Ewa Gawryluk - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Ewa Gawryluk występuje jako aktor lub reżyser.

Każda pozycja programowa zawiera informację na temat daty i godziny emisji. Klikając w nazwę stacji lub logo można przejść do programu danej telewizji

Najbliższe emisje - seriale, filmy i programy TV z udziałem Ewa Gawryluk

Lista zawiera plan emisji programów, seriali i filmów z udziałem Ewa Gawryluk (liczba emisji: 94, stacje: Kino Polska, TVN, TVN Fabuła).

2017-12-15, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
2017-12-15, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
2017-12-18, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
2017-12-18, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
2017-12-18, 20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2600 Godziny emisji TVN Logo TVN
2017-12-19, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Brzozowscy przeprowadzają poważną rozmowę z synem. Basia mówi mu, że dowiedziała się o jego nieobecnościach i słabych wynikach w nauce. Daniel próbuje zbagatelizować problem… Zdybicka uważa, że Bud-Maks powinien zająć się rekultywacją budynków pofabrycznych, bo tradycyjne budownictwo mieszkaniowe nie jest już tak dochodowe. Michał jest przekonany, że Ilona będzie świetnym partnerem. Kinga jednak nie podziela jego entuzjazmu… Ziębowie i Róża szykują się do wyjazdu. Maria jest pewna, że siostra zrobi furorę podczas uroczystości w leśniczówce. Róża jest wielce niepocieszona, kiedy okazuje się, że specjalnie na wyjazd kupiły sobie z Marią identyczne sukienki… REŻYSEREM ODCINKA JEST MACIEJ ŚWIERZAWSKI.
2017-12-19, 20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2601 Godziny emisji TVN Logo TVN
2017-12-20, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Orłow zapewnia narzeczoną, że nie okłamał jej, ponieważ nie wiedział wcześniej, że ma syna. Wyznaje, że nie może przestać o nim myśleć. Jednocześnie nie chciałby złamać słowa, danego Oksanie. Ewa nie bardzo wie, jak mu pomóc… Pani Ludwika wraz z synem i Agnieszką wprowadzają się na Wspólną. Olszewska jest mile zaskoczona jej pozytywnym nastawieniem do nowych sąsiadów… Andrzej obawia się, że Zdybicka będzie miała zbyt duży wpływ na posunięcia firmy. Renata przypomina mu, że on i Michał nadal mają pakiet większościowy. Kinga uważa, że nie należy działać pochopnie. Intuicyjnie wyczuwa, że Zdybickiej nie można zbytnio ufać… REŻYSEREM ODCINKA JEST MACIEJ ŚWIERZAWSKI.
2017-12-20, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Szef Igora mówi mu, że z koperty zginęło 10 tysięcy euro. Chłopak tłumaczy, że nie wziął tych pieniędzy i sugeruje, że może to sprawka Joziego. Wściekły Gordon, wykrzykując groźby, rzuca się na niego… Brzozowscy rozmawiają o problemach z synem. Basia sugeruje, żeby przeczekali okres buntu. Andrzej uważa, że należy przedsięwziąć jakieś kroki, zanim będzie za późno… Stefan przeprasza Ziębów i Różę za swoje karygodne zachowanie. Tłumaczy, że zatrzymały go sprawy najwyższej wagi, o których jednak nie może mówić, ponieważ obowiązuje go tajemnica wojskowa… REŻYSEREM ODCINKA JEST MACIEJ ŚWIERZAWSKI.
2017-12-20, 20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2602 Godziny emisji TVN Logo TVN
Sławek już wie – Daria była w ciąży z Dominikiem! Rozemocjonowany Sławek pyta Dominika czy wiedział, że Daria jest w ciąży. Chłopak nie zaprzecza – po chwili przyznaje, że to było jego dziecko. W Sławka jakby strzelił grom! Co zrobi Dominikowi? Norbert walczy o Kalinę z jej mężem! Agata zwierza się Sandrze - ma problem z tym, że Norbert cały czas troszczy się o Kalinę. Tymczasem Owczarek podejmuje się remontu wynajętego przez kobietę mieszkania. Tam dopada ich mąż Kaliny! Widząc jak Sylwek szarpie żonę, Norbert rzuca się na pomoc! Cieślik w delirium? Po suto zakrapianej kolacji Damian budzi się rano i wrzeszczy z przerażenia! Widzi białą mysz! Monika uważa, że to majaczenie alkoholowe. Okazuje się jednak, że to najprawdziwsza rzeczywistość!
2017-12-21, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Pewność siebie i atrakcyjność Zdybickiej robią na Michale coraz większe wrażenie. Andrzej obawia się, że jeśli nawet Bud- Maks wygra przetarg, nie zdołają zrealizować tak wielkiej inwestycji… Igor proponuje Joziemu układ: Jozi odda mu pieniądze a on zwróci je prezesowi nie zdradzając, kto je ukradł. Jozi nie chce się na to zgodzić. Ostrzega też Igora, żeby nie próbował iść z tym na policję… Daniel skarży się Oli, że bardzo za nią tęskni i trudno mu wytrzymać narzucony w domu rygor. Dziewczyna jest pewna, że jak tylko jego rodzice będą bardziej wyrozumiali jeśli przekonają się, że zrobił postępy w nauce … REŻYSEREM ODCINKA JEST FILIP ZYLBER.
2017-12-21, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Pani Sobczak nalega, aby Rafał i Agnieszka zamienili się z nią pokojami. Rafał jest zły na siebie, że znowu uległ matce. Agnieszka stara się zachować zimną krew… Marta zapewnia, że jej zarobki są wystarczające, aby utrzymać rodzinę. Filipowi nie podoba się perspektywa pozostawania na utrzymaniu żony… Hoffer, elegancko ubrany, przygotowuje się do spotkania z Honoratą. Zuza zapewnia go, że z takim wyglądem żadna kobieta mu się nie oprze… REŻYSEREM ODCINKA JEST FILIP ZYLBER.
2017-12-21, 20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2603 Godziny emisji TVN Logo TVN
Po Dominice Łukasz kolejną ofiarą? Łukasz - wychodząc z domu - zostaje potrącony przez rozpędzone auto! To następna – po Dominice – ofiara artykułu o handlu ludźmi? Tymczasem Daniel kompletnie się załamuje – nie widzi już dla siebie żadnej szansy. Michał skierowany na tomografię mózgu – ale Małecka każe mu wracać do pracy! Małecka odwiedza Michała w szpitalu – daje mu do zrozumienia, że musi wykonać dla niej swoje zadanie. I żadna choroba nie może w tym przeszkodzić! Tymczasem lekarka jest coraz bardziej zmartwiona stanem zdrowia Brzozowskiego. Kieruje go na tomografię mózgu! Kalina cały czas liczy na związek z Norbertem? Sandra zmusza Kalinę do poważnej rozmowy. Kobieta przyznaje, że przyjeżdżając do Warszawy liczyła na odnowienie związku z Norbertem! Jej syn też o tym marzy. Co na to Agata?
2017-12-22, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Roztocki zostaje z córką w domu i zabiera się do pracy przy komputerze. Róża podejrzewa, że Adamowi trudno pogodzić pracę z opieką nad córeczką… Roman i Honorata, po spędzonej wspólnie nocy, budzą się w doskonałych nastrojach. Hoffer postanawia przyrządzić śniadanie. W drzwiach sypialni nieomal zderza się z synem Honoraty, który niespodziewanie wrócił do domu... Ola wyznaje Danielowi, że bardzo za nim tęskni. Proponuje, żeby wraz z kilkoma kolegami z jej klasy wybrali się do kina. Daniel obiecuje, że porozmawia o tym z rodzicami… REŻYSEREM ODCINKA JEST FILIP ZYLBER.
2017-12-22, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Filip oznajmia żonie, że wykładowca zgodził się przeegzaminować go za dwa tygodnie. Tłumaczy, że to zasługa Ksawerego… Igor udaje się pod dom Joziego. Kiedy mężczyzna wychodzi z klatki, włącza ukryty w kieszeni dyktafon i podchodzi do niego… Zdybicka z zaciekawieniem ogląda wnętrze lokalu Ewy, w którym odbywa się właśnie remont. Potem zachodzi do jadłodajni. Niby ze zwykłej ciekawości, wypytuje Marię o działalność baru… REŻYSEREM ODCINKA JEST FILIP ZYLBER.
2017-12-25, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Ola prosi ginekologa o przepisanie środków antykoncepcyjnych. Tłumaczy przyjaciółce, że jeszcze nie myśli o współżyciu ale na wszelki wypadek chce być zabezpieczona… Weronika wraca do domu. Jest mile zaskoczona powitaniem jakie jej zgotowali Adam z Antosią i przyjaciele… Igor prosi Gordona o przedłużenie terminu spłaty długu. Prezes nie zgadza się na to i daje do zrozumienia, że coś złego może spotkać Maję... REŻYSEREM ODCINKA JEST JACEK FILIPIAK.
2017-12-25, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Danuta mówi mężowi, że znalazła u Oli środki antykoncepcyjne. Marek nalega, żeby żona porozmawiała z córką… Weronika prosi Anosię, żeby położyła się już spać. Dziewczynka szuka oparcia w Adamie. Roztocka zarzuca mężowi, że bardzo rozpuścił córkę... Kamil przyznaje się swojej dziewczynie, że w nocy wypił trochę piw, aby odstresować się przed egzaminem. Zuza uważa, że powinien odpocząć od nauki i proponuje, żeby wybrali się na kręgielnię… Brzozowscy zastanawiają się nad wyborem prezentu urodzinowego dla syna. Basia mówi mężowi, że kolega Daniela dostał na 18-tkę samochód… REŻYSEREM ODCINKA JEST MARCIN KRZYSZTAŁOWICZ.
2017-12-26, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Kamil, w dniu egzaminu, budzi się na kacu. Roman wyrzuca synowi, że doprowadził się do takiego stanu. Ostrzega go, że łatwo popaść w alkoholizm, jeśli picie staje się sposobem na walkę ze stresem… Dudek proponuje wydawcy, aby wydał tom jego esejów. Wydawcy nie podoba się ten pomysł nalega, aby Dudek popracował nad powieścią - kolejnym hitem. Jerzy kłamie, że ma już gotową powieść, ale musi dokonać w niej kilku poprawek.. Marcin oznajmia Marcie, że szefostwo chce wzbogacić jej program o nowe tematy. Ostrzega, że oznacza to więcej obowiązków. Marta wyjaśnia mu, że musi porozmawiać o tym z mężem… REŻYSEREM ODCINKA JEST MARCIN KRZYSZTAŁOWICZ.
2017-12-26, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Antosia jest bardzo kapryśna. Weronika ostro przywołuje córkę do porządku. Dziewczynka, tuląc się do taty, oznajmia, że wolała, jak mamy nie było. Adam prosi Antosię, żeby przeprosiła mamę i przyznaje, że bardzo rozpuścił dziecko… Daniel próbuje przekonać rodziców, żeby pozwolili mu urządzić imprezę w pubie. Basia absolutnie nie zgadza się na taki pomysł Chłopak jest zły, że rodzice nie mają do niego zaufania… Igor dostaje od Gordona sms-a z ostrzeżeniem, żeby miał się na baczności, ponieważ upłynął termin spłaty długu. Chłopak, próbując ukryć zdenerwowanie, proponuje Mai, żeby wyjechali z Polski… REŻYSEREM ODCINKA JEST MARCIN KRZYSZTAŁOWICZ.
2017-12-27, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Igor zwraca Gordonowi część długu. Zapewnia, że resztę spłaci w ratach. Prezes nie zgadza się na takie rozwiązanie i daje Igorowi tydzień na spłatę zaległej sumy… Maria i Włodek, w ramach prezentu urodzinowego, wręczają Danielowi butelkę szampana. Andrzej daje na to przyzwolenie. Prosi jednak, aby na czas imprezy urodzinowej Daniela pozostały alkohol usunęli z baru… Kopczyńska zwierza się Brzozowskiej, że w Niemczech spotkała się ze swoim dawnym narzeczonym i uczucie sprzed lat znowu odżyło. Izabela jest pod wrażeniem. Sugeruje mężowi, żeby wykorzystał historię Krystyny jako inspirację do napisania swojej powieści… REŻYSEREM ODCINKA JEST MARCIN KRZYSZTAŁOWICZ.
2017-12-27, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Igor oznajmia Mai, że odchodzi. Tłumaczy że nie nadaje się do stałego związku i że pomylił się sądząc, że ją kocha. Maja jest wstrząśnięta jego wyznaniem... Zdybicka zaprasza Michała i Kingę na aukcję charytatywną. Brzozowski namawia żonę, żeby skorzystali z zaproszenia. Tłumaczy, że na tego typu imprezach często zawiera się korzystne znajomości biznesowe… Zimińscy mają pretensje do córki, że wróciła pijana z urodzin Daniela. Dziewczyna zapewnia ich, że wypiła tylko trochę alkoholu. Jest zła, że rodzice wiecznie mają do niej o coś pretensje… REŻYSEREM ODCINKA JEST MARCIN KRZYSZTAŁOWICZ.
2017-12-27, 20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2604 Godziny emisji TVN Logo TVN
Michał przerażony – ma guza mózgu! Michał dowiaduje się, że ma guza mózgu! Na dodatek guz jest sporych rozmiarów i nie da się go usunąć operacyjnie bez groźby powikłań. Zszokowany Brzozowski prosi lekarza, żeby nie mówił o niczym Kindze. Daniel ma świadka, który go ocali? Detektyw Paprocki odwiedza w szpitalu Łukasza. Cały czas coś mu się nie zgadza w zeznaniach chłopaka. Łukasz jest coraz bardziej zdenerwowany. Tymczasem Daniel wraca do pracy – tam odbiera telefon od osoby, która widziała Dominikę, która feralnej nocy kłóciła się z chłopakiem zupełnie niepodobnym do Brzozowskiego! Antoni chce uwieść Ilonę? Antoni ma erotyczny sen ze Zdybicką w roli głównej. Po przebudzeniu dzwoni do Ilony i przenosi miejsce podpisania umowy do mieszkania Hofferów. Zdziwiona Zdybicka przychodzi, nie wiedząc czego się spodziewać. Jaki plan ma Antoni?
2017-12-27, 22:00 Sztos 2 Godziny emisji Kino Polska Logo Kino Polska
Rok 1981, początek stanu wojennego. Doświadczony cinkciarz, hazardzista i oszust Synek oraz jego młody podopieczny Janek wracając z gościnnych występów w Zakopanem do rodzinnego Sopotu, zatrzymują się na noc w Krakowie u starego kumpla Markiza. Markiz zleca im przetransportowanie do Warszawy poszukiwanego działacza Solidarności. Szczęście kanciarzy wyczerpuje się i trafiają w ręce milicji. Z tarapatów ratuje ich oficer UB, Królikowski. W rewanżu chce, by skupowali dla niego waluty. Synek i Janek, przy pomocy weterana branży, Eryka obmyślają plan zgarnięcia kasy dla siebie...
2017-12-28, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Rafał gani matkę za jej egoistyczne zachowanie. Obrażona Pani Ludwika rzuca złośliwą uwagę w pod adresem Olszewskiej. W końcu doprowadza do tego, że Agnieszka na moment traci cierpliwość… Zimińscy oznajmiają córce, że przez jakiś czas nie ma się spotykać z Danielem. Ola nie może zrozumieć, czemu rodzice jej to robią. Marek tłumaczy jej, że podjęli taką decyzję dla jej dobra. Kiedy Daniel dowiaduje się, że ma szlaban na randki, wzburzony oznajmia rodzicom, że jest pełnoletni i nie mają prawa nim rozporządzać… Sławek wybiera się do Frankfurtu. Renata zastanawia się, czemu Marzena nie przyjechała z córeczką do Warszawy. Obawia się, że była żona Sławka znowu będzie robić jakieś problemy… REŻYSEREM ODCINKA JEST FILIP ZYLBER.
2017-12-28, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Konsekwencja i stanowczość Weroniki sprawia, że Antosia jest coraz mniej marudna. Do Adama dzwoni klient, którego sprawę przegrała kiedyś Alicja. Roztocki obawia się, że ciężko mu będzie przekonać zdenerwowanego klienta, że jego sprawa jest jeszcze do uratowania. Weronika proponuje mu, żeby pozwolił jej się wykazać… Hoffer zaprasza Leśniewską do siebie na obiad. Ku zaskoczeniu Honoraty okazuje się, że Roman wcale nie przygotował obiadu. W pewnym momencie Hoffer mocno ją przytula i zaczyna namiętnie całować… Zdybicka ze znajomym ekspertem odwiedzają jadłodajnię na Wspólnej. Mężczyzna przyznaje, że to idealne miejsce na modny lokal. Dodaje, że należałoby zmienić wystrój i odmłodzić personel… Sławek informuje Renatę, że wróci z Frankfurtu za kilka dni. Tłumaczy, że Marzena ma problemy z ciążą i musi zostać na obserwacji w szpitalu… REŻYSEREM ODCINKA JEST FILIP ZYLBER
2017-12-28, 20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2605 Godziny emisji TVN Logo TVN
Anastazja powie Tomkowi całą prawdę o sobie? Tomek i Beata ruszają na Mazury. Tuż przed wyjazdem na Wspólnej zjawia się Anastazja! Beata usiłuje nie dopuścić do najgorszego – wpycha Tomka do taksówki. Jednak Trzcińska jest zdesperowana – wykrzykuje ukochanemu, że uciekła od niego bo była szantażowana przez Beatę! Czy Tomek usłyszy w końcu całą prawdę? Łukasz mordercą Dominiki? Paprocki dowiaduje się od Tymona, że Łukasz „podbijał” do Dominiki! Z powodu odrzucenia chłopak upił się z rozpaczy tamtej nocy. Detektyw natychmiast jedzie do niego. Tymczasem Daniel spotyka się z kobietą, która widziała nocną kłótnię Dominiki z jakimś mężczyzną. Okazuje się, że to był Łukasz! Brzozowski dzwoni do detektywa, by go ostrzec. Czy zdąży? Monika w rozpaczy – zabiła Stefana! Kajtek wyjeżdża z dziadkiem – niestety, nie może zabrać ze sobą ukochanego chomiczka. Cieślikowie zostają sami – umawiają się na namiętny wieczór. Monika po pracy przymierza seksowną bieliznę. Jest zdenerwowana – wydaje jej się, że chomik ją podgląda. Kiedy do domu wraca Damian, wita go zapłakana żona! Mówi, że zabiła Stefana!
2017-12-29, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Ewa prosi syna, żeby wyjaśnił, dlaczego rozstał się ze swoją dziewczyną. Igor okłamuje ją mówiąc, że Maja nieustannie namawiała go do małżeństwa. Ewa nie może w to uwierzyć i zaczyna podejrzewać, że syn ma jakieś kłopoty… Danuta wyznaje mężowi, że od kilku miesięcy ma trudności ze spłatą kredytu. Marek mówi jej, że sytuacja w jego firmie okazała się na tyle dobra, że Dębek zgodził się, aby część zysków wypłacili dla siebie… Ola okłamuje rodziców, że idzie do Anki pouczyć się do klasówki. Później potajemnie spotyka się z Danielem... Zdybicka mówi Michałowi, że bez żadnych inwestycji mogliby zarobić duże pieniądze. Wyjaśnia, że znalazła firmy, które chętnie ulokowałyby swoje filie na Wspólnej i gotowe są za to słono zapłacić… REŻYSEREM ODCINKA JEST FILIP ZYLBER
2017-12-29, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Igor przeprasza Maję i tłumaczy, że nie miał zamiaru jej urazić. Nalega jednak, żeby nie próbowała kontaktować się z nim. Maja, załamana jego słowami, oznajmia, że nie chce go więcej widzieć. Nieoczekiwanie interweniuje Nowicki, dając Igorowi do zrozumienia, że wystarczająco już skrzywdził Maję… Rafał ma trudności z uruchomieniem auta, którym zamierza pojechać z mamą na jej rehabilitację. Jego zmagania zauważa Adam i oferuje pomoc. Pani Sobczak oczarowana Roztockim, proponuje synowi, żeby zaprosili go kiedyś na obiad… Honorata i Roman przygotowują spotkanie w rodzinnym gronie. Syn Leśniewskiej, ku jej zaskoczeniu, zjawia się punktualnie. Mikołaj, nie mogąc oderwać wzroku od Zuzy, tłumaczy mamie, że urwał się z ostatnich zajęć, bo nie chciał przepuścić tak ważnego spotkania… REŻYSEREM ODCINKA JEST FILIP ZYLBER
2017-12-29, 20:00 Sztos 2 Godziny emisji Kino Polska Logo Kino Polska
Rok 1981, początek stanu wojennego. Doświadczony cinkciarz, hazardzista i oszust Synek oraz jego młody podopieczny Janek wracając z gościnnych występów w Zakopanem do rodzinnego Sopotu, zatrzymują się na noc w Krakowie u starego kumpla Markiza. Markiz zleca im przetransportowanie do Warszawy poszukiwanego działacza Solidarności. Szczęście kanciarzy wyczerpuje się i trafiają w ręce milicji. Z tarapatów ratuje ich oficer UB, Królikowski. W rewanżu chce, by skupowali dla niego waluty. Synek i Janek, przy pomocy weterana branży, Eryka obmyślają plan zgarnięcia kasy dla siebie...
2017-12-31, 00:55 Wielka wsypa Godziny emisji Kino Polska Logo Kino Polska
Komedia sensacyjna o narodzinach polskiego kapitalizmu. Warszawski cinkciarz Jarek Bronko ucieka przed wymiarem sprawiedliwości, udając "politycznego". Zostaje aresztowany jako Jarosław Branicki, założyciel partii ziemiańskiej. Po przełomie roku 1989 zakłada razem z byłymi oficerami SB prywatny bank, w którym oferuje niesłychanie wysokie oprocentowanie. Celny obraz nowej Polski, świetne role Jana Englerta i Krzysztofa Wakulińskiego.
2017-12-31, 21:50 Wielka wsypa Godziny emisji Kino Polska Logo Kino Polska
Komedia sensacyjna o narodzinach polskiego kapitalizmu. Warszawski cinkciarz Jarek Bronko ucieka przed wymiarem sprawiedliwości, udając "politycznego". Zostaje aresztowany jako Jarosław Branicki, założyciel partii ziemiańskiej. Po przełomie roku 1989 zakłada razem z byłymi oficerami SB prywatny bank, w którym oferuje niesłychanie wysokie oprocentowanie. Celny obraz nowej Polski, świetne role Jana Englerta i Krzysztofa Wakulińskiego.
2018-01-01, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Marzena mówi Sławkowi, że prawdopodobnie do końca ciąży będzie musiała zostać w szpitalu. Dziedzic zapewnia ją, że zajmie się córeczką. Daria jednak nie chce wyjeżdżać… Igor korzysta, że jest sam w domu i dzwoni do kolegi. Tymczasem do domu wraca Borys. Niezauważony przez Igora przysłuchuje się rozmowie w trakcie której chłopak prosi kolegę, aby pozwolił mu pomieszkać w jego domku na działce. Gosia prosi rodziców, aby odwiedzili ją w Niemczech. Ola jest uradowana perspektywą wyjazdu do Dusseldorfu. Po chwili dostaje sms-a, w którym Daniel informuje ją, że nie wyjeżdża z rodzicami w góry. Ola natychmiast zmienia zdanie i już nie chce jechać do Niemiec... REŻYSEREM ODCINKA JEST FILIP ZYLBER
2018-01-01, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Igor oznajmia Gordonowi, że nie zamierza ukrywać się przed nim ani oddawać mu pieniędzy. Daria czuje się oszukana przez swoich rodziców. Zimińscy odkrywają kolejne kłamstwo Oli… REŻYSEREM ODCINKA JEST STANISŁAW KUŹNIK
2018-01-02, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Renata i Sławek są coraz bardziej przerażeni zachowaniem Darii. Nowicki próbuje pocieszyć Maję. Filip poznaje nową sąsiadkę, która jest młodą, atrakcyjną kobietą… REŻYSEREM ODCINKA JEST STANISŁAW KUŹNIK
2018-01-02, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Zuza odrzuca względy Mikołaja. Jerzy rozpaczliwie szuka pomysłu na zakończenie swojej powieści. Ziębowa podejrzewa, że Zdybicka za wszelką cenę będzie chciała zrealizować swoje plany dotyczące jadłodajni… REŻYSEREM ODCINKA JEST STANISŁAW KUŹNIK
2018-01-02, 20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2606 Godziny emisji TVN Logo TVN
Dominika żyje?! Daniel z policjantami znajdują ogłuszonego detektywa Paprockiego w mieszkaniu Łukasza. Na szczęście Paprocki odzyskuje przytomność. Nieoczekiwanie do Brzozowskiego dzwoni… Łukasz! Pyta, czy chce żeby zaprowadził go do Dominiki!!! Policyjni technicy próbują namierzyć telefon, z którego dzwoni mężczyzna… Michał okłamuje żonę – tylko Ilonie mówi o swojej chorobie! Michał otrzymuje ze szpitala informację o terminie biopsji – wtedy dowie się, czy jego guz mózgu jest złośliwy. Kinga zauważa, że jej mąż zażywa jakieś tabletki – Michał kłamie, że to leki na uspokojenie. Tylko Zdybickiej wyznaje prawdę. Ilona prosi go, żeby powiedział Kindze prawdę… Jarek zazdrosny o Elizę – czy ma powody?! Sandra i Michel nagrywają swój pierwszy teledysk. Eliza jest jeszcze w pracy – dostaje telefon z przypomnieniem, że za chwilę będzie nagrywana ostatnia scena, w której miała wziąć udział cała ich paczka. Słysząc to Hubert – szef Elizy – proponuje podwózkę. Na miejscu Cielecka dziękuje mu całusem w policzek – Jarka skręca z zazdrości…
2018-01-03, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Zdybicka nalega na wprowadzenie zmian na Wspólnej. Filip coraz bardziej zaprzyjaźnia się z Beatą. Nowicki radzi Igorowi, aby zostawił Maję w spokoju… REŻYSEREM ODCINKA JEST STANISŁAW KUŹNIK
2018-01-03, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Matka Sławka jest poważnie zaniepokojona, kiedy odkrywa, że Daria ma wyimaginowaną przyjaciółkę. Sławek przyznaje, że córce potrzebna jest pomoc psychologa… Maks jest przekonany, że już wkrótce otworzy swoje wymarzone centrum kultury… Jerzy wyjawia Kopczyńskiej, że historia jej romansu stała się kanwą jego najnowszej powieści... Mikołaj, podczas spotkania z Zuzą i jej chłopakiem cały czas dolewa Kamilowi alkohol, tłumacząc, że Kamil ma powód do radości, bo zdał egzamin... REŻYSEREM ODCINKA JEST STANISŁAW KUŹNIK.
2018-01-03, 20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2607 Godziny emisji TVN Logo TVN
Beata przekonuje Tomka, że tylko z nią będzie szczęśliwy! Tomek jest kompletnie zagubiony i przytłoczony przeszłością Anastazji i Beaty. Igor nie potrafi pomóc bratu. W końcu Tomek spotyka się z Beatą. Ta przekonuje go, że zawsze pragnęła tylko jego szczęścia. Błaga, by nie pozwolił Anastazji niszczyć ich uczucia! Nagle chłopak dostaje wiadomość, że Trzcińska za godzinę wyjeżdża do Londynu… Niewinny Daniel chce… wrócić do Łucji! Łukasz przyznaje się do nieumyślnego zabójstwa Dominiki! Mijając na policyjnym korytarzu Daniela wykrzykuje mu w twarz, że to jego wina! Brzozowski udaje się do Łucji. Mówi jej, że został oczyszczony z zarzutów i chce zacząć nowe życie. Wyznaje dziewczynie miłość! Co na to Łucja? Na Kajetana czeka trup w lodówce?! Damian jest zszokowany tym, że żona włożyła martwego chomika do lodówki! Monika uświadamia mu, że skoro mają poczekać z pogrzebem do powrotu Kajtka, to ciało nie może ulec rozkładowi. Jednak, kiedy dzwoni synek, żadne z nich nie ma mu odwagi powiedzieć, że jego ukochany Stefan odszedł…
2018-01-04, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Między Hofferem a synem Honoraty dochodzi do szarpaniny… Nowicki wyznaje Mai, że od dawna nie traktuje jej jak swoją pracownicę, lecz jak kogoś znacznie ważniejszego... Daria zaskakuje Sławka i Renatę w intymnej sytuacji… REŻYSEREM ODCINKA JEST URSZULA URBANIAK.
2018-01-04, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Ludwika skarży się Włodkowi, że syn żałuje dla niej pieniędzy… Kinga uświadamia mężowi, że kosztowny podarunek, który Michał zamierza wręczyć znajomemu Zdybickiej jest formą łapówki… Ziębowie i Żaneta, w dość nieprzyjemnych okolicznościach, poznają nowego lokatora na Wspólnej… REŻYSEREM ODCINKA JEST URSZULA URBANIAK.
2018-01-04, 20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2608 Godziny emisji TVN Logo TVN
Dominik na dnie… Renata chce zadzwonić do Dominika – martwi się o niego. Sławek stanowczo jej tego zabrania – nie chce go widzieć w swoim domu! Tymczasem Dominik mów Kasi, że Daria usunęła ciążę – prosi ją wybaczenie. Bergówna też nie chce go znać! Wieczorem kolega przyprowadza kompletnie pijanego Dominika do domu Sławka i Renaty… Zuza dostaje nowe zadanie – czy pomoże zadłużonej Sylwii? Do fundacji Elżbiety zgłasza się lekko zaniedbana kobieta, Sylwia. Chce rozmawiać z Zuzą. Opowiada Hofferowej o swoim problemie – ponieważ nie ma z czego płacić rachunków, miasto chce jej odebrać mieszkanie. Gdy je straci, zbiorą jej dziecko… Podczas rozmowy Sylwia zwraca uwagę na zdjęcie Uli na biurku Zuzy. Czyżby chciała ją wziąć na litość? Ostatnie pożegnanie Stefana… Zaskoczeni wcześniejszym powrotem synka, Cieślikowie zastanawiają się jak mu powiedzieć o śmierci ukochanego chomika. W końcu oznajmiają prosto z mostu – Stefan nie żyje! Kajetan jest bardzo smutny. Decyduje, że przyjacielowi trzeba urządzić regularny pogrzeb. Zostaje ściągnięta całą rodzina - wszyscy starają się wczuć w role. Jednak kiedy Kajtek żąda krzyża na grobie chomika, Maria nie wytrzymuje!
2018-01-05, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Daria oznajmia Sławkowi, że nie chce już mieszkać z nim i Renatą… Między Kamilem a Zuzą dochodzi do gwałtownej sprzeczki w wyniku, której wzburzony chłopak wychodzi z domu i kupuje sobie alkohol… Dudek wstydzi się podpisać pod swoją najnowszą powieścią… REŻYSEREM ODCINKA JEST URSZULA URBANIAK.
2018-01-05, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Roman dowiaduje się, że Kamil spędził noc na izbie wytrzeźwień… Znajoma Nowickiego daje Mai do zrozumienia, żeby korzystała z względów szefa, zanim mu się znudzi… Pacjentka Igora proponuje mu, aby spotykali się u niej w domu na codziennych seansach, za które obiecuje dobrą zapłatę… REŻYSEREM ODCINKA JEST URSZULA URBANIAK.
2018-01-08, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Zdybicka coraz odważniej uwodzi Michała… Ola, w tajemnicy przed rodzicami, umawia się z Danielem. Syn Borysa przychodzi do mieszkania Ewy… REŻYSEREM ODCINKA JEST URSZULA URBANIAK.
2018-01-08, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Aleks ma pretensje do Borysa, że wcześniej nie powiedział mu, że jest jego ojcem… Zdybicka nalega, aby Michał jak najszybciej rozwiązał umowę z Ewą… Ziębowa jest zła na Różę, że bez jej zgody wysłała zgłoszenie na festiwal pierogów… REŻYSEREM ODCINKA JEST ROBERT WICHROWSKI.
2018-01-08, 20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2609 Godziny emisji TVN Logo TVN
2018-01-09, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Beata jest pod wrażeniem kiedy dowiaduje się, że Filip zrezygnował z kariery zawodowej, aby zajmować się domem… Igor zaczyna domyślać się, jakie plany co do jego osoby ma pani Kochanek… Daniel, prowadząc samochód kolegi, zostaje zatrzymany przez policję drogową… REŻYSEREM ODCINKA JEST ROBERT WICHROWSKI.
2018-01-09, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
2018-01-10, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
2018-01-10, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Maria jest bardzo zadowolona, że dała namówić się siostrze na wzięcie udziału w festiwalu pierogów. Z dumą ustawia w barze puchar, który zdobyła. Po chwili zjawia się Ludwika. Skarży się, że wczoraj, gdy bar był zamknięty, bardzo przykrzyło jej się w domu. Włodek zmieszany tłumaczy żonie, że nie czuł się najlepiej i dlatego nie przyszedł do pracy. Maria poznaje jednak prawdę o tym, że powodem nieobecności Włodka w barze nie było złe samopoczucie, a wędkowanie! Ma głęboki żal do męża, że znów ją oszukał.. Popołudniu, wraz z Różą, zauważa na dziedzińcu ekipę telewizyjną. Siostry są przekonane, że chodzi o wywiad w sprawie ich zwycięstwa w konkursie. Ku ich zaskoczeniu dziennikarze zwracają się do Włodka i nazywają go bohaterem, który – nie bacząc na niebezpieczeństwo – uratował dwójkę dzieci. Kiedy ekipa wychodzi, w barze rozlegają się oklaski na cześć Włodka. Nawet Maria przyznaje, że dobrze się stało, że mąż pojechał na ryby. Dodaje, że jest z niego naprawdę dumna… Ola nie może zrozumieć decyzji rodziców. Wyrzuca mamie, że po raz kolejny chcą ją ukarać za przewinienia, których się nie dopuściła. Tymczasem Daniel oznajmia Brzozowskim, że jeśli Ola zostanie przeniesiona do innej szkoły, on nie przystąpi do egzaminu dojrzałości. Ola dzwoni do siostry i prosi ją o pomoc. Po lekcjach rozmawia z Danielem. Uważa, że pomysł, aby nie przystępować do matury jest niepoważny. Jest pewna, że Gosia przekona rodziców do zmiany decyzji. Okazuje się jednak, że Zimińscy nie chcą ustąpić. Zrozpaczona Ola zawiadamia o tym swojego chłopaka. Borys mówi Ewie, że zakaz Krajewskiego nic dla niego nie znaczy. Ewa tłumaczy mu, że mąż Oksany zapewne boi się, że straci rodzinę. Orłow nie może pogodzić się z tym, że Oksana oszukiwała jego i Aleksa przez tyle lat. Popołudniu rozmawia z synem przed domem Krajewskich. Zapewnia go, że zawsze może liczyć na jego pomoc. Aleks jest mu wdzięczny. Po chwili pod dom zajeżdża Krajewski i każe Borysowi się wynosić. Jest mu przykro, że Aleks zwraca się do Orłowa, jak do ojca. Borys mówi Ewie, że widział się z synem i przekonał się, że chłopak go potrzebuje. Wieczorem Aleks przychodzi do ojca. Pyta go, czy może z nim zamieszkać… Julian, gotowy do wyjazdu, zjawia się w biurze podróży. Ewa i Żaneta wręczają mu bilety i przewodnik po Bieszczadach. Po jakimś czasie Żaneta zauważa, że mężczyzna zostawił bilety na biurku. Wybiega za nim i na ulicy wpada na powracającego po zgubę Juliana. Mężczyzna ma nadzieję, że wróci z wycieczki mniej roztargniony…
2018-01-10, 20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2610 Godziny emisji TVN Logo TVN
2018-01-11, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Borys tłumaczy synowi, że nie może podjąć decyzji bez porozumienia z jego matką. Ustalają, że zawiadomią Oksanę i poproszą ją, żeby pozwoliła Aleksowi do jutra zostać u Borysa. Po chwili zjawiają się Krajewscy. Chcą, żeby syn wrócił do domu. Orłow prosi ich, żeby pozwolili chłopcu zostać u niego na noc. Aleks przyłącza się do próśb, ale Krajewski jest nieprzejednany. Ewa sugeruje narzeczonemu, żeby spokojnie poczekał na dalszy rozwój wypadków. Oksana zapewnia syna, że znajdą jakieś wyjście z tej sytuacji. Krajewski stwierdza, że wszystko powinno zostać po staremu. Szuka przy tym poparcia w Aleksie Wieczorem Krajewski odwiedza Borysa. Prosi go, żeby dla dobra Aleksa, zniknął z ich życia. Ziębowie, całą rodziną, z zapartym tchem oglądają w telewizji wywiad z Włodkiem. Po chwili rozdzwaniają się telefony z gratulacjami dla Zięby. Maria jest bardzo dumna z męża. Mimo to ostrzega go, że jeśli jeszcze raz pojedzie w tajemnicy przed nią na ryby, wyprawi go z domu. Rankiem Żaneta przynosi do baru gazety, w których ukazały się artykuły o teściu. Włodek, nieco już zmęczony szumem wokół swojej osoby, nie okazuje zainteresowania. Maria mówi synowej, że mąż od wczoraj zachowuje się dziwnie. Przygnębiony Włodek wyznaje żonie, że ratując dzieci, gdy sam był o krok od śmierci, uświadomił sobie, jak mało dokonał w życiu. Maria, zaniepokojona jego stanem, prosi męża, żeby wypoczął i sama kończy pracę w barze. Tuż przed zamknięciem zjawia się jakiś mężczyzna i przedstawia się jako dziennikarz z pisma kulinarnego. Maria jest zaskoczona, kiedy okazuje się, że tym razem to ona ma być bohaterką wywiadu...Wieczorem Jerzy, w tajemnicy przed żoną, spotyka się z wydawcą. Mówi mu o mistyfikacji, w której Adela ma się wcielić w rolę autorki jego powieści. Przekonuje go, że wszyscy na tym skorzystają: on nie będzie musiał się tłumaczyć ze zmiany stylu a Adela będzie miała świetny start w swojej drodze twórczej. Wydawca zgadza się porozmawiać z Adelą. Jerzy zaprasza go do siebie, przestrzegając, żeby nie zdradził go przed żoną, która o niczym nie wie. Dudek prosi Adelę, aby w czasie rozmowy z wydawcą trzymała się wersji, że to ona jest autorką powieści. Żąda też, żeby dziewczyna nie pokazywała wydawcy żadnych swoich prac i prosi ją, żeby zachowywała się profesjonalnie, jak prawdziwa autorka literatury kobiecej. Mimo to Adela popełnia gafę za gafą. Po spotkaniu wydawca mówi Jerzemu, że Adela jest bardzo naturalna i bez problemu złapie dobry kontakt z czytelniczkami. Dudek jest kompletnie zaskoczony, ale też uradowany tą opinią. Izabela bardzo się cieszy, że Adela w końcu doczeka się wydania swojej powieści. Oznajmia mężowi, że zajmie się jej wizerunkiem i zrobi z niej ucieleśnienie szyku i elegancji. Jerzy nie jest tym specjalnie zachwycony…
2018-01-11, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Mikołaj dowiaduje się o problemie Kamila. Ola oznajmia rodzicom, że gotowa jest zerwać z Danielem. Ludwika szuka poparcia u Agnieszki. (opis krótki) Roman znajduje w lodówce piwo. Kamil tłumaczy ojcu, że wypili wczoraj coś z Igorem, a resztę zostawili. Hoffer przypomina synowi o ich umowie, dotyczącej alkoholu. Kamil uważa, że ojciec przesadza. Leśniewska pokazuje Hofferowi nowe auto, które wzięła w leasing na firmę. Roman nie jest pewien, czy to był dobry pomysł, choć przyznaje, że samochód robi wrażenie. Honorata mówi mu, że zamierza pozwalać synowi jeździć nim na uczelnię, a po pracy chłopak będzie ją odbierał ze sklepu. Hoffer uważa, że Leśniewska psuje Mikołaja. Kiedy Honorata dowiaduje się o jego kłopotach z synem, bierze Kamila w obronę. Podejrzewa, że Hoffer jest przewrażliwiony na punkcie problemu alkoholowego. Mikołaj podsłuchuje ich rozmowę i dowiaduje się, że syn Hoffera był na izbie wytrzeźwień… Marek stara się przekonać Olę, że zmiana szkoły nie jest karą. Ola, z trudem powstrzymując łzy, daje mu do zrozumienia, że czuje się mocno skrzywdzona decyzją rodziców. Zimiński jest poruszony jej słowami. Tymczasem Zbyszek uświadamia Danucie, że drastyczne metody wychowawcze mogą niekiedy odnieść odwrotny skutek od zamierzonego. Daniel przychodzi po Olę pod nową szkołę. Dziewczyna załamana mówi mu, że czuje się tu okropnie. Dodaje, że rodzice zabrali jej komórkę. Daniel uważa, że to absurd. Sugeruje dziewczynie, żeby powiedziała rodzicom, że ze sobą zerwali. Dodaje, że dla świętego spokoju powinni rzeczywiście przestać się spotykać na jakiś czas. Ola, po chwili wahania, przyznaje mu rację. Zimińscy mają wątpliwości czy słusznie postąpili. Marek uważa jednak, że nie powinni się teraz wycofywać. Ola oznajmia rodzicom, że gotowa jest zerwać z Danielem, byleby tylko wrócić do starej szkoły. Jest zrozpaczona widząc, że oni nie chcą ustąpić. Zimińscy zdają sobie sprawę, że albo okażą się niekonsekwentni, albo okrutni. Taka alternatywa nie bardzo im się podoba… Ludwika dowiaduje się, że jej syn odmówił przyjęcia posady dyrektora szkoły muzycznej. Jest na niego wściekła. Rafał tłumaczy, że woli uczyć, niż zajmować się papierkową robotą. Pani Sobczak szuka poparcia w Agnieszce. Olszewska zgadza się z Ludwiką. Podejrzewa, że narzeczony - zupełnie niesłusznie - boi się odpowiedzialności. Daje mu do zrozumienia, że jest wymarzoną osobą na stanowisko dyrektora szkoły. Roztoccy składają Antosi życzenia urodzinowe i wręczają prezent. Dziewczynka jest zachwycona podarunkiem. Po chwili zjawia się Maria z tortem. Zapowiada, że na przyjęcie urodzinowe przyjdzie z Darią, która bardzo tęskni za swoją mamą i przyda jej się towarzystwo innych dzieci. Weronika dowiaduje się, że czeka ją kolejna sprawa spadkowa. Okazuje się, że to Walczak polecił ich kancelarie swojemu znajomemu. Roztocki jest dumny z żony, że wywarła tak dobre wrażenie na kliencie. Pod wieczór, po wyjściu gości, Antosia traci dobry humor. Zaniepokojona Weronika wypytuje ją, co się stało. Dziewczynka oznajmia rodzicom, że chciałaby mieć w domu prawdziwego dzidziusia. Roztoccy, początkowo zaskoczeni tym wyznaniem, dochodzą do wniosku, że są gotowi na kolejne dziecko… *** REŻYSEREM ODCINKA JEST JACEK FILIPIAK.
2018-01-11, 20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2611 Godziny emisji TVN Logo TVN
2018-01-12, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Ola ucieka ze szkoły. Zdybicka próbuje nakłonić Renatę do oszustwa. Igor zapewnia Borysa, że zawsze może na niego liczyć. (opis krótki) Borys bezskutecznie próbuje dodzwonić się do Oksany. Jest przekonany, że Krajewski zabrania jej odbierać telefonu. Postanawia niezwłocznie rozprawić się z nim. Ewa uświadamia mu, że awantury nie zwrócą mu syna a tylko pogorszą stosunki między nimi. Orłow ustępuje. Igor widząc kiepski nastrój Borysa postanawia go rozruszać i proponuje, aby pograli w piłkę. Chłopak wyznaje Borysowi, że kiedyś chciał zostać piłkarzem, ale życie potoczyło się inaczej i nic z tego nie wyszło. Orłow uważa, że nie jest jeszcze za późno. Postanawiają, że odtąd, nie zrażając się trudnościami, będą realizować swoje marzenia, Wieczorem, w doskonałych nastrojach, wracają do domu. Ewa jest szczęśliwa widząc, że mężczyźni tak świetnie się ze sobą dogadują… Zdybicka zjawia się u Michała i zadowolona oznajmia, że wygrali przetarg. Dodaje, że muszą jak najszybciej dowieźć dokumenty stwierdzające ich zdolność kredytową. Brzozowski jest oszołomiony tą nowiną. Kinga jednak pozostaje sceptyczna. Podejrzewa, że sprawa przetargu nie jest jeszcze definitywnie przesądzona. Zdybicka zapewnia, że już prawie mają wygraną w kieszeni. Okazuje się, że obecna sytuacja finansowa Bud-Maksu nie pozwala im uzyskać kredytu na budowę hotelu. Zdybicka uważa, że należy wprowadzić odpowiednie "korekty" do dokumentów. Renata nie bardzo rozumie, co właściwie miałaby zrobić. Michał prosi ją, żeby jeszcze raz przejrzała wszystkie papiery i wymyśliła jakieś wyjście. Wieczorem Zdybicka dzwoni do Renaty. Oznajmia jej, że do jutra oczekuje konkretnych propozycji, które umożliwią Bud-Maksowi uzyskanie kredytu. Daje Kraszewskiej do zrozumienia, że rozwiązanie nie musi być do końca uczciwe… Renata i Sławek postanawiają po pracy rozejrzeć się za nowym mieszkaniem. Po chwili Kraszewska dowiaduje się, że czeka ją dziś sporo pracy w związku z przetargiem. Dziedzic postanawia zabrać córkę na poszukiwania nowego lokum. Dziewczynka jest bardzo zadowolona, kiedy dociera do niej, że będzie miała swój własny pokój. Popołudniu Sławek i Daria zastają pracującą w domu Renatę. Zadowoleni oznajmiają jej, że znaleźli mieszkanie, które powinno się jej spodobać. Dziedzic zauważa, że Renatę coś trapi... Ola nie chce rozmawiać z rodzicami. Danuta ma coraz więcej wątpliwości, czy słusznie postąpiła. Marek próbuje ją przekonać, że za jakiś czas wszystko wróci do normy. Odwozi córkę do szkoły. Ola, upewniwszy się, że ojciec odjechał, udaje się pod swoją dawną szkołę. Jest zawiedziona, kiedy okazuje się, że Daniel poszedł dziś z całą klasą do kina. Młoda Zimińska spotyka się z Anką i wysyła z jej telefonu wiadomość do swojego chłopaka. Ania jest zaniepokojona stanem przyjaciółki. Ola skarży się Danielowi, że nie zniesie dłużej swojej sytuacji. Myśli nawet o tym, aby uciec z domu. Chłopak stara się wybić jej ten pomysł z głowy. Obiecuje, że zaraz po jej maturze wyjadą razem za granicę. *** REŻYSEREM ODCINKA JEST JACEK FILIPIAK.
2018-01-12, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Kamil oskarża Zuzę, że za jego plecami spotyka się z Mikołajem. Renata nie zgadza się na sfałszowanie dokumentacji. Weronika zachęca męża do przyjęcia nowego pracownika. Mikołaj zaczepia Zuzę przed uczelnią. Z udawaną troską mówi jej, żeby nie przejmowała się tym, co spotkało Kamila. Zuza jest kompletnie zaskoczona, kiedy dowiaduje się, że jej chłopak był na izbie wytrzeźwień. Mikołaj udaje, że zupełnie niechcący wygadał się przed nią. Zuza wyrzuca Kamilowi, że ją oszukał. On tłumaczy, że sprawa nie była poważna i nie chciał jej denerwować. Zuza nie daje się zbyć i między młodymi dochodzi do gwałtownej sprzeczki. Tymczasem Roman, po mityngu AA, zwierza się Agnieszce ze swoich rozterek. Olszewska daje mu do zrozumienia, że ktoś, kto wypija po kilka piw dziennie, rzeczywiście ma problem z alkoholem. Roman mówi jej, że nie spodziewał się, że problem DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików) dotknie jego rodziny. Jeszcze raz próbuje porozmawiać z synem. Kamil ma mu za złe, że wygadał się przed Zuzą. Hoffer zapewnia go, że rozmawiał o tym jedynie z Honoratą. Chłopak domyśla się, że to sprawka Mikołaja. Wzburzony wyrzuca swojej dziewczynie, że go oszukuje i potajemnie spotyka się z synem Honoraty. Zapowiada, że nie będzie tego tolerował… Renata oznajmia Michałowi, że nie znalazła żadnego sposobu na wykazanie większych obrotów firmy. Brzozowski, załamany wizją utraty szansy na poważną inwestycję, sugeruje, żeby spróbowała ukryć część kosztów. W ten sposób dochody firmy wydadzą się większe. Ilona wpada w gniew, kiedy dowiaduje się, że Renata nie wykonała jej polecenia. Grozi nawet zwolnieniem jej z pracy. Mimo to Kraszewska stanowczo odmawia działania wbrew prawu. Ostrzega Michała, żeby nie pakował się w coś, czego może gorzko pożałować. Zasmucona wyjaśnia Sławkowi, że Michał i Ilona nakłaniają ją do sfałszowania dokumentacji. Uważa, że głównym prowodyrem jest Zdybicka, która ma zgubny wpływ na Michała. Dziedzic uważa, że powinna niezwłocznie złożyć wymówienie. Renata postanawia póki co wyłuszczyć sprawę przed Andrzejem i Kingą. Zapowiada, że nie dopuści, aby Zdybicka wplątała Brzozowskich w aferę kryminalną… Agnieszka pyta Roztockiego, czy nie przyjąłby aplikanta do swojej kancelarii. Adam odmawia, tłumacząc, że nie potrzebuje teraz pracownika bez doświadczenia. Weronika jednak uświadamia mu, że wkrótce może mu się przydać ktoś do pomocy w prowadzeniu kancelarii. Roztocki ulega sugestiom żony i przekazuje sekretarce CV nowego aplikanta. Prosi, żeby skontaktowała się z nim i umówiła na rozmowę. Jakiś czas później zjawia się Kris, ubrany w rowerowy trykot. Weronika pomyłkowo bierze go za posłańca. Sekretarka wyjaśnia jej, że mężczyzna przyszedł na rozmowę w sprawie pracy. Roztocka szybko łapie z nim dobry kontakt. Zastrzega jednak, że ostateczną decyzję podejmie jej mąż. Według Roztockiego strój, w jakim Kris przyszedł na rozmowę, nienajlepiej świadczy o jego stosunku do pracy. Weronika zwraca uwagę, że chłopak miał świetne opinie po stażach. Adam obiecuje jeszcze raz przemyśleć jego kandydaturę… *** REŻYSEREM ODCINKA JEST JACEK FILIPIAK.
2018-01-15, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Zuza odchodzi od Kamila. Ludwika dowiaduje się, że musi zapłacić horrendalne odsetki od pożyczki. Igor poznaje żonę znanego piłkarza. (opis krótki) Igor zwierza się Filipowi, że ciężko mu żyć w ciągłym zawieszeniu. Opowiada mu, że kiedyś marzył o karierze piłkarskiej, ale kontuzja nogi uniemożliwiła mu trenowanie. Filip uważa, że powinien szukać pracy związanej z futbolem. Po chwili do młodego Konarskiego przychodzi Beata. Igor jest pod wrażeniem, kiedy dowiaduje się, że dziewczyna jest żoną znanego piłkarza. Okazuje się, że mąż Beaty został ostatnio niesłusznie oskarżony przez media o niesportowe zachowanie po meczu i zawieszony w działalności. Dziewczyna zapewnia, że wszystko, co wypisywano o nim w gazetach to bzdury a cała sprawa wiąże się z jakąś nieczystą aferą. Na odchodnym dodaje, że mąż nieprędko odzyska zaufanie do dziennikarzy. Filip sugeruje Igorowi, żeby zajął się tą sprawą. Chłopak ma wątpliwości, czy podoła takiemu zadaniu. Młody Konarski rozwiewa je uświadamiając przyjacielowi, że jako były zawodnik jest świetnie rozeznany w tej tematyce, a do tego nie jest przedstawicielem mediów, więc mąż Beaty nie powinien mieć oporów przed rozmową z nim. Przed domem Igor spotyka Beatę. Wyznaje jej, że chciałby opisać sprawę jej męża. Dziewczyna ma wątpliwości. Wieczorem dzwoni jednak do chłopaka i oznajmia, że jej mąż zgodził się porozmawiać z nim… Zuza, dotknięta oskarżeniami Kamila, pakuje rzeczy i oznajmia chłopakowi, że wyprowadza się do ciotki. Młody Hoffer nie zamierza jej zatrzymywać. Natomiast Roman prosi ją, żeby nie odchodziła. Tłumaczy, że Kamil jej potrzebuje. Dziewczyna z wielkim żalem przyznaje, że nie wie co ma robić. W końcu jednak uznaje, że Kamil sam musi zastanowić się nad tym, czego chce i żegna się z Hofferem. Roman próbuje przekonać syna, że tylko od niego zależy, czy Zuza wróci. Jeszcze raz zapewnia, że nie powiedział jej o sprawie jego zatrzymania przez policję. Chłopak daje ojcu do zrozumienia, że to Honorata wygadała się przed swoim synem. Ten z kolei opowiedział wszystko Zuzie. Honorata zapewnia Romana, że o niczym nie mówiła swojemu synowi. Wieczorem Zuza próbuje dodzwonić się do Kamila, ale chłopak nie odbiera telefonu. Roman, po powrocie do domu, znajduje w lodówce piwo. Kamil, nic sobie nie robiąc z zakazu ojca, wypija jego zdrowie… Ludwika jest zadowolona widząc, że zakup nowego telewizora, sprawił przyjemność wszystkim domownikom. Kiedy zostaje sama, odwiedza ją agent firmy udzielającej pożyczek. Pani Sobczak oddaje mu ratę. Okazuje się jednak, że nie uwzględniła w niej odsetek. Zmartwiona ich wysokością udaje się do jadłodajni i pokazuje Ziębom harmonogram spłat. Maria uświadamia jej, że firmy udzielające szybkich pożyczek działają na lichwiarskich zasadach. Pani Sobczak jest załamana. Rafał jest mocno zaskoczony widząc, że matka nie zamierza dziś oglądać swojego ulubionego serialu. Chwilę później oznajmia Agnieszce, że zgodził się objąć posadę dyrektora… *** REŻYSEREM ODCINKA JEST JACEK FILIPIAK.
2018-01-15, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Kamil przeprasza ojca za swoje zachowanie i zapewnia, że nie ma problemu z alkoholem. Czeka przed uczelnią na Zuzę, by ją przeprosić. Nieoczekiwanie spotyka tam Mikołaja… Renata mówi Andrzejowi o naciskach, jakie wywierali na nią Michał i Zdybicka. Ilona dostarcza Michałowi sfałszowaną fakturę, która pomoże Bud-Maksowi wygrać przetarg. Andrzej wypytuje brata o sprawy firmy... Od czasu uratowania topiących się dzieci Włodek jest w jakimś dziwnym nastroju. Monika sugeruje Marii, by namówiła ojca do udziału w kursach na Uniwersytecie Trzeciego Wieku...
2018-01-15, 20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2612 Godziny emisji TVN Logo TVN
2018-01-16, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Kamil zakłada się z ojcem, że przez trzy dni nie będzie pił alkoholu. Honorata przyznaje Romanowi, że jej syn jest nieco rozpieszczony. Roman oznajmia Mikołajowi, że się na nim poznał... Ola okłamuje rodziców i pod pretekstem spotkania z Anką umawia się w domu z Danielem. Danka dowiaduje się, że Daniela nie było w szkole i wiedziona instynktem wraca wcześniej z pracy… Weronika dowiaduje się od Agnieszki, że Kris był wychowankiem domu dziecka. Adam nie kryje irytacji roztargnieniem młodego aplikanta, ale Weronika stara się załagodzić sytuację i bierze Krisa w obronę...
2018-01-16, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Zdybicka jest wściekła - dowiaduje się, że Bud-Maks przegrał przetarg. Michał oznajmia Kindze, że konieczne będzie podniesienie czynszów i przebranżowienie lokali użytkowych. Kinga nie chce o tym słyszeć. Igor spotyka się z Jackiem Dolniakiem, by opisać korupcję wśród działaczy sportowych. Piłkarz zgadza się ujawnić kilka bulwersujących faktów... Maria bezskutecznie namawia męża, by wybrał się z nią na zajęciadla seniorów. Wieczorem Maria opowiada Żanecie o czarującym wykładowcy. Włodek oznajmia żonie, że nie puści jej na kolejne zajęcia!
2018-01-16, 20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2613 Godziny emisji TVN Logo TVN
2018-01-17, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Zuza daje Mikołajowi kosza mówiąc, że kocha Kamila. Igor chce oblać z Kamilem napisanie pierwszego artykułu do gazety, ale Kamil odmawia alkoholu. Igor pije sam. Niestety nie wie o tym Zuza, która wchodząc do mieszkania Kamila znowu widzi piwo na stole. Dziewczyna wychodzi wściekła. Zimińscy informują Olę, że będą ją kontrolować. Basia zarzuca Dance, że przez ich córkę Daniel chodzi na wagary. Daniel oznajmia rodzicom, że zamierza pojechać na Słowację. Ci nie zgadzają się. Chłopak przekonuje Olę do ucieczki z domu… Borys otrzymuje ostrzeżenie od policjanta, by nie zbliżał się do domu Krajewskich i do Aleksa. Za radą Rostockich jedzie do Oksany i jej męża. Ale Krajewski nie ma zamiaru szukać porozumienia z Borysem.
2018-01-17, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
W barze Ziębów nieoczekiwanie zjawia się Michał w towarzystwie Zdybickiej, która wylicza plusy prowadzenia kawiarni sieciowej. Wspólnicy zjawiają się też u Ewy i wręczają jej wymówienie. Renata obawia się, że i ona może wkrótce stracić pracę… Roman cieszy się, że wygrał z synem zakład dotyczący niepicia alkoholu. Tymczasem lekko wstawiony Kamil czeka na Zuzę pod domem jej ciotki. Dochodzi do kolejnej kłótni, bo Zuza widzi, że Kamil znowu pił… Igor dzwoni do redakcji i dowiaduje się, że jego artykuł nie zostanie opublikowany z powodu rażących błędów. Chłopak nie wierzy w prawdziwość tej argumentacji…
2018-01-17, 20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2614 Godziny emisji TVN Logo TVN
2018-01-18, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Żaneta, w tajemnicy przed wszystkimi, przygotowuje się na spotkanie z Grześkiem. Maria wszystkiego się domyśla i wyznaje synowej, że wiele by dała, aby choć na chwilę zobaczyć Grześka… Kamil oddaje ojcu pieniądze mówiąc, że przegrał zakład o niepicie alkoholu. Uważa jednak, że mityngi AA są mu niepotrzebne. Zuza i Kamil zdobywają się na szczerą rozmowę i dają sobie jeszcze jedną szansę… Ola i Daniel planują wyjazd na Słowację, ale ich rodzice niczego się nie domyślają… Daniel postanawia sprzedać gramofon, by zapłacić za wspólną wycieczkę.
2018-01-18, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Kinga prosi męża, by odwołał swoje postanowienia dotyczące lokali użytkowych na Wspólnej. Borys też nie może uwierzyć, że Michał poświęci biuro podróży Ewy dla zysku. Zdenerwowany Brzozowski tłumaczy, że w interesach nie ma sentymentów... Izabela postanawia zadbać o nowy wizerunek Adeli - Jerzy jest zachwycony metamorfozą! Adela chce się odwdzięczyć i zająć domem, gdy pojawi się dziecko. Nagle Izabela dostaje skurczy porodowych… Igor nie zamierza się zrażać pierwszym niepowodzeniem i dzięki swojej determinacji osiąga sukces! Jego artykuł zostanie opublikowany na łamach krajowego dziennika.
2018-01-18, 20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2615 Godziny emisji TVN Logo TVN
2018-01-19, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
W tajemnicy przed rodzicami Ola i Daniel wyjeżdżają na Słowację. Tymczasem Zimińscy są zaskoczeni, że ich córka tak długo nie wraca ze szkoły. Danka w końcu odkrywa, że Ola uciekła z domu… Sławek zabiera Żanetę na spotkanie z Grześkiem. Żaneta przyznaje się Marii, że jedzie zobaczyć się z mężem. Jest pełna nadziei, ale Grzesiek gasi jej entuzjazm… Naczelny proponuje Igorowi staż w redakcji sportowej gazety. Na fali sukcesu Igor postanawia odzyskać swoją miłość. Tymczasem Nowicki oświadcza się Mai…
2018-01-19, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
U Żanety rozpacz miesza się z wściekłością. Wie już, że straciła Grześka na zawsze…W domu czekają na Żanetę Ziębowie, którzy liczą na dobre wieści… Zimińscy i Brzozowscy spotykają się w sprawie ucieczki dzieci. Dochodzi do kłótni o to, kto jest bardziej winien temu, co się stało. Zimińscy są zrozpaczeni i mają do siebie pretensje, że nie sprawdzili się jako rodzice... Igor w tarapatach - Dolniak nie poświadczy w sądzie tego, co powiedział w artykule! Młody Nowak nie wie jeszcze najgorszego - Maja przyjęła oświadczyny Nowickiego…
2018-01-22, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Brzozowscy i Zimińscy dochodzą do wniosku, że popełnili wobec swoich dzieci zbyt wiele błędów wychowawczych. Ola i Daniel w końcu dzwonią ze Słowacji, ale Marek znowu reaguje zbyt nerwowo - Ola przerywa połączenie… Żaneta przełamuje się i opowiada Marii o spotkaniu z Grześkiem. Maria jest rozgoryczona postawą syna… Żaneta próbuje zapomnieć o mężu, ale to nie jest proste… Skurcze porodowe Izy okazują się fałszywym alarmem. Jednak Iza musi pozostać w szpitalu aż do rozwiązania. Adela postanawia na ten czas zaopiekować się Jerzym…
2018-01-22, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Do Zimińskich nieoczekiwanie przyjeżdża z Niemiec ich starsza córka Gosia. Przekonuje rodziców, że mają jeszcze szansę na odzyskanie Oli. Muszą tylko zmienić swoje podejście do młodszej córki. Igor w potrzasku - bohater jego pierwszego artykułu już definitywnie wycofuje się z zeznań! Jednak redaktor naczelny nie jest zdziwiony zachowaniem piłkarza i daje Igorowi nowe zlecenie. Tuż przed wyjazdem na mecz Igor zauważa Maję w salonie sukni ślubnych. Jest w szoku… Żaneta pogrąża się w rozpaczy z powodu rozstania z Grześkiem. Ucieczką staje się dla niej praca. Zapłakaną Żanetę zastaje w biurze podróży Julian…
2018-01-22, 20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2616 Godziny emisji TVN Logo TVN
2018-01-23, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Weronika podejrzewa, że jest w ciąży! Mówi o tym Agnieszce, która wyznaje, że też chciałaby mieć dziecko. Po wizycie u lekarza Weronika uświadamia Adama, że ich radość była przedwczesna… Kinga walczy z Michałem o zachowanie baru Ziębów i biura podróży Ewy. Jednak Maria przestrzega Kingę, by przede wszystkim zadbała o swoje małżeństwo. Tymczasem Michał nie wraca na noc do domu… Kamil postanawia pójść do poradni ze swoim problemem. Jego decyzja daje Zuzie nadzieję na odbudowanie ich związku. Po poważnej rozmowie Kamil i Zuza postanawiają zacząć wszystko od nowa…
2018-01-23, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Igor nie może się pogodzić z myślą, że Maja wychodzi za mąż! Jego problemy osobiste odbijają się na pracy w redakcji sportowej, co nie uchodzi uwadze naczelnego. Zdesperowany Igor czeka na Maję pod domem jej ciotki i pyta ją, czy naprawdę kocha Nowickiego… Michał spędza noc poza domem i kłamie, że spał w biurze. Kinga grozi mężowi wyrzuceniem z domu. Tymczasem Michał chce się ponownie umówić na wieczór ze Zdybicką… Zdenerwowani Zimińscy czekają na powrót Oli. Daniel postanawia odprowadzić ukochaną do domu - młodzi spodziewają się totalnej awantury…
2018-01-23, 20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2617 Godziny emisji TVN Logo TVN
2018-01-24, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Na spotkaniach w poradni uzależnień Kamil poznaje Magdę. Nowa koleżanka opowiada Kamilowi w jaki sposób stała się alkoholiczką. Dziewczyna wyraźnie myśli, że Kamil ma na nią ochotę… Marta chce spędzić wolne popołudnie z rodziną, jednak Marcin - jej producent - prosi o natychmiastowe napisanie streszczenia nowego programu. Straszy Martę groźbą likwidacji "Mamy w wielkim mieście"… Żaneta jest zawstydzona swoim zachowaniem wobec Juliana i unika go. Niechętnie też przyjmuje wsparcie ze strony Marii i Ewy. Ziębowie są załamani - podejrzewają, że Żaneta zabierze Manię i się od nich wyprowadzi…
2018-01-24, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Kinga oświadcza Michałowi, że jeśli Ziębowie stracą bar, a Ewa biuro, ich małżeństwo przestanie istnieć! Kiedy Zdybicka zjawia się na Wspólnej z nowym kontrahentem Michał oświadcza, że lokale nie są na sprzedaż. Wściekła Zdybicka syczy, że to dziwne, bo w nocy Michał mówił jej zupełnie coś innego… Ola z Danielem są zdziwieni, że za ucieczkę z domu nie spotkała ich żadna kara! Tymczasem Danka i Marek podejrzewają, że na Słowacji Ola przeżyła z Danielem swój "pierwszy raz"… Marta przekazuje producentowi projekt nowego programu, ale chciałaby wiedzieć, skąd ten pośpiech. Marcin udaje, że nie wie, ale chwilę później przedstawia dyrektorowi projekt Marty jako własny…
2018-01-24, 20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2618 Godziny emisji TVN Logo TVN
2018-01-25, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Kinga nie potrafi się pogodzić ze zdradą Michała. Atmosfera w domu Brzozowskich staje się nie do wytrzymania. W końcu Michał podejmuje próbę poważnej rozmowy z żoną… Marek ma urodziny, ale wszyscy w domu udają, że o tym zapomnieli. Niepocieszony Zimiński idzie do pracy, a w tym czasie Danka, Ola i Gosia przygotowują się do zrobienia mu urodzinowej niespodzianki… Jerzego odwiedza Adela Wyrwał i pokazuje mu pierwszy egzemplarz jego książki. Tego samego dnia Adela występuje w telewizji i dokonuje szokującego wyznania. Słysząc je Iza zaczyna rodzić!
2018-01-25, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Jerzy i Maks ze zniecierpliwieniem oczekują na szpitalnym korytarzu, aż Iza urodzi. Niespodziewanie pojawia się również Adela. Zdenerwowany Jerzy prawie rzuca się na nią z pretensjami o to, że publicznie zdradziła, kto autorem romansidła… Producent wydzwania do Marty, żeby znowu przyszła do pracy mimo wolnego dnia. Marta sama opracowuje projekt, a Marcin tylko spisuje jej pomysły… Kamil wypytuje Igora o rezultaty walki o Maję. Igor nie widzi już sensu, by bić się o swoją miłość. Kamil radzi przyjacielowi, by nie rezygnował do końca…
2018-01-25, 20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2619 Godziny emisji TVN Logo TVN
2018-01-26, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Marta jest znów pilnie wezwana do pracy, bo Marcin nie odbiera telefonów. Konarska zastępuje więc producenta, a kiedy ten w końcu się pojawia, pokrętnie tłumaczy się chorobą. Przez przypadek Marta odkrywa tajemnicę niedyspozycji Marcina… Przed powrotem do Niemiec Gosia opowiada Dance o swoich planach na przyszłość i miłości do Brazylijczyka. Ola spotyka mamę Daniela - boi się, że Brzozowska ma do niej pretensje o ucieczkę z jej synem Żaneta chce posłać Manię do przedszkola. Maria boi się, że straci kontakt ze swoją wnuczką. Żaneta rzuca się w wir pracy, z której wyrywa ją niespodziewana propozycja Juliana, nowego sąsiada ze Wspólnej…
2018-01-26, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Michał nocuje u Basi i Andrzeja. Brat radzi mu, by nie ustawał w walce o swoje małżeństwo - musi jeszcze raz błagać Kingę o przebaczenie… Ludwika otrzymuje ponaglenie w sprawie spłaty kredytu, który zaciągnęła na zakup telewizora. Okazuje się, że wpadła w pułapkę firmy lichwiarskiej! Wieczorem do drzwi puka komornik… Kamil nieśmiało proponuje Zuzie, żeby ponownie z nim zamieszkała. Igor nie zamierza już rozpamiętywać swojej utraconej miłości. Tymczasem w przedślubny wieczór do Marty przychodzi zapłakana Maja…
2018-01-29, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Zbliża się dzień ślubu Mai - Igor prosi więc swojego naczelnego o jakikolwiek wyjazd służbowy. Tymczasem Kamil dowiaduje się od Marty, że Maję dręczą wątpliwości, czy wyjść na Nowickiego! Poruszony tą wiadomością dzwoni do Igora… Ludwice jest wstyd przed Rafałem, że to Agnieszka spłaciła jej kredyt. Matka Rafała zmienia swoje nastawienie wobec Agnieszki - chciałaby się jej jakoś odwdzięczyć… Jerzy przywozi Izę i córeczkę Klementynkę ze szpitala, ale pod domem czeka już tłum dziennikarzy. Pytają, kto tak naprawdę jest autorem hitu "Na rozkaz serca"?! Iza niczego nie rozumie i chciałaby wiedzieć, dlaczego została oszukana przez swojego męża…
2018-01-29, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Maja stoi na ślubnym kobiercu z Nowickim, ale przysięgę małżeńską przerywa nagłe wtargnięcie do kościoła Igora! Młody Nowak czeka w napięciu na decyzję swojej ukochanej… Jerzy postanowił zwolnić gosposię i sam zająć się domem. W mieszkaniu Dudków zapanowała sterylna czystość, a Jerzy decyduje, że Iza ma wyłącznie odpoczywać i zajmować się Klementynką… Sławek z rodziną przeprowadzają się do większego mieszkania. Jednak ich plany komplikuje nieszczęśliwy wypadek - Sławek z Renatą i Darią zostają bez dachu nad głową…
2018-01-29, 20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2620 Godziny emisji TVN Logo TVN
2018-01-30, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Maja i Igor nie mogą się nacieszyć swoim szczęściem! Ale to jeszcze nie koniec trudności - Maja musi jeszcze porozmawiać z rodzicami i spotkać się z Nowickim… W małym mieszkaniu Ziębów mieszka teraz siedem osób! Taka sytuacja staje się coraz bardziej kłopotliwa. Ale Maria z Włodkiem przekonują, że dla nich rodzinna gromadka nie jest żadnym problemem… Adam nieustannie udaje, że nie jest w nastroju, by starać się z Weroniką o dziecko. W rzeczywistości wstydzi się przyznać, że przygotowuje się do wizyty w klinice płodności. Wieczorem Weronika znowu źle interpretuje zachowanie męża…
2018-01-30, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Andrzej uświadamia Michałowi, że powinien do końca walczyć o odzyskanie rodziny. Tymczasem Kinga pyta Weronikę, czy w ogóle można wybaczyć mężowi zdradę. Wieczorem Michał próbuje przekonać Kingę, że tylko z nią i Ignasiem jego życie ma sens… Do Jerzego przyjeżdża jego córka, Edyta. Jerzy dwoi się i troi, żeby sprawdzić się jako gospodarz domu. Okazuje się jednak, że powinien mierzyć siły na zamiary, bo nie jest już taki młody i sprawny… Ewa otrzymuje rozwód - Roman odwozi byłą już żonę do pracy. W momencie ich pożegnania pojawia się Borys i widzi swoją ukochaną w ramionach Romana…
2018-01-30, 20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2621 Godziny emisji TVN Logo TVN
2018-01-31, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Michał jest podekscytowany tym, że Kinga pozwoliła mu wrócić do domu. Patrzy na przyszłość z optymizmem i przekonuje Andrzeja, że weźmie na siebie wykupienie udziałów Bud-Maksu od Zdybickiej. Szybko okazuje się jednak, że jego radość była przedwczesna… Do Jerzego przychodzi kręgarz. Dudek traci jednak dobre samopoczucie gdy kręgarz, żegnając się, posądza go o to, że jest dziadkiem Klementynki… Po wyjściu z biura Żaneta spotyka Juliana i umawia się z nim na kolejny wieczorny spacer. Julian widzi po raz pierwszy Manię. Wieczorem nie przychodzi na umówione spotkanie…
2018-01-31, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Kamil przekonuje ojca, że czuje się wyleczony. Roman protestuje. Mikołaj odmawia mamie pomocy w sklepie. Kiedy Roman pojawia się w warzywniaku Honoraty dowiaduje się, że zabrało ją pogotowie… Ewa i Borys wybierają się na zasłużony urlop - jadą na Krym. Maja z Igorem zostają sami w mieszkaniu i zamierzają przez ten czas nadrobić wszystkie zaległości… Z tego powodu Igor chce zrezygnować ze służbowego wyjazdu, co nie podoba się redaktorowi naczelnemu. Adam odbiera wyniki badań z kliniki płodności. Okazuje się, że musi się leczyć. Nie może się z tym pogodzić. Irytację Adama potęguje zachowanie nowego aplikanta Krisa, z którym Weronika świetnie się rozumie…
2018-01-31, 20:15 Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2622 Godziny emisji TVN Logo TVN

Stacje

Ewa Gawryluk do obejrzenia na antenie stacji: Kino Polska, TVN, TVN Fabuła

Programy, seriale, filmy

Ewa Gawryluk do zobaczenia przed lub za kamerą w:

Kliknięcie w nazwę audycji (filmu, programu, serialu) przenosi na jej stronę, która zawiera informację na temat godzin emisji, obsady oraz stacji pokazujących

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

Osoby powiązane

Lista zwiera osoby z obsady lub reżyserów, z którymi współpracował Ewa Gawryluk:

Kliknięcie w imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info