Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-05-20 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Koci lifting Godziny emisji

Gruby kot o imieniu Chubbs wymaga natychmiastowej operacji twarzy. Zespół zajmie się także grzbietem labradora postrzelonego ze śrutówki.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 1 Godziny emisji

Chris i Lisa jadą w Góry Błękitne, gdzie jeszcze do niedawna szalały najbardziej intensywne pożary, jakie kiedykolwiek zarejestrowano na terenie Australii. Będą pomagać zwierzętom.

07:30

Australijscy weterynarze, odc. 10 Godziny emisji

James Carroll i Anthony Bennett powracają z jeszcze bardziej niezwykłymi przypadkami z kliniki weterynaryjnej, która opiekuje się zwierzakami na południu Nowej Południowej Walii.

08:00

Wszystko o psach: Rasowe mieszańce Godziny emisji

Poznaj labradoodle, puggle, chiweenie, goldendoodle, cavachony i chorkie. Oto psie hybrydy, które powstały ze skrzyżowania popularnych ras.

09:00

Kot z piekła rodem: Kot, który atakuje znienacka Godziny emisji

Whisky załatwia się, gdzie popadnie: na stole, kanapie, a nawet na kolanach swoich właścicieli. Czy Jackson nauczy kota używania kuwety?

10:00

Projekt AKWARIUM: 100 odcinków z mocą! Godziny emisji

Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów.

11:00

Poznajcie pingwiny, odc. 7 Godziny emisji

Los nie sprzyja niedożywionemu, porzuconemu pisklakowi - czteromiesięczny Little Bluey waży zaledwie kilogram. Ekipa stara się mu pomóc jak tylko potrafi, ale czy to wystarczy?

11:30

Poznajcie pingwiny, odc. 8 Godziny emisji

W pobliżu Kapsztadu, trzydzieści trzy pingwiny padły ofiarą ataku lamparta. Tylko jeden ocalał. Strażnicy szybko przewożą go do ośrodka - czy akcja ratunkowa się powiedzie?

12:00

Pieskie życie: Trudna wolność Godziny emisji

W tym odcinku zobaczymy, jak wygląda kilka pierwszych tygodni niebezpiecznego życia bezdomnych psów w Tajlandii. Tymczasem w Katmandu, w czasie święta Tihar, czci się psy.

13:00

Rzeczne potwory: Zabójcza torpeda Godziny emisji

W Ameryce Środkowej Jeremy Wade wyrusza na poszukiwania zabójczego stworzenia, które rzekomo wskakuje do łodzi i potrafi dotkliwie poranić. Czy uda mu się znaleźć tego potwora?

14:00

Kot z piekła rodem: Diabelski kot Godziny emisji

Kolejne zmagania właścicieli z kłopotliwymi ulubieńcami. Zobaczymy, jak Jackson Galaxy rozpoznaje kocie problemy i powoli przywraca w domach spokój i harmonię.

15:00

Kot z piekła rodem: Zwariowana Daisy Godziny emisji

Kolejne zmagania właścicieli z kłopotliwymi ulubieńcami. Zobaczymy, jak Jackson Galaxy rozpoznaje kocie problemy i powoli przywraca w domach spokój i harmonię.

16:00

Życie na Ziemi, odc. 2 Godziny emisji

Przyjrzyjmy się rewolucyjnym odkryciom paleontologii: znakomita grafika komputerowa przybliży nam wygląd dawno wymarłych stworzeń, o który naukowcy spierali się przez lata.

17:00

Łowcy jadu: Grząski grunt Godziny emisji

Podczas poszukiwań mokasyna miedziogłowca ekipa Tima gubi się na bagnach. Umiejętności Briana zostają wystawione na ciężką próbę, kiedy atakuje go tajpan australijski.

18:00

Najdziksza Europa: W krainie lodu i śniegu Godziny emisji

Tym razem poznamy faunę północnych krańców Europy — od orłów przednich ze szkockich gór Cairngorm po niedźwiedzie polarne z norweskiego archipelagu Svalbard.

19:00

Kłopotliwe zwierzaki: Pies zniknął Godziny emisji

Spotkanie z psem, który ma zwyczaj biegania za każdą furgonetką z lodami, dopóki nie otrzyma od sprzedawcy loda. Zobaczymy też kota i królika, siejących spustoszenie w lodówce.

20:00

Dogonić tornado, odc. 3 Godziny emisji

Meteorolog Josh Wurman ignoruje przeczucia filmowca Seana Caseya. Łowcy tornad tracą możliwość pogoni za silnym wiatrem, który niszczy miasto Greensburg w stanie Kansas.

21:00

Premiera Mieszkanie na pniu: Siedziba główna Matki Natury Godziny emisji

Ekipa buduje pięciopietrową "główną siedzibę Matki Natury" dla rezerwatu przyrody w Michigan, który pomaga lokalnej społeczności wciąż odczuwającej skutki kryzysu wodnego z 2014.

22:00

Baseny jak z bajki: W wielkim luksusie Godziny emisji

Para przyjaciół i miłośników fitnessu chce wybudować basen do ćwiczeń i imprez ze znajomymi. Chcą też, aby było to bezpieczne miejsce dla ich czterech psów.

23:00

Na straży przyrody: Kraby i fajki Godziny emisji

Waszyngtońscy strażnicy przyrody przesłuchują kłamliwego myśliwego. Radzą też sobie z wędkarzami nielegalnie poławiającymi łososie.

00:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Dom strachu Godziny emisji

Pracownicy PSPCA otrzymują wezwanie w sprawie porzuconych zwierząt. Jednak to, co zastają na miejscu przechodzi wszelkie wyobrażenia.

01:00

Premiera Obcy wewnątrz nas: Pomocy! Mój syn jest trędowaty! Godziny emisji

Tajemnicza infekcja zwala z nóg silnego sportowca. Nastolatek zaraża się straszną chorobą. Mózg kobiety dosłownie "staje w ogniu".

02:00

Szkoła przetrwania: Dżungla na Borneo Godziny emisji

Spuszczony na linie w gąszcz dżungli na Borneo Bear Grylls musi poradzić sobie z niebezpiecznymi wężami i pijawkami. W ulewnym deszczu próbuje pokonać strome skały.

02:48

Dzikość bez cenzury: Lwy, kamera, akcja! Godziny emisji

Seria przedstawia dziwne zachowania zwierząt, uchwycone przez obiektywy kamer. Widzowie zobaczą zarówno mrożące krew w żyłach, jak i wzruszające spotkania ludzi ze zwierzętami.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Desperackie środki Godziny emisji

Codzienna praca oficerów śledczych z policyjnej jednostki ds. ochrony zwierząt HSPCA. Kristie Franks musi schwytać psa, któremu obroża dotkliwie poraniła szyję.

04:24

Małżeństwo w dżungli: Kuchnia niedźwiedzia Godziny emisji

Myke i Ruth utknęli na lodowcu. Muszą przetrwać w alaskańskiej dziczy zdani wyłącznie na własne siły. Ale droga z lodowca prowadzi prosto na tereny zasiedlone przez niedźwiedzie...

05:12

Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe: Niemcy Godziny emisji

Zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info