Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-05-20 Pokaź dziś

06:00

Buddy Valastro gotuje: Kuchnia chińska Godziny emisji

Buddy przygotowuje pyszną chińską ucztę. Na stole pojawią się solone krewetki, jiaozi z wieprzowiną, wołowina z kapustą bok choi i smażony ryż.

06:25

Buddy Valastro gotuje: Jak na dłoni Godziny emisji

Buddy ze szwagrem proponują dekadenckie menu: risotto z wołowiną i grzybami, sałatę z jabłkami i chipsami o smaku parmezanu, a na deser - rugelach.

06:50

Projekt AKWARIUM: Miłość to iluzja Godziny emisji

Ekipa otrzymuje zlecenie od iluzjonistów z Los Angeles na nietypowe akwarium, które ma być hołdem dla wielkiego maga Harry'ego Houdini'ego. Wayde szykuje dla Heather niespodziankę.

07:40

Projekt AKWARIUM: Kolacja z rybami Godziny emisji

Utalentowany duet buduje akwarium w kształcie stołu na targi w Las Vegas. Następnie aranżuje akwarium w replice krewetkowca.

08:30

Salon Sukien Ślubnych: Trudny wybór Godziny emisji

Liza pojawia się w salonie z dodatkami do swojej kreacji. Leanne kupuje tanią suknię, ale nie ma do niej przekonania. Ivania przychodzi z zadufanym w sobie narzeczonym.

09:00

Kot z piekła rodem: Kot, który atakuje znienacka Godziny emisji

Whisky załatwia się, gdzie popadnie: na stole, kanapie, a nawet na kolanach swoich właścicieli. Czy Jackson nauczy kota używania kuwety?

10:00

Masterchef Junior: Creme brulee Godziny emisji

Czwórka kucharzy musi przygotować dwadzieścia porcji creme brulee. Następnie zabierają się za deser z truskawkami. Niestety do finału przejdzie tylko dwóch uczestników!

11:00

Masterchef Junior: Finał Godziny emisji

Finał trzeciej edycji konkursu kulinarnego. Dwóch młodych kucharzy walczy o prestiżowy tytuł Masterchefa Juniora i nagrodę 100 000 dolarów.

12:00

Łowcy nagród Godziny emisji

Fascynujące spotkania z piątką fanatyków zakładów pieniężnych. Przyjrzymy się, jak ten nałóg wpływa na ich życie i czy będą się w stanie zatrzymać, kiedy nadejdzie czas.

13:00

Hotelowe rewolucje: Margate Godziny emisji

Ruth wyrusza do Margate w hrabstwie Kent, gdzie Louis i Liam z powodu kryzysu mają problemy z otwarciem pensjonatu. Czy dzięki niej to przedsięwzięcie zwieńczy sukces?

14:00

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji: Indie (Kalkuta, Bombaj) Godziny emisji

Anthony Bourdain podróżuje po świecie w poszukiwaniu oryginalnych smaków. Bombaj zachwyca go różnorodnością kultur i potraw. Nic dziwnego, że Bourdain zakochuje się w Indiach.

15:00

Piękna i bestia, odc. 4 Godziny emisji

Czy młoda matka Jessica Whitfield, która żyje ze zdeformowaną twarzą, przekona piękną modelkę i matkę Chloe Page, że w życiu nie jest ważny jedynie wygląd zewnętrzny?

16:00

Premiera Młodzi kontra emeryci: pojedynek na formę: Oakmont, Kalifornia Godziny emisji

Czwórka młodych ludzi zamieszkuje razem z wysportowanymi emerytami i wprowadza w życie ten sam treningowy rygor. Czy pod koniec pobytu juniorzy będą sprawniejsi od seniorów?

17:00

Podniebne pogotowie, odc. 19 Godziny emisji

Ratownicy jadą do mężczyzny rannego w wypadku po zderzeniu z jeleniem. Pomocy potrzebuje także kobieta, której kolczyk wpadł do środka ucha.

17:30

Podniebne pogotowie, odc. 20 Godziny emisji

Podczas pościgu samochodowego w Birmingham rannych zostaje wiele osób. Pół tony stali miażdży rękę pewnego inżyniera, a 13-letni futbolista nie będzie dobrze wspominał meczu.

18:00

Izba przyjęć, odc. 9 Godziny emisji

Wizyta w zawsze pełnej pacjentów izbie przyjęć londyńskiego szpitala King's College Hospital. Ludzkie tragedie i nieszczęścia przeplatają się tam z wybuchami radości i euforii.

19:00

Włoskie zdrady, odc. 31 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

19:30

Włoskie zdrady, odc. 32 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

20:00

Kino domowej roboty, odc. 39 Godziny emisji

Filmowcy-amatorzy walczą o nagrody za nagrania wideo. Zobaczymy sceny jak z komedii slapstickowej: najróżniejsze wpadki i wypadki z udziałem dzieci, zwierząt i znajomych.

20:30

Kino domowej roboty, odc. 40 Godziny emisji

Filmowcy-amatorzy walczą o nagrody za nagrania wideo. Zobaczymy sceny jak z komedii slapstickowej: najróżniejsze wpadki i wypadki z udziałem dzieci, zwierząt i znajomych.

21:00

Premiera Seks-wypadki: Napruty Godziny emisji

Czasami seksualne ekscesy kończą się przedziwnymi, niebezpiecznymi dla zdrowia, lecz niezwykle zabawnymi obrażeniami ciała. To historie, które trzeba zobaczyć, aby w nie uwierzyć!

22:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Śmierć policjanta, część 2 Godziny emisji

Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie śmierci policjanta, który zginął podczas strzelaniny. Czy ich kolega został zastrzelony przez członka gangu, czy zginął od kuli swoich?

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

23:00

Duchy, odc. 9 Godziny emisji

Czasami prawdziwe zło czai się w najzwyklejszych miejscach. W programie przerażające historie o zjawiskach paranormalnych opowiedziane przez osoby, które ich doświadczyły.

00:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Spadające gwiazdy Godziny emisji

Grissom i Catherine dokonują mrocznego odkrycia w starym wojskowym bunkrze. Znajdują tam 11 ciał wyznawców kultu, którzy wypili truciznę i popełnili masowe samobójstwo.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

01:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Śmierć policjanta, część 1 Godziny emisji

Świeżo upieczony policjant ginie podczas strzelaniny z czterema członkami gangu. Podczas śledztwa wychodzi na jaw, że mężczyzna mógł zostać zastrzelony przez innego policjanta.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

02:00

Włoskie zdrady, odc. 7 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:24

Włoskie zdrady, odc. 8 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

02:48

Drugie życie wiejskich posiadłości: Hill Place Godziny emisji

Pora na wizytę w posiadłości Hill Place należącej do rodziny Dobsonów. Tym razem Ruth nie tylko uratuje dom przed ruiną, ale także poprowadzi mediacje między krewnymi.

03:36

LA Ink: Inne zajęcia Godziny emisji

Dan chce wziąć wolne, aby nagrać kilka piosenek z zespołem. Tymczasem Paulie coraz bardziej stresuje się brakiem pracy.

04:24

Policja dla zwierząt w Houston: Tajna misja Godziny emisji

Tajni agenci, którzy wniknęli w środowisko organizatorów nielegalnych walk psów, pomagają funkcjonariuszom SPCA w przeprowadzeniu nalotu na jeden z podejrzanych lokali.

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Syndrom pierwszej sukni Godziny emisji

Kristy chce wyglądać jak kobieta-pirat. Ojciec Laury niechętnie pojawia się w salonie, ale dzielnie komentuje każdą z sukien. Donna przychodzi przymierzyć różową suknię.

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Misterne plany Godziny emisji

Sarah i Randy z przerażeniem odkrywają, że wymarzona suknia Virginii została już sprzedana. Kreacja Kelly musi zostać starannie rozpruta, szew po szwie.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info