06:00 Łapu Capu |
łapu capu ( Polska 2024 ) Czas: 3min.
06:05 Kiler-ów 2-óch |
film ( Polska 1999 ) Czas: 114min.
Obsada:
Cezary Pazura
, Janusz Rewiński
, Małgorzata Kożuchowska
, Katarzyna Figura
, Jolanta Fraszyńska
, Jan Englert
, Krzysztof Kiersznowski
, Marek Kondrat
, Peter J. Lucas
, Jerzy Stuhr
, Andrzej Grabarczyk
, Gabriela Kownacka
, Jan Machulski
, Olaf Lubaszenko
, Stefan Friedmann |
Reżyseria:
Juliusz Machulski
08:00 Cały rok z pandą odc.1 |
dokument ( Francja 2022 ) Czas: 51min.
Reżyseria: Philippe Molins
08:55 Cały rok z pandą odc.2 |
dokument ( Francja 2022 ) Czas: 51min.
Reżyseria: Philippe Molins
09:50 Opiekun |
film ( Polska 2023 ) Czas: 88min.
Obsada:
Karolina Chapko
, Rafał Zawierucha
, Radosław Pazura
, Maja Barełkowska
, Oliwier Kaftanowicz
, Maciej Grzybowski
, Lech Wierzbowski
, Malwina Brych |
Reżyseria:
Dariusz Regucki
11:25 Łapu Capu Extra |
łapu capu ( Polska 2024 ) Czas: 27min.
11:55 Czarodziejski flet
film ( Niemcy 2022 ) Czas: 119min.
Obsada:
Jack Wolfe
, F. Murray Abraham
, Iwan Rheon
, Jeanne Goursaud
, Amir Wilson
, Stéfi Celma
, Wilson Gonzalez Ochsenknecht
, Steffen Mennekes
, Niamh McCormack
, Waldemar Kobus
, Luyanda Unati Lewis-Nyawo
, Stefan Konarske
, Tedros Teclebrhan
, Asha Banks
, Jasmin Shakeri
Reżyseria:
Florian Sigl
14:00 Polska z góry. Nad wodą 3 odc. 3 - Jezioro Sulejowskie na Pilicy |
dokument ( Polska 2023 ) Czas: 21min.
Reżyseria: Rymwid Blaszczak
14:20 Polska z góry. Nad wodą 3 odc. 4 - Radunia i jej elektrownie |
dokument ( Polska 2023 ) Czas: 21min.
Reżyseria: Rymwid Blaszczak
14:45 Mój sąsiad Adolf |
film ( Kolumbia, Izrael, Polska 2022 ) Czas: 91min.
Reżyseria: Leon Prudovsky
16:20 Łapu Capu |
łapu capu ( Polska 2024 ) Czas: 3min.
16:25 Śubuk |
film ( Polska 2021 ) Czas: 107min.
Reżyseria: Jacek Lusiński
18:15 Wierna
film ( USA 2016 ) Czas: 115min.
Obsada:
Shailene Woodley
, Theo James
, Zoë Kravitz
, Miles Teller
, Naomi Watts
, Ansel Elgort
, Jeff Daniels
, Octavia Spencer
, Keiynan Lonsdale
, Daniel Dae Kim
, Maggie Q
, Bill Skarsgård
, Jonny Weston
, Nadia Hilker
, Andy Bean
Reżyseria:
Robert Schwentke
20:15 Duff i Wazowski 3 odc. 4 |
serial ( Kanada 2023 ) Czas: 41min.
Reżyseria: Gail Harvey
21:00 Premiera Kaganiec |
film ( USA 2023 ) Czas: 95min.
Reżyseria: John Stalberg Jr
22:40 Nice Guys. Równi goście
film ( USA 2016 ) Czas: 111min.
Obsada:
Russell Crowe
, Ryan Gosling
, Angourie Rice
, Matt Bomer
, Margaret Qualley
, Yaya DaCosta
, Keith David
, Kim Basinger
, Beau Knapp
, Lois Smith
, Jack Kilmer
, Murielle Telio
, Gil Gerard
, Daisy Tahan
, Lance Valentine Butler
Reżyseria:
Shane Black
00:35 Tori i Lokita |
film ( Belgia, Francja 2022 ) Czas: 86min.
Reżyseria: Luc Dardenne , Jean-Pierre Dardenne
02:05 Cicha ziemia |
film ( Włochy, Polska, Czechy 2020 ) Czas: 108min.
Reżyseria: Agnieszka Woszczynska
03:55 The Hero |
short ( Polska 2021 ) Czas: 24min.
Reżyseria: Milena Dutkowska
04:25 Trochę w ciąży |
film ( Polska 2020 ) Czas: 75min.
Obsada:
Sylwia Boroń
, Piotr Matwiejczyk
, Beata Śliwińska
, Dorota Segda
, Robert Buczyński
, Marian Dziędziel
, Grzegorz Halama |
Reżyseria:
Piotr Matwiejczyk
Na stronie stacji telewizyjnej CANAL+ PREMIUM umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2024-03-28. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.
Wyświetlana strona zawiera program TV dla CANAL+ PREMIUM. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.
Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2024-03-28 dla kanału CANAL+ PREMIUM można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV CANAL+ PREMIUM umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.
Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji CANAL+ PREMIUM. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.