Monika Niemczyk - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Monika Niemczyk występuje jako aktor lub reżyser.

Każda pozycja programowa zawiera informację na temat daty i godziny emisji. Klikając w nazwę stacji lub logo można przejść do programu danej telewizji

Najbliższe emisje - seriale, filmy i programy TV z udziałem Monika Niemczyk

W najbliższym czasie nie ma żadnych emisji seriali, filmów i programów TV z udziałem Monika Niemczyk

Poprzednie emisje - programy, filmy z udziałem Monika Niemczyk

2017-11-15, 12:45 Diabły, diabły Godziny emisji TVP Kultura Logo TVP Kultura
Spokój małego, sennego miasteczka, zamieszkanego przez ludzi, których życie wypełniają rodzina, dom, praca, szkoła, kościół, zakłóca przyjazd cygańskiego taboru. Cyganie niepokoją, ale też budzą ciekawość odmiennym systemem wartości i stylem życia.
2017-11-14, 11:00 Z biegiem lat, z biegiem dni - Kraków 1914 Godziny emisji TVP Kultura Logo TVP Kultura
Nadchodzi rok 1914. Wszyscy mówią o zbliżającej się wojnie między mocarstwami, która może przynieść Polsce wyzwolenie. Młodzież zapisuje się gromadnie do organizacji wojskowej, która przygotowuje do walki przyszłych polskich żołnierzy.
2017-11-13, 11:00 Z biegiem lat, z biegiem dni - Kraków 1907 Godziny emisji TVP Kultura Logo TVP Kultura
Dulska, pomna swoich doświadczeń, chce zapewnić dzieciom niezależność, której sama była pozbawiona. W dążeniu do celu jest bezwzględna, chciwa i wręcz chorobliwie skąpa. Ciuła grosz do grosza, by odkupić drugą połowę kamienicy od mniej zaradnej siostry.
2017-11-10, 11:00 Z biegiem lat, z biegiem dni - Kraków 1905 Godziny emisji TVP Kultura Logo TVP Kultura
Minęło 31 lat od czasu, kiedy poznaliśmy dwie siostry: panią Chomińską i pannę Anielę, przyszłą panią Dulską. Obie siostry nienawidzą tych wszystkich wdzierających się w ich życie nowych prądów: jakichś secesji, dekadencji, emancypancji, czy rewolucji.
2017-11-08, 11:00 Z biegiem lat, z biegiem dni - Kraków 1901 Godziny emisji TVP Kultura Logo TVP Kultura
Kraków jest oczarowany "Weselem" Wyspiańskiego, wystawionym po raz pierwszy w marcu 1901 roku. Przełom w polskim teatrze, jaki dokonuje się dzięki temu dziełu, oznacza klęskę dla tradycyjnie piszących dramaturgów. Jednym z nich jest Michał Bałucki.
2017-11-07, 11:00 Z biegiem lat, z biegiem dni - Kraków 1898 Godziny emisji TVP Kultura Logo TVP Kultura
Scenariusz odcinka powstał na podstawie sztuki "W sieci"Jana Augusta Kisielewskiego, jednego z dramaturgów młodopolskich. Akcja toczy się w Krakowie w 1898 roku. To podówczas jeden z najżywszych ośrodków życia intelektualnego i artystycznego w Europie.
2017-10-27, 21:35 07 zgłoś się - odc. 7/21 - Brudna sprawa Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
W Warszawie zostaje zamordowana w swoim mieszkaniu Ewa Grabik z półświatka. Podejrzenie pada na jej byłego narzeczonego, który poprzedniego dnia przyjechał do niej z prowincji. Ale Borewicz, Zubek i sierżant Olszańska nie są przekonani o jego winie.

Stacje

Monika Niemczyk do obejrzenia na antenie stacji: TVP Kultura, TVP HD

Programy, seriale, filmy

Monika Niemczyk do zobaczenia przed lub za kamerą w:

Kliknięcie w nazwę audycji (filmu, programu, serialu) przenosi na jej stronę, która zawiera informację na temat godzin emisji, obsady oraz stacji pokazujących

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info