Czwartek, 02.05 | Piątek, 03.05 | Sobota, 04.05 | Niedziela, 05.05 | Poniedziałek, 06.05 | Wtorek, 07.05 | Środa, 08.05 |
---|---|---|---|---|---|---|
03:00
Puchar Świata, Mairipora, Brazylia - Cross country olympic kobiet kolarstwo górskie Plan emisji |
03:00
Puchar Świata, Mairipora, Brazylia - Cross country olympic mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji |
03:00
Puchar Świata, Mairipora, Brazylia - Cross country olympic kobiet kolarstwo górskie Plan emisji |
03:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 1. etap kolarstwo Plan emisji |
03:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
03:00
Mistrzostwa świata, Agueda, Portugalia - 1. wyścig, MX2 motocross Plan emisji
03:30
Mistrzostwa świata, Agueda, Portugalia - 1. wyścig, MXGP motocross Plan emisji |
03:00
Puchar Świata, Salt Lake City, Stany Zjednoczone - Finały boulderingu kobiet wspinaczka Plan emisji |
04:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
04:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
04:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 6. etap kolarstwo Plan emisji |
04:00
Mistrzostwa świata, Agueda, Portugalia - 2. wyścig, MX2 motocross Plan emisji
04:30
Mistrzostwa świata, Agueda, Portugalia - 2. wyścig, MXGP motocross Plan emisji |
04:00
Puchar Świata, Salt Lake City, Stany Zjednoczone - Finały boulderingu mężczyzn wspinaczka Plan emisji | ||
05:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji |
05:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji |
05:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji |
05:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 7. etap kolarstwo Plan emisji |
05:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
05:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 3. etap kolarstwo Plan emisji |
05:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
Reklama | ||||||
06:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji | ||||||
07:00
Golf: Discovery golf - Magazyn Plan emisji
07:30
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
07:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
07:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 6. etap kolarstwo Plan emisji |
07:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji |
07:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
07:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Finał, 4. sesja snooker Plan emisji |
07:00
Puchar Świata, Salt Lake City, Stany Zjednoczone - Finały wspinaczki na czas mężczyzn wspinaczka Plan emisji
07:45
Puchar Świata, Salt Lake City, Stany Zjednoczone - Finały wspinaczki na czas kobiet wspinaczka Plan emisji |
08:30
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji |
08:30
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji |
08:30
Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 2. wyścig, MX2 motocross Plan emisji |
08:30
Puchar Świata, Salt Lake City, Stany Zjednoczone - Finały boulderingu mężczyzn wspinaczka Plan emisji |
08:30
Puchar Świata, Salt Lake City, Stany Zjednoczone - Finały boulderingu kobiet wspinaczka Plan emisji |
08:30
Puchar Świata, Salt Lake City, Stany Zjednoczone - Finały boulderingu kobiet wspinaczka Plan emisji |
08:30
Puchar Świata, Szanghaj, Chiny - Łuk bloczkowy łucznictwo Plan emisji |
09:00
Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 2. wyścig, MXGP motocross Plan emisji
09:30
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji |
09:30
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 3. etap kolarstwo Plan emisji |
09:00
Puchar Świata, Szanghaj, Chiny - Łuk refleksyjny łucznictwo Plan emisji
09:30
Wyścigi samochodów turystycznych: Eset V4 Cup, Balaton Park, Balatonfőkajár, Węgry - Podsumowanie wyścigi samochodów turys Plan emisji
09:45
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 4. etap kolarstwo Plan emisji | ||||
Reklama | ||||||
10:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
10:00
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross Country short track mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji
10:30
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji |
10:00
Puchar Świata, Salt Lake City, Stany Zjednoczone - Finały wspinaczki na czas kobiet wspinaczka Plan emisji
10:45
Igrzyska olimpijskie: The Power of the Olympics - Magazyn Plan emisji |
10:00
Puchar Świata, Salt Lake City, Stany Zjednoczone - Finały wspinaczki na czas mężczyzn wspinaczka Plan emisji
10:45
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 2. etap kolarstwo Plan emisji | |||
11:00
Golf: Discovery golf - Magazyn Plan emisji
11:30
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji |
11:15
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country short track kobiet kolarstwo górskie Plan emisji
11:45
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic kobiet kolarstwo górskie Plan emisji |
11:00
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji |
11:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji |
11:30
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
11:00
Puchar Świata, Fort William, Wielka Brytania - Downhill kobiet kolarstwo górskie Plan emisji
11:30
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Finał, 4. sesja snooker Plan emisji |
11:00
Puchar Świata, Salt Lake City, Stany Zjednoczone - Finały boulderingu mężczyzn wspinaczka Plan emisji |
12:30
Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 1. wyścig, MX2 motocross Plan emisji |
12:30
Mistrzostwa świata, Agueda, Portugalia - 2. wyścig, MX2 motocross Plan emisji | |||||
13:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
13:00
Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 2. wyścig, MX2 motocross Plan emisji
13:30
Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 1. wyścig, MXGP motocross Plan emisji |
13:45
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Finał, 1. sesja snooker Plan emisji |
13:45
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Finał, 3. sesja snooker Plan emisji |
13:00
Mistrzostwa świata, Agueda, Portugalia - 2. wyścig, MXGP motocross Plan emisji
13:30
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Finał, 4. sesja snooker Plan emisji | ||
14:00
Eschborn–Frankfurt, World Tour, Niemcy kolarstwo Plan emisji |
14:00
Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 2. wyścig, MXGP motocross Plan emisji
14:30
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
14:00
Trwa... Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji |
14:00
Puchar Świata, Salt Lake City, Stany Zjednoczone - Finały boulderingu kobiet wspinaczka Plan emisji | |||
Reklama | ||||||
15:30
Na żywo Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
15:30
Na żywo Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 6. etap kolarstwo Plan emisji |
15:15
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji |
15:00
Puchar Świata, Salt Lake City, Stany Zjednoczone - Finały boulderingu mężczyzn wspinaczka Plan emisji |
15:45
Puchar Świata, Salt Lake City, Stany Zjednoczone - Finały boulderingu kobiet wspinaczka Plan emisji | ||
16:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Finał, 4. sesja snooker Plan emisji | ||||||
17:30
Golf: Discovery golf - Magazyn Plan emisji |
17:30
Eschborn–Frankfurt, World Tour, Niemcy kolarstwo Plan emisji |
17:00
Na żywo Mistrzostwa świata, Agueda, Portugalia - 2. wyścig, MX2 motocross Plan emisji |
17:00
Puchar Świata, Salt Lake City, Stany Zjednoczone - Finały boulderingu kobiet wspinaczka Plan emisji |
17:15
Puchar Świata, Salt Lake City, Stany Zjednoczone - Finały wspinaczki na czas mężczyzn wspinaczka Plan emisji | ||
18:00
Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 1. wyścig, MX2 motocross Plan emisji
18:30
Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 2. wyścig, MX2 motocross Plan emisji |
18:30
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji |
18:30
Puchar Świata, Wujiang, Chiny - Finały wspinaczki na czas wspinaczka Plan emisji |
18:00
Na żywo Mistrzostwa świata, Agueda, Portugalia - 2. wyścig, MXGP motocross Plan emisji |
18:00
Mistrzostwa świata, Agueda, Portugalia - 2. wyścig, MX2 motocross Plan emisji
18:30
Mistrzostwa świata, Agueda, Portugalia - 1. wyścig, MXGP motocross Plan emisji |
18:00
Mistrzostwa świata, Agueda, Portugalia - 1. wyścig, MXGP motocross Plan emisji
18:30
Mistrzostwa świata, Agueda, Portugalia - 2. wyścig, MXGP motocross Plan emisji |
18:00
Puchar Świata, Fort William, Wielka Brytania - Downhill mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji |
19:00
Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 1. wyścig, MXGP motocross Plan emisji
19:30
Mistrzostwa świata, Trydent, Włochy - 2. wyścig, MXGP motocross Plan emisji |
19:00
Kolarstwo górskie: Greg Minnaar not done yet - Magazyn Plan emisji |
19:00
Na żywo Byron Nelson, PGA Tour, Stany Zjednoczone - 3. dzień golf Plan emisji |
19:00
Na żywo Byron Nelson, PGA Tour, Stany Zjednoczone - 4. dzień golf Plan emisji |
19:00
Mistrzostwa świata, Agueda, Portugalia - 2. wyścig, MXGP motocross Plan emisji
19:30
GT World Series, Azja trail running Plan emisji |
19:00
Tro Bro Leon, Puchar Francji, Francja kolarstwo Plan emisji |
19:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Finał, 4. sesja snooker Plan emisji |
20:00
Eschborn–Frankfurt, World Tour, Niemcy kolarstwo Plan emisji
20:40
Na żywo FC Barcelona - Paris Saint-Germain Handball, Liga Mistrzów - Ćwierćfinały, 2. mecz piłka ręczna Plan emisji |
20:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - Best of kolarstwo Plan emisji |
20:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 3. etap kolarstwo Plan emisji
20:30
Speedway Grand Prix, Gorican, Chorwacja żużel Plan emisji |
20:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
20:45
Wyścigi samochodów turystycznych: Eset V4 Cup, Balaton Park, Balatonfőkajár, Węgry - Podsumowanie wyścigi samochodów turys Plan emisji | ||
21:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 6. etap kolarstwo Plan emisji |
21:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 5. etap kolarstwo Plan emisji | |||||
22:30
Na żywo Byron Nelson, PGA Tour, Stany Zjednoczone - 1. dzień golf Plan emisji |
22:00
Na żywo Byron Nelson, PGA Tour, Stany Zjednoczone - 2. dzień golf Plan emisji |
22:30
Puchar Świata, Fort William, Wielka Brytania - Downhill mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji |
22:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Finał, 4. sesja snooker Plan emisji |
22:00
Puchar Świata, Salt Lake City, Stany Zjednoczone - Finały wspinaczki na czas mężczyzn wspinaczka Plan emisji
22:45
Puchar Świata, Salt Lake City, Stany Zjednoczone - Finały wspinaczki na czas kobiet wspinaczka Plan emisji | ||
23:00
Puchar Świata, Salt Lake City, Stany Zjednoczone - Finały boulderingu kobiet wspinaczka Plan emisji |
23:30
Mistrzostwa świata, Agueda, Portugalia - 2. wyścig, MX2 motocross Plan emisji | |||||
00:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 7. etap kolarstwo Plan emisji |
00:00
Mistrzostwa świata, Agueda, Portugalia - 1. wyścig, MX2 motocross Plan emisji
00:45
Mistrzostwa świata, Agueda, Portugalia - 1. wyścig, MXGP motocross Plan emisji |
00:00
Puchar Świata, Salt Lake City, Stany Zjednoczone - Finały boulderingu mężczyzn wspinaczka Plan emisji |
00:00
Puchar Świata, Salt Lake City, Stany Zjednoczone - Finały boulderingu kobiet wspinaczka Plan emisji |
00:00
Mistrzostwa świata, Agueda, Portugalia - 1. wyścig, MXGP motocross Plan emisji
00:30
Mistrzostwa świata, Agueda, Portugalia - 2. wyścig, MXGP motocross Plan emisji | ||
01:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji |
01:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji |
01:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji |
01:30
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
01:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 3. etap kolarstwo Plan emisji |
01:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
01:00
Giro d'Italia, World Tour, Włochy - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
02:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinały snooker Plan emisji |