Poniedziałek, 06.05 | Wtorek, 07.05 | Środa, 08.05 | Czwartek, 09.05 | Piątek, 10.05 | Sobota, 11.05 | Niedziela, 12.05 |
---|---|---|---|---|---|---|
06:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
06:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
06:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions VI - Gala boksu zawodowego w Będzinie: Marcin Siwy - Rydell Booker 26.03.2022 Boks Plan emisji |
06:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XI - Gala boksu olimpijskiego w Warszawie 15.10.2022 Boks Plan emisji |
06:00
mecz towarzyski kobiet - Polska - Holandia siatkówka Plan emisji |
06:00
mecz towarzyski kobiet - Polska - Holandia siatkówka Plan emisji |
06:00
mecz towarzyski kobiet - Polska - Holandia siatkówka Plan emisji |
07:30
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Gdańsku: Kajetan Kalinowski - Cristian Lopez 14.05.2022 Boks Plan emisji | ||||||
08:00
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji
08:30
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions VII - Gala boksu zawodowego w Lublinie: Osleys Iglesias - Isaac Chilemba 27.05.2022 Boks Plan emisji |
08:30
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XIII - Gala boksu zawodowego w Gliwicach: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskyi 09.12.2022 Boks Plan emisji |
08:00
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Legionowie: Jan Lodzik - Mateusz Polski 20.10.2023 Boks Plan emisji |
08:00
Mistrzostwa Świata w hokeju - Polska- Łotwa Hokej Plan emisji | |||
Reklama | ||||||
09:30
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
09:00
Liga Mistrzów w siatkówce - finał Trentino Itas - Jastrzębski Węgiel Siatkówka Plan emisji | |||||
10:30
Liga Mistrzyn w siatkówce - A. Carraro Imoco Conegliano - Allianz Vero Volley Milano Siatkówka Plan emisji |
10:00
1. liga - Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków piłka nożna Plan emisji |
10:30
strzelectwo magazyn Plan emisji | ||||
11:00
Na żywo ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
11:00
Na żywo ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
11:00
Na żywo ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
11:30
|
11:00
Na żywo CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji | ||
12:30
Liga Mistrzyn w siatkówce - A. Carraro Imoco Conegliano - Allianz Vero Volley Milano Siatkówka Plan emisji |
12:10
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - Francja - Kazachstan Hokej Plan emisji |
12:30
Na żywo 1. liga - Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec piłka nozna Plan emisji | ||||
Reklama | ||||||
13:00
Puchar Polski w piłkce nożnej - finał: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków piłka nożna Plan emisji |
13:00
Na żywo ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
13:00
Na żywo ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
13:00
Na żywo ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji | |||
15:00
Liga Mistrzów w siatkówce - finał Trentino Itas - Jastrzębski Węgiel Siatkówka Plan emisji |
15:00
Liga Mistrzów w siatkówce - finał Trentino Itas - Jastrzębski Węgiel Siatkówka Plan emisji |
15:00
Na żywo ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
15:00
Na żywo ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
15:00
Na żywo ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
15:00
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - studio Hokej Plan emisji |
15:00
MAGAZYN OLIMPIJSKI Magazyn Plan emisji |
16:00
Na żywo Polska Liga Koszykówki - ćwierćfinał 3.mecz: King Szczecin - Legia Warszawa koszykówka Plan emisji |
16:10
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - Polska- Łotwa Hokej Plan emisji |
16:10
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - Łotwa - Francja Hokej Plan emisji | ||||
17:50
Na żywo 1. liga - Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków piłka nożna Plan emisji |
17:30
Na żywo 1. liga - ew. 3 mecz o brązowy medal: Bogdanka Arka Chełm - BKS Visła Proline Bydgoszcz siatkówka Plan emisji |
17:30
Na żywo 1. liga - 3 mecz finałowy: MKS Będzin - BBTS Bielsko-Biała siatkówka Plan emisji |
17:30
Na żywo mecz towarzyski kobiet - studio siatkówka Plan emisji |
17:30
Na żywo mecz towarzyski kobiet - studio siatkówka Plan emisji | ||
18:30
Na żywo mecz towarzyski kobiet - Polska - Holandia siatkówka Plan emisji |
18:30
Na żywo mecz towarzyski kobiet - Polska - Holandia siatkówka Plan emisji | |||||
Reklama | ||||||
19:00
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - studio Hokej Plan emisji |
19:00
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - studio Hokej Plan emisji | |||||
20:00
Liga Mistrzów w siatkówce - finał Trentino Itas - Jastrzębski Węgiel Siatkówka Plan emisji |
20:00
Puchar Polski w piłkce nożnej - finał: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków piłka nożna Plan emisji |
20:30
Na żywo superliga piłki ręcznej kobiet - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Gminy Kobierzyce piłka ręczna Plan emisji |
20:30
Na żywo mecz towarzyski kobiet - studio siatkówka Plan emisji |
20:30
Na żywo mecz towarzyski kobiet - studio siatkówka Plan emisji |
20:10
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - USA - Niemcy Hokej Plan emisji |
20:10
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - Szwecja - Polska Hokej Plan emisji |
21:30
Liga Mistrzów w siatkówce - finał Trentino Itas - Jastrzębski Węgiel Siatkówka Plan emisji |
21:30
Diamond League - Doha Lekkoaltetyka Plan emisji | |||||
22:30
Liga Mistrzyn w siatkówce - A. Carraro Imoco Conegliano - Allianz Vero Volley Milano Siatkówka Plan emisji |
22:30
Liga Mistrzów w siatkówce - finał Trentino Itas - Jastrzębski Węgiel Siatkówka Plan emisji |
22:30
Liga Mistrzów w siatkówce - finał Trentino Itas - Jastrzębski Węgiel Siatkówka Plan emisji | ||||
23:30
mecz towarzyski kobiet - Polska - Holandia siatkówka Plan emisji |
23:30
mecz towarzyski kobiet - Polska - Holandia siatkówka Plan emisji |
23:00
MAGAZYN OLIMPIJSKI Magazyn Plan emisji |
23:00
Na żywo Mistrzostwa Świata w hokeju - studio Hokej Plan emisji | |||
00:30
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XII - Gala boksu zawodowego w Lubinie: Paweł Czyżyk - Dragan Lepei 05.11.2022 Boks Plan emisji | ||||||
01:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XI - Gala boksu olimpijskiego w Warszawie 15.10.2022 Boks Plan emisji |
01:55
Na żywo Copa Libertadores - Nacional - River Plate Piłka nożna Plan emisji |
01:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions VII - Gala boksu zawodowego w Lublinie: Osleys Iglesias - Isaac Chilemba 27.05.2022 Boks Plan emisji |
01:55
Na żywo Copa Sudamericana - Red Bull Bragantino - Racing Club Piłka nożna Plan emisji |
01:30
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions VI - Gala boksu zawodowego w Będzinie: Marcin Siwy - Rydell Booker 26.03.2022 Boks Plan emisji |
01:00
Na żywo UFC Fight Night - Lewis - Nascimento mma Plan emisji |
01:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions V - Gala boksu zawodowego we Wrocławiu: Nikodem Jeżewski - Artur Mann 19.02.2022 Boks Plan emisji |
02:55
Na żywo Copa Libertadores - Botafogo - L.D.U. Quito Piłka nożna Plan emisji | ||||||
04:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XII - Gala boksu zawodowego w Lubinie: Paweł Czyżyk - Dragan Lepei 05.11.2022 Boks Plan emisji |
04:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Karlinie: Mateusz Polski - Adam Ngange 01.10.2022 Boks Plan emisji |
04:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Kościerzynie: Nikodem Jeżewski - Jakub Sosiński 02.12.2023 Boks Plan emisji | ||||
05:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions VII - Gala boksu zawodowego w Lublinie: Osleys Iglesias - Isaac Chilemba 27.05.2022 Boks Plan emisji |