Na Wspólnej godziny emisji w telewizji, obsada, gdzie i kiedy obejrzeć

Najbliższe emisje

Emisja Na Wspólnej będzie miała miejsce:

2017-06-22

20:15 Trwa...  Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2499 Logo TVN
Rozprawa rozwodowa Ziębów - czy to koniec ich małżeństwa? Dziś dzień rozprawy rozwodowej Ziębów. Załamana Maria prosi o wsparcie Monikę i Żanetę. Włodek szuka pomocy w alkoholu. Przed rozprawą Weronika po raz ostatni prosi Ziębę, by wycofał powództwo. Włodek się jednak nie zgadza. Mikołaj pobity - rodzina każe mu skończyć z hazardem! Mikołaj znowu wygrywa dużą sumę w pokera. Ale tym razem przegrany nie wytrzymuje – zarzuca Leśniewskiemu oszustwo i uderza go w twarz! Widząc pobitego syna, Honorata kategorycznie żąda, by Mikołaj zerwał z hazardem a Roman grozi, że jeśli tego nie zrobi, wyrzuci go ze swojego mieszkania… Olaf załamany - przez fałszywe oskarżenia traci pracę! Olaf spotyka się z Aldoną. Tłumaczy szefowej, że jest fałszywie oskarżony. W odpowiedzi Aldona zwalnia go z pracy! Kubicki jest załamany. Tymczasem Igor dostaje od nieznanego nadawcy maila z fragmentem filmiku nagranego komórką. Jest na nim moment szarpaniny Olafa z bandytami w pociągu!
/ Polska / serial obyczajowy

2017-06-23

11:35 Na Wspólnej, odc. 858 Logo TVN Fabuła
Zuza i Igor czują się niezręcznie w towarzystwie Kamila, który nie ma pojęcia co wydarzyło sięmiędzy nimi. Igor nie wytrzymuje napięcia, pakuje swoje rzeczy i wyprowadza się ze swojego mieszkania… Karolina informuje rodziców, że ma nowego chłopaka, który pochodzi z Pakistanu, ma już za sobą jedno małżeństwo i syna. Nalega, aby rodzice przylecieli do Stanów i poznali jej narzeczonego. Brzozowscy postanawiają jak najszybciej pojechać do córki… Paweł wyjaśnia skąd ma w swojej torbie radia samochodowe - wziął je na przechowanie, aby kumplowi uratować skórę. Jego ojciec i Filip uważają, że powinien jak najszybciej pozbyć się ich. Filip postanawia zmieś je na policję…
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 859 Logo TVN Fabuła
Marek ma zamiar udowodnić Gosi, że Piotr jest oszustem i ją zdradza. Postanawia wynająć prywatnego detektywa, który będzie śledził Mierzejewskiego… Krystyna próbuje porozmawiać z Jerzym. On prosi córkę, aby powiedziała, że nie ma go w domu. Edyta kłamie, że ojciec wyjechał na parę dni, aby skończyć swoją powieść. Dudek nie ma pojęcia co dokładnie jego córka powiedziała Kopczyńskiej. Toteż jest bardzo zaskoczony zachowaniem Krystyny, którą przypadkowo, wieczorem spotyka na ulicy… Daniel odmawia wyjazdu z rodzicami do Stanów. Andrzej zastanawia się czy w tej sytuacji nie zrezygnują z podróży. Michał proponuje mu, że on i Kinga zajmą się Danielem…
/ Polska / serial obyczajowy

2017-06-26

11:35 Na Wspólnej, odc. 860 Logo TVN Fabuła
Marek wraz kolegami Oli przygotowuje się do koncertu na akademii. Okazuje się, że dyrektor szkoły chce zobaczyć, co oni przygotowują. W tej sytuacji chłopakom z zespołu odechciewa się grania i występu. Dzięki Markowi znowu z entuzjazmem zabierają się do prób… Edyta przeprasza Kopczyńską za swoje kłamstwo. Krystyna przyjmuje przeprosiny i jest nawet rozbawiona tą sytuacją. Jerzy wyznaje Izabeli, że powieść, którą właśnie skończył wydaje mu się najlepsza, ze wszystkich jego książek - twierdzi, że jest najbardziej osobista a jej bohaterka ma swój pierwowzór w rzeczywistości… Weronika spotyka się z Lenbachem i jego znajomymi na partyjce brydża. Ku jej zaskoczeniu i niezadowoleniu panowie proponują grę na pieniądze…
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 861 Logo TVN Fabuła
Weronika oddaje Lenbachowi pieniądze, które przegrała w brydża i mówi mu, że więcej nie będzie brała udziału w grze hazardowej. Natomiast Agnieszka bardzo chętnie przyjmuje zaproszenie Szymona - nie widzi w tym nic złego. Weronika ostrzega Olszewską przed Lenbachem - mówi, że jest hazardzistą… Żaneta prosi swoją mamę, aby powstrzymała się od nadmiernego, niepotrzebnego rozmachu i nie przygotowywała wesela na całą gminę. Pani Helena informuje ją, że mogą sobie na to pozwolić, bo Staszek zamierza sprzedać swoją ziemię… Krystyna odwiedza Jerzego i wypytuje o jego najnowszą powieść. On mówi tylko, że bohaterką jest niezwykła kobieta o niesamowitej, silnej osobowości. Zaintrygowana Kopczyska wykorzystuje chwilę nieuwagi Dudka i wykrada mu jedną z kopii powieści..
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2500 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-06-27

11:35 Na Wspólnej, odc. 862 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Marcin Krzyształowicz. Igor mówi Kamilowi i Zuzi, że zamierza przeprowadzić się na Wspólną. Młody Hoffer nie może zrozumieć decyzji przyjaciela i czuje się zakłopotany tą sytuacją. Igor zapewnia go, że tak będzie najlepiej dla wszystkich zainteresowanych. Chwilę potem informuje Romana o swoich planach. Żaneta próbuje porozmawiać z Wieśkiem na temat bezsensownej rywalizacji ich rodzin związanej ze ślubem i weselem. On jednak uważa, że to wszystko wina Żanety, bo gdyby nie odrzuciła jego oświadczyn nie byłoby takiego problemu. Ewa stara się porozmawiać z Przemkiem o ich wspólnym interesie. Wiśniewski nie chce rozmawiać na ten temat. Niespodziewanie pozwala sobie na namiętny pocałunek, który Ewa odwzajemnia.
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 863 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Marcin Krzyształowicz. Ewa prosi Przemka, żeby przestał zawracać jej głowę i żeby więcej nie pokazywał się u niej w salonie. Wiśniewski nie ma zamiaru rezygnować z kontaktów z Ewą tym bardziej, że mają prowadzić wspólny interes. Mimo jej protestów Przemek zgadza się zająć przygotowaniami do ślubu i wesela Żanety. Zuza nalega, aby Kamil porozmawiał z Igorem i poprosił go, żeby się nie wyprowadzał. Młody Hoffer próbuje dowiedzieć się od przyjaciela, dlaczego tak nagle postanowił się przeprowadzić do rodziców. Igor bezskutecznie stara się znaleźć jakiś dobry argument. W końcu mówi Kamilowi, że zostanie razem z nimi. Ola zaprasza kolegów z zespołu na imprezę. Daniel i reszta chłopaków uważają, że pan Zimiński też powinien być na tym spotkaniu. Danuta nie jest zachwycona, kiedy dowiaduje się, że jej mąż będzie imprezował z młodzieżą.
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2501 Logo TVN
Darek skorumpowany? Igor i Darek chcą znaleźć tego, kto wysłał fragment filmu z bójką w pociągu. Proszą o pomoc Sławka. Żbik jedzie do jednego z uczestników bójki - Woźniaka. Ale w domu zastaje tylko jego matkę, która odmawia jakiejkolwiek współpracy. Niespodziewanie pojawia się Rogalski i próbuje skorumpować Darka! Czy mu się uda? Anastazja i Tomek znowu razem! Anastazja wraca do swojego mieszkania po nocy spędzonej z Tomkiem. Dziewczyna jest totalnie zaskoczona widząc swojego brata. Joachim wypytuje ją o Nowaka – nie ukrywa, że zamierza zemścić się za to, że przez niego trafił do więzienia. Anastazja jest przerażona! Maks nie wierzy w uczciwość ojca Ilony Maks jest zaniepokojony tym, że Ilona powierzyła ojcu sprzedaż swojej ziemi. Ukochana nie wie przecież o długach ojca. Tymczasem Zdybicki zaskakuje Brzozowskiego – po transakcji oddaje córce całą sumę. Czyżby podejrzenia Maksa były bezpodstawne?
/ Polska / serial obyczajowy

2017-06-28

11:35 Na Wspólnej, odc. 864 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Marcin Krzyształowicz. Podczas koncertu na akademii szkolnej dochodzi do małego skandalu - Jeżu pod koniec występu roztrzaskuje gitarę. Danuta ma pretensję do Marka, że dopuścił do tak skandalicznego zachowania. Igor zaprasza Katię na wspólny wieczór z Kamilem i Zuzą. Niestety Zuza nie potrafi ukryć swojej niechęci do nowej przyjaciółki Igora. Kamil jest zaskoczony zachowaniem swojej dziewczyny. Natomiast Katia od razu domyśla się, że Zuza jest zazdrosna o Igora. Karol informuje matkę, że planuje na jakiś czas wyjechać do Niemiec. Krystyna uważa, że to dobry pomysł bo nic tak nie rozwija jak podróże. Przy okazji chwali się, że została bohaterką najnowszej powieści pana Dudka.
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 865 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Marcin Krzyształowicz. Marek dostaje telefon z agencji detektywistycznej. Detektyw informuje Zimińskiego, że ma dowody na to, że Piotr spotyka się z inną kobietą. Prosi również, aby Marek dobrze się zastanowił, czy jego córka powinna dowiedzieć się o tym. Zuza nie może pogodzić się z tym, że Igor znalazł sobie nową, miłą przyjaciółkę. Posuwa się do kłamstw i krętactwa, aby tylko odciągnąć go od Kati. Filip zabiera Pawła do Akademii Sztuk Pięknych. Prosi swojego profesora, aby przekonał Pawła do dalszej edukacji. Profesor daje Pawłowi spis koniecznych lektur i zaprasza go na konsultacje. Dyrektor szkoły obawia się kłopotów po skandalicznym występie zespołu Daniela. Okazuje się jednak, że panie z kuratorium, które były na akademii są zachwycone koncertem. Daniel i jego koledzy zamiast nagany dostają gratulacje od dyrekcji.
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2502 Logo TVN
Joachim śledzi Anastazję Anastazja próbuje przekonać brata, żeby nie mścił się na Tomku. Joachim jest jednak nieugięty. Nowak chce z nim porozmawiać – dziewczyna jest przeciwna. Mówi, że Joachim jest nieobliczalny - na szczęście nie ma pojęcia, że się spotykają. Nie wie, że brat z ukrycia obserwuje jej spotkanie z Tomkiem… Kolejna rewolucja w życiu Smolnego? Smolny czyta w brukowcu „VIPLOTKI” miażdżącą recenzję poczynań aktorskich Marceliny. Mocno przestraszony idzie na spotkanie z Gwiazdą. Biznesmen rzeczywiście jest wściekły. Ale oświadcza, że szybko znalazł wyjście –kupił redakcję i chce, żeby Krzysztof został jej redaktorem naczelnym! Darek nie chce dopuścić do rozprawy Olafa Darek przyjeżdża do szpitala psychiatrycznego, gdzie zamknięty jest Woźniak – jeden z bandytów, którzy zaatakowali Olafa w pociągu. Próbuje przekonać lekarza, żeby pozwolił na rozmowę z „chorym”. Żbik spotyka się też z sędzią – pokazuje mu fragment filmu z pociągu. Wszystko po to, by nie dopuścić do pierwszej rozprawy Olafa… Czy to się uda?
/ Polska / serial obyczajowy

2017-06-29

11:35 Na Wspólnej, odc. 866 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Stanisław Kuźnik Rodzice Daniela wybierają się do Stanów. Basia prosi Kingę, aby miała oko na jej syna, który najwyraźniej przechodzi burzę hormonów. Daniel mówi Oli, że rodzice wyjeżdżają i zaprasza ją do siebie na imprezę. Niestety, Kinga i Michał zabraniają mu spać w jego mieszkaniu… Agnieszka dostaje kosz pięknych kwiatów. Tłumaczy zaskoczonej Weronice, że kwiaty są od Szymona Lenbacha, z którym ostatnio spędza dużo czasu. Weronikę martwi ta nagła zażyłość Agnieszki z Szymonem… Marek wręcza Gosi dowód na to, że narzeczony ją zdradza. Małgosia dowiaduje się skąd ojciec ma zdjęcia, na których jest Mierzejewski i nieznana Markowi dziewczyna. Wyjaśnia, że na zdjęciach jest Piotr wraz ze swoją siostrą…
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 867 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Stanisław Kuźnik. Zuza próbuje udobruchać Igora i przeprasza go, za to że była niemiła w stosunku do Katii. Tłumaczy, że nic nie ma do jego nowej przyjaciółki, ale życzy mu lepszej dziewczyny. Igor też ją przeprasza - gdyby jej nie pocałował nie byłoby tych wszystkich problemów… Marek chce przeprosić Małgosię za swoje idiotyczne zachowanie. Niestety nie zastaje córki w domu i rozmawia z Piotrem, który jest mocno zaskoczony przeprosinami Zimińskiego. Małgosia dowiaduje się o wizycie ojca i wyjaśnia Piotrowi, co się stało… Daniel zaprasza Olę do domu. Nieoczekiwanie przychodzi Kinga, która uważa, że Daniel z Olą zbyt bardzo mają się ku sobie…
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2503 Logo TVN
Agnieszka planuje zemstę na Darku! Darek mówi Anecie, że podstępem chce przejąć całą kancelarię Agnieszki i wszystkich jej klientów. Tymczasem Olszewska zwierza się Weronice, że nie wie, jak mogła być tak głupia i naiwna jeśli chodzi o Żbika… Oświadcza Roztockiej, że jej zemsta będzie straszna! Roma znowu przeciwko Kindze Zespół Kingi ma dzisiaj prezentację dla bardzo poważnego klienta. W ostatniej chwili okazuje się, że przez zaniedbanie Jowity filmy reklamowe nie są gotowe. Wściekła Brzozowska grozi pracownicy zwolnieniem. Niespodziewanie w obronie Jowity staje Roma… Maks kontra ojciec Ilony! Przypadek sprawia, że Ilona musi powiedzieć Maksowi, iż dała ojcu wszystkie pieniądze ze sprzedaży działki. Pokojowo nastawiona do życia Zdybicka przekonuje męża, żeby nie robił z tego wielkiego problemu. Brzozowski jednak wie, co musi zrobić –czeka na Zdybickiego pod domem Ilony…
/ Polska / serial obyczajowy

2017-06-30

11:35 Na Wspólnej, odc. 868 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Stanisław Kuźnik. Ewa namawia męża, aby zrezygnowali ze spółki z Wiśniewskim. Roman nie rozumie irracjonalnego zachowania żony. Zdesperowana Ewa prosi Przemka, aby wycofał się z interesu… Jerzy próbuje elegancko pozbyć się towarzystwa Krystyny. Ona świadoma jego intencji prowadzi z nim grę, aż w końcu przyznaje, że wie o co mu chodzi. Dziwi się, że Jerzy nie potrafi powiedzieć pewnych rzeczy wprost i daje do zrozumienia, że czuje się urażona takim traktowaniem… Marta nie czuje się najlepiej. Lekarz podejrzewa, że dziewczyna albo ma anemię, albo jest w ciąży. Marta robi sobie test ciążowy - wynik jest pozytywny… Żaneta szykuje się do powitania Grzegorza, który przylatuje z Irlandii. Okazuje się jednak, że młody Zięba zrobił najbliższym niespodziankę i trochę wcześniej niż planował wrócił do Polski…
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 869 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Stanisław Kuźnik. Filip cieszy się, że zostanie ojcem. Razem z Martą zastanawiają się, jaka będzie reakcja ich rodziców, kiedy dowiedzą się, że niedługo zostaną dziadkami… Żaneta mówi Grzegorzowi, że nie chce wracać do Irlandii. Prosi, żeby został w kraju i tu poszukał dobrej pracy. Grzesiek tłumaczy, że zagranicą dwa razy szybciej zarobi pieniądze na ich wymarzony domek… Zuza radzi Katii, żeby dała sobie spokój z Igorem, bo on zakochany jest w niej. Dodaje, że Kamil jeszcze o niczym nie wie, ale tak czy inaczej Zuza niedługo będzie z Igorem…
/ Polska / serial obyczajowy

2017-07-03

11:35 Na Wspólnej, odc. 870 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Stanisław Kuźnik. Renata rozmawia z bratem na temat jego planów. Uważa, że Grzesiek nie może przedkładać pieniędzy nad rodzinę i powinien zostać w Polsce. Roman również uważa, że miejsce Grzegorza jest przy żonie i dziecku tym bardziej, że w kraju praca jest i to za dobre pieniądze… Jerzy umawia się z Izabelą. Jego córka uważa, że ojciec zbyt często spotyka się z Brzozowską, która może opatrznie zrozumieć jego intencje. Maks zastanawia się czy między jego mamą a panem Dudkiem zaczyna się rodzić jakieś uczucie. Edyta zbulwersowana jego domysłami mówi mu, że to idiotyczny pomysł, bo jej ojciec już nigdy się nie ożeni… Katia mówi Igorowi, że nie chce się z nim więcej spotykać, bo nie interesują ją podejrzane sytuacje towarzyskie. On próbuje ją przekonać, że Zuza kłamała mówiąc jej, że są parą.
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 871 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Robert Wichrowski. Kamil mówi ojcu, dlaczego on i Zuza postanowili wyprowadzić się od Igora. Romanowi trudno uwierzyć, że Igor podrywał Zuzę. Ewa również w to nie wierzy - zbyt dobrze zna swojego syna. Młody Hoffer upiera się jednak, że Zuza nie kłamie… Do Warszawy przylatuje pani Konarska. Filip jest zaskoczony niespodziewaną wizytą mamy. Ona tłumaczy, że musiała zobaczyć się ze swoim jedynym synem, który ku jej wielkiemu zdziwieniu zdecydował się zostać tatą… Włodek zauważa, że Grzegorz ma jakiś problem. Kiedy dowiaduje się co go gnębi radzi mu, żeby nie słuchał rad innych tylko robił to, co uważa za słuszne - jeśli chce wyjechać do Irlandii to tak powinien zrobić…
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2504 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-07-04

11:35 Na Wspólnej, odc. 872 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Robert Wichrowski. Danuta prosi córkę, aby nie była zbyt surowa dla ojca. Gosię nie obchodzą dobre intencje Marka. Uważa, że tata mocno przesadził i nie chce pierwsza wyciągać do niego ręki na zgodę... Kamil przyjeżdża po resztę swoich rzeczy. Igor próbuje z nim porozmawiać i wytłumaczyć, że Zuza kłamie. Młody Hoffer nie wytrzymuje i zaczyna bójkę z Igorem… Iga Konarska odwiedza Filipa i Martę. Nie ukrywa, że jej zdaniem Filip powinien zająć się sztuką a nie zarabianiem na rodzinę. Uważa, że syn ma wyjątkowy talent, którego nie powinien marnować…
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 873 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Robert Wichrowski. Izabela przegląda roboczy egzemplarz najnowszej powieści Jerzego. Ku swojemu zaskoczeniu odkrywa, że jedna z bohaterek książki jest bardzo do niej podobna. Oburzona tym faktem planuje porozmawiać o tym z Jerzym… Igor opowiada Katii, co wydarzyło się między nim a Zuzą. Katia wierzy w jego wersję wydarzeń i postanawia poważnie porozmawiać z Kamilem … Małgosia i Piotr przychodzą na pojednawcze spotkanie z Markiem. Niestety Zimiński nie pojawia się na spotkaniu. Gosia jest bardzo rozczarowana zachowaniem ojca…
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2505 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-07-05

11:35 Na Wspólnej, odc. 874 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Robert Wichrowski. Żaneta mówi Grześkowi, że podobnie, jak on marzy o małym, pięknym domku, ale nie w Irlandii. Nie ma zamiaru do niczego go zmuszać, ale ona nie chce wyjeżdżać z Polski. Młody Ziębą pociesza ją, że wybiera się do Irlandii tylko na dwa tygodnie, żeby zakończyć zlecenie, którego podjął się już dużo wcześniej... Konarska daje Marcie jasno do zrozumienia, że dla jej syna i Marty najlepszym wyjściem byłoby usunięcie ciąży. Kiedy Filip dowiaduje się o tym robi mamie ostre wyrzuty. Iga jest przekonana, że syn jeszcze jej podziękuje za to, że nie dopuściła do tego, aby zmarnował swoją karierę... Ewa wraz z Przemkiem wyjeżdżają na wieś zająć się przygotowaniami do wesela Żanety i Grzegorza. Hoffer prosi Wiśniewskiego, aby zaopiekował się jego żoną. Ewa nalega, żeby mąż jak najszybciej dołączył do niej... Izabela czuje się oszukana i wykorzystana przez Jerzego. Uważa, że postąpił nieuczciwie i zrobił jej i Maksowi wielka krzywdę. Jerzy przyznaje, że Iza była dla niego wielką inspiracją, ale uważa, że w powieści przedstawił ją w jak najlepszym świetle. Brzozowska jest innego zdania i nie chce już się z nim przyjaźnić...
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 875 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Robert Wichrowski. Żaneta i Grzesiek spotykają Wieśka i jego narzeczoną. Wiesiek przechwala się, jakie to on będzie miał wystawny ślub i przyjęcie weselne. Dogaduje im, że oszczędzają na swoim ślubie i weselu. Daniel prosi Olę, aby pojechała z nim na ślub Żanety i Grzegorza. Danuta uważa, że córka, nie powinna jechać bez opieki. Marek nie zgadza się z żoną i próbuje ją przekonać ją do zmiany decyzji... Konarska rozmawia z Romanem o przyszłości Marty i Filipa. Iga sugeruje, że najlepiej byłoby, gdyby Marta usunęła ciążę. Hoffer jest oburzony postawą Konarskiej i mówi, że mają zupełnie inny pogląd na dobro swoich dzieci...
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2506 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-07-06

11:35 Na Wspólnej, odc. 876 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Wojciech Smarzowski. Katia przekonuje Igora do wyjazdu na ślub Grzegorza i Żanety. Igor prosi ją, żeby z nim pojechała. Kiedy Kamil dowiaduje się, że Igor będzie na ślubie postanawia zrezygnować z wyjazdu. Zuza uważa, że powinni jednak pojechać... Izabela nie przyjmuje przeprosin Jerzego. Cały czas uważa, że postąpił bardzo egoistycznie. Dudek postanawia wycofać swoją powieść z druku... Ola prosi siostrę, żeby odwiedziła ją i rodziców. Małgosia tłumaczy, że ze względu na zachowanie Marka nie pokaże się w domu. Ola ma pretensje do taty, że przez niego wszyscy w domu są skłóceni...
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 877 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Wojciech Smarzowski. Ewa prosi Wiśniewskiego, żeby dał jej spokój i przestał tak o nią zabiegać. Tłumaczy mu, że nie ma już siły bronić się przed jego awansami. Zaraz po tym zaczynają się namiętnie całować... Wiesiek wyznaje Żanecie, że cały czas ją kocha i jego ślub jest tylko po to, aby wzruszyć jej uczuciem. Ona lekko przerażona tym wyznaniem prosi, żeby dał jej spokój i wrócił do swojej narzeczonej. Grzesiek jest świadkiem tej rozmowy - wkurzony rzuca się na Wieśka z pięściami... Zuza, tuż przed wyjazdem na wesele, mówi Kamilowi, że musi zostać w Warszawie i dołączy do niego jutro. Tłumaczy, że właśnie dostała wiadomość, że jej wujek miał wypadek i jest w szpitalu...
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2507 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-07-07

11:35 Na Wspólnej, odc. 878 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Wojciech Smarzowski. Żaneta tłumaczy Grzegorzowi, że nie ma żadnych powodów do zazdrości o Wieśka. Grzesiek przeprasza ją za swoje idiotyczne zachowanie. Nazajutrz Żaneta i Grzegorz stają na ślubnym kobiercu i przysięgają sobie miłość i wierność na całe życie. W trakcie przysięgi małżeńskiej w kościele pojawia się Wiesiek... Filip, podczas ślubu Żanety i Grzegorza wręcza Marcie pierścionek zaręczynowy. Marta jest bardzo zaskoczona romantycznym gestem swojego chłopaka... Zuza nie pojawia się na ślubie Żanety i Grzegorza. Zaniepokojony Kamil chce natychmiast wracać do Warszawy. Prosi ojca, aby pożyczył mu swój samochód. Roman jednak stanowczo odmawia... Hoffer jest zaskoczony zachowaniem żony, która wydaje się być mocno czymś zdenerwowana. Przemek również dziwnie się zachowuje - jest rozkojarzony i unika towarzystwa Romana. Żaneta widząc, jak Ewa reaguje na Wiśniewskiego próbuje dowiedzieć się co się dzieje...
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 879 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Wojciech Smarzowski. Żaneta i Grzesiek przyjmują przed kościołem życzenia i gratulacje. Zaraz po tym młoda para wraz z gośćmi udają się na przyjęcie weselne. Między czasie pani Helena informuje Marię, że Wiesiek zerwał zaręczyny i gdzieś zniknął bez śladu. Nagle w trakcie hucznej zabawy w domu weselnym pojawia się podpity Wiesiek... Kamil zaniepokojony brakiem kontaktu z Zuzą chce jak najszybciej pojechać do Warszawy. Bezskutecznie próbuje znaleźć jakiś transport. Roman prosi syna, żeby przestał męczyć wszystkich wkoło swoim problemem i zaczął się bawić. Kamil jednak nie daje za wygraną... Ewa żąda od Wiśniewskiego, aby przestał za nią chodzić. Tłumaczy, że nie może dojść do siebie po tym, co ostatnio wydarzyło się między nimi i że czuje się winna wobec męża. Marta jest przypadkowym świadkiem tej rozmowy i nie ukrywa swojej dezaprobaty...
/ Polska / serial obyczajowy

2017-07-10

11:35 Na Wspólnej, odc. 880 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Wojciech Smarzowski. Ewa próbuje wytłumaczyć Marcie rozmowę z Wiśniewskim, której dziewczyna była świadkiem. Córka Romana nie kryje swojego oburzenia i nie bardzo chce słuchać jej wyjaśnień... Żanecie robi się żal Wieśka i zaprasza go na przyjęcie weselne. Ku jej zaskoczeniu Grzegorz również bardzo nalega, aby Wiesiek dołączył do grona gości weselnych... Kamilowi udaje się w końcu złapać okazję i wraca do Warszawy. Nie zastaje Zuzanny w domu, ale dziewczyna dzwoni do niego na komórkę. Przekonana, że Kamil jest poza Warszawą mówi mu, że właśnie jest w jego mieszkaniu... Ola przed domem weselnym znajduje kluczyki od Mercedesa. Namawia Daniela na przejażdżkę. On próbuje wybić jej z głowy ten szalony pomysł...
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 881 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Urszula Urbaniak. Maria martwi się, że Grzesiek i Żaneta planują kupno własnego mieszkania. Najbliżsi próbują jej uświadomić, że powinna pogodzić się z tym, że dzieci powoli odchodzą z domu... Edyta jest obrażona na Izabelę. Uważa, że przez Brzozowską jej ojciec zrezygnował z wydania swojej ostatniej, najlepszej jak do tej pory, powieści. Maks nie może zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi. Prosi Jerzego, aby powiedział mu, co takiego napisał w swojej książce... Zuza wraca, nad ranem, do mieszkania Hofferów. Kiedy Kamil próbuje się dowiedzieć, gdzie była i czemu go okłamała ona obraża się na niego, zabiera swoje rzeczy i mówi, że nie będzie spać w jego domu...
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2508 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-07-11

11:35 Na Wspólnej, odc. 882 Logo TVN Fabuła
Malczewski dzwoni do Renaty i prosi, aby spotkali się w sprawach służbowych. Ona z wielkim entuzjazmem szykuje się do spotkania - idzie do salonu Ewy i robi sobie zupełnie nową fryzurę. Malczewski jest pod wrażeniem jej wyglądu i zasypuje ją komplementami. Renata z przyjemnością ich słucha i w rozmowie coraz bardziej się otwiera… Marta próbuje wytłumaczyć Kamilowi, że zachowanie Zuzy nie jest do końca w porządku. Uważa, że brat nie powinien się za nic obwiniać i spokojnie czekać, aż Zuza pierwsza odezwie się do niego… Grzegorz i Żaneta są załamani sytuacją na rynku mieszkaniowym. Młody Zięba coraz bardziej utwierdza się w przekonaniu, że pracując w Polsce nigdy nie zarobi na przyzwoite mieszkanie… Ewa dowiaduje się, że Roman zaprosił Wiśniewskiego do nich na kolację. Zdenerwowana nalega, aby mąż odwołał to spotkanie. Zdezorientowany Hoffer prosi żonę, żeby mu w końcu wyjaśniła, dlaczego Przemek chce wycofać się ze spółki, a ona unika jego towarzystwa…
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 883 Logo TVN Fabuła
Ewa bezskutecznie próbuje dowiedzieć się od Romana, o czym dokładnie rozmawiał z Wiśniewskim. Hoffer zdawkowo wyjaśnia, że w końcu dowiedział się prawdy i nie chce więcej wracać do tej sprawy. Zdesperowana Ewa spotyka się z Przemkiem i błaga, aby powiedział, co dokładnie usłyszał jej mąż… Michał płaci 1200 zł za uszkodzony przez Daniela i Olę zderzak. Bratanek bardzo dziękuje i zapewnia, że za dwa miesiące odda mu wszystko, co do złotówki - ma zamiar pracować w wakacje. Okazuje się jednak, że jeszcze tego samego dnia, dzięki pomocy Oli udaje się mu spłacić swój dług… Zuza spotyka się z Kamilem i prosi go, aby nie mówił jej ojcu, że się wyprowadziła. Kamil zdecydowanie odmawia. Nie chce okłamywać jej taty, tym bardziej, że on też chce wiedzieć gdzie i z kim ona teraz mieszka. Zuza pokrętnie tłumaczy, że w tej chwili nie może niczego powiedzieć. Błaga Kamila, żeby jej zaufał i dał jeszcze trochę czasu. Zapewnia go, że już niedługo znowu będą razem…
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2509 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-07-12

11:35 Na Wspólnej, odc. 884 Logo TVN Fabuła
Żona Hoffera prosi Martę, żeby pozwoliła jej wytłumaczyć nieporozumienie z Przemkiem. Marta nie chce słuchać wyjaśnień Ewy i robi jej wymówki, że nie powiedziała mężowi, co naprawdę wydarzyło się między nią a Wiśniewskim. Zajęte rozmową nie zauważają nadchodzącego Romana, który słyszy, o czym one rozmawiają… Izabela opowiada Krystynie o trudnej sytuacji, w jakiej się znalazła - Jerzy, że względu na nia, zrezygnował z wydania swojej najnowszej powieści, a Maks w związku z tą sprawą pokłócił się z Edytą. Krystyna uważa, że Brzozowska powinna jak najszybciej porozmawiać z Jerzym i przekonać go do wydania książki. Kinga mówi Markowi, że ona i Michał nie mogą się zgodzić, aby Zimińcy pokryli wszystkie koszty naprawy samochodu uszkodzonego przez Daniela i Olę. Marek nie ma pojęcia, o czym Kinga mówi. Zaniepokojony prosi, żeby wyjaśniła mu, o co chodzi. Brzozowska uważa, że powinien zapytać o to swoją młodszą córkę…
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 885 Logo TVN Fabuła
Lekarz robi Marcie badanie USG. Zaniepokojony wynikami zaleca bardziej szczegółowe badania - podejrzewa, że płód dziecka może mieć wady genetyczne. Marta i Filip są załamani… Małgosia nie może zrozumieć, dlaczego Piotr odrzuca bardzo ciekawą ofertę pracy. On tłumaczy jej, że w "Fieście" zarabia dużo więcej i teraz nie bardzo może pozwolić sobie na realizowanie swoich ambicji… Żaneta i Grzegorz znajdują mieszkanie do kupienia… w Pruszkowie. Maria uważa, że to stanowczo za daleko, tym bardziej, że ona, dzięki sąsiadkom, dowiedziała się o świetnym mieszkaniu w okolicy Wspólnej. Żanecie i Grzegorzowi bardzo odpowiada niewysoka cena, za całkiem dobre mieszkanie… Marek pomaga Robertowi w badaniach laboratoryjnych do pracy magisterskiej. Zimiński po pracy proponuje wypad na piwo. Wracając do domu przechodzi koło restauracji, w której siedzi Mierzejewski w towarzystwie młodej kobiety. Nie wiedząc, że jest obserwowany przez Marka pozwala sobie na poufałe gesty w stosunku do swojej znajomej…
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2510 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-07-13

11:35 Na Wspólnej, odc. 886 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Jarosław Sypniewski. Piotr ma pretensje do Małgosi o to, że cały czas odkłada termin ich ślubu. Gosia tłumaczy mu, że teraz nie jest dobry moment na taki krok - bardzo by chciała, żeby jej rodzice byli na jej ślubie. Mierzejewski uważa, że nie powinni oglądać się na rodziców, tylko jak najszybciej wziąć cichy ślub… Zimiński odwiedza Gosię. Mówi jej, że widział Piotra w towarzystwie młodej kobiety. Małgosia nie może uwierzyć, że ojciec znowu oskarża Piotra o zdradę. Roman umawia Martę na wizytę do bardzo dobrego specjalisty zajmującego się badaniami prenatalnymi. Ona jednak stanowczo odmawia pójścia do lekarza. Jej zdaniem nie ma to żadnego sensu. Filip zwierza się Hofferowi, że on też boi się ostatecznych wyników badań... Igor zastanawia się, czy powinien porozmawiać z Kamilem i powiedzieć mu, że widział Zuzę, która dobrze się bawiła w towarzystwie młodego mężczyzny. Katia ma już dość rozmów na temat Zuzy i Kamila. Uważa, że Igor powinien sobie odpuścić ten temat. Dla Igora nie jest to takie proste - mimo wszystko Kamil nadal jest jego najlepszym przyjacielem…
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 887 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Jarosław Sypniewski. Ola mówi rodzicom, że wybiera się z kolegami na parę dni pod namiot. Danuta nie zgadza się na jej wyjazd. Marek uważa, że powinni mieć do Oli trochę więcej zaufania i próbuje przekonać żonę do zmiany zdania… Włodek zaaferowany rozmową z synem, sprzedaje młodej osobie piwo. Akurat w tym samym czasie do baru przychodzą strażnicy miejscy, którzy legitymują dziewczyny pijące alkohol. Okazuje się, że są niepełnoletnie… Małgosia mówi Piotrowi, co usłyszała od swojego taty. Wzburzony Mierzejewski tłumaczy, że Marek skompromitował go przed szefem i jego żoną. Dodaje jednak, że tę trudną sytuację może uzdrowić tylko ich ślub. Namawia Gosię, aby pojechali do Berlina i pobrali się w polskim konsulacie…
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2511 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-07-14

11:35 Na Wspólnej, odc. 888 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Jarosław Sypniewski. Jerzy pokazuje córce fragmenty, które, na prośbę Izabeli, usunął ze swojej najnowszej powieści. Edyta jest oburzona tym, co przeczytała. Zaczyna rozumieć, dlaczego Brzozowska nie chciała zgodzić się na wydanie tej książki. Jest przekonana, że gdyby Maks to przeczytał miałby do swojej mamy duże pretensje… Marta dalej upiera się, że nie zrobi badań prenatalnych. Uważa, że to nie ma sensu, bo ona tak czy inaczej urodzi to dziecko. Prosi Filipa, aby nie informował swoich rodziców, że dziecko może być chore… Kamil odwiedza Martę i Filipa. Zastaje u nich Igora. Kamil i Igor nie wytrzymują i zaczynają się kłócić. Marta jest załamana ich zachowaniem. Nie mogąc znieść tej sytuacji zostawia ich samych i zamyka się w sypialni. Do chłopaków dociera w końcu, że zachowują się idiotycznie… Kochanowska stara się przekonać Renatę, aby nie brała urlopu. Renata tłumaczy, że nie ma wyjścia - musi pomóc przyjaciołom z Bud- Maksu i zająć się ich sprawami. Malczewski nie kryje przed Kochanowską, że zamierza wykorzystać znajomość z Renatą…
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 889 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Jarosław Sypniewski. Piotr nalega, aby Małgosia jak najszybciej przygotowała wszystkie konieczne dokumenty, które pozwolą im wziąć szybki ślub w Berlinie. Gosia przychodzi do mieszkania rodziców po swoją metrykę urodzenia. Nagle pojawia się jej ojciec. Prosi córkę, żeby chwilę z nim została i porozmawiała. Ona bez słowa wychodzi. Zaraz potem wyjeżdżają z Piotrem do Berlina i w polskim konsulacie biorą ślub… Włodek przychodzi do Weroniki i Adama po poradę prawną. Chce dowiedzieć się, jakie grożą mu konsekwencje za sprzedaż piwa nieletnim. Adam podejrzewa, że Włodkowi grozi grzywna a właścicielom baru utrata koncesji na alkohol… Maria martwi się sytuacją Grzegorza i Żanety - właścicielka mieszkania, które mieli kupić, w ostatniej chwili zaczęła się wycofywać z umowy - obawia się, że nie będzie stać Ziębów na płacenie miesięcznej raty wynoszącej 1000 zł. Maria uważa, że razem z mężem powinni podżyrować synowi umowę o kupno mieszkania…
/ Polska / serial obyczajowy

2017-07-17

11:35 Na Wspólnej, odc. 890 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Jarosław Sypniewski. Weronika cieszy się widząc Olszewską w doskonałej formie. Przyznaje, że z początku była źle nastawiona do Lenbacha. Teraz jednak trudno nie zauważyć, że Szymon uczynił Agnieszkę szczęśliwą. Olszewska wyznaje Weronice, że jest zakochana jak nastolatka i że Szymon jest ideałem mężczyzny… Do kancelarii Roztockich przychodzi znajoma Jana. Adam informuje ją, że ojciec, ze względów zdrowotnych, chwilowo nie pracuje. Kobieta zgadza się, aby on spróbował zająć się jej sprawą. Opowiada mu, w jaki sposób została oszukana przez ludzi pracujących dla "Czasu Dnia". Weronika prosi męża, aby nie poruszał tej sprawy podczas spotkania z Agnieszką i Lenbachem, który jest właścicielem "Czasu Dnia"… Zuza zapewnia Martę, że docenia wszystko, co Kamil dla niej zrobił i wie, że on ją kocha. Marta daje jasno do zrozumienia, że nie podoba się jej zachowanie Zuzy, która cały czas coś ukrywa. Kamil wraz Zuzą wracają z kina. Pod samym domem Kamil zostaje zaatakowany przez młodego mężczyznę, który siłą wciąga Zuzę do samochodu i szybo odjeżdża. Igor jest świadkiem tego zajścia…
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 891 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Jacek Filipiak. Igor mówi Kamilowi, że mężczyzna, który wciągnął Zuzę do auta to ten sam, którego kiedyś widział w towarzystwie Zuzy. Młody Hoffer dziękuje mu za pomoc i przeprasza za swoje zachowanie. Tłumaczy, że zaślepiony miłością do swojej dziewczyny nie widział, jaka jest prawda. Igor i Marta cieszą się, że Kamil w końcu przejrzał na oczy. Zuza dzwoni do Kamila i prosi, żeby był cierpliwy, bo ona bardzo chce do niego wrócić i wierzy, że razem będą szczęśliwi… Edyta jest wściekłą na ojca, który zadedykował Izabeli swoją najnowszą powieść. Jerzy ma już dość pretensji ze strony córki i mówi, że ma prawo zadedykować książkę, komu tylko chce. Wieczorem przychodzi do Izabeli, aby wręczyć jej autorski egzemplarz świeżo wydanej powieści. Przed domem Brzozowskiej spotyka Karola, który przyjechał na parę dni z Hamburga… Andrzej i Basia wracają ze Stanów. Michał razem z Renatą przedstawiają Andrzejowi wstępne kosztorysy do dużego przetargu. Michał mocno wierzy, że to będzie doskonały interes dla Bud-Maksu. Kiedy zostają sami mówi bratu, że córka Ziębów wspaniale sprawdza się w pracy i jego zdaniem powinni ją zatrudnić na pełny etat.
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2512 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-07-18

11:35 Na Wspólnej, odc. 892 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Jacek Filipiak. Michał informuje Włodka, że najprawdopodobniej stracą koncesję na alkohol. Zięba prosi Michała, aby dał mu miesiąc - ona przez ten czas udowodni, że bez sprzedaży alkoholu bar też może przynosić zyski. Maria jest załamana postanowieniem Włodka - uważa, że mąż nie poradzi sobie z takim wyzwaniem… Ewa ma już dosyć cichych dni z Romanem. Nalega, aby z nią porozmawiał i wysłuchał, co ma do powiedzenia. Tłumaczy, że między nią a Przemkiem nic poważnego się nie stało, bo zdecydowała się zostać z Romanem. Hoffer unosi się ambicją i ironicznie dziękuje Ewie, że tak bardzo się poświęciła i została z kimś takim jak on… Karol zaprasza Izabelę na elegancki obiad. Bardzo jej dziękuje, że wybrała jego towarzystwo a nie pana Dudka. Izabela pomija milczeniem jego zaczepki. W końcu Karol wyznaje, że nie może przestać o niej myśleć i gdyby tego chciała gotów jest zostać w Warszawie…
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 893 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Jacek Filipiak. Filip nalega, aby Marta poszła na badania prenatalne. Tłumaczy, że chciałby wiedzieć, co ich czeka. Marta podejrzewa, że Filip chciałby, żeby usunęła ciążę… Pan Konarski rozmawia z Filipem i wyczuwa, że syn jest w kiepskim nastroju. Filip przyznaje, że razem z Martą mają poważny problem… Gosia i Piotr wracają z Berlina. Mierzejewski zapewnia swoją żonę, że pragnie tylko jej szczęścia. Kiedy jego kolega z pracy dowiaduje się, że Piotr się ożenił nie może w to uwierzyć. Mówi Mierzejewskiemu, że jest wyjątkowym szczęściarzem - ma cudowną, mało dociekliwą żonę i dziewczyny na boku… Młody Zięba szykuje się do wyjazdu zagranicę. Żaneta błaga, żeby jednak zrezygnował z wyjazdu do Irlandii. Grzegorz nie rozumie jej irracjonalnego lęku przed tak krótkim rozstaniem. Zapewnia, że już za dwa tygodnie znowu będą razem…
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2513 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-07-19

11:35 Na Wspólnej, odc. 894 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Jacek Filipiak. Filip prosi Martę, aby na spokojnie porozmawiali o ich problemie. Mówi, że skoro ona boi się iść na badania, to nie powinna robić amniopunkcji. On i tak chce, aby ich dziecko się urodziło i zapewnia, że będzie je kochał bez względu na wszystko. Marta uważa jednak, że Filip nie ma racji… Hoffer jest poruszony zaangażowaniem Ewy w problemy Marty. Dziękuje żonie, że tak wspaniale zajęła się jego córką. Dla Ewy to zupełnie naturalne i dziwi się, że Roman robi z tego tak wielką sprawę… Weronika pokazuje Olszewskiej artykuł dotyczący afery związanej z handlem żywym towarem. Oskarżonymi w tej sprawie są byli pracownicy gazety "Czas Dnia", której właścicielem jest Szymon Lenbach. Agnieszka jest przekonana, że ten skandal został sztucznie wywołany przez konkurencję Szymona… Gosia bardzo przeżywa fakt, że rodzice nie wiedzą o jej ślubie. Piotr uważa, że powinni zaprosić Zimińskich na uroczysty obiad i powiedzieć im o tym. Gosia woli jednak spotkać się tylko z mamą. Danuta natychmiast zauważa, że córka ma jakiś problem…
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 895 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Jacek Filipiak. Malczewski jest przekonany, że dzięki Renacie już niedługo pozna wszystkie tajemnice Bud-Maksu. Była szefowa Renaty nie ukrywa, że jego zachowanie jest dosyć podłe. Robert zaprasza Renatę do swojego mieszkania. Podczas romantycznej kolacji zapewnia ją, że bardzo poważnie traktuje ich znajomość… Zuza próbuje porozmawiać z siostrą Kamila. Marta nie ma ochoty słuchać jej zwierzeń - tym bardziej, że nowy chłopak Zuzy pobił jej brata. Zuza zarzuca Marcie, że tak naprawdę mało wie o życiu i dlatego nie może jej rozumieć. Przyznaje jednak, że Sylwek - jej chłopak ma bardzo poważny problem… Przemek informuje Ewę, że postanowił wyjechać z Warszawy. Dodaje, że widział się z jej mężem, który zaproponował mu, żeby spróbował ją uszczęśliwić. Ewa jest zaszokowana - nie może uwierzyć, że mąż tak łatwo chciał z niej zrezygnować…
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2514 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-07-20

11:35 Na Wspólnej, odc. 896 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Marcin Krzyształowicz. Pani Konarska dowiaduje się o kłopotach Marty i Filipa. Jest bardzo poruszona tym, że syn i jego dziewczyna zmuszeni są zmierzyć się z tak wielkim problemem. Uważa, że w tej sytuacji najrozsądniejszym wyjściem byłaby aborcja. Filip mówi jej, że razem z Martą myśleli na ten temat i podjęli już ostateczną decyzję… Lenbach dowiaduje się, że Adam prowadzi sprawę przeciwko jego byłym pracownikom. Roztocki potwierdza. Prosi jednak, aby nie rozmawiali na ten temat, bo całkiem możliwe, że Szymon może być stroną w tej sprawie. Agnieszka jest oburzona, że mąż jej przyjaciółki zamierza wystąpić przeciwko Szymonowi… Żanetę dręczą złe przeczucia. Obawia się, że tym razem wyjazd Grzegorza może mieć fatalne konsekwencje. Maria uważa, że dziewczyna niepotrzebnie przywołuje złe myśli i próbuje zbagatelizować jej obawy…
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 897 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Marcin Krzyształowicz. Zuza w tajemnicy przed Sylwkiem odwiedza Martę. Kiedy wraca do domu jej chłopak zaczyna wypytywać ją gdzie była. Ona przyznaje się, że odwiedziła siostrę Kamila. Zapewnia jednak, że były tylko we dwie. Rozwścieczony Sylwek nie wierzy w jej słowa i rzuca się na nią z pięściami… Żaneta próbuje dowiedzieć się czegoś o nowym znajomym Renaty. Siostra Grzegorza wyznaje, że Robert jest wyjątkowym mężczyzną i bardzo dobrze się z nim rozumie. Żaneta cieszy się, że Renata jest szczęśliwie zakochana… Gosia mówi mamie, że wzięli z Piotrem cichy ślub w Berlinie. Zimińska nie może uwierzyć w to co słyszy - jest załamana, że nie była przy córce w najważniejszym dniu jej życia. Najgorsze dla niej jest jednak to, że Gosia ją okłamała…
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2515 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-07-21

11:35 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Zuza opowiada Igorowi o kłopotach ze swoim chłopakiem. Tłumaczy, że Sylwek nie panuje nad emocjami i w przeszłości nie raz ją pobił. Po powrocie z zagranicznego stypendium zapewniał jednak, że jest już zdrowy i poprosił o jeszcze jedną szansę. Igor próbuje ją przekonać, że mieszkanie z Sylwkiem jest niebezpieczne. Radzi, aby jak najszybciej wyprowadziła się od swojego chłopaka. Kiedy Zuza idzie po swoje rzeczy do mieszkania Sylwka, Igor spotyka się z Kamilem i mówi mu co się wydarzyło. W międzyczasie do Igora dzwoni Zuza i mówi mu, że jednak zostanie z Sylwkiem. Kamil i Igor są bezradni – nie wiedzą nawet, gdzie Zuza mieszka. Sylwek natomiast bardzo jej dziękuje, że z nim została i obiecuje, że będzie się leczyć... Filip, w tajemnicy przed Martą, idzie na rozmowę o pracę. W agencji reklamowej obawiają się jednak, że chłopak nie będzie w stanie dopasować się do wymogów klienta. Filip prosi, aby mimo wszystko dano mu szansę. Pan Konarski niespodziewanie przychodzi do mieszkania swojego syna. Wyjaśnia zaskoczonej Marcie kim jest i pyta czy u nich wszystko w porządku. Przyznaje, że Filip powiedział mu o ich problemach i prosi Martę, aby pozwoliła sobie pomóc. Zapewnia, że w razie jakichkolwiek problemów z dzieckiem uruchomi swoje znajomości w najlepszych klinikach na świecie. Wierzy jednak, że jego wnuk urodzi się zdrowy. Filip jest zaskoczony widząc ojca u siebie w domu. Jeremi przeprasza go za zachowanie Igi. Tłumaczy, że jemu i jego żonie zależy tylko na jednym – na szczęściu Filipa. Chłopak bardzo w to wątpi – wypomina ojcu, że przez lata interesowała go jedynie kariera zawodowa. Pan Konarski bardzo go za to przeprasza i ma nadzieję, że nie jest jeszcze za późno, aby to zmienić... Jerzy zaprasza Krystynę na swój wieczór autorski. Kopczyska bardzo mu dziękuje i zapewnia, że wraz z Izabelą pojawią się na spotkaniu. Dudek jest przekonany, że Brzozowska nie przyjmie jego zaproszenia. Mimo to dzwoni do niej i prosi, aby pojawiła się na wieczorze autorskim. Izabela obawia się, że nie będzie miała czasu...
/ Polska / inne
12:10 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Filip jest przekonany, że ojciec nie będzie wstanie poświęcić swojej kariery muzycznej dla poprawienia relacji rodzinnych. Marta uważa, że jego tata ma jak najlepsze intencje i namawia Filipa, aby dał mu szansę. Państwo Konarscy oznajmiają Marcie i Filipowi, że postanowili na stałe wrócić do Polski. Proponują, aby zamieszkali razem z nimi w ich rodzinnej wilii. Filip nie zamierza mieszkać z rodzicami. Uważa, że tak będzie najlepiej dla wszystkich. Jest przekonany, że razem z Martą sami sobie dadzą radę tym bardziej, że właśnie dostał pracę w agencji reklamowej… Renata przygotowuje dla Bud-Maksu ostateczną wersję oferty na przetarg budowlany. Malczewski wiedząc nad czym pracuje Renata, zaprasza ją do siebie pod pretekstem romantycznej kolacji we dwoje. Namawia Renatę, aby wzięła ze sobą swojego laptopa i skończyła pracę u niego w domu. Ona z radością przyjmuje jego zaproszenie. Robert korzysta z chwili kiedy Renata bierze prysznic i kopiuje z jej komputera ofertę Bud-Maksu... Włodek proponuje żonie, aby została szefową kuchni w barze na Wspólnej. Maria nie może uwierzyć, że jej mąż wpadł na tak genialny pomysł. Żaneta również jest pod wrażeniem pomysłu Włodka i gratuluje mu wspaniałej inicjatywy...
/ Polska / inne

2017-07-24

11:35 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Agnieszka przeprasza Weronikę za swoje zachowanie. Tłumaczy, że nie mogła spokojnie słuchać niedorzecznych oskarżeń pod adresem jej ukochanego. Weronika przyjmuje przeprosiny i zaprasza przyjaciółkę do siebie na obiad. Adam jest trochę niezadowolony, że żona zaprosiła Agnieszkę. Uważa, że dopóki prowadzi sprawę przeciwko byłym pracownikom Lenbacha nie powinien spotykać się z Olszewską i Szymonem… Izabela przeprowadza z Edytą poważną rozmowę. Mówi jej, że może spać spokojnie, bo ona raz na zawsze zakończyła znajomość z Jerzym. Maks namawia mamę, aby poszła na wieczór autorski pana Dudka. Brzozowska zdecydowanie odmawia… Piotr z satysfakcją oznajmia Zimińskiemu, że Gosia została jego żoną. Dodaje, że właśnie chwilę temu był z jego córkami na zakupach i zafundował Oli wyprawkę do szkoły. Jego nonszalanckie zachowanie wyprowadza Marka z równowagi. Żąda, aby Piotr zostawił jego rodzinę w spokoju.
/ Polska / inne
12:10 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Stanisław Kuźnik. Gosia podejrzewa, że jej mąż znalazł się w szpitalu dzięki Markowi. Mówi ojcu, że nie chce go już więcej widzieć na oczy. Piotr utwierdza żonę w podejrzeniach, że został okaleczony przez Zimińskiego. Danuta próbuje przekonać Gosię, że Marek jest niewinny… Agnieszka martwi się medialną nagonką na jej ukochanego. Szymon zapewnia ją, że jest niewinny i w razie czego nie boi się zeznawać w sądzie. Adam informuje Weronikę, że byli pracownicy "Czasu Dnia" zeznali, że działali na zlecenie Lenbacha… Izabela przyznaje się Maksowi, że była na wieczorze autorskim Jerzego. Maks nie może uwierzyć, że jego mama i ojciec Edyty zachowują się jak nastolatki. Jego zdaniem Jerzy jest dla niej idealnym partnerem…
/ Polska / inne
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2516 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-07-25

11:35 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Stanisław Kuźnik. Danuta mówi mężowi, że Gosia wierzy w wersję Piotra, który oskarża Marka o spowodowanie wypadku. Zimiński odwiedza Mierzejewskiego w szpitalu. Prosi, aby powiedział Gosi, jak naprawdę doszło do wybuchu gazu, który go poparzył. Piotr wykorzystuje sytuację i zaczyna szantażować Marka… Maria i Włodek, podekscytowani nowym wyzwaniem, przygotowują się do otwarcie jadłodajni na Wspólnej. Ich pracę przerywa Michał, który z radością oznajmia im, że udało mu się odzyskać koncesję na alkohol i bar może znowu zacząć działać. Ziębowie bez entuzjazmu odnoszą się do sukcesu Michała...
/ Polska / inne
12:10 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Stanisław Kuźnik. Marta i Filip przychodzą po wyniki badań prenatalnych. Okazuje się jednak, że nie mogą ich dostać, bo lekarz zalecił, że wyniki wręczy im osobiście. Marta dostaje histerii - jest przekonana, że dziecko urodzi się chore… Olszewska niespodziewanie odwiedza Rostockich. W ich domu zastaje znajomą Adama, która złożyła zeznania obciążające Szymona. Agnieszka nie wytrzymuje i obraża Lidię ironicznie nazywając ją gwiazdą Internetu. Roztocki przeprasza Lidię za zachowanie Olszewskiej i zapewnia, że zrobi wszystko, aby sprawiedliwości stało się zadość… Gosia mówi Markowi, że Piotr powiedział policji, że z własnej winy uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. Zimiński nie widzi w tym nic niezwykłego. Dodaje, że dla niego o wiele większe znaczenie ma to, że ona podejrzewała go o świadome okaleczenie Mierzejewskiego. Gosia odwiedza męża w szpitalu. Piotr prosi ją, żeby w jego komórce wyszukała numer do redaktora naczelnego. Małgosia, przez przypadek, odczytuje sms-a od znajomej Piotra…
/ Polska / inne
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2517 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-07-26

11:35 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Stanisław Kuźnik. Malczewski po upojnej nocy z Renatą informuje ją, że musi wyjechać na kilka dni. Prosi, żeby bez pośpiechu się ubrała i zjadła śniadanie. Zostawia jej klucze, aby mogła zamknąć jego mieszkanie. Później udaje się do Kochanowskiej i pokazuje jej, potajemnie skopiowaną z laptopa Renaty, ofertę Bud - Maksu…. Izabela dowiaduje się od Maksa, że Jerzy postanowił wyjechać. Za radą syna próbuje się spotkać z Jerzym - pędzi na lotnisko z nadzieją, że samolot do Budapesztu jeszcze nie odleciał… Marta i Filip przychodzą po odbiór wyników badań prenatalnych. Lekarz z radością informuje ich, że wszystko wskazuje na to, że ich dziecko urodzi się zdrowe… Kinga robi wyrzuty mężowi, że nie potrafi docenić starań Włodka. Brzozowski przychodzi do Ziębów i mówi im, że jadłodajnia na Wspólnej może okazać się bardzo intratnym interesem…
/ Polska / inne
12:10 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Stanisław Kuźnik. Renata podejrzewa, że Robert wykradł z jej laptopa ofertę na przetarg, do którego startuje Bud-Maks. Korzysta z okazji, że Malczewskiego nie ma w domu i szuka w jego mieszkaniu dowodów na to, że Robert ją oszukał… Agnieszka informuje Weronikę, że Lenbach został aresztowany. Olszewska ma zamiar podjąć się obrony Szymona i prosi, aby wszystkie dokumenty związane z tą sprawą trafiały prosto do niej. Przyznaje, że nie ufa Weronice, bo jej mąż reprezentuje w sądzie osoby, które oskarżają Lenbacha… Gosia znajduje w laptopie Piotra wiadomość od jego znajomej, która pisze, że bardzo za nim tęskni. Chwilę po tym odwiedza ją Marek i mówi, że chciałby, aby znowu mieli ze sobą kontakt. Zapewnia córkę, że zrobi wszystko, aby zaakceptować jej męża i prosi, aby więcej nie wracali do bolesnej przeszłości…
/ Polska / inne
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2518 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-07-27

11:35 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Robert Wichrowski. Gosia bardzo żałuje, że tak długo nie wierzyła swojemu ojcu. Zastanawia się, co powinna zrobić w sytuacji, jakiej się znalazła. Danuta namawia ją do szczerej rozmowy z Piotrem. Dodaje, że w razie czego córka zawsze może liczyć na pomoc ze strony rodziny… Renata tłumaczy braciom Brzozowskim jak doszło do tego, że Malczewski wykradł jej ważne dokumenty. Andrzej i Michał są zaskoczeni, kiedy dowiadują się, jak bardzo była naiwna. Na szczęście udaje im się wprowadzić do ich oferty konieczne poprawki i w ostatniej chwili składają w urzędzie ofertę na przetarg …
/ Polska / inne
12:10 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Robert Wichrowski. Edyta jest wściekła na swojego ojca, który dla Izabeli zrezygnował z wyjazdu do Budapesztu. Zarzuca mu, że nie dotrzymał obietnicy złożonej swojej żonie. Jerzy prosi córkę, żeby spróbowała go zrozumieć… Pani Mierzejewska ma nadzieję, że już niedługo pozna całą rodziców Gosi, o której tyle dobrego słyszała od swojego syna. Mama Piotra jest bardzo wdzięczna Markowi, że w krytycznej sytuacji pomógł jej synowi i zawiózł go do szpitala… Olszewska informuje Weronikę, że nie udało się jej wyciągnąć Szymona za kaucją. Uważa, że stało się tak za sprawą Adama. W związku z tym nie widzi szans na dalszą współpracę z Weroniką…
/ Polska / inne
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2519 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-07-28

11:35 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Robert Wichrowski. Edyta jest wściekła na swojego ojca, który dla Izabeli zrezygnował z wyjazdu do Budapesztu. Zarzuca mu, że nie dotrzymał obietnicy złożonej swojej żonie. Jerzy prosi córkę, żeby spróbowała go zrozumieć… Pani Mierzejewska ma nadzieję, że już niedługo pozna całą rodzinę Gosi, o której tyle dobrego słyszała od swojego syna. Mama Piotra jest bardzo wdzięczna Markowi, że w krytycznej sytuacji pomógł jej synowi i zawiózł go do szpitala… Olszewska informuje Weronikę, że nie udało się jej wyciągnąć Szymona za kaucją. Uważa, że stało się tak za sprawą Adama. W związku z tym nie widzi szans na dalszą współpracę z Weroniką…
/ Polska / inne
12:10 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Robert Wichrowski. Gosia nie może sobie wybaczyć swojej naiwności. Obawia się, że przez swoją głupotę zniszczyła sobie życie - jeśli Piotr na zawsze straci wzrok, to mimo jego zdrad, nie będzie mogła go zostawić. Zrozpaczony Mierzejewski błaga ją, aby mu uwierzyła, że nigdy jej nie zdradził... Izabela i Jerzy planują wspólny wyjazd nad morze. Maks uważa, że to bardzo dobry pomysł. Niestety Edycie bardzo przeszkadza , że jej ojciec związał się z Brzozowską. Maks bezskutecznie próbuje jej wytłumaczyć, że ich rodzice mają prawo do własnego życia... Agnieszka przeprasza Weronikę, za swoje niemiłe zachowanie i prosi, aby nie odchodziła z kancelarii. Weronika tłumaczy jej, że musi odejść, bo zaistniała sytuacja jest dla niej za trudna…
/ Polska / inne

2017-07-31

11:35 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Robert Wichrowski. Zuza wychodząc od Marty przypadkiem spotyka Kamila, który próbuje dowiedzieć się co u niej słychać. Dziewczyna zapewnia, że u niej wszystko w porządku i że nie ma powodów, aby się o nią martwił. Nagle zauważa samochód Sylwka. Przerażona szybko kończy rozmowę i prosi Kamila, żeby zostawił ją w spokoju. Później stara się przekonać swojego chłopaka, że spotkanie z Kamilem było zupełnie przypadkowe... Izabela przeprowadza z Edytą poważną rozmowę. Mówi jej, że zachowuje się bardzo egoistycznie i tak naprawdę myśli tylko o sobie a nie o swoim ojcu, który również ma prawo do szczęścia. Rozmowa z Brzozowską doprowadza Edytę do płaczu... Maria martwi się o swoja najstarszą córkę. Razem z Żanetą myślą nad tym, jak można pomóc Renacie, która przeżywa zawód miłosny. Renata jest wzruszona postawą mamy i bardzo jej dziękuje za wsparcie...
/ Polska / inne
12:10 Na Wspólnej 6 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Robert Wichrowski. Gosia dowiaduje się, że Piotr po zdjęciu opatrunków dalej nic nie widzi. Przerażona tą sytuacją zastanawia się, co powinna zrobić. Marek uważa, że nie powinna zostawać z Piotrem, który tyle razy ją oszukał i okłamał... Edyta przeprasza Brzozowską za swoje zachowanie. Zapewnia, że w końcu dotarło do niej, jak bardzo była niesprawiedliwa i ma nadzieję, że Brzozowska jej wybaczy. Później przeprowadza rozmowę z Maksem, któremu wyjaśnia, dlaczego nie chciała, aby jej ojciec związał się z Izabelą... Igor mówi Kamilowi, że dzwoniła Zuza, która błagała go, aby jak najszybciej do niej przyjechał. Kamil wraz z przyjacielem przychodzi do mieszkania Sylwka, gdzie znajdują pobitą do nieprzytomności Zuzę...
/ Polska / inne
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2520 Logo TVN
Polska serial obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji oraz obsady pozycji Na Wspólnej. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Na Wspólnej w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisja w stacjach

Pozycję można obejrzeć w:

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info