Reklama

Daleko od noszy godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Daleko od noszy będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-19

00:25 Daleko od noszy : Trzech młodych studentów , sez. 9, odc. 3 Logo Comedy Central Family
Doktor Wstrząs udaje się w delegację po lekcje rumby. Po jego wyjeździe do szpitala ma przybyć trzech młodych studentów na staż. Ten fakt wzbudza duże zainteresowanie wśród żeńskiego personelu. W tym czasie doktor Kidler ulega poważnemu wypadkowi.
Czas trwania: 25min. / 2003 / Komedia
00:50 Daleko od noszy : Ranny ptaszek, sez. 9, odc. 4 Logo Comedy Central Family
Do szpitala trafia ranny ptaszek. Siostra Basen wymusza na mężu, by podjął się jego operacji. Basen, były doktor, a obecnie salowy, zgadza się niechętnie. W tym czasie doktor Karinka skarży się Kidlerowi na natrętnego znajomego.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
01:20 Daleko od noszy : Cień leśnej góry, sez. 9, odc. 5 Logo Comedy Central Family
Doktor Kidler wpada w tarapaty finansowe. Dla podreperowania swojego budżetu postanawia wynaleźć lekarstwo na wszystko. Kieruje się przy tym wskazówką, że każdy lek powinien brzydko pachnieć. Wkrótce w całym szpitalu zaczyna okropnie śmierdzieć.
Czas trwania: 25min. / 2003 / Komedia
Reklama
06:20 Daleko od noszy: Kompletna amnezja, odc. 6 Logo Nowa TV
Dwóch lekarzy w tym samym czasie cierpi na dziwne przypadłości. Doktor Basen, który obchodzi imieniny, leży nieprzytomny. Doktor Kidler co prawda jest przytomny, ale dotknęła go całkowita amnezja. Wydaje się nikogo nie poznawać, a opowieści o swoim dotychczasowym życiu przyjmuje z przerażeniem. Ordynator jest przekonany, że obaj lekarze spiskują przeciwko niemu, ponieważ chcą go pozbawić posady.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
06:45 Daleko od noszy: Nieduży z wąsikiem, odc. 7 Logo Nowa TV
Doktor Karinka sądzi, że jej narzeczony ją zdradza. Zamierza go śledzić. Prosi ordynatora, by zwolnił ją z dyżuru. Łubicz zgadza się na to, jednak w zamian chce, aby Karinka, dzięki swoim kontaktom, postarała się zdobyć rysopis kontrolera z ministerstwa. Pani doktor posłusznie wywiązuje się z powierzonego jej zadania. Dowiaduje się, że kontroler jest niedużym osobnikiem z wąsikiem. Ordynator zarządza, by personel jak najlepszą opieką otaczał właśnie takich niedużych pacjentów z wąsikiem.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:50 Daleko od noszy: Powrót właściciela, odc. 12 Premiera Logo Nowa TV
Przedwojenny właściciel kamienicy, w której znajduje się szpital, zamierza odzyskać swój majątek. Wszyscy podejrzewają, że w związku z jego roszczeniami placówka zostanie zlikwidowana. Wkrótce do szpitala trafia nowy pacjent - Czyprian Królewski. Jego zachowanie wzbudza podejrzenia doktora Kidlera, mężczyzna bowiem niezwykle dokładnie ogląda budynek. Lekarz sądzi, że Czyprian jest wysłannikiem dawnego właściciela kamienicy. Swoimi podejrzeniami dzieli się z Łubiczem.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy
10:20 Daleko od noszy: Tragedia w windzie, odc. 13 Premiera Logo Nowa TV
Salowy Basen i Magda zostają uwięzieni w szpitalnej windzie. Nie mogą się z niej wydostać, bo drzwi zostały zablokowane. Siostra Basen i doktor Kidler nie mogą opanować zazdrości. By nie dopuścić do ewentualnej zdrady, do windy zostaje wprowadzona sonda do kolonoskopii. Wkrótce okazuje się, że szanse na szybkie uwolnienie Basena i Magdy są znikome. Elektryk Tępień przekwalifikował się bowiem na hydraulika i z powodu małej pojemności mózgu musiał usunąć z niego informacje potrzebne do wykonywania poprzedniego zawodu.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy
15:00 Daleko od noszy, odc.164 Upiorny duch prywatyzacji Logo ATM Rozrywka
Upiorny duch prywatyzacji Szpital ma zostać przejęty przez tajemniczą spółkę "Trójząb". Ordynator z dobrze poinformowanych źródeł dowiedział się, że na terenie jego oddziału są już jej szpiedzy. Zarządza pełną gotowość bojową i uprzejmość dla pacjentów. Najgorzej sobie z tym radzi doktor Kidler, który poważnie myśli o odejściu ze szpitala. Jednak szpiedzy zostają w porę namierzeni. Kidler postanawia im odpłacić za swoje męczarnie... Gościnnie w tym odcinku wystąpią: Anna Korcz i Elżbieta Zającówna jako pacjentki, które zgłosiły się do tego szpitala, aby poddać się "kompleksowemu odmładzaniu" - przechodzą szereg operacji plastycznych i nie tylko.   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2008
15:30 Daleko od noszy, odc.165 Kryminalne zagadki szpitala Logo ATM Rozrywka
Kryminalne zagadki szpitala W szpitalu panuje plaga drobnych kradzieży. Ordynator Łubicz nakazuje znalezienie winnych doktorowi Kidlerowi. Ten zaczyna śledztwo od sprawdzenia źródeł dochodów personelu. Wstrząs przyznaje się, że żyje z szantażowania kinomanów, a siostra Basia dorabia jako eksponat paramedyczny. Dlatego detektyw Kidler musi gdzie indziej szukać sprawców. Jego podejrzenie pada na niepracującego już, salowego Basena... Gościnnie w roli prywatnego detektywa, wynajętego przez Siostrę Basen do śledzenia jej niewiernego męża, wystąpi w tym odcinku Tadeusz Chudecki.   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2008

2018-07-20

02:45 Daleko od noszy : Cud nad urną, sez. 9, odc. 7 Logo Comedy Central Family
Zbliżają się przyspieszone wybory. W szpitalu ma się mieścić obwodowa komisja wyborcza. W związku z tym Ordynatora odwiedza Ważny Urzędnik, który nakazuje mu wpłynięcie na właściwy wynik głosowania. Łubicz rozpoczyna agitację za „jedynie słuszną partią”.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:05 Daleko od noszy : Koncert Rolling Stonesów , sez. 9, odc. 8 Logo Comedy Central Family
Ordynator pilnie poszukuje chętnych na źle płatny dyżur. Cały personel szpitala intensywnie wymiguje się od tego zajęcia. Sytuacja zmienia się diametralnie, kiedy okazuje się, że dyżur ma się odbyć na koncercie Rolling Stonesów.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
06:20 Daleko od noszy: Drugi tytuł, odc. 8 Logo Nowa TV
Ministerstwo zamierza przeprowadzić reorganizację. Po niej szpitale mają się dzielić na placówki klasy A i B. W tej pierwszej, lepiej dofinansowanej, każdy z lekarzy musi mieć drugi tytuł. Wszyscy zaczynają się zastanawiać, jak go zdobyć. Karinka postanawia zostać miss. Rozpoczyna zaraz intensywne przygotowania do wyborów. Doktor Basen zamierza być mistrzem kuchni, natomiast doktor Kidler sztukmistrzem. Wszyscy są bardzo zdziwieni, gdy w końcu wychodzi na jaw, o jaki konkretnie drugi tytuł chodziło.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
06:45 Daleko od noszy: Gwiazda reklamy, odc. 9 Logo Nowa TV
Ordynator Łubicz staje się dla wszystkich niesłychanie miły. Wkrótce wychodzi na jaw, co jest powodem tej nagłej zmiany w jego zachowaniu. W szpitalu ma być wkrótce nagrywany film reklamowy. Ordynatorowi udało się dowiedzieć, że jej reżyser ma w szpitalu swojego agenta. Ten ma mu donieść, kto się nadaje do gry w reklamie. Na wieść o tym personel odkrywa w sobie ukryte talenty aktorskie. Każdy chciałby dostać wymarzoną rolę.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:50 Daleko od noszy: Sensacja goni tragedię, odc. 1 Premiera Logo Nowa TV
Siostra Basen jest zrozpaczona. Czesław odszedł od niej, zostawiając jedynie list pożegnalny. Szansę na jego powrót są niewielkie, gdyż zadłużył się na poważne kwoty. Tymczasem Kidler spotyka swoją córkę (Katarzyna Cichopek). Porzucił jej matkę, gdy była jeszcze w ciąży. Obawia się teraz konsekwencji tej decyzji, więc przedstawia się jej jako Kitwaszewski. Jego strach potęguje się jeszcze, gdy odkrywa, że córka jest policjantką.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy
10:20 Daleko od noszy: Czarna kaszelnica, odc. 2 Premiera Logo Nowa TV
Gienię Basen odwiedza Iza (Joanna Liszowska), kochanka jej męża. To właśnie dla niej Basen porzucił żonę. Siostra Basia natychmiast informuje o tym ordynatora. Łubicz każe Kidlerowi, by zemścił się na okrutnej uwodzicielce. Lekarz ma ją śmiertelnie przestraszyć. Kidler z ochotą bierze się do realizacji tego planu. Iza z przerażeniem dowiaduje się od niego, że cierpi na czarną kaszelnicę...
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy
Reklama
15:00 Daleko od noszy, odc.166 Siła uczuć Logo ATM Rozrywka
Siła uczuć Siostra Basen zakochuje się ze wzajemnością. Jej wybrankiem jest Juliusz, mężczyzna potężnej postury (gościnnie w tej roli: Mariusz Pudzianowski). Nowy ukochany dosłownie nosi na rękach siostrę Basen oraz jej syna Wojtusia. Sielankę przerywa salowy Basen, który przybywa pogodzić się z żoną. Gdy dowiaduje się o rywalu, grozi rękoczynami. Cały szpital szykuje się na wspaniały pojedynek.   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2008
15:30 Daleko od noszy, odc.167 Więzy rodzinne Logo ATM Rozrywka
Więzy rodzinne Basen wraca skruszony na łono rodziny. Jego żona wybacza mu warunkowo niewierność. Otacza go jednak ścisłą kontrolą. Jej niepokój wzbudza pacjentka, która przyszła do szpitala na operację powiększenia oczu. Wkrótce po niej dociera na oddział, zalany w pestkę, jej narzeczony. Jego widok cieszy szczególnie ordynatora Łubicza... Gościnnie w tym odcinku wystąpią: Renata Dancewicz i Marek Siudym.   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2008

2018-07-21

02:25 Daleko od noszy : Opętał ją szatyn , sez. 9, odc. 9 Logo Comedy Central Family
Siostra Basia zakochała się w szatynie o dźwięcznym pseudonimie Szpirytuz. Nie wypada jej jednak spotykać się z człowiekiem z nizin społecznych. Dlatego umówiła się z nim, że ją porwie w trakcie nocnej zmiany.
Czas trwania: 25min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Dieta dr Kidlera , sez. 9, odc. 10 Logo Comedy Central Family
Doktor Kidler w stanie wskazującym na spożycie powoduje duże straty w swoim ulubionym lokalu gastronomicznym. Wysokość rachunku, który musi zapłacić, przeraża go.
Czas trwania: 25min. / 2003 / Komedia
03:15 Daleko od noszy : Sponsorzy , sez. 9, odc. 11 Logo Comedy Central Family
Doktor Kidler i Wstrząs popadają w konflikt. Oświadczają Ordynatorowi, że nie zamierzają dłużej razem pracować. Aby dokonać wyboru, który z nich ma odejść, Łubicz wymyśla współzawodnictwo.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
09:15 Daleko od noszy: Stowarzyszenie porzuconych żon, odc. 3 Premiera Logo Nowa TV
Porzucona przez męża siostra Basen wciąż płacze. Jej zachowanie denerwuje ordynatora, który każe pacjentowi Nowakowi pocieszyć zrozpaczoną pielęgniarkę. Do tego Łubicz sprowadza magister Luizę (Grażyna Wolszczak) - specjalistkę ze Stowarzyszenia Porzuconych Żon. Kobieta stara się uświadomić siostrze Basen dobre strony jej sytuacji. Niestety, zachowanie Luizy sprawia, że jej słowa brzmią niezbyt wiarygodnie. Męska część personelu jest nią jednak zachwycona.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy
09:45 Daleko od noszy: Nowa skóra profesora Wilczura, odc. 4 Premiera Logo Nowa TV
Donos na pacjenta Nowaka trafia do Izby Lekarskiej. Profesor Wilczur ma za zadanie skontrolować szpital. Ordynator zarządza więc alarm bojowy. Niestety, doktor Kidler nie wie, że Wilczur jest kobietą, dlatego nieświadomy tego, molestuje panią profesor w windzie. Wydaje się, że jego kariera jest już skończona. Niespodziewaną pomoc oferuje mu doktor Wstrząs.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy

2018-07-22

02:20 Daleko od noszy : Prywatna prośba, sez. 9, odc. 12 Logo Comedy Central Family
Do ordynatora Łubicza dzwoni z prywatną prośbą przyszły wiceminister. Brakuje mu sprzątaczki do mieszkania. Ordynator nie może odmówić prośbie tak ważnej osoby. Do wykonania zadania deleguje salowego Basena.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Nie brać czy nie dawać, sez. 9, odc. 13 Logo Comedy Central Family
Siostra Basen ma kłopoty z edukacją Wojtusia. Po lekcji biologii, na której tłumaczono uczniom skąd się biorą dzieci, ledwo udaje jej się przekonać syna, że winę ponosi jednak bocian.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:20 Daleko od noszy : Jak Oni miauczą, sez. 9, odc. 14 Logo Comedy Central Family
Dr Wstrząs otrzymuje zgodę Ordynatora na wyjazd do Irlandii, gdzie ma powstać reportaż o jego karierze tanecznej, gdy pojawia się niespodziewana przeszkoda na jego drodze do sławy.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
09:05 Daleko od noszy: Kidler pod ochroną, odc. 5 Premiera Logo Nowa TV
Siostra Basen ma obsesję na punkcie męża, który ją zostawił. Widzi go w każdym mężczyźnie. Tymczasem doktor Kidler niespodziewanie bogaci się w czasie operacji pacjenta. Wynajmuje sobie ochroniarza. Żeński personel szpitala zakochuje się w dobrze zbudowanym mężczyźnie. Przeszkadza to w funkcjonowaniu szpitala. Zoperowany pacjent rozpaczliwie szuka Kidlera.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy
09:35 Daleko od noszy: Śniacz, odc. 6 Premiera Logo Nowa TV
Wdzięczy pacjent zdradza Łubiczowi, które konie na pewno wygrają gonitwę. Jednak aby postawić na tych faworytów na zawodach, ordynator potrzebuje gotówki. Żąda jej od Kidlera, który bezprawnie pobrał premię z kasy szpitala. Niestety, doktor pożyczył już pieniądze siostrze Basen. Ta wprawdzie chce zwrócić dług, ale wtedy odwiedza ją Śniacz (Michał Wiśniewski). A jego wizyta nie należy do tanich...
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy

2018-07-23

02:20 Daleko od noszy : Bakcyl hazardu, sez. 9, odc. 15 Logo Comedy Central Family
W szpitalu zaczyna grasować bakcyl hazardu. Jego głównym nosicielem staje się Ordynator Łubicz, ogrywający w karty każdego, kto ma do niego interes. Dlatego wkrótce Bakcyl opanowuje prawie wszystkich.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Sobowtór Karinki, sez. 10, odc. 1 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:20 Daleko od noszy : Cudowne prądy doktora Basena, sez. 10, odc. 2 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
Reklama
06:20 Daleko od noszy: Afrykańska królowa, odc. 10 Logo Nowa TV
Doktor Wstrząs otrzymuje list z Afryki. Król Nhutu pisze do niego, że zgodnie z zawartą dwadzieścia lat wcześniej umową, wysyła mu w prezencie swoją dorosłą córkę. Wstrząs jest przerażony, bo każdy członek królewskiej rodziny waży około 200 kilogramów. Tymczasem jego była doktora, Basia, postanawia mieć z nim dziecko. Czuje, że zegar biologiczny daje jej ostatnią szansę na macierzyństwo. Wstrząs, w związku z zaistniałą sytuacją, jest zdecydowanie przeciwny dalszej prokreacji.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2007 / serial komediowy
06:45 Daleko od noszy: Jedną nogą w Anglii, odc. 11 Logo Nowa TV
Do Basi przychodzi zaproszenie z Anglii od jej kuzyna. Jest jeden warunek - musi przybyć ze swoim mężem. Państwo Wstrząsowie zakopują na jakiś czas topór wojenny i przygotowują się do wspólnego wyjazdu. Doktor Kidler, nie mogąc znieść czyjegoś szczęścia, zaczyna knuć intrygi, by na nowo skłócić pogodzonych małżonków. Pomaga mu w tym ordynator Łubicz. Postanawia nie dopuścić do wyjazdu Wstrząsa. Pomaga mu nowo zatrudniona pielęgniarka.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:50 Daleko od noszy: Białe szaleństwo, odc. 7 Premiera Logo Nowa TV
Doktor Wstrząs prosi Łubicza o przysługę. Jego partnerka z kursu tańca (Anna Głogowska) przyjeżdża do miasta i nie chce wydawać pieniędzy na hotel. Ordynator godzi się przyjąć ją na oddział. W zamian żąda pucharu z najbliższego turnieju tańca. Jednak partnerka Wstrząsa skręca nogę na szpitalnych schodach. Teraz to doktor żąda odszkodowania od ordynatora.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy
10:20 Daleko od noszy: Wynalazek częściowo zepsuty, odc. 8 Premiera Logo Nowa TV
Siostra Basia podczas wspólnego nocnego dyżuru ze swoim byłym mężem znów ulega jego urokowi. Wieść o tym rozchodzi się po szpitalu lotem błyskawicy. Do Łubicza przychodzi biznesmen (Ryszard Rynkowski), który pokazuje mu swój wynalazek, naoczny aparat rentgenowski. Proponuje ordynatorowi, by za odpowiednią opłatą wypróbował go jeden ze słabo widzących lekarzy. Maszyna ma bowiem może powodować problemy ze wzrokiem. Wybór Łubicza pada na Kidlera, który nie podejrzewa, że eksperyment może być niebezpieczny...
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy

2018-07-24

02:20 Daleko od noszy : Ideał do reklamy, sez. 10, odc. 3 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Skłócarz i Godzilla , sez. 10, odc. 4 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Słynny polski lekarz , sez. 10, odc. 5 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 25min. / 2003 / Komedia
06:20 Daleko od noszy: Wielkie polowanie, odc. 12 Logo Nowa TV
Wdzięczny pacjent wręcza ordynatorowi upolowane dzikie zwierzę. Niestety, okazuje się, że trofeum myśliwskie nadal żyje. Ucieka lekarzowi. Wkrótce w szpitalu pojawiają się ofiary pogryzienia. Rozpoczyna się wielkie polowanie. Tymczasem siostra Basia postanawia "zapolować" na swojego byłego męża, ponieważ chce, by został ojcem jej przyszłego dziecka.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2007 / serial komediowy
06:45 Daleko od noszy: Sensacyjna kwarantanna, odc. 13 Logo Nowa TV
Lekarze odkrywają w szpitalu ognisko nowej, niezwykle niebezpiecznej choroby. Jej objawy to nagłe ataki furii, demolowanie sprzętów, uderzanie głową o ścianę, podłogę, a nawet o sufit. Na przypadłość tę cierpi siostra Basen. Wkrótce zaraża się także doktor Wstrząs. Obydwoje muszą zostać zamknięci w izolatce. Ordynator powiadamia przełożonych oraz media o wykryciu epidemii.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:50 Daleko od noszy: Rodzina chwilowo zastępcza, odc. 9 Premiera Logo Nowa TV
W szpitalu zjawia się znany komentator sportowy, Zdzisław Półpielec (Piotr Fronczewski). Jego żona uciekła niedawno z Basenem, więc proponuje on siostrze Basen stworzenie rodziny chwilowo zastępczej. Po chwili wahania pielęgniarka zgadza się. Gdy Półpielec biegnie po kwiaty i pierścionek, do siostry Basen dzwoni Wojtuś z wiadomością, że ojciec wrócił do domu...
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy
10:20 Daleko od noszy: Niespodzianka na urodziny, odc. 10 Premiera Logo Nowa TV
Zbliżają się urodziny siostry Basen. Wszyscy zastanawiają się, jaki upominek kupić koleżance z tej okazji. Panowie uważają, że najlepszym pomysłem byłoby opłacenie operacji plastycznej. Doktor Kidler przypadkiem słyszy, że siostra Basen najbardziej lubi prezenty niespodzianki. Dlatego lekarze postanawiają nie mówić jej o swoim planie i podstępem usypiają ją przed zabiegiem, który ma poprawić jej wygląd.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy

2018-07-25

02:20 Daleko od noszy : Wielka Promocja, sez. 10, odc. 6 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Siła horoskopów, sez. 10, odc. 7 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Polowanie z sokołami , sez. 10, odc. 8 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 25min. / 2003 / Komedia
06:20 Daleko od noszy: Bank pana Wigonia, odc. 14 Logo Nowa TV
Siostra Basen dowiaduje się, że szpital ma zostać niebawem zamieniony w bank. Personel wpada w panikę. Wszyscy z niepokojem zastanawiają się, co ich teraz czeka. Doktor Kidler postanawia zostać osobistym lekarzem jakiegoś zdrowego człowieka. Jest przekonany, że dzięki temu nie będzie musiał ciężko pracować. Doktor Basen zamierza "ulec wypadkowi", gdy będzie przerabiał budynek na bank, i uzyskać wysokie odszkodowanie. Wkrótce w szpitalu zjawia się domniemany nowy właściciel, pan Wigoń, razem ze swoją ekipą i sytuacja wymyka się spod kontroli.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2007 / serial komediowy
06:45 Daleko od noszy: Wełniany interes, odc. 15 Logo Nowa TV
Siostra Basen robi na drutach wełniany szalik dla Wojtusia. Cały czas narzeka, że zapłaciła aż sześćdziesiąt złotych za bilet na nic niewartą operę. Jej robótką zaczyna się interesować ordynator Łubicz. Proces powstawania szalika naprowadza go na pomysł nowej terapii dla pacjentów. Sądzi, że dzięki niej zarobi dużo pieniędzy. Zarządza, by chorzy zaczęli robić szaliki na drutach. Ma im to pomóc w wyleczeniu wszelkich dolegliwości. Wkrótce jednak okazuje się, że wełniany interes nie przynosi dużych dochodów. Jedynie doktor Kidler znajduje sposób, jak na nim zarobić.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:50 Daleko od noszy: Hotel Pod Kroplówką, odc. 11 Premiera Logo Nowa TV
Łubicz zamierza przerobić szpital na hotel. W tym celu musi się tylko pozbyć wszystkich pacjentów. Pomaga mu w tym niezawodny personel. Po kilku dniach do hotelu przybywają pierwsi goście. Kidlerowi i Wstrząsowi wpada w oko pewna klientka (Agnieszka Włodarczyk). Panowie postanawiają unieszkodliwić jej partnera, by móc spędzić z nią upojną noc. Nie domyślają się jednak, kim naprawdę jest owa klientka....
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy
10:20 Daleko od noszy: Materiał na panią doktor, odc. 12 Premiera Logo Nowa TV
Szpital bierze udział w akcji pt. "Matura i co dalej?". Na oddział przybywają licealiści, pragnący poznać ciężką pracę lekarza. W tajniki medycyny wprowadza ich doktor Kidler. W trakcie wspólnego "obchodu" jedna z maturzystek (w tej roli gościnnie Aleksandra Szwed) wykazuje się nadzwyczajnym talentem lekarskim. Zbiega się to z nagłym atakiem wyrostka robaczkowego u ordynatora. Na szczęście dla Łubicza zdolna licealistka wie, jak poradzić sobie z jego tkanką tłuszczową...
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy

2018-07-26

02:20 Daleko od noszy : Ukryte kamery , sez. 10, odc. 9 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Kuzyn i kuzynka, sez. 10, odc. 10 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Samobójstwo salowego Basena , sez. 10, odc. 11 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 25min. / 2003 / Komedia
06:20 Daleko od noszy: Piekielnie zdolny chłopczyk, odc. 16 Logo Nowa TV
Siostra Basen przyprowadza do szpitala przypadkowo porwanego chłopca. Dziecko okazuje się bardzo uczynne i wyjątkowo uzdolnione: naprawia spłuczkę w toalecie oraz przeprowadza ciekawe eksperymenty chemiczne. Tymczasem w mediach jest coraz głośniej o pirotechniku, który zakrada się podstępem do szpitali i podkłada tam bomby własnej produkcji. Zastępujący ordynatora doktor Wstrząs znajduje podejrzany pakunek wyprodukowany przez małego geniusza.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2007 / serial komediowy
06:45 Daleko od noszy: Siostra Karinki, odc. 17 Logo Nowa TV
W Londynie umiera bezdzietna ciotka Karinki. Pani doktor wybiera się tam na pogrzeb oraz otwarcie testamentu. Nie jest jednak jedyną spadkobierczynią, ponieważ ma siostrę. Niedługo przed wyjazdem do Anglii siostra Karinki ma przyjść do szpitala. Doktor Kidler z niepokojem oczekuje jej przybycia. Wszyscy są zaskoczeni, gdy się okazuje, kim jest najbliższa krewna Karinki.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:50 Daleko od noszy: Upiorny duch prywatyzacji, odc. 13 Premiera Logo Nowa TV
Szpital ma zostać przejęty przez tajemniczą spółkę "Trójząb", która na jego terenie umieszcza swoich szpiegów. Ordynator zarządza pełną gotowość bojową i uprzejmość dla pacjentów. Najgorzej sobie z tym radzi doktor Kidler, który myśli o odejściu ze szpitala. Szczęśliwie szpiedzy zostają rozpoznani. Kidler postanawia odpłacić im za swoje męczarnie...
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy
10:20 Daleko od noszy: Kryminalne zagadki szpitala, odc. 14 Premiera Logo Nowa TV
W szpitalu panuje plaga drobnych kradzieży. Ordynator Łubicz nakazuje doktorowi Kidlerowi znalezienie winnych. Ten zaczyna śledztwo od sprawdzenia źródeł dochodów personelu. Wstrząs przyznaje się, że żyje z szantażowania kinomanów, a siostra Basia dorabia jako eksponat paramedyczny. Dlatego detektyw Kidler musi gdzie indziej szukać sprawców. Jego podejrzenie pada na niepracującego już, salowego Basena...
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy

2018-07-27

02:20 Daleko od noszy : Powrót właściciela, sez. 10, odc. 12 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Tragedia w windzie, sez. 10, odc. 13 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Sensacja goni tragedię, sez. 11, odc. 1 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 25min. / 2003 / Komedia
06:20 Daleko od noszy: Jubileusz dr. Basena, odc. 1 Logo Nowa TV
Ordynator Łubicz dowiaduje się, że doktor Basen obchodzi jubileusz dziesięciolecia uzyskania dyplomu lekarskiego. Postanawia uczcić ten fakt. Nakazuje wykonanie powiększenia dyplomu, by odpowiednio wyeksponowany zawisł na ścianie szpitalnego korytarza. W tym czasie państwo Basen dowiadują się, że będą mieli wnuczka i muszą się odnaleźć w roli dziadków. Nawet nie podejrzewają, że prawdziwy kłopot dopiero przed nimi. Po powiększeniu dyplomu szacownego jubilata wychodzi na jaw pewien, skrzętnie skrywany przez niego sekret.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2007 / serial komediowy
06:50 Daleko od noszy: Roztańczony dr Wstrząs, odc. 2 Logo Nowa TV
Szpital dostaje unijne dotacje na kursy doszkalające dla pracowników. Ordynator Łubicz posyła na nie doktora Wstrząsa. Nakazuje równocześnie pozostałemu personelowi udzielenie mu wszechstronnej pomocy. Wkrótce cały szpital tańczy, a doktor Wstrząs wybiera się w ramach szkolenia do Pragi i Miami. Te zagraniczne wojaże wzbudzają jednak zazdrość ordynatora. Przyszłość Rudolfa Wstrząsa, jako zawodowego tancerza, jest poważnie zagrożona.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:50 Daleko od noszy: Siła uczuć, odc. 15 Premiera Logo Nowa TV
Siostra Basen zakochuje się ze wzajemnością. Jej wybrankiem jest Juliusz, mężczyzna potężnej postury (Mariusz Pudzianowski). Sielankę przerywa salowy Basen, który przybywa pogodzić się z żoną. Gdy dowiaduje się o rywalu, grozi rękoczynami. Cały szpital szykuje się na wspaniały pojedynek.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy
10:20 Daleko od noszy: Więzy rodzinne, odc. 16 Premiera Logo Nowa TV
Basen wraca skruszony na łono rodziny. Jego żona wybacza mu warunkowo niewierność. Otacza go jednak ścisłą kontrolą. Jej niepokój wzbudza pacjentka, która przyszła do szpitala na operację powiększenia oczu. Wkrótce po niej dociera na oddział jej pijany narzeczony. Jego widok cieszy szczególnie ordynatora Łubicza...
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy

2018-07-28

02:20 Daleko od noszy : Czarna kaszelnica, sez. 11, odc. 2 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Stowarzyszenie porzuconych żon, sez. 11, odc. 3 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Nowa skóra profesora Wilczura, sez. 11, odc. 4 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 25min. / 2003 / Komedia
09:20 Daleko od noszy: Wszyscy jesteśmy ordynatorami, sez. 2, odc. 1 Premiera Logo Nowa TV
Do odremontowanego szpitala wraca dawny personel. Wkrótce okazuje się, że wszyscy lekarze, w tym nawet zdegradowany na salowego Basen, są przekonani, że niedługo zostaną ordynatorami. Każdy z nich zamawia u obrotnego biznesmena Bizonia, wizytówki i pieczątki dla siebie. Wprawdzie dostarczony towar jest obarczony licznymi błędami drukarskimi, lecz najważniejsze, że poświadcza ich przyszły tytuł ordynatora. Jedynym spośród personelu, który nie korzysta z usług Bizonia, jest nowy na oddziale lekarz, Szerlok Dżems Kraśnik. Robi on piorunujące wrażenie na siostrze Basen, która pod jego wpływem zapomina o całym świecie.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
09:50 Daleko od noszy: Bliźniaki dwujajowe, sez. 2, odc. 2 Premiera Logo Nowa TV
Siostra Basen jest coraz bardziej zainteresowana przystojnym doktorem Kraśnikiem. Oddaje mu nawet drugie śniadanie, przygotowane dla swojego męża. Nie uchodzi to uwadze salowego Basena, który zamierza się zemścić. Tymczasem na oddział trafiają bliźniaki dwujajowe, które chcą zamienić się płciami. Ponieważ są gotowe na wyłożenie sporej sumy, doktor Kidler i Wstrząs decydują się na przeprowadzenie operacji. Wieść o zamożnych pacjentach rozchodzi się po szpitalu i dociera do ordynatora Łubicza. Ten postanawia sprzątnąć ich sprzed nosa Kidlerowi i Wstrząsowi. W tym celu wzywa do siebie na konsultacje Karinkę i Kraśnika.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy

2018-07-29

02:20 Daleko od noszy : Kidler pod ochroną, sez. 11, odc. 5 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Śniacz, sez. 11, odc. 6 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Białe szaleństwo, sez. 11, odc. 7 Logo Comedy Central Family
Doktor Wstrząs prosi Łubicza o przysługę. Jego taneczna partnerka przybywa do miasta i szkoda jej pieniędzy na hotel. Ordynator godzi się przyjąć ją na oddział. Żąda w zamian pucharu z najbliższego turnieju tańca. Jednak partnerka Wstrząsa (w tej roli goś
Czas trwania: 25min. / 2003 / Komedia
09:05 Daleko od noszy: 9 milionów, sez. 2, odc. 3 Premiera Logo Nowa TV
Salowy Basen w trakcie połowu ryb ulega wypadkowi. Na widok ogromnego suma doznaje szoku i połyka 13 haczyków. Po prześwietleniu widać, że w jego przewodzie pokarmowym znajduje się również mały samochodzik. Ordynator Łubicz, jako kolekcjoner "resoraków", rozpoznaje, że jest to unikatowy model syrenki. Zarządza jak najszybszą operację. Tymczasem doktor Kidler dowiaduje się z gazety, że wygrał dziewięć milionów. Świadkiem tego jest doktor Wstrząs, który przysięga, że dochowa tajemnicy. Wkrótce o wszystkim wie cały personel, który liczy na na pożyczki. Kidler postanawia jak najszybciej zrezygnować z pracy w szpitalu. Z niekłamaną satysfakcją składa Ordynatorowi wypowiedzenie. Jego ostatnią operacją ma być zabieg na salowym Basenie.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
09:35 Daleko od noszy: Szpital marzeń, sez. 2, odc. 4 Premiera Logo Nowa TV
Biznesmen Bizoń postanowił zająć się branżą filmową. W związku z tym namawia ordynatora Łubicza na nakręcenie reklamówki szpitala z udziałem personelu. Ruszają przygotowania do castingu. Szpital ogarnia prawdziwa gorączka filmowa i każdy chce się sprawdzić przed kamerą. Siostra Basen uważa, że największe szanse ma doktor Kraśnik, który urodą przypomina jej hollywoodzkiego amanta. Zwycięzcą castingu zostaje jednak niespodziewanie salowy Basen...
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy

2018-07-30

02:20 Daleko od noszy : Wynalazek częściowo zepsuty, sez. 11, odc. 8 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Rodzina chwilowo zastępcza , sez. 11, odc. 9 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:10 Daleko od noszy : Niespodzianka na urodziny , sez. 11, odc. 10 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 25min. / 2003 / Komedia
06:20 Daleko od noszy: Trzech młodych studentów, odc. 3 Logo Nowa TV
Doktor Wstrząs udaje się w delegację na lekcje rumby. Po jego wyjeździe do szpitala przybywają trzej młodzi studenci na staż. Wzbudzają duże zainteresowanie wśród żeńskiego personelu. W tym czasie doktor Kidler ulega poważnemu wypadkowi. Potrzebna jest operacja. Z braku innych lekarzy na salę operacyjną zostają oddelegowani wspomniani studenci medycyny.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2007 / serial komediowy
06:45 Daleko od noszy: Ranny ptaszek, odc. 4 Logo Nowa TV
Do szpitala trafia ranny ptaszek. Siostra Basen wymusza na mężu, by podjął się jego operacji. Basen, były doktor, a obecnie salowy, zgadza się niechętnie. W tym czasie doktor Karinka skarży się Kidlerowi na natrętnego znajomego. Doktor zobowiązuje się w razie potrzeby stanąć w jej obronie. Dla poprawienia swoich szans wznawia, przerwane za młodu, treningi bokserskie.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:45 Daleko od noszy: Zdrowe współzawodnictwo, sez. 2, odc. 5 Premiera Logo Nowa TV
Kidler i Wstrząs idą do klubu. Podczas libacji dochodzi do ekscesów, w wyniku których poważnie zostaje nadszarpnięty budżet Kidlera. Następnego dnia niewiele pamięta i spiera się z kolegą, który z nich więcej wypił. Nie mogą jednak ustalić wspólnego stanowiska. Świadkiem ich sprzeczki jest ordynator Łubicz. Postanawia wykorzystać chęć współzawodnictwa lekarzy. Każe im stworzyć dwa zespoły medyczne, które od tej pory będą rywalizować w szpitalu. Rozpoczyna się werbowanie członków grupy. Wkrótce szpital dzieli się na dwa wrogie obozy...
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
10:15 Daleko od noszy: Kto kim jest naprawdę, sez. 2, odc. 6 Premiera Logo Nowa TV
Biznesmen Bizoń ponownie zmienia branżę. Obecnie zajmuje się sprzedażą wycieczek turystycznych. Do skorzystania z oferty namawia młodą kobietę w zaawansowanej ciąży. Salowy Basen znajduje swój zagubiony przed laty dyplom lekarski. Dzięki temu może odzyskać stanowisko doktora. Sanitariusz Słowikowski namawia doktora Kraśnika na udział w prywatce. Jej główną atrakcją ma być brak kobiet. Kidler otrzymuje wielki spadek po ciotce w Szwajcarii. On jednak nie przejawia radości. Nikt nie wie, że testament ma pewien warunek...
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy

2018-07-31

02:00 Daleko od noszy : Hotel pod kroplówką , sez. 11, odc. 11 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:30 Daleko od noszy : Materiał na panią doktor , sez. 11, odc. 12 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:00 Daleko od noszy : Upiorny duch prywatyzacji , sez. 11, odc. 13 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
06:20 Daleko od noszy: Cień leśnej góry, odc. 5 Logo Nowa TV
Doktor Kidler ma kłopoty finansowe. Dla podreperowania swojego budżetu postanawia wynaleźć lekarstwo na wszystko. Kieruje się przy tym wskazówką, że każdy lek powinien brzydko pachnieć. Wkrótce w całym szpitalu zaczyna okropnie śmierdzieć. Aby temu przeciwdziałać, salowy Basen, na polecenie żony, zakupuje dezodorant o znajomo brzmiącej nazwie Klimat Leśnej Góry. Jego użycie wywołuje nieoczekiwany wpływ na życie całego szpitala.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2007 / serial komediowy
06:45 Daleko od noszy: Główna nagroda, odc. 6 Logo Nowa TV
Zbliżają się urodziny doktora Wstrząsa. Ordynator Łubicz zarządza organizację imprezy na jego cześć. Pod nakrętką jednego z zakupionych na tę okazję napojów znajduje się szczęśliwy los w loterii promocyjnej. Powstaje problem, kto ma odebrać główną nagrodę - samochód. Kandydatów jest kilku - jubilat Wstrząs, organizator przyjęcia Łubicz oraz Kidler, który przyniósł napój. Wszystkich niespodziewanie godzi pacjent Nowak.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:50 Daleko od noszy: Ciocia Munia, sez. 2, odc. 7 Premiera Logo Nowa TV
Biznesmen Bizoń rozpoczyna nową działalność gospodarczą. Obecnie zajmuje się genealogią. Od razu rozpoznaje w Kidlerze potomka szlachty żmudzkiej, nobilitowanej za czasów Stefana Batorego. Doktor postanawia podkreślić swoje pochodzenie i zaczyna paradować po szpitalu z szablą. Do siostry Basi dzwoni ciocia Munia. Wyjeżdża właśnie do Stanów i chce zostawić pielęgniarce swoje piękne, ogromne mieszkanie. Ciocia pragnie jednak przy podpisywaniu papierów zobaczyć zakochanego w pielęgniarce doktora Wstrząsa. Nie wie, że siostra się z nim rozwiodła. Basia namawia Wstrząsa na udawanie przed ciocią zakochanego małżeństwa.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
10:20 Daleko od noszy: Doktor Portugal, sez. 2, odc. 8 Premiera Logo Nowa TV
Bizoń zakłada firmę specjalizującą się w kreowaniu wizerunku. Jego pierwszym klientem zostaje doktor Basen. Tymczasem Kidler usiłuje adorować panią Mecenas. Ta jednak odrzuca jego zaloty, gdyż ma niemiłe wspomnienia z ostatniego spotkania. Niepowodzenie Kidlera obserwuje Bizoń. Natychmiast przychodzi mu z pomocą, oferując zastosowanie metody przyciągania przeciwieństw...
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy

2018-08-01

02:00 Daleko od noszy : Kryminalne zagadki szpitala , sez. 11, odc. 14 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:30 Daleko od noszy : Siła uczuć , sez. 11, odc. 15 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:00 Daleko od noszy : Więzy rodzinne, sez. 11, odc. 16 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
06:20 Daleko od noszy: Cud nad urną, odc. 7 Premiera Logo Nowa TV
Zbliżają się przyspieszone wybory. W szpitalu ma się mieścić obwodowa komisja wyborcza. W związku z tym ordynatora odwiedza urzędnik. Nakazuje mu wpłynąć na właściwy wynik głosowania. Łubicz rozpoczyna agitację za "jedynie słuszną partią". Jego akcja przynosi jednak słabe wyniki. Dlatego wspólnie z pacjentem Nowakiem postanawiają rozwiązać ten problem w inny sposób.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
06:45 Daleko od noszy: Koncert Rolling Stones, odc. 8 Premiera Logo Nowa TV
Ordynator pilnie poszukuje chętnych na źle płatny dyżur. Cały personel szpitala intensywnie wymiguje się od tego zajęcia. Sytuacja zmienia się diametralnie, kiedy okazuje się, że dyżur ma się odbyć na koncercie Rolling Stonesów. Wszyscy zaczynają zabiegać o przydział do sanitarki zabezpieczającej to wydarzenie. Aby zdobyć upragnione miejsce na koncercie są gotowi posunąć się do najgorszych rzeczy. Ale "szczęśliwych" zwycięzców czeka tam niemiła niespodzianka.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:50 Daleko od noszy: Komando Groch, sez. 2, odc. 9 Premiera Logo Nowa TV
Bizoń informuje Łubicza, że jest majorem, który na zlecenie MON-u ma zorganizować na terenie szpitala Grupę Reanimacyjno-Ochotniczą, czyli GROCH. Przejmuje dowodzenie nad placówką. Pod jego nieobecność ma go zastąpić kapral Basen. Karina jest niezadowolona z przebiegu randki z Kraśnikiem, który zamyślił się i nie próbował jej objąć, gdy siedzieli na ławce w parku. Syn siostry Basen zostaje zawieszony w prawach ucznia. Pielęgniarka postanawia interweniować. Jest bowiem przekonana, że cierpiący na lęk wysokości Wojtuś nie zniesie zbyt długo stanu zawieszenia.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
10:15 Daleko od noszy: Mistrz cienkiego szwu, sez. 2, odc. 10 Premiera Logo Nowa TV
Bizoń zostaje właścicielem firmy kurierskiej. Dostarcza do szpitala przesyłkę zawiadamiającą o ogłoszeniu przez Ministerstwo Zdrowia "Konkursu Mistrza Cienkiego Szwu". Zwycięzcą ma zostać ten, kto najlepiej zszyje pacjenta. Ordynator Łubicz zarządza intensywny trening, który wkrótce przeradza się w polowanie na pacjentów. Karinka zostaje obrażona przez swoją sąsiadkę, która przepuściła ją w drzwiach ze słowami "starsi mają pierwszeństwo". Postanawia wynająć sanitariusza Słowikowskiego, aby nauczył dziewczynę grzeczności. Doktor Kraśnik i doktor Basen po brzydko pachnących rękach rozpoznają w sobie bratnią, wędkarską duszę. Wymieniają się doświadczeniami i opowieściami o sukcesach w połowach. Podsłuchująca ich siostra Basia opacznie rozumie ich rozmowę.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy

2018-08-02

06:20 Daleko od noszy: Opętał ją szatyn, odc. 9 Premiera Logo Nowa TV
Siostra Basia zakochuje się w szatynie o pseudonimie Szpirytuz. Nie wypada jej jednak spotykać się z człowiekiem z nizin społecznych. Postanawiają więc, że mężczyzna porwie ją podczas nocnej zmiany. Tymczasem ordynator otrzymuje poufną informację, że podczas tego właśnie dyżuru w szpitalu ma pojawić się niezapowiedziana kontrola. Łubicz każe Kidlerowi przebrać się za kobietę i zastąpić pielęgniarkę. Siostra Basia jest zrozpaczona.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
06:45 Daleko od noszy: Dieta dr. Kidlera, odc. 10 Premiera Logo Nowa TV
Doktor Kidler, będąc pod wpływem alkoholu powoduje spore straty w swoim ulubionym lokalu gastronomicznym. Wysokość rachunku, który musi zapłacić, przeraża go. Wymyśla genialną dietę, która błyskawicznie pozwala zarobić mu tak dużą kwotę. Jej istotą jest łączenie wyłącznie takich samych pokarmów. Zbija fortunę i wyjeżdża na zasłużony urlop. Po powrocie czekają na niego pacjenci. Okazuje się, że nie są zadowoleni z efektów zalecanej przez niego diety.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:50 Daleko od noszy: Zmiana czasu, sez. 2, odc. 11 Premiera Logo Nowa TV
Słowikowski domaga się od ordynatora Łubicza podwyżki dla swojego kolegi sanitariusza, niejakiego Ryśka. W razie odmowy grozi ujawnieniem kompromitujących zdjęć. Łubicz obawia się, że podwyżka uruchomi lawinę żądań pozostałych pracowników i wymyśla plan mający temu zapobiec. Tymczasem doktor Kidler coraz bardziej lekceważąco podchodzi do swoich obowiązków. Czuje się już niemal właścicielem ogromnego spadku po cioci ze Szwajcarii i na to konto chce sobie zamówić garnitur. Jego uszycie zamierza zlecić krawcowi, który jest jego pacjentem. Przez pomyłkę trafia jednak do przedsiębiorcy pogrzebowego, który bierze od niego miarę... na trumnę. Po szpitalu rozchodzi się wiadomość, że Kidler wybiera się na tamten świat.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
10:20 Daleko od noszy: Syn premiera, sez. 2, odc. 12 Premiera Logo Nowa TV
Ordynator Łubicz dostaje ważny telefon z ministerstwa, informujący go o tym, że w jego szpitalu wkrótce wizytę złoży syn premiera. Cały personel zostaje postawiony w stan gotowości bojowej. Pod szpitalem ustawiają się wozy transmisyjne wszystkich najważniejszych stacji telewizyjnych, które na żywo będą relacjonować to doniosłe wydarzenie. Tymczasem doktor Kraśnik postanawia zerwać z dotychczasowym trybem życia i zostać ascetą. W tym celu rezygnuje ze wszystkich przyjemności, a dodatkowo umartwia się przez samobiczowanie. Szczególnie jest tym zaniepokojona siostra Basen. Aby go odwieść od tej straceńczej decyzji wyciąga z bankomatu sześćset złotych i postanawia kupić seksowne ciuchy. Niestety dowiaduje się o tym jej mąż...
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy

2018-08-03

06:15 Daleko od noszy: Sponsorzy, odc. 11 Premiera Logo Nowa TV
Doktor Kidler i Wstrząs popadają w konflikt. Oświadczają ordynatorowi, że nie zamierzają dłużej razem pracować. Aby zdecydować, który z nich ma odejść, Łubicz wymyśla współzawodnictwo. Ten, kto przysporzy szpitalowi więcej sponsorów, zostaje. Kidler i Wstrząs stają w szranki, a pieniądze zaczynają płynąć do szpitala szerokim strumieniem aż do chwili, gdy na badanie przybywa siostrzenica ważnego urzędnika z ministerstwa.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
06:45 Daleko od noszy: Prywatna prośba, odc. 12 Premiera Logo Nowa TV
Do ordynatora Łubicza dzwoni z prywatną prośbą przyszły wiceminister. Brakuje mu sprzątaczki. Ordynator nie może odmówić prośbie tak ważnej osoby. Do wykonania zadania deleguje salowego Basena. Efekty sprzątania przeprowadzonego przez byłego lekarza przechodzą najśmielsze oczekiwania. Basen staje się obiektem pożądania wszystkich ważnych ludzi w kraju oraz idolem niższego personelu medycznego.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:50 Daleko od noszy: Przetarg na kota, sez. 2, odc. 13 Premiera Logo Nowa TV
Do Kidlera przybywa Samuel Białystok, współwłaściciel kancelarii "Białystok i Białystok". Przekonuje doktora, że jego wspólnik dopuścił się oszustwa. W jego wyniku Kidler miał stracić spadek po ciotce ze Szwajcarii na rzecz drugiego spadkobiercy - kota. Pan Białystok namawia Kidlera do podpisania odpowiednich papierów, dzięki którym ma odzyskać swoją część spadku. Tymczasem Kraśnik wciąż przeżywa swoją nieudaną randkę z Karinką. Wykorzystuje to Basia. Namawia lekarza, aby głośno opowiedział złe rzeczy o lekarce.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
10:15 Daleko od noszy: Profesor z Miami, sez. 2, odc. 1 Premiera Logo Nowa TV
Mija pierwsza rocznica otwarcia szpitala po remoncie. Niestety, szpitalna winda, wyremontowana z funduszy europejskich zaczyna się psuć. Żeby ją uruchomić trzeba zetknąć ze sobą dwa kabelki, co niesie ze sobą poważne zagrożenie dla życia i zdrowia. Większość lekarzy wraca z urlopu, dzieląc się wrażeniami. Najwięcej do opowiedzenia ma doktor Kidler, który wybrał się ze swoją dziewczyną Marianną na Majorkę. Wakacje nie były zbyt udane, bo cały czas towarzyszył im kuzyn dziewczyny, Grzegorz. Dziwnym zbiegiem okoliczności zawsze był bliżej Marianny niż Kidler, który ostatecznie się do niej w ogóle nie zbliżył. Kidler zaczął nawet podejrzewać, że Grzegorz nie jest kuzynem Marianny. Szczególnie po tym, jak przyszedł do niego mąż Marianny i oskarżył o "zrobienie dziecka" jego żonie. Z okazji rocznicy, ordynator Łubicz postanawia zatrudnić nowego fachowca. Jest nim diagnosta Leon Ryba. W szpitalu nikt nie wie, kto to jest. Pacjent Nowak na zlecenie personelu medycznego przeszukuje internet i znajduje nazywającego się tak profesora z Miami. Wszyscy czekają niecierpliwie na jego przybycie.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy

2018-08-04

09:50 Daleko od noszy: Dolne Samoa, sez. 2, odc. 2 Premiera Logo Nowa TV
Do szpitala dociera nowe zarządzenie z ministerstwa. Dla każdego pracownika znającego obcy język, ma być wypłacany dodatek do pensji. Ordynator Łubicz zaczyna poszukiwania poliglotów wśród swoich pracowników. Okazuje się, że nikt spośród załogi szpitala nie zna żadnego języka obcego. Wybawieniem okazuje się doktor Kraśnik, który potrafi udawać mówienie w dowolnym języku. Na początek ordynator Łubicz zleca Basenowi znalezienie jakiegoś najdalszego kraju od Polski. Ma to zmniejszyć prawdopodobieństwo, że ktoś inny będzie znał jego język. Wybór pada na Dolne Samoa. Personel szpitala rozpoczyna pod okiem doktora Kraśnika intensywne kursy językowe.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
10:20 Daleko od noszy: Nielegalne SPA, sez. 2, odc. 3 Premiera Logo Nowa TV
W ordynatorze Łubiczu budzą się ojcowskie uczucia i chce adoptować doktor Karinkę. Na przeszkodzie stają jednak rodzice lekarki. Zaaferowany swoimi staraniami o ojcostwo, nie zauważa, że szpital zamienia się w dobrze funkcjonujące spa. Doktor Wstrząs odkrywa swoje drugie powołanie i zaczyna wszystkich strzyc, wykorzystując umiejętności nabyte w trakcie pobytu w Afryce. Siostra Basia odkrywa zalety ryb, których przysmakiem jest zrogowaciały naskórek na stopach. Natomiast Kidler, zamiast łóżka opalającego, oferuje pacjentom popsuty aparat rentgenowski, który też nieźle grzeje...
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy

2018-08-05

09:20 Daleko od noszy: Kidler w ciąży, sez. 2, odc. 4 Premiera Logo Nowa TV
Prawniczka Alicja oznajmia Kidlerowi, że jest w ciąży. Ten z wrażenia mdleje. Gdy odzyskuje przytomność, postanawia sprawdzić, czy rzeczywiście to on jest ojcem. Ordynator zauważa, że w szpitalu działa nielegalne SPA. Decyduje się przepytać osobiście każdego z pracowników. Dowiaduje się tym samym wielu rzeczy, których nawet nie podejrzewał. Basen przyznaje się do nielegalnego połowu ryb, Wstrząs do kradzieży sprzętu medycznego, zaś siostra Basen opowiada o swoim romansie z doktorem Kraśnikiem...
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
09:50 Daleko od noszy: Skutki uboczne, sez. 2, odc. 5 Premiera Logo Nowa TV
Do szpitala przybywają przedstawiciele znanej firmy farmaceutycznej w poszukiwaniu chętnych do testowania nowych leków. Ordynator Łubicz przyjmuje ich z otwartymi rękami i bardzo chętnie oddaje swoich pacjentów. Nie przejmuje się przy tym ostrzeżeniami o skutkach ubocznych. Już po tygodniu widać pierwsze efekty zażywania specyfików. Ordynator dzięki lekowi na odmłodzenie zaczyna seplenić. Basia przybiera na wadze tak bardzo, że nie mieści się w drzwiach windy, a Kraśnik dzięki lekowi na pamięć, traci słuch. Kidlerowi tymczasem przybywa za dużo mięśni, za to ubywa mu coś znacznie ważniejszego.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy

2018-08-06

06:20 Daleko od noszy: Nie brać czy nie dawać, odc. 13 Logo Nowa TV
Siostra Basen ma kłopoty z edukacją Wojtusia. Po lekcji biologii, na której tłumaczono uczniom skąd się biorą dzieci, ledwie udało się jej przekonać syna, że pociechy podrzuca rodzicom bocian. Do szpitala nadchodzą materiały mające propagować akcję antykorupcyjną. Lekarze muszą na fartuchach nosić naklejkę z napisem "nie biorę", a pielęgniarki - "nie daję". Obydwie grupy zawodowe z dużymi oporami podchodzą do nowych obowiązków. Pomysłowość doktora Wstrząsa pozwala jednak uniknąć im strat materialnych.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
06:45 Daleko od noszy: Jak oni miauczą, odc. 14 Logo Nowa TV
Dr Wstrząs otrzymuje od ordynatora zgodę na wyjazd do Irlandii, gdzie ma powstać reportaż o jego karierze tanecznej. Wkrótce okazuje się, że jego losy w show-biznesie zależą od tego, czy znajdzie on grupę zwierząt do programu telewizyjnego. Wstrząs rozpoczyna desperackie poszukiwania. Swoją byłą żonę prosi o wypożyczenie szczura. Karina oferuje mu... wypchaną wiewiórkę, a dr Kidler - kota, który mieszka w sąsiedztwie.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
09:50 Daleko od noszy: Szkoła uwodzenia, sez. 2, odc. 6 Premiera Logo Nowa TV
W szpitalu pojawia się Mistrz Uwodzenia. Wszystkie kobiety szaleją na jego punkcie. Nawet siostra Basen pozostaje nieczuła na uśmiechy wciąż głodnego doktora Kraśnika. Ordynator Łubicz wciąż usiłuje namówić Karinkę na adopcję. Ona jednak pozostaje niewzruszona. Postanawia więc wziąć kilka lekcji u Mistrza Uwodzenia. Tymczasem Kidler jak zwykle przesadził w Kolorowej. Przy pomocy kolegów usiłuje jakoś wrócić do życia, co nie jest łatwe. Podczas konsylium doktorzy Wstrząs i Kraśnik próbują ustalić, jaką zastosować metodę leczenia. Kidler jednak ma własne, niezawodne lekarstwo...
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
10:20 Daleko od noszy: Palący problem Kidlera, sez. 2, odc. 7 Premiera Logo Nowa TV
Ordynator Łubicz jest poważnie zaniepokojony narastającym alkoholizmem doktora Kidlera. Bierze go na poważną rozmowę do swojego gabinetu. Przy dobrym trunku, nakazuje mu surowo wziąć za siebie. Ponieważ rozmowa wychowawcza nie przynosi rezultatu, ordynator postanawia zorganizować w szpitalu klub anonimowych alkoholików. Tymczasem siostra Basia stwierdza u siebie zaawansowane stadium zakupoholizmu. Na pomoc rusza jej siostra Basen. Wymyśla dla niej odpowiednie hobby, które ma ją odciągnąć od nałogu. Wybór trafia na origami...
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy

2018-08-07

06:15 Daleko od noszy: Bakcyl hazardu, odc. 15 Logo Nowa TV
Szpital zamienia się w jaskinię hazardu. Ordynator Łubicz wygrywa w karty z każdym, kto próbuje załatwić z nim jakąkolwiek sprawę. Wkrótce bakcyl hazardu rozprzestrzenia się po całej placówce. Doktor Wstrząs i Kidler zakładają się o to, co mają operować. acjenci, na spółkę z salowym Basenem, urządzają nielegalne wyścigi mrówek. Siostra Basen i Basia, przerażone postępującą demoralizacją personelu i pacjentów, postanawiają odnaleźć ognisko choroby i doprowadzić do jej wygaśnięcia.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2007 / serial komediowy
06:45 Daleko od noszy: Sobowtór Karinki, odc. 1 Logo Nowa TV
Doktor Karinka zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Tymczasem w szpitalu ma się pojawić wizytacja, w której uczestniczy znajomy lekarki, docent Przypiór. Życzy on sobie bezwzględnie spotkać się z panią doktor. Ordynator Łubicz postanawia znaleźć zastępstwo za Karinkę. Ściąga podstępem do szpitala jej siostrę.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy
09:50 Daleko od noszy: Moje życie intymne, sez. 2, odc. 8 Premiera Logo Nowa TV
Ordynator Łubicz dowiaduje się, że nie jest w typie Karinki. Zrozpaczony wpada na pomysł przeprowadzenia wśród personelu ankiety. Dzięki niej ma nadzieję dowiedzieć się, jaki typ mężczyzn preferuje jego ukochana. Wyniki są zaskakujące nie tylko dla samego ordynatora...
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
10:15 Daleko od noszy: Pokaz mody szpitalnej, sez. 2, odc. 9 Premiera Logo Nowa TV
W szpitalu pojawia się pacjentka, której ubiór szybko zyskuje sympatię damskiej części personelu. Firma "Kuchta, Kuchta i Kuchta", której jest założycielką, ma wprowadzić wiele atrakcji na oddziale. Męska część personelu, a w szczególności dr Kidler, ma do odegrania ważną rolę w przedsięwzięciu, jakim będzie pokaz mody.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy

2018-08-08

06:15 Daleko od noszy: Cudowne prądy salowego Basena, odc. 2 Logo Nowa TV
Ordynator nieoficjalnie zgadza się na zamontowanie na dachu szpitala anteny telekomunikacyjnej. Do spółki dopuszcza doktora Kidlera, który jako szef nowopowstałej rady szpitala ma formalnie kwitować dowody wdzięczności od operatora komórek. Gdy antena zaczyna działać, salowy Basen odkrywa w sobie zdolności bioenergoterapeutyczne. Wkrótce jego sława uzdrowiciela obiega okolicę. Siostra Basen nie nadąża z zapisywaniem chętnych na wizyty u męża.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy
06:45 Daleko od noszy: Ideał do reklamy, odc. 3 Logo Nowa TV
Producent środka na przyrost masy mięśniowej zaczyna interesować się sanitariuszem Misiakiem. Na wieść o tym ordynator Łubicz, by udowodnić, że jest tolerancyjny i idzie z duchem czasów, postanawia zorganizować dwóm panom młodym wesele na koszt szpitala. Z niezrozumiałych dla niego względów Misiak odmawia jednak zawarcia małżeństwa ze swoim domniemanym narzeczonym, mimo że producent w zamian za związanie się z nim oferuje mu całkiem sporą sumę...
Czas trwania: 21min. / Polska / 2008 / serial komediowy
09:50 Daleko od noszy: Gdy zachoruje ordynator, sez. 2, odc. 10 Premiera Logo Nowa TV
Ordynator Łubicz po wizycie w lesie nie za dobrze się czuje. Personel szpitala dochodzi do wniosku, że zjadł trujące grzyby, po spożyciu których się umiera. Obserwują swojego szefa, dopatrując się w jego zachowaniu przejawów agonii. Tymczasem na oddziale zjawiają się dziennikarz i fotoreporter gazety "Tryskaj Zdrowiem". Mają przygotować reportaż o remoncie szpitala za unijne dotacje.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
10:20 Daleko od noszy: Eliksir starości, sez. 2, odc. 11 Premiera Logo Nowa TV
Doktor Kidler wspólnie z kolegami, Kraśnikiem i Wstrząsem, świętują podjęcie ważnej, życiowej decyzji. Mają robić specjalizację z ginekologii. W trakcie kolejnych toastów okazuje się, że doktor dotąd nie skonsultował tej decyzji ze swoją narzeczoną, Alicją. Gdy kobieta dowiaduje się o tym, zgłasza stanowcze weto. Tymczasem doktor Basen zgłasza się do Ordynatora z kategorycznym żądaniem zgłoszenia go do nagrody Nobla. Twierdzi, że przez lata pracy w piwnicznym laboratorium udało mu się wyodrębnić enzym starości. Łubicz jest dumny ze swego podwładnego i obiecuje spełnić jego prośbę.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy

2018-08-09

06:15 Daleko od noszy: Skłócacz i Godzilla, odc. 4 Logo Nowa TV
Do szpitala przybywa nietypowy pacjent. Wraz z jego pojawieniem się między personelem dochodzi do coraz częstszych sprzeczek. Basia napada na siostrę Basen, Wstrząs kłóci się z Kidlerem, który zaraz potem rozpoczyna okupację gabinetu ordynatora. Zdesperowany Łubicz nie ma wyjścia. Musi wezwać Godzillę...
Czas trwania: 21min. / Polska / 2008 / serial komediowy
06:45 Daleko od noszy: Słynny polski lekarz, odc. 5 Logo Nowa TV
Szpital odwiedza specjalna komisja. Jej członkowie muszą wybrać lekarza, który pojawi się na plakatach promujących Polskę w Europie. W jej skład wchodzą osoby, które wzięły udział w tym przedsięwzięciu - słynna polska pielęgniarka i słynny polski hydraulik. Wydarzenie to wprowadza spore zamieszanie wśród personelu. Między lekarzami trwa ostra rywalizacja, do której przyłącza się także przebrany za doktora salowy Basen. Podczas wizyty komisji dochodzi jednak do nieszczęśliwego wypadku - próbując naprawić szpitalną ubikację hydraulik ulega wypadkowi.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2008 / serial komediowy
09:50 Daleko od noszy: Milion dolarów za Nobla, sez. 2, odc. 12 Premiera Logo Nowa TV
Doktor Wstrząs publicznie stwierdza, że widział siostrę Basię w bluzce, którą nosił dwa lata wcześniej. Była żona, nie mogąc znieść takiej zniewagi, postanawia się zemścić. Na początek wysyła do mediów informację, że doktor Wstrząs kandyduje do pokojowej nagrody Nobla. W tym czasie, niczego nie spodziewający się lekarz chwali się Kidlerowi, jak to był na misji w Afryce. Opowiada, że wymyślił z kolegami nieistniejące plemię, wymagające pilnej pomocy i że wkrótce potem z całego świata zaczęła spływać pomoc humanitarna, a przez jego ręce przepłynął "jakiś milion dolarów". Kiedy następnego dnia do szpitala przybywają media, Wstrząs jest przekonany, że Kidler go sypnął. Gdy jednak dowiaduje się, że chodzi o nagrodę Nobla, z pełną powagą bierze na siebie obowiązki kandydata.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
10:15 Daleko od noszy: Tajemnicze zniknięcie Karinki, sez. 2, odc. 1 Premiera Logo Nowa TV
Siostra Basen ma straszny sen, w którym ktoś porywa Karinkę. Po przebudzeniu okazuje, że lekarka naprawdę zniknęła. Ordynator Łubicz zarządza śledztwo. Wyznacza Kidlera na głównego śledczego. W dochodzeniu mógłby mu pomóc Wstrząs, ale ten jest obrażony na Kidlera. Mężczyzna odmawia współpracy i oświadcza, że zeznania może składać za pośrednictwem telefonu. Tymczasem siostra Basen dowiaduje się od Wojtusia, że pierwszy raz w życiu dostał szóstkę z matematyki. Obydwoje z mężem są dumni ze swojego synka. Nie przejmują się tym, że na kartce z oceną jest inne nazwisko.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy

2018-08-10

06:15 Daleko od noszy: Wielka promocja, odc. 6 Logo Nowa TV
Ordynator dochodzi do wniosku, że szpital potrzebuje promocji. W tym celu cały personel otrzymuje zadania specjalne. Siostra Magda ma pozować do rozbieranego kalendarza. Doktor Wstrząs, jako człowiek pająk, wejdzie na oddział po elewacji, doktor Kidler natomiast ma rozpocząć naukę tańca z wężem boa. Ale najtrudniejsze wyzwanie czeka siostrę Basen - jej mąż trenuje na niej sztukę rzucania nożami do celu. Ten popisowy numer ma wykonać z zamkniętymi oczami.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2008 / serial komediowy
06:45 Daleko od noszy: Siła horoskopów, odc. 7 Logo Nowa TV
Ordynator dostaje z ministerstwa propozycję pracy. Waha się jednak, czy powinien przyjąć tę lukratywną posadę. Horoskop, który ma pomóc mu w podjęciu decyzji, nie jest jednoznaczny. Do szpitala trafia słynna wróżka, Ludmiła. Kidler, który chciałby zająć miejsce ordynatora, postanawia przekonać ją, by skłoniła Łubicza do przyjęcia oferty z ministerstwa.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2008 / serial komediowy
09:40 Daleko od noszy: Prześladowca Kraśnika, sez. 2, odc. 2 Premiera Logo Nowa TV
Doktor Kraśnik jest przekonany, że śledzi go nieznajomy mężczyzna. Zakazuje siostrze Basen udzielania o nim informacji obcym ludziom. Gdy w recepcji pojawia się niejaki Wigoń, wielbicielka doktora Kraśnika zaprzecza w pierwszej chwili, że go zna. Tymczasem Łubicz wzywa doktora Kidlera. Ten jest pewien, że ordynatorowi chodzi o jego ostatnie ekscesy alkoholowe. Jednak Łubicz poleca doktorowi prowadzenie bloga Ordynatora. Ma w nim znaleźć się to, o czym mówi się w szpitalu - w szczególności na temat Łubicza. Wkrótce okazuje się, że Wigoń nie miał w stosunku do doktora Kraśnika złych zamiarów. Zachwycił się tylko jego szybkością mówienia i chce go zatrudnić w reklamie.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
10:10 Daleko od noszy: Który ojciec, która matka?, sez. 2, odc. 3 Premiera Logo Nowa TV
W szpitalu zjawia się tajemniczy nieznajomy, który nazywa pielęgniarki "mamusiami". Wkrótce ordynator Łubicz zauważa, że jest on niezwykle podobny do jego dziadka Atanazego. Tymczasem doktor Basen postanawia dorobić w prywatnej klinice jako znachor. W przebraniu zaczyna przyjmować klientów. Jedną z pierwszych osób, które go odwiedzają, jest siostra Basen. Kobieta, nie zdając sobie sprawy z kim rozmawia, prosi go o zioła na zwiększenie popędu seksualnego u jej męża. Pielęgniarka ma także problemy z synem Wojtusiem, który nie zdał do następnej klasy tylko po to, by dotrzymać towarzystwa atrakcyjnej koleżance...
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy

2018-08-11

09:20 Daleko od noszy: Paraliż pana ordynatora, sez. 2, odc. 4 Premiera Logo Nowa TV
Nowak trafia na salę operacyjną. Mężczyzna ma nadzieję, że w końcu zostanie w pełni wyleczony. Doktor Basen, chcąc dorobić do pensji, przyjmuje pacjentów po godzinach pracy. Dowiaduje się, że sanitariusz Sławikowski i jego kolega Rysiek prowadzą intratny biznes. Lekarz jest zazdrosny o ich sukces. Ordynator Łubicz kupuje nowy samochód. Wkrótce zostaje całkowicie sparaliżowany. Doktor Basen próbuje mu pomóc, stosując nowe metody leczenia.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
09:50 Daleko od noszy: Komputeryzacja szpitala, sez. 2, odc. 5 Premiera Logo Nowa TV
Ordynator wprowadza nowe zalecenia dotyczące traktowania pacjentów. Odtąd lekarze muszą poważnie odnosić się do chorych. Podczas jednej z operacji pacjent wzywa Łubicza i prosi go, by traktował go tak, jak kiedyś. W zamian proponuje łapówkę w postaci nowoczesnego sprzętu komputerowego. Lekarz się zgadza. Wkrótce doktorzy dostają laptopy. Niestety, nie używają ich do celów służbowych, co nie uchodzi uwadze ordynatora. Tymczasem Kidler chce przeprosić doktora Wstrząsa za swoje zachowanie. Gdy znajduje w ciele pacjenta wodoszczelny zegarek, od razu pędzi wręczyć go w prezencie koledze. Siostra Basen sięga po niekonwencjonalne metody, by uwieść doktora Kraśnika.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy

2018-08-12

09:20 Daleko od noszy: Doktor Doberman, sez. 2, odc. 6 Premiera Logo Nowa TV
Ordynator przekonuje się do medycyny alternatywnej. Postanawia zatrudnić w szpitalu doktora Basena, który już wcześniej zajmował się znachorstwem. Żeby zwiększyć jego skuteczność nadaje mu pseudonim "Profesor Doberman". Tymczasem podczas prześwietlenia jednego z pacjentów, lekarze wykrywają u niego ogromnego guza. Boją się mu o tym powiedzieć, gdyż jego żona pracuje w wydziale komunikacji i może załatwić dowolne numery rejestracyjne. Wszyscy zaczynają zgłaszać się do chorego z propozycjami haseł, jakie chcieliby umieścić na tablicach swoich aut. Mężczyzna w nadziei na lepsze traktowanie obiecuje wszystko załatwić. Problemy pojawiają się, gdyż żona postanawia od niego odejść. Tymczasem "Profesor Doberman" ma zająć się jego przypadkiem. Dzięki temu, że zna on tajemnicę prześwietlenia, szybko zyskuje sławę niezwykle skutecznego znachora.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
09:50 Daleko od noszy: Delegacja do Indii, sez. 2, odc. 7 Premiera Logo Nowa TV
W szpitalu ma zjawić się delegacja indyjskich lekarzy. Siostra Basia cieszy się, że będzie miała okazję poznać kogoś o urodzie zbliżonej do bollywoodzkich gwiazdorów. Niestety, okazuje się, że wycieczka zagranicznych gości nie dojdzie do skutku. W zamian grupa urzędników z ministerstwa uda się do Indii, zabierając ze sobą troje pracowników szpitala. Rozpoczyna się ostra rywalizacja o udział w wycieczce. Każdy stara się udowodnić swoje związki z Indiami. Doktor Kraśnik zapewnia, że płynnie mówi po indyjsku, siostry Basen i Basia dumnie przechadzają się z wielkimi kropkami na czole, z kolei Kidler, chcąc być oryginalnym, przebiera się... w strój podhalański. Doktor Basen początkowo sądzi, że wyprawa jest do Indianii i udaje Apacza. Gdy w końcu personel wyprowadza go z błędu, postanawia zostać fakirem.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy

2018-08-13

06:20 Daleko od noszy: Polowanie z sokołami, odc. 8 Logo Nowa TV
Doktor Kidler po raz kolejny bezskutecznie stara się o podwyżkę. Przygnębiony, postanawia zmienić swoje życie i znaleźć sobie jakieś hobby. Początkowo chce zostać brzuchomówcą, pomysł ten jednak nie przypada do gustu ordynatorowi. Kidler decyduje się więc pójść na kompromis - postanawia naśladować głosy ptaków. Wkrótce zaczyna odnosić spore sukcesy w tej dziedzinie. Jednocześnie szpital przeżywa prawdziwą inwazję gołębi...
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy
06:45 Daleko od noszy: Ukryte kamery, odc. 9 Logo Nowa TV
Po szpitalu zaczyna krążyć plotka, że tajne służby zamontowały na korytarzu ukryte kamery. Utrudnia to codzienne funkcjonowanie placówki. Szczególnie poszkodowany czuje się pacjent Nowak, który przez cały czas leży na korytarzu. By nie wzbudzać podejrzeń, czyta wyłącznie Mickiewicza i śpiewa patriotyczne pieśni. W końcu sytuacja staje się nie do wytrzymania. Ordynator postanawia iść zawrzeć układ z tajnymi służbami.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2008 / serial komediowy
09:50 Daleko od noszy: Pamięć absolutna, sez. 2, odc. 8 Premiera Logo Nowa TV
W szpitalu zjawia się właściciel pewnej firmy farmaceutycznej, która wyprodukowała krople na pamięć absolutną. Za drobną opłatą proponuje ordynatorowi przeprowadzenie badań klinicznych. Łubicz zgadza się i zaczyna testować działanie preparatu na sobie. Wkrótce przepisuje go pozostałym lekarzom. Efekty jego działania są zaskakujące. Wstrząs i Kidler przypominają sobie, że mają niezałatwione spory z czasów wspólnej nauki w podstawówce i postanawiają je rozwiązać przy pomocy pojedynku na pięści. Kraśnik i Słowikowski ustalają w końcu, ile pieniędzy są sobie winni. Siostra Basen nagle odkrywa, że pamięta wszystko, czego nauczyła się w szkole i zaczyna edukować Wojtusia. Z kolei jej mąż, udzielając porady znachorskiej, rozpoznaje oszusta, który kiedyś ukradł całe jego oszczędności. Łubicz zadowolony z efektów działania kropel, postanawia poinformować o tym ministerstwo. Ordynator liczy na medal i awans na wysokie stanowisko.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
10:15 Daleko od noszy: Flachą w czachę, sez. 2, odc. 9 Premiera Logo Nowa TV
Kidler zjawia się w pracy w nie najlepszej formie. Poprzedniego wieczora miał zamiar zabawić się w klubie, ale z powodu odbywającego się tam wesela poszedł do domu, gdzie z nerwów nie mógł zasnąć. Rano udało mu się jednak dostać na imprezę i wypić za zdrowie pary młodej. Podczas zabawy doszło do wypadku. Panna młoda została uderzona butelką w głowę i ma amnezję. W efekcie nie rozpoznaje swojego świeżo poślubionego męża. Tymczasem z wizytą do Ordynatora wybiera się jego kuzynka Wiktoryna. Łubicz jest przekonany, że chodzi o pieniądze ze spadku po dziadku Waldemarze, z których do tej pory się nie rozliczył. W strachu przed utratą majątku proponuje doktorowi Basenowi zamianę ról, by wykazać przed kuzynką, jak mało zarabia. Wkrótce okazuje się, że krewna przyjechała poinformować Łubicza o całkiem nowym spadku, po kuzynce Kwirynie. Aby go otrzymać, ordynator musi spełnić jeden nietypowy warunek.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy

2018-08-14

06:20 Daleko od noszy: Kuzyn czy kuzynka, odc. 10 Logo Nowa TV
Siostra Basen stara się dowiedzieć, co mąż robił poprzedniej nocy. Pomaga jej syn Wojtuś. Basen twierdzi, że łowił ryby, a brokat na jego szyi to łuska węgorza. Do ordynatora przychodzi Wiesiek, kuzyn Kidlera. Prosi Łubicza, by nie rozgłaszał, jaka czeka go operacja. Wiesiek straciłby reputację i poważanie w rodzinie, gdyby Kidler poznał szczegóły zabiegu.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2008 / serial komediowy
06:45 Daleko od noszy: Samobójstwo salowego Basena, odc. 11 Logo Nowa TV
Siostra Basen zostaje skierowana na dwumiesięczne szkolenie w Sopocie i Zakopanem. Jej mąż jest pewien, że żona ma romans i chce go opuścić. Tymczasem Kidler i Wstrząs nieustannie kpią sobie z kolegi. Zrozpaczony Basen postanawia popełnić samobójstwo. Ordynator Łubicz chce, by Kidler zapobiegł tej tragedii. Jednak działania doktora przynoszą efekt odwrotny od zamierzonego...
Czas trwania: 21min. / Polska / 2008 / serial komediowy
09:50 Daleko od noszy: Wściekłe zwierzę, sez. 2, odc. 10 Premiera Logo Nowa TV
Ordynator po rozmowie z Alicją postanawia przekształcić szpital w klinikę weterynaryjną. Lekarze są zachwyceni, gdyż spodziewają się sporych podwyżek. Zachęceni zmianami wybierają sobie dodatkowe specjalizacje. Doktor Kraśnik staje się ekspertem od drobiu, a salowy Basen od motyli. Tymczasem Wiktoryna coraz lepiej radzi sobie w roli asystentki profesora Dobermana. Kobieta ma niezwykły dar wyczuwania ludzkiej aury, który przydaje się przy wykrywaniu kłamstwa. Doktor Basen nie jest z tego powodu zadowolony. Jego żona martwi się nocnymi wypadami męża. Jest przekonana, że ją zdradza.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
10:15 Daleko od noszy: Sekstaśmy Kolina F., sez. 2, odc. 11 Premiera Logo Nowa TV
Do szpitala trafia słynny aktor Przemo Złocień, znany z tego, że gra jednocześnie w 11 serialach. Na planie jednego z nich nabawił się amnezji i nie pamięta, kim jest ani jak trafił na oddział. Z Los Angeles przychodzi paczka. Salowy Basen sądzi, że to zaległy Oscar, który powinien otrzymać dawno temu, jednak wieszczka Wiktoryna wyczuwa złą energię płynącą z paczki. Siostry na recepcji przekonują się, że w środku znajdują się ubrania doktor Karinki oraz przesłana przez nią płyta. Sądzą, że to nagrane z myślą o nich pozdrowienia, jednak okazuje się, że na płycie nagrano filmik z seksualnymi dokonaniami niejakiego Colina F. Wkrótce sam zainteresowany zjawia się w szpitalu, by odzyskać płytę.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy

2018-08-15

06:20 Daleko od noszy: Powrót właściciela, odc. 12 Logo Nowa TV
Czas trwania: 21min. / Polska / 2008 / serial komediowy
06:45 Daleko od noszy: Tragedia w windzie, odc. 13 Logo Nowa TV
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy
09:50 Daleko od noszy: Cud nad Wisłą, sez. 2, odc. 12 Premiera Logo Nowa TV
Kidler wybiera się na kolację do "Kolorowej". Niestety, zostaje uwięziony w windzie. Doktor Kraśnik i sanitariusz Słowikowski propagują w szpitalu nową grę pieniężną, której zasady zna tylko ten pierwszy. Ma nadzieję, że przy odrobinie szczęścia uda się zarobić na pacjentach duże pieniądze. Tymczasem Kidler twierdzi, że miał spotkanie z UFO...
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy

2018-08-16

06:15 Daleko od noszy: Sensacja goni tragedię, odc. 1 Logo Nowa TV
Czas trwania: 21min. / Polska / 2008 / serial komediowy
06:45 Daleko od noszy: Czarna kaszelnica, odc. 2 Logo Nowa TV
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy

2018-08-17

06:15 Daleko od noszy: Stowarzyszenie porzuconych żon, odc. 3 Logo Nowa TV
Czas trwania: 21min. / Polska / 2008 / serial komediowy
06:45 Daleko od noszy: Nowa skóra profesora Wilczura, odc. 4 Logo Nowa TV
Czas trwania: 21min. / Polska / 2008 / serial komediowy

2018-08-18

02:50 Daleko od noszy : Terapia wstrząsowa, sez. 1, odc. 1 Logo Comedy Central Family
Jest Wigilia i Ordynator rozdaje wszystkim pracownikom upominki. Nowa pielęgniarka Magda podbija serca całej męskiej części personelu. W prezencie dla niej przygotowano wielką bombonierę w kształcie serca.
Czas trwania: 25min. / 2003 / Komedia
03:15 Daleko od noszy : Najlepsze życzenia, sez. 1, odc. 2 Logo Comedy Central Family
W dzień sylwestrowy na oddział trafia niezbyt miła pani. Jej mąż zwraca się z prośbą do doktora Kidlera. Proponuje mu, aby ten napoił jego żonę wodą mineralną, która zawiera szkopolaminę - specyfik, po którym ludziom „rozwiązują się języki”…
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-08-19

02:20 Daleko od noszy : Speed – niebezpieczne tętno, sez. 1, odc. 3 Logo Comedy Central Family
Do szpitala antyterroryści przywożą pacjentkę, Monikę, która ma na sobie ładunek wybuchowy. Nikt nie potrafi rozbroić mechanizmu bomby. Eksploduje, gdy tętno Moniki spadnie. Trzeba więc podawać jej środki pobudzające, straszyć lub podniecać.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Gest sponsora, sez. 1, odc. 4 Logo Comedy Central Family
Biznesmen i właściciel firmy Pretekst Poland składa wizytę Ordynatorowi. Jego pracownica Krystyna Nosoń jest w ciąży i chciałby aby została przyjęta do szpitala w zamian za to biznesmen oferuje Ordynatorowi białe, plastikowe rurki.
Czas trwania: 25min. / 2003 / Komedia
03:15 Daleko od noszy : Ogólnopolskie zawody, sez. 1, odc. 5 Logo Comedy Central Family
Inspekcja szpitala przeprowadzona przez ministerstwo nie wypada pomyślnie. Ordynator ma jedną szansę by zachować swoje stanowisko. Musi zorganizować ogólnopolskie zawody dla szybko mówiących hasło, które ma się pojawić w każdej farmaceutycznej reklamie.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-08-20

02:20 Daleko od noszy : Piątek trzynastego, sez. 1, odc. 6 Logo Comedy Central Family
Piątek trzynastego dla dr Basena zaczyna się pechowo. W windzie spotyka ciężarną, która zabija pająka oraz zakonnicę z czarnym kotem. Wszyscy pracownicy szpitala ulegają wierze w przesądy. W tej sytuacji ordynator prosi księdza i kominiarzy o pomoc…
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Narzeczony ordynatora, sez. 1, odc. 7 Logo Comedy Central Family
Zygmunt Półpielec - biznesmen i właściciel firmy perfumeryjnej przychodzi do Ordynatora (K.Kowalewski) w bardzo nietypowej sprawie. Chce być przyjęty do szpitala z diagnozą śmiertelnej i szybko postępującej choroby.
Czas trwania: 25min. / 2003 / Komedia
03:15 Daleko od noszy : Modne ucho, sez. 1, odc. 8 Logo Comedy Central Family
Doktor Kidler zwierza się doktorowi Basenowi ze swych niepowodzeń sercowych. Obaj zastanawiają się czego brakuje Kidlerowi aby być atrakcyjnym. Kidler wpada na pomysł, że kolczyk w uchu uczyni z niego prawdziwego przystojniaka.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
06:20 Daleko od noszy: Kidler pod ochroną, odc. 5 Logo Nowa TV
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy
06:45 Daleko od noszy: Śniacz, odc. 6 Logo Nowa TV
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy

2018-08-21

02:00 Daleko od noszy : Koniec z paleniem, sez. 1, odc. 9 Logo Comedy Central Family
Ordynator dowiaduje się z porannych wiadomości, iż Ministerstwo Finansów podnosi akcyzę na wyroby tytoniowe o 25%.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:30 Daleko od noszy : Niezdrowy śmiech, sez. 1, odc. 10 Logo Comedy Central Family
Mężczyzna, który pracuje jako klown w cyrku, trafia na oddział do szpitala. Mówi, że przez przypadek i pod wpływem alkoholu połknął miecz, który podczas występu chowa pod koszulą.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:00 Daleko od noszy : Podwójny romans, sez. 1, odc. 11 Logo Comedy Central Family
Doktor Kidler i siostra Basen wspominają wakacje. Siostra Basen zwierza się, że podczas urlopu podrywał ją pewien aktor, ale było to, gdy była panną, zaraz po maturze. Doktor Kidler natychmiast informuje doktora Basena, że jego żona zdradza go…
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
06:20 Daleko od noszy: Białe szaleństwo, odc. 7 Logo Nowa TV
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy
06:45 Daleko od noszy: Wynalazek częściowo zepsuty, odc. 8 Logo Nowa TV
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy

2018-08-22

02:30 Daleko od noszy : Czarny kot, sez. 1, odc. 12 Logo Comedy Central Family
Pewnego dnia Ordynatorowi składa wizytę żona poprzedniego ordynatora. Właśnie została wdową i teraz chciałaby umieścić w szpitalu tablicę pamiątkową po mężu. Ordynator nie lubił swego poprzednika toteż odmawia wdowie.
Czas trwania: 25min. / 2003 / Komedia
02:55 Daleko od noszy : Trudne przebudzenie, sez. 1, odc. 13 Logo Comedy Central Family
Tego dnia cały personel jest bardzo senny, nawet Ordynator zasypia na swoim biurku. Jak na złość, budzi się pacjent ze śpiączki, w którą zapadł w 1973 roku.
Czas trwania: 20min. / 2003 / Komedia
03:15 Daleko od noszy : Wielkie powitanie, sez. 1, odc. 14 Logo Comedy Central Family
Dr Zuzanna dostaje kontrakt za granicą, z tej okazji Ordynator i dr Kidler wyprawiają pożegnalny bankiet. Niestety, terminy przyjęcia nowej lekarki (w tej roli po raz pierwszy w serialu: Anna Przybylska) mieszają się Siostrze Basen…
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
06:15 Daleko od noszy: Rodzina chwilowo zastępcza, odc. 9 Logo Nowa TV
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy
06:45 Daleko od noszy: Niespodzianka na urodziny, odc. 10 Logo Nowa TV
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy

2018-08-23

02:30 Daleko od noszy : Dwaj panowie pre..., sez. 1, odc. 15 Logo Comedy Central Family
Do szpitala trafia wyjątkowy pacjent Pan Pre… Jego pobyt w szpitalu musi pozostać w tajemnicy. W między czasie inny Lekarz przyjmuje innego Pana Pre… którego pobyt musi byś również ukrywany przed dziennikarzami.
Czas trwania: 25min. / 2003 / Komedia
02:55 Daleko od noszy : Test na inteligencję, sez. 1, odc. 16 Logo Comedy Central Family
Do szpitala przybywa komisja badająca iloraz inteligencji lekarzy. Ordynator i dr Kidler chcą przechytrzyć egzaminatorów. Próbują różnych sztuczek, angażują pacjentów, ale plany nieumyślnie komplikuje siostra Basen.
Czas trwania: 25min. / 2003 / Komedia
03:20 Daleko od noszy : Seria próbna, sez. 1, odc. 17 Logo Comedy Central Family
Na oddział do szpitala trafia pacjent, który podaje się za przedstawiciela firmy kosmetycznej. Każdy z personelu chce dla niego testować tzw. „serię próbną”, czyli najnowsze kremy i szampony.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
06:15 Daleko od noszy: Hotel Pod Kroplówką, odc. 11 Logo Nowa TV
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy
06:45 Daleko od noszy: Materiał na panią doktor, odc. 12 Logo Nowa TV
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy

2018-08-24

02:00 Daleko od noszy : Beznadziejny przypadek, sez. 1, odc. 18 Logo Comedy Central Family
Dr Kidler podgląda Stażystkę i pacjenta Nowaka jak rozmawiają. Kidlerowi wydaje się, że flirtują ze sobą. Z zazdrości wpisuje Nowakowi w karcie, że ten jest chory na mortodemię- chorobę zakaźną i śmiertelną.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:30 Daleko od noszy : Pogromca wampirów, sez. 1, odc. 19 Logo Comedy Central Family
W szpitalu ginie krew z laboratorium. Ordynator wzburzony tym wydarzeniem wyznacza dr Kidlera, aby ten zbadał sprawę. Dr Kidler podejrzewa, że w szpitalu grasuje wampir. Aby go złapać, prosi o nocne dyżury...
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:00 Daleko od noszy : Etylina 95, sez. 1, odc. 20 Logo Comedy Central Family
Jeden z pacjentów – Sidor zamiast moczu oddaje benzynę bezołowiową. Dr Kidler, Ordynator, dr Basen i Stażystka zainteresowani tym niecodziennym zjawiskiem przynoszą Sidorowi kanistry na benzynę. Wszyscy wszak mają samochody...
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
06:20 Daleko od noszy: Upiorny duch prywatyzacji, odc. 13 Logo Nowa TV
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy
06:45 Daleko od noszy: Kryminalne zagadki szpitala, odc. 14 Logo Nowa TV
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy

2018-08-25

02:20 Daleko od noszy : Feministka aktywistka, sez. 1, odc. 21 Logo Comedy Central Family
Dr Kidler przysłuchuje się rozmowom swoich koleżanek z pracy. Rozmowy dotyczą napastowania przez kolegów w miejscu pracy. Kidler postanawia „pomóc” swoim koleżankom. Przebiera się za kobietę i jako Krysia Kidman zaczyna je szkolić w samoobronie...
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Krwawa zemsta, sez. 1, odc. 22 Logo Comedy Central Family
Ordynator szpitala popada w nowe tarapaty. Właśnie dostał pismo mówiące o szczegółowej kontroli w jego szpitalu. Z pomocą przychodzi, jak zwykle pełen dobrych pomysłów, dr Kidler. Ordynator obawia się o swoją posadę.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:20 Daleko od noszy : Ciało zwrotne, sez. 1, odc. 23 Logo Comedy Central Family
W szpitalu pojawia się niezwykły pacjent (Grzegorz Emanuel), któremu jest wszystko jedno.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-08-26

02:20 Daleko od noszy : Śpiewający lekarze, sez. 1, odc. 24 Logo Comedy Central Family
Ordynator pragnie rozgłosu. Chce, aby o szpitalu było głośno w całym kraju. Tym razem uznaje, że najlepszym sposobem na poprawienie wizerunku szpitala jest muzyka.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Urlop macierzyński, sez. 1, odc. 25 Logo Comedy Central Family
Dr Kidler chce wybrać się ze swoją nową sympatią na kilkudniowy urlop. Istotną przeszkodą jest fakt, że wykorzystał już wszystkie przysługujące mu wolne dni. Podsłuchując rozmowę Karinki z pacjentem Nowakiem wpada na pewien pomysł...
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:20 Daleko od noszy : Krwawa zemsta II, sez. 1, odc. 26 Logo Comedy Central Family
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-08-27

02:20 Daleko od noszy : Malutka piątka, sez. 2, odc. 1 Logo Comedy Central Family
Któż z nas nie chciałby wygrać głównej wygranej w totka? Ordynator Łubicz marzy o tym już od dwudziestu ośmiu lat. Właśnie nadarza się okazja. Kolejne sobotnie losowanie.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Dieta pełnotłusta, sez. 2, odc. 2 Logo Comedy Central Family
W jak zwykle niecodziennych okolicznościach, Ordynator dochodzi do wniosku, że, delikatnie mówiąc, waży zbyt dużo. Jako człowiek czynu podejmuje błyskawicznie decyzję, że musi schudnąć.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
03:20 Daleko od noszy : Baba z reklamy, sez. 2, odc. 3 Logo Comedy Central Family
Na wpół rozebrany doktor Kidler wpada do szpitala. Mimo podejrzeń personelu, okazuje się, że jego niekompletny ubiór nie jest wynikiem kolejnego nagłego romansu. Niedługo później w podobnie opłakanym stanie do szpitala dociera Ordynator.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
06:20 Daleko od noszy: Siła uczuć, odc. 15 Logo Nowa TV
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy
06:45 Daleko od noszy: Więzy rodzinne, odc. 16 Logo Nowa TV
Czas trwania: 22min. / Polska / 2008 / serial komediowy
10:10 Daleko od noszy: Terapia wstrząsowa, sez. 1, odc. 1 Logo Nowa TV
Nadchodzi Wigilia. Ordynator rozdaje wszystkim pracownikom szpitala drobne upominki. Nowa pielęgniarka Magda, która podbiła serca męskiej części personelu, dostaje w prezencie bombonierkę w kształcie serca. Ku zaskoczeniu dziewczyny w środku znajduje się bijące ludzkie serce. Okazuje się, że ordynator po godzinach handlował z mafią ludzkimi organami. Na skutek pomyłki w ręce gangsterów trafiło serce z czekolady. Lekarz szuka sposobu, jak wybrnąć z tej kłopotliwej sytuacji.
Czas trwania: 25min. / Polska / 2003 / serial komediowy

2018-08-28

02:20 Daleko od noszy : Romans z internetu , sez. 2, odc. 4 Logo Comedy Central Family
Doktor Kidler odkrywa możliwości internetu i nawiązuje kontakt z wirtualną Gośką, która rozpala jego wyobraźnię oraz zdolności plastyczne.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
02:50 Daleko od noszy : Edek Szczęściarz , sez. 2, odc. 5 Logo Comedy Central Family
Do szpitala trafia nowy pacjent: Edek (gościnnie: Grzegorz Wons). Już wstępna diagnoza wykazuje, że jego stan zdrowia nie jest do pozazdroszczenia. Edek zupełnie nie przejmuje się wynikami badań.
Czas trwania: 25min. / 2003 / Komedia
03:15 Daleko od noszy : Nagły zastępca, sez. 2, odc. 6 Logo Comedy Central Family
Ciągłe napięcie, które towarzyszy lekarzom podczas walki o zdrowie i życie pacjentów sprawia, że nie ustają oni w wysiłkach, aby złagodzić stres, na który są wciąż narażeni.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
06:20 Daleko od noszy: Wszyscy jesteśmy ordynatorami, sez. 2, odc. 1 Logo Nowa TV
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
06:45 Daleko od noszy: Bliźniaki dwujajowe, sez. 2, odc. 2 Logo Nowa TV
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
09:50 Daleko od noszy: Najlepsze życzenia, sez. 1, odc. 2 Logo Nowa TV
W sylwestra na oddział trafia niezbyt miła pani. Jej mąż zwraca się z prośbą do doktora Kidlera - chce, by ten napoił jego żonę wodą mineralną zawierającą szkopolaminę - specyfik, po którym ludziom "rozwiązują się języki". W ten sposób dowie się prawdy o niej. Zbieg okoliczności sprawia jednak, że butelka trafia podczas przyjęcia sylwestrowego na stół personelu. Wszyscy o północy składają sobie szczere życzenia.
Czas trwania: 24min. / Polska / 2003 / serial komediowy
10:15 Daleko od noszy: Speed - niebezpieczne tętno, sez. 1, odc. 3 Logo Nowa TV
Do szpitala trafia kolejna pacjentka. Jest eskortowana przez oddział antyterrorystów. Dziewczyna ma na sobie ładunek wybuchowy. Bomba eksploduje, gdy jej tętno zacznie spadać. Trzeba jej podawać bez przerwy środki pobudzające. Wskazane jest także straszenie i działanie na zmysły. Cały zespół próbuje ocalić życie dziewczyny, ale tylko jeden lekarz jest w stanie zdjąć z niej ładunek wybuchowy.
Czas trwania: 24min. / Polska / 2003 / serial komediowy

2018-08-29

06:15 Daleko od noszy: 9 milionów, sez. 2, odc. 3 Logo Nowa TV
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
06:45 Daleko od noszy: Szpital marzeń, sez. 2, odc. 4 Logo Nowa TV
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
09:50 Daleko od noszy: Gest sponsora, sez. 1, odc. 4 Logo Nowa TV
Biznesmen i właściciel firmy Pretekst Poland składa wizytę Ordynatorowi. Jego pracownica Krystyna Nosoń jest w ciąży i chciałby aby została przyjęta do szpitala. W zamian za to biznesmen oferuje Ordynatorowi białe, plastikowe rurki. Są to odpady poprodukcyjne, które mogą znaleźć w szpitalu jakieś zastosowanie. Rzeczywiście, okazują się cennym towarem.
Czas trwania: 23min. / Polska / 2003 / serial komediowy
10:20 Daleko od noszy: Ogólnopolskie zawody, sez. 1, odc. 5 Logo Nowa TV
Inspekcja z ministerstwa wystawia szpitalowi negatywną opinię. Ordynator, by zachować swoje stanowisko, musi zorganizować konkurs. Ma on na celu wyłonienie osoby, która najszybciej wypowie hasło, pojawiające się w farmaceutycznej reklamie. Przedsiębiorczy ordynator usuwa z placówki wszystkich chorych. W tej sytuacji największe szanse na zwycięstwo ma doktor Kidler.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2003 / serial komediowy

2018-08-30

06:15 Daleko od noszy: Zdrowe współzawodnictwo, sez. 2, odc. 5 Logo Nowa TV
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
06:45 Daleko od noszy: Kto kim jest naprawdę, sez. 2, odc. 6 Logo Nowa TV
Czas trwania: 22min. / Polska / 2010 / serial komediowy
09:50 Daleko od noszy: Piątek trzynastego, sez. 1, odc. 6 Logo Nowa TV
Dla doktora Basena piątek trzynastego zaczyna się pechowo. W windzie spotyka kobietę w ciąży, która zabija pająka oraz zakonnicę z czarnym kotem. Wszyscy pracownicy szpitala zaczynają wierzyć w przesądy. Żeby przywrócić porządek, ordynator jest zmuszony poprosić o pomoc księdza i kominiarzy.
Czas trwania: 21min. / Polska / 2003 / serial komediowy

Audycje powiązane z Daleko od noszy

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Daleko od noszy. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Daleko od noszy w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Daleko od noszy.

Emisja w stacjach

Daleko od noszy można obejrzeć w:

Emisje w: ATM Rozrywka, Comedy Central Family, Nowa TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info