Wtorek, 16.04 | Środa, 17.04 | Czwartek, 18.04 | Piątek, 19.04 | Sobota, 20.04 | Niedziela, 21.04 | Poniedziałek, 22.04 |
---|---|---|---|---|---|---|
07:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Stężycy: Kacper Meyna - Jakub Sosiński 11.02.2023 BOKS Plan emisji |
07:00
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 14.04.2024 Magazyn Plan emisji
07:25
Dragon Fight Night - DFN MMA 6 Tłuszcz Dragon Fight Night MMA 6 Dawid Romański - Tanio Pagliariccio 16.02.2024 SZTUKI WALKI Plan emisji |
07:00
Magazyn KOTV Weekly - KO TV Weekly 16.04.2024 - odc.16 Magazyn Plan emisji
07:30
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Stężycy: Kajetan Kalinowski - Rafał Rzeźnik 19.03.2022 BOKS Plan emisji |
07:00
UFC - UFC Reloaded - odcinek 1 - UFC 295 Jiri Prochazka - Alex Pereira MMA Plan emisji |
07:00
Magazyn sportów walki - Magazyn Sportów Walki - Koloseum 18.04.2024 Magazyn Plan emisji |
07:00
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show w Nowym Dworze Mazowieckim: Łukasz Stanioch - Robert Talarek 24.02.2023 BOKS Plan emisji |
07:00
UFC - UFC Main Event - odcinek 5 - Aljamain Sterling - Henry Cejudo (UFC 288) MMA Plan emisji
07:50
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Kościerzynie: Nikodem Jeżewski - Jakub Sosiński 02.12.2023 BOKS Plan emisji |
08:45
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 14.04.2024 Magazyn Plan emisji |
08:25
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Birmingham: Nathan Heaney - Brad Pauls 16.03.2024 BOKS Plan emisji | |||||
09:10
UFC - UFC Main Event - odcinek 3 - Islam Makhachev - Alexander Volkanovski (UFC 284) MMA Plan emisji |
09:55
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Szczytnie: Damian Knyba - Knife Didier 04.03.2022 BOKS Plan emisji |
09:10
FEN - FEN49 Mrągowo Fight Exclusive Night 49 Adrian Zieliński - Kamil Kraska 25.08.2023 MMA Plan emisji |
09:25
Magazyn KOTV Weekly - KO TV Weekly 16.04.2024 - odc.16 Magazyn Plan emisji
09:55
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Londynie: Hamzah Sheeraz - Liam Williams 10.02.2024 BOKS Plan emisji |
09:40
Brave Combat Federation - Brave Combat Federation 54 w Koninie: Amin Ayoub - Ahmed Amir 25.09.2021 MMA Plan emisji |
09:55
King Promotion Boxing Night - Gala King Promotion Boxing Night 3 - Dawid Romański - Yaroslav Chokobok 19.05.2023 SZTUKI WALKI Plan emisji | |
Reklama | ||||||
10:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Zawoni: Damian Knyba - Aazddin Aajour 07.01.2022 BOKS Plan emisji |
10:50
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show w Jaworznie: Jan Lodzik - Domenico Valentino 13.05.2022 BOKS Plan emisji | |||||
11:20
FEN - FEN47 Ostróda Fight Exclusive Night 47 Kacper Formela - Nurzhan Akishev 17.06.2023 MMA Plan emisji |
11:15
UFC - UFC Fight Night 238 w Las Vegas: Jairzinho Rozenstruik - Shamil Gaziev 02.03.2024 MMA Plan emisji |
11:10
UFC - UFC Main Event - odcinek 4 - Brandon Moreno - Alexandre Pantoja II (UFC 290) MMA Plan emisji |
11:50
Boks z archiwum ESPN - Muhammad Ali - Ron Lyle 16.05.1975 w Las Vegas BOKS Plan emisji |
11:45
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Birmingham: Nathan Heaney - Brad Pauls 16.03.2024 BOKS Plan emisji | ||
12:50
Boks z archiwum ESPN - Mike Tyson Greatest Hits - część I BOKS Plan emisji |
12:05
Babilon MMA - Babilon MMA 37 - Marcin Sianos - Patryk Dubiela 28.07.2023 MMA Plan emisji |
12:00
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Nowym Dworze Mazowieckim: Jan Lodzik - Juanmi Martinez 23.02.2024 BOKS Plan emisji |
12:35
Babilon MMA - Babilon MMA 39 - Piotr Kacprzak - Szymon Rakowicz 30.09.2023 MMA Plan emisji | |||
13:15
Babilon MMA - Babilon MMA 34 - Piotr Kacprzak - Krzysztof Mendlewski 27.01.2023 MMA Plan emisji |
13:05
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 14.04.2024 Magazyn Plan emisji
13:30
Hybrid MMA - Gala Hybrid MMA 3 w Pile Daniel Skibiński - Leonardo Damiani 01.03.2024 SZTUKI WALKI Plan emisji |
13:35
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Koszalinie: Kacper Meyna - Adam Kownacki 02.03.2024 BOKS Plan emisji |
13:50
FEN - FEN51 Lubin Fight Exclusive Night 51 Cezary Oleksiejczuk - Chris Fishgold 14.10.2023 MMA Plan emisji |
13:55
FEN - FEN44 Ostrów Wielkopolski Fight Exclusive Night 44 Piotr Kuberski - Marcin Filipczak 28.01.2023 MMA Plan emisji | ||
Reklama | ||||||
14:20
Boks z archiwum ESPN - Mike Tyson - James Buster Douglas 11.02.1990 w Tokio BOKS Plan emisji |
14:35
Na żywo WEC - FIA World Endurance Championship 2024 - Włochy: Imola - kwalifikacje Wyścigi Plan emisji |
14:25
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Stężycy: Kajetan Kalinowski - Rafał Rzeźnik 19.03.2022 BOKS Plan emisji | ||||
15:00
Polsat Boxing Promotions - Polsat Boxing Promotions X - Gala boksu zawodowego w Łodzi: Osleys Iglesias - Ezequiel Osvaldo Maderna 24.09.2022 BOKS Plan emisji |
15:20
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Gdańsku: Kajetan Kalinowski - Cristian Lopez 14.05.2022 BOKS Plan emisji |
15:10
Na żywo Liga włoska - II mecz finałowy: Mint Vero Volley Monza - Sis Susa Vim Perugia Siatkówka Plan emisji | ||||
16:00
Boks z archiwum ESPN - Cassius Clay (Muhammad Ali) - Doug Jones 13.03.1963 w Nowym Jorku BOKS Plan emisji
16:45
UFC - UFC Main Event - odcinek 6 - Glover Teixeira - Jamahal Hill (UFC 283) MMA Plan emisji |
16:25
Magazyn sportów walki - Magazyn Sportów Walki - Koloseum 18.04.2024 Magazyn Plan emisji |
16:00
Na żywo ATP 500 Barcelona - II pófinał Tenis Plan emisji |
16:05
Polsat Boxing Promotions - Polsat Boxing Promotions VI - Gala boksu zawodowego w Będzinie: Marcin Siwy - Rydell Booker 26.03.2022 BOKS Plan emisji | |||
17:20
Babilon MMA - Babilon MMA 42 - Bartłomiej Gładkowicz - Sergiusz Zając 27.01.2024 MMA Plan emisji |
17:30
FEN - FEN48 Jastrzębie-Zdrój Fight Exclusive Night 48 Marcin Wójcik - Adam Wieczorek 18.08.2023 MMA Plan emisji |
17:35
Polsat Boxing Promotions - Polsat Boxing Promotions V - Gala boksu zawodowego we Wrocławiu: Nikodem Jeżewski - Artur Mann 19.02.2022 BOKS Plan emisji |
17:50
UFC - UFC 297 w Toronto: Sean Strickland - Dricus Du Plessis 20.01.2024 MMA Plan emisji |
17:35
Revolta - Gala Revolta 3 WAITW Fight Night w Tczewie Alan Silverio - Łukasz Sajewski 03.03.2023 SZTUKI WALKI Plan emisji | ||
18:55
Na żywo Euroliga - Maccabi Playtika Tel Awiw - Baskonia Vitoria Gasteiz Koszykówka Plan emisji |
18:10
Magazyn sportów walki - Magazyn Sportów Walki - Koloseum 18.04.2024 Magazyn Plan emisji |
18:15
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 21.04.2024 Magazyn Plan emisji
18:40
Babilon MMA - Babilon MMA 40 - Filip Lamparski - Mateusz Makarowski 07.10.2023 MMA Plan emisji | ||||
Reklama | ||||||
19:40
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 14.04.2024 Magazyn Plan emisji |
19:30
Boks z archiwum ESPN - Pinklon Thomas - James Tillis 14.08.1982 w Cleveland BOKS Plan emisji |
19:25
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Legionowie: Jan Lodzik - Mateusz Polski 20.10.2023 BOKS Plan emisji |
19:40
Polsat Boxing Promotions - Polsat Boxing Promotions XIII - Gala boksu zawodowego w Gliwicach: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskyi 09.12.2022 BOKS Plan emisji |
19:15
FEN - FEN52 Ostrów Wielkopolski Fight Exclusive Night 52 Marcin Łazarz - Bartosz Szewczyk 17.02.2024 MMA Plan emisji | ||
20:05
Polsat Boxing Promotions - Polsat Boxing Promotions VI - Gala boksu zawodowego w Będzinie: Marcin Siwy - Rydell Booker 26.03.2022 BOKS Plan emisji |
20:00
Na żywo Magazyn sportów walki - Koloseum Magazyn Plan emisji |
20:25
Na żywo Euroliga - Baskonia Vitoria Gasteiz - Virtus Segafredo Bolonia Koszykówka Plan emisji |
20:00
Ninja Warrior Polska - sezon 9 odc. 63 Ninja Warrior Plan emisji | |||
21:00
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 14.04.2024 Magazyn Plan emisji
21:25
UFC - UFC Fight Night 234 w Las Vegas: Magomed Ankalaev - Johnny Walker II 13.01.2024 MMA Plan emisji |
21:25
Babilon MMA - Babilon MMA 36 - Adam Łaguna - Joel Kouadja 10.06.2023 MMA Plan emisji |
21:30
Revolta - Gala Revolta 5 Robs Group Fight Night w Tczewie Oskar Herczyk - Michael Dubois 15.03.2024 SZTUKI WALKI Plan emisji |
21:40
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Ząbkach: Jan Lodzik - Konrad Dąbrowski 13.05.2023 BOKS Plan emisji |
21:25
UFC - UFC 297 w Toronto: Sean Strickland - Dricus Du Plessis 20.01.2024 MMA Plan emisji | ||
22:10
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show w Nowym Dworze Mazowieckim: Łukasz Stanioch - Robert Talarek 24.02.2023 BOKS Plan emisji |
22:40
Babilon MMA - Babilon MMA 35 - Piotr Wawrzyniak - Adrian Błeszyński II 21.04.2023 MMA Plan emisji |
22:30
FEN - FEN50 Gliwice Fight Exclusive Night 50 Eder De Souza - Marcin Łazarz 02.09.2023 MMA Plan emisji | ||||
23:30
Magazyn KOTV Weekly - KO TV Weekly 16.04.2024 - odc.16 Magazyn Plan emisji |
23:30
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Stężycy: Kacper Meyna - Jakub Sosiński 11.02.2023 BOKS Plan emisji |
23:00
KOTV Classics - KO TV Classics 8.03.2024 - odc.10 Magazyn Plan emisji
23:50
KSW - KSW 54 Mateusz Gamrot - Marian Ziółkowski 29.08.2020 MMA Plan emisji |
23:30
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show w Żyrardowie: Ewelina Pękalska - Egine Kayange 25.02.2022 BOKS Plan emisji | |||
00:25
KSW - KSW 60 Philip De Fries - Tomasz Narkun II 24.04.2021 MMA Plan emisji |
00:35
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Wieliczce: Krzysztof Zimnoch - Gbenga Oluokun 17.10.2015 BOKS Plan emisji |
00:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Radomiu: Krzysztof Zimnoch - Joey Abell 09.09.2017 BOKS Plan emisji |
00:45
Magazyn KOTV Weekly - KO TV Weekly 16.04.2024 - odc.16 Magazyn Plan emisji | |||
01:15
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Raszynie: Robert Talarek - Oleksandr Stretsky 30.11.2019 BOKS Plan emisji |
01:15
KSW - KSW 53 Mateusz Gamrot - Norman Parke 11.07.2020 MMA Plan emisji |
01:10
Madness Cage Fighting - MCF8 Łęczna Madness Cage Fighting 8 Patryk Semeniuk - Przemysław Runowski 10.03.2023 SZTUKI WALKI Plan emisji |
01:35
KSW - KSW 58 Salahdine Parnasse - Daniel Torres 30.01.2021 MMA Plan emisji | |||
02:05
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Rudzie Śląskiej: Remigiusz Wóz - Tomasz Gromadzki 12.09.2020 BOKS Plan emisji |
02:10
FEN - FEN38 Ostrów Wielkopolski Fight Exclusive Night 38 Michał Andryszak - Evgeniy Holub 22.01.2022 MMA Plan emisji |
02:25
KFN - Gala KFN - Kickboxing Fight Night 2 Robert Rajewski - Artem Voskoboynikov 06.11.2021 K-1 Plan emisji |
02:40
KOTV Classics - KO TV Classics 15.03.2024 - odc.11 Magazyn Plan emisji |
02:50
Boks z archiwum ESPN - Floyd Patterson's Greatest Hits - część I BOKS Plan emisji | ||
03:55
MMA Polska - I Turniej - Mistrzostwa Stowarzyszenia MMA Polska 12.06.2021 MMA Plan emisji |
03:05
KSW - KSW 62 Szymon Kołecki - Akop Szostak 17.07.2021 MMA Plan emisji |
03:30
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Międzyzdrojach: Paweł Głażewski - Rowland Bryant 16.08.2014 BOKS Plan emisji |
03:40
Babilon MMA - Babilon MMA 10 Wieliczka - Daniel Rutkowski - Adrian Zieliński 26.10.2019 MMA Plan emisji |
03:30
KOTV Classics - KO TV Classics 1.03.2024 - odc.9 Magazyn Plan emisji | ||
04:40
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 14.04.2024 Magazyn Plan emisji |
04:30
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Radomiu: Dariusz Sęk - Mohamed Belkacem 19.09.2014 BOKS Plan emisji |
04:20
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Tarnowie: Dariusz Sęk - Jewgienij Machtejenko 07.05.2016 BOKS Plan emisji | ||||
05:30
KFN - Gala KFN - Kickboxing Fight Night 1 Rafał Dudek - Mohammed El Mir 12.06.2021 K-1 Plan emisji |
05:05
Polsat Boxing Promotions - Polsat Boxing Promotions I - Gala boksu zawodowego w Gdańsku: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021 BOKS Plan emisji |
05:50
FFF - Gala FFF 1 w Zielonej Górze: Paweł "Trybson" Trybała - Marcin Najman 08.06.2019 MMA Plan emisji |
05:45
FEN - FEN22 Poznań Fight Exclusive Night 22 Damian Grabowski - Jose Rodrigo Guelke 20.10.2018 MMA Plan emisji |
05:30
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Ełku: Michał Syrowatka - Rafał Jackiewicz 12.12.2015 BOKS Plan emisji |