Sobota, 04.05 | Niedziela, 05.05 | Poniedziałek, 06.05 | Wtorek, 07.05 | Środa, 08.05 | Czwartek, 09.05 | Piątek, 10.05 |
---|---|---|---|---|---|---|
06:00
ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
06:00
Na żywo Volvo China Open golf Plan emisji |
06:00
eredivisie - PSV Eindhoven - Sparta Rotterdam piłka nożna Plan emisji |
06:00
eredivisie - FC Volendam - Ajax Amsterdam piłka nożna Plan emisji |
06:00
Piłka nożna z archiwum piłka nożna Plan emisji |
06:00
ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
06:00
ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
08:30
Premiera FIVB Beach Volleyball Brasilia Pro Tour Elite 16 - Bryl/Łosiak - Bello Ja./Bello Jo. siatkówka plażowa Plan emisji |
08:30
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
08:30
liga szkocka - Rangers - Kilmarnock piłka nożna Plan emisji |
08:30
Superliga piłki ręcznej Piłka ręczna Plan emisji |
08:30
Piłka nożna z archiwum piłka nożna Plan emisji |
08:30
Piłka nożna z archiwum piłka nożna Plan emisji | |
09:30
1. liga - Podbeskidzie Bielsko - Biała - Arka Gdynia piłka nożna Plan emisji | ||||||
Reklama | ||||||
10:00
Na żywo Europejskie kwalifikacje kobiet do IO Paryż 2024 - Essen Łucznictwo Plan emisji | ||||||
11:30
Polska Liga Koszykówki - ćwierćfinał koszykówka Plan emisji |
11:00
track and field magazyn Plan emisji |
11:00
liga saudyjska - Al Ahli S.C. - Al Hilal Saudi FC piłka nożna Plan emisji |
11:00
Piłka nożna z archiwum piłka nożna Plan emisji |
11:00
Piłka nożna z archiwum piłka nożna Plan emisji |
11:00
Piłka nożna z archiwum piłka nożna Plan emisji | |
12:10
Na żywo eredivisie - PSV Eindhoven - Sparta Rotterdam piłka nożna Plan emisji |
12:00
gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Legionowie: Jan Lodzik - Mateusz Polski 20.10.2023 boks Plan emisji | |||||
13:30
gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Koszalinie: Kacper Meyna - Adam Kownacki 02.03.2024 boks Plan emisji |
13:30
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
13:00
gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Ząbkach: Jan Lodzik - Konrad Dąbrowski 13.05.2023 boks Plan emisji |
13:00
gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Nowym Dworze Mazowieckim: Jan Lodzik - Juanmi Martinez 23.02.2024 boks Plan emisji |
13:00
Piłka nożna z archiwum piłka nożna Plan emisji | ||
Reklama | ||||||
14:25
Na żywo eredivisie - FC Volendam - Ajax Amsterdam piłka nożna Plan emisji |
14:00
Na żywo Europejskie kwalifikacje mężczyzn do IO Paryż 2024 - Essen Łucznictwo Plan emisji | |||||
15:30
Trwa... gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XIII - Gala boksu zawodowego w Gliwicach: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskyi 09.12.2022 boks Plan emisji |
15:00
gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Stężycy: Kacper Meyna - Jakub Sosiński 11.02.2023 boks Plan emisji |
15:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
15:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
15:00
gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Koszalinie: Kacper Meyna - Adam Kownacki 02.03.2024 boks Plan emisji | ||
16:00
eredivisie - FC Volendam - Ajax Amsterdam piłka nożna Plan emisji | ||||||
17:00
Junior MotoGP - wyścig GP Portugalii wyscigi Plan emisji |
17:00
Na żywo ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
17:30
Piłka nożna z archiwum piłka nożna Plan emisji |
17:20
Na żywo Polska Liga Koszykówki - ćwierćfinał 3.mecz: Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza koszykówka Plan emisji | |||
18:25
Na żywo Rugby Champions Cup - 1/2 finału: Leinster - Northampton Saints rugby Plan emisji |
18:30
Na żywo ATP1000 Madryt - finał Tenis Plan emisji |
18:00
Polska Liga Koszykówki - ćwierćfinał 2. mecz: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - WKS Śląsk Wrocław koszykówka Plan emisji |
18:00
eredivisie - PSV Eindhoven - Sparta Rotterdam piłka nożna Plan emisji | |||
Reklama | ||||||
19:55
Na żywo liga saudyjska - Al Ahli S.C. - Al Hilal Saudi FC piłka nożna Plan emisji |
19:00
Na żywo ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji |
19:50
Na żywo Polska Liga Koszykówki - ćwierćfinał 3.mecz: King Szczecin - Legia Warszawa koszykówka Plan emisji | ||||
20:30
Polska Liga Koszykówki - ćwierćfinał 2. mecz: Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard koszykówka Plan emisji |
20:20
Na żywo 1. liga - GKS Tychy - GKS Katowice piłka nozna Plan emisji | |||||
21:00
ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
21:00
Na żywo 2024 BPT Elite16 - Brasilia - mecz o 3. miejsce kobiet siatkówka plażowa Plan emisji |
21:00
ATP Masters Internationali BNL D'Italia tenis Plan emisji | ||||
22:00
Na żywo 2024 BPT Elite16 - Brasilia - mecz o 3. miejsce mężczyzn siatkówka plażowa Plan emisji |
22:30
liga czeska - 1. FC Slovacko - AC Sparta Praga piłka nożna Plan emisji |
22:30
Copa Libertadores - Botafogo - L.D.U. Quito Piłka nożna Plan emisji | ||||
23:00
1. liga - Lechia Gdańsk - Tychy piłka nożna Plan emisji |
23:00
Na żywo 2024 BPT Elite16 - Brasilia - finał kobiet siatkówka plażowa Plan emisji |
23:00
Magazyn koszykarski Koszykówka Plan emisji
23:30
liga saudyjska - Al Ahli S.C. - Al Hilal Saudi FC piłka nożna Plan emisji |
23:00
Copa Libertadores - Nacional - River Plate Piłka nożna Plan emisji |
23:00
Copa Sudamericana - Red Bull Bragantino - Racing Club Piłka nożna Plan emisji | ||
00:00
Na żywo 2024 BPT Elite16 - Brasilia - finał mężczyzn siatkówka plażowa Plan emisji | ||||||
01:00
Babilon MMA - Babilon MMA 38 - Tymoteusz Łopaczyk - Marek Jakimowicz 22.09.2023 MMA Plan emisji |
01:30
Babilon MMA - Babilon MMA 36 - Adam Łaguna - Joel Kouadja 10.06.2023 MMA Plan emisji |
01:00
Babilon MMA - Babilon MMA 37 - Marcin Sianos - Patryk Dubiela 28.07.2023 MMA Plan emisji |
01:30
Babilon MMA - Babilon MMA 35 - Piotr Wawrzyniak - Adrian Błeszyński II 21.04.2023 MMA Plan emisji |
01:00
Babilon MMA - Babilon MMA 39 - Piotr Kacprzak - Szymon Rakowicz 30.09.2023 MMA Plan emisji |
01:00
Babilon MMA - Babilon MMA 38 - Tymoteusz Łopaczyk - Marek Jakimowicz 22.09.2023 MMA Plan emisji |
01:00
Babilon MMA - Babilon MMA 36 - Adam Łaguna - Joel Kouadja 10.06.2023 MMA Plan emisji |