Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-05-27 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Z dobroci serca Godziny emisji

Zrozpaczony właściciel przywozi do kliniki swojego golden retrievera ze złamaną nogą. Dr Jeff i jego zespół zajmą się także beaglem pokąsanym przez agresywnego psa.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 3 Godziny emisji

Chris jedzie do Halls Gap Zoo w Wiktorii, aby pomóc samicy lemura o imieniu Stephanie, która ma infekcją zęba. Nieleczone zapalenie może być poważnym zagrożeniem dla jej zdrowia.

07:30

Australijscy weterynarze, odc. 12 Godziny emisji

James Carroll i Anthony Bennett powracają z jeszcze bardziej niezwykłymi przypadkami z kliniki weterynaryjnej, która opiekuje się zwierzakami na południu Nowej Południowej Walii.

08:00

Wszystko o psach: Brzydkie psy Godziny emisji

Poznamy brzydkie, ale na swój sposób urocze czworonogi. Zajrzymy też na wystawę brzydkich psów i dowiemy się, jaki czworonóg zdobył w tym roku palmę pierwszeństwa.

09:00

Kot z piekła rodem: Lęk przed śmiechem Godziny emisji

Symone to agresywna kotka, która ostatnio zaczęła atakować swoją właścicielkę, gdy ta śmieje się lub płacze. Czy uda się tak wyszkolić pupila, aby nie zwracał uwagi na te dźwięki?

10:00

Projekt AKWARIUM: Johnny Damon spodziewa się niemożliwego Godziny emisji

ATM buduje także dwa akwaria dla legendy baseballa Johnny'ego Damona. Aby zaimponować słynnemu sportowcowi, Wayde i Brett muszą podwoić wysiłki.

11:00

Poznajcie leniwce, odc. 1 Godziny emisji

Kamera rejestruje rok z życia pięciu leniwców - mieszkańców niewielkiego kostarykańskiego rezerwatu Aviarios, w którym ratuje się osierocone lub poranione osobniki.

11:30

Poznajcie leniwce, odc. 2 Godziny emisji

Specjalistka od leniwców Becky próbuje się dowiedzieć więcej o dziwnym zachowaniu samic. Młody leniwiec dwupalczasty o imieniu Tigger zaczyna wykazywać nietypowe tendencje.

12:00

Gwiazdy ze schroniska, odc. 1 Godziny emisji

Mark Vette z Auckland to ekspert od zachowań zwierząt. Wraz z zespołem pomaga źle traktowanym i porzuconym psom, przygotowując je do adopcji przez nowych, kochających właścicieli.

12:30

Gwiazdy ze schroniska, odc. 2 Godziny emisji

Mark Vette z Auckland to ekspert od zachowań zwierząt. Wraz z zespołem pomaga źle traktowanym i porzuconym psom, przygotowując je do adopcji przez nowych, kochających właścicieli.

13:00

Rzeczne potwory: Wampiry z głębin Godziny emisji

Na północno-zachodnim wybrzeżu USA wędkarz Jeremy Wade próbuje znaleźć pradawnego rzecznego potwora, który wypływa z głębin, aby atakować pływaków.

14:00

Kot z piekła rodem: Dlaczego nie miauczą? Godziny emisji

Kolejne zmagania właścicieli z kłopotliwymi ulubieńcami. Zobaczymy, jak Jackson Galaxy rozpoznaje kocie problemy i powoli przywraca w domach spokój i harmonię.

15:00

Kot z piekła rodem: Koszmar spadochroniarza Godziny emisji

Jackson pomaga znanemu skoczkowi spadochronowemu w okiełznaniu jego dwóch kotów rasy savannah. Usiłuje też rozwiązać problem kota, który niechętnie dzieli się swoim terytorium.

16:00

Życie na Ziemi, odc. 3 Godziny emisji

Przyjrzyjmy się rewolucyjnym odkryciom paleontologii: znakomita grafika komputerowa przybliży nam wygląd dawno wymarłych stworzeń, o który naukowcy spierali się przez lata.

17:00

Łowcy jadu: Porachunki Godziny emisji

Podczas polowania na węża, który o mały włos nie zabił Tima, ekipa zostaje doprowadzona do kresu wytrzymałości. Kiedy nad lasem w Teksasie zapada noc, dochodzi do tragedii...

18:00

Najdziksza Europa: Rzeki, jeziora i oceany Godziny emisji

W tym odcinku poznamy zwierzęta żyjące w europejskich wodach i nad nimi — między innymi jedynego podwodnego pająka, wydrę europejską i szakala złocistego z delty Dunaju.

19:00

Kłopotliwe zwierzaki: Psy kopiące Godziny emisji

Pies kopiący rowy, które jego właściciele z powrotem zasypują za pomocą spycharki. Kozy, wywołujące chaos podczas przyjęcia. Pies kleptoman, który kradnie bieliznę.

20:00

Dogonić tornado: Czołg do łapania tornad Godziny emisji

Druga seria spotkań z trzema śmiałkami, którzy wyruszają w pogoń za niebezpiecznymi tornadami. Josh Wurman, Sean Casey i Reed Timmer mają zamiar dostać się w sam środek żywiołu.

21:00

Premiera Mieszkanie na pniu: Sowi domek Godziny emisji

W Karolinie Północnej, Pete buduje zainspirowaną sowami bibliotekę na drzewie. Ekipa tworzy istny majstersztyk nawiązując kształtami domku do wyglądu sowy.

22:00

Baseny jak z bajki: Basen sportowy Godziny emisji

Rodzina przerywa remont domu, aby zbudować wymarzony basen. Niesprzyjająca pogoda i ograniczona przestrzeń sprawiają, że Anthony staje przed trudnym zadaniem.

23:00

Na straży przyrody: Las strzelb Godziny emisji

Strażnicy ze specjalnej jednostki ukrócą proceder nielegalnych polowań na łosie. Zapobiegną także samobójstwu i wytropią groźnych bandytów.

00:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Kot w potrzebie Godziny emisji

Policjanci likwidują schronisko dla kotów, w którym panują makabryczne warunki. Oficerowie próbują ratować trzymane w nim zwierzęta. Niestety, część z nich już nie żyje.

01:00

Premiera Obcy wewnątrz nas: Robale w moich płucach Godziny emisji

Małe dziecko omal nie umiera we własnym domu. Mężczyzna czuje, jak robale pełzają mu w płucach. Bokserka traci wzrok za sprawą rzadkiej infekcji.

02:00

Szkoła przetrwania: Kanion Red Rock Godziny emisji

W kanionie Red Rock na południu stanu Utah Bear ma do pokonania kilka skalistych szczytów, zanim nie wpadnie w pułapkę w kanionie. Potem czeka go szalony wyczyn kaskaderski.

02:48

Dzikość bez cenzury: Wyścigi konne Godziny emisji

Najbardziej nieprawdopodobne spotkania ze zwierzętami utrwalone na taśmie filmowej. Od niebezpiecznych i brutalnych ataków, po ciepłe, podnoszące na duchu zdarzenia i opowieści.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: W ostatniej chwili Godziny emisji

Pracownicy SPCA ratują dwa wygłodniałe konie, pozostawione bez opieki na podmokłym padoku. Udzielają też pomocy porzuconemu golden retrieverowi, który prawdopodobnie ma świerzb.

04:24

Na ryby bez wędki: Dziewczyny z Kansas Godziny emisji

Czy dwóch chłopaków z miasta poradzi sobie z łowieniem ryb gołymi rękami? Czy rzeczywiście dwie mamuśki złowią największą rybę? Co dwóch strażaków znajdzie w mętnych wodach rzeki?

05:12

Mieszkanie na pniu: Na srebrzystym klonie Godziny emisji

Na klonie srebrzystym powstaje konstrukcja pokryta cedrowym gontem, z dwupoziomową wieżyczką i tarasem z widokiem na jezioro Chelan.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info