Poniedziałek, 13.05 | Wtorek, 14.05 | Środa, 15.05 | Czwartek, 16.05 | Piątek, 17.05 | Sobota, 18.05 | Niedziela, 19.05 |
---|---|---|---|---|---|---|
05:30
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:30
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:20
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
05:55
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 32.kolejka: Lech Poznań - Legia Warszawa Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 53min. |
05:30
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:30
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:55
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:35
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
06:10
Kajakarstwo - Puchar Świata, Szeged - Finały (#1)(#2) Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 60min. |
06:10
RETRO TVP SPORT - piłka nożna, eliminacje MŚ 2006 mecz: Austria - Polska magazyn Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 110min. |
06:15
Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - etap 1. (skrót) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 25min.
06:50
RETRO TVP SPORT - piłka nożna, eliminacje ME 96 mecz: Polska - Francja magazyn Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 90min. |
06:10
Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - etap 2. (skrót) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 25min.
06:45
(2023) Czas: 105min. |
06:40
Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - etap 3. (skrót) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 25min. |
06:15
Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - etap 4.: Bukovina Resort - Jasło Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 20min.
06:45
Lekkoatletyka - 70. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego - Chorzów - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 140min. | |
07:15
(Bułgaria 2023) Czas: 45min. | ||||||
Reklama | ||||||
08:25
Trwa... Piłka nożna - Mistrzostwa Europy kobiet U17: Portugalia - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 52min. |
08:10
(2021) Czas: 15min.
08:30
Piłka ręczna mężczyzn - eliminacje Mistrzostw Świata 2025, Gdańsk: Polska - Słowacja Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 44min. |
08:05
Najwybitniejszy tenisista stołowy w polskiej historii tej dyscypliny, choć nigdy nie został mistrzem świata ani nawet mistrzem Europy (trzykrotnie był wicemistrzem). Wygrał m.in. Puchar Świata i... (2020)Czas: 15min.
08:35
Piłka ręczna mężczyzn - eliminacje Mistrzostw Świata, Topolcany: Słowacja - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. |
08:35
Kolarstwo - MTB - Mistrzostwa Europy, Cheile Gradistei, Rumunia - wyścig elity kobiet Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 75min. |
08:40
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata sztafet, Bahamy - Podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 105min. |
08:15
Lekkoatletyka - mityng World Athletic Continental Tour Bronze, Andujar Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 120min. | |
09:20
Piłka nożna - Mistrzostwa Europy kobiet U17: Finał Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 53min. | ||||||
10:35
Piłka nożna - 2.liga, 32.kolejka (#1): KKS 1925 Kalisz - Kotwica Kołobrzeg Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. |
10:25
Piłka nożna - 2.liga, 32.kolejka (#2): Pogoń Siedlce - GKS Jastrzębie Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. |
10:30
Piłka nożna - Orlen Ekstraliga kobiet, 20. kolejka: AP Orlen Gdańsk - GKS Katowice Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. |
10:00
Kolarstwo - MTB - Mistrzostwa Europy, Cheile Gradistei, Rumunia - wyścig elity mężczyzn Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 80min. |
10:40
Koszykówka kobiet - Koszykówka 3x3 - Kwalifikacje olimpijskie, Hongkong - Podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 39min. |
10:30
Koszykówka kobiet - 3x3 - Kwalifikacje olimpijskie, Debreczyn: Ukraina - Polska i Tunezja - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 40min. | |
11:35
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 32.kolejka: Lech Poznań - Legia Warszawa Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 53min. |
11:15
Koszykówka mężczyzn - 3x3 - Kwalifikacje olimpijskie, Debreczyn: Mongolia - Polska i Polska - Japonia Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 40min. | |||||
Reklama | ||||||
12:40
Kolarstwo - MTB - Mistrzostwa Europy, Cheile Gradistei, Rumunia - wyścig elity kobiet Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 75min. |
12:30
Piłka nożna - Fogo Futsal Ekstraklasa, 2.runda play - off (#2): Rekord Bielsko - Biała - Piast Gliwice Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. |
12:35
Kajakarstwo - Puchar Świata, Szeged - Finały Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 60min. |
12:20
Boks - Gala PZB Suzuki Boxing Night #29 - Dobczyce Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 130min. |
12:05
(Szwajcaria 2024) Czas: 24min.
12:40
Na żywo Piłka nożna - 2 liga, 33.kolejka (#1): Pogoń Siedlce - Chojniczanka 1930 Chojnice Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. |
12:35
Na żywo Piłka nożna - Puchar Polski kobiet, Lublin - Finał: (studio) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 14min.
12:55
Na żywo Piłka nożna - Puchar Polski kobiet, Lublin - Finał Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. | |
13:45
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #27, Rzeszów - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 130min. | ||||||
14:05
Piłka ręczna mężczyzn - eliminacje Mistrzostw Świata, Topolcany: Słowacja - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. |
14:25
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 32.kolejka: Lech Poznań - Legia Warszawa Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 53min. |
14:50
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Ci ludzie, jak inni, mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych ludzi o... (2024)Czas: 20min. |
14:45
Na żywo Koszykówka - 3x3 - Kwalifikacje olimpijskie, Debreczyn - kobiety: Niemcy - Tunezja; Ukraina - Polska i mężczyźni: Mongolia - Polska; Belgia - Japonia Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 105min. |
14:45
Na żywo Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - etap 4.: Bukovina Resort - Jasło Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 105min. | ||
15:55
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 32.kolejka: Lech Poznań - Legia Warszawa Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 53min. |
15:20
Na żywo Piłka nożna - Mistrzostwa Europy kobiet U17: 1/2 finału (#1) Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 54min. |
15:25
Na żywo Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - etap 5 - Lesko - Arłamów Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 75min. | ||||
16:10
Piłka nożna - baraże do EURO 2024 - Warszawa, Stadion Narodowy: Polska - Estonia Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 55min. |
16:40
Na żywo Koszykówka - 3x3 - Kwalifikacje olimpijskie, Debreczyn - kobiety: Tunezja - Polska; Niemcy - Ukraina i mężczyźni: Polska - Japonia; Mongolia - Belgia Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 100min. |
16:40
Na żywo
(2024) Czas: 35min. |
16:45
Na żywo Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 33.kolejka: Widzew Łódź - Lech Poznań (studio) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 35min. | |||
Reklama | ||||||
17:25
(2022) Czas: 22min.
17:50
Na żywo Lekkoatletyka - 70. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego - Chorzów (studio) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 3min.
17:55
Na żywo Lekkoatletyka - 70. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego - Chorzów Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 230min. |
17:25
Na żywo Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 33.kolejka: Widzew Łódź - Lech Poznań Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. | |||||
18:10
Na żywo Piłka nożna - 2.liga, 32.kolejka (#2): Pogoń Siedlce - GKS Jastrzębie Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. |
18:30
(Szwajcaria 2024) Czas: 24min. |
18:20
Na żywo Piłka nożna - Mistrzostwa Europy kobiet U17: 1/2 finału (2) Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 54min. |
18:15
(Szwajcaria 2024) Czas: 26min.
18:50
Piłka nożna - finał barażów o EURO 2024: Walia - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 54min. |
18:30
Zmarły w 2014 roku Zbigniew Pietrzykowski, uznany jest za najlepszego polskiego boksera w historii, trzykrotny medalista olimpijski i czterokrotny mistrz Europy. (2020)Czas: 17min.
18:55
Przegląd wiadomości pięściarskich z kraju i ze świata. Analizy, reportaże i ciekawostki bokserskie. Najlepsi polscy zawodnicy, trenerzy i eksperci odkrywają tajniki sportów walki. (2024)Czas: 45min. | ||
19:05
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata sztafet, Bahamy - Podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 105min. | ||||||
20:30
(Szwajcaria 2024) Czas: 24min. | ||||||
21:00
(Szwajcaria 2024) Czas: 52min. |
21:05
Na żywo Przegląd wiadomości pięściarskich z kraju i ze świata. Analizy, reportaże i ciekawostki bokserskie. Najlepsi polscy zawodnicy, trenerzy i eksperci odkrywają tajniki sportów walki. (2024)Czas: 45min. | |||||
22:05
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
22:45
Boks - Gala w Perth, walka wieczoru: G. Kambosos - W. Łomaczenko Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2024) Czas: 50min. |
22:05
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
22:00
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
22:35
Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - etap 1. (skrót) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 25min. |
22:00
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
22:35
Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - etap 2. (skrót) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 25min. |
22:00
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
22:35
Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - etap 4.: Bukovina Resort - Jasło Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 20min. |
22:15
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
22:50
Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - etap 5 - Lesko - Arłamów Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 25min. | |
23:45
Boks - Gala PZB Suzuki Boxing Night #29 - Dobczyce Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 130min. |
23:15
Boks - Gala MB Boxing Night #23, Dzierżoniów - walka: R. Parzęczewski - A. Valentin - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 130min. |
23:15
Boks - Gala MB Boxing Night #24 - Legnica (K. Welter - A. Robinson) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 131min. |
23:15
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
23:50
Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - etap 3. (skrót) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 25min. |
23:15
Koszykówka - 3x3 - Kwalifikacje olimpijskie: kobiety Polska - Niemcy i mężczyźni Belgia - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 40min. |
23:30
Koszykówka mężczyzn - 3x3 - Kwalifikacje olimpijskie, Debreczyn: (wybrane 4 mecze niedzielne) Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 80min. | |
00:55
Boks - Gala w Perth, walka wieczoru: G. Kambosos - W. Łomaczenko Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2024) Czas: 50min. |
00:30
Koszykówka kobiet - 3x3 - Kwalifikacje olimpijskie, Debreczyn: Ukraina - Polska i Tunezja - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 40min. |
00:10
Kolarstwo - BMX - Mistrzostwa Świata, Rock Hill, USA - Finały Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 120min. | ||||
01:55
Boks - Gala w Pensylwanii (walka wieczoru: J.White - E.Garcia) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 100min. |
01:40
Boks - Gala w Detroit (walka wieczoru: C.Shields - M.Cornejo) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 90min. |
01:40
Boks - Gala w Pembroke Pines, Floryda (walka wieczoru: R. Ramirez - R. Espinoza) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 90min. |
01:15
Koszykówka mężczyzn - 3x3 - Kwalifikacje olimpijskie, Debreczyn: Mongolia - Polska i Polska - Japonia Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 40min. | |||
02:05
Boks - Gala w Las Vegas - walka: A. Lopez - O. Valdez Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 46min. |
02:25
Boks - Gala w Tokio (walka wieczoru: Naoya Inoue - Marlon Tapales) Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 52min. | |||||
03:05
Boks - Gala w Rosenbergu, Teksas (J.Alimkhanuly - V.Gualtieri) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 110min. |
03:50
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #27, Rzeszów M. Cieślak - D. Bregeon i Ł. Różański - A. Babic Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 52min. |
03:25
Boks - Gala w Las Vegas (walka wieczoru: S. Estrada - L. P. Yudica) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 105min. |
03:20
Boks - Gala w Las Vegas (walka wieczoru: W.Łomaczenko - D.Haney) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 130min. |
03:30
Boks - Gala w Tahoe, Kalifornia (walka wieczoru: J. Goodall - E. Ajagba) - Podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 110min. |
03:30
Boks - Gala w Las Vegas (walka wieczoru: E. Spence - T. Crawford) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 105min. | |