Na Wspólnej godziny emisji w telewizji, obsada, gdzie i kiedy obejrzeć

Najbliższe emisje

Emisja Na Wspólnej będzie miała miejsce:

2017-09-25

11:55 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Maria zaprasza Renatę i Sławka na obiad. Podczas wizyty wypytuje Dziedzica o jego sytuację rodzinną. Sławek wyznaje, że po zakończeniu rozwodu, zamierza ożenić się z Renatą. Maria jest zadowolona, że Dziedzic ma wobec jej córki poważne zamiary… Ewa nie mogąc znieść atmosfery w domu postanawia odwiedzić syna. Na ulicy spotyka Borysa, który proponuje, że ją podwiezie. Ewa widząc, że syn jest zajęty nie chce mu przeszkadzać i szybko opuszcza jego mieszkanie. Przed domem Igora czeka na nią Borys. Wyznaje zaskoczonej Ewie, że gdyby była taka potrzeba czekałby tam na nią do rana… Igor zamierza obronić pracę licencjacką w ciągu dwóch miesięcy. Pozwala Kamilowi zostać w swoim mieszkaniu na czas pobytu w Stanach. Obiecuje Pauli, że jak tylko się obroni przyjedzie do Nowego Jorku… Reżyserem odcinka jest Jacek Filipiak.
/ Polska / inne
12:30 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Iga proponuje, żeby Jerzy skorzystał z pomocy zaprzyjaźnionego scenarzysty. Tłumaczy, że świeże spojrzenie kogoś niezaangażowanego emocjonalnie może tylko wyjść na dobre dziełu. Izabela i Jerzy nie traktują tej propozycji zbyt poważnie… Filip i Maks pełni entuzjazmu wybierają się na spotkanie ze zleceniodawcą. Bardzo im zależy na wygraniu konkursu, gdyż ciężko się napracowali nad swoim projektem. Na miejscu spotykają Renatę - dziewczynę, która niedawno proponowała Filipowi pracę w swojej agencji... Danusia proponuje mężowi, aby całą kwotę kredytu przelać od razu na konto właściciela zakładu. Marek bezskutecznie próbuje się skontaktować ze wspólnikiem. Decyduje się zatem posłuchać rady żony… Reżyserem odcinka jest Jacek Filipiak.
/ Polska / inne
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2552 Logo TVN
Igor i Elżbieta w środku mafijnej afery. Igor mówi Elżbiecie, że na pendrivie Marcinka są dowody na „układ”, którego celem jest wyłudzanie kamienic od miasta. Pojawiają się tam nazwiska znanych prawników, notariuszy i polityków. Nowak wie, że ma w ręku tykającą bombę. Co zrobi? Monika się pogrąża Monika dostaje alarmujący telefon ze szkoły – Kajetan pobił kolegę! Cieślikowa próbuje wytłumaczyć synkowi, że postąpił źle. Ale Kajetan zaczyna pyskować, po czym kopie mamę w nogę! Monika nie wytrzymuje – dochodzi do awantury. W trakcie kłótni pojawia się pracownica opieki społecznej. Hebel zauroczony mecenas Olszewską. Hebel ma dzisiaj podpisać kontrakt z Sandrą i Michelem. Wspólnie pojawiają się w kancelarii Agnieszki. Kiedy były gangster widzi Olszewską, nie może od niej oderwać wzroku.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-09-26

11:55 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Michał odbiera Kingę i Franka ze szpitala. Brzozowska prosi męża, żeby pomógł dziewczynie, która również opuszcza z dzieckiem szpital i nie ma jej kto odebrać. Matka Kingi nie pozwala jej się przemęczać i proponuje, że dopóki dziewczyna nie dojdzie do siebie, ona będzie wykonywała wszystkie czynności przy dziecku. Kinga jednak czuje się dobrze i nie zamierza leżeć bezczynnie w łóżku. Świeżo upieczeni rodzice nie mogą nacieszyć się maluszkiem… Sławek prosi Marzenę, aby pozwoliła mu na kilka dni zabrać do siebie Darię. Ona twierdzi, że mąż jest nieodpowiedzialny i nie zgadza, aby zajmował się ich dzieckiem. Kolega z pracy radzi Dziedzicowi, aby jeszcze przed rozprawą rozwodową załagodził stosunki z żoną... Alicja przeprowadza wywiad z Weroniką. Ku zaskoczeniu Roztockiej, pyta ją, czy pamięta swoich rodziców i rodzeństwo. Weronika uważa, że dziennikarka zadaje jej pytania, które nie mają związku z tematem artykułu… Reżyserem odcinka jest Jacek Filipiak.
/ Polska / inne
12:30 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Brzozowscy, zmęczeni opiekuńczością babci Franka, próbują dać jej do zrozumienia, że sami chcą zajmować się swoim dzieckiem. Niestety mama Kingi uważa, że jej pomoc przy wnuczku jest nieodzowna. Michał dzwoni do teścia i prosi o pomoc. Pan Malczyk obiecuje, że przyjedzie do Warszawy i zabierze żonę do domu… Maks jest załamany z powodu przegranego konkursu na kampanię reklamową dla browaru. Prosi Filipa, aby sam udał się na spotkanie z kolejnym klientem. Uważa, że jego obecność jest zbyteczna, bo nie sprawdza się w trakcie negocjacji… W domu Zimińskich panuje nerwowa atmosfera - Ola jest zdenerwowana przed końcowymi testami w gimnazjum, a Marek bezskutecznie próbuje się skontaktować ze wspólnikiem. Nieoczekiwanie, dzień przed zapowiedzianym przyjazdem, zjawia się Gosia, która przyjechała na rozprawę rozwodową... Reżyserem odcinka jest Urszula Urbaniak.
/ Polska / inne
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2553 Logo TVN
Zuza ciężkim przedmiotem ogłusza Maćka Maciek jest w ciągu narkotykowym. Koledzy namawiają go, żeby zdobył więcej używek. Mężczyzna włamuje się do kliniki Bergowej. Kiedy kradnie lekarstwa, do gabinetu wchodzą Joanna i Zuza. Maciek rzuca się na Joannę! Zuza wali go w głowę ciężkim wazonem. Monika oskarżona o znęcanie się nad synkiem Monikę i Damiana wzywa policja. Tam zostaje im odczytany druzgocący raport przedstawicielki opieki społecznej – wynika z niego, że Monika znęca się fizycznie i psychicznie nad Kajetanem! Cieślikom zostaje założona niebieska karta. Darek przystępuje do zemsty na Agnieszce? Agnieszka jest śledzona. Mówi o tym Rafałowi – ten podejrzewa, że to sprawka Darka. Po południu Olszewskiej puszczają nerwy – kiedy znowu widzi tajemniczego osobnika pod swoją kancelarią, zawiadamia Roberta. Ten natychmiast wkracza do akcji.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-09-27

11:55 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Babcia Franka daje się w końcu przekonać i razem z mężem wracają do siebie. Brzozowscy są szczęśliwi, kiedy wreszcie zostają sami w domu. Nie trwa to jednak długo - mama Kingi wraca po chwili i oznajmia, że popsuł im się samochód… Ewa od rana jest rozdrażniona. Narzeka, że przeszkadzają jej ćwiczenia Tamary. Kiedy wieczorem wraca do domu, Roman zapewnia ją, że znajdzie jakieś lokum dla Leny i Tamary. Niespodziewanie Lena oznajmia Hofferom, że jej matka sparaliżowana leży w szpitalu. Zamierza natychmiast wyjechać do Lwowa… Borys przychodzi do zakładu Ewy i zaprasza ją do eleganckiej restauracji. Ona przyjmuje zaproszenie... Przedszkolanka prosi Dziedzica, żeby przyjechał po córkę, która miała mały wypadek. Na szczęście okazuje się, że to nic poważnego i Sławek zabiera Darię do siebie. Zdenerwowana Marzena przychodzi do mieszkania męża. Jest wściekła, że nikt jej wcześniej nie powiadomił o wypadku córki. Dziedzic stara się ją uspokoić… Reżyserem odcinka jest Urszula Urbaniak.
/ Polska / inne
12:30 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Kamil ciekaw jest, co Igor zrobi, jeśli okaże się, że jego dyplom w Stanach nieważny. Igor odpowiada, że gotów jest pracować nawet na czarno byleby być ze swoją dziewczyną... Sylwek czeka na Zuzę pod domem jej cioci. Próbuje z nią porozmawiać, ale dziewczyna zdawkowo odpowiada na kilka pytań i szybko się z nim żegna … Michał radzi Weronice, aby zadzwoniła do redaktorki w sprawie autoryzacji artykułu. Okazuje się, że w redakcji pisma nikt taki nie pracuje. Kiedy Alicja wreszcie sama zjawia się u niej, Weronika żąda wyjaśnień... Lena prosi Tamarę, aby ze względu na szkołę, została w Warszawie. Hofferowie są podobnego zdania. Tamara jest załamana, ponieważ obawia się, że nigdy już nie zobaczy swojej babci. Prosi Agnieszkę, aby pozwoliła jej zamieszkać u siebie… Podczas nieobecności Hoffera, do Ewy dzwoni Borys. Mówi, że chciał tylko usłyszeć jej głos. Ewa jest poruszona tym romantycznym gestem Po powrocie męża, mówi mu, że musi z nim porozmawiać. On jest zmęczony i proponuje odłożyć rozmowę. Ewa nie wytrzymuje i dochodzi między nimi do gwałtownej sprzeczki… Reżyserem odcinka jest Urszula Urbaniak.
/ Polska / inne
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2554 Logo TVN
Zuza w panice – uderzony przez nią Maciek jest nieprzytomny! Spanikowana Zuza przychodzi do Joanny – znalazła w Internecie wiadomość, że Maciek nieprzytomny leży w szpitalu! Hofferowa chce iść na policję i przyznać się do wszystkiego. Joanna ją zatrzymuje – mogą im nie uwierzyć. Tymczasem Franek kupuje od dilera prochy. Sławek kontra dorastająca córka! Daria wprowadza się do ojca. Sławek bardzo się cieszy ale była żona przestrzega go, że dorastająca córka może ostro dać mu w kość. I od razu Daria informuje tatę, że idzie dziś na imprezę. Sławek wysyła z nią Dominika. Czy chłopak da radę ją upilnować? Stefan zakochany w pięknej menadżerce? Stefan zaczyna podrywać Natalię. Zagaduje ją, czaruje, podsyła kwiaty jako cichy wielbiciel. Kiedy Halinka zaczyna coś podejrzewać, w swoje intrygi wciąga Zimińskiego!
/ Polska / serial obyczajowy

2017-09-28

11:55 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Gosia przychodzi do sądu na rozprawę rozwodową. Piotr, przed wejściem na salę rozpraw, pyta ją, czy jest pewna, że chce rozwodu. Dziewczyna nie ma żadnych wątpliwości… Zimińscy są zdenerwowani, ponieważ nie mają żadnych wieści od Mariusza. Marek postanawia zadzwonić do fabryki maszyn, żeby dowiedzieć się, kiedy Pęczek ostatnio kontaktował się z nimi… Ziębowie wydają małe przyjęcie, na którym zjawia się Róża i Monika. Renata niecierpliwie czeka na Sławka, który obiecał, że przyjdzie na urodziny Marii. Dziedzic dzwoni do niej i oznajmia, że został postrzelony i jest w szpitalu. Renata natychmiast tam jedzie... Kamil dowiaduje się od Zuzy, że dzwonił do niej Sylwek i zaproponował, żeby odebrała od niego kilka swoich drobiazgów. Młody Hoffer wybiera się razem z nią na spotkanie z Sylwkiem… Reżyserem odcinka jest Urszula Urbaniak.
/ Polska / inne
12:30 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Marek jest zdruzgotany, gdy dowiaduje się, że Mariusz poprał z konta firmowego wszystkie pieniądze. Udaje się do Pęczka, aby rozmówić się z nim. Otwiera mu nieznajomy mężczyzna, który przedstawia się, jako właściciel mieszkania. Wyjaśnia Zimińskiemu, że Pęczek wynajmował od niego ten apartament, a następnie zniknął nie płacąc ani grosza... Ola wybiera się na egzamin. Danuta jest pewna, że córka świetnie sobie poradzi. Jej słowa sprawdzają się - Ola jest bardzo zadowolona z przebiegu egzaminów. Anka uważa, że Ola ściągała. Dziewczynka protestuje - egzamin zdała własnymi siłami. Koleżanka Oli uważa, że oskarżenia Anki wynikają z zazdrości o Daniela... Jerzy pokazuje Izabeli gotowy scenariusz, który popołudniu ma przekazać Radeckiemu. Zapewnia, że jej obecność nie będzie konieczna i może spokojnie udać się na umówione spotkanie z Krystyną. Dodaje, że uwagi znanego scenarzysty Nowińskiego okazały się zupełnie nieprzydatne. Izabela, po spotkaniu z Krystyną wraca do domu gdzie zastaje Igę wymieniającą z Jerzym uwagi na temat scenariusza. Konarska proponuje, aby główną rolę zagrała Danuta Stenka. Izabela krytykuje ten pomysł... Roman zapewnia Ewę, że w ciągu dnia znajdzie czas, aby pojechać z nią do hurtowni. Kiedy Agnieszka prosi go, aby pomógł jej uporać się ze złożeniem biurka, które kupiła właśnie Tamarze, Roman natychmiast się u niej zjawia. Hoffer skarży się Olszewskiej, że Ewa nieustannie ma do niego o coś pretensje. Agnieszka uświadamia mu, że prawdopodobnie jego żona czuje się zaniedbywana... Reżyserem odcinka jest Urszula Urbaniak.
/ Polska / inne
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2555 Logo TVN
Zuza oskarżona o zabójstwo? Narkoman Maciek umiera w szpitalu. Bogdan jest wścikły – nie może uwierzyć, że Joanna z Zuzą okłamywały policję. Berg prosi o pomoc Weronikę. Ta stwierdza, że sprawa wygląda bardzo źle. Zuza może zostać oskarżona o spowodowanie śmierci mężczyzny. Piękna Natalia złamie serce Zimińskiego? Halinka przekonuje Dankę, że Natalię trzeba zwolnić. Przestrzega, że obecność młodej, atrakcyjnej kobiety stanowi poważne zagrożenie dla ich małżeństw. Danka bagatelizuje problem. Zmienia jednak zdanie w momencie, kiedy niezapowiedzianie zjawia się w lokalu! Daniel zdradzi Łucję? Basia zamartwia się o syna i jego związek z Łucją. Smolny tłumaczy żonie, że nic tu nie można pomóc. Mimo to Krzysztof sugeruje Danielowi, żeby odwiedził ukochaną w Irlandii. Po południu w redakcji odbywa się impreza. Wieczorem zostają na niej już tylko Dominika i młody Brzozowski.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-09-29

11:55 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
REŻYSER - ROBERT WICHROWSKI Ewa i Borys kochają się namiętnie w jego mieszkaniu. Orłow wyznaje Ewie miłość od pierwszego wejrzenia. Jest zawiedziony, kiedy okazuje się, że Ewa nie zostanie u niego na noc. Rano Hoffer przeprasza żonę, że znowu ją zawiódł. Ona zapewnia, że nic się nie stało... Późnym wieczorem Danuta dzwoni na komendę. Dowiaduje się, że mąż został zatrzymany. Rano postanawia skontaktować się z Agnieszką w sprawie porady prawnej. Dzwoni do Ewy, która natychmiast zjawia się u Zimińskiej. Danuta mówi Ewie, że żałuje swojej łatwowierności w stosunku do Mariusza. Kuzynka stara się ją uspokoić - jeśli zajdzie taka potrzeba mogą z Romanem pożyczyć Zimińskim pieniądze... Dziedzicowi jest przykro, kiedy dowiaduje się, że Renata była u niego w szpitalu, ale jej nie wpuszczono. Zapewnia, że Marzena odwiozła go tylko do domu. Popołudniu u Dziedzica nieoczekiwanie zjawia się jego żona z Darią. Marzena, chcąc zatroszczyć się o Sławka proponuje, że ugotuje mu obiad... Rezyserem odcinka jest Robert Wichrowski.
/ Polska / inne
12:30 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Marek ma poczucie winy, że przez niego rodzina została bez grosza. Agnieszka oznajmia Zimińskim, że prokuratura nie znalazła podstaw do oskarżenia Marka. Widzi nawet szansę na odzyskanie pieniędzy, o ile policja w porę odnajdzie Pęczka... Maria przynosi z piwnicy stare pamiątki. Jej uwagę zwraca fakt, że na wielu dziecięcych rysunkach Weroniki widnieją postaci dwóch dziewczynek. Ziębowa pokazuje Weronice jej rysunki i ukochaną lalkę, którą Roztocka w dzieciństwie nazwała Alą. Weronika wyjaśnia Marii, że kobieta, która podaje się za jej siostrę ma na imię Alicja... Marta radzi ojcu, aby jak najszybciej porozmawiał z żoną. Ewa opowiada Agnieszce o romansie z Borysem. Wyznaje, że go kocha i chce z nim być. Agnieszka czuje, że sprawa jest poważna i musi porozmawiać z przyjaciółką. Telefonicznie informuje Romana, że Ewa zostanie u niej na noc… Reżyserem odcinka jest Robert Wichrowski.
/ Polska / inne

2017-10-02

11:55 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Olszewska radzi Ewie, aby dała sobie czas na podjęcie dojrzałej decyzji. Ewa wyznaje Borysowi, że nie potrafi zostawić wszystkiego, aby być z nim. Obawia się, że w rezultacie zostanie sama. Hoffer przyznaje Agnieszce rację - rzeczywiście zaniedbywał Ewę, oddalili się od siebie i zrozumiał, że trzeba to jakoś naprawić. Chciałby zabrać Ewę na wakacje tylko we dwoje. Agnieszka uważa, że to świetny pomysł... Maria podejrzewa, że Dziedzicowie próbują ocalić swój związek. Renata zapewnia ją, że niezależnie od planów Marzeny Sławek jest zdecydowany na rozwód. Daria, podczas obiadu u Ziębów, oznajmia, ze wraz z tatą i mamą jedzie w sobotę do babci - mamy Sławka. Dziedzic jest totalnie zaskoczony słowami córki... Alicja wyjaśnia Weronice, że jej przybrana matka dopiero na łożu śmierci wyznała jej, że jest adoptowanym dzieckiem i miała siostrę. Zależy jej na odszukaniu siostry ponieważ po śmierci matki i rozstaniu z mężem została zupełnie sama - była zbyt pochłonięta karierą zawodową, aby myśleć o dziecku... Reżyserem odcinka jest Robert Wichrowski.
/ Polska / inne
12:30 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Marek jest niezadowolony z przebiegu spotkania z ciotką Pęczka. Niestety niewiele dowiedział się od niej. Podejrzewa jednak, że ta kobieta wie, czym zajmuje się Mariusz. Zimiński ponownie umawia się z właścicielem zakładu. Dębek przeprasza za swoje wcześniejsze zachowanie - zrozumiał, że Zimiński jest jedną z ofiar, a nie oszustem. Mimo to nie zgadza się zwrócić Markowi pieniędzy... Rano Roman zaprasza Ewę na kolację do restauracji. Wychodząc razem do pracy spotykają Michała, który mówi im, że Borys wyjechał na Ukrainę. Ewa nie może się otrząsnąć po tej wiadomości. Kilkakrotnie próbuje skontaktować się z Borysem, ale bez skutku... Jerzy ze zniecierpliwieniem oczekuje wieści od Lecha Radeckiego. Podejrzewa, że producent nie przeczytał jeszcze scenariusza. Iga zaprasza Dudka i Brzozowską do siebie. Zaproszony jest też Radecki. Producent pojawia się w towarzystwie młodej kobiety. Mówi, że przeczytał scenariusz, który wydał mu się bardzo interesujący. Uważa jednak, że trzeba połączyć ambicje artystyczne z wymogami rynku... Daniel dowiaduje się, że rodzice Oli zostali oszukani. Jest mu bardzo przykro z tego powodu i zapewnia o swojej dyskrecji. Po chwili przychodzi Anka i przeprasza Olę za swoje zachowanie parę dni temu. Zależy jej, aby nie kończyły szkoły pokłócone. Daniel proponuje, aby razem poszli na dzień otwarty do jego liceum… Reżyserem odcinka jest Robert Wichrowski.
/ Polska / inne
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2556 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-10-03

11:55 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
U Kingi i Michała pojawia się lokaj producenta Skalskiego wraz z jego dziećmi. Konrad tłumaczy zaskoczonej Kindze, że jest agentem ich nowej niani Frani Maj i przedstawia im warunki, na jakich, ewentualnie, panna Maj zgodzi się zostać nianią Frania. Brzozowska jest oburzona wygórowanymi roszczeniami nowej niani. Natomiast Michał po obejrzeniu port folio Frani gotów jest zrobić wszystko byleby tylko panna Maj zgodziła się przyjąć posadę niani jego synka. Okazuje się jednak, że z jego winy Frania rezygnuje z pracy u Brzozowskich... Roman przypomina Marii o tysięcznym odcinku " Na Wspólnej". Ziębowa zapewnia, że pamięta i zacięciem poleruje statuetkę - główną nagrodę serialu "Na Wspólnej" w konkursie publiczności Telekamery za rok 2007. Nagle w barze pojawia się Jaś Fasola. Hoffer jest przekonany, że skądś zna tego gościa. Maria wyjaśnia mu, że ten mężczyzna często wpada do jadłodajni na pierogi. Roman idzie poszukać Ewy. Przed jej salonem spotyka kobietę, z czwórką dzieci łudząco, podobną do Żanety. Kobieta próbuje mu wyjaśnić, że nie jest osobą, za którą ją bierze. Nie mogąc odczepić się od niego ucieka do jadłodajni. Maria szaleje z radości widząc Żanetę. Wypytuje ją o Grzegorza i Manię. W między czasie w jadłodajni pojawiają się dwaj mężczyźni w czerni, którzy zachowują się dość dziwnie. Kobieta tłumaczy Marii, że ma na imię Hela i że nie zna Grzegorza i Manii. Ziębowa przekona, że Żaneta, zmuszona jest podawać fałszywe dane, leci do domu i oznajmia, że w jadłodajni jest żona Grzegorza. Hela korzysta z okazji i wraz z dziećmi ucieka ze Wspólnej. Podczas nieobecności Marii mężczyźni w czerni kradną statuetkę Telekamery i w pośpiechu opuszczają jadłodajnię. Na Wspólnej pojawia się Piotr Korzecki. Mówi Włodkowi, że szuka Grzegorza, który winny jest mu pieniądze. Zięba, udając, że dzwoni do syna, informuje Renatę i Sławka, że jakiś mężczyzna szuka Grześka. Dziedzic dzwoni po wsparcie grupy operacyjnej i wraz z Renatą natychmiast udają się na Wspólną. Proszą Włodka, aby za wszelką cenę zatrzymali tego mężczyznę. Ku ich zaskoczeniu na dziedzińcu spotykają komisarza Zawadę, który tłumaczy im, że w jadłodajni znajduje się bardzo groźny przestępca Ważka. Z pomocą policyjnej grupy operacyjnej udaje im się obezwładnić i aresztować...Piotra Korzeckiego. Zawada jest jednak dalej przekonany, że Korzecki to Ważka i odgraża się, że jeszcze się spotkają. Renata jest zachwycona spotkaniem z przystojnym adwokatem, który daje jej swoją wizytówkę. Po zakończonej akcji Ziębowie wraz z Renatą i Sławkiem wracają do jadłodajni. Maria z przerażeniem zauważa zniknięcie statuetki Telekamery i ...budzi się ze snu. Mąż uspokaja ją, że statuetka dalej znajduje się u nich w domu i że to był tylko zły sen. Do Ziębów przychodzi Hoffer. Szuka Ewy, bo sam nie lubi oglądać serialu "Na Wspólnej". Maria i Włodek proponują Romanowi, aby razem z nimi obejrzał ich ulubiony serial i włączają telewizor... Reżyserem odcinka jest Robert Wichrowski.
/ Polska / inne
12:30 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Rankiem u Dziedzica nieoczekiwanie zjawia się jego mama. Zastaje u syna Renatę. Sytuacja jest niezręczna i Renata szybko wychodzi tłumacząc się nawałem pracy. Mama Sławka uważa, że syn powinien starać się zapobiec rozpadowi małżeństwa. Sławek zapewnia ją, że prawie codziennie widuje córkę. Prosi też, aby nie próbowała na siłę godzić go z żoną... Zuza Wracając do domu jest śledzona przez Sylwka. Niby przypadkiem natykają się na siebie w drzwiach sklepu. Zuza jest zła i nie chce zgodzić się, żeby chłopak towarzyszył jej w dalszej drodze. Sylwek zapewnia, że nie musi obawiać się go. Przeszedłszy parę kroków upada . Wyjaśnia przerażonej Zuzie, że od czasu uderzenia w głowę ma krwiaka mózgu. Nie chciał mówić o tym wcześniej, aby Zuza nie miała wyrzutów sumienia... Filip dowiaduje się, że zleceniodawca zrezygnował z jego usług. Czuje się oszukany. Przypadkiem spotyka Reni, która namawia go na rozmowę. Jej zdaniem Filip nie powinien zajmować się szukaniem klientów i negocjacjami. Maks ma za złe Filipowi, że nie znalazł pewniejszego klienta i niepotrzebnie napracowali się nad projektem... Do Weroniki przychodzi Alicja. Podekscytowana pokazuje artykuł z archiwalnego numeru gazety bydgoskiej o śmierci ich rodziców. Namawia Weronikę, żeby bezzwłocznie udały się na policję wyjaśnić tę sprawę. Weronika chce wytłumaczyć Adamowi nieporozumienie z Borysem. Roztocki nie chce słuchać jej wyjaśnień. Weronika jest rozczarowana… Reżyserem odcinka jest Stanisław Kuźnik.
/ Polska / inne
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2557 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-10-04

11:55 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Roman próbuje namówić Ewę na wspólny wypad wieczorem. Prosi, aby pozwoliła mu naprawić swoje błędy. Ewa nie chce o niczym słyszeć. Popołudniu zjawia się u niej Igor i oznajmia, że właśnie udało mu się zdać ostatni egzamin i wkrótce rozpocznie w Stanach nowy etap życia. Ewa też ma mu coś do zakomunikowania - zamierza odejść od Romana i, po wyjeździe Igora, przenieść się do jego mieszkania... Kamil nie wierzy w chorobę Sylwka - uważa, że chłopak manipuluje Zuzą. Dzwoni do Marcina - kolegi ze szpitala, w którym po wypadku leczył się Sylwek. Prosi kolegę, aby popytał, w jakim stanie chłopak został wypisany ze szpitala.... Brzozowscy są zdenerwowani chorobą Franka. Lekarka podejrzewa początek infekcji, zapisuje małemu leki i radzi, aby rodzice zachowali spokój - wtedy dziecko szybciej dojdzie do zdrowia. Kinga martwi się, że synek nie przestaje płakać. Na szczęście po podaniu leków Franek uspokaja się i zasypia… Renata uważa, że matka Sławka powinna mieć czas na oswojenie się z nową sytuacją i dlatego nie chce spotkać się z nią w mieszkaniu narzeczonego. W porę udaje jej się wyjść. Krótko potem zjawia się pani Dziedzic. Próbuje jeszcze raz przekonać syna do zmiany zdania. Przywołuje trudne sytuacje z własnego małżeństwa, z których jednak państwu Dziedzic udało się wydźwignąć. Sławek mówi, że kocha Renatę i chce z nią być... Reżyserem odcinka jest Stanisław Kuźnik.
/ Polska / inne
12:30 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Sławek jest wściekły, że Marzena chce zabrać Darię za granicę. Wyznaje Renacie, że nie wyobraża sobie, aby mógł stracić kontakt z córką. Marzena spotyka się z Renatą. Mówi jej, że nie wyjedzie z Darią do Niemiec, jeśli Renata odejdzie od Sławka. Roman błaga Ewę, żeby powiedziała mu, jak może naprawić swój błąd. Ewa uważa, że jest już na to za późno. Kamil prosi ojca o wyjaśnienie sytuacji z Ewą. Roman usiłuje zbagatelizować sprawę - twierdzi, że za parę dni wszystko wróci do normy. Ewa mówi Agnieszce o swojej decyzji. Obawia się, że Roman może znowu zacząć pić… Filip stara się namówić Maksa, żeby przystali na propozycję współpracy z Reni. Zdobędą doświadczenie i wreszcie zaczną zarabiać. Maks, podczas służbowego spotkania z Reni ostentacyjnie okazuje swój brak zaangażowania… Weronika wyznaje Kindze, że odkąd pojawiła się Alicja, sprawa jej małżeńskich problemów zeszła na dalszy plan. Chciałaby, żeby Alicja okazała się jej siostrą, ale stara się zachować dystans. Alicja namawia Weronikę, żeby razem pojechały do urzędu odebrać akt urodzenia… Reżyserem odcinka jest Stanisław Kuźnik.
/ Polska / inne
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2558 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-10-05

11:55 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Danuta obawia się, że Marek pakuje się w kolejne problemy upierając się przy współpracy z Dębkiem. Uważa, że powinien raczej starać się jak najszybciej odzyskać pieniądze. Marek ma żonie za złe, że nie ma do niego zaufania… Oli nie podoba się, że rodzice starają się odsunąć ją od swoich problemów. Oznajmia mamie, że postanowiła w czasie wakacji podjąć pracę i w ten sposób im pomóc. Potrzebuje tylko ich zgody. Danuta uważa, że to nie jest konieczne... Marta nie może uwierzyć, że Ewa chce opuścić męża. Prosi ją, żeby dała ojcu jeszcze jedną szansę. Zapewnia, że Roman ją kocha i nie potrafi bez niej żyć. Ewa tłumaczy jej, że to nie jest wina Romana… Iga odwiedza Izabelę podczas nieobecności Jerzego. Obie zgadzają się co do tego, że pomysły Radeckiego są nie do przyjęcia. Ta zgodność poglądów ostatecznie przełamuje lody między nimi. Postanawiają, z Radeckim lub bez, doprowadzić projekt Dudka do realizacji… Reżyserem odcinka jest Stanisław Kuźnik.
/ Polska / inne
12:30 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Roman każe Ewie jak najszybciej wynieść się z jego domu. Ewa prosi syna, aby przygarnął ją do siebie. Igor i Kamil wciąż mają nadzieję, że kłopoty ich rodziców są przejściowe. Kamil wyjaśnia ojcu, że Ewa przeprowadza się do Igora i dlatego muszą zamieszkać razem, dopóki między nim a Ewą wszystko się nie ułoży. Roman zabrania synowi rozmawiać o Ewie… Alicja proponuje Weronice, aby spróbowały odnaleźć ludzi, którzy znali ich rodziców. Weronika przyznaje, że warto to zrobić. Roztocka dostaje z sądu list z terminem rozprawy rozwodowej. Dzwoni do męża, aby mu tym powiedzieć… Marek dowiaduje się od policjanta, że Pęczek wyczyścił wszystkie swoje konta. Nie wierzy, że Mariuszowi udało się wydać wszystkie pieniądze w tak krótkim czasie. Zimiński potwierdza tożsamość Pęczka na komisariacie. Mariusz tłumaczy Markowi, że nie miał zamiaru go oszukać… Sylwek zaczepia Zuzę przed uczelnią. Prosi ją, aby nie odwracała się od niego, ponieważ jest jedyną osobą, z którą może porozmawiać o swoich problemach. Zuza, pełna współczucia, postanawia go wysłuchać… Reżyserem odcinka jest Stanisław Kuźnik.
/ Polska / inne
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2559 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-10-06

11:55 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Roman prosi Ewę, aby zabrała resztę rzeczy z jego mieszkania. Ewa obiecuje załatwić to jak najszybciej. Hoffer próbuje dowiedzieć się od Agnieszki, kim jest mężczyzna, z którym jego żona ma romans... Ania z Olą, bardzo zdenerwowane, idą sprawdzić wyniki egzaminów. Ola jest zadowolona, gdy okazuje się, że uzyskana przez nią ilość punktów gwarantuje jej dostanie się do wymarzonego liceum. Natomiast Ania obawia się, że będzie musiała poszukać innej szkoły… Renata przychodzi porozmawiać ze Sławkiem. Okazuje się, że jest u niego Daria. Kiedy Sławek wychodzi na chwilę z domu, Daria mówi Renacie, że nie chce wyjeżdżać bez taty. Jest pewna, że tata pojechałby z nią i mamą do Niemiec, gdyby nie spotykał się z Renatą. Sylwek dzwoni do Zuzy. Ona zapewnia go, że nie zostawi go samego z problemami. Kamil wyrywa dziewczynie słuchawkę i grozi Sylwkowi, że będzie miał poważne problemy, jeśli nie odczepi się od jego dziewczyny… Danuta martwi się, że po opłaceniu wszystkich rachunków, niewiele zostanie na życie. Marek zaczyna doceniać to, że nie zrezygnował jednak z posady. Wybierając się na spotkanie z Dębkiem obiecuje żonie, że z czasem wyjdą na swoje. Danuta chce wierzyć, że Markowi w końcu się uda. Wieczorem Zimiński dowiaduje się, że Mariusz zmienił zeznania… Reżyserem odcinka jest Filip Zylber.
/ Polska / inne
12:30 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Żona Romana obawia się, że wyjaśniając Marcie, dlaczego odeszła od męża może stracić wszystkie bliskie osoby. Marta zapewnia ją, że tak się nigdy nie stanie i Ewa mówi jej w końcu, że zakochała się w kimś… Marek dowiaduje się na policji, że Pęczek został zwolniony z aresztu za kaucją. Postanowił współpracować i przyznał się do wszystkich oszustw, czym ostatecznie oczyścił Zimińskiego z podejrzeń. Wieczorem u Zimińskich zjawia się Pęczek. Prosi, aby pozwolili mu się wytłumaczyć i składa im propozycję nie do odrzucenia… Filip rozpoczyna nową pracę Szybko przekonuje się, że praca w agencji reklamowej to nie ciepła posadka. Reni poleca Filipowi zostać po godzinach i zaprasza na wieczorne spotkanie branżowe. Widząc, że Filip jak najszybciej chce się urwać z imprezy daje mu do zrozumienia, że musi zostać bo to jego "być albo nie być" w branży… Ance jest przykro, że nie dostanie się do tego samego liceum, co Ola. Obawia się, że popsują się jej stosunki z Danielem. Dziewczyny zastanawiają się nad wyborem pracy. Ania proponuje, aby posłały swoje zdjęcia do banku twarzy… Reżyserem odcinka jest Filip Zylber.
/ Polska / inne

2017-10-09

11:55 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Reni mówi Filipowi o gali agencji reklamowych, na którą postanowiła go zabrać. Daje mu do zrozumienia, że nie powinno go tam zabraknąć. Filip zamierza spędzić weekend z rodziną, ale obiecuje to przemyśleć… Borys, z drogi do Warszawy, dzwoni do Ewy. Mówi, że ją kocha i już wkrótce się spotkają. Chce jak najszybciej zobaczyć się z ukochaną i, mimo zmęczenia, nie przerywa podróży. Roman opowiada o swoich problemach na spotkaniu grupy terapeutycznej. Podobnie, jak jego bliscy, obawia się chwilami, że znowu zacznie pić. Dodaje, że chciałby dostać w swe ręce mężczyznę, który zabrał mu żonę… Izabela i Iga organizują spotkanie z Radeckim. Producent przyznaje się do swoich błędów i oczekuje, że Jerzy przyzna się do swoich. Dudek nie rozumie, o co mu chodzi. Radecki pokazuje Jerzemu egzemplarz scenariusza ze swoimi uwagami. Po zapoznaniu się z nimi, Jerzy nie ma wątpliwości, że nie dogada się z Radeckim… Roztocki dowiaduje się, że Weronika i Alicja zamierzają rozpocząć poszukiwania grobu rodziców. Radzi, aby najpierw udały się do urzędu miasta w Bydgoszczy. Roztoccy rozmawiają o czekającej ich rozprawie rozwodowej. Są zgodni, że żadne z nich nie będzie robiło problemów.. Reżyserem odcinka jest Filip Zylber.
/ Polska / inne
12:30 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Przed wyjazdem do Bydgoszczy Weronika wyznaje Adamowi, że bardzo jej zależy, aby odnaleźć tam ludzi, którzy znali jej rodziców. Adam życzy jej szczęścia, ale przestrzega, że to może nie być takie proste. Alicja i Weronika przeglądają księgi zgonów w bydgoskim urzędzie miasta. Wreszcie odnajdują w nich notatkę o śmierci swoich rodziców... Renata unika rozmowy ze Sławkiem. Wyjaśnia zaniepokojonej Marii, że postanowiła przestać spotykać się z nim, ponieważ nie chce rozbijać mu rodziny. Maria ma wątpliwości, czy córka postępuje słusznie… Igor zapewnia mamę, że nie ma do niej żalu. Przeciwnie - zależy mu na jej szczęściu i uważa, że postąpiła uczciwie wobec siebie i Romana. Hoffer prosi Ewę o rozmowę. Pyta ją, czy jest pewna, że chce rozwodu. Ewa potwierdza… Sylwek zaczepia Zuzę na ulicy. Dziewczyna nie ma zamiaru z nim rozmawiać, ale on zatrzymuje ją siłą. Mówi, że ją kocha i nigdy nie pozwoli odejść… Reżyserem odcinka jest Filip Zylber.
/ Polska / inne
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2560 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-10-10

11:55 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Stróż pracujący na cmentarzu daje Weronice i Alicji numer telefonu do mężczyzny, który od trzydziestu lat przychodzi na grób państwa Wilków. Niestety Gęsicki mówi im że to pomyłka. Już następnego dnia po powrocie do Warszawy siostry zastanawiają się, czy nie należałoby wrócić do Bydgoszczy, aby odnaleźć Gęsickiego… Lekarz badający Franka słyszy szmery w jego sercu i zleca badania. Zaniepokojony wynikami EKG przeprowadza badanie dodatkowe. Brzozowscy z wielkim niepokojem oczekują wyników… Izabela i Jerzy wybierają się na Mazury. Tuż przed wyjazdem oglądają w telewizji wywiad z Radeckim. Producent, w towarzystwie swojej młodej partnerki - Kasi, opowiada o pracach nad ekranizacją powieści Dudka. Przedstawia Kasię jako odtwórczynię głównej postaci i dodaje, że napisanie scenariusza powierzono Marcinowi Nowińskiemu. Jerzy wściekły natychmiast jedzie rozmówić się z Radeckim. Nie zważając na obecność kamery wszczyna awanturę… Reżyserem odcinka jest Filip Zylber.
/ Polska / inne
12:30 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Kinga i Michał dowiadują się, że ich synek jak najszybciej musi przejść poważną operację. Zdenerwowana Brzozowska nie chce zgodzić się na operację. Natomiast jej mąż żąda dodatkowych konsultacji lekarskich... Ewa cały czas czeka na telefon od Borysa. Igor pociesza ją, że niektórzy faceci tak mają, że przez jakiś czas nie dają znaku życia. Ona jednak podejrzewa, że Orłow zrezygnował z niej na dobre... Agnieszka idzie z Tamarą na egzamin do szkoły muzycznej. Bardzo przejęta tym faktem próbuje pocieszyć swoją podopieczną, że wszystko będzie dobrze. Przed szkołą muzyczną poznaje pana Rafała, który okazuje się być nauczycielem Tamary... Reżyserem odcinka jest Robert Wichrowski.
/ Polska / inne
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2561 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-10-11

11:55 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Tuż przed operacją Franka jego ojciec oddaje krew. Michał dowiaduje się, że to niemożliwe, aby to on był ojcem Frania ponieważ ma grupę krwi 0... Jerzy nie może opędzić się od dziennikarzy. Ku jego zaskoczeniu jego wydawca uważa, że bójka z Radeckim to był doskonały chwyt marketingowy... Daniel robi sesję zdjęciową Oli i Ani. Mają nadzieję, że dzięki temu dziewczęta dostaną pracę w banku twarzy... Reżyserem odcinka jest Robert Wichrowski.
/ Polska / inne
12:30 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Michał jest przekonany, że to nie on jest ojcem Frania. Andrzej mówi mu, że jeśli naprawdę mu zależy aby dowiedzieć się czy jest ojcem swojego dziecka może zrobić testy DNA... Danuta decyduje się pożyczyć pieniądze od Ewy. Kiedy kuzynka mówi jej, że odeszła od Romana, Zimińska próbuje przekonać ją do zmiany decyzji... Żona Sławka dzwoni do Renaty i informuje ją, że wraz z mężem i Darią wybierają się nad może. Maria próbuje pocieszyć załamaną Renatę, że dobrze zrobiła odchodząc od Sławka, bo inaczej Marzena zamieniłaby jej życie w piekło... Reżyserem odcinka jest Robert Wichrowski.
/ Polska / inne
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2562 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-10-12

11:55 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Sławek dowiaduje się od Marii, że jego żona kłamie i intryguje. Wkurzony mówi Marzenie, że nigdy już nie będą razem i żąda, aby przestała nachodzić Renatę... Agnieszka spotyka się z nauczycielem muzyki, żeby oddać mu nuty, które przed wyjazdem zostawiła Tamara. Rafał bardzo dziękuje Olszewskiej i proponuje wspólny spacer... Weronika jest przekonana że to z jej winy Adam zaczął szukać szczęścia w ramionach innej kobiety. Niespodziewanie pojawia się u niej Adam i raz jeszcze prosi żonę, aby zrezygnowała z rozwodu... Reżyserem odcinka jest Robert Wichrowski.
/ Polska / inne
12:30 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Marta jest zaskoczona, kiedy okazuje się, że do Kazimierza jedzie tylko Filip i jego przełożona. Reni proponuje Filipowi, aby podczas służbowego wyjazdu zapewnili sobie jakieś dodatkowe atrakcje... Roman dostaje wiadomość, że Borys miał wypadek. Hoffer obiecuje, że postara się znaleźć namiary do kogoś z rodziny Orłowa... Weronika i Alicja jadą do Bydgoszczy, aby zapoznać się z aktami dotyczącymi zgonu ich rodziców. Mają nadzieję, że w ten sposób odnajdą kogoś, kto znał państwa Wilków... Pęczek zaczepia Zimińskiego przed domem. Jest na niego wściekły, że przysporzył mu kłopotów odnosząc pieniądze na policję. Próbuje ośmieszyć Marka, ale Zimiński uważa, że postąpił właściwie... Ola i Ania są bardzo podekscytowane, kiedy dowiadują się, że będą grały epizody. W trakcie realizacji programu okazuje się, że dziewczyna grająca główną rolę nie spełnia oczekiwań realizatorów... Reżyserem odcinka jest Robert Wichrowski.
/ Polska / inne
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2563 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-10-13

11:55 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Alicja jest zła, że człowiek, przez którego zginęli jej rodzice nie ma odwagi nawet z nią porozmawiać. Weronika stara się zrozumieć Gęsickiego - to, co się stało zniszczyło również jego życie. Uważa też, że powinny nadal starać się z nim skontaktować, ponieważ to jedyny człowiek, który mógłby opowiedzieć im coś o rodzicach.... Ewa uważa, że Igor nie powinien odkładać swojego wyjazdu do Stanów. Przekonuje go, że powinien pomyśleć o swojej dziewczynie, która na pewno bardzo za nim tęskni. Zapewnia, że sama poradzi sobie w tym trudnym okresie - ma tu przecież znajomych i pracę... Dudek w tajemnicy przed Izabelą umawia się na spotkanie z Radeckim w celu omówienia ostatnich zmian w scenariuszu. Ku jego zaskoczeniu na spotkaniu w restauracji zjawia się również Kasia, która pragnie osobiście porozmawiać z nim o swojej roli... Reżyserem odcinka jest Marcin Krzyształowicz.
/ Polska / inne
12:30 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Filip postanawia spędzić wolny dzień z rodziną. Wychodząc z domu Konarscy spotykają zdenerwowaną Reni. Okazuje się, że zleceniodawca przesunął termin prezentacji projektów i Filip, jako autor, musi być przy tym obecny... Krystyna oburzona pokazuje Izabeli artykuł ze zdjęciem Jerzego w towarzystwie młodej kobiety. Izabela jest wściekła na swojego narzeczonego, że nie powiedział jej o spotkaniu z Radeckim i...Kasią… Alicja i Weronika pełne obaw udają się na spotkanie z Gęsickim. Alicja początkowo z trudem opanowuje swoje rozgoryczenie i robi Gęsickiemu ostre wyrzuty... Reżyserem odcinka jest Marcin Krzyształowicz.
/ Polska / inne

2017-10-16

11:55 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Matka Ewy niespodziewanie zjawia się na Wspólnej. Od razu wyczuwa, że między Ewą a Romanem coś się stało i prosi o wyjaśnienia. Hoffer uważa, że powinna najpierw porozmawiać z Ewą... Alicja zapewnia Weronikę, że dla niej zawsze pozostanie siostrą. Jest jej przykro, że tak nalegała na spotkanie ze znajomym rodziców. Oferuje swoją pomoc, gdyby Weronika zechciała poszukać swojej prawdziwej rodziny... Zimiński spotyka się z Dębkiem. Wyjaśnia mu, że ma problemy finansowe, które uniemożliwiają mu wywiązywanie się ze wszystkich zobowiązań jako wspólnika. Proponuje, żeby na jakiś czas przystopowali prace nad rozkręcaniem interesu... Reżyserem odcinka jest Marcin Krzyształowicz.
/ Polska / inne
12:30 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Stan Franka jest na tyle dobry, aby niebawem mógł wrócić do domu. Kinga jest bardzo szczęśliwa i snuje plany na przyszłość… Irena stara się przekonać córkę do powrotu do męża. Ewa tłumaczy jej, że nie chce być z Romanem wyłącznie ze strachu przed samotnością… Danuta proponuje Oli wyjazd z nią na kolonie. Ola nie chce o tym słyszeć, bo w każdej chwili może otrzymać nowe propozycje ze swojej agencji... Reżyserem odcinka jest Marcin Krzyształowicz.
/ Polska / inne
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2564 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-10-17

11:55 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Ewa i Borys przeżywają upojne chwile. Orłow zapewnia ukochaną, że nigdy jej nie opuści i już zawsze będą razem… Roztocka wybiera się na rozprawę rozwodową. Adam jednak nie zjawia się w sądzie Zdenerwowana Weronika próbuje skontaktować się z nim… Michał nie może pogodzić się z tym, że został zdradzony i oszukany. Podejrzewa, że Kinga dopuściła się zdrady, ponieważ długi czas nie mogli mieć dziecka… Kami jest zdenerwowany, że ojciec nie wrócił na noc do domu a także nie pojawił się w pracy. Boi się, że Roman znowu zaczął pić… Reżyserem odcinka jest Marcin Krzyształowicz.
/ Polska / inne
12:30 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Hoffer wreszcie wraca do domu. Na wymówki zdenerwowanego jego zniknięciem Kamila odpowiada arogancko i zamyka się w swoim pokoju… Adam, po rozmowie z lekarzem oznajmia Weronice i Róży, że stan ojca jest ciężki, ale stabilny. Roztocki jest żonie wdzięczny, że zjawiła się w szpitalu - wie, że dla jego ojca to bardzo ważne... Ewa martwi się, że Roman przez nią cierpi. Borys stara się pocieszyć ją, zapewniając o swojej miłości. Ona proponuje Borysowi, aby z nią zamieszkał… Sławek i Marzena dostają rozwód. Dziedzic zapewnia byłą żonę, że nie żałuje chwil spędzonych z nią i ma nadzieję, że nadal pozostaną przyjaciółmi. Reżyserem odcinka jest Urszula Urbaniak.
/ Polska / inne
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2565 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-10-18

11:55 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Sławek przeprasza Renatę za przykrości, na jakie była narażona. Prosi ją, żeby z nim zamieszkała… Ewa boi się, że zostanie odrzucona przez wszystkich przyjaciół. Borys próbuje ją uspokoić i przekonać, że przyjaciele z czasem zrozumieją jej wybór… Antosia z wielkim przejęciem czeka na Adama, który ma odwieźć ją i Weronikę do dziadka do szpitala. Niestety nie udaje jej się zobaczyć z panem Roztockim… Reżyserem odcinka jest Urszula Urbaniak.
/ Polska / inne
12:30 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Borys wręcza Ewie pierścionek zaręczynowy. Wzruszenie miesza się u Ewy z poczuciem, że wszystko dzieje się zbyt szybko… Weronika ponownie zaprasza Adama do siebie. Roztocki nie jest zachwycony jej propozycją… Zuza zostaje zaatakowana przez Sylwka. Chłopak obezwładnia Zuzę gazem paraliżującym i wsadza ją do samochodu… Reżyserem odcinka jest Urszula Urbaniak.
/ Polska / inne
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2566 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-10-19

11:55 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Kamil dowiaduje się, że Zuza nie nocowała u ciotki. Sądząc, że został oszukany udaje się do Sylwka. Kobieta mieszkająca obok mówi mu, że Sylwek wyjechał… Ola czuje się nie w porządku w stosunku do Ani. Postanawia jak najszybciej przeprowadzić poważną rozmowę z Danielem… Kinga nie może zrozumieć oschłości Michała. Zwierza się ze swoich problemów Basi. Ona stara się uspokoić przyjaciółkę, ale dla niej również zachowanie szwagra jest dość zagadkowe… Reżyserem odcinka jest Urszula Urbaniak.
/ Polska / inne
12:30 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Kinga, nie mogąc znieść sytuacji we własnym domu, postanawia wyjechać z synkiem do rodziców. Lekarz odbierający poród Franka pokazuje Brzozowskiemu wyniki badań, z których jasno wynika, że chłopiec urodził się z tą samą grupą krwi, co Michał… Kamil zdobywa adres domku letniskowego Sylwka. Po długich poszukiwaniach młody Hoffer i Roman odnajdują właściwe miejsce. Na werandzie domku uderza ich silny zapach gazu… Konarska prosi Dudka, aby zdradził, kto zagra główną rolę w ekranizacji jego powieści. Jest zaskoczona, kiedy poznaje nazwisko gwiazdy, która dotąd kojarzyła się z komercyjnymi produkcjami… Reżyserem odcinka jest Urszula Urbaniak.
/ Polska / inne
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2567 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-10-20

11:55 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Zuza, po odzyskaniu przytomności, próbuje przypomnieć sobie, co się stało. Jest poruszona, kiedy dowiaduje się, że Sylwek próbował otruć siebie i ją… Michał jedzie do teściów po Kingę. Ona jednak nie może pogodzić się z tym, że została oskarżona o zdradę… Anka wyrzuca Oli, że przez nią rozstała się ze swoim chłopakiem. Ola prosi Daniela, żeby wytłumaczył Ani, że ona nie ma nic wspólnego z ich rozstaniem… Reżyserem odcinka jest Urszula Urbaniak.
/ Polska / inne
12:30 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Polska inne

2017-10-23

11:55 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Polska inne
12:30 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Polska inne
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2568 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-10-24

11:55 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Adam zjawia się w sądzie tuż przed rozprawą rozwodową. Roztocka bez przekonania wchodzi na salę sądową. Kiedy sędzina pyta ją czy podtrzymuje pozew o rozwód, Weronika długo się zastanawia… Michał nie może się pogodzić z tym, że pracownicy szpitala nie robią nic, aby odnaleźć Bognę Rzecką. Kinga ma do niego żal, że zachowuje się tak, jakby los Franka w ogóle go nie obchodził… Filip prosi swoją szefową, aby zatrudniła go przy nowym projekcie. Reni jest mile zaskoczona jego zaangażowaniem. Ostrzega jednak, że będzie musiał bez reszty poświęcić się pracy…
/ Polska / inne
12:30 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Bogna Rzecka wraz z synkiem Brzozowskich przychodzi do Kingi i Michała. Tłumaczy, że długo nie mogła pogodzić się z tym, że będzie musiała rozstać się z Ignasiem. Zamierza jak najszybciej odebrać od nich jej synka i nie chce więcej spotykać się z nimi… Bogna Rzecka wraz z synkiem Brzozowskich przychodzi do Kingi i Michała. Tłumaczy, że długo nie mogła pogodzić się z tym, że będzie musiała rozstać się z Ignasiem. Zamierza jak najszybciej odebrać od nich jej synka i nie chce więcej spotykać się z nimi… Ola bierze udział w zdjęciach do reklamy. Marek, nie chcąc zostawiać córki bez opieki bierze sobie wolne w pracy i towarzyszy Oli na planie zdjęciowym. Asystent reżysera daje mu jasno do rozumienia, że jego obecność na planie jest niepożądana… Ola bierze udział w zdjęciach do reklamy. Marek, nie chcąc zostawiać córki bez opieki bierze sobie wolne w pracy i towarzyszy Oli na planie zdjęciowym. Asystent reżysera daje mu jasno do zrozumienia, że jego obecność na planie jest niepożądana…
/ Polska / inne
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2569 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-10-25

11:55 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
U Ziębów niespodziewanie pojawia się Sławek z zapłakaną Renatą. Z przykrością oznajmia Marii i Włodkowi, że ma dla nich złą wiadomość... Brzozowscy i Bogna wybierają się do szpitala dopełnić formalności dotyczących zamiany ich dzieci. Rzecka uważa, że szpital powinien wypłacić im odszkodowanie za tą fatalną pomyłkę… Zuza dowiaduje się, że Sylwek może niedługo wyjść na wolność. Chce jak najszybciej wyjechać do Szwecji. Marta tłumaczy jej, że nie powinna uciekać i całe życie żyć w strachu przed Sylwkiem…
/ Polska / inne
12:30 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Polska inne
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2570 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-10-26

11:55 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Polska inne
12:30 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Polska inne
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2571 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-10-27

11:55 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Polska inne
12:30 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Polska inne

2017-10-30

11:55 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Polska inne
12:30 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Polska inne
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2572 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-10-31

11:55 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Igor wyznaje Kamilowi, że zakochał się w Mai. Dodaje, że związek z Paulą uważa już za skończony. Tymczasem Maja wybiera się z Igą na lotnisko. Wyznaje Konarskiej, że chciałaby zostać w Polsce jeszcze kilka dni… Danuta dzień wcześniej wraca z wyjazdu. Zaprasza swojego nowo zapoznanego kolegę -nauczyciela wuefu, na herbatę. Zimińska skarży się na ból w plecach. Kiedy Zbyszek wykonuje jej fachowy masaż, przychodzi Marek... Krystyna uważa, że Izabela niepotrzebnie boi się zaakceptować przemijanie. Zostawia jej kilka broszur dotyczących menopauzy i wizytówkę do specjalisty…
/ Polska / inne
12:30 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Igor mówi Kamilowi, że rozstał się z Paulą i nie wraca już do Stanów. Przyjaciel radzi mu, aby przestał ustawiać swoje życie pod swoje dziewczyny… Ola spotyka się w nowej szkole z nieprzychylnym przyjęciem. Mówi Danielowi, że czuła się zignorowana przez inne uczennice. Daniel pociesza ją mówiąc, że dla niego początki w liceum również były trudne… Michał zdenerwowany pokazuje żonie gazetę z artykułem o zamianie dzieci. Kinga jest poruszona, kiedy czyta o złej sytuacji materialnej rodziców Franka…
/ Polska / inne
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2573 Logo TVN
Polska serial obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji oraz obsady pozycji Na Wspólnej. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Na Wspólnej w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisja w stacjach

Pozycję można obejrzeć w:

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info