Adriana Ozores - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Adriana Ozores występuje jako aktor lub reżyser.

Każda pozycja programowa zawiera informację na temat daty i godziny emisji. Klikając w nazwę stacji lub logo można przejść do programu danej telewizji

Najbliższe emisje - seriale, filmy i programy TV z udziałem Adriana Ozores

Lista zawiera plan emisji programów, seriali i filmów z udziałem Adriana Ozores (liczba emisji: 14, stacje: TVP1 HD).

2017-12-14, 11:05 Zagadka Hotelu Grand - odc. 1 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
Luksusowy Grand Hotel należy do potężnej rodziny Alarcón. Pewnego dnia zjawia się Julio Olmedo, który próbuje na własną rękę zbadać okoliczności zaginięcia jego siostry, Cristiny. Pod innym nazwiskiem zatrudnia się jako kelner i prowadzi prywatne śledztwo.
2017-12-15, 11:05 Zagadka Hotelu Grand - odc. 2 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
Julio ratuje z opresji Javiera Alarcona, syna donii Teresy. Alicia odkrywa mistyfikację Julia. Sofia ma groźny wypadek. Pokojówka Belen mówi dyrektorowi hotelu, że jest z nim w ciąży. Ten, chce się pozbyć kłopotu i zwalnia ją z pracy. Pomaga jej Andres.
2017-12-18, 11:10 Zagadka Hotelu Grand - odc. 3 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
Teresa przekonuje Sofię, żeby nie mówiła nikomu, a zwłaszcza mężowi, o skutkach swego wypadku. Pod miasteczkiem znalezione zostają zwłoki prostytutki Jimeny, przyjaciółki Javiera Alarcona. Do Cantaloa przyjeżdża inspektor Ayala, specjalista od morderstw.
2017-12-19, 11:10 Zagadka Hotelu Grand - odc. 4 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
Inspektor Ayala ku niezadowoleniu Teresy prowadzi śledztwo w hotelu. W jednej z szaf odkrywa zakrwawione ubranie Cristiny. Julio z pomocą Alicii próbuje na własną rękę rozwikłać tajemnicę zniknięcia Cristiny. Alicia podejrzewa, że jej narzeczony kłamie.
2017-12-20, 11:10 Zagadka Hotelu Grand - odc. 5 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
Detektyw Ayala i jego ludzie przeszukują pokoje służby. W rzeczach Andresa znajdują złoty nóż, którym zamordowano Jimenę. Chłopak zostaje aresztowany. Ángela grozi Teresie Alarcón, że ujawni prawdę na temat ciąży jej córki Sofii.
2017-12-21, 11:10 Zagadka Hotelu Grand - odc. 6 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
Julio i Alicia szukają drzwi, do których pasuje klucz znaleziony w ubraniu zastrzelonego recepcjonisty Pascuala. Julio jedzie do jego rodzinnego miasteczka. Nie wie, że śledzą go ludzie inspektora Ayali. Przełożona pokojówek chce odprawić z hotelu Beln.
2017-12-22, 11:05 Zagadka Hotelu Grand - odc. 7 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
Zazdrosna Eugenia postanawia zastrzelić niewiernego narzeczonego. Jej ojciec, generał Herrera, chce wyzwać Javiera na pojedynek. Hotel szykuje się do przyjęcia gości na jesienne polowanie, którego pomysł don Diego ukradł Alfredowi.
2017-12-27, 11:10 Zagadka Hotelu Grand - odc. 8 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
Stan Mercedes jest bardzo ciężki. Teresa Alarcón odbywa nieprzyjemną rozmowę z panem Bernardem, który w nieuczciwy sposób podkupuje jej personel. Na wieść o tym, że Belen jest w ciąży, pan Bernardo wycofuje swoją propozycję.
2017-12-28, 11:05 Zagadka Hotelu Grand - odc. 9 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
Sofia odmawia przyjęcia dziecka Belen i prosi księdza Laina, prowadzącego sierociniec, o znalezienie innej kandydatki. Wkrótce w hotelu pojawia się Catalina. Alfredo przygotowuje Javiera do pojedynku z generałem. Angela coraz bardziej szykanuje Belen.
2017-12-29, 11:05 Zagadka Hotelu Grand - odc. 10 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
Julio ze zdumieniem odkrywa, że jego wybawicielką jest Cristina, którą uważał za zmarłą. Garrido zdaje raport ze swej nieudanej misji. Diego każe mu dokończyć zadanie. Cristina mówi bratu, dlaczego musiała się ukrywać w domu Pascuala.
2018-01-02, 11:10 Zagadka Hotelu Grand - odc. 11 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
Cristina zjawia się w hotelu; pokojówki i kelnerzy biorą ją za ducha. Dona Teresa prosi o zwrot kompromitującego listu; Cristina żąda wysokiej ceny. Uniewinniony Don Diego wychodzi z więzienia i dowiaduje się, że nie jest już narzeczonym Alicii.
2018-01-03, 11:10 Zagadka Hotelu Grand - odc. 12 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
Inspektor Ayala prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci Cristiny Olmedo, którą pokojówka Catalina znalazła martwą w kuchni. Uważa, że nie był to nieszczęśliwy wypadek. Julio szuka pieniędzy na transport zwłok, by siostry nie pochowano w zbiorowej mogile.
2018-01-04, 11:10 Zagadka Hotelu Grand - odc. 13 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
W trakcie przygotowań do swego ślubu z Diegiem, Alicia Alarcón postanawia potajemnie wyjechać z Juliem; umawiają się na dworcu kolejowym. Dońa Teresa chce się pozbyć z hotelu pokojówki, która znalazła w kuchni ciało Cristiny Olmedo, siostry Julia.
2018-01-05, 11:10 Zagadka Hotelu Grand - odc. 14 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
Julio namawia Alicię, by dostarczyła Ayali odciski palców Sofii, co pozwoli potwierdzić bądź wykluczyć jej udział w zamordowaniu Cristiny. Alicia odczuwa ogromny opór przed czymś, co zostałoby uznane za zdradę rodziny. Nadchodzi pełnia.

Stacje

Adriana Ozores do obejrzenia na antenie stacji: TVP1 HD

Programy, seriale, filmy

Adriana Ozores do zobaczenia przed lub za kamerą w:

Kliknięcie w nazwę audycji (filmu, programu, serialu) przenosi na jej stronę, która zawiera informację na temat godzin emisji, obsady oraz stacji pokazujących

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

Osoby powiązane

Lista zwiera osoby z obsady lub reżyserów, z którymi współpracował Adriana Ozores:

Kliknięcie w imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info