Wtorek, 23.04 | Środa, 24.04 | Czwartek, 25.04 | Piątek, 26.04 | Sobota, 27.04 | Niedziela, 28.04 | Poniedziałek, 29.04 |
---|---|---|---|---|---|---|
06:00
1. liga - Znicz Pruszków - Wisła Kraków piłka nożna Plan emisji |
06:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
06:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
06:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Żukowie: Kacper Meyna - Krzysztof Twardowski 02.06.2023 Boks Plan emisji
06:30
Premiera Beach Pro Tour Challenge Xiamen - Gruszczyńska/Wachowicz - Esmee/Zoe (SUI) siatkówka plażowa Plan emisji |
06:00
Magazyn 7. strefa Siatkówka Plan emisji |
06:00
Na żywo IPS HANDA Championship golf Plan emisji |
06:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions VI - Gala boksu zawodowego w Będzinie: Marcin Siwy - Rydell Booker 26.03.2022 Boks Plan emisji |
07:30
1. liga - magazyn 1. ligi Piłka nożna Plan emisji |
07:30
Wyścig 6godzinny Imola - podumowanie wyścigu WEC Plan emisji |
07:30
strzelectwo - Strzelnica Navala: Odcinek 9 - Krzysztof Ibisz magazyn Plan emisji |
07:30
magazyn ATP magazyn Plan emisji | |||
08:30
Superliga piłki ręcznej mężczyzn - 1mecz 2pary półfinałowej Górnik Zabrze - ORLEN Wisła Płock Piłka ręczna Plan emisji |
08:30
1. liga - Resovia Rzeszów - Wisła Karków piłka nożna Plan emisji |
08:30
KOTV Classics magazyn Plan emisji |
08:00
Na żywo Beach Pro Tour Challenge Xiamen siatkówka plażowa Plan emisji |
08:00
1. liga - Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko Biała piłka nożna Plan emisji |
08:30
ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji | |
Reklama | ||||||
09:30
KOTV Classics magazyn Plan emisji | ||||||
10:00
ATP Barcelona 500 - podsumowanie turnieju tenis Plan emisji |
10:00
ATP Barcelona 500 - podsumowanie turnieju tenis Plan emisji |
10:30
track and field magazyn Plan emisji |
10:30
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji | |||
11:00
gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Stężycy: Kacper Meyna - Jakub Sosiński 11.02.2023 boks Plan emisji |
11:00
gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Legionowie: Jan Lodzik - Mateusz Polski 20.10.2023 boks Plan emisji |
11:00
gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show w Nowym Dworze Mazowieckim: Łukasz Stanioch - Robert Talarek 24.02.2023 boks Plan emisji |
11:00
puchar włoch - I półfinał: Lazio - Juventus piłka nożna Plan emisji |
11:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
11:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
11:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Kościerzynie: Nikodem Jeżewski - Jakub Sosiński 02.12.2023 Boks Plan emisji |
12:30
KOTV Weekly magazyn Plan emisji |
12:00
KOTV Classics magazyn Plan emisji | |||||
Reklama | ||||||
13:00
FEN - FEN38 Ostrów Wielkopolski Fight Exclusive Night 38 Michał Andryszak - Evgeniy Holub 22.01.2022 MMA Plan emisji |
13:00
Superliga piłki ręcznej mężczyzn - 1mecz 2pary półfinałowej Górnik Zabrze - ORLEN Wisła Płock Piłka ręczna Plan emisji |
13:00
Superliga piłki ręcznej mężczyzn - KGHM Chrobry Głogów - Industria Kielce Piłka ręczna Plan emisji |
13:00
1. liga - GKS Katowice - Górnik Łęczna piłka nożna Plan emisji |
13:00
Na żywo Diamond League - Szanghaj Lekkoatletyka Plan emisji |
13:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
13:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
14:50
Na żywo superliga piłki ręcznej mężczyzn - 2 mecz 1pary półfinałowej Industria Kielce - KGHM Chrobry Głogów piłka ręczna Plan emisji |
14:50
Na żywo superliga piłki ręcznej mężczyzn - 2 mecz 2pary półfinałowej ORLEN Wisła Płock - Górnik Zabrze piłka ręczna Plan emisji |
14:30
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji | ||||
15:00
liga czeska - Sparta Praga - Banik Ostrava piłka nożna Plan emisji |
15:00
Puchar Szkocji - Aberdeen - Celtic piłka nożna Plan emisji |
15:00
1. liga - Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa piłka nożna Plan emisji |
15:00
KOTV Classics magazyn Plan emisji |
15:00
liga szkocka - Dundee - Celtic piłka nożna Plan emisji | ||
16:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji | ||||||
17:30
1. liga - Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk piłka nożna Plan emisji |
17:00
plusliga - 1 mecz o brąz Asseco Resovia Rzeszów - Projekt Warszawa Siatkówka Plan emisji |
17:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
17:20
Na żywo 1. liga - Stal Rzeszów - Lechia Gdańsk piłka nożna Plan emisji |
17:30
track and field magazyn Plan emisji |
17:00
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji
17:50
superliga piłki ręcznej mężczyzn - 2 mecz 2pary półfinałowej ORLEN Wisła Płock - Górnik Zabrze piłka ręczna Plan emisji | |
Reklama | ||||||
18:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
18:10
Na żywo liga włoska - EA7 Emporio Armani Milano - Germani Brescia koszykówka Plan emisji | |||||
19:30
F1H2O - Formuła 1 H2O GP Wietnamu - Qui Nhon-Binh Dinh Province - podsumowanie 2 rundy wyścigi Plan emisji |
19:30
puchar włoch - magazyn pucharu wloch piłka nożna Plan emisji |
19:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
19:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji | |||
20:20
Na żywo 1. liga - Resovia Rzeszów - Wisła Karków piłka nożna Plan emisji |
20:20
Na żywo 1. liga - Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa piłka nożna Plan emisji |
20:20
Na żywo 1. liga - GKS Katowice - Górnik Łęczna piłka nożna Plan emisji |
20:20
Na żywo 1. liga - Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko Biała piłka nożna Plan emisji |
20:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
20:30
Diamond League - Szanghaj Lekkoatletyka Plan emisji |
20:00
20:30
|
21:30
| ||||||
22:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
22:30
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji | |||||
23:00
1. liga - Arka Gdynia - Wisła Płock piłka nożna Plan emisji |
23:00
|
23:00
puchar włoch - II półfinał: Atalanta - Fiorentina piłka nożna Plan emisji |
23:00
ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
23:00
plusliga - 3. mecz o złoty medal plusligi Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zwiercie siatkówka Plan emisji |
23:00
liga szkocka - St Mirren - Rangers piłka nożna Plan emisji | |
00:00
FEN - FEN49 Mrągowo Fight Exclusive Night 49 Adrian Zieliński - Kamil Kraska 25.08.2023 MMA Plan emisji |
00:00
FEN - FEN38 Ostrów Wielkopolski Fight Exclusive Night 38 Michał Andryszak - Evgeniy Holub 22.01.2022 MMA Plan emisji | |||||
01:00
FEN - FEN43 Szczecin Fight Exclusive Night 43 Kacper Formela - Pedro Nobre 16.12.2022 MMA Plan emisji |
01:00
FEN - FEN41 Mrągowo Fight Exclusive Night 41 Bartosz Szewczyk - Dimitrij Mikutsa 27.08.2022 MMA Plan emisji |
01:00
FEN - FEN40 Ostróda Fight Exclusive Night 40 Kacper Formela - Alexander Gorshechnik 18.06.2022 MMA Plan emisji |
01:00
FEN - FEN43 Szczecin Fight Exclusive Night 43 Kacper Formela - Pedro Nobre 16.12.2022 MMA Plan emisji |
01:00
FEN - FEN44 Ostrów Wielkopolski Fight Exclusive Night 44 Piotr Kuberski - Marcin Filipczak 28.01.2023 MMA Plan emisji | ||
05:20
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji |