Luksusowe rezydencje godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Luksusowe rezydencje

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Luksusowe rezydencje będzie miała miejsce:

2017-10-26

07:00 Zapisz 2017-10-26 07:00:00 2017-10-26 07:30:00 Europe/Warsaw Luksusowe rezydencje, odc. 3/6: Pałac Oheka i Mansion on O Street Więcej Luksusowe rezydencje pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Luksusowe+rezydencje Travel Channel Luksusowe rezydencje, odc. 3/6: Pałac Oheka i Mansion on O Street Logo Travel Channel
Drugi w kolejności największy prywatny dom w Stanach Zjednoczonych, Oheka Castle na Long Island w Nowym Jorku to nasz pierwszy przystanek. Następnie udamy się do Waszyngtonu, by zwiedzić Mansion on O Street, wartą 50 milionów rezydencję-labirynt. Drugi w kolejności największy prywatny dom w Stanach Zjednoczonych, Oheka Castle na Long Island w Nowym Jorku to nasz pierwszy przystanek. Następnie udamy się do Waszyngtonu, by zwiedzić Mansion on O Street, wartą 50 milionów rezydencję-labirynt.
/ USA / serial
07:30 Zapisz 2017-10-26 07:30:00 2017-10-26 08:00:00 Europe/Warsaw Luksusowe rezydencje, odc. 4/6: Posiadłość Biltmore i Star Island Więcej Luksusowe rezydencje pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Luksusowe+rezydencje Travel Channel Luksusowe rezydencje, odc. 4/6: Posiadłość Biltmore i Star Island Logo Travel Channel
Obejrzyjcie słynną posiadłość Biltmore w Asheville w stanie Północna Karolina, największym prywatnym domu w Ameryce. Następnie wybierzcie się do wartej 65 milionów dolarów kawalerki na ekskluzywnej Star Island. Obejrzyjcie słynną posiadłość Biltmore w Asheville w stanie Północna Karolina, największym prywatnym domu w Ameryce. Następnie wybierzcie się do wartej 65 milionów dolarów kawalerki na ekskluzywnej Star Island.
/ USA / serial

2017-10-29

06:00 Zapisz 2017-10-29 06:00:00 2017-10-29 06:30:00 Europe/Warsaw Luksusowe rezydencje, odc. 5/6: Rezydencja w MGM Grand i ogrody Old Westbury Więcej Luksusowe rezydencje pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Luksusowe+rezydencje Travel Channel Luksusowe rezydencje, odc. 5/6: Rezydencja w MGM Grand i ogrody Old Westbury Logo Travel Channel
Napierw odwiedzimy urządzoną z przepychem rezydencję w MGM Grand w Las Vegas w stanie Nevada, gdzie życzenie gościa jest dla hotelowej obsługi rozkazem. Następnie udamy się do Nowego Jorku, by obejrzeć niezwykłą megarezydencję. Napierw odwiedzimy urządzoną z przepychem rezydencję w MGM Grand w Las Vegas w stanie Nevada, gdzie życzenie gościa jest dla hotelowej obsługi rozkazem. Następnie udamy się do Nowego Jorku, by obejrzeć niezwykłą megarezydencję.
/ USA / serial
06:30 Zapisz 2017-10-29 06:30:00 2017-10-29 07:00:00 Europe/Warsaw Luksusowe rezydencje, odc. 6: Jones Manor oraz Cravens Estate Więcej Luksusowe rezydencje pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Luksusowe+rezydencje Travel Channel Luksusowe rezydencje, odc. 6: Jones Manor oraz Cravens Estate Logo Travel Channel
Najpierw odwiedzimy wyposażony w najnowocześniejsze gadżety i zajmujący 8500 metrów kwadratowych dom ze świata fantazji w stanie Indianapolis. Następnie udamy się do Pasadeny i wykwitnej Cravens Estate, ozdobionej stuletnimi dziełami z Europy. Najpierw odwiedzimy wyposażony w najnowocześniejsze gadżety i zajmujący 8500 metrów kwadratowych dom ze świata fantazji w stanie Indianapolis. Następnie udamy się do Pasadeny i wykwitnej Cravens Estate, ozdobionej stuletnimi dziełami z Europy.
/ USA / serial
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Luksusowe rezydencje. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Luksusowe rezydencje w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisja w stacjach

Luksusowe rezydencje można obejrzeć w:

Emisje w: Travel Channel

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info