Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-05-25 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Dzika balanga Godziny emisji

Kolejne odcinki serii opowiadającej o rodzinnej firmie, zajmującej się projektowaniem i aranżacją akwariów. Przedsiębiorstwo ATM prowadzi dwóch szwagrów, Wayde King i Brett Raymer.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 2 Godziny emisji

Do kliniki trafia nietypowy pacjent. Czy Chris będzie w stanie stwierdzić, co dolega agamie brodatej o imieniu Zaza? Z kolei pies chorujący na epilepsję połknął pluszową zabawkę.

07:30

Dziki świat Tima, odc. 20 Godziny emisji

Tim wyrusza na wyprawę przez Australię śladami dinozaurów. Po drodze spotyka wiele wspaniałych — i zagrożonych wyginięciem — gadów i ssaków.

08:00

Kot z piekła rodem: Koci horror Godziny emisji

Rick i Laura prezentują swojego kota na wystawach od najmłodszego wieku. Jednak ostatnio Snickers nie jest tym zachwycony. Gryzie i drapie jurorów. Czy uda się go okiełznać?

09:00

Najdziksza Arktyka: W lasach tajgi Godziny emisji

Rok z życia zwierząt zamieszkałych na kole podbiegunowym. Widzowie przyjrzą się m.in. bytowaniu niedźwiedzi brunatnych w tajdze, stanowiącej jedną trzecią leśnej powierzchni Ziemi.

10:00

Joel Lambert kontra drapieżniki: Hieny Godziny emisji

Były komandos Joel Lambert jedzie do Zambii na poszukiwania najskuteczniejszych drapieżników Afryki - hien cętkowanych. Inteligencja stada hien wprawia Joela w osłupienie.

11:00

Weterynarz z Alaski: Nie zadzieraj z mamą Godziny emisji

Dr Dee bada czarnego niedźwiedzia, który obudził się z zimowego snu. Do tego rutynowa kastracja, która przybiera groźny obrót i sprawa schorowanego psa, który szuka dobrego domu.

12:00

Strażnicy Teksasu: Świeża krew Godziny emisji

Dwóch kadetów z teksańskiej Szkoły Strażników Łowieckich otrzymuje pierwsze zadania. We wschodnim Teksasie rozpoczynają się poszukiwania zagubionego myśliwego.

13:00

Policja dla zwierząt w Detroit: Przestępczość nieletnich Godziny emisji

Śledczy otrzymują wezwanie w sprawie nielegalnych walk psów. Na miejscu odkrywają, że trzech młodych chłopców szczuje pitbulterierami bezbronne szczenię.

14:00

Najdziksze wyspy: Filipiny - tajemnicze wyspy Godziny emisji

Filipiny składają się z ponad 7000 wysp. Poznamy ich przyrodę, przyjrzymy się życiu tubylców i dowiemy się, jak zwierzęta i ludzie zaadaptowali się do wyspiarskich warunków.

15:00

Mieszkanie na pniu: Spa między ziemią a niebem Godziny emisji

Przedsiębiorca zatrudnia Pete'a do zbudowania pierwszego spa na drzewie. Nelson stawia czoło wszelkim hydraulicznym wyzwaniom i tworzy jedyny w swoim rodzaju gabinet odnowy.

16:00

Projekt AKWARIUM: Wizyta u starych klientów Godziny emisji

Producent „Jackassa" Jeff Tremaine ma problem z karmieniem swoich węgorzy, a klienci z winiarni Malibu Winery proszą o pomoc w odbudowie zbiornika zniszczonego w pożarze.

17:00

Strażnicy Teksasu: Świeża krew Godziny emisji

Dwóch kadetów z teksańskiej Szkoły Strażników Łowieckich otrzymuje pierwsze zadania. We wschodnim Teksasie rozpoczynają się poszukiwania zagubionego myśliwego.

18:00

Wszystko o psach: Briard, canaan dog, dog argentyński, chin japoński, wonder dog, clumber spaniel Godziny emisji

W tym odcinku poznamy psy o niezwykłych umiejętnościach, m.in. owczarka francuskiego briard, który umie liczyć i jeździć na skuterze, oraz china japońskiego, wykonującego piruety.

19:00

Kot z piekła rodem: Dlaczego nie miauczą? Godziny emisji

Kolejne zmagania właścicieli z kłopotliwymi ulubieńcami. Zobaczymy, jak Jackson Galaxy rozpoznaje kocie problemy i powoli przywraca w domach spokój i harmonię.

20:00

Mieszkanie na pniu: Zagubiony w lesie Godziny emisji

Zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

21:00

Poznajcie leniwce, odc. 1 Godziny emisji

Kamera rejestruje rok z życia pięciu leniwców - mieszkańców niewielkiego kostarykańskiego rezerwatu Aviarios, w którym ratuje się osierocone lub poranione osobniki.

21:30

Poznajcie leniwce, odc. 2 Godziny emisji

Specjalistka od leniwców Becky próbuje się dowiedzieć więcej o dziwnym zachowaniu samic. Młody leniwiec dwupalczasty o imieniu Tigger zaczyna wykazywać nietypowe tendencje.

22:00

Wybryki ewolucji: Indie Godziny emisji

Bujna dżungla Ghatów Zachodnich jest domem dla wielu wyjątkowych i osobliwych gatunków zwierząt, które są idealnie przystosowane do życia w klimacie monsunowym.

23:00

Wojny o wieloryby: Wyścig o życie Godziny emisji

Nowozelandzka marynarka wojenna zwraca się o pomoc do załogi statku Steve Irwin. Aktywiści Sea Shepherds z narażeniem życia wyruszają na ratunek zagubionym norweskim żeglarzom.

00:00

Ratownicy psów, odc. 2 Godziny emisji

Inspector Steph Law zabiera zaniedbanego foksteriera do weterynarza. W programie także sprawa ciężarnej Staffie, której właściciel nie może zaopiekować się jej szczeniętami.

01:00

Poznajcie leniwce, odc. 1 Godziny emisji

Kamera rejestruje rok z życia pięciu leniwców - mieszkańców niewielkiego kostarykańskiego rezerwatu Aviarios, w którym ratuje się osierocone lub poranione osobniki.

01:30

Poznajcie leniwce, odc. 2 Godziny emisji

Specjalistka od leniwców Becky próbuje się dowiedzieć więcej o dziwnym zachowaniu samic. Młody leniwiec dwupalczasty o imieniu Tigger zaczyna wykazywać nietypowe tendencje.

02:00

Szkoła przetrwania: Człowiek w dziczy z Jake'em Gyllenhaalem Godziny emisji

Bear nie oszczędza amerykańskiego aktora Jake'a Gyllenhaala, kiedy razem pokonują islandzkie wulkany i głębokie wąwozy podczas gradowej burzy z wiatrem 160 km/godz.

02:48

Dzikość bez cenzury: Sztuczki aligatora Godziny emisji

Najbardziej nieprawdopodobne spotkania ze zwierzętami utrwalone na taśmie filmowej. Od niebezpiecznych i brutalnych ataków, po ciepłe, podnoszące na duchu zdarzenia i opowieści.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Szczęście w nieszczęściu Godziny emisji

Oficer śledczy, Stephen Goldman, wyrusza na pomoc psu, który zaklinował się w płocie. Zwierzę jest skrajnie wyczerpane z głodu i nie ma siły chodzić.

04:24

Na ryby bez wędki: Impreza z rybą Godziny emisji

Szalone wyprawy na ryby, w których dziś wezmą udział dwie zwariowane imprezowiczki, dwóch rywalizujących ze sobą szwagrów i młode małżeństwo szukające wielkich emocji.

05:12

Mieszkanie na pniu: Domek rodziny Nelsonów Godziny emisji

Pete przygotowuje wyjątkowy prezent dla swojej córki: z okazji parapetówki buduje dla niej wspaniały domek na drzewie urządzony w stylu marokańskim.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info