Czwartek, 18.04 | Piątek, 19.04 | Sobota, 20.04 | Niedziela, 21.04 | Poniedziałek, 22.04 | Wtorek, 23.04 | Środa, 24.04 |
---|---|---|---|---|---|---|
06:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions VII - Gala boksu zawodowego w Lublinie: Osleys Iglesias - Isaac Chilemba 27.05.2022 Boks Plan emisji |
06:00
PlusLiga - 1. mecz półfinałowy plusligi Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel Siatkówka Plan emisji |
06:00
tauronliga - 3. mecz o złoty medal Grupa Azoty Chemik Police - PGE Rysice Rzeszów siatkówka Plan emisji |
06:00
strzelectwo - Strzelnica Renaty Mauer: Odcinek 6 - Konkurencje nieolimpijskie - Pistolet dowolny i IPSC magazyn Plan emisji |
06:00
plusliga - 2. mecz półfinałowy plusligi Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów siatkówka Plan emisji |
06:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
06:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XII - Gala boksu zawodowego w Lubinie: Paweł Czyżyk - Dragan Lepei 05.11.2022 Boks Plan emisji |
07:00
strzelectwo - Strzelnica Navala: Odcinek 4 - Wojciech Nowicki magazyn Plan emisji
07:30
PlusLiga - 2. mecz półfinałowy plusligi Aluron CMC Warta Zwiercie - Projekt Warszawa Siatkówka Plan emisji |
07:30
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XIII - Gala boksu zawodowego w Gliwicach: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskyi 09.12.2022 Boks Plan emisji | |||||
08:00
ATP Monte Carlo 1000 - podsumowanie turnieju tenis Plan emisji |
08:30
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions X - Gala boksu zawodowego w Łodzi: Osleys Iglesias - Ezequiel Osvaldo Maderna 24.09.2022 Boks Plan emisji |
08:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions VII - Gala boksu zawodowego w Lublinie: Osleys Iglesias - Isaac Chilemba 27.05.2022 Boks Plan emisji |
08:00
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji
08:30
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions VI - Gala boksu zawodowego w Będzinie: Marcin Siwy - Rydell Booker 26.03.2022 Boks Plan emisji | |||
Reklama | ||||||
09:00
plusliga - 1. mecz półfinałowy plusligi Projekt Warszawa - Aluron CMC Warta Zwiercie Siatkówka Plan emisji |
09:30
plusliga - 2. mecz półfinałowy plusligi Aluron CMC Warta Zwiercie - Projekt Warszawa siatkówka Plan emisji |
09:30
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji | ||||
10:30
strzelectwo - Strzelnica Renaty Mauer: Odcinek 5 - Karabin dowolny magazyn Plan emisji | ||||||
11:00
Na żywo ATP500 Barcelona tenis Plan emisji |
11:00
Na żywo ATP500 Barcelona - ćwierćfinał tenis Plan emisji |
11:30
|
11:00
Na żywo CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
11:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
11:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji | |
12:30
strzelectwo - Strzelnica Navala: Odcinek 5 - Karabinki AK magazyn Plan emisji |
12:30
Na żywo 1. liga - Arka Gdynia - Wisła Płock piłka nożna Plan emisji |
12:30
strzelectwo - Strzelnica Navala: Odcinek 6 - Paweł Szlendak magazyn Plan emisji |
12:00
Na żywo Konferencja Prasowa „Orłów Wenty” Konferencja Plan emisji | |||
Reklama | ||||||
13:00
Na żywo ATP500 Barcelona tenis Plan emisji |
13:00
Na żywo ATP500 Barcelona - ćwierćfinał tenis Plan emisji |
13:30
IAAF Track & Field Weekly - magazyn lekkoatletyczny - IAAF Track & Field Weekly - magazyn lekkoatletyczny magazyn Plan emisji |
13:00
strzelectwo - Strzelnica Navala: Odcinek 5 - Karabinki AK magazyn Plan emisji |
13:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
13:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji | |
14:00
strzelectwo - Strzelnica Navala: Odcinek 2 - Marcin Możdżonek magazyn Plan emisji
14:45
Na żywo plusliga - 2. mecz półfinałowy plusligi Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów Siatkówka Plan emisji |
14:45
Na żywo plusliga - PSG Stal Nysa - Indykpol AZS Olsztyn Siatkówka Plan emisji |
14:00
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji
14:30
PlusLiga - 2. mecz półfinałowy plusligi Aluron CMC Warta Zwiercie - Projekt Warszawa Siatkówka Plan emisji |
14:30
plusliga - 2. mecz półfinałowy plusligi Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów siatkówka Plan emisji | |||
15:00
Na żywo ATP500 Barcelona tenis Plan emisji |
15:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji | |||||
16:30
Na żywo tauronliga - studio Siatkówka Plan emisji |
16:30
Na żywo tauronliga - studio Siatkówka Plan emisji | |||||
17:30
Na żywo plusliga - playoff I mecz o 7. miejsce Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa Siatkówka Plan emisji |
17:30
Na żywo tauronliga - 3. mecz o brązowy medal BKS BOSTIK ZGO BielskoBiała - Grot Budowlani Łódź Siatkówka Plan emisji |
17:30
Na żywo plusliga - 2. mecz półfinałowy plusligi Aluron CMC Warta Zwiercie - Projekt Warszawa Siatkówka Plan emisji |
17:20
Na żywo Polska Liga Koszykówki - Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław koszykówka Plan emisji |
17:30
Na żywo tauronliga - 3. mecz o brązowy medal BKS BOSTIK ZGO BielskoBiała - Grot Budowlani Łódź Siatkówka Plan emisji |
17:30
Na żywo tauronliga - 4. mecz o brązowy medal TL Grot Budowlani Łódź - BKS BOSTIK ZGO BielskoBiała Siatkówka Plan emisji |
17:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
Reklama | ||||||
19:30
Na żywo tauronliga - studio Siatkówka Plan emisji | ||||||
20:30
Na żywo plusliga - playoff I mecz o 5. miejsce Bogdanka LUK Lublin - Trefl Gdańsk Siatkówka Plan emisji |
20:30
Na żywo tauronliga - 3. mecz o złoty medal Grupa Azoty Chemik Police - PGE Rysice Rzeszów Siatkówka Plan emisji |
20:30
Na żywo 1. liga - 1. mecz półfinałowy 1. ligi MKS Będzin - BKS Visła Proline Bydgoszcz Siatkówka Plan emisji |
20:30
Na żywo plusliga - Barkom Kazhany Lwów - Ślepsk Malow Suwałki Siatkówka Plan emisji |
20:30
Na żywo plusliga - Trefl Gdańsk - Bogdanka LUK Lublin Siatkówka Plan emisji |
20:00
Na żywo plusliga - studio Siatkówka Plan emisji
20:30
Na żywo plusliga - 1 mecz o brąz Asseco Resovia Rzeszów - Projekt Warszawa Siatkówka Plan emisji |
20:00
Na żywo plusliga - studio Siatkówka Plan emisji
20:30
Na żywo plusliga - 1. mecz o złoty medal Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel Siatkówka Plan emisji |
23:00
plusliga - 1. mecz półfinałowy plusligi Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel Siatkówka Plan emisji |
23:00
Na żywo tauronliga - studio Siatkówka Plan emisji |
23:00
PlusLiga - 2. mecz półfinałowy plusligi Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów Siatkówka Plan emisji |
23:00
PlusLiga - 2. mecz półfinałowy plusligi Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów Siatkówka Plan emisji |
23:00
PlusLiga - 2. mecz półfinałowy plusligi Aluron CMC Warta Zwiercie - Projekt Warszawa Siatkówka Plan emisji |
23:00
Na żywo plusliga - studio Siatkówka Plan emisji |
23:00
Na żywo plusliga - studio Siatkówka Plan emisji |
00:00
plusliga - 1. mecz półfinałowy plusligi Projekt Warszawa - Aluron CMC Warta Zwiercie Siatkówka Plan emisji |
00:00
tauronliga - ew. 4. mecz o złoty medal TL PGE Rysice Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police Siatkówka Plan emisji |
00:00
Na żywo plusliga - 1 mecz o brąz Asseco Resovia Rzeszów - Projekt Warszawa Siatkówka Plan emisji | ||||
01:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Kościerzynie: Nikodem Jeżewski - Jakub Sosiński 02.12.2023 Boks Plan emisji |
01:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XIII - Gala boksu zawodowego w Gliwicach: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskyi 09.12.2022 Boks Plan emisji |
01:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions X - Gala boksu zawodowego w Łodzi: Osleys Iglesias - Ezequiel Osvaldo Maderna 24.09.2022 Boks Plan emisji |
01:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Karlinie: Mateusz Polski - Adam Ngange 01.10.2022 Boks Plan emisji |
01:55
Na żywo COPA LIBERTADORES - Atlético Mineiro BRA - Peñarol URU piłka nożna Plan emisji | ||
02:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions X - Gala boksu zawodowego w Łodzi: Osleys Iglesias - Ezequiel Osvaldo Maderna 24.09.2022 Boks Plan emisji |
02:25
Na żywo COPA LIBERTADORES - Bolivar BOL - Flamengo BRA piłka nożna Plan emisji | |||||
04:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XI - Gala boksu olimpijskiego w Warszawie 15.10.2022 Boks Plan emisji |
04:30
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Gdańsku: Kajetan Kalinowski - Cristian Lopez 14.05.2022 Boks Plan emisji |