Wtorek, 14.05 | Środa, 15.05 | Czwartek, 16.05 | Piątek, 17.05 | Sobota, 18.05 | Niedziela, 19.05 | Poniedziałek, 20.05 |
---|---|---|---|---|---|---|
06:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
06:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Kościerzynie: Nikodem Jeżewski - Jakub Sosiński 02.12.2023 Boks Plan emisji |
06:00
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show w Ożarowie Mazowieckim: Łukasz Stanioch - Hadillah Mohoumadi 25.03.2022 Boks Plan emisji |
06:00
mecz towarzyski kobiet - Polska - Holandia siatkówka Plan emisji |
06:00
VNL kobiet - Francja - Polska Siatkówka Plan emisji |
06:00
VNL kobiet - Francja - Polska Siatkówka Plan emisji |
06:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
07:30
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show w Ożarowie Mazowieckim: Łukasz Stanioch - Hadillah Mohoumadi 25.03.2022 Boks Plan emisji | ||||||
08:00
mecz towarzyski mężczyzn - Polska - Niemcy Siatkówka Plan emisji |
08:30
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions VII - Gala boksu zawodowego w Lublinie: Osleys Iglesias - Isaac Chilemba 27.05.2022 Boks Plan emisji |
08:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Kościerzynie: Nikodem Jeżewski - Jakub Sosiński 02.12.2023 Boks Plan emisji |
08:30
strzelectwo - Strzelnica Navala: Odcinek 7 - Karabiny precyzyjne magazyn Plan emisji |
08:00
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji
08:30
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions VII - Gala boksu zawodowego w Lublinie: Osleys Iglesias - Isaac Chilemba 27.05.2022 Boks Plan emisji | ||
Reklama | ||||||
09:00
1. liga - Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec piłka nozna Plan emisji |
09:30
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
09:00
VNL kobiet - Polska - Holandia Siatkówka Plan emisji | ||||
10:00
Mistrzostwa Świata w hokeju - Słowacja - Polska Hokej Plan emisji |
10:30
strzelectwo - Strzelnica Navala: Odcinek 10 - Tomasz Majewski magazyn Plan emisji | |||||
11:00
Na żywo ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
11:00
ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
11:00
mecz towarzyski kobiet - Polska - Holandia siatkówka Plan emisji |
11:00
|
11:00
|
11:00
VNL kobiet - Polska - Japonia Siatkówka Plan emisji | |
12:45
Na żywo VNL kobiet - Japonia - Niemcy Siatkówka Plan emisji |
12:00
Na żywo VNL kobiet - studio Siatkówka Plan emisji
12:50
Na żywo VNL kobiet - Polska - Holandia Siatkówka Plan emisji |
12:30
MAGAZYN OLIMPIJSKI Magazyn Plan emisji | ||||
Reklama | ||||||
13:00
Na żywo ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
13:00
ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
13:00
Na żywo ATP Masters Internationali BNL D'Italia - III ćwierćfinał Hubert Hurkacz - Tommy Paul tenis Plan emisji |
13:30
1. liga - Lechia Gdańsk - GKS Tychy piłka nożna Plan emisji | |||
14:00
Na żywo VNL kobiet - studio Siatkówka Plan emisji | ||||||
15:00
Na żywo ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
15:00
Na żywo Aleja Gwiazd Siatkówka Plan emisji |
15:00
mecz towarzyski mężczyzn - Polska - Niemcy Siatkówka Plan emisji |
15:00
Na żywo VNL kobiet - studio Siatkówka Plan emisji
15:45
Na żywo VNL kobiet - Francja - Polska Siatkówka Plan emisji |
15:30
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - studio Hokej Plan emisji |
15:50
Na żywo Trwa... VNL kobiet - Polska - Japonia Siatkówka Plan emisji | |
16:00
Na żywo mecz towarzyski mężczyzn - studio Siatkówka Plan emisji
16:50
Na żywo mecz towarzyski mężczyzn - Polska - Niemcy Siatkówka Plan emisji |
16:10
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - Niemcy - Polska Hokej Plan emisji |
16:10
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - Szwecja - Francja Hokej Plan emisji | ||||
17:00
Na żywo ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
17:00
Na żywo mecz towarzyski mężczyzn - studio Siatkówka Plan emisji
17:50
Na żywo mecz towarzyski mężczyzn - Polska - Ukraina Siatkówka Plan emisji | |||||
Reklama | ||||||
18:00
Na żywo VNL kobiet - studio Siatkówka Plan emisji |
18:00
Na żywo VNL kobiet - studio Siatkówka Plan emisji | |||||
19:00
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - studio Hokej Plan emisji |
19:00
Na żywo mecz towarzyski mężczyzn - studio Siatkówka Plan emisji
19:30
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - studio Hokej Plan emisji |
19:00
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - studio Hokej Plan emisji |
19:00
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - studio Hokej Plan emisji
19:50
Na żywo Polska Liga Koszykówki - półfinał King Szczecin - PGE Spójnia Stargard koszykówka Plan emisji |
19:00
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - studio Hokej Plan emisji | ||
20:10
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - Polska- Francja Hokej Plan emisji |
20:10
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - Słowacja - Polska Hokej Plan emisji |
20:30
Na żywo mecz towarzyski mężczyzn - studio Siatkówka Plan emisji |
20:10
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - Polska - USA Hokej Plan emisji |
20:15
Na żywo 1. liga - Lechia Gdańsk - Arka Gdynia piłka nożna Plan emisji |
20:10
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - Kazachstan - Polska Hokej Plan emisji | |
22:00
ATP Masters Internationali BNL D'Italia - III ćwierćfinał tenis Plan emisji |
22:15
Na żywo VNL kobiet - Korea - Dominikana Siatkówka Plan emisji | |||||
23:00
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - studio Hokej Plan emisji |
23:00
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - studio Hokej Plan emisji |
23:00
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - studio Hokej Plan emisji |
23:00
ATP Masters Internationali BNL D'Italia - finał tenis Plan emisji |
23:00
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - studio Hokej Plan emisji | ||
00:00
ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
00:00
ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
00:00
ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
00:00
KOTV Classics magazyn Plan emisji | |||
01:45
Na żywo VNL kobiet - Brazylia - Kanada Siatkówka Plan emisji |
01:45
Na żywo VNL kobiet - Serbia - Dominikana Siatkówka Plan emisji |
01:00
ZAKOŃCZENIE PROGRAMU Plan emisji |
01:45
Na żywo VNL kobiet - Brazylia - USA Siatkówka Plan emisji |
01:00
Na żywo UFC Fight Night - Barboza - Murphy mma Plan emisji |
01:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions VI - Gala boksu zawodowego w Będzinie: Marcin Siwy - Rydell Booker 26.03.2022 Boks Plan emisji |
01:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XIII - Gala boksu zawodowego w Gliwicach: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskyi 09.12.2022 Boks Plan emisji |
04:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XIII - Gala boksu zawodowego w Gliwicach: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskyi 09.12.2022 Boks Plan emisji |
04:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions V - Gala boksu zawodowego we Wrocławiu: Nikodem Jeżewski - Artur Mann 19.02.2022 Boks Plan emisji |
04:00
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Legionowie: Jan Lodzik - Mateusz Polski 20.10.2023 Boks Plan emisji |
04:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions V - Gala boksu zawodowego we Wrocławiu: Nikodem Jeżewski - Artur Mann 19.02.2022 Boks Plan emisji |