Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-06-13 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Shaq też chce mieć rybki Godziny emisji

Do ATM dzwoni ulubiony klient Wayde'a i Bretta - Shaquille O'Neal. Byłemu gwiazdorowi NBA tak spodobało się poprzednie dzieło chłopaków, że teraz zamarzył o drugim akwarium.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 15 Godziny emisji

Chris zajmuje się psem Honey, który w pogoni za kotem wyskoczył z jadącego pojazdu. Do tego przypadki diabłów tasmańskich zapadających na dziwną chorobę oraz koali tracącego wzrok.

07:30

Słodkie dzieciństwo: Szczenięta skarpetkowe Godziny emisji

Psotny mops jest niesfornym urwisem i sprawia swojej mamie sporo kłopotu. Z kolei w okiełzaniu rozbrykanego wyżła włoskiego szorstkowłosego pomaga skarpeta.

08:00

Kot z piekła rodem: Puma niszczycielka Godziny emisji

John poślubił Samanthę, przyrzekając jej, że uczyni wszystko, aby ich małżeństwo było zgodne i szczęśliwe. Nie przypuszczał, że kością niezgody może stać się kot panny młodej.

09:00

Dzikie Indochiny: Chiny Godziny emisji

Królestwo zwierząt Państwa Środka jest niezwykle bogate i różnorodne. Około połowa chińskich ptaków i ssaków żyje na niewielkim obszarze w południowo-zachodnim regionie kraju.

10:00

Rekiny z głębin Godziny emisji

Badacz rekinów i naukowiec Paul Clerkin sięga po najnowsze technologie, by przyjrzeć się z bliska najdziwniejszym rekinom świata.

11:00

Weterynarz z Alaski: Wygrać z wirusem FIV Godziny emisji

Dr Dee leczy szczeniaka border collie cierpiącego na wadę wrodzoną i ratuje kota chorego na nabytego wirusa niedoboru immunologicznego — koci odpowiednik HIV.

12:00

Dzikie renowacje: Autobus w Górach Skalistych Godziny emisji

Jay udaje się na rancho Caribou, aby przeobrazić zabytkowy autobus w górski domek wypoczynkowy. Jego dzieło ma być także hołdem dla tradycyjnej muzyki tego regionu.

13:00

Policja dla zwierząt w San Francisco: Walki psów Godziny emisji

Dwa maltretowane pitbule, wykorzystywane do walk psów, zostały odebrane właścicielom. Uratowano także 16 dzikich kotów, które zamieszkały w opuszczonym domu.

14:00

Interwencje w dziczy, odc. 2 Godziny emisji

Dzikim zwierzętom zagrażają kłusownicy i przemytnicy. Międzynarodowy zespół obrońców zwierząt podejmuje dramatyczne akcje ratunkowe i przenosi uwolnione osobniki do rezerwatów.

15:00

Mieszkanie na pniu: Męska jaskinia Godziny emisji

Pete buduje w Teksasie na drzewie prawdziwą męską oazę. Będzie ona wyposażona w okazałą grillo-wędzarnię oraz wieżyczki z armatkami wodnymi do odpędzania dziewcząt.

16:00

Projekt AKWARIUM: Sztuczki dla gwiazdy NBA Godziny emisji

Gwiazdor NBA John Wall zleca firmie budowę akwarium w kształcie kostek to gry, a w restauracji w stanie Georgia ma powstać ogromny zbiornik przypominający latarnię morską.

17:00

Na straży przyrody: To nie są pluszowe misie Godziny emisji

Funkcjonariusze Agencji ds. Ryb i Dzikich Zwierząt mają za zadanie wypuścić groźnego niedźwiedzia z powrotem do jego naturalnego środowiska. Zatrzymują także pijanego kierowcę.

18:00

Wszystko o kotach: Doński sfinks, kot szkocki, serengeti, minskin, kurylski bobtail, sokoke Godziny emisji

Rzadkie i wyjątkowe rasy kotów, takie jak doński sfinks, kot szkocki, serengeti, minskin, kurylski bobtail i sokoke.

19:00

Kot z piekła rodem: Apetyt na niszczenie Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki, po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

20:00

Mieszkanie na pniu: Magia i nowoczesność Godziny emisji

W Georgii Pete buduje domek, którego konstrukcja łamie wszelkie reguły. Odwiedza także legendę wyścigów samochodowych, Dale'a Earnhardta Jr., który ma własny domek na drzewie.

21:00

Premiera Królowa lwów, odc. 1 Godziny emisji

W RPA coraz popularniejsze jest polowanie na wcześniej schwytane lub specjalnie w tym celu hodowane zwierzęta. Andi Rive prowadzi schronisko, które chroni lwy przed takim losem.

22:00

Zaplątani w survival: Dżungla El Camino Real, Panama Godziny emisji

Dwóch zupełnie różnych ekspertów survivalu zostaje związanych w pasie stalowym, 2-metrowym kablem. Muszą spędzić 21 dni w jednym z najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

23:00

Na straży przyrody: W pogoni za uciekinierem Godziny emisji

Strażnicy aresztują dwóch niebezpiecznych mężczyzn, łapią także poszukiwanego zbiega. Jeden z funkcjonariuszy pomaga ofiarom wypadku samochodowego.

00:00

Ratownicy psów, odc. 2 Godziny emisji

Inspektor Becky Jefferys ratuje agresywnego owczarka niemieckiego. Czy behawiorysta zwierząt Steve Hill przemieni niespokojnego czworonoga w sympatycznego zwierzaka dla rodziny?

01:00

Królowa lwów, odc. 1 Godziny emisji

W RPA coraz popularniejsze jest polowanie na wcześniej schwytane lub specjalnie w tym celu hodowane zwierzęta. Andi Rive prowadzi schronisko, które chroni lwy przed takim losem.

02:00

Szkoła przetrwania: Irlandia Godziny emisji

Wyprawa na zachodnie wybrzeże Irlandii. Tym razem Bear Grylls ryzykuje własne życie, próbując przetrwać w miejscu, w którym zatonęło około 10 tysięcy statków.

02:48

Dzikość bez cenzury: Chaos i cud Godziny emisji

Drugi pilot i pasażerowie lotu US Airways 1549 relacjonują przażające zderzenie samolotu z ptakiem, które zakończyło się awaryjnym lądowaniem, nazwanym „cudem na rzece Hudson".

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Spryciarz Godziny emisji

Pracownicy SPCA zajmują się sprawą dwóch psów, bezdusznie porzuconych przez właściciela. Kirstie Franks jedzie ratować zwierzęta.

04:24

Na ryby bez wędki: Szczęście Irlandczyka Godziny emisji

Do Oklahomy przyjeżdżają kolejni entuzjaści łowienia ryb gołymi rękami. Tym razem swoje umiejętności sprawdzą małżonkowie z Irlandii oraz właściciele pubu z południa USA.

05:12

Mieszkanie na pniu: Roderick Godziny emisji

Pete Nelson wraz z ekipą projektuje i buduje urocze prywatne domki dla osób chcących nawiązać kontakt z naturą i odkryć w sobie wewnętrzne dziecko.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info