Sobota, 04.05 | Niedziela, 05.05 | Poniedziałek, 06.05 | Wtorek, 07.05 | Środa, 08.05 | Czwartek, 09.05 | Piątek, 10.05 |
---|---|---|---|---|---|---|
07:00
Magazyn sportów walki - Magazyn Sportów Walki - Koloseum 02.05.2024 Magazyn Plan emisji |
07:00
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Ząbkach: Jan Lodzik - Konrad Dąbrowski 13.05.2023 BOKS Plan emisji |
07:00
MMA Polska - I Turniej - Mistrzostwa Stowarzyszenia MMA Polska 12.06.2021 MMA Plan emisji |
07:00
Revolta - Gala Revolta 3 WAITW Fight Night w Tczewie Alan Silverio - Łukasz Sajewski 03.03.2023 SZTUKI WALKI Plan emisji |
07:00
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 5.05.2024 Magazyn Plan emisji
07:25
Babilon MMA - Babilon MMA 36 - Adam Łaguna - Joel Kouadja 10.06.2023 MMA Plan emisji |
07:00
Magazyn KOTV Weekly - KO TV Weekly 7.05.2024 - odc.19 Magazyn Plan emisji
07:30
UFC - UFC Main Event - odcinek 1 - Israel Adesanya - Sean Strickland (UFC 293) MMA Plan emisji |
07:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Koszalinie: Kacper Meyna - Adam Kownacki 02.03.2024 BOKS Plan emisji |
08:25
FEN - FEN52 Ostrów Wielkopolski Fight Exclusive Night 52 Marcin Łazarz - Bartosz Szewczyk 17.02.2024 MMA Plan emisji |
08:45
Brave Combat Federation - Brave Combat Federation 54 w Koninie: Amin Ayoub - Ahmed Amir 25.09.2021 MMA Plan emisji |
08:20
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Stężycy: Kacper Meyna - Jakub Sosiński 11.02.2023 BOKS Plan emisji | ||||
09:05
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Zawoni: Damian Knyba - Aazddin Aajour 07.01.2022 BOKS Plan emisji |
09:10
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 5.05.2024 Magazyn Plan emisji
09:35
FEN - FEN44 Ostrów Wielkopolski Fight Exclusive Night 44 Piotr Kuberski - Marcin Filipczak 28.01.2023 MMA Plan emisji |
09:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Gdańsku: Kajetan Kalinowski - Cristian Lopez 14.05.2022 BOKS Plan emisji |
09:50
Magazyn KOTV Weekly - KO TV Weekly 7.05.2024 - odc.19 Magazyn Plan emisji | |||
Reklama | ||||||
10:50
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show w Bielsku-Białej: Łukasz Stanioch - Khoren Gevor 30.09.2022 BOKS Plan emisji |
10:45
Boks z archiwum ESPN - Muhammad Ali - George Foreman 30.10.1974 w Kinszasie BOKS Plan emisji |
10:50
UFC - UFC Fight Night Espn 54 w New Jersey: Erin Blanchfield - Manon Fiorot 30.03.2024 MMA Plan emisji |
10:40
UFC - UFC 299 w Miami: Sean O’Malley - Marlon Vera II 09.03.2024 MMA Plan emisji |
10:05
Boks z archiwum ESPN - Muhammad Ali - Floyd Patterson 22.11.1965 w Las Vegas BOKS Plan emisji
10:55
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 5.05.2024 Magazyn Plan emisji |
10:20
UFC - UFC 298 w Anaheim: Alexander Volkanovski - Ilia Topuria 17.02.2024 MMA Plan emisji | |
11:30
Babilon MMA - Gala Babilon MMA 44 - Filip Lamparski - Davide Martinez 23.03.2024 MMA Plan emisji |
11:20
FEN - FEN46 Piła Fight Exclusive Night 46 Piotr Kuberski - Kamil Wojciechowski 27.05.2023 MMA Plan emisji | |||||
12:50
Boks z archiwum ESPN - Cassius Clay (Muhammad Ali) - Doug Jones 13.03.1963 w Nowym Jorku BOKS Plan emisji |
12:10
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Karlinie: Mateusz Polski - Adam Ngange 01.10.2022 BOKS Plan emisji |
12:35
Boks z archiwum ESPN - Roberto Duran - Hiroshi Kobayashi 16.10.1971 w Panamie BOKS Plan emisji
12:55
FEN - FEN45 Ząbki Fight Exclusive Night 45 Cezary Oleksiejczuk - Mansur Abdurzakov 11.03.2023 MMA Plan emisji |
12:25
Boks z archiwum ESPN - George Foreman's Greatest Hits - część I BOKS Plan emisji
12:50
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Birmingham: Nathan Heaney - Brad Pauls 16.03.2024 BOKS Plan emisji | |||
13:05
UFC - UFC Main Event - odcinek 6 - Glover Teixeira - Jamahal Hill (UFC 283) MMA Plan emisji
13:55
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Londynie: Hamzah Sheeraz - Liam Williams 10.02.2024 BOKS Plan emisji |
13:40
Hybrid MMA - Gala Hybrid MMA 3 w Pile Daniel Skibiński - Leonardo Damiani 01.03.2024 SZTUKI WALKI Plan emisji |
13:35
Revolta - Gala Revolta 5 Robs Group Fight Night w Tczewie Oskar Herczyk - Michael Dubois 15.03.2024 SZTUKI WALKI Plan emisji |
13:45
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Ząbkach: Jan Lodzik - Konrad Dąbrowski 13.05.2023 BOKS Plan emisji | |||
Reklama | ||||||
14:10
UFC - UFC Connected - odcinek 3 (Jared Gordon, Cory Sandhagan, Amanda Nunes) MMA Plan emisji
14:35
Boks z archiwum ESPN - Mike Tyson Greatest Hits - część I BOKS Plan emisji | ||||||
15:55
Na żywo Champions Cup - Stade Toulousain - Harlequins Rugby Plan emisji |
15:35
Babilon MMA - Babilon MMA 34 - Piotr Kacprzak - Krzysztof Mendlewski 27.01.2023 MMA Plan emisji |
15:00
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Nowym Dworze Mazowieckim: Jan Lodzik - Juanmi Martinez 23.02.2024 BOKS Plan emisji |
15:05
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show w Nowym Dworze Mazowieckim: Łukasz Stanioch - Robert Talarek 24.02.2023 BOKS Plan emisji |
15:50
UFC - UFC Reloaded - odcinek 2 - UFC 296 Leon Edwards - Colby Covington MMA Plan emisji |
15:35
Magazyn sportów walki - Magazyn Sportów Walki - Koloseum 09.05.2024 Magazyn Plan emisji | |
16:05
Magazyn sportów walki - Magazyn Sportów Walki - Koloseum 02.05.2024 Magazyn Plan emisji | ||||||
17:30
Boks z archiwum ESPN - Muhammad Ali - Oscar Bonavena 07.12.1970 w Nowym Jorku BOKS Plan emisji |
17:25
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 5.05.2024 Magazyn Plan emisji
17:50
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XII - Gala boksu zawodowego w Lubinie: Paweł Czyżyk - Dragan Lepei 05.11.2022 BOKS Plan emisji |
17:20
Madness Cage Fighting - MCF8 Łęczna Madness Cage Fighting 8 Patryk Semeniuk - Przemysław Runowski 10.03.2023 SZTUKI WALKI Plan emisji |
17:20
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 5.05.2024 Magazyn Plan emisji
17:45
UFC - UFC Reloaded - odcinek 1 - UFC 295 Jiri Prochazka - Alex Pereira MMA Plan emisji |
17:00
Babilon MMA - Babilon MMA 39 - Piotr Kacprzak - Szymon Rakowicz 30.09.2023 MMA Plan emisji | ||
18:40
Babilon MMA - Gala Babilon MMA 43 - Mateusz Makarowski - Krzysztof Mendlewski II 22.03.2024 MMA Plan emisji |
18:15
Na żywo Liga włoska - Generazione Vincente Napoli Basket - Givova Scafati Koszykówka Plan emisji |
18:15
Polsat Boxing Promotions - Polsat Boxing Promotions VI - Gala boksu zawodowego w Będzinie: Marcin Siwy - Rydell Booker 26.03.2022 BOKS Plan emisji |
18:00
Na żywo FSC - ważenie przed galą First Step Championship MMA & K1 w Rumi: Krystian Kaszubowski - Kirill Medvedovski SZTUKI WALKI Plan emisji
18:30
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 5.05.2024 Magazyn Plan emisji
18:55
FEN - FEN47 Ostróda Fight Exclusive Night 47 Kacper Formela - Nurzhan Akishev 17.06.2023 MMA Plan emisji | |||
Reklama | ||||||
19:40
UFC - UFC Reloaded - odcinek 4 - UFC 298 Alexander Volkanovski - Ilia Topuria MMA Plan emisji |
19:10
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 5.05.2024 Magazyn Plan emisji
19:35
UFC - UFC Fight Night Espn 53 w Las Vegas: Amanda Ribas - Rose Namajunas 23.03.2024 MMA Plan emisji | |||||
20:20
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Koszalinie: Kacper Meyna - Adam Kownacki 02.03.2024 BOKS Plan emisji |
20:15
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Żukowie: Kacper Meyna - Krzysztof Twardowski 02.06.2023 BOKS Plan emisji |
20:10
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Londynie: Hamzah Sheeraz - Liam Williams 10.02.2024 BOKS Plan emisji |
20:00
Na żywo Magazyn sportów walki - Koloseum Magazyn Plan emisji | |||
21:45
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Londynie: Chris Bourke - Ashley Lane 22.03.2024 BOKS Plan emisji |
21:25
Babilon MMA - Babilon MMA 38 - Tymoteusz Łopaczyk - Marek Jakimowicz 22.09.2023 MMA Plan emisji |
21:55
Magazyn KOTV Weekly - KO TV Weekly 7.05.2024 - odc.19 Magazyn Plan emisji | ||||
22:10
Dragon Fight Night - DFN MMA 6 Tłuszcz Dragon Fight Night MMA 6 Dawid Romański - Tanio Pagliariccio 16.02.2024 SZTUKI WALKI Plan emisji |
22:05
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show w Radomiu: Daniel Rutkowski - Damian Kiwior 17.12.2021 BOKS Plan emisji |
22:20
Babilon MMA - Babilon MMA 37 - Marcin Sianos - Patryk Dubiela 28.07.2023 MMA Plan emisji |
22:25
Revolta - Gala Revolta 4 Robs Group Fight Night w Gdańsku Kamil Szymuszowski - Oskar Herczyk 06.10.2023 SZTUKI WALKI Plan emisji | |||
23:55
KSW - KSW 62 Szymon Kołecki - Akop Szostak 17.07.2021 MMA Plan emisji |
23:35
Babilon MMA - Babilon MMA 35 - Piotr Wawrzyniak - Adrian Błeszyński II 21.04.2023 MMA Plan emisji |
23:50
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Kościerzynie: Nikodem Jeżewski - Demetrius Banks 04.05.2018 BOKS Plan emisji |
23:30
Magazyn KOTV Weekly - KO TV Weekly 7.05.2024 - odc.19 Magazyn Plan emisji | |||
00:00
KSW - KSW 58 Salahdine Parnasse - Daniel Torres 30.01.2021 MMA Plan emisji |
00:35
KFN - Gala KFN - Kickboxing Fight Night 1 Rafał Dudek - Mohammed El Mir 12.06.2021 K-1 Plan emisji |
00:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Legionowie: Paweł Głażewski - Maciej Miszkiń 18.04.2015 BOKS Plan emisji |
00:55
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Brodnicy: Michał Syrowatka - Felix Lora 21.03.2015 BOKS Plan emisji | |||
01:30
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Poznaniu: Noel Gevor - Krzysztof Włodarczyk 20.05.2017 BOKS Plan emisji |
01:15
KOTV Classics - KO TV Classics 19.01.2024 - odc.3 Magazyn Plan emisji |
01:50
KOTV Classics - KO TV Classics 2.02.2024 - odc.5 Magazyn Plan emisji | ||||
02:40
FEN - FEN27 Szczecin Fight Exclusive Night 27 Mateusz Rębecki - Magomed Magomedov 18.01.2020 MMA Plan emisji |
02:15
MMA Prommac - MMA Prommac 2 Lublin Piotr Wawrzyniak - Antoni Chmielewski 27.06.2014 MMA Plan emisji |
02:05
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Radomiu: Krzysztof Zimnoch - Joey Abell 09.09.2017 BOKS Plan emisji |
02:40
KSW - KSW 64 Mariusz Pudzianowski - Serigne Ousmane "Bombardier" Dia 23.10.2021 MMA Plan emisji |
02:25
KSW - KSW 53 Mateusz Gamrot - Norman Parke 11.07.2020 MMA Plan emisji |
02:25
Boks z archiwum ESPN - Joe Frazier - Jerry Quarry II 17.06.1974 w Nowym Jorku BOKS Plan emisji
02:50
KSW - KSW 54 Mateusz Gamrot - Marian Ziółkowski 29.08.2020 MMA Plan emisji | |
03:10
KFN - Gala KFN - Kickboxing Fight Night 2 Robert Rajewski - Artem Voskoboynikov 06.11.2021 K-1 Plan emisji |
03:05
Na żywo 2024 World Triathlon Championship Series - Yokohama - wyścig kobiet Triathlon Plan emisji | |||||
04:45
KOTV Classics - KO TV Classics 5.01.2024 - odc.1 Magazyn Plan emisji |
04:05
Polsat Boxing Promotions - Polsat Boxing Promotions I - Gala boksu zawodowego w Gdańsku: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021 BOKS Plan emisji |
04:40
Boks z archiwum ESPN - Floyd Patterson's Greatest Hits - część I BOKS Plan emisji |
04:10
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Tarnowie: Dariusz Sęk - Jewgienij Machtejenko 07.05.2016 BOKS Plan emisji | |||
05:35
MMA Celtic Gladiator - Celtic Gladiator 15 Nowy Sącz Tomas Drabik - Łukasz Pławecki 04.11.2017 MMA Plan emisji |
05:15
Gala boksu tajskiego - Gala Muay Thai we Wrocławiu 24.10.2015 Muay Thai Plan emisji |
05:30
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Legionowie: Michał Cieślak - Youri Kalenga 01.03.2019 BOKS Plan emisji |
05:30
King Promotion Boxing Night - Gala King Promotion Boxing Night 3 - Dawid Romański - Yaroslav Chokobok 19.05.2023 SZTUKI WALKI Plan emisji |
05:50
FEN - FEN30 Wrocław Fight Exclusive Night 30 Robert Bryczek - Virgiliu Frasineac 03.10.2020 MMA Plan emisji |
05:35
Boks z archiwum ESPN - Floyd Patterson - Joey Maxim 07.06.1954 w Nowym Jorku BOKS Plan emisji
05:50
Na żywo 2024 World Triathlon Championship Series - Yokohama - wyścig mężczyzn Triathlon Plan emisji |