Sobota, 13.04 | Niedziela, 14.04 | Poniedziałek, 15.04 | Wtorek, 16.04 | Środa, 17.04 | Czwartek, 18.04 | Piątek, 19.04 |
---|---|---|---|---|---|---|
03:00
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Galeria Sław Londyn 2012 - Magazyn Plan emisji |
03:00
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Galeria Sław Rio 2016 - Magazyn Plan emisji |
03:00
Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 1. wyścig, MX2 motocross Plan emisji
03:30
Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 1. wyścig, MXGP motocross Plan emisji |
03:00
E-Prix Misano, Mistrzostwa świata, Włochy - Podsumowanie formuła e Plan emisji |
03:00
8 godzin Suzuka, Mistrzostwa świata, Japonia - Wyścig motocyklowe wyścigi długodystansowe Plan emisji |
03:00
Bol d'Or, Mistrzostwa świata, Francja - Wyścig motocyklowe wyścigi długodystansowe Plan emisji | |
04:00
Tour of Abruzzo, World Tour, Włochy - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
04:00
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Galeria Sław Tokio 2020 - Magazyn Plan emisji |
04:00
Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 1. wyścig, MXGP motocross Plan emisji
04:30
Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 2. wyścig, MXGP motocross Plan emisji |
04:59
European Series, German Masters, Berlin, Niemcy - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
04:00
24 godziny Spa Francorchamps, Mistrzostwa świata, Belgia - Wyścig motocyklowe wyścigi długodystansowe Plan emisji |
04:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: The Power of the Olympics - Magazyn Plan emisji | |
05:00
Players Championship, Telford, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji |
05:00
World Open, Yushan, Chiny - Finał: Judd Trump - Ding Junhui snooker Plan emisji |
05:00
World Grand Prix, Leicester, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
05:00
Welsh Open, Home Nations Series, Llandudno, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
05:00
Players Championship, Telford, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji |
05:00
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: The Olympians - Magazyn Plan emisji | |
Reklama | ||||||
06:54
Tour of the Alps, Pro Series, Włochy - 1. etap kolarstwo Plan emisji |
06:00
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Chasing glory - Magazyn Plan emisji | |||||
07:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Paris la vie Sportive - Magazyn Plan emisji |
07:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Galeria Sław Tokio 2020 Kolarstwo torowe - Magazyn Plan emisji |
07:00
Amstel Gold Race, World Tour, Holandia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
07:00
Tour of the Alps, Pro Series, Włochy - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
07:00
Tour of the Alps, Pro Series, Włochy - 3. etap kolarstwo Plan emisji
07:45
Walońska strzała, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
07:00
Tour of the Alps, Pro Series, Włochy - 4. etap kolarstwo Plan emisji | |
08:30
Puchar Świata, cross country olympic - Podsumowanie sezonu kolarstwo górskie Plan emisji |
08:30
Puchar Świata, Mairipora, Brazylia - Cross country short track kobiet kolarstwo górskie Plan emisji |
08:30
Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 1. wyścig, MX2 motocross Plan emisji |
08:22
24 godziny Le Mans, Mistrzostwa świata, Francja - Wyścig motocyklowe wyścigi długodystansowe Plan emisji |
08:30
E-Prix Misano, Mistrzostwa świata, Włochy - Podsumowanie formuła e Plan emisji |
08:30
8 godzin Suzuka, Mistrzostwa świata, Japonia - Wyścig motocyklowe wyścigi długodystansowe Plan emisji |
08:30
Bol d'Or, Mistrzostwa świata, Francja - Wyścig motocyklowe wyścigi długodystansowe Plan emisji |
09:30
Tour of Abruzzo, World Tour, Włochy - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
09:00
Puchar Świata, Mairipora, Brazylia - Cross country short track mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji
09:30
Fleche Brabanconne, Pro Series, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
09:00
Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 1. wyścig, MXGP motocross Plan emisji
09:30
Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 1. wyścig, MXGP motocross Plan emisji |
09:30
24 godziny Spa Francorchamps, Mistrzostwa świata, Belgia - Wyścig motocyklowe wyścigi długodystansowe Plan emisji | |||
Reklama | ||||||
10:30
Mistrzostwa świata, Sardynia, Włochy - 1. wyścig, MX2 motocross Plan emisji |
10:00
Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 2. wyścig, MXGP motocross Plan emisji
10:30
Amstel Gold Race, World Tour, Holandia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
10:26
Tour of the Alps, Pro Series, Włochy - 1. etap kolarstwo Plan emisji |
10:30
T100 World Tour, Singapur - Mężczyźni triathlon Plan emisji
10:30
T100 World Tour, Singapur - Podsumowanie triathlon Plan emisji |
10:30
Tour of the Alps, Pro Series, Włochy - 3. etap kolarstwo Plan emisji |
10:30
Tour of the Alps, Pro Series, Włochy - 4. etap kolarstwo Plan emisji | |
11:00
Mistrzostwa świata, Sardynia, Włochy - 2. wyścig, MX2 motocross Plan emisji
11:30
Mistrzostwa świata, Sardynia, Włochy - 1. wyścig, MXGP motocross Plan emisji |
11:00
Puchar Świata, Wujiang, Chiny - Finały wspinaczki na czas wspinaczka Plan emisji |
11:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Paris la vie Sportive - Magazyn Plan emisji |
11:56
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Galeria Sław Ateny 2004 - Magazyn Plan emisji |
11:30
Puchar Świata, Wujiang, Chiny - Finały wspinaczki na czas wspinaczka Plan emisji | ||
12:00
Mistrzostwa świata, Sardynia, Włochy - 2. wyścig, MXGP motocross Plan emisji
12:30
Puchar Świata, Keqiao, Chiny - Finały boulderingu mężczyzn wspinaczka Plan emisji |
12:00
Misano E-Prix, Mistrzostwa świata, Włochy - 1. wyścig formuła e Plan emisji |
12:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Paris la vie Sportive - Magazyn Plan emisji |
12:54
European Series, German Masters, Berlin, Niemcy - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
12:00
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Galeria Sław Pekin 2008 - Magazyn Plan emisji |
12:00
The Masters, Augusta National Golf Club, Stany Zjednoczone - Podsumowanie golf Plan emisji |
12:00
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Galeria Sław Rio 2016 - Magazyn Plan emisji |
13:30
Na żywo Puchar Świata, Wujiang, Chiny - Finały wspinaczki na czas wspinaczka Plan emisji |
13:00
Na żywo Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 1. wyścig, MX2 motocross Plan emisji |
13:30
World Grand Prix, Leicester, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
13:00
Welsh Open, Home Nations Series, Llandudno, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
13:00
Players Championship, Telford, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji |
13:00
World Open, Yushan, Chiny - Finał: Judd Trump - Ding Junhui snooker Plan emisji | |
14:35
T100 World Tour, Singapur - Kobiety triathlon Plan emisji |
14:00
Na żywo Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 1. wyścig, MXGP motocross Plan emisji |
14:56
Maraton, Boston, Stany Zjednoczone lekkoatletyka Plan emisji |
14:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: The Power of the Olympics - Magazyn Plan emisji | |||
Reklama | ||||||
15:00
Na żywo Misano E-Prix, Mistrzostwa świata, Włochy - 2. wyścig formuła e Plan emisji |
15:30
Puchar Świata, Wujiang, Chiny - Finały prowadzenia wspinaczka Plan emisji |
15:00
ŻUŻEL: Twist the trottle, Speedway Grand Prix - Magazyn Plan emisji |
15:00
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: The Olympians - Magazyn Plan emisji |
15:00
Bol d'Or, Mistrzostwa świata, Francja - Wyścig motocyklowe wyścigi długodystansowe Plan emisji | ||
16:30
World Masters, Rijad, Arabia Saudyjska - Finał snooker Plan emisji |
16:00
Na żywo Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 2. wyścig, MX2 motocross Plan emisji |
16:00
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Chasing glory - Magazyn Plan emisji |
16:23
24 godziny Le Mans, Mistrzostwa świata, Francja - Wyścig motocyklowe wyścigi długodystansowe Plan emisji |
16:30
8 godzin Suzuka, Mistrzostwa świata, Japonia - Wyścig motocyklowe wyścigi długodystansowe Plan emisji |
16:00
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Chasing glory - Magazyn Plan emisji | |
17:00
Na żywo Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 2. wyścig, MXGP motocross Plan emisji |
17:00
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Chasing glory - Magazyn Plan emisji |
17:00
T100 World Tour, Singapur - Mężczyźni triathlon Plan emisji
17:00
T100 World Tour, Singapur - Podsumowanie triathlon Plan emisji |
17:00
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Galeria Sław Rio 2016 - Magazyn Plan emisji | |||
18:00
Puchar Świata, Wujiang, Chiny - Finały prowadzenia wspinaczka Plan emisji |
18:00
Tour of the Alps, Pro Series, Włochy - 1. etap kolarstwo Plan emisji |
18:26
European Series, German Masters, Berlin, Niemcy - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
18:00
TRAIL: Trail World Series, Podsumowanie sezonu - Magazyn Plan emisji
18:30
TRAIL: Trail World Series, Podsumowanie sezonu - Magazyn Plan emisji |
18:00
Tour of the Alps, Pro Series, Włochy - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
18:00
Tour of the Alps, Pro Series, Włochy - 5. etap kolarstwo Plan emisji | |
19:00
Puchar Świata, Wujiang, Chiny - Finały wspinaczki na czas wspinaczka Plan emisji |
19:00
World Grand Prix, Leicester, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
19:00
E-Prix Misano, Mistrzostwa świata, Włochy - Podsumowanie formuła e Plan emisji |
19:00
The Masters, Augusta National Golf Club, Stany Zjednoczone - Podsumowanie golf Plan emisji |
19:30
Supertri E, Londyn, Wielka Brytania - Podsumowanie triathlon Plan emisji | ||
20:00
Misano E-Prix, Mistrzostwa świata, Włochy - 1. wyścig formuła e Plan emisji |
20:00
Misano E-Prix, Mistrzostwa świata, Włochy - 2. wyścig formuła e Plan emisji
20:00
Na żywo The Masters, Augusta National Golf Club, Stany Zjednoczone - 4. dzień golf Plan emisji |
20:00
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Galeria Sław Ateny 2004 - Magazyn Plan emisji |
20:00
GOLF: Discovery Golf - Magazyn Plan emisji
20:30
Puchar Świata, Wujiang, Chiny - Finały wspinaczki na czas wspinaczka Plan emisji |
20:00
Na żywo RBC Heritage, PGA Tour, Stany Zjednoczone - 1. dzień golf Plan emisji |
20:00
Na żywo RBC Heritage, PGA Tour, Stany Zjednoczone - 2. dzień golf Plan emisji | |
21:00
Puchar Świata, Mairipora, Brazylia - Cross country short track kobiet kolarstwo górskie Plan emisji
21:00
Na żywo The Masters, Augusta National Golf Club, Stany Zjednoczone - 3. dzień golf Plan emisji
21:30
Puchar Świata, Mairipora, Brazylia - Cross country short track mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji |
21:00
Puchar Świata, Wujiang, Chiny - Finały prowadzenia wspinaczka Plan emisji |
21:00
Maraton, Boston, Stany Zjednoczone lekkoatletyka Plan emisji |
21:00
Tour of the Alps, Pro Series, Włochy - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
21:00
Tour of the Alps, Pro Series, Włochy - 3. etap kolarstwo Plan emisji | ||
22:00
Fleche Brabanconne, Pro Series, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
22:00
T100 World Tour, Singapur - Mężczyźni triathlon Plan emisji |
22:00
KOLARSTWO: Cycling show - Magazyn Plan emisji
22:30
24 godziny Spa Francorchamps, Mistrzostwa świata, Belgia - Wyścig motocyklowe wyścigi długodystansowe Plan emisji |
22:00
Walońska strzała, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji | |||
23:00
Supertri E, Londyn, Wielka Brytania triathlon Plan emisji |
23:00
Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 1. wyścig, MX2 motocross Plan emisji
23:30
Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 1. wyścig, MXGP motocross Plan emisji |
23:00
E-Prix Misano, Mistrzostwa świata, Włochy - Podsumowanie formuła e Plan emisji | ||||
00:00
Players Championship, Telford, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji |
00:00
Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 1. wyścig, MXGP motocross Plan emisji
00:30
Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 2. wyścig, MXGP motocross Plan emisji |
00:00
E-Prix Misano, Mistrzostwa świata, Włochy - Podsumowanie formuła e Plan emisji |
00:00
8 godzin Suzuka, Mistrzostwa świata, Japonia - Wyścig motocyklowe wyścigi długodystansowe Plan emisji |
00:00
Bol d'Or, Mistrzostwa świata, Francja - Wyścig motocyklowe wyścigi długodystansowe Plan emisji |
00:00
WYŚCIGI DŁUGODYSTANSOWE: Qatar 1812 km, Mistrzostwa świata, Katar - Wyścigi endurance car racing Plan emisji | |
01:00
Players Championship, Telford, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji |
01:00
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Galeria Sław Rio 2016 - Magazyn Plan emisji |
01:00
World Grand Prix, Leicester, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
01:00
European Series, German Masters, Berlin, Niemcy - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
01:00
Welsh Open, Home Nations Series, Llandudno, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
01:00
Players Championship, Telford, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji |
01:00
World Open, Yushan, Chiny - Finał: Judd Trump - Ding Junhui snooker Plan emisji |
02:00
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Galeria Sław Londyn 2012 - Magazyn Plan emisji |
02:00
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Galeria Sław Tokio 2020 - Magazyn Plan emisji |