Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-04-24 - ramówka, emisje

2018-04-24 Pokaż dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Zbiornik dla Betty White

Wayde i Brett jadą do słonecznej Kalifornii, aby zainstalować zbiornik dla Betty White. Następnie budują akwarium w kształcie telefonu.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

06:45

Mieszkanie na pniu: Męska jaskinia

Pete buduje w Teksasie na drzewie prawdziwą męską oazę. Będzie ona wyposażona w okazałą grillo-wędzarnię oraz wieżyczki z armatkami wodnymi do odpędzania dziewcząt.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

07:30

Dziki świat Tima, odc. 8

Tim wyrusza na wyprawę przez Australię śladami dinozaurów. Po drodze spotyka wiele wspaniałych — i zagrożonych wyginięciem — gadów i ssaków.

Godziny emisji Dziki świat Tima

08:00

Wszystko o psach - nowe sztuczki: Psia robota

Tym razem poznamy psy pracujące: policyjne owczarki niemieckie, pasterskie border collie, nowofundlandy ratujące ludzi w wodzie i bernardyny pomagające ratownikom górskim.

Godziny emisji Wszystko o psach - nowe sztuczki

08:30

Wszystko o psach - nowe sztuczki: Szczeniakomania

Super, masz w domu szczeniaka! I co teraz? Ten odcinek to skrócony kurs "obsługi" małego psiaka: jak o niego dbać, jak uczyć czystości i jak tresować.

Godziny emisji Wszystko o psach - nowe sztuczki

Reklama
09:00

Życiodajne rzeki Afryki, odc. 7

Starożytna rzeka Nil od stuleci definiuje Afrykę. Na jego brzegach szereg stworzeń, od krokodyli nilowych po żyrafy i szympansy, opiekuje się swoim potomstwem.

Godziny emisji Życiodajne rzeki Afryki

10:00

Wojownicy oceanu: Przyciągnąć wroga

Thunder desperacko próbuje zgubić podążający jego śladem statek Sea Shepherd. W Palau, Jima Wickens porusza ogrom biedy, która zmusza mieszkańców do nielegalnych połowów ryb.

Godziny emisji Wojownicy oceanu

11:00

Premiera Obcy wewnątrz nas: Coś jest w moim moczu

Na nadgarstku dłoni mężczyzny pojawia się dziwna narośl. Pielęgniarka zauważa w moczu kawałki przypominające gałązki. Kobieta w ciąży zapada na chorobę o niecodziennych objawach.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Premiera Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem, odc. 5

Bear Grylls wysyła 16 Brytyjczyków na daleką, bezludną wyspę na Pacyfiku. Uczestnicy mają tylko ubrania i najbardziej podstawowe narzędzia. Czy uda im się przetrwać miesiąc?

Godziny emisji Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem

13:00

Wszystko o psach: Owczarek angielski, chow chow, toy fox terrier, spaniel bretoński, sznaucer

W tym odcinku poznamy czworonożnych kompanów, którzy ratują ludziom życie, biją rekordy świata i są powodem do prawdziwej dumy.

Godziny emisji Wszystko o psach

14:00

Kot z piekła rodem: Sterroryzowani klienci

Behawiorysta kotów Jackson Galaxy przychodzi z pomocą parze, której związek rujnuje agresywny pupil. Pomaga też właścicielowi wyjątkowo zawziętej kotki.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Mieszkanie na pniu: Superdomki na drzewach, część V

Pete Nelson wraz z ekipą projektuje i buduje urocze prywatne domki dla osób chcących nawiązać kontakt z naturą i odkryć w sobie wewnętrzne dziecko.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

16:00

Projekt AKWARIUM: Mega-zlecenie od Hasselhoffa

Do firmy ATM zgłasza się słynny aktor David Hasselhoff z nowym zleceniem. Hasselhoff, który jest zapalonym nurkiem, marzy o akwarium, którego motywem przewodnim będą rekiny.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: W gorącej wodzie

Małżeństwo zamawia basen, który ma wszystkich wprawiać w osłupienie. Ekipa Lucasa buduje konstrukcję połączoną ze strumieniem i dorzuca jeszcze kilka niespodzianek.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy Teksasu: Ruchomy cel

Strażnicy zwiększają częstotliwość patroli podczas sezonu polowań na widłorogi. Pomoc zostanie udzielona rannemu orłowi oraz zagubionemu na terenie przemysłowym jeleniowi.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

Reklama
19:00

Wszystko o psach: Rasowe mieszańce

Poznaj labradoodle, puggle, chiweenie, goldendoodle, cavachony i chorkie. Oto psie hybrydy, które powstały ze skrzyżowania popularnych ras.

Godziny emisji Wszystko o psach

20:00

Tygrysi klan

Tygrysy to zazwyczaj samotni myśliwi. Jednak w lasach środkowych Indii stało się coś niezwykłego. Kilka samic nauczyło się polować w grupie.

Godziny emisji Tygrysi klan

21:00

Premiera Strażnicy przyrody: Prawdę mówiąc

Letnia aura w Maine sprzyja wędkowaniu i żeglowaniu, więc strażnicy mają pełne ręce roboty. Strażnik Parker poszukuje nieprzewidywalnego strzelca.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

22:00

Premiera Jak pies z kotem: Koty-wampiry!

Zoe i Jackson poznają dwa koty, które nigdy nie pokazują się w ciągu dnia. By uciec przed trzema wielkimi psami, z którymi dzielą dom, przerażone koty chowają się w szafkach.

Godziny emisji Jak pies z kotem

23:00

Wybrzeże krwi słoniowej: Jedna broń, jeden słoń

Ekipa dowiaduje się od kłusowników o gangu polującym na słonie w jednym z najbardziej niebezpiecznych parków Tanzanii - rezerwacie fauny Rungwa.

Godziny emisji Wybrzeże krwi słoniowej

00:00

Dzika Australia: Część 1

Australia to jeden z najrozleglejszych dzikich obszarów świata. Aborygenom udało się przetrwać na tym kontynencie dzięki obserwacji przyrody i czerpaniu z niej wiedzy.

Godziny emisji Dzika Australia

01:00

Łowca potworów: Wielka Stopa z Argentyny

Ucumar, bestia o niezwykłej sile, przypominająca legendarną Wielką Stopę, podobno mieszka u podnóża Andów. Jednak opowieści są niespójne. Czy jest to niedźwiedź czy też yeti?

Godziny emisji Łowca potworów

02:00

Wojny o wieloryby: Żeńska załoga

Do ekipy Sea Shepherds dołączają nowi ochotnicy. Tym razem na pokład japońskiego statku wielorybniczego wkroczą same kobiety... Napięcie przed akcją rośnie.

Godziny emisji Wojny o wieloryby

02:48

Nowojorskie Zoo - Bronx, odc. 5

Serial obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

Godziny emisji Nowojorskie Zoo - Bronx

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Zaginione szczenięta

Dwoje inspektorów śledczych, Charles Jantzen i Debbie Michielson, ratuje grupę psów, które po śmierci właściciela pozostawiono bez opieki.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

Reklama
04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Pełna prędkość

Najbardziej zajęty weterynarz w Denver powraca! Dr Amy podejmuje się operacji poglądowej kota o zaskakującym apetycie a Dr Jeff pomaga rannemu tygrysowi.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

05:12

Szkoła przetrwania: Człowiek w dziczy: Co można zjeść?

Co zjeść, by nie skonać z głodu w środku kompletnej dziczy? Bear pokazuje jedzenie, dzięki któremu można przeżyć - od żab po chrząszcze i pozyskiwanie wody z żołądka wielbłąda.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-04-24. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-04-24 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info