Czwartek, 02.05 | Piątek, 03.05 | Sobota, 04.05 | Niedziela, 05.05 | Poniedziałek, 06.05 | Wtorek, 07.05 | Środa, 08.05 |
---|---|---|---|---|---|---|
05:20
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:30
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:50
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:55
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:15
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:25
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:15
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
05:55
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata sztafet, Bahamy - Dzień 2 Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 80min. |
06:00
(2021) Czas: 56min. |
06:10
(Wielka Brytania 2023) Czas: 60min. |
06:30
Przemysław Babiarz i jego goście - Sebastian Chmara i na skypie Robert Maćkowiak (ostatni zmianowy słynnej sztafety lisowczyków 4x400) wspominają dramatyczne męskie biegi sztafetowe (4x100 i 4x400)... (2020)Czas: 39min. |
06:35
(Szwajcaria 2024) Czas: 24min. |
06:00
Dla każdej telewizji trudnym momentem jest sytuacja, kiedy odchodzi jakaś wybitna postać ze świata sportu i nagle okazuje się, że nie ma żadnego materiału, który sumowałby jej/jego osiągnięcia.... (2021)Reżyseria: Zbigniew Rytel Czas: 57min. |
06:05
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata sztafet, Bahamy - Dzień 1. Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 80min. | |
07:10
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - Memoriał Kamili Skolimowskiej, Chorzów Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 150min. |
07:25
Lekkoatletyka - Mityng World Athletic Continental Tour, Huelva Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 120min. |
07:20
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata sztafet, Bahamy - Dzień 1. Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 80min. |
07:05
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata sztafet, Bahamy - Dzień 2 Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 80min. |
07:30
(Szwajcaria 2024) Czas: 52min. | ||
Reklama | ||||||
08:35
Hokej na lodzie - mecz towarzyski, Żylina: Słowacja - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 35min. |
08:40
Piłka nożna - 2.liga, 31.kolejka (#1): Lech II Poznań - KKS 1925 Kalisz Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. |
08:45
Piłka nożna - 2.liga, 31.kolejka (#2): GKS Jastrzębie - Chojniczanka 1930 Chojnice Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. |
08:35
Piłka nożna - Orlen Ekstraliga kobiet, 19. kolejka: Pogoń Szczecin - UKS SMS Łódź Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. | |||
09:55
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 30.kolejka: Lech Poznań - Cracovia Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. |
09:35
Film o stuletniej historii polskiej lekkoatletyki ma łączyć dwa trudne do pogodzenia składniki: chronologiczny opis faktów i emocje towarzyszące sukcesom zawodników. Punktem wyjścia jest konkretna... (2019)Reżyseria: Zbigniew Rytel Czas: 58min. | |||||
10:45
(Szwajcaria 2024) Czas: 24min. |
10:40
Piłka ręczna kobiet - Puchar Polski, Kalisz - 1/2 finału (#1): KPR Gminy Kobierzyce - KGHM MKS Zagłębie Lubin (skrót) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. |
10:45
Piłka ręczna kobiet - Puchar Polski, Kalisz - Finał Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. |
10:50
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 31.kolejka: Legia Warszawa - Radomiak Radom Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 53min. |
10:40
Piłka ręczna mężczyzn - Puchar Polski, Kalisz - 1/2 finału (#1): KGHM Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 60min. | ||
11:45
Piłka ręczna kobiet - Puchar Polski, Kalisz - 1/2 finału (#2): Młyny Stoisław Koszalin - MKS FunFloor Lublin (skrót) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. |
11:40
Na żywo Piłka nożna - Orlen Ekstraliga kobiet, 19. kolejka: Pogoń Szczecin - UKS SMS Łódź Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. |
11:55
Piłka ręczna mężczyzn - Puchar Polski, Kalisz - 1/2 finału (#2): Energa Wybrzeże Gdańsk - Industria Kielce Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 60min. | ||||
Reklama | ||||||
12:05
(Szwajcaria 2024) Czas: 52min. |
12:45
(Szwajcaria 2024) Czas: 24min. |
12:40
(2021) Czas: 16min. | ||||
13:15
Lekkoatletyka - Mityng World Athletic Continental Tour, Huelva Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 120min. |
13:25
(2022) Czas: 18min. |
13:25
Na żywo Piłka nożna - 2.liga, 31.kolejka (#1): Lech II Poznań - KKS 1925 Kalisz Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. |
13:50
Na żywo Piłka ręczna kobiet - Puchar Polski, Kalisz - Finał (studio) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 13min. |
13:10
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 31.kolejka: Legia Warszawa - Radomiak Radom Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 53min. |
13:00
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Ci ludzie, jak inni, mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych ludzi o... (2024)Czas: 20min.
13:35
Hokej na lodzie - mecz towarzyski, Sosnowiec: Polska - Dania Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 35min. | |
14:00
Na żywo Piłka ręczna kobiet - Puchar Polski, Kalisz - 1/2 finału (#1): KPR Gminy Kobierzyce - KGHM MKS Zagłębie Lubin (studio) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 19min.
14:25
Na żywo Piłka ręczna kobiet - Puchar Polski, Kalisz - 1/2 finału (#1): KPR Gminy Kobierzyce - KGHM MKS Zagłębie Lubin Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. |
14:10
Na żywo Piłka ręczna kobiet - Puchar Polski, Kalisz - Finał Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. |
14:55
Na żywo Badminton - Lotto Ekstraliga, 8.kolejka: SKB Litpol - Malow Suwałki - Badminton Academy Hawel Poznań Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 170min. | ||||
15:30
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2025 kobiet, 2.kolejka, Gdynia: Polska - Austria Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 54min. |
15:35
Na żywo Piłka ręczna mężczyzn - Puchar Polski, Kalisz - 1/2 finału (#1): KGHM Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock (studio) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 14min.
15:55
Na żywo Trwa... Piłka ręczna mężczyzn - Puchar Polski, Kalisz - 1/2 finału (#1): KGHM Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. |
15:20
Na żywo Piłka nożna - Mistrzostwa Europy kobiet U17: Polska - Belgia Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 54min. |
15:55
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata sztafet, Bahamy - Podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 105min. | |||
16:35
Na żywo Piłka ręczna kobiet - Puchar Polski, Kalisz - 1/2 finału (#2): Młyny Stoisław Koszalin - MKS FunFloor Lublin (studio) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 14min.
16:55
Na żywo Piłka ręczna kobiet - Puchar Polski, Kalisz - 1/2 finału (#2): Młyny Stoisław Koszalin - MKS FunFloor Lublin Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. |
16:40
Na żywo Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 31.kolejka: Legia Warszawa - Radomiak Radom (studio) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 39min. | |||||
Reklama | ||||||
17:40
Piłka nożna - baraże do EURO 2024 - Warszawa, Stadion Narodowy: Polska - Estonia Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 55min. |
17:25
Na żywo Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 31.kolejka: Legia Warszawa - Radomiak Radom Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. |
17:30
(Szwajcaria 2024) Czas: 24min. |
17:50
(2024) Czas: 48min. | |||
18:05
Na żywo Piłka ręczna mężczyzn - Puchar Polski, Kalisz - 1/2 finału (#2): Energa Wybrzeże Gdańsk - Industria Kielce (studio) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 14min.
18:25
Na żywo Piłka ręczna mężczyzn - Puchar Polski, Kalisz - 1/2 finału (#2): Energa Wybrzeże Gdańsk - Industria Kielce Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. |
18:10
Na żywo Piłka nożna - 2.liga, 31.kolejka (#2): GKS Jastrzębie - Chojniczanka 1930 Chojnice Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. |
18:00
Na żywo Hokej na lodzie - mecz towarzyski, Sosnowiec: Polska - Dania (studio) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 19min.
18:25
Na żywo Hokej na lodzie - mecz towarzyski, Sosnowiec: Polska - Dania Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 40min. |
18:55
Na żywo Piłka nożna - Fogo Futsal Ekstraklasa, 2.runda play - off (#1): GI Malepszy Futsal Leszno - Constract Lubawa (1 poł.) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 56min. | |||
19:55
Piłka nożna - finał barażów o EURO 2024: Walia - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 54min. |
19:30
Na żywo Hokej na lodzie - mecz towarzyski, Żylina: Słowacja - Polska (3 tercja) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 40min. |
19:55
Na żywo Piłka ręczna mężczyzn - Puchar Polski, Kalisz - Finał (studio) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 9min. | ||||
20:50
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #34, Wrocław - walka: Michał Cieślak - Juan Diaz Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 40min. |
20:10
Na żywo Piłka ręczna mężczyzn - Puchar Polski, Kalisz - Finał Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. | |||||
21:45
Film dokumentalny o Irenie Szewińskiej. Najbardziej utytułowana w historii polska lekkoatletka wspomina najważniejsze momenty swojej kariery. (2017)Reżyseria: Artur Szulc Czas: 57min. |
21:40
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
21:10
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata sztafet, Bahamy - Podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 105min. |
21:10
Piłka ręczna mężczyzn - Puchar Polski, Kalisz - Finał Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. | |||
22:05
Przegląd wiadomości pięściarskich z kraju i ze świata. Analizy, reportaże i ciekawostki bokserskie. Najlepsi polscy zawodnicy, trenerzy i eksperci odkrywają tajniki sportów walki. (2024)Czas: 45min. |
22:50
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
22:25
Piłka ręczna mężczyzn - Puchar Polski, Kalisz - 1/2 finału (#1): KGHM Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 60min. |
22:45
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
22:05
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
22:50
Piłka nożna - Mistrzostwa Europy kobiet U17: Polska - Belgia Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 52min. | ||
23:00
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
23:35
Piłka ręczna mężczyzn - Puchar Polski, Kalisz - 1/2 finału (#2): Energa Wybrzeże Gdańsk - Industria Kielce Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 60min. |
23:25
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata sztafet, Bahamy - Dzień 1. Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 80min. |
23:00
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
23:00
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. | ||
00:40
Kamerą TVP Sport - Natalia Kaczmarek, droga do Paryża Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 8min. | ||||||
01:35
Boks - Gala w Pembroke Pines, Floryda (walka wieczoru: R. Ramirez - R. Espinoza) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 90min. |
01:00
Na żywo Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata sztafet, Bahamy - Dzień 1. Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 220min. |
01:00
Na żywo Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata sztafet, Bahamy - Dzień 2 Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 245min. |
01:40
Boks - Gala w Shawnee, Oklahoma (walka wieczoru: M. Hughes - G. Kambosos) Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 56min. | |||
02:10
Boks - Gala w Stockton, Kalifornia - walka: J. Moloney - V. Astrolabio Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 50min. |
02:50
Boks - Gala w Glendale (walka wieczoru: E. Navarrete - O. Valdez) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 130min. |
02:00
Boks - Gala w Tahoe, Kalifornia (walka wieczoru: J. Goodall - E. Ajagba) Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 42min.
02:50
Boks - Gala w Turynie: F. Grandelli - S. Voda - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 119min. | ||||
03:15
Boks - Gala w Rosenbergu, Teksas - (J.Alimkhanuly - V.Gualtieri) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 110min. |
03:15
Boks - Gala w Bournemouth (walka wieczoru: C. Billam - Smith - M. Masternak) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 120min. |
03:10
Boks - Gala w Birmingham (walka wieczoru: J.Buatsi - P.Stępień) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 130min. | ||||
04:50
Boks - Gala w Kempton Park, RPA (walka wieczoru: Roarke Knapp - Przemysław Zyśk Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 52min. | ||||||