Logo DTX Program TV DTX - ramówka, emisje

2017-05-20 Pokaź dziś

06:00

Fani czterech kółek: Jensen Interceptor Godziny emisji

Mike marzy o klasycznym samochodzie Jensen Interceptor. Takie auto kosztuje dziś tyle samo co dom. W końcu udaje mu się znaleźć taki pojazd za cenę 5000 funtów.

07:00

Fani czterech kółek: Ford Cosworth Godziny emisji

Mike szuka modelu Forda Sierra Cosworth, który choć jest samochodem rodzinnym, to potrafi rozwijać zawrotne prędkości. Jak zwykle może wydać tylko 5000 funtów.

08:00

Fani czterech kółek: VW T2 wersja dostawcza Godziny emisji

Mike poluje na klasyczny model kampera, ale zbyt wygórowane ceny sprawiają, że w końcu kupuje mniej popularny model. Czy Edd urzeczywistni ambitne plany kolegi?

09:00

Fani czterech kółek: BMW 840 Godziny emisji

To jeden z najmodniejszych samochodów lat 90. Mike cieszy się jak dziecko. Edd nie podziela entuzjazmu kolegi, kiedy z bliska przygląda się autu.

10:00

Fani czterech kółek: Triumph Stag Godziny emisji

Mike za wszelką cenę próbuje znaleźć Triumpha Staga, którego jeszcze nie zjadła rdza. Edd będzie musiał obniżyć koszty naprawy, jeśli samochód ma przynieść zysk.

11:00

Fani czterech kółek: Lotus Elan Godziny emisji

Mike wyrusza na poszukiwania Lotusa Elana, który będzie nadawał się do remontu. Kiedy wreszcie na niego natrafia, zakochuje się już po kilku minutach spędzonych za kierownicą.

12:00

Fani czterech kółek: Samochód Bonda Godziny emisji

Kto powiedział, że trójkołowe samochody wyszły z mody? Mike wyrusza na poszukiwania legendarnego brytyjskiego pojazdu Bond Bug. Pomarańczowe auto nie ma drzwi i ma tylko 3 koła.

13:00

Premiera Alaska: ostatni przystanek: Kulisy polowania Godziny emisji

Cztery rodziny wybrały życie w zupełnym odosobnieniu, zmaganie się z trudnymi, arktycznymi warunkami i dzikimi zwierzętami, na jednym z niewielu nieskażonych cywilizacją obszarów.

14:00

Fani czterech kółek: Land Rover Defender Godziny emisji

Mike szuka taniego samochodu Land Rover Defender V8, który Edd zamieni w elegancki miejski krążownik. Czy 5000 funtów wystarczy, aby kupić odpowiednie auto?

15:00

Fani czterech kółek: Volvo P1800S Godziny emisji

Mike i Edd marzą o renowacji samochodu Volvo P1800. To bardzo rzadki model i w ramach budżetu udaje im się kupić tylko jedno auto. Czy ten remont zakończy się sukcesem?

16:00

Fani czterech kółek: Subaru Impreza WRX Godziny emisji

Mike kupuje Subaru WRX za przyzwoitą cenę i chce, aby Edd nie tylko przywrócił autu dawny blask, ale uczynił go o wiele szybszym. Edd ma wiele wspaniałych pomysłów!

17:00

Fani czterech kółek: Triumph Spitfire, część 1 Godziny emisji

Mike planuje kupić i wyremontować stary samochód Triumph Spitfire za 5000 funtów. Czy mechanik Edd China podejmie się tak ciężkiej pracy za takie pieniądze?

17:30

Fani czterech kółek: Triumph Spitfire, część 2 Godziny emisji

Stary Triumph Spitfire trafia do warsztatu mechanika Eda China, który robi wszystko, aby przywrócić mu dawny blask, a potem sprzedać. Ile Mike zarobi na tym przedsięwzięciu?

18:00

Fani czterech kółek: Porsche 944 turbo, część 1 Godziny emisji

Po długich poszukiwaniach Mike'owi udaje się kupić Porsche 944 turbo przez internet. Edd ma zamienić go w samochód wyścigowy, który po remoncie zostanie sprzedany.

18:30

Fani czterech kółek: Porsche 944 turbo, część 2 Godziny emisji

Mechanik Edd skończył prace nad Porsche 944 turbo z 1987 roku. Razem z Mike'em jadą do Silverstone. Czy i tym razem uda im się dobrze zarobić?

19:00

Fani czterech kółek: Audi Quattro, część 1 Godziny emisji

Mike dysponuje kwotą 5000 funtów, za którą chce kupić i wyremontować stare Audi Quattro z 1986 roku. W samochodzie, który udaje mu się kupić, szwankuje sprzęgło.

19:30

Fani czterech kółek: Audi Quattro, część 2 Godziny emisji

Edd zajmuje się naprawą Audi Quattro z 1986 r. Tymczasem Mike szuka nowej tapicerki do samochodu. Popyt na tę markę jest ogromny, więc i tym razem Mike'owi pewnie uda się zarobić.

20:00

Warsztat retro: Czas na błyskawicę Godziny emisji

Ian poszukuje Forda Baby Birda z 1956, który prowadziłby się jak auto sportowe. Dan ma dla niego świetne rozwiązanie - połączenie Pontiaca GTO z Thunderbirdem.

21:00

Zapuszkowani w Teksasie, odc. 18 Godziny emisji

Co dzieje się z przestępcami, po schwytaniu przez policję? W programie zobaczymy postępowanie po ujęciu sprawcy, od spisywania danych po pierwsze chwile aresztanta za kratami.

21:30

Premiera Ren i Stimpy, odc. 2 Godziny emisji

Ren - emocjonalnie rozchwiany pies rasy Chihuahua, oraz Stimpy - niesamowicie głupi kot, snują wiele planów i wpadają w niezliczone tarapaty.

22:00

Premiera Starsky i Hutch, odc. 3 Godziny emisji

Twardziel Starsky i błyskotliwy Hutch to dwójka policjantów walczących z hadlarzami narkotyków, złodziejami i innymi przestępcami. Pomaga im informator, Huggy Bear.

23:00

Amerykański Chopper: Motocykl Shaqa Godziny emisji

Legenda koszykówki Shaquille O'Neal zamawia w OCC ogromnego choppera, który ma nawiązywać do filmów o Supermanie. Będzie to największy motocykl dotychczas wybudowany przez firmę.

00:00

Ren i Stimpy, odc. 11 Godziny emisji

Ren - emocjonalnie rozchwiany pies rasy Chihuahua, oraz Stimpy - niesamowicie głupi kot, snują wiele planów i wpadają w niezliczone tarapaty.

00:30

Kraksa TV, odc. 18 Godziny emisji

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

01:00

Zapuszkowani w Teksasie, odc. 8 Godziny emisji

Co dzieje się z przestępcami, po schwytaniu przez policję? W programie zobaczymy postępowanie po ujęciu sprawcy, od spisywania danych po pierwsze chwile aresztanta za kratami.

01:30

Zapuszkowani w Teksasie, odc. 9 Godziny emisji

Co dzieje się z przestępcami, po schwytaniu przez policję? W programie zobaczymy postępowanie po ujęciu sprawcy, od spisywania danych po pierwsze chwile aresztanta za kratami.

02:00

Autodiagnoza, odc. 7 Godziny emisji

22-letnia Jennifer, która jest fanką klubu piłkarskiego FC St. Pauli, chce zakupić niebanalne auto. Wręcza ekipie 3 tysiące euro i prosi o znalezienie idealnego dla niej pojazdu.

02:48

Sekundy grozy, odc. 9 Godziny emisji

Chwile grozy utrwalone na taśmie filmowej. Kulisy dramatycznej akcji ratowania pasażerów z samolotu tonącego w wodach Oceanu Indyjskiego i mieszkańców miasta u podnóża wulkanu.

03:12

Sekundy grozy, odc. 10 Godziny emisji

Chwile grozy utrwalone na taśmie filmowej. Gospodarzem programów jest Ron Pitts. W tym odcinku o zderzeniu balonu z linią wysokiego napięcia i skutkach zawalenia się zapory Teton.

03:36

Dwa oblicza survivalu: Po uszy w błocie Godziny emisji

Cody i Dave próbują przetrwać w trudnych warunkach na zdradliwych mokradłach Everglades na Florydzie.

04:24

Amerykański chopper: Maszyna dla Schneider Electric Godziny emisji

Mechanicy z OCC stają przed najtrudniejszym zadaniem w historii warsztatu. Budują hybrydowy motocykl dla Schneider Electric. Rodzina Teutulów nadal nie może dojść do porozumienia.

05:12

Ile dasz za moje auto?: Camaro SS 1969 Godziny emisji

Na aukcji Barrett-Jackson w Scottsdale Keith Martin i Josh Nasar próbują swoich sił podczas licytacji camaro SS z 1969 roku i „Króla Szos" shelby GT-500KR z 1968 roku.

05:36

Ile dasz za moje auto?: 370 kilometrów na godzinę Godziny emisji

Podczas aukcji klasyków w Monterey Josh Nasar i Keith Martin licytują jedyne w swoim rodzaju bugatti veyron grand sport vitesse z oszałamiającą mocą silnika.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej DTX umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV DTX. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału DTX można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV DTX umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji DTX. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info