Piątek, 26.04 | Sobota, 27.04 | Niedziela, 28.04 | Poniedziałek, 29.04 | Wtorek, 30.04 | Środa, 01.05 | Czwartek, 02.05 |
---|---|---|---|---|---|---|
06:00
PlusLiga - 1. mecz o złoty medal Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel Siatkówka Plan emisji |
06:00
PlusLiga - mecz brąz Projekt Warszawa - Assceo Resovia Rzeszów siatkówka Plan emisji |
06:00
Magazyn 7. strefa Siatkówka Plan emisji |
06:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
06:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
06:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions VI - Gala boksu zawodowego w Będzinie: Marcin Siwy - Rydell Booker 26.03.2022 Boks Plan emisji |
06:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Gdańsku: Kajetan Kalinowski - Cristian Lopez 14.05.2022 Boks Plan emisji |
07:30
plusliga - 2. mecz o złoty medal plusligi Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zwiercie Siatkówka Plan emisji |
07:30
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XIII - Gala boksu zawodowego w Gliwicach: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskyi 09.12.2022 Boks Plan emisji | |||||
08:30
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions X - Gala boksu zawodowego w Łodzi: Osleys Iglesias - Ezequiel Osvaldo Maderna 24.09.2022 Boks Plan emisji |
08:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions VI - Gala boksu zawodowego w Będzinie: Marcin Siwy - Rydell Booker 26.03.2022 Boks Plan emisji |
08:00
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji
08:30
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XIII - Gala boksu zawodowego w Gliwicach: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskyi 09.12.2022 Boks Plan emisji | ||||
Reklama | ||||||
09:30
Magazyn 7. strefa Siatkówka Plan emisji |
09:30
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
09:00
PlusLiga - .mecz o złoty medal plusligi Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zwiercie Siatkówka Plan emisji | ||||
11:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
11:30
|
11:00
Na żywo CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
11:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
11:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
11:00
ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
11:30
|
12:30
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
12:30
Na żywo 1. liga - Arka Gdynia - Resovia Rzeszów piłka nożna Plan emisji |
12:00
Na żywo ATP1000 Madryt - III ćwierćfinał Tenis Plan emisji | ||||
13:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
13:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
13:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
13:30
plusliga - mecz brąz Projekt Warszawa - Assceo Resovia Rzeszów Siatkówka Plan emisji | |||
Reklama | ||||||
14:30
Na żywo plusliga - studio Siatkówka Plan emisji
14:45
Na żywo plusliga - ewentualny 3. mecz mecz brąz Projekt Warszawa - Assceo Resovia Rzeszów Siatkówka Plan emisji |
14:30
Na żywo plusliga - studio Siatkówka Plan emisji
14:45
Na żywo plusliga - 3. mecz o złoty medal plusligi Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zwiercie Siatkówka Plan emisji |
14:00
Na żywo Puchar Polski w piłkce nożnej - studio piłka nożna Plan emisji | ||||
15:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
15:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
15:30
|
15:50
Na żywo Puchar Polski w piłkce nożnej - finał piłka nożna Plan emisji | |||
16:00
Na żywo Magazyn 7. strefa Siatkówka Plan emisji |
16:00
Na żywo ATP1000 Madryt - I ćwierćfinał Tenis Plan emisji | |||||
17:30
plusliga - 1. mecz o złoty medal Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel Siatkówka Plan emisji |
17:30
Na żywo plusliga - studio Siatkówka Plan emisji |
17:30
Na żywo plusliga - studio Siatkówka Plan emisji |
17:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
17:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji | ||
18:00
Na żywo plusliga - 2. mecz o złoty medal plusligi Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zwiercie Siatkówka Plan emisji |
18:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
18:00
plusliga - .mecz o złoty medal plusligi Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zwiercie Siatkówka Plan emisji |
18:30
Na żywo Puchar Polski w piłkce nożnej - studio piłka nożna Plan emisji | |||
Reklama | ||||||
19:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
19:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
19:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji | ||||
20:00
Na żywo PlusLiga - studio Siatkówka Plan emisji
20:30
Na żywo PlusLiga - mecz brąz Projekt Warszawa - Assceo Resovia Rzeszów Siatkówka Plan emisji |
20:00
Na żywo plusliga - studio Siatkówka Plan emisji
20:30
Na żywo 1. liga - ew. 3. mecz półfinałowy 1. ligi Bogdanka Arka Chełm - BBTS BielskoBiała Siatkówka Plan emisji |
20:30
Na żywo 1. liga - 1. mecz finałowy siatkówka Plan emisji |
20:00
Na żywo ATP1000 Madryt - IV ćwierćfinał Tenis Plan emisji | |||
21:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
21:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
21:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji | ||||
22:30
Na żywo PlusLiga - studio Siatkówka Plan emisji |
22:00
plusliga - 3. mecz o złoty medal plusligi Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zwiercie Siatkówka Plan emisji |
22:30
Puchar Polski w piłkce nożnej - finał piłka nożna Plan emisji | ||||
23:00
PlusLiga - 1. mecz o złoty medal Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel Siatkówka Plan emisji |
23:00
Na żywo UFC Fight Night - karta wstępna MMA Plan emisji |
23:00
plusliga - 3. mecz o złoty medal plusligi Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zwiercie Siatkówka Plan emisji | ||||
00:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XII - Gala boksu zawodowego w Lubinie: Paweł Czyżyk - Dragan Lepei 05.11.2022 Boks Plan emisji |
00:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Karlinie: Mateusz Polski - Adam Ngange 01.10.2022 Boks Plan emisji | |||||
01:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XI - Gala boksu olimpijskiego w Warszawie 15.10.2022 Boks Plan emisji |
01:00
Na żywo UFC Fight Night - Nicolau - Perez MMA Plan emisji |
01:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XI - Gala boksu olimpijskiego w Warszawie 15.10.2022 Boks Plan emisji |
01:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions VII - Gala boksu zawodowego w Lublinie: Osleys Iglesias - Isaac Chilemba 27.05.2022 Boks Plan emisji |
01:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XII - Gala boksu zawodowego w Lubinie: Paweł Czyżyk - Dragan Lepei 05.11.2022 Boks Plan emisji | ||
04:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Gdańsku: Kajetan Kalinowski - Cristian Lopez 14.05.2022 Boks Plan emisji |