Środa, 15.05 | Czwartek, 16.05 | Piątek, 17.05 | Sobota, 18.05 | Niedziela, 19.05 | Poniedziałek, 20.05 | Wtorek, 21.05 |
---|---|---|---|---|---|---|
03:00
Trwa... Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 10. etap kolarstwo Plan emisji |
03:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 11. etap kolarstwo Plan emisji |
03:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 12. etap kolarstwo Plan emisji |
03:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 13. etap kolarstwo Plan emisji |
03:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 14. etap kolarstwo Plan emisji |
03:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 15. etap kolarstwo Plan emisji |
03:00
Puchar Świata, Bielsko-Biała, Polska - Downhill kobiet kolarstwo górskie Plan emisji
03:45
Puchar Świata, Bielsko-Biała, Polska - Downhill mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji |
05:00
Roland Garros 2023, Turniej Wielkiego Szlema, Paryż, Francja - Półfinał singla kobiet tenis Plan emisji |
05:00
Roland Garros 2023, Turniej Wielkiego Szlema, Paryż, Francja - Finał singla kobiet tenis Plan emisji |
05:00
Roland Garros 2023, Turniej Wielkiego Szlema, Paryż, Francja - Półfinał singla mężczyzn tenis Plan emisji |
05:00
Roland Garros 2023, Turniej Wielkiego Szlema, Paryż, Francja - Półfinał singla mężczyzn tenis Plan emisji |
05:00
Roland Garros 2023, Turniej Wielkiego Szlema, Paryż, Francja - Finał singla mężczyzn tenis Plan emisji |
05:00
MrQ Masters, Londyn, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji |
05:00
World Grand Prix, Llandudno, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji |
07:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 10. etap kolarstwo Plan emisji |
07:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 11. etap kolarstwo Plan emisji |
07:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 12. etap kolarstwo Plan emisji |
07:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 13. etap kolarstwo Plan emisji |
07:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 14. etap kolarstwo Plan emisji |
07:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 15. etap kolarstwo Plan emisji |
07:00
Puchar Świata, Bielsko-Biała, Polska - Downhill mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji |
Reklama | ||||||
08:30
Kwalifikacje olimpijskie, Stambuł, Turcja zapasy Plan emisji |
08:30
Igrzyska olimpijskie: The Power of the Olympics - Magazyn Plan emisji |
08:30
Puchar Świata, Finale Ligurie, Włochy - Podsumowanie kolarstwo górskie Plan emisji |
08:30
Mistrzostwa świata, Rock Hill, Stany Zjednoczone bmx Plan emisji |
08:30
Diriyah E-Prix, Mistrzostwa świata, Arabia Saudyjska - Podsumowanie formuła e Plan emisji |
08:30
Judo: Judo show - Magazyn Plan emisji | |
09:00
Kwalifikacje olimpijskie, Stambuł, Turcja zapasy Plan emisji
09:30
Players Championship, Telford, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji |
09:00
Igrzyska olimpijskie: Viktoria - Magazyn Plan emisji
09:30
World Masters, Rijad, Arabia Saudyjska - Finał snooker Plan emisji |
09:30
World Open, Yushan, Chiny - Finał: Judd Trump - Ding Junhui snooker Plan emisji |
09:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Finał, 4. sesja snooker Plan emisji |
09:30
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 14. etap kolarstwo Plan emisji |
09:30
MrQ Masters, Londyn, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji |
09:30
Misano E-Prix, Mistrzostwa świata, Włochy - Podsumowanie formuła e Plan emisji |
10:55
Magazyn: The Minute Plan emisji |
10:15
Na żywo Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 15. etap kolarstwo Plan emisji |
10:30
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 15. etap kolarstwo Plan emisji | ||||
11:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 10. etap kolarstwo Plan emisji
11:45
Na żywo Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 11. etap kolarstwo Plan emisji |
11:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 11. etap kolarstwo Plan emisji |
11:00
Puchar Świata, Finale Ligurie, Włochy - Podsumowanie kolarstwo górskie Plan emisji
11:30
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 12. etap kolarstwo Plan emisji |
11:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 13. etap kolarstwo Plan emisji |
11:30
Puchar Świata, Bielsko-Biała, Polska - Downhill kobiet kolarstwo górskie Plan emisji |
11:15
Na żywo Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 16. etap kolarstwo Plan emisji | |
Reklama | ||||||
12:15
Na żywo Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 12. etap kolarstwo Plan emisji |
12:45
Na żywo Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 13. etap kolarstwo Plan emisji |
12:15
Puchar Świata, Bielsko-Biała, Polska - Downhill mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji | ||||
13:00
Na żywo Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 14. etap kolarstwo Plan emisji |
13:30
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 15. etap kolarstwo Plan emisji | |||||
15:00
Na żywo Ronde van Limburg, Men Elite, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji | ||||||
17:45
Mistrzostwa Europy, Cheile Gradistei, Rumunia - Mężczyźni kolarstwo górskie Plan emisji |
17:45
Vuelta a Burgos kobiet, World Tour, Hiszpania - 1. etap kolarstwo Plan emisji |
17:45
Vuelta a Burgos kobiet, World Tour, Hiszpania - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
17:45
Vuelta a Burgos kobiet, World Tour, Hiszpania - 3. etap kolarstwo Plan emisji |
17:45
Vuelta a Burgos kobiet, World Tour, Hiszpania - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
17:10
Magazyn: The Minute Plan emisji
17:15
Mistrzostwa Europy, Essen, Holandia - Łuk bloczkowy łucznictwo Plan emisji
17:45
Mistrzostwa Europy, Essen, Holandia - Łuk refleksyjny łucznictwo Plan emisji |
17:45
Magazyn: The Power of Sport Plan emisji |
18:45
Magazyn: The Power of Sport Plan emisji
18:55
Magazyn: The Minute Plan emisji |
18:45
Puchar Świata, Finale Ligurie, Włochy - Podsumowanie kolarstwo górskie Plan emisji |
18:45
World Series, Montpellier, Francja breaking Plan emisji |
18:45
World Series, Montpellier, Francja - Finał street mężczyzn skateboarding Plan emisji |
18:45
Mistrzostwa świata, Rock Hill, Stany Zjednoczone bmx Plan emisji |
18:15
Judo: Judo show - Magazyn Plan emisji |
18:00
Mistrzostwa Europy, Essen, Holandia - Łuk bloczkowy łucznictwo Plan emisji
18:30
Mistrzostwa Europy, Essen, Holandia - Łuk refleksyjny łucznictwo Plan emisji |
Reklama | ||||||
19:00
Igrzyska olimpijskie: The Power of the Olympics - Magazyn Plan emisji
19:30
Igrzyska olimpijskie: Viktoria - Magazyn Plan emisji |
19:15
Żużel, Speedway Grand Prix, Warszawa, Polska - Podsumowanie żużel Plan emisji |
19:15
Puchar Świata, Bielsko-Biała, Polska - Downhill kobiet kolarstwo górskie Plan emisji |
19:15
Zawody z cyklu World Series, Montpellier, Francja sporty ekstremalne Plan emisji |
19:00
Speedway Grand Prix, Landshut, Niemcy - Podsumowanie żużel Plan emisji | ||
20:00
World Series, Montpellier, Francja breaking Plan emisji |
20:15
Vuelta a Burgos kobiet, World Tour, Hiszpania - 1. etap kolarstwo Plan emisji |
20:15
Vuelta a Burgos kobiet, World Tour, Hiszpania - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
20:00
Na żywo Mistrzostwa świata, Rock Hill, Stany Zjednoczone bmx Plan emisji |
20:00
Puchar Świata, Bielsko-Biała, Polska - Downhill mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji |
20:15
Magazyn: The Minute Plan emisji
20:20
Żużel, Speedway Grand Prix, Warszawa, Polska - Wyścig żużel Plan emisji |
20:00
Magazyn: The Minute Plan emisji
20:05
Australian Open, Turniej Wielkiego Szlema, Melbourne, Australia - Finał singla mężczyzn tenis Plan emisji |
21:00
World Series, Montpellier, Francja - Finał street mężczyzn skateboarding Plan emisji |
21:00
6 Hours of Spa-Francorchamps, Mistrzostwa świata, Belgia - Podsumowanie wyścigi długodystansowe Plan emisji |
21:00
Żużel, Speedway Grand Prix, Warszawa, Polska - Podsumowanie żużel Plan emisji |
21:00
Emilia Romagna, Porsche Supercup, - Wyścig wyścigi samochodowe Plan emisji |
21:55
Magazyn: The Minute Plan emisji | ||
22:00
Magazyn: The Minute Plan emisji
22:05
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 11. etap kolarstwo Plan emisji |
22:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 12. etap kolarstwo Plan emisji |
22:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 13. etap kolarstwo Plan emisji |
22:30
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 14. etap kolarstwo Plan emisji |
22:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 15. etap kolarstwo Plan emisji |
22:20
Magazyn: The Minute Plan emisji
22:25
Ronde van Limburg, Men Elite, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
22:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 16. etap kolarstwo Plan emisji |
23:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 10. etap kolarstwo Plan emisji |
23:55
Magazyn: The Minute Plan emisji | |||||
00:00
Roland Garros 2023, Turniej Wielkiego Szlema, Paryż, Francja - Półfinał singla mężczyzn tenis Plan emisji |
00:00
Roland Garros 2023, Turniej Wielkiego Szlema, Paryż, Francja - Półfinał singla mężczyzn tenis Plan emisji |
00:00
Roland Garros 2023, Turniej Wielkiego Szlema, Paryż, Francja - Finał singla mężczyzn tenis Plan emisji |
00:00
Vuelta a Burgos kobiet, World Tour, Hiszpania - 3. etap kolarstwo Plan emisji |
00:00
MrQ Masters, Londyn, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji |
00:00
World Grand Prix, Llandudno, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji |
00:00
Welsh Open, Home Nations Series, Llandudno, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji |
01:00
Players Championship, Telford, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji |
01:00
World Masters, Rijad, Arabia Saudyjska - Finał snooker Plan emisji |
01:00
World Open, Yushan, Chiny - Finał: Judd Trump - Ding Junhui snooker Plan emisji |
01:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Finał, 4. sesja snooker Plan emisji |
01:30
Australian Open, Turniej Wielkiego Szlema, Melbourne, Australia - Finał singla kobiet tenis Plan emisji |
01:30
Australian Open, Turniej Wielkiego Szlema, Melbourne, Australia - Finał singla mężczyzn tenis Plan emisji |
01:30
Roland Garros 2023, Turniej Wielkiego Szlema, Paryż, Francja - Półfinał singla kobiet tenis Plan emisji |
02:15
Roland Garros 2023, Turniej Wielkiego Szlema, Paryż, Francja - Półfinał singla kobiet tenis Plan emisji |