Czwartek, 16.05 | Piątek, 17.05 | Sobota, 18.05 | Niedziela, 19.05 | Poniedziałek, 20.05 | Wtorek, 21.05 | Środa, 22.05 |
---|---|---|---|---|---|---|
05:25
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:30
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:50
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:30
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:30
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:25
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:30
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
06:05
Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - etap 1. (skrót) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 25min.
06:45
RETRO TVP SPORT - piłka nożna, eliminacje ME 96 mecz: Polska - Francja magazyn Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 90min. |
06:05
Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - etap 2. (skrót) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 25min.
06:35
(2023) Czas: 105min. |
06:30
Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - etap 3. (skrót) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 25min. |
06:10
Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - etap 4.: Bukovina Resort - Jasło Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 20min.
06:45
Lekkoatletyka - 70. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego - Chorzów - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 140min. |
06:05
Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - etap 5 - Lesko - Arłamów Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 25min.
06:40
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 33.kolejka: Widzew Łódź - Lech Poznań Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 53min. |
06:05
(2020) Czas: 63min. |
06:05
Przypominamy siatkarski dreszczowiec w lidze światowej z 2002 r.: Polska - Brazylia. W Katowicach rozgrywano dwumecz. Przypominamy mecz numer 2. Gościem Przemysława Babiarza jest Waldemar Wspaniały... (2022)Czas: 65min. |
07:10
(Bułgaria 2023) Czas: 45min. | ||||||
Reklama | ||||||
08:25
Kolarstwo - MTB - Mistrzostwa Europy, Cheile Gradistei, Rumunia - wyścig elity kobiet Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 75min. |
08:35
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata sztafet, Bahamy - Podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 105min. |
08:10
Lekkoatletyka - mityng World Athletic Continental Tour Bronze, Andujar Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 120min. |
08:50
Piłka nożna - Puchar Polski kobiet, Lublin - Finał: GKS Katowice - ŚLĄSK Wrocław Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 53min. |
08:10
Koszykówka mężczyzn - 3x3 - Kwalifikacje olimpijskie, Debreczyn: (wybrane 4 mecze niedzielne) Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 80min. |
08:15
Piłka nożna - Mistrzostwa Europy do lat 17, Larnaca: Włochy - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 52min. | |
09:50
Kolarstwo - MTB - Mistrzostwa Europy, Cheile Gradistei, Rumunia - wyścig elity mężczyzn Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 80min. |
09:20
Piłka nożna - Mistrzostwa Europy kobiet U17: Finał Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 53min. |
09:45
(2021) Czas: 15min. | ||||
10:35
Koszykówka kobiet - Koszykówka 3x3 - Kwalifikacje olimpijskie, Hongkong - Podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 39min. |
10:20
Koszykówka kobiet - 3x3 - Kwalifikacje olimpijskie, Debreczyn: Ukraina - Polska i Tunezja - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 40min. |
10:25
Piłka nożna - 2 liga: 33.kolejka (#2): Kotwica Kołobrzeg - Hutnik Kraków Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. | ||||
11:25
Piłka nożna - Mistrzostwa Europy kobiet U17: 1/2 finału (2): Anglia - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 51min. |
11:15
Koszykówka mężczyzn - 3x3 - Kwalifikacje olimpijskie, Debreczyn: Mongolia - Polska i Polska - Japonia Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 40min. |
11:05
Piłka nożna - 2 liga, 33.kolejka (#1): Pogoń Siedlce - Chojniczanka 1930 Chojnice Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. |
11:00
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 33.kolejka: Widzew Łódź - Lech Poznań Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 53min. | |||
Reklama | ||||||
12:20
Boks - Gala PZB Suzuki Boxing Night #29 - Dobczyce Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 130min. |
12:00
(Szwajcaria 2024) Czas: 24min.
12:40
Na żywo Piłka nożna - 2 liga, 33.kolejka (#1): Pogoń Siedlce - Chojniczanka 1930 Chojnice (1 poł.) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 15min.
12:55
Na żywo Piłka nożna - Mistrzostwa Europy kobiet U17: 3. miejsce: Polska - Francja (1 poł.) Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 50min. |
12:35
Na żywo Piłka nożna - Puchar Polski kobiet, Lublin - Finał: GKS Katowice - ŚLĄSK Wrocław (studio) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 14min.
12:55
Na żywo Piłka nożna - Puchar Polski kobiet, Lublin - Finał: GKS Katowice - ŚLĄSK Wrocław Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. |
12:30
Lekkoatletyka - 70. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego - Chorzów - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 140min. | |||
13:35
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #27, Rzeszów - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 130min. |
13:45
Na żywo Piłka nożna - 2 liga, 33.kolejka (#1): Pogoń Siedlce - Chojniczanka 1930 Chojnice (2 poł.) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 14min. | |||||
14:45
Na żywo Koszykówka - 3x3 - Kwalifikacje olimpijskie, Debreczyn - kobiety: Niemcy - Tunezja; Ukraina - Polska i mężczyźni: Mongolia - Polska; Belgia - Japonia Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 104min. |
14:00
Na żywo Piłka nożna - Mistrzostwa Europy kobiet U17: 3. miejsce: Polska - Francja (2 poł.) Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 49min.
14:55
Na żywo Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - etap 4.: Bukovina Resort - Jasło Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 94min. |
14:55
(2022) Czas: 22min. |
14:55
Na żywo Badminton - Lotto Ekstraliga, 9.kolejka: WWL Badminton Marcovia Marki - KU AZS UM Łódź Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 160min. | |||
15:25
Na żywo Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - etap 5 - Lesko - Arłamów Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 75min. |
15:30
Lekkoatletyka - 70. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego - Chorzów - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 140min. |
15:05
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Ci ludzie mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych ludzi o wiele mniej... (2023)Czas: 20min. | ||||
16:00
Piłka nożna - baraże do EURO 2024 - Warszawa, Stadion Narodowy: Polska - Estonia Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 55min. |
16:40
Na żywo Koszykówka - 3x3 - Kwalifikacje olimpijskie, Debreczyn - kobiety: Tunezja - Polska; Niemcy - Ukraina i mężczyźni: Polska - Japonia; Mongolia - Belgia Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 100min. |
16:40
Na żywo
(2024) Czas: 35min. |
16:45
Na żywo Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 33.kolejka: Widzew Łódź - Lech Poznań (studio) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 33min. | |||
Reklama | ||||||
17:25
(2022) Czas: 22min.
17:50
Na żywo Lekkoatletyka - 70. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego - Chorzów (studio) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 4min.
17:55
Na żywo Lekkoatletyka - 70. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego - Chorzów Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 230min. |
17:25
Na żywo Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 33.kolejka: Widzew Łódź - Lech Poznań Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. |
17:20
Koszykówka mężczyzn - 3x3 - Kwalifikacje olimpijskie, Debreczyn: (wybrane 4 mecze niedzielne) Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 80min. | ||||
18:15
Trwa...
(Szwajcaria 2024) Czas: 26min.
18:55
Piłka nożna - finał barażów o EURO 2024: Walia - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 54min. |
18:30
Zmarły w 2014 roku Zbigniew Pietrzykowski, uznany jest za najlepszego polskiego boksera w historii, trzykrotny medalista olimpijski i czterokrotny mistrz Europy. (2020)Czas: 17min. |
18:05
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 33.kolejka: Widzew Łódź - Lech Poznań Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 53min. |
18:55
Na żywo Piłka nożna - Fogo Futsal Ekstraklasa, finał play - off (#1):): Constract Lubawa - Rekord Bielsko - Biała Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 56min. | |||
19:00
Przegląd wiadomości pięściarskich z kraju i ze świata. Analizy, reportaże i ciekawostki bokserskie. Najlepsi polscy zawodnicy, trenerzy i eksperci odkrywają tajniki sportów walki. (2024)Czas: 45min. |
19:20
Na żywo Piłka nożna - Mistrzostwa Europy do lat 17, Larnaca: Włochy - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 54min. | |||||
20:10
Na żywo Piłka nożna - 2 liga: 33.kolejka (#2): Kotwica Kołobrzeg - Hutnik Kraków Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. | ||||||
21:05
Na żywo Przegląd wiadomości pięściarskich z kraju i ze świata. Analizy, reportaże i ciekawostki bokserskie. Najlepsi polscy zawodnicy, trenerzy i eksperci odkrywają tajniki sportów walki. (2024)Czas: 45min. |
21:10
(Szwajcaria 2024) Czas: 24min.
21:40
Kamerą TVP Sport - Zero kalkulacji. Łukasz Różański Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 15min. | |||||
22:00
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
22:35
Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - etap 2. (skrót) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 25min. |
22:00
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
22:35
Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - etap 4.: Bukovina Resort - Jasło Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 20min. |
22:15
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
22:50
Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - etap 5 - Lesko - Arłamów Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 25min. |
22:00
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
22:45
Film dokumentalny o historii piłkarskich Mistrzostw Europy. (Wielka Brytania 2021)Czas: 51min. |
22:05
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
22:50
(Wielka Brytania 2021) Czas: 52min. |
22:00
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
22:40
Film dokumentalny o historii piłkarskich Mistrzostw Europy. (Wielka Brytania 2021)Czas: 52min. | |
23:15
Boks - Gala MB Boxing Night #24 - Legnica (K. Welter - A. Robinson) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 131min. |
23:15
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
23:50
Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - etap 3. (skrót) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 25min. |
23:10
Koszykówka - 3x3 - Kwalifikacje olimpijskie: kobiety Polska - Niemcy i mężczyźni Belgia - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 40min. |
23:30
Koszykówka mężczyzn - 3x3 - Kwalifikacje olimpijskie, Debreczyn: (wybrane 4 mecze niedzielne) Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 80min. |
23:50
Lekkoatletyka - mityng World Athletic Continental Tour Bronze, Andujar Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 120min. |
23:50
Piłka nożna - Mistrzostwa Europy do lat 17, Larnaca: Włochy - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 53min. |
23:45
Piłka nożna - Puchar Polski kobiet, Lublin - Finał: GKS Katowice - ŚLĄSK Wrocław Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 53min. |
00:30
Koszykówka kobiet - 3x3 - Kwalifikacje olimpijskie, Debreczyn: Ukraina - Polska i Tunezja - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 40min. |
00:05
Kolarstwo - BMX - Mistrzostwa Świata, Rock Hill, USA - Finały Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 120min. | |||||
01:40
Boks - Gala w Pembroke Pines, Floryda (walka wieczoru: R. Ramirez - R. Espinoza) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 90min. |
01:20
Koszykówka mężczyzn - 3x3 - Kwalifikacje olimpijskie, Debreczyn: Mongolia - Polska i Polska - Japonia Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 40min. | |||||
02:20
Boks - Gala w Tokio (walka wieczoru: Naoya Inoue - Marlon Tapales) Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 52min. |
02:00
Boks - Gala w Gold Coast (walka wieczoru: T. Tszyu - C. Ocampo) Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 50min. |
02:00
Boks - Gala w Glendale (walka wieczoru: E. Navarrete - O. Valdez) Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 51min. |
02:00
Boks - Gala w Las Vegas: walka: R. Conceicao - E. Navarrete Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 52min. | |||
03:25
Boks - Gala w Las Vegas (walka wieczoru: W.Łomaczenko - D.Haney) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 130min. |
03:25
Boks - Gala w Tahoe, Kalifornia (walka wieczoru: J. Goodall - E. Ajagba) - Podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 110min. |
03:30
Boks - Gala w Las Vegas (walka wieczoru: E. Spence - T. Crawford) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 105min. |
03:05
Boks - Gala w Kempton Park, RPA (walka wieczoru: Roarke Knapp - Przemysław Zyśk - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 130min. | |||