Niedziela, 28.04 | Poniedziałek, 29.04 | Wtorek, 30.04 | Środa, 01.05 | Czwartek, 02.05 | Piątek, 03.05 | Sobota, 04.05 |
---|---|---|---|---|---|---|
06:00
KOTV Classics magazyn Plan emisji |
06:00
liga czeska - FC Hradec Kralove – SK Slavia Praha piłka nożna Plan emisji |
06:00
Diamond League - Szanghaj Lekkoatletyka Plan emisji |
06:00
1. liga - Stal Rzeszów - Lechia Gdańsk piłka nożna Plan emisji |
06:00
liga czeska - FC Hradec Kralove – SK Slavia Praha piłka nożna Plan emisji |
06:00
Polska Liga Koszykówki - ćwierćfinał koszykówka Plan emisji |
06:00
ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
07:15
Na żywo Beach Pro Tour Challenge Xiamen - mecz o 3. miejsce mężczyzn siatkówka plażowa Plan emisji | ||||||
08:15
Na żywo Beach Pro Tour Challenge Xiamen - finał mężczyzn siatkówka plażowa Plan emisji |
08:30
liga szkocka - Dundee - Celtic piłka nożna Plan emisji |
08:30
liga szkocka - St Mirren - Rangers piłka nożna Plan emisji |
08:30
superliga piłki ręcznej mężczyzn - 2 mecz 2pary półfinałowej ORLEN Wisła Płock - Górnik Zabrze piłka ręczna Plan emisji |
08:30
Superliga piłki ręcznej - AWS Energa Szczypiorno Kalisz - EKS Start Elbląg Piłka ręczna Plan emisji |
08:00
Premiera FIVB Beach Volleyball Brasilia Pro Tour Elite 16 - Evandro/Arthur - Bryl/Łosiak siatkówka plażowa Plan emisji |
08:30
Premiera FIVB Beach Volleyball Brasilia Pro Tour Elite 16 - Bryl/Łosiak - Bello Ja./Bello Jo. siatkówka plażowa Plan emisji |
Reklama | ||||||
09:30
Na żywo Beach Pro Tour Challenge Xiamen - mecz o 3. miejsce kobiet siatkówka plażowa Plan emisji |
09:00
1. liga - Arka Gdynia - Resovia Rzeszów piłka nożna Plan emisji |
09:30
1. liga - Podbeskidzie Bielsko - Biała - Arka Gdynia piłka nożna Plan emisji | ||||
10:30
Na żywo Beach Pro Tour Challenge Xiamen - finał kobiet siatkówka plażowa Plan emisji | ||||||
11:30
Na żywo Beach Pro Tour Challenge Xiamen - ceremonia siatkówka plażowa Plan emisji |
11:00
Polska liga koszykówki - Dziki Warszawa - PGE Spójnia Stargard Koszykówka Plan emisji |
11:00
liga czeska - FC Hradec Kralove – SK Slavia Praha piłka nożna Plan emisji |
11:00
Puchar Króla - 1/2finału Al Ittihad FC - Al Hilal Saudi FC piłka nożna Plan emisji |
11:00
Puchar Króla - 1/2finału Al Nassr FC - Al Khaleej Club piłka nożna Plan emisji |
11:00
liga czeska - FC Hradec Kralove – SK Slavia Praha piłka nożna Plan emisji |
11:30
Polska Liga Koszykówki - ćwierćfinał koszykówka Plan emisji |
12:00
Polska liga koszykówki - Dziki Warszawa - PGE Spójnia Stargard Koszykówka Plan emisji | ||||||
Reklama | ||||||
13:30
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions VI - Gala boksu zawodowego w Będzinie: Marcin Siwy - Rydell Booker 26.03.2022 Boks Plan emisji |
13:30
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
13:00
gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Stężycy: Kacper Meyna - Jakub Sosiński 11.02.2023 boks Plan emisji |
13:00
Motogp - podsumowanie wyścigu motogp Plan emisji |
13:00
Superliga piłki ręcznej - AWS Energa Szczypiorno Kalisz - EKS Start Elbląg Piłka ręczna Plan emisji |
13:30
gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Koszalinie: Kacper Meyna - Adam Kownacki 02.03.2024 boks Plan emisji | |
14:30
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
14:00
gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Ząbkach: Jan Lodzik - Konrad Dąbrowski 13.05.2023 boks Plan emisji | |||||
15:00
gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Stężycy: Kacper Meyna - Jakub Sosiński 11.02.2023 boks Plan emisji |
15:00
gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Legionowie: Jan Lodzik - Mateusz Polski 20.10.2023 boks Plan emisji |
15:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
15:00
gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Nowym Dworze Mazowieckim: Jan Lodzik - Juanmi Martinez 23.02.2024 boks Plan emisji |
15:30
gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XIII - Gala boksu zawodowego w Gliwicach: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskyi 09.12.2022 boks Plan emisji | ||
16:30
1. liga - magazyn 1. ligi magayzn Plan emisji | ||||||
17:00
track and field magazyn Plan emisji
17:55
Na żywo Liga włoska - IV mecz finałowy: Mint Vero Volley Monza - Sir Susa Vim Perugia Siatkówka Plan emisji |
17:30
Magazyn koszykarski magazyn Plan emisji |
17:00
Na żywo FIVB Beach Volleyball Brasilia Pro Tour Elite 16 - Bryl/Łosiak - TBC siatkówka plażowa Plan emisji |
17:00
Motogp - podsumowanie wyścigu motogp Plan emisji | |||
Reklama | ||||||
18:00
liga szkocka - St Mirren - Rangers piłka nożna Plan emisji |
18:00
1. liga - Stal Rzeszów - Lechia Gdańsk piłka nożna Plan emisji |
18:00
liga szkocka - St Mirren - Rangers piłka nożna Plan emisji |
18:00
Polsat Boxing Promotions - Polsat Boxing Promotions I - Gala boksu zawodowego w Gdańsku: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021 Boks Plan emisji
18:40
Na żywo Euroliga - Olympiacos Piraeus - FC Barcelona Koszykówka Plan emisji |
18:00
ATP1000 Madryt - I półfinał Tenis Plan emisji |
18:25
Na żywo Rugby Champions Cup - 1/2 finału: Leinster - Northampton Saints rugby Plan emisji | |
19:55
Na żywo Puchar Króla - 1/2finału Al Nassr FC - Al Khaleej Club piłka nożna Plan emisji | ||||||
20:00
Trwa... UFC Fight Night - Nicolau - Perez MMA Plan emisji |
20:30
Diamond League - Szanghaj Lekkoatletyka Plan emisji |
20:25
Na żywo Euroliga - Olympiacos Piraeus - FC Barcelona koszykówka Plan emisji |
20:40
Na żywo Euroliga - Maccabi Playtika Tel Aviv - Panathinaikos Aktor Ateny Koszykówka Plan emisji |
20:55
Na żywo Euroliga - Baskonia Vitoria Gasteiz - Real Madryt Koszykówka Plan emisji | ||
21:00
ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji | ||||||
22:30
1. liga - Arka Gdynia - Resovia Rzeszów piłka nożna Plan emisji | ||||||
23:00
1. liga - Arka Gdynia - Resovia Rzeszów piłka nożna Plan emisji |
23:00
Magazyn koszykarski Koszykówka Plan emisji
23:30
Diamond League - Szanghaj Lekkoatletyka Plan emisji |
23:00
ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
23:00
1. liga - Podbeskidzie Bielsko - Biała - Arka Gdynia piłka nożna Plan emisji |
23:00
1. liga - Lechia Gdańsk - Tychy piłka nożna Plan emisji | ||
00:00
liga czeska - FC Hradec Kralove – SK Slavia Praha piłka nożna Plan emisji | ||||||
01:00
Babilon MMA - Babilon MMA 38 - Tymoteusz Łopaczyk - Marek Jakimowicz 22.09.2023 MMA Plan emisji |
01:30
Babilon MMA - Babilon MMA 36 - Adam Łaguna - Joel Kouadja 10.06.2023 MMA Plan emisji |
01:00
Babilon MMA - Babilon MMA 37 - Marcin Sianos - Patryk Dubiela 28.07.2023 MMA Plan emisji |
01:00
Babilon MMA - Babilon MMA 35 - Piotr Wawrzyniak - Adrian Błeszyński II 21.04.2023 MMA Plan emisji |
01:00
Babilon MMA - Babilon MMA 39 - Piotr Kacprzak - Szymon Rakowicz 30.09.2023 MMA Plan emisji |
01:00
Babilon MMA - Babilon MMA 38 - Tymoteusz Łopaczyk - Marek Jakimowicz 22.09.2023 MMA Plan emisji | |
02:00
Babilon MMA - Babilon MMA 39 - Piotr Kacprzak - Szymon Rakowicz 30.09.2023 MMA Plan emisji |