
:
Diego Hallivis
Obsada
:
Jorge Lendeborg Jr.
Jenna Ortega
Allen Maldonado
Jorge Diaz
Eric Dane
Czas
: 96min.
01:25
Splendid Isolation
dramat, romantyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(NETHERLANDS 2022)
Reżyseria
:
Urszula Antoniak
Obsada
:
Abke Haring
Anneke Sluiters
Khadija El Kharraz Alami
Czas
: 73min.
01:00
Triumf ducha
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 1989)
Reżyseria
:
Robert M. Young
Obsada
:
Willem Dafoe
Edward James Olmos
Robert Loggia
Wendy Gazelle
Kelly Wolf
Czas
: 115min.
01:55
Kierpce
animowany
Plan emisji
Rozwiń opis
(ROMANIA 2019)
Reżyseria
:
Anton Groves
Damian Groves
Czas
: 17min.
01:55
Wielka wolność
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(AUSTRIA 2021)
Reżyseria
:
Sebastian Meise
Obsada
:
Franz Rogowski
Georg Friedrich
Anton Von Lucke
Thomas Prenn
Thomas Stecher
Czas
: 111min.
01:25
Wilk
horror, romantyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 1994)
Reżyseria
:
Mike Nichols
Obsada
:
Jack Nicholson
Christopher Plummer
James Spader
Michelle Pfeiffer
Kate Nelligan
Richard Jenkins
Eileen Atkins
David Hyde Pierce
Om Puri
Ron Rifkin
Czas
: 120min.
02:45
Biały pies
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(CANADA 2022)
Reżyseria
:
Anaïs Barbeau-Lavalette
Obsada
:
Denis Ménochet
Kacey Rohl
K.C. Collins
Jhaleil Swaby
Laurent Lemaire
Czas
: 91min.
02:15
Filadelfia
dramat, romantyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 1993)
Reżyseria
:
Jonathan Demme
Obsada
:
Tom Hanks
Denzel Washington
Jason Robards
Mary Steenburgen
Antonio Banderas
Ron Vawter
Robert Ridgely
Charles Napier
Lisa Summerour
Obba Babatundé
Czas
: 120min.
02:15
Martwe zło
horror
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 1981)
Reżyseria
:
Sam Raimi
Obsada
:
Bruce Campbell
Ellen Sandweiss
Betsy Baker
Hal Delrich
Sarah York
Czas
: 81min.
03:05
To miejsce
dramat, romantyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(CANADA 2022)
Reżyseria
:
V.T. Nayani
Obsada
:
Devery Jacobs
Priya Guns
Janïsa Weekes
Alex Joseph
Brittany Leborgne
Czas
: 82min.
03:05
Zwrotnik przemocy
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2021)
Reżyseria
:
Manuel Schapira
Obsada
:
Gilles-Alane Ngalamou Hippocrate
Céline Sallette
Dali Benssalah
Fazal Bacar-Moilim
Onrwa Madi
Czas
: 88min.
03:40
Dysforia
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(HUNGARY 2022)
Reżyseria
:
Levente Nagy Borús
Obsada
:
Kövesi Zsombor
Mari Kiss
Gábor Dióssi
Simon Szabó
Dorottya Udvaros
Czas
: 34min.
03:50
Cichy gwizd
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(CHINA 2022)
Reżyseria
:
Li Yingtong
Obsada
:
Xuanyu Chen
Zhengda Zhao
Wang Yi
Czas
: 18min.
03:35
Władca mrówek
dramat, biograficzny
Plan emisji
Rozwiń opis
(ITALY 2022)
Reżyseria
:
Gianni Amelio
Obsada
:
Luigi Lo Cascio
Elio Germano
Leonardo Maltese
Sara Serraiocco
Anna Caterina Antonacci
Czas
: 134min.
04:35
Póki świeci słońce
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2022)
Reżyseria
:
Philippe Petit
Obsada
:
Swann Arlaud
Sarah Adler
Grégoire Oestermann
Pascal Rénéric
Lee Fortuné-Petit
Czas
: 81min.
04:20
A E I O U - szybki alfabet miłości
dramat, romantyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(GERMANY 2022)
Reżyseria
:
Nicolette Krebitz
Obsada
:
Sophie Rois
Milan Herms
Udo Kier
Nicolas Bridet
Lilith Stangenberg
Czas
: 95min.
04:40
Jethica
dramat, horror
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2022)
Reżyseria
:
Pete Ohs
Obsada
:
Callie Hernandez
Ashley Denise Robinson
Andy Faulkner
Will Madden
Ross Yingst
Czas
: 68min.
04:20
Gdzie jest mój motor?
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED KINGDOM 2022)
Reżyseria
:
William Stone
Obsada
:
David Perkins
Eugene Simon
Sally Phillips
Jayde Adams
Lee Armstrong
Czas
: 90min.
04:15
Poppie Nongena
dramat, biograficzny
Plan emisji
Rozwiń opis
(SOUTH AFRICA 2019)
Reżyseria
:
Christiaan Olwagen
Obsada
:
Clementine Mosimane
Anna-Mart Van Der Merwe
Chris Gxalaba
Nomsa Nene
Rolanda Marais
Czas
: 102min.
04:10
Co widziała Lucia
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(SPAIN 2022)
Reżyseria
:
Imanol Uribe
Obsada
:
Juana Acosta
Juan Carlos Martínez
Carmelo Gómez
Karra Elejalde
Ben Temple
Czas
: 103min.
Reklama
Na skróty
Program telewizyjny
Program TV TVP1 HD
Program TV TVP2 HD
Program TV Polsat
Program TV TVN
Program telewizyjny:
Program telewizyjny online
Program telewizyjny na jutro
Program telewizyjny na wieczór
Popularne audycje
Msza Święta transmisja dzisiaj w telewizji
Droga Krzyżowa transmisja w telewizji
Gorzkie żale transmisja w telewizji
Pasterka transmisja w telewizji
Przydatne sekcje programu
Sport na żywo w TV
Piłka nożna na żywo w TV
Sport na żywo w TVP
Sport na żywo w telewizji naziemnej
Sport na żywo w Polsat Sport
Sport na żywo w Eleven Sports
Sport na żywo w Eurosport
Sport na żywo w Canal Plus
Indeksy:
Lista krajów
Lista lat
Premiery HBO
Premiery Canal Plus
© 2016-2024 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny
naziemna.info
Ponownie w TV
|
Sport na żywo
|
Stacje
|
Kanały telewizji naziemnej (DVB-T)
Serwis działa na serwerach
dhosting
Do góry