Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-05-21 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Pies przybłęda Godziny emisji

Dr Jeff i jego ekipa zajmują się szczeniakiem ze złamaną nogą przyniesionym przez jego bezdomnego właściciela. W programie również przypadek psa, który odczuwa ogromny ból.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 2 Godziny emisji

Chris bada suczkę o imieniu Georgie, która ma na tylnej kończynie dziwną narośl. Weterynarz wykrywa również guz gruczołu piersiowego.

07:30

Australijscy weterynarze, odc. 11 Godziny emisji

James Carroll i Anthony Bennett powracają z jeszcze bardziej niezwykłymi przypadkami z kliniki weterynaryjnej, która opiekuje się zwierzakami na południu Nowej Południowej Walii.

08:00

Wszystko o psach: Rzadkie rasy Godziny emisji

Poznaj puli, tajskiego ridgebacka, lagotto romagnolo, nagiego psa peruwiańskiego, śpiewającego psa z Nowej Gwinei i karelskiego psa na niedźwiedzie.

09:00

Kot z piekła rodem: Einstein nienawidzi Izzy Godziny emisji

Einstein to kot idealny, dopóki w pobliżu nie ma Izzy. Czy Jackson pomoże go okiełznać? Mężczyzna odwiedzi też parę, spodziewającą się dziecka, która martwi się zachowaniem pupila.

10:00

Projekt AKWARIUM: Wielkie akwarium dla wielkiego sportowca Godziny emisji

Wayde King i Brett Raymer — przyjaciele, wspólnicy i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów, Acrylic Tank Manufacturing (ATM).

11:00

Krokodyle: wstęp wzbroniony Godziny emisji

Liczba krokodyli w Australii rośnie, zwierzęta robią się coraz większe i bardziej niebezpieczne. Program opowiada o groźnych krokodylach i próbach przenoszenia ich w inne miejsca.

12:00

Dzika Kostaryka Godziny emisji

Poznajmy niezwykłe stworzenia zamieszkujące Kostarykę — jeden z najbardziej zróżnicowanych biologicznie rejonów świata. Zobaczymy pumę, ocelota i wiele innych zwierząt.

13:00

Wkręceni w survival: Posępnie i ponuro Godziny emisji

John Hudson zostaje porwany i z zawiązanymi oczami pozostawiony w szczerym polu przez ekipę survivalowców. W ciągu 100 godzin musi samodzielnie powrócić do cywilizacji.

14:00

Wielki połów: Na ratunek Godziny emisji

W Bristol Bay sezon połowów łososia zbliża się do końca. Załogi kutrów już są wyraźnie zmęczone pracą. Kapitan Luke i jego rybacy spieszą na ratunek innemu kapitanowi.

15:00

Pieskie życie: Przetrwają najmilsi Godziny emisji

Poznamy etapy tresury, które przeszły psy, zanim z dzikich drapieżników stały się w zwierzętami domowymi. Odwiedzimy także miejsca, w których psy są rozpieszczane jak dzieci.

16:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Na wolności Godziny emisji

Trwa wyścig z czasem - Tia z ekipą próbują odnaleźć suczkę z młodymi porzuconą na gorącej pustyni Mojave. Czy uda im się dotrzeć w porę?

17:00

Na straży przyrody: Kraby i fajki Godziny emisji

Waszyngtońscy strażnicy przyrody przesłuchują kłamliwego myśliwego. Radzą też sobie z wędkarzami nielegalnie poławiającymi łososie.

18:00

Kot z piekła rodem: Tłusty Elvis Godziny emisji

Jeff jest fotografem, który pracuje w domu. Teraz jednak z powodu swojego krwiożerczego kota Bustera, może stracić klientów i asystenta.

19:00

Kot z piekła rodem: Medium w opałach Godziny emisji

Maryam jest kocim medium, ale nie może porozumieć się z jej szaloną kotką Lily. Khloe odkrywa za domem jej rodziców całą kolonię zdziczałych kotów.

20:00

Dogonić tornado, odc. 4 Godziny emisji

Sezon tornad zbliża się do końca. Josh zgromadził wiele interesujących danych. Tymczasem Seanowi zaczyna się już nudzić taka długa jazda bez końca.

21:00

Gwiazdy ze schroniska, odc. 1 Godziny emisji

Mark Vette z Auckland to ekspert od zachowań zwierząt. Wraz z zespołem pomaga źle traktowanym i porzuconym psom, przygotowując je do adopcji przez nowych, kochających właścicieli.

21:30

Gwiazdy ze schroniska, odc. 2 Godziny emisji

Mark Vette z Auckland to ekspert od zachowań zwierząt. Wraz z zespołem pomaga źle traktowanym i porzuconym psom, przygotowując je do adopcji przez nowych, kochających właścicieli.

22:00

Królowa rekinów Godziny emisji

Poszukiwania legendarnej, największej kiedykolwiek oznakowanej samicy żarłacza białego. Jak zareaguje na towarzystwo samca?

23:00

Na straży przyrody: Cienka zielona linia Godziny emisji

Strażnicy przyrody i ich psy stawią czoło trzem niesfornym niedźwiadkom. Funkcjonariusze jednostki trafią także na trop kłusowników i znajdą narkomana z nietypowym towarem.

00:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Kości Godziny emisji

Policja wykrywa gang organizujący nielegalne walki psów. Podczas śledztwa oficerowie SPCA poszukują miejsca pochówku zwierząt. Na jednej z posesji przeprowadzają ekshumację.

01:00

Premiera Obcy wewnątrz nas: Operacja mózgu pod choinkę Godziny emisji

Urodzone w okresie Bożego Narodzenia dziecko cierpi na infekcję macicy. Groźne zakażenie niszczy obchody Chanuki. Święto Dziękczynienia kończy się tragicznie dla nauczyciela.

02:00

Szkoła przetrwania: Archipelag Malajski Godziny emisji

Tym razem Bear Grylls walczy o przeżycie na wyspach u wybrzeży Borneo. Przemierza gęste dżungle i pokonuje wysokie skarpy. Jednocześnie musi znaleźć coś do jedzenia.

02:48

Dzikość bez cenzury: Gaucho Godziny emisji

Seria przedstawia dziwne zachowania zwierząt, uchwycone przez obiektywy kamer. Widzowie zobaczą zarówno mrożące krew w żyłach, jak i wzruszające spotkania ludzi ze zwierzętami.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Przypadkowe spotkanie Godziny emisji

Codzienna praca oficerów śledczych z policyjnej jednostki ds. ochrony zwierząt HSPCA. Tym razem interweniują w sprawie dwóch koni, przywiązanych do jadącej autostradą ciężarówki.

04:24

Małżeństwo w dżungli: Traszki i korzenie Godziny emisji

Ekspert szkoły przetrwania Myke Hawke wraz z żoną Ruth gubią się w dzikim zakątku stanu Kentucky. Myke nie rezygnuje z walki mimo poważnych dolegliwości żołądkowych.

05:12

Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe: Brazylia Godziny emisji

Wizjoner i zaklinacz drzew Pete Nelson wraz ze swoją ekipą buduje niezwykłe, nowatorskie, ekscentryczne i niewiarygodne kryjówki oraz domki na drzewach.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info