Czarna maska godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Czarna maska

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Czarna maska będzie miała miejsce:

2018-01-27

20:00 Zapisz 2018-01-27 20:00:00 2018-01-27 22:00:00 Europe/Warsaw Czarna maska Więcej Czarna maska pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Czarna+maska Stopklatka TV Czarna maska Premiera Logo Stopklatka TV
Tsui Chik (Let Li) odcina się od elitarnej grupy zabójców, w której służył. Postanawia wieść spokojne życie, pracując w bibliotece. Gdy w okolicy dochodzi do ostrych starć między gangami narkotykowymi, Tsui zaczyna podejrzewać, że jego byli koledzy postanowili reaktywować grupę. Chik rozpoczyna prywatne śledztwo.
Czas trwania: 95min. / Hong Kong / 1996 / fabularny, sensacyjny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Czarna maska. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Czarna maska w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisja w stacjach

Czarna maska można obejrzeć w:

Emisje w: Stopklatka TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info