Reklama

Na Wspólnej godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Na Wspólnej

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Na Wspólnej będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-18

20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2715 Logo TVN
Natalia pod kołami rozpędzonego auta! Danka ostrzega matkę Jurka, żeby uważała na syna – wg niej wpadł w nieodpowiednie towarzystwo. Tymczasem Marek coraz lepiej rozumie się z Natalią, między nimi w końcu pojawia się uczucie! Ale los chyba chce ukarać Zimińskiego. Staś przerażony – jego mama ma atak szału! Staś bardzo tęskni za mamą. Prosi ojca, żeby odwiedzili ją w szpitalu. Olga na początku zachowuje się spokojnie – bawi się z synkiem. Kiedy jednak Robert sugeruje, że muszą już iść, Olga nie chce puścić dziecka! Tadeusiak próbuje odebrać Stasia – matka wpada w szał! Cieślik znowu awansuje dzięki Patrycji - jest z nią coraz bliżej. Pod opieką Patrycji Cieślik wydobywa się z kłopotów wizerunkowych – senator Krupski proponuje mu ponowne objęcie stanowiska przewodniczącego komisji! Patrycja triumfuje i stara się zbliżyć do Damiana. A co na to wszystko Monika?
/ Polska / serial obyczajowy

2018-07-19

11:30 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1392 Logo TVN Fabuła
„Na Wspólnej” wraca odmienione po wakacyjnej przerwie. Jerzy Schejbal, Magdalena Wójcik, Dominika Figurska, Dorota Chotecka i Maria Niklińska to zaledwie kilkoro aktorów z długiej listy gwiazd, które zobaczymy w nowym sezonie serialu. Ich pojawienie się to zapowiedź dużych zmian jakie szykują się w życiu mieszkańców Wspólnej. Zmian, które zaskoczą wszystkich!
/ Polska / serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1393 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
Reklama
20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2716 Logo TVN
Natalia nie żyje! U Marka zjawia się policja. Funkcjonariusze informują Zimińskiego, że Natalia zginęła na przejściu dla pieszych. Do Marka nie dociera to, co słyszy! Twierdzi, że to jakieś nieporozumienie. Oszalały z rozpaczy patrzy na płaczącego Szymonka. Norbert nie wie, co czeka go w walce o Klarę… Norbert walczy o Klarę – chce, żeby pojechała na zawody sportowe. Owczarek musi przekonać polonistkę, która się na to nie zgadza. Młody nauczyciel nie wie jednak, że prawdziwym problemem jest uzależniony od alkoholu ojciec Klary! Do Moniki dociera, że Patrycja jest dla niej ogromnym zagrożeniem! Damian wraca pijany z bankietu, na którym był z Patrycją. Wściekła Monika robi mu awanturę – więcej czasu spędza ze swoją menadżerką, niż z nią! Cieślik nie rozumie, o co jej chodzi. Monika postanawia działać…
/ Polska / serial obyczajowy

2018-07-20

11:30 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1394 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1395 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy

2018-07-23

20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2717 Logo TVN
Marta wyznaje Olafowi, że Marcin ją zgwałcił! Marta - oglądając zdjęcia synka z pobytu w Krakowie - zauważa na nich Marcina. Jest w szoku! Dociera do niej, że gwałciciel zwolnił Olafa ze strachu, że prawda wyjdzie na jaw. Konarska już wie, że musi powiedzieć prawdę ukochanemu. Co zrobi Kubicki? Po śmierci Natalii Danka chce być przy Marku? Zimiński jest kompletnie rozbity po śmierci Natalii i zupełnie nie radzi sobie z maleńkim synkiem. Tymczasem Danką potężnie wstrząsnęła wiadomość o tej tragedii – wyobraża sobie, co przeżywa jej były mąż. Jest tak przejęta, że zupełnie zapomina o umówionym spotkaniu z Januszem! Darek blisko Anety – co na to Kasia? Po śmierci milionera – wuja Anety – Darkowi udaje się zaskarbić wdzięczność dziewczyny. Aneta odwiedza Żbika, a ten uczciwie mówi jej, że spotyka się z Kasią – jednak niezbyt pochlebnie wyraża się o niej. W co gra Darek?
/ Polska / serial obyczajowy

2018-07-24

11:30 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1396 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1397 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2718 Logo TVN
Marta chce spotkać się ze swoim gwałcicielem? Olaf - po tym jak rozmówił się z Marcinem - obiecuje ukochanej, że jej oprawca będzie się trzymał od niej z daleka. Ale dla Marty to za mało. Konarska przychodzi wieczorem pod dom Marcina! Czy Sandra i Klara zawalczą o siebie? Sandra po raz pierwszy zaśpiewa dziś w klubie Miłosza. Czy ten występ nie przywróci bolesnych wspomnień o Michelu? Tymczasem Norbert jest cały w nerwach - Klara startuje na międzyszkolnych zawodach. Jak Klara poradzi sobie z emocjami? Czy zwycięży? Wojtek marzy o powrocie do pracy - a o czym marzy Mania? Wojtek zdaje dziś egzamin teoretyczny na prawo jazdy – czy uda mu się odzyskać pracę instruktora jazdy? Tymczasem Żaneta dowiaduje się, że dzieciaki ze szkoły Mani bawią się w niebezpieczne wyzwania. Szulcowa przeprowadza z córką poważną rozmowę i upewnia się, czy Mania - wbrew zakazom - nie założyła sobie konta w Internecie.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-07-25

11:30 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1398 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1399 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2719 Logo TVN
Robert straci prawa do opieki nad synem! Weronika otrzymuje opinię biegłego psychiatry o stanie zdrowia Olgi. Tymczasem ciocia Nina przekonuje Stasia, że jego mama trafiła do szpitala przez tatę. Daje chłopcu list od Olgi. Jest on przyczyną poważnej awantury między Robertem a synkiem. Zapłakanego Stasia zastaje w domu kurator sądowy. Syn Smolnego chce wyjść na prostą – ale pokusy czyhają! Przemek postanowił poważnie wziąć się do pracy. Krzysztof wreszcie jest zadowolony z syna. Ale do Polski wraca Paula. Była dziewczyna Przemka jest modelką i zaprasza go na imprezę. Czy młody Smolny wytrwa w swoim postanowieniu? Darek zawalczy o Anetę kosztem Kasi? Aneta została jedyną spadkobierczynią wielkiej fortuny zmarłego wuja. Teraz kobieta musi zdecydować o swojej przyszłości. Rozpatruje propozycję Olszewskiej i Darka! Żbik czuje, że musi oczyścić dla niej swoje życie – czyżby chciał pozbyć się Kasi?
/ Polska / serial obyczajowy

2018-07-26

11:30 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1400 Logo TVN Fabuła
„Na Wspólnej” wraca odmienione po wakacyjnej przerwie. Jerzy Schejbal, Magdalena Wójcik, Dominika Figurska, Dorota Chotecka i Maria Niklińska to zaledwie kilkoro aktorów z długiej listy gwiazd, które zobaczymy w nowym sezonie serialu. Ich pojawienie się to zapowiedź dużych zmian jakie szykują się w życiu mieszkańców Wspólnej. Zmian, które zaskoczą wszystkich! Marta przyznaje się Kamilowi i Zuzie, że zdradziła Filipa! To dlatego wyrzucił ją z mieszkania. Konarskiej w końcu udaje się dodzwonić do męża. Blaga go, by pozwolił jej zobaczyć się z synkiem… Czy Filip będzie się mścił na Marcie kosztem dziecka? Danka pyta męża, co sądzi o niefortunnych oświadczynach Czubaka. Marek przyznaje, że Gosia miała prawo poczuć się urażona tym, że Piotr nie uprzedził jej o swoich zamiarach. Tymczasem Piotr kaja się przed Gosią, by wybaczyła mu wczorajszą "niespodziankę". Czy młoda Zimińska przyjmie przeprosiny i oświadczyny Piotra? Sebastian dopytuje się, czy Roztoccy przemyśleli już jego propozycję zabrania Antosi na kilka dni do jego matki. Weronika uświadamia Petrusowi, że oboje z Adamem nigdy nie zgodzą się na to… Sebastian nie odpuszcza. Przekonuje, że najwyższy czas by Antosia dowiedziała się, kto jest jej biologicznym ojcem!
/ Polska / serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1401 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
Reklama
20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2720 Logo TVN
Syn Smolnego zabił kolegę? Przemek nie chce złamać ojcowskiego zakazu, jednak robi to kiedy Paula prosi go, by przyjechał na imprezę. Tam - jako jedyny trzeźwy - wsiada za kierownicę i jedzie wraz z kolegami po alkohol. Nagle traci panowanie nad kierownicą! Auto wypada z drogi - jeden z chłopaków jest nieprzytomny i zalany krwią. Roman i Antoni biją się o Alicję! Antoni wybiera się na randkę z Alicją - Hoffer jest wyraźnie zdenerwowany tym faktem. Od słowa do słowa dochodzi do bijatyki między braćmi! Czy Roman chce rzucić Honoratę? Czy Wojtek odzyska prawo jazdy? Wojtek nie może się doczekać, żeby wreszcie usiąść za kółkiem – dziś ma egzamin z jazdy. Szulc jest w świetnym humorze i bardzo pewny siebie. Egzaminatorowi wyraźnie działa to na nerwy. Tymczasem Żaneta odkrywa, że Mania ją oszukała – ma swój profil na portalu w Internecie i uważa, że jest to jej niezbędne do życia!
/ Polska / serial obyczajowy

2018-07-27

11:30 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1402 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1403 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy

2018-07-30

20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2721 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2018-07-31

11:30 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1404 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1405 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2722 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2018-08-01

11:30 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1406 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1407 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2723 Logo TVN
Marta znowu pije!!! Marta spotyka się z żoną Marcina – człowieka, który kiedyś ją zgwałcił. Chce powiedzieć kobiecie, kim tak naprawdę jest jej mąż. Niespodziewanie, żona Marcina bardzo ostro atakuje Konarską! Dla Marty to straszny cios… Sięga po jedyny ratunek, który zna – alkohol!!! Darek oświadcza się Anecie – jej reakcja jest szokująca!!! Kasia budzi się na potężnym kacu. Joanna uświadamia jej, że alkohol nie rozwiąże jej problemów sercowych z Darkiem. Tymczasem Żbik… oświadcza się Anecie! Jej reakcja zbija go z nóg… Wojtek boi się, że nigdy nie zda prawa jazdy a Żaneta poważnie martwi się o Manię… Wojtek ćwiczy z Mirem jazdę przed egzaminem. Kolega uświadamia mu, że ma mnóstwo nieprawidłowych nawyków… Tymczasem Żaneta jest zaniepokojona - Mania coraz bardziej wsiąka w portale społecznościowe!
/ Polska / serial obyczajowy

2018-08-02

11:30 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1408 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1409 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2724 Logo TVN
Robert kłamliwie oskarżony przez Olgę – czy sąd odbierze mu prawa do syna?! Robert bardzo się denerwuje - dziś rozprawa w sądzie, która może zdecydować, czy będzie miał kontakt z synem. Niespodziewanie w sądzie zjawia się Olga. Była żona - wspólnie z siostrą - kłamliwie oskarżają Tadeusiaka! Czy Robert straci prawa do Stasia?! Marek nie może pójść pogrzeb Natalii a Danka ma poważny problem w szkole! Marek wybiera się na pogrzeb Natalii – ale nie ma z kim zostawić dziecka. Prosi o pomoc Gosię… Tymczasem Danka widzi, jak jeden z jej uczniów traci przytomnoś. Zimińska podejrzewa, że w szkole pojawiły się narkotyki! Wojtek chce uciec z egzaminu! Wojtek zjawia się na powtórnym egzaminie na prawo jazdy. Kiedy widzi, że ma go egzaminować instruktor, który go poprzednio oblał – chce uciekać! Tymczasem Mania na portalu społecznościowym walczy z Jankiem, kolegą ze szkoły. Chłopak bardzo obraźliwie komentuje jej wpisy…
/ Polska / serial obyczajowy

2018-08-03

11:30 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1410 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1411 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
Reklama

2018-08-06

20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2725 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2018-08-07

11:30 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1412 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1413 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2726 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2018-08-08

11:30 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1414 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1415 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2727 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2018-08-09

11:30 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1416 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1417 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2728 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2018-08-10

11:30 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1418 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1419 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy

2018-08-13

20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2729 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2018-08-14

11:30 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1420 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1421 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy

2018-08-16

11:30 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1422 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1423 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy

2018-08-17

11:30 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1424 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1425 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy

2018-08-20

11:30 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1426 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1427 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2730 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2018-08-21

11:30 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1428 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1429 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2731 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2018-08-22

11:30 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1430 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1431 Logo TVN Fabuła
„Na Wspólnej” wraca odmienione po wakacyjnej przerwie. Jerzy Schejbal, Magdalena Wójcik, Dominika Figurska, Dorota Chotecka i Maria Niklińska to zaledwie kilkoro aktorów z długiej listy gwiazd, które zobaczymy w nowym sezonie serialu. Ich pojawienie się to zapowiedź dużych zmian jakie szykują się w życiu mieszkańców Wspólnej. Zmian, które zaskoczą wszystkich! Sławek odchodzi od Renaty! Kraszewska błaga narzeczonego o rozmowę - niech jej wytłumaczy, dlaczego?! Jednak Dziedzic na histeryczną próbę zatrzymania go reaguje ostro - mówi Renacie, że jej nie kocha! Kraszewska zostaje sama i wybucha płaczem… Córka Dudka znowu jest w kiepskim nastroju. Jerzy nie ma pojęcia, jak pocieszyć Edytę! Jego starania tylko ją rozdrażniają… Na szczęście jest Szalej, który jak zwykle potrafi poprawić Edycie humor! Iza jest przypadkowym świadkiem tego, jak przyjaźń pomiędzy Szalejem i Edytą niebezpiecznie się zacieśnia… Kinga z Michałem i Ignasiem wracają z wakacji na Krecie. W chwilę po powrocie rozdzwania się telefon Michała - to Laura, z prośbą o pilne spotkanie! Okazuje się, że ma dla Brzozowskiego propozycję bardzo intratnej inwestycji! Według niej to może być jego życiowy interes! Co na to Kinga?
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2732 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2018-08-23

11:30 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1432 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1433 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2733 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2018-08-24

11:30 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1434 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1435 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy

2018-08-27

20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2734 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2018-08-28

11:30 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1436 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1437 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2735 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2018-08-29

11:30 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1438 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1439 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2736 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2018-08-30

11:30 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1440 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1441 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2737 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2018-08-31

11:30 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1442 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej, sez. 9, odc. 1443 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Na Wspólnej. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Na Wspólnej w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Na Wspólnej.

Emisja w stacjach

Na Wspólnej można obejrzeć w:

Emisje w: TVN, TVN Fabuła

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info