Reklama

Logo TV Puls TV Puls program TV na niedzielę - ramówka, emisje

2018-07-22 Pokaż dziś

06:00

Skorpion, sez. 1, odc. 7: Father's Day

fabularny ( USA 2014 )

Ten przypadek nabiera osobistego znaczenia dla Załogi Skorpiona. Kiedy trzech skazanych ucieka z więzienia, a jeden z nich jest genialnym hackerem, który został zmuszony przez innych do kradzieży w sieci wartych miliardy dolarów. W tym samym czasie Paige musi poradzić sobie z oczekiwaniami swojego ojca.

Obsada: Ari Stidham , Eddie Thomas , Elyes Gabel , Jadyn Wong , Katharine McPhee , Robert Patrick

  Godziny emisji Skorpion

06:55

Skorpion, sez. 1, odc. 8: Risky Business

fabularny ( USA 2014 )

Członkowie Skorpiona są zmuszeni zwrócić się o pomoc do muzyka, który wynalazł kontrowersyjny algorytm. Umożliwia on produkcję takich piosenek, które przyciągną mordercę prowadzącego blog poświęcony muzyce. Tymczasem Drew zwraca się do Waltera o pomoc w nawiązaniu kontaktu z synem.

Obsada: Ari Stidham , Eddie Thomas , Elyes Gabel , Jadyn Wong , Katharine McPhee , Robert Patrick

  Godziny emisji Skorpion

07:50

Przygody Merlina, sez. 3, odc. 13: The Coming of Arthur pt 2

fabularny ( Wielka Brytania 2010 )

Młody Merlin przybywa do Camelotu. Jego matka postanowiła oddać syna pod opiekę nadwornego medyka w nadziei, że ten nakieruje magiczny talent chłopca na odpowiednie tory. Problemem jednak jest król Uther, który zakazał używania magii pod groźbą kary śmierci, przez co Merlin szybko narobi sobie wrogów. Jego przeciwnikiem stanie się najpoważniejszy kandydat do korony, pyszałkowaty książę Artur. Ciekawym zbiegiem okoliczności chłopiec zostaje jego sługą. Czy uda im się dojść do porozumienia?

Reżyseria: Jeremy Webb

Obsada: Angel Coulby , Anthony Head , Bradley James , Colin Morgan , Katie McGrath , Richard Wilson

  Godziny emisji Przygody Merlina

08:50

Flash, sez. 2, odc. 1: Man who saved Central City, The

fabularny ( USA 2015 )

Młody policyjny naukowiec Barry Allen pomaga w chwytaniu przestępców. Jego prawdziwą obsesją jest jednak akcelerator cząsteczek stworzony przez fizyka Harrisona Wellsa. Pewnego dnia dochodzi do eksplozji urządzenia, a Barry zostaje porażony piorunem i zapada w śpiączkę na dziewięć miesięcy. Po wybudzeniu się odkrywa, że posiadł nadludzką szybkość. Pozyskaną moc zaczyna wykorzystywać do walki ze złem w mieście Central City.

Obsada: Candice Patton , Carlos Valdes , Danielle Panabaker , Grant Gustin , Jesse Martin , Tom Cavanagh

  Godziny emisji Flash

09:35

Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia, sez. 1, odc. 6: Warownia

factual ( Polska 2011 )

Wojciech Cejrowski przekracza mury miasta-twierdzy. Miejsca strzegą zbrojni w dzidy wartownicy, a wysoki mur oddziela miasto od reszty świata.

Obsada: Wojciech Cejrowski

  Godziny emisji Wojciech Cejrowski. Boso

Reklama
10:05

Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia, sez. 1, odc. 7: Kowal

factual ( Polska 2011 )

Tym razem Wojciech Cejrowski odwiedza wioskę, w której żyje i pracuje lokalny kowal. Mężczyzna wyrabia broń oraz podkowy.

Obsada: Wojciech Cejrowski

  Godziny emisji Wojciech Cejrowski. Boso

10:45

Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta, sez. 1, odc. 1: Stara Jerozolima

factual ( Polska 2012 )

Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym z odcinków, Cejrowski przedstawia kolejne zagadnienia związane z Ziemią Świętą, a tym samym również z religią chrześcijańską. Jak było na początku? Jak wyglądała kiedyś Jerozolima? - to tylko nieliczne pytania na jakie postara sie odpowiedzieć prowadzący programu, podróżnik Wojciech Cejrowski.

Obsada: Wojciech Cejrowski

  Godziny emisji Wojciech Cejrowski. Boso

11:25

Garbi: szybki jak błyskawica

familijny ( USA 1997 )

Garbi- samochód Volksvagen Beetle, o wielkim sercu i zwariowanym usposobieniu powraca by się ścigać. Ze złomowiska ratuje go były rajdowiec Hank Cooper. Tym razem Garbi będzie musiał się zmierzyć z twardym przeciwnikiem.

Reżyseria: Peyton Reed

Obsada: Alexandra Wentworth , Bruce Campbell , John Hannah , Kevin O'Connor

  Godziny emisji Garbi: szybki jak błyskawica

13:00

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Błękitny ognik

familijny ( Niemcy 2010 )

Dzielny Jakub postanawia opuścić wojsko i nie dostaje zapłaty od króla. Chłopak poznaje wiedźmę, która chce, aby pomógł jej w schwytaniu Błękitnego ognika, dżina mieszkającego w suchej studni. Gdy Jakub nie chce spełnić jej prośby zła wiedźma wtrąca go do studni, w której mieszka dżin. Nieświadomy żołnierz zapala fajkę za pomocą błękitnego płomienia. W ten sposób staje się właścicielem dżina, który spełni jego każde życzenie. Jakub prosi dżina, aby oddał mu to co jest dla króla najcenniejsze...

Reżyseria: Carsten Fiebeler

Obsada: Veronica Ferres , Christian Tramitz , Christoph Letkowski , Marleen Lohse , Reiner Schöne

  Godziny emisji Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Błękitny ognik

14:25

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Szczęście Hansa

familijny ( Niemcy 2015 )

Hans po 7 latach pracy u swojego pana, postanawia nagle wrócić w rodzinne strony. A wszystko to za sprawą mew i morza, które przyśniły mu się w nocy i wywołały tęsknotę za domem. Gospodarz, choć niezadowolony z utraty tak dobrego robotnika, sprawiedliwe go wynagradza za kilka lat wiernej i uczciwej służby. Wypłatą Hansa jest wielka jak jego głowa i lśniąca jak słońce bryła złota, która niestety ciąży mu w podróży. Chłopak, nie zdając sobie sprawy z jej wartości, przy pierwszej sposobności...

Reżyseria: Christian Theede

Obsada: Anton Spieker , Max Hopp , Michelle Barthel

  Godziny emisji Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Szczęście Hansa

15:35

Klejnot Nilu

przygodowy ( USA 1985 )

„Klejnot Nilu” to kontynuacja filmu „Miłość, szmaragd i krokodyl”. W tej części autorka romansów – Joan Wilder oraz przystojny poszukiwacz przygód – Jack Colton wyruszają w rejs dookoła świata, po drodze zatrzymują się na Riwierze Francuskiej. Pojawia się tam także złodziejaszek Ralph oraz tajemniczy szejk Omar, który uprowadza Joan. Colton i Ralph ruszają w ślad za nim do Afryki, gdzie według legend ukryto drogocenny Klejnot Nilu.

Reżyseria: Lewis Teague

Obsada: Michael Douglas , Kathleen Turner , Danny DeVito

  Godziny emisji Klejnot Nilu

17:45

Mamma Mia!

komedia ( USA 2008 )

Maryl Streep i Pierce Brosnan w genialnej historii rozgrywającej się na magicznej greckiej wyspie. Kiedy miłość jest w powietrzu i towarzyszą jej dźwięki porywającej muzyki, wszystko jest możliwe! Niezależna matka Donna będąca właścicielką hoteliku, wychowuje samotnie córkę Sophie. Kiedy dziewczyna decyduje się na ślub z ukochanym, wyspę odwiedzają dawno niewidziani goście. Do Donny przyjeżdżają dwie niezawodne przyjaciółki – Rosie i Tanya. Sophie natomiast postanawia wreszcie odkryć, kto...

Reżyseria: Phyllida Lloyd

Obsada: Amanda Seyfried , Colin Firth , Meryl Streep , Pierce Brosnan , Stellan Skarsgård

  Godziny emisji Mamma Mia!

20:00

Twierdza

akcja ( USA 1996 )

Zdesperowany generał Hummel wraz ze swoim doborowym oddziałem przejmuje kontrolę nad najsławniejszym więzieniem świata - Alcatraz, biorąc jako zakładników zwiedzających je turystów i skierowując głowicę z bronią chemiczną na San Francisco. Chce uzyskać od rządu okup 100 milionów dolarów, a pieniądze przekazać rodzinom zamordowanych w tajnych operacjach żołnierzy. Rząd wysyła przeciw Hummelowi tylko dwóch ludzi - Jasona Patricka Masona - jedynego z żyjących więźniów, któremu powiodła się...

Reżyseria: Michael Bay

Obsada: Sean Connery , Nicolas Cage , Ed Harris , William Forsythe

  Godziny emisji Twierdza

22:50

Mocne uderzenie

akcja ( USA 1998 )

Grupa młodych gangsterów postanawia porwać córkę biznesmena. Na ich nieszczęście ofiara okazuje się być dzieckiem chrzestnym ich bosa. Jeden z gangsterów odmawia posłuszeństwa szefowi i od tego momentu to oni stają się celem.

Reżyseria: Che-Kirk Wong

Obsada: Avery Brooks , Bokeem Woodbine , China Chow , Christina Applegate , Elliott Gould , Jr. Sabato , Lainie Kazan , Lela Rochon , Lou Diamond Phillips , Mark Wahlberg

  Godziny emisji Mocne uderzenie

00:30

Uwikłana, sez. 2, odc. 7: House divided, A

akcja ( USA 2016 )

Atrakcyjna pani detektyw i jednocześnie samotna matka – Harlee Santos (Jennifer Lopez) codziennie stawia czoło przestępczemu światu. Jej najbliższe otoczenie jest przepełnione łapówkami i nielegalnymi biznesami. Przyłapana na gorącym uczynku zostaje informatorem FBI, co oznacza donoszenie na swoich współpracowników i przyjaciół. Jak sobie z tym poradzi? Czy ekipa odkryje zdradę?

Obsada: Gino Pesi , Hampton Fluker , Jennifer Lopez , Matteo de , Ray Liotta , Sarah Jeffery , Warren Kole

  Godziny emisji Uwikłana

Reklama
01:25

Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 5: Biesiada myśliwska

factual ( Polska 2015 )

Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób.

  Godziny emisji Biesiada na cztery pory roku

02:10

Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 6: Biesiada dworska

factual ( Polska 2015 )

Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób.

  Godziny emisji Biesiada na cztery pory roku

02:45

Taki jest świat, sez. 3, odc. 68: 68

factual ( Polska 2017 )

Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie.

  Godziny emisji Taki jest świat

03:25

Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 7: Biesiada jeździecka: kabanosy

factual ( Polska 2015 )

Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób.

  Godziny emisji Biesiada na cztery pory roku

03:55

Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 8: Garncarska

factual ( Polska 2015 )

Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób.

  Godziny emisji Biesiada na cztery pory roku

04:50

Kontrakt na miłość, sez. 1, odc. 5

telenowela ( Turcja 2015 )

Mukaddes rozpoczyna przygotowania ślubne i prosi, by pomagała jej Fadik. Przez kłamstwo, które wymknęło się spod kontroli, Zeynep i Fatiha wpadają w kolejne tarapaty, tym razem muszą stawić czoła najtrudniejszej sytuacji z jaką kiedykolwiek mieli doczynienia. Przygotowując nowe kłamstwo para nieoczekiwanie znajduje się w samym środku przygotowań ślubnych…

Reżyseria: Ersoy Guler

Obsada: Bugra Gulsoy , Lale Basar , Nazli Tosunoglu , Orhan Alkaya , Ozge Ozpirincci , Sema Kecik , Tamer Levent , Tulin Oral

  Godziny emisji Kontrakt na miłość

O programie TV stacji TV Puls

Na stronie stacji telewizyjnej TV Puls umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na niedzielę. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TV Puls. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na niedzielę dla kanału TV Puls można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TV Puls umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TV Puls. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info