Reklama

Mily Pytalska godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Mily Pytalska będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-21

11:10 Mily Pytalska: Normalność Logo Da Vinci
Mily jako jedyna przychodzi na bal przebierańców bez przebrania. Czuje się głupio i zastanawia się: co decyduje o byciu normalnym? Mily dostaje zaproszenie na bal przebierańców, ale nie chcę głupio ubrać. Jako jedyna przychodzi bez przebrania, ale to właśnie ona czuje się głupio. Zastanawia się: co decyduje o byciu normalnym?
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-07-23

11:10 Mily Pytalska: Wyśpiewaj prawdę! Logo Da Vinci
Maceo mówi, że płyta, którą pożyczyła mu Mily, jest do kitu. Mily jest urażona. Czy szczerość zawsze jest lepsza – nawet jeśli rani? Maceo mówi, że płyta, którą pożyczyła mu Mily, jest do kitu. Mily jest urażona i wolałaby, żeby Maceo skłamał. Myli zastanawia się, czym jest prawda. Nagle staje na miejscu Maceo – musi powiedzieć Juliette prawdę o jej okropnych zdolnościach wokalnych.
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-07-24

10:15 Mily Pytalska: Wolność! Logo Da Vinci
Mily nagrywa film, w którym główną rolę gra Pop, ale mama chce, żeby wzięła prysznic. Mily jest zła: dlaczego zawsze musi słuchać mamy? Mily nagrywa film, w którym główną rolę gra Pop, ale mama chce, żeby zamiast tego wzięła prysznic. Przez zamieszanie nie może się skupić na pracy. Mily jest zła: dlaczego zawsze musi słuchać mamy?
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy
Reklama
11:10 Mily Pytalska: Dylemat Logo Da Vinci
Mily jest zaproszona na dwa przyjęcia urodzinowe: najlepszej przyjaciółki i wymarzonego chłopaka. Jak ma wybrać? Mily jest zaproszona na dwa przyjęcia urodzinowe: najlepszej przyjaciółki i wymarzonego chłopaka. Jak ma wybrać?
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy
18:40 Mily Pytalska: Wolność! Logo Da Vinci
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-07-27

11:10 Mily Pytalska: Czego nie mówić Logo Da Vinci
Kiedy Juliette nie nosi sukienki, którą dostała od Mily na urodziny, Mily zastanawia się, czy powinna ją o to zapytać. Mily dała Juliette na urodziny sukienkę. Juliette zapewnia , że włoży ją następnego dnia, jednak łamie obietnicę i Mily zastanawia się, czy sukienka jej się nie podoba. Może o to zapytać, czy to byłoby niegrzeczne?
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-07-28

11:10 Mily Pytalska: Chęć i potrzeba Logo Da Vinci
Mily chce dostać nową grę wideo, ale mama odmawia. Chodząc po mieście, Mily zastanawia się nad różnicą pomiędzy zachciankami a potrzebami. Mily bardzo chce dostać najnowszą grę wideo, ale mama odmawia. Chodząc po mieście, Mily zastanawia się nad tym, czym się różnią zachcianki, od potrzeb.
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-07-29

10:15 Mily Pytalska: Dwa znaczenia Logo Da Vinci
Przeglądając się w krzywych zwierciadłach Mily i jej przyjaciele odkrywają, że to co widzą nie zawsze jest zgodne z prawdą. Przeglądając się w krzywych zwierciadłach Mily i jej przyjaciele odkrywają, że to co widzą nie zawsze jest zgodne z prawdą.
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-07-30

11:10 Mily Pytalska: Zakochana para Logo Da Vinci
Na podwórku dzieci śmieją się z tego, że Pénélope podkochuje się Julienie. Dlaczego naśmiewamy się z ludzi, na których nam zależy? Na podwórku dzieci śmieją się z tego, że Pénélope podkochuje się Julienie. Dlaczego naśmiewamy się z ludzi, na których nam zależy?
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-07-31

10:15 Mily Pytalska: Awaryjny nauczyciel Logo Da Vinci
Wychowawczyni choruje i Mily zaczyna się zastanawiać, co by się stało, gdyby nigdy nie wróciła. Czy chodzenie do szkoły miałoby sens? Wychowawczyni choruje i Mily zaczyna się zastanawiać, co by się stało, gdyby nigdy nie wróciła. Czy chodzenie do szkoły miałoby sens? A może mogłaby się uczyć sama?
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy
11:10 Mily Pytalska: Piękno Logo Da Vinci
Mily robi rysunek dla taty, ale Luc mówi, że jej praca jest brzydka. Urażona Mily zastanawia się, co sprawia, że rysunek jest ładny. Mily robi rysunek dla taty, ale jej brat Luc mówi, że jej praca jest brzydka. Urażona Mily zastanawia się, co sprawia, że rysunek jest ładny.
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy
18:40 Mily Pytalska: Wszystko nie tak Logo Da Vinci
Leo nie ćwiczy do szkolnego biegu przełajowego. Jest pewny, że ludzie o innym kolorze skóry są silniejsi, więc Gaspard i tak wygra. Leo nie ćwiczy do szkolnego biegu przełajowego. Jest pewny, że ludzie o innym kolorze skóry zawsze będą silniejsi i Gaspard dzięki temu wygra. Mily to nie przekonuje.
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-08-22

10:25 Mily Pytalska: Zdjęcie rodzinne Logo Da Vinci
Lola dziwi się, że nie ma jej na zdjęciach z Mily. Słysząc, że nie było jej na świecie, zastanawia się, gdzie jesteśmy przed narodzinami. Przeglądając album ze zdjęciami Mily, Lola dziwi się, że nie ma jej na zdjęciach przedstawiających malutką Mily. Mily wyjaśnia, że to niemożliwe, bo Loli nie było jeszcze na świecie. Lola pyta: no to gdzie jesteśmy przed narodzinami?
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-08-23

10:25 Mily Pytalska: Tytani Logo Da Vinci
Mily jest rozpaczliwie znudzona. Jej mama wyjaśnia, że w byciu znudzonym nie ma nic złego, ale Mily tego nie rozumie. Mily rozpaczliwie się nudzi w swoim pokoju. Jej mama wyjaśnia, że w byciu znudzonym nie ma nic złego. Czasem to może mieć dobre skutki! Mily nie rozumie.
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-08-24

10:25 Mily Pytalska: Z medalami czy bez? Logo Da Vinci
Mily nie zostaje wybrana do międzydzielnicowych zawodów pływackich i postanawia zrezygnować z treningów. Jej przyjaciele są przeciwni. Mily przez cały rok ciężko trenowała, jednak dowiaduje się, że nie zakwalifikowała się do międzydzielnicowych zawodów pływackich. Czując się bezużyteczna, postanawia zrezygnować, jednak jej znajomi i rodzina wiedzą, jak bardzo to lubiła. Mily nie może się poddać!
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy
Reklama

2018-08-27

10:25 Mily Pytalska: Wyśpiewaj prawdę! Logo Da Vinci
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-08-28

10:25 Mily Pytalska: Zakochana para Logo Da Vinci
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-08-29

10:25 Mily Pytalska: Chłopczyca Logo Da Vinci
Maceo nazywa Juliette „chłopczycą”, bo podoba jej się gra w piłkę nożną. Dlaczego dziewczyny nie mogą też grać w futbol? Maceo nazywa Juliette „chłopczycą”, bo podoba jej się gra w piłkę nożną. Dlaczego dziewczyny nie mogą też grać w futbol?
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-08-30

10:25 Mily Pytalska: Śmiertelny strach Logo Da Vinci
Lola uwielbia straszne historie, ale boi się dziwnych odgłosów. Mily nie rozumie: dlaczego lubimy strach i nienawidzimy go? Mily wyjechała pod namiot z tatą i Lolą. Lola uwielbia straszne opowieści taty Mily, ale boi się dziwnych odgłosów, które budzą ją w nocy. Mily nie rozumie: dlaczego lubimy strach i nienawidzimy go?
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-08-31

10:25 Mily Pytalska: Dylemat Logo Da Vinci
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Mily Pytalska. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Mily Pytalska w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Mily Pytalska.

Poprzednie emisje Mily Pytalska

Emisja Mily Pytalska miała miejsce:

2018-07-20, 11:10 Mily Pytalska: Ja tu rządzę Logo Da Vinci
Mily zastanawia się, co to znaczy, być przywódcą i spotyka się z mamą, tatą i restauratorką Jacky, aby się dowiedzieć. Dzieci biorą udział w wyścigu, aby wyłonić swojego przywódce. Mily zastanawia się, co to znaczy, być przywódcą i spotyka się z mamą, tatą i restauratorką Jacky, aby się dowiedzieć.
2018-07-18, 11:10 Mily Pytalska: Prawdziwy geniusz Logo Da Vinci
Hugo rysuje niesamowity statek, który wszystkim się podoba. Zyskuje dzięki temu opinię geniusza. Mily zastanawia się: czym jest geniusz? Hugo rysuje niesamowity statek, który wszystkim się podoba. Zyskuje dzięki temu opinię geniusza. Mily zastanawia się: czym jest geniusz?
2018-07-17, 18:40 Mily Pytalska: Młody, mały czy niski? Logo Da Vinci
Mily ma pójść ze znajomymi na rolki, ale orientuje się, że ma za mały kask. Jak to możliwe? Mily umówiła się ze znajomymi na rolki, ale nie może znaleźć kasku. Kiedy w końcu jej się udaje, okazuje się, że zrobił się za mały. Czyżby urosła? Jak to możliwe?
2018-07-17, 11:10 Mily Pytalska: Śmiertelny strach Logo Da Vinci
2018-07-17, 10:15 Mily Pytalska: Młody, mały czy niski? Logo Da Vinci
2018-07-16, 11:10 Mily Pytalska: Z medalami czy bez? Logo Da Vinci
2018-07-14, 11:10 Mily Pytalska: Prawdziwy geniusz Logo Da Vinci
2018-07-13, 11:10 Mily Pytalska: Ja tu rządzę Logo Da Vinci
2018-07-11, 10:15 Mily Pytalska: Absurd Logo Da Vinci
Znajomi Mily nazywają ją królową absurdu, bo wymyśliła zabawę. Mily zastanawia się, co jest w tym takiego absurdalnego. Mily denerwuje się, bo Luc nagrał ją, jak gra w wymyśloną zabawę. Teraz znajomi się z niej śmieją i nazywają ją królową absurdu. Mily zastanawia się, co jest bardziej absurdalne: jej zmyślona zabawa, czy gumowe buty wynalezione przez tatę?
2018-07-10, 18:40 Mily Pytalska: Absurd Logo Da Vinci
Reklama
2018-07-10, 11:10 Mily Pytalska: Chłopczyca Logo Da Vinci
2018-07-10, 10:15 Mily Pytalska: Znajdź błąd Logo Da Vinci
Mily i Juliette bawią się latawcami, kiedy latawiec Mily zostaje zniszczony. Mily oskarża przyjaciółkę. Czy za szybko dokonała osądu? Mily i Juliette bawią się latawcami, kiedy latawiec Mily zostaje zniszczony. Mily oskarża przyjaciółkę. Czy za szybko dokonała osądu?
2018-07-09, 11:10 Mily Pytalska: Tytani Logo Da Vinci
2018-07-07, 11:10 Mily Pytalska: Dwa znaczenia Logo Da Vinci
2018-07-06, 11:10 Mily Pytalska: UFO Logo Da Vinci
Luc wie wszystko o kosmitach i statkach kosmicznych. Mily zastanawia się: czy oni istnieją? Luc wie wszystko o kosmitach i statkach kosmicznych. Mily zastanawia się: czy oni istnieją?
2018-07-04, 11:10 Mily Pytalska: Prawdziwy geniusz Logo Da Vinci
2018-07-04, 10:15 Mily Pytalska: To nie moja wina Logo Da Vinci
Lola pocięła mamie sukienkę, ale nie dostała kary, bo jest za mała. Mily zastanawia się, dlaczego to się zmienia wraz z wiekiem. Lola pocięła mamie sukienkę, jednak nie dostała za to kary. Jest mała, a więc nie jest odpowiedzialna. Mily zastanawia się, dlaczego z wiekiem mamy coraz więcej obowiązków.
2018-07-03, 18:40 Mily Pytalska: Znajdź błąd Logo Da Vinci
2018-07-03, 11:10 Mily Pytalska: Zakochana para Logo Da Vinci
2018-07-03, 10:15 Mily Pytalska: W imieniu prawa Logo Da Vinci
Mama każe Mily posprzątać pokój, ale nasza bohaterka nie ma na to ochoty. Takie są zasady, ale czym tak właściwie jest zasada? Mama każe Mily posprzątać pokój, ale nasza bohaterka nie ma na to ochoty. Takie są zasady, ale czym tak właściwie jest zasada?
2018-07-02, 11:10 Mily Pytalska: Zdjęcie rodzinne Logo Da Vinci
2018-06-30, 11:10 Mily Pytalska: Deszczowe rozważania Logo Da Vinci
Niektórzy uczniowie chcieliby, żeby odkryto sztuczny sposób na zatrzymanie deszczu, ale Mily nie wierzy, że to możliwe. Kto ma rację? Niektórzy uczniowie chcieliby, żeby odkryto sztuczny sposób na zatrzymanie deszczu. Na jednej z lekcji Mily słyszała, że to naturalne zjawisko, którego nie można zatrzymać. Kto ma rację?
2018-06-29, 19:50 Mily Pytalska: Cii! Logo Da Vinci
Mily będzie musiała deklamować wiersz przed klasą i szuka cichego miejsca do nauki. Zastanawia się: gdzie można znaleźć ciszę? Mily musi się nauczyć wiersza, który będzie deklamować przed klasą. Szukając cichego miejsca, w którym się skoncentruje, zastanawia się: gdzie można znaleźć ciszę?
2018-06-28, 19:50 Mily Pytalska: W pojedynkę Logo Da Vinci
Mily chce odwiedzić Juliette, ale Luc jej nie pozwala, bo nie jest samodzielna. Mily zastanawia się: czym właściwie jest samodzielność? Kiedy rodzice idą do muzeum, Mily postanawia odwiedzić Juliette. Jednak Luc jej na to nie pozwala, bo jeszcze nie jest samodzielna. Mily zastanawia się: czym właściwie jest samodzielność?
2018-06-28, 17:40 Mily Pytalska: Wolność! Logo Da Vinci
2018-06-27, 19:50 Mily Pytalska: Panna Pytalska kontra Pan Mądraliński Logo Da Vinci
Luc ogłasza, że jest inteligentniejszy od Mily, więc ta postanawia mu pokazać, że nie ma racji. Zastanawia się: co to znaczy być mądrym? Luc ogłasza, że jest inteligentniejszy od Mily, więc ta postanawia mu pokazać, że nie ma racji. Ich pojedynek kończy się w zaskakujący sposób. Mily zastanawia się: co to znaczy być mądrym?
2018-06-26, 19:50 Mily Pytalska: Galaktyka emocji Logo Da Vinci
Mily jest przykro, że nie może zagrać astronoma podczas przedstawienia urodzinowego. Jak ma opanować emocje? Mily chce uczestniczyć w przedstawieniu podczas urodzin taty, ale okazuje się, że nie będzie mogła zagrać astronoma. Jak ma opanować emocje?
2018-06-25, 19:50 Mily Pytalska: Zazdrość Logo Da Vinci
Odkąd starszy brat Luc został gwiazdą festiwalu muzycznego, nikt nie zauważa Mily. Mily nie chce przyznać, że jest zazdrosna o brata. Odkąd starszy brat Luc został gwiazdą lokalnego festiwalu muzycznego, nikt nie interesuje się Mily. Mily nie chce się przyznać do czegoś oczywistego. Jest zazdrosna o brata.
2018-06-23, 11:10 Mily Pytalska: Dotknąć nieba Logo Da Vinci
Mily i Lola wydają swoje oszczędności na losy na loterię, mając nadzieję na wielką wygraną. Ale czym właściwie jest nadzieja? Mily, Lola i Luc idą do lunaparku, gdzie spotykają Anne, która prowadzi zbiórkę na rzecz „światowego pokoju”. Mily i Lola wydają swoje oszczędności na dwa losy na loterię, mając nadzieję na wielką wygraną. Ale czym właściwie jest nadzieja?
2018-06-22, 19:50 Mily Pytalska: Uda ci się! Logo Da Vinci
Maceo śmieje się z tego, że Mily boi się pająków. Mily myśli, czy odwaga oznacza, że niczego się nie boimy i rzuca Maceo wyzwanie. Maceo śmieje się z tego, że Mily boi się pająków. Mily myśli, czy odwaga oznacza, że niczego się nie boimy i rzuca Maceo wyzwanie.
2018-06-21, 19:50 Mily Pytalska: Pop art Logo Da Vinci
Mily musi napisać o kimś wypracowanie, ale cierpi z powodu braku weny. Zastanawia się: jak możemy kogoś przedstawić za pomocą samych słów? W ramach pracy domowej Mily musi narysować albo opisać kogoś, kogo kocha. Postanawia napisać o Popie, ale cierpi z powodu braku weny. Zastanawia się: jak możemy kogoś przedstawić za pomocą samych słów lub obrazów?
2018-06-21, 17:40 Mily Pytalska: Młody, mały czy niski? Logo Da Vinci
2018-06-20, 19:50 Mily Pytalska: Biedna Mily Logo Da Vinci
Mily chce nową torbę plażową, ale mama mówi, że nie jest jej potrzebna. Mily robi wyprzedaż garażową, żeby zarobić na torbę. Mily chce nową torbę plażową, ale mama mówi, że nie jest jej potrzebna. Mily postanawia zrobić wyprzedaż garażową, żeby zarobić na torbę.

Emisja w stacjach

Mily Pytalska można obejrzeć w:

Emisje w: Da Vinci

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info