Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-05-28 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Cud dla kota Godziny emisji

Doktor Jeff Young i jego zespół ratują życie tysięcy zwierząt w jednej z najczęściej odwiedzanych klinik weterynaryjnych w USA.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 4 Godziny emisji

Odcinek specjalny, w którym zostaną zaprezentowane niektóre z najbardziej kłopotliwych zwierzęcych przypadłości, z jakimi zetknęli się australijscy weterynarze.

07:30

Australijscy weterynarze, odc. 13 Godziny emisji

James Carroll i Anthony Bennett powracają z jeszcze bardziej niezwykłymi przypadkami z kliniki weterynaryjnej, która opiekuje się zwierzakami na południu Nowej Południowej Walii.

08:00

Wszystko o psach: Szczenięta Godziny emisji

Praktyczny poradnik, z którego dowiemy się, jak prawidłowo opiekować się szczenięciem. Opowiemy jak wybrać najodpowiedniejszego dla siebie psa i przygotować się na jego przybycie.

09:00

Kot z piekła rodem: Puma niszczycielka Godziny emisji

John poślubił Samanthę, przyrzekając jej, że uczyni wszystko, aby ich małżeństwo było zgodne i szczęśliwe. Nie przypuszczał, że kością niezgody może stać się kot panny młodej.

10:00

Projekt AKWARIUM: Nick Carter: ma być tak, i już! Godziny emisji

Nick Carter, członek zespołu Backstreet Boys, marzy o akwarium przypominającym stare parowce rzeczne. Zadanie wydaje się niewykonalne, ale Wayde znajduje sposób na jego realizację.

11:00

Oko w oko z tygrysem ludojadem Godziny emisji

Tygrysy z indyjskich Sunderbanów to ostatnie ludojady na świecie: co roku zabijają i zjadają do 80 osób. Co sprawiło, że wybrały taki sposób życia?

13:00

Wkręceni w survival: Zielone piekło Godziny emisji

Matt zostaje porwany i z zawiązanymi oczami pozostawiony w szczerym polu przez ekipę survivalowców. W ciągu 100 godzin musi samodzielnie powrócić do cywilizacji.

14:00

Wielki połów: Koniec sezonu Godziny emisji

W Bristol Bay załogi kutrów rybackich szykują się do zakończenia sezonu. Kapitanowie walczą o ostatnie ryby w tym roku. Czy uda się zrealizować wyznaczone cele?

15:00

Pieskie życie: Ocaleć w dziczy Godziny emisji

Jak doszło do tego, że psy stały się najbardziej cenionymi zwierzętami na naszej planecie? Od drapieżnika do domowego zwierzaka — oto historia najlepszego przyjaciela człowieka.

16:00

Resocjalizacja z Pit Bullem, odc. 10 Godziny emisji

Tia ma nadzieję, że odnalazła dom dla Latwandy, która wiele wycierpiała. Czy suczka jest gotowa na zmianę adresu? Ponadto, kawalarz Brian denerwuje wszystkich swoim lenistwem.

17:00

Strażnicy Teksasu: Aligator kontra strażnik Godziny emisji

Teksańscy strażnicy przyrody otrzymują zawiadomienie o kłopotliwym aligatorze. Ponadto, mężczyzna polujący na wiewiórki zostaje przyłapany na wtargnięciu na cudzy teren.

18:00

Kot z piekła rodem: Żyli długo i nieszczęśliwie Godziny emisji

Debbie musi wybrać między swoim chłopakiem a jej siusiającym kotem Blinkiem. Krisi i Jason chcą się pobrać, ale na ich drodze stoi Frankie - szalony kot kobiety.

19:00

Kot z piekła rodem: Gryząca miłość Godziny emisji

Ambreen jest od 13 lat w toksycznym związku, a jej oprawcą jest jej kot Calvin. Czy Jackson Galaxy pomoże jej odzyskać swoje dawne życie?

20:00

Dogonić tornado: Fruwające części zamienne Godziny emisji

Druga seria spotkań z trzema śmiałkami, którzy wyruszają w pogoń za niebezpiecznymi tornadami. Josh Wurman, Sean Casey i Reed Timmer mają zamiar dostać się w sam środek żywiołu.

21:00

Gwiazdy ze schroniska, odc. 3 Godziny emisji

Mark Vette z Auckland to ekspert od zachowań zwierząt. Wraz z zespołem pomaga źle traktowanym i porzuconym psom, przygotowując je do adopcji przez nowych, kochających właścicieli.

21:30

Gwiazdy ze schroniska, odc. 4 Godziny emisji

Mark Vette z Auckland to ekspert od zachowań zwierząt. Wraz z zespołem pomaga źle traktowanym i porzuconym psom, przygotowując je do adopcji przez nowych, kochających właścicieli.

22:00

Kubański rekin gigant Godziny emisji

Obserwacja populacji żarłaczy białych w niezbadanych wodach oceanu zbliżają amerykańskich i kubańskich naukowców.

23:00

Na straży przyrody: Przewaga liczebna Godziny emisji

Funkcjonariusze jednostki specjalnej wraz z wyszkolonymi psami odciągną kłopotliwego niedźwiedzia od domostwa. Zajmą się także niezrównoważoną kobietą na autostradzie.

00:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Zmarły w chwili przybycia Godziny emisji

Odbywający staż Derrick Schlitter zajmuje się sprawą szczenięcia, które porzucono w szczególnie okrutny sposób.

01:00

Premiera Obcy wewnątrz nas: Infekcja oka Godziny emisji

Infekcja może zniszczyć studentce college'u gałkę oczną. Tajemnicze zakażenie paraliżuje sześciomiesięczne dziecko. Matka doświadcza traumy po porodzie.

02:00

Szkoła przetrwania: Praca w dziczy Godziny emisji

Bear Grylls zabiera widzów za kulisy swoich programów. Przedstawi nam ekipę filmową, która towarzyszy mu podczas wizyt w niebezpiecznych zakątkach świata.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak tygrysa na strażnika Godziny emisji

Najbardziej nieprawdopodobne spotkania ze zwierzętami utrwalone na taśmie filmowej. Od niebezpiecznych i brutalnych ataków, po ciepłe, podnoszące na duchu zdarzenia i opowieści.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Pomoc bezbronnym Godziny emisji

Oficer śledczy, Sage Halford, ratuje dwa pitbulle, które były wykorzystywane do walk psów. Wkrótce udaje się postawić ich właściciela przed sądem. Czy jednak zostanie ukarany?

04:24

Na ryby bez wędki: Nagroda dla szypra Godziny emisji

Na połowy gołymi rękami wyrusza dwóch koszykarzy z college'u, para nowożeńców i dwójka wyrafinowanych imprezowiczów. Kto złapie największą rybę?

05:12

Mieszkanie na pniu: Królestwo Piotrusia Pana Godziny emisji

Pete wyrusza do Platte River Valley w Nebrasce, aby zbudować magiczny zamek w koronie drzewa — dla rodziny, która zdecydowała się nigdy nie dorastać.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info