Piątek, 10.05 | Sobota, 11.05 | Niedziela, 12.05 | Poniedziałek, 13.05 | Wtorek, 14.05 | Środa, 15.05 | Czwartek, 16.05 |
---|---|---|---|---|---|---|
07:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Koszalinie: Kacper Meyna - Adam Kownacki 02.03.2024 BOKS Plan emisji |
07:00
Polsat Boxing Promotions - Polsat Boxing Promotions I - Gala boksu zawodowego w Gdańsku: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021 BOKS Plan emisji |
07:00
Babilon MMA - Babilon MMA 42 - Bartłomiej Gładkowicz - Sergiusz Zając 27.01.2024 MMA Plan emisji |
07:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Zawoni: Damian Knyba - Aazddin Aajour 07.01.2022 BOKS Plan emisji |
07:00
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 12.05.2024 Magazyn Plan emisji
07:25
MMA Polska - I Turniej - Mistrzostwa Stowarzyszenia MMA Polska 12.06.2021 MMA Plan emisji |
07:00
Magazyn KOTV Weekly - KO TV Weekly 14.05.2024 - odc.20 Magazyn Plan emisji
07:30
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Koszalinie: Kacper Meyna - Adam Kownacki 02.03.2024 BOKS Plan emisji | |
08:10
Magazyn sportów walki - Magazyn Sportów Walki - Koloseum 09.05.2024 Magazyn Plan emisji |
08:45
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 12.05.2024 Magazyn Plan emisji | |||||
09:50
Magazyn KOTV Weekly - KO TV Weekly 7.05.2024 - odc.19 Magazyn Plan emisji |
09:35
FEN - FEN48 Jastrzębie-Zdrój Fight Exclusive Night 48 Marcin Wójcik - Adam Wieczorek 18.08.2023 MMA Plan emisji |
09:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Kościerzynie: Nikodem Jeżewski - Jakub Sosiński 02.12.2023 BOKS Plan emisji |
09:10
UFC - UFC Main Event - odcinek 2 - Amanda Nunes - Irene Aldana (UFC 289) MMA Plan emisji |
09:30
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Stężycy: Kacper Meyna - Jakub Sosiński 11.02.2023 BOKS Plan emisji | ||
Reklama | ||||||
10:20
UFC - UFC 298 w Anaheim: Alexander Volkanovski - Ilia Topuria 17.02.2024 MMA Plan emisji |
10:10
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Nowym Dworze Mazowieckim: Jan Lodzik - Juanmi Martinez 23.02.2024 BOKS Plan emisji |
10:00
Contender Fight Night - CFN9 Wałbrzych Contender Fight Night 9 Dawid Romański - Sebastian Nowicki 08.12.2023 SZTUKI WALKI Plan emisji |
10:00
Polsat Boxing Promotions - Polsat Boxing Promotions VI - Gala boksu zawodowego w Będzinie: Marcin Siwy - Rydell Booker 26.03.2022 BOKS Plan emisji |
10:20
UFC - UFC Connected - odcinek 2 (Benoit Saint Denis, Kevin Holland, Molly McCann McCann) MMA Plan emisji
10:45
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Legionowie: Jan Lodzik - Mateusz Polski 20.10.2023 BOKS Plan emisji | ||
11:55
Boks z archiwum ESPN - Mike Tyson - Trevor Berbick 22.11.1986 w Las Vegas BOKS Plan emisji |
11:05
UFC - UFC Main Event - odcinek 6 - Glover Teixeira - Jamahal Hill (UFC 283) MMA Plan emisji
11:55
Boks z archiwum ESPN - Mike Tyson - James Buster Douglas 11.02.1990 w Tokio BOKS Plan emisji |
11:15
Hybrid MMA - Gala Hybrid MMA 3 w Pile Daniel Skibiński - Leonardo Damiani 01.03.2024 SZTUKI WALKI Plan emisji | ||||
12:25
Boks z archiwum ESPN - George Foreman's Greatest Hits - część I BOKS Plan emisji
12:50
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Birmingham: Nathan Heaney - Brad Pauls 16.03.2024 BOKS Plan emisji |
12:05
UFC - UFC 300 w Las Vegas: Alex Pereira - Jamahal Hill 13.04.2024 MMA Plan emisji |
12:10
Na żywo Mistrzostwa Świata - Finlandia - Wielka Brytania Hokej Plan emisji |
12:35
FEN - FEN50 Gliwice Fight Exclusive Night 50 Eder De Souza - Marcin Łazarz 02.09.2023 MMA Plan emisji |
12:10
Babilon MMA - Gala Babilon MMA 44 - Filip Lamparski - Davide Martinez 23.03.2024 MMA Plan emisji |
12:45
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 12.05.2024 Magazyn Plan emisji | |
13:00
Na żywo FIA WEC- Total Energies 6 Hours of Spa-Francorchamps - wyścig Wyścigi Plan emisji |
13:45
Boks z archiwum ESPN - Roberto Duran - Hiroshi Kobayashi 16.10.1971 w Panamie BOKS Plan emisji |
13:10
FEN - FEN53 Lubin Fight Exclusive Night 53 Cezary Oleksiejczuk - Bauyrzhan Kuanyshbayev 16.03.2024 MMA Plan emisji | ||||
Reklama | ||||||
14:50
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show w Nowym Dworze Mazowieckim: Łukasz Stanioch - Robert Talarek 24.02.2023 BOKS Plan emisji |
14:25
Boks z archiwum ESPN - George Foreman - Gregorio Peralta I 16.02.1970 w Nowym Jorku BOKS Plan emisji |
14:05
UFC - UFC Main Event - odcinek 1 - Israel Adesanya - Sean Strickland (UFC 293) MMA Plan emisji
14:55
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Londynie: Chris Bourke - Ashley Lane 22.03.2024 BOKS Plan emisji | ||||
15:35
Magazyn sportów walki - Magazyn Sportów Walki - Koloseum 09.05.2024 Magazyn Plan emisji |
15:00
Babilon MMA - Babilon MMA 41 - Adrian Błeszyński - Filip Tomczak 24.11.2023 MMA Plan emisji
15:55
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Żukowie: Kacper Meyna - Krzysztof Twardowski 02.06.2023 BOKS Plan emisji |
15:00
One Punch - Gala One Punch w Ostrowcu Świętokrzyskim Adrian Gunia - Rafael "Apocalipse" Hudson 05.04.2024 SZTUKI WALKI Plan emisji |
15:30
Polsat Boxing Promotions - Polsat Boxing Promotions XI - Gala boksu olimpijskiego w Warszawie 15.10.2022 BOKS Plan emisji | |||
16:10
Na żywo Mistrzostwa Świata - Kazachstan - Łotwa Hokej Plan emisji |
16:10
Na żywo Mistrzostwa Świata - Niemcy - Łotwa Hokej Plan emisji | |||||
17:00
Babilon MMA - Babilon MMA 39 - Piotr Kacprzak - Szymon Rakowicz 30.09.2023 MMA Plan emisji |
17:10
FEN - FEN49 Mrągowo Fight Exclusive Night 49 Adrian Zieliński - Kamil Kraska 25.08.2023 MMA Plan emisji
17:55
Na żywo Liga włoska - EA7 Emporio Armani Mediolan - Dolomiti Energia Trento Koszykówka Plan emisji |
17:05
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 12.05.2024 Magazyn Plan emisji
17:30
Babilon MMA - Gala Babilon MMA 43 - Mateusz Makarowski - Krzysztof Mendlewski II 22.03.2024 MMA Plan emisji |
17:10
UFC - UFC Main Event - odcinek 5 - Aljamain Sterling - Henry Cejudo (UFC 288) MMA Plan emisji | |||
18:00
Na żywo FSC - ważenie przed galą First Step Championship MMA & K1 w Rumi: Krystian Kaszubowski - Kirill Medvedovski SZTUKI WALKI Plan emisji
18:30
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 5.05.2024 Magazyn Plan emisji
18:55
FEN - FEN47 Ostróda Fight Exclusive Night 47 Kacper Formela - Nurzhan Akishev 17.06.2023 MMA Plan emisji |
18:00
Na żywo Boks z archiwum ESPN - Pinklon Thomas - James Tillis 14.08.1982 w Cleveland BOKS Plan emisji
18:30
One Punch - Gala One Punch w Ostrowcu Świętokrzyskim Adrian Gunia - Rafael "Apocalipse" Hudson 05.04.2024 SZTUKI WALKI Plan emisji | |||||
Reklama | ||||||
19:00
Na żywo FSC - Gala First Step Championship MMA & K1 w Rumi: Krystian Kaszubowski - Kirill Medvedovski SZTUKI WALKI Plan emisji |
19:10
Hybrid MMA - Gala Hybrid MMA 2 w Lesznie: Daniel Skibiński - Alisson Marreira 15.12.2023 SZTUKI WALKI Plan emisji
19:55
Na żywo Liga włoska - Virtus Segafredo Bolonia - Bertram Derthona Tortona Koszykówka Plan emisji |
19:00
FEN - FEN51 Lubin Fight Exclusive Night 51 Cezary Oleksiejczuk - Chris Fishgold 14.10.2023 MMA Plan emisji
19:40
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Londynie: Hamzah Sheeraz - Liam Williams 10.02.2024 BOKS Plan emisji |
19:00
FEN - FEN52 Ostrów Wielkopolski Fight Exclusive Night 52 Marcin Łazarz - Bartosz Szewczyk 17.02.2024 MMA Plan emisji | |||
20:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Londynie: Chris Bourke - Ashley Lane 22.03.2024 BOKS Plan emisji |
20:10
Na żywo Mistrzostwa Świata - Kanada - Austria Hokej Plan emisji |
20:10
Na żywo Mistrzostwa Świata - Szwajcaria - Wielka Brytania Hokej Plan emisji |
20:00
Na żywo Magazyn sportów walki - Koloseum Magazyn Plan emisji | |||
21:55
Magazyn KOTV Weekly - KO TV Weekly 7.05.2024 - odc.19 Magazyn Plan emisji |
21:10
Boks z archiwum ESPN - Muhammad Ali - Chuck Wepner 24.03.1975 w Richfield BOKS Plan emisji |
21:55
UFC - UFC Fight Night 240 w Las Vegas: Brendan Allen - Chris Curtis II 06.04.2024 MMA Plan emisji |
21:25
Revolta - Gala Revolta 5 Robs Group Fight Night w Tczewie Oskar Herczyk - Michael Dubois 15.03.2024 SZTUKI WALKI Plan emisji | |||
22:25
Revolta - Gala Revolta 4 Robs Group Fight Night w Gdańsku Kamil Szymuszowski - Oskar Herczyk 06.10.2023 SZTUKI WALKI Plan emisji |
22:10
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Legionowie: Jan Lodzik - Mateusz Polski 20.10.2023 BOKS Plan emisji | |||||
23:00
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 12.05.2024 Magazyn Plan emisji
23:25
UFC - UFC 297 w Toronto: Sean Strickland - Dricus Du Plessis 20.01.2024 MMA Plan emisji |
23:10
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 12.05.2024 Magazyn Plan emisji
23:35
Polsat Boxing Promotions - Polsat Boxing Promotions XII - Gala boksu zawodowego w Lubinie: Paweł Czyżyk - Dragan Lepei 05.11.2022 BOKS Plan emisji |
23:25
Magazyn KOTV Weekly - KO TV Weekly 14.05.2024 - odc.20 Magazyn Plan emisji
23:55
Babilon MMA - Babilon MMA 35 - Piotr Wawrzyniak - Adrian Błeszyński II 21.04.2023 MMA Plan emisji | ||||
00:55
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Brodnicy: Michał Syrowatka - Felix Lora 21.03.2015 BOKS Plan emisji |
00:00
KOTV Classics - KO TV Classics 5.04.2024 - odc.14 Magazyn Plan emisji
00:50
Babilon MMA - Babilon MMA 40 - Filip Lamparski - Mateusz Makarowski 07.10.2023 MMA Plan emisji |
00:10
KSW - KSW 63 Roberto Soldić - Patrik Kincl 04.09.2021 MMA Plan emisji |
00:20
KOTV Classics - KO TV Classics 22.03.2024 - odc.12 Magazyn Plan emisji |
00:20
KOTV Classics - KO TV Classics 5.01.2024 - odc.1 Magazyn Plan emisji |
00:50
Boks z archiwum ESPN - Joe Frazier - Bob Foster 18.11.1970 w Detroit BOKS Plan emisji | |
01:10
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Ełku: Michał Syrowatka - Rafał Jackiewicz 12.12.2015 BOKS Plan emisji |
01:10
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Wieliczce: Krzysztof Zimnoch - Marcin Rekowski 22.10.2016 BOKS Plan emisji |
01:40
KSW - KSW 53 Mateusz Gamrot - Norman Parke 11.07.2020 MMA Plan emisji |
01:00
| |||
02:00
KOTV Classics - KO TV Classics 29.03.2024 - odc.13 Magazyn Plan emisji
02:50
MMA Celtic Gladiator - Celtic Gladiator 15 Nowy Sącz Tomas Drabik - Łukasz Pławecki 04.11.2017 MMA Plan emisji | ||||||
03:05
Na żywo 2024 World Triathlon Championship Series - Yokohama - wyścig kobiet Triathlon Plan emisji |
03:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Gdańsku: Youri Kalenga - Michał Plesnik 23.04.2021 BOKS Plan emisji |
03:00
KFN - Gala KFN - Kickboxing Fight Night 1 Rafał Dudek - Mohammed El Mir 12.06.2021 K-1 Plan emisji |
03:30
FFF - Gala FFF 1 w Zielonej Górze: Paweł "Trybson" Trybała - Marcin Najman 08.06.2019 MMA Plan emisji | |||
04:40
Boks z archiwum ESPN - Sonny Liston - Cassius Clay (Muhammad Ali) I 25.02.1964 w Miami BOKS Plan emisji |
04:10
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Zakopanem: Maciej Sulęcki - Michi Munoz 08.04.2017 BOKS Plan emisji | |||||
05:35
Boks z archiwum ESPN - Floyd Patterson - Joey Maxim 07.06.1954 w Nowym Jorku BOKS Plan emisji
05:50
Na żywo 2024 World Triathlon Championship Series - Yokohama - wyścig mężczyzn Triathlon Plan emisji |
05:00
Boks z archiwum ESPN - Emile Griffith - Benny Kid Paret II 30.09.1961 w Nowym Jorku BOKS Plan emisji
05:45
KSW - KSW 60 Philip De Fries - Tomasz Narkun II 24.04.2021 MMA Plan emisji |
05:30
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Radomiu: Krzysztof Zimnoch - Joey Abell 09.09.2017 BOKS Plan emisji |
05:25
Brave Combat Federation - Brave Combat Federation 54 w Koninie: Amin Ayoub - Ahmed Amir 25.09.2021 MMA Plan emisji |
05:25
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego: Michał Syrowatka - Oskari Metz 31.07.2020 BOKS Plan emisji |