Logo TVP Polonia Program TV TVP Polonia - ramówka, emisje

2017-05-20 Pokaź dziś

05:40

Barwy szczęścia - odc. 1595 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Hubert przywozi Klarę i córeczkę do domu. Świeżo upieczony tata jest w doskonałym humorze i nawet pozwala Pawłowi zostać w domu na Zacisznej. Marek cieszy się z narodzin Marysi i nadal czuje, że należy do rodziny Pyrków. To nie podoba się Sylwii.

Reżyseria: Natalia Koryncka - Gruz

Obsada: Marcin Perchuć , Marek Molak , Natalia Zambrzycka , Izabela Zwierzyńska , Mateusz Rzeźniczak , Olga Bończyk , Przemysław Stippa , Andrzej Niemyt , Natalia Klimas , Elżbieta Romanowska

06:05

Barwy szczęścia - odc. 1596 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Angela uczy się sama w domu i namawia Kajtka, by on też rzucił szkołę. Tymczasem Oliwka nakłania Eryka, by ukarał rywalkę za wrzucenie jej do rzeki. Chłopak czeka na Angelę wieczorem pod jej domem. Gdy dziewczyna jest sama, przystępuje do ataku.

Reżyseria: Natalia Koryncka - Gruz

Obsada: Helena Englert , Jakub Dmochowski , Wiktoria Gąsiewska , Kacper Krupski , Krzysztof Kiersznowski , Sławomira Łozińska , Elżbieta Romanowska , Przemysław Stippa , Andrzej Niemyt , Dobromir Dymecki

06:30

Barwy szczęścia - odc. 1597 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Waleria, która w ostatniej chwili powstrzymała Stefana od podpisania weksla pod zastaw domu, odkrywa, jak bardzo mąż narozrabiał podczas jej nieobecności. Między Górkami dochodzi do ostrej kłótni. Do Marty przychodzi Ernest.

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski

Obsada: Ewa Ziętek , Krzysztof Kiersznowski , Katarzyna Zielińska , Krystian Kukułka , Izabela Zwierzyńska , Natalia Zambrzycka , Marek Molak , Olga Jankowska , Anna Borowiec , Dobromir Dymecki

07:00

Barwy szczęścia - odc. 1598 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Sylwia żali się Markowi, że sąsiedzi zalali jej mieszkanie. Liczy na to, że ukochany przyjmie ją do siebie. Prezes Biomeru stawia przed Władkiem, jako nowym szefem zespołu, wysokie wymagania, dając mu tylko trzy miesiące na dokończenie badań.

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski

Obsada: Marcin Perchuć , Olga Bończyk , Przemysław Stippa , Andrzej Niemyt , Sławomira Łozińska , Natalia Klimas , Ewa Ziętek , Krzysztof Kiersznowski , Jakub Mróz , Dobromir Dymecki

07:30
Na żywo

Pytanie na śniadanie Godziny emisji

( Polska 2016 ) Czas: 58min.

Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody.

10:45

Polonia 24 Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 20min.

Program informacyjno - publicystyczny koncentrujący się wokół problematyki polskiej i polonijnej. Prezentowane materiały utrzymane są w formule dynamicznego programu newsowego. Całość jest wzbogacona o stałe pozycje komentarzowe.

11:05

Rozmowa Polonii - (94) Godziny emisji

rozmowa ( Polska 2017 ) Czas: 10min.

Rozmowa z politykami na aktualne tematy polskiej polityki w kontekście spraw ważnych dla Polaków mieszkających za granicą i dla Polonii.

11:20

Halo Polonia Godziny emisji

magazyn ( Polska 2017 ) Czas: 40min.

Magazyn reporterski przedstawiający najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy.

12:10

Ojciec Mateusz - odc. 205 - Gang (Ojciec Mateusz XVI odc. 6) Godziny emisji

serial kryminalny TVP ( Polska 2015 ) Czas: 42min.

Pluskwę odwiedza kuzynka Maja Rączy. Oznajmia, że dostałą pracę w Sandomierzu. Jest dość tajemnicza. Możejko informuje swoich podwładnych, że od pewnego czasu w placówkach handlowych dochodzi do licznych kradzieży. Straty rosną.

Reżyseria: Artur Żmijewski

Obsada: Aleksandra Górska , Artur Żmijewski , Kinga Preis , Michał Piela , Piotr Polk , Katarzyna Burakowska , Eryk Lubos , Edyta Olszówka , Bartłomiej Firlet , Rafał Cieszyński

13:05

Na dobre i na złe - odc. 668 - Jutro będę wiedział, że cię kocham Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 48min.

Adam źle reaguje na terapię, która ma go ochronić przed HIV traci siły i może mieć uszkodzoną wątrobę. Van Graaf przejmuje obowiązki dyrektora, wprowadza plan naprawczy i próbuje zmusić Lipskiego, by zgodził się na umorzenie części długu.

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski

Obsada: Grzegorz Daukszewicz - Adam , Bartosz Opania - Latoszek , Kamil Kula - Szczepan , Anita Sokołowska - Lena , Redbad Klijnstra - Van Graaf , Marcin Sianko , Marek Ślosarski - Stanisławski , Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria , Jan Zmit - Góral , Marcin Kwaśny - Staszek

14:05

O! Polskie Przeboje Godziny emisji

program muzyczny ( Polska 2017 ) Czas: 47min.

O!POLSKIE PRZEBOJE to program, który w swoich założeniach ma przywracać znaczenie i wyznaczać nową jakość w polskiej muzyce rozrywkowej. W ramach tego cyklu prezentowane będą najnowsze osiągnięcia rodzimej muzyki.

Reżyseria: Radek Kobiałko

15:00

Okrasa łamie przepisy - Prosto i elegancko w Mortęgach Godziny emisji

magazyn kulinarny ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Każdy odcinek cyklu jest poświęcony ściśle określonemu tematowi, regionalnej specjalności. Ekipa z kamerą rusza na wyprawy kulinarne do różnych zakątków Polski. Karol Okrasa przygotowuje wybrane dania, podkreśla ich walory smakowe i zdrowotne.

Reżyseria: Tomasz Rostworowski

15:30

Księga Przestrzeni - "Piętra korporacji" Godziny emisji

( Polska 2015 ) Czas: 22min.

W tym odcinku cyklu prezentującego zagadnienia współczesnej architektury i urbanistyki w Polsce autorzy poddają analizie budynki biurowe. Czy architektura korporacyjna może być miastotwórcza? Czy biurowiec może stać się ikoną miasta?

Reżyseria: Tomasz Drozdowicz

16:00

Kulturalni PL - (352) Godziny emisji

magazyn ( Polska 2017 ) Czas: 56min.

Interaktywny program, w którym w lekkiej formie prowadzący rozmawiają z gośćmi i widzami na tematy interesujące wszystkich. Goście to odkrywcy, naukowcy, artyści, intelektualiści, ludzie z pierwszych stron gazet, a także najbardziej znane gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

17:00

Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (350) Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 25min.

Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego.

Reżyseria: Witold Świętnicki

17:30

Teleexpress Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 15min.

Codzienny magazyn informacyjny.

17:55

M jak miłość - odc. 1293 Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 44min.

Iza wciąż nie wie, czy ma wyznać Marcinowi, że ten ponownie zostanie ojcem. Kinga na nowo zamienia się w swatkę i próbuje połączyć zakochaną dawniej parę. Ula i Marzenka, wspierane przez Andrzejka, organizują w siedlisku mikołajki dla okolicznych dzieci.

Reżyseria: Mariusz Malec

Obsada: Julita Fabiszewska - Paulina , Katarzyna Cichopek - Kinga , Feliks Matecki - Wojtuś , Olga Szomańska - Marzenka , Adrianna Kalska - Iza Lewińska , Tomasz Oświeciński - Andrzejek , Marcel Sabat - Darek Maj , Jowita Budnik - Mama Franka Zarzyckiego , Mikołaj Roznerski - Marcin , Grażyna Strachota - Katarzyna Maj

18:55

Przyjaciel do zadań specjalnych - /7/ Godziny emisji

reality show ( Polska 2017 ) Czas: 34min.

W odc. Charlie i Aleksandra - oboje kochają świat mody i w tym kierunku chcą się realizować. Czy te same zainteresowania pozwolą im zaprzyjaźnić się? Paweł Majerczyk ma 22 lata, choruje na artrogrypozę. Projektuje ubrania i wykonuje makijaże.

19:40

Dobranocka - Miś Fantazy - Złamana pieczęć, odc. 8 Godziny emisji

serial animowany ( Polska 2007 ) Czas: 13min.

Miś Fantazy, Zagadka i Julka bawią się w podchody. Po sprzeczce z Zagadką, Fantazy idzie sam szukać Julki. Przez przypadek odkrywa znak wyryty w skale. Wchodzi do tajemniczej jaskini, w której znajduje zamkniętą i zapieczętowaną skrzynię. Łamie pieczęć.

Reżyseria: Robert Turło , Paweł Czarzasty

19:50

Dobranocka - Cała Polska Czyta dzieciom - Gdy się zamknie oczy Godziny emisji

widowisko kameralne ( Polska 2015 ) Czas: 4min.

Czytanie bajki, które w swoim założeniu opiera się na słuchaniu i intymnej relacji czytającego ze słuchającym, poprzez użycie filmowego języka nabierze nowego charakteru - wciągającej, działającej na wyobraźnię dziecka opowieści połączonej z obrazem.

Reżyseria: Tomasz Knittel

20:00

Wiadomości Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 30min.

Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego.

20:30

Sport Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 4min.

Codzienny serwis sportowy.

20:35

Pogoda Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 1min.

Prognoza pogody.

20:45

Sprawiedliwi - odc. 7/7* - Ten ratuje cały świat Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2010 ) Czas: 45min.

Basia i Jakub uciekają przed Niemcami. Kobieta zaczyna rodzić, Jakub sprowadza pomoc. Przy pomocy wiejskiej akuszerki Basia rodzi zdrowego chłopca, któremu daje na imię Marcin. Wraz z dzieckiem wraca do Warszawy.

Reżyseria: Waldemar Krzystek

Obsada: Zofia Tomaszewska - Charewicz , Wojciech Solarz , Krzysztof Stroiński , Anna Dereszowska , Borys Szyc , Jakub Mazurek , Marta Chodorowska

21:40

Premiera Ogród rozkoszy ziemskich Godziny emisji

film obyczajowy ( Wielka Brytania, Włochy, Polska 2003 ) Czas: 103min.

Miło i pięknie kosztować darów życia w rozświetlonym pejzażu Ogrodu rozkoszy ziemskich, u stóp fantastycznych budowli, na zielonych błoniach przeciętych lustrami wody, wśród rzesz nagich ludzi, równie radosnych i niewinnych jak Adam i Ewa w raju.

Reżyseria: Lech Majewski

Obsada: Claudine Spiteri , Chris Nightingale , Barry Chipperfield , Novella Martinoli , Gian Campi

23:30

56. Muzyczny Festiwal w Łańcucie - koncert inauguracyjny Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 80min.

Koncert inauguracyjny 56. Muzycznego Festiwalu w Łańcucie.

00:55

M jak miłość - odc. 1293 Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 44min.

Iza wciąż nie wie, czy ma wyznać Marcinowi, że ten ponownie zostanie ojcem. Kinga na nowo zamienia się w swatkę i próbuje połączyć zakochaną dawniej parę. Ula i Marzenka, wspierane przez Andrzejka, organizują w siedlisku mikołajki dla okolicznych dzieci.

Reżyseria: Mariusz Malec

Obsada: Julita Fabiszewska - Paulina , Katarzyna Cichopek - Kinga , Feliks Matecki - Wojtuś , Olga Szomańska - Marzenka , Adrianna Kalska - Iza Lewińska , Tomasz Oświeciński - Andrzejek , Marcel Sabat - Darek Maj , Jowita Budnik - Mama Franka Zarzyckiego , Mikołaj Roznerski - Marcin , Grażyna Strachota - Katarzyna Maj

01:50

Dobranocka za oceanem - Cała Polska Czyta dzieciom - Gdy się zamknie oczy Godziny emisji

widowisko kameralne ( Polska 2015 ) Czas: 4min.

Czytanie bajki, które w swoim założeniu opiera się na słuchaniu i intymnej relacji czytającego ze słuchającym, poprzez użycie filmowego języka nabierze nowego charakteru - wciągającej, działającej na wyobraźnię dziecka opowieści połączonej z obrazem.

Reżyseria: Tomasz Knittel

02:00

Wiadomości Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 30min.

Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego.

02:30

Sport Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 4min.

Codzienny serwis sportowy.

02:35

Pogoda Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 1min.

Prognoza pogody.

02:45

Sprawiedliwi - odc. 7/7* - Ten ratuje cały świat Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2010 ) Czas: 45min.

Basia i Jakub uciekają przed Niemcami. Kobieta zaczyna rodzić, Jakub sprowadza pomoc. Przy pomocy wiejskiej akuszerki Basia rodzi zdrowego chłopca, któremu daje na imię Marcin. Wraz z dzieckiem wraca do Warszawy.

Reżyseria: Waldemar Krzystek

Obsada: Zofia Tomaszewska - Charewicz , Wojciech Solarz , Krzysztof Stroiński , Anna Dereszowska , Borys Szyc , Jakub Mazurek , Marta Chodorowska

03:40

Kocham Cię, Polsko! - odc. (11) Godziny emisji

zabawa quizowa ( Polska 2017 ) Czas: 84min.

.

Reżyseria: Rinke Rooijens

05:15

Przyjaciel do zadań specjalnych - /7/ Godziny emisji

reality show ( Polska 2017 ) Czas: 34min.

W odc. Charlie i Aleksandra - oboje kochają świat mody i w tym kierunku chcą się realizować. Czy te same zainteresowania pozwolą im zaprzyjaźnić się? Paweł Majerczyk ma 22 lata, choruje na artrogrypozę. Projektuje ubrania i wykonuje makijaże.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TVP Polonia umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TVP Polonia. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TVP Polonia można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP Polonia umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP Polonia. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info