Sobota, 30.03 | Niedziela, 31.03 | Poniedziałek, 01.04 | Wtorek, 02.04 | Środa, 03.04 | Czwartek, 04.04 | Piątek, 05.04 |
---|---|---|---|---|---|---|
03:00
Puchar Świata, Idre, Szwecja - Skicross narciarstwo dowolne Plan emisji
03:45
Puchar Świata, Mont-Sainte-Anne, Kanada - Snowcross snowboard Plan emisji |
03:05
Puchar Świata, Saalbach, Austria - Supergigant mężczyzn narciarstwo alpejskie Plan emisji |
03:00
MrQ Masters, Londyn, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
03:00
World Grand Prix, Leicester, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
03:00
European Series, German Masters, Berlin, Niemcy - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
03:00
Welsh Open, Home Nations Series, Llandudno, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
03:00
Players Championship, Telford, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji |
04:30
Dwars door Vlaanderen, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
04:30
World Open, Yushan, Chiny - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
04:30
Wyścig Dookoła Flandrii, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
04:31
Wyścig Dookoła Kraju Basków, World Tour, Hiszpania - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
04:30
Wyścig Dookoła Kraju Basków, World Tour, Hiszpania - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
04:30
Wyścig Dookoła Kraju Basków, World Tour, Hiszpania - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
04:30
Wyścig Dookoła Flandrii, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
05:30
Wyścig Dookoła Flandrii, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji | ||||||
Reklama | ||||||
06:00
Players Championship, Telford, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji |
06:30
Dwars door Vlaanderen, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
06:00
Australian Open, Turniej Wielkiego Szlema, Melbourne - Finał kobiet tenis Plan emisji |
06:27
World Grand Prix, Leicester, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
06:00
KOLARSTWO: Cycling show - Magazyn Plan emisji
06:30
European Series, German Masters, Berlin, Niemcy - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
06:00
Tokio E-Prix, Mistrzostwa świata, Japonia - Podsumowanie formuła e Plan emisji |
06:00
Wyścig Dookoła Kraju Basków, World Tour, Hiszpania - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
07:30
KOLARSTWO: Monumental Cobbles - Magazyn Plan emisji |
07:00
Wyścig Dookoła Kraju Basków, World Tour, Hiszpania - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
07:30
Tokio E-Prix, Mistrzostwa świata, Japonia - Podsumowanie formuła e Plan emisji | ||||
08:00
Gandawa-Wevelgem, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji
08:30
Dwars door Vlaanderen, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
08:30
Puchar Świata, Idre, Szwecja - Skicross narciarstwo dowolne Plan emisji |
08:00
Australian Open, Turniej Wielkiego Szlema, Melbourne, Australia - Finał mężczyzn tenis Plan emisji |
08:36
Mistrzostwa świata mężczyzn, Schaffhausen, Szwajcaria - Faza grupowa: Włochy - Korea Południowa curling Plan emisji |
08:30
Australian Open, Turniej Wielkiego Szlema, Melbourne - Finał kobiet tenis Plan emisji |
08:30
Mistrzostwa świata mężczyzn, Schaffhausen, Szwajcaria - Faza grupowa: Japonia - Szkocja curling Plan emisji |
08:30
Mistrzostwa świata mężczyzn, Schaffhausen, Szwajcaria - Faza grupowa: Szwajcaria - Włochy curling Plan emisji |
09:30
KOLARSTWO: Monumental Cobbles - Magazyn Plan emisji |
09:30
Wietnam, Mistrzostwa świata - Wyścig powerboat racing Plan emisji | |||||
Reklama | ||||||
10:30
Players Championship, Telford, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji |
10:45
World Open, Yushan, Chiny - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
10:00
Wyścig Dookoła Flandrii, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
10:36
Wyścig Dookoła Kraju Basków, World Tour, Hiszpania - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
10:30
Wyścig Dookoła Kraju Basków, World Tour, Hiszpania - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
10:30
Wyścig Dookoła Kraju Basków, World Tour, Hiszpania - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
10:30
Wyścig Dookoła Kraju Basków, World Tour, Hiszpania - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
11:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Golden moments rise of the women - Magazyn Plan emisji | ||||||
12:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Paris la vie Sportive - Magazyn Plan emisji |
12:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: We dare to dream - Magazyn Plan emisji |
12:30
MrQ Masters, Londyn, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
12:04
Ronde de Mouscron kobiet, Belgia kolarstwo Plan emisji
12:57
World Grand Prix, Leicester, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
12:00
JUDO: Judo show - Magazyn Plan emisji |
12:00
KOLARSTWO: Cycling show - Magazyn Plan emisji
12:30
Welsh Open, Home Nations Series, Llandudno, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
12:00
KOLARSTWO: Cycling show - Magazyn Plan emisji
12:30
Players Championship, Telford, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji |
13:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Paris la vie Sportive - Magazyn Plan emisji |
13:00
Maraton, Tokio, Japonia lekkoatletyka Plan emisji | |||||
14:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: The impossible wave - Magazyn Plan emisji |
14:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Golden moments rise of the women - Magazyn Plan emisji |
14:00
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Paris la vie Sportive - Magazyn Plan emisji |
14:57
Mistrzostwa świata mężczyzn, Schaffhausen, Szwajcaria - Faza grupowa: Włochy - Korea Południowa curling Plan emisji |
14:00
Tokio E-Prix, Mistrzostwa świata, Japonia - Podsumowanie formuła e Plan emisji |
14:00
Na żywo Mistrzostwa świata mężczyzn, Schaffhausen, Szwajcaria - Faza grupowa: Szwajcaria - Włochy curling Plan emisji |
14:00
Maraton, Tokio, Japonia lekkoatletyka Plan emisji |
Reklama | ||||||
15:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Teahupoo - Magazyn Plan emisji |
15:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Story of women at the Games - Magazyn Plan emisji |
15:00
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Paris la vie Sportive - Magazyn Plan emisji |
15:00
Players Championship, Telford, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji |
15:30
Australian Open, Turniej Wielkiego Szlema, Melbourne - Finał kobiet tenis Plan emisji | ||
16:15
Players Championship, Telford, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji |
16:30
World Open, Yushan, Chiny - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
16:00
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Chasing glory - Magazyn Plan emisji |
16:56
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Chasing glory - Magazyn Plan emisji | |||
17:00
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Chasing glory - Magazyn Plan emisji |
17:51
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: The Olympians - Magazyn Plan emisji |
17:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Paris la vie Sportive - Magazyn Plan emisji |
17:00
Australian Open, Turniej Wielkiego Szlema, Melbourne - Finał kobiet tenis Plan emisji |
17:30
Australian Open, Turniej Wielkiego Szlema, Melbourne, Australia - Finał mężczyzn tenis Plan emisji | ||
18:00
Na żywo Houston Open, PGA Tour, Houston, Stany Zjednoczone - 3. dzień golf Plan emisji |
18:00
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Chasing glory - Magazyn Plan emisji |
18:03
Australian Open, Turniej Wielkiego Szlema, Melbourne - Finał kobiet tenis Plan emisji |
18:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Paris la vie Sportive - Magazyn Plan emisji | |||
19:00
Na żywo Houston Open, PGA Tour, Houston, Stany Zjednoczone - 4. dzień golf Plan emisji |
19:00
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: The olympians - Magazyn Plan emisji
19:10
Australian Open, Turniej Wielkiego Szlema, Melbourne, Australia - Finał mężczyzn tenis Plan emisji |
19:34
MAGAZYN: The Power of Sport Plan emisji
19:54
KOLARSTWO: Cycling show - Magazyn Plan emisji |
19:30
KOLARSTWO: Cycling show - Magazyn Plan emisji |
19:00
Tokio E-Prix, Mistrzostwa świata, Japonia - Podsumowanie formuła e Plan emisji | ||
20:00
Wyścig Dookoła Kraju Basków, World Tour, Hiszpania - 1. etap kolarstwo Plan emisji |
20:24
Wyścig Dookoła Kraju Basków, World Tour, Hiszpania - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
20:00
GOLF: Discovery Golf - Magazyn Plan emisji
20:30
Wyścig Dookoła Kraju Basków, World Tour, Hiszpania - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
20:00
Wyścig Dookoła Kraju Basków, World Tour, Hiszpania - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
20:00
Wyścig Dookoła Kraju Basków, World Tour, Hiszpania - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji | ||
21:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: We dare to dream - Magazyn Plan emisji |
21:32
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Paris la vie Sportive - Magazyn Plan emisji |
21:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Chasing glory - Magazyn Plan emisji |
21:30
GOLF: Discovery Golf - Magazyn Plan emisji |
21:30
KOLARSTWO: Cycling show - Magazyn Plan emisji | ||
22:27
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Paris la vie Sportive - Magazyn Plan emisji |
22:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Chasing glory - Magazyn Plan emisji |
22:00
Na żywo Texas Open, PGA Tour, San Antonio, Stany Zjednoczone - 1. dzień golf Plan emisji |
22:00
Na żywo Texas Open, PGA Tour, San Antonio, Stany Zjednoczone - 2. dzień golf Plan emisji | |||
23:00
Players Championship, Telford, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji
23:30
Grand Prix Miguel Indurain, Pro Series, Hiszpania - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
23:30
JUDO: Judo show - Magazyn Plan emisji |
23:25
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Chasing glory - Magazyn Plan emisji |
23:30
GOLF: Discovery Golf - Magazyn Plan emisji | |||
00:00
Wyścig Dookoła Flandrii, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
00:30
Mistrzostwa świata mężczyzn, Schaffhausen, Szwajcaria - Faza grupowa: Włochy - Korea Południowa curling Plan emisji |
00:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Chasing glory - Magazyn Plan emisji |
00:00
Mistrzostwa świata mężczyzn, Schaffhausen, Szwajcaria - Faza grupowa: Japonia - Szkocja curling Plan emisji | |||
01:30
Players Championship, Telford, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji |
01:30
World Open, Yushan, Chiny - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
01:30
Wyścig Dookoła Kraju Basków, World Tour, Hiszpania - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
01:00
Wyścig Dookoła Kraju Basków, World Tour, Hiszpania - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
01:00
Wyścig Dookoła Kraju Basków, World Tour, Hiszpania - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji | ||
02:00
Wyścig Dookoła Kraju Basków, World Tour, Hiszpania - 1. etap kolarstwo Plan emisji |
02:00
Wyścig Dookoła Kraju Basków, World Tour, Hiszpania - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
02:00
Scheldeprijs, Pro Series, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |