Lainie Kazan - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Lainie Kazan występuje jako aktor lub reżyser.

Każda pozycja programowa zawiera informację na temat daty i godziny emisji. Klikając w nazwę stacji lub logo można przejść do programu danej telewizji

Najbliższe emisje - seriale, filmy i programy TV z udziałem Lainie Kazan

W najbliższym czasie nie ma żadnych emisji seriali, filmów i programów TV z udziałem Lainie Kazan

Poprzednie emisje - programy, filmy z udziałem Lainie Kazan

2017-09-27, 23:15 Romantyczna środa: Gigli Godziny emisji CBS Europa Logo CBS Europa
Gangsterska para i uprowadzony chłopak. Komedia z kryminałem w tle. Larry Gigli pracuje dla lokalnego gangstera Louisa i zajmuje się głównie odzyskiwaniem długów. Nie jest typem bezwzględnego brutala, za co obrywa nieustająco od szefa. Kiedy Louis zleca mu porwanie młodszego brata prokuratora federalnego, który prowadzi sprawę przeciwko mafiosowi z Nowego Jorku, Larry tradycyjnie podejmuje się zadania. Jednak nieufny boss zatrudnia drugiego „opiekuna” — twardą Ricki. Atrakcyjna kobieta wpada w oko Gigliemu, choć ona sama nie jest zainteresowana mężczyznami. Skazana na siebie gangsterska para musi nie tylko zająć się upośledzonym Brianem, ale również przetrwać w swoim towarzystwie. Tymczasem zleceniodawca ma kolejny pomysł na szantaż. Larry i Ricki muszą zacząć działać wspólnie… Reżyser i scenarzysta Martin Brest ma w swoim dorobku tak różne filmy jak Gliniarz z Beverly Hills, Zapach kobiety czy Joe Black. Gigli jest jak na razie ostatnim tytułem w jego filmografii. Łączy komedię z wątkiem sensacyjnym i romansowym, a siłą napędową akcji jest zdecydowanie powiedzenie „kto się lubi, ten się czubi”. Dwoje gangsterów — twarda lesbijka i twardziel o złotym sercu — oraz niepełnosprawny intelektualnie chłopak tworzą dziwne trio, które odkrywa, że nic nie jest do końca takie, jakim się wydaje. Brest sprawnie prowadzi fabułę, ważąc proporcje między komedią kryminalną a romantyczną i nie zapominając o psychologicznym prawdopodobieństwie. Dialogi skrzą się dowcipem, a chemia między odtwórcami głównych ról jest wyraźnie wyczuwalna — w końcu Gigli został nakręcony w trakcie gorącego romansu między Jennifer Lopez i Benem Affleckiem. Towarzyszy im Justin Bartha w roli Briana, a w epizodach możemy zobaczyć Christophera Walkena, Ala Pacino i Lainie Kazan.

Stacje

Lainie Kazan do obejrzenia na antenie stacji: CBS Europa

Programy, seriale, filmy

Lainie Kazan do zobaczenia przed lub za kamerą w:

Kliknięcie w nazwę audycji (filmu, programu, serialu) przenosi na jej stronę, która zawiera informację na temat godzin emisji, obsady oraz stacji pokazujących

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

Osoby powiązane

Lista zwiera osoby z obsady lub reżyserów, z którymi współpracował Lainie Kazan:

Kliknięcie w imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info