Reklama

Logo FOKUS TV FOKUS TV program TV na 2018-04-24 - ramówka, emisje

2018-04-24 Pokaż dziś

06:00

Redakcja: Dział Śledczy: Agent CBŚ, sez. 2, odc. 7

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 43min.

Kazimierz Sender pada ofiarą oszustwa na wnuczka. Prosi Basię o pomoc w imieniu innych mieszkańców. Alicja odrzuca jednak pomysł napisania artykułu poświęconego tej tematyce. Dziewczyna, za radą Marka, postanawia wydrukować ulotki skierowane do starszych ludzi. W pewnej chwili spostrzega kobietę, która wyrzuca do kosza rozwieszone na osiedlu ostrzeżenia. Wtedy dowiaduje się o rzekomej akcji CBŚ, która budzi jej podejrzenia. Dziennikarze postanawiają zamontować kamery w mieszkaniu pani Janiny....

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

07:05

Wędkarskim szlakiem, odc. 6

magazyn wędkarski ( Polska 2016 ) Czas: 25min.

Mówi się często, że boleń to ryba pierwszego rzutu. Paweł postanowił sprawdzić, czy bolenie żyjące w Odrze mają takie same przyzwyczajenia jak te w Wiśle. Szybko okazuje się, że w różnych łowiskach mogą one zachowywać się odmiennie, inaczej żerować i reagować na przynęty. Miłośnicy wędkarskich przygód zapraszają widzów na spacer brzegiem Odry.

Godziny emisji Wędkarskim szlakiem

07:40

Wędkarskim szlakiem, odc. 1

magazyn wędkarski ( Polska 2016 ) Czas: 22min.

Wśród wędkarzy panuje opinia, że zła gospodarka rybacka odpowiada za tragiczny rybostan naszych wód. Robert i Paweł postanowili sprawdzić, czy da się połączyć wędkarską pasję i rybackie operaty. Wyruszają na zbiornik Goczałkowice, by zbadać, czy w miejscu, w którym działają rybacy, mogą być ryby.

Godziny emisji Wędkarskim szlakiem

08:10

1000 miejsc w Polsce, które musisz zobaczyć: Krutynia, odc. 1

magazyn turystyczny ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Program prezentuje ciekawe i unikatowe w skali Europy miejsca w Polsce, ale te mniej znane. Są one często położone na uboczu popularnych szlaków turystycznych. Widzowie zobaczą m.in. wieś, w której mieszka więcej bocianów niż ludzi. Odwiedzą puszczę, gdzie rosną niespotykane rośliny, mieszkają rzadkie zwierzęta, a woda jest tak przejrzysta, że z lotu ptaki widać dno rzeki. Prowadzący Tomasz Bednarek w ciekawy i przystępny sposób edukuje oraz kształtuje wiedzę o Polsce. Przewodnik pokazuje...

Reżyseria: Jacek Sołtysiak

Godziny emisji 1000 miejsc w Polsce, które musisz zobaczyć

08:50

Sąsiedzi: Jabłko Wilhelma Tella, odc. 38

serial animowany ( Czechosłowacja 1985 ) Czas: 7min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat zajmują się zbieraniem owoców. Niestety, jedno jabłko wisi na bardzo wysokiej gałęzi. Koledzy zrobią wszystko, żeby sprowadzić je na ziemię. Jak zwykle nie obędzie się bez problemów.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

Reklama
09:00

Sąsiedzi: Klucz, odc. 39

serial animowany ( Czechosłowacja 1989 ) Czas: 7min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat gubi klucz do bramy wjazdowej. Koledzy muszą wyciągnąć zgubę ze studzienki, do której wpadła. Jak zwykle sięgną przy tym po niebanalne rozwiązania, które tylko oni mogli wymyślić.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

09:05

Sąsiedzi: Wielkie zakupy, odc. 40

serial animowany ( Czechosłowacja 1989 ) Czas: 7min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Nowe meble zawsze stanowią źródło radości. Gorzej jednak, gdy nie wiadomo, jak je złożyć. Szczęśliwie Pat i Mat posiadają wszelkie narzędzia i umiejętności niezbędne, by tego dokonać.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

09:15

Handlarze historią, sez. 3, odc. 2

program rozrywkowy ( Wielka Brytania 2016 ) Czas: 43min.

Bruce zawsze szuka nowych kontaktów oraz eksponatów do swojej kolekcji. Tym razem wraz z Freddym wyrusza w podróż do Rosji. Dotrzeć do największych moskiewskich handlarzy militariami pomaga im zaufany przyjaciel Dimitri. Bruce poznaje również oligarchę, który nalega, aby wybrali się razem postrzelać. Tymczasem w Wielkiej Brytanii Nick i Phil spędzają czas nieco mniej rozrywkowo. Mają bowiem problem z wykonaniem zlecenia powierzonego im przez Cromptona.

Godziny emisji Handlarze historią

10:10

Starożytni kosmici, sez. 6, odc. 18

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 41min.

W wielu kulturach na całym świecie pojawiają się opowieści o artefaktach i zdarzeniach świadczących o tym, że w dalekiej przeszłości ludzie stykali się z zaawansowaną technologią. Twórcy programu zastanawiają się, czy te historie są jedynie owocem bujnej wyobraźni naszych przodków, czy też ludzie antyku dysponowali dostępem do wynalazków kosmitów. W tym odcinku prezentowane są teorie głoszące, że starożytni Egipcjanie produkowali prąd i oświetlali korytarze królewskich grobowców żarówkami...

Godziny emisji Starożytni kosmici

11:10

Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 24

serial dokumentalny ( USA 2011 ) Czas: 22min.

Do renowacji trafia dziewiętnastowieczny wózek z działkiem gaśniczym. W trakcie prac klient zmienia koncepcję, co sprawia, że Rick zaczyna się zastanawiać, czy w ogóle coś zarobi na tym zleceniu. Ron i Tyler kupują od starszego człowieka wyprodukowaną w latach 60. XX wieku deskę surfingową z silnikiem. Brettly testuje ją w basenie przy kasynie. Kowboy cierpi z powodu bólu zęba. Postanawia jednak zaoszczędzić na dentyście i samemu usunąć problem.

Godziny emisji Akcja renowacja USA

11:40

Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 25

serial dokumentalny ( USA 2011 ) Czas: 22min.

Właściciel cukierni oddaje do renowacji pochodzący z planu "Bonanzy" piecyk Round Oak z 1881 roku. Kolejny klient przynosi do warsztatu zabawkę ze swojego dzieciństwa - rodzaj rowerka z lat 40. XX wieku. Ekipę Dale'a czeka nie lada wyzwanie, ponieważ z powodu awarii sprężarki część pracy musi być wykonana ręcznie. Później Rick kupuje kolejną maszynę, ale i ta nie działa. Okazuje się, że z nową sprężarką wszystko jest w porządku, ale Brettly zapomniał nalać paliwa.

Godziny emisji Akcja renowacja USA

12:05

Alaska - niebezpieczne połowy, sez. 2, odc. 6

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 42min.

Ostatniego dnia sezonu połowów łososi kapitan Dino natrafia na świetne miejsce. Musi jednak bronić swojej pozycji przed innymi zdesperowanymi rybakami. Tymczasem kapitan Wes zmaga się z awarią silnika. Wygląda na to, że jego dzień pracy skończy się, zanim na dobre się zaczął. Na południowej granicy strefy połowów sytuacja robi się skomplikowana i kapitan Taylor musi poprosić o radę swojego ojca. Z kolei kapitan Gavin uszkadza sieć, ale nie zamierza się poddawać.

Godziny emisji Alaska - niebezpieczne połowy

13:05

Amerykańska księga tajemnic, sez. 3, odc. 8

serial dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 39min.

W tym odcinku fakty i teorie na temat sekretnych podziemnych budowli, bunkrów i tuneli w USA. Nick Redfern mówi o tajnej fortecy, która na wypadek wojny czy innego zagrożenia ma stanowić schronienie dla najważniejszych osób w państwie i wysokich rangą urzędników. Były współpracownik CIA John Lear uważa, że kluczowe amerykańskie obiekty wojskowe są połączone siatką podziemnych kolei. Prokurator federalna Laura Duffy opowiada o niedawno odkrytym tunelu pod granicą amerykańsko-meksykańską,...

Godziny emisji Amerykańska księga tajemnic

14:05

Miejski przekręt, sez. 2, odc. 1

serial dokumentalny ( Kanada 2014 ) Czas: 44min.

Na początku drugiej serii Conor Woodman wybiera się wraz z ekipą do Nowego Orleanu. Zastanawia się, czy natrafi na przestępców, którzy będą w jakiś sposób charakterystyczni dla tego wyjątkowego miasta. Najpierw natyka się na drobnych ulicznych naciągaczy, których pełno przy okazji Mardi Gras, czyli słynnych karnawałowych parad. Przekonamy się, czy podczas pobytu w Nowym Orleanie Conorowi uda się też zdemaskować groźniejszych oszustów.

Godziny emisji Miejski przekręt

15:05

Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 16

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

Na miejsce dzisiejszej licytacji Rene i Casey przyjeżdżają wraz z karawaną ciężarówek, jasno pokazując, że są przygotowani na wielkie zakupy. Przekonamy się, czy będą mieli dość towaru, aby załadować pojazdy. Darrell zamierza zdekoncentrować swoich konkurentów, częstując ich pączkami. Sheetsowie w swoim schowku znajdują maski wyglądające jak te noszone przez członków zespołu Kiss. Sądzą, że przedmioty mogą być sporo warte. Jarrod i Brandi planują imprezę z okazji czwartej rocznicy otwarcia...

Godziny emisji Wojny magazynowe

Reklama
15:35

Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 17

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

Tym razem kupujący przyjeżdżają na licytację do Fontany. Rene ma nadzieję, że to miejsce okaże się dla niego równie szczęśliwe jak poprzednio. Przekonamy się, czy podejście nieco przesądnego mężczyzny okaże się pomocne. Ivy postanawia zaufać swoim przeczuciom. W swoim schowku znajduje zabytkowe urządzenie do naprawy pończoch i rajstop. Wybiera się do pobliskiego sklepu z bielizną, aby dowiedzieć się, czy przedmiot ma jakąś wartość.

Godziny emisji Wojny magazynowe

16:05

Drwale, sez. 8, odc. 9

reality show ( USA 2014 ) Czas: 43min.

W Luizjanie Shelby Stanga musi jak najszybciej naprawić swoją łódź. Jednak najpierw trzeba zarobić na nowy silnik. W stanie Waszyngton Gabe Rygaard zatrudnia doświadczonego drwala. Wiąże się to jednak z pewnym ryzykiem. Z kolei ekipa Papac Alaska Logging zmuszona jest walczyć z żywiołami. Na Florydzie Chapman i jego ludzie wciąż nie odpuszczają starcia z "Gumpem". Tymczasem w Wyoming do pracy wraca nieustraszony David Zitterkopf.

Godziny emisji Drwale

17:05

Premiera Handlarze historią, sez. 3, odc. 3

program rozrywkowy ( Wielka Brytania 2016 )

Bruce jest podekscytowany na wieść o tym, że wieża Martello na jednej z Wysp Normandzkich została wystawiona na sprzedaż. To część fortyfikacji z czasów drugiej wojny światowej, gdy ląd ten był pod niemiecką okupacją. Crompton marzy o takiej wieży jako miejscu, w którym mógłby ulokować swoją kolekcję. Ponieważ rzadko są one dostępne, Bruce natychmiast udaje się na Jersey. Ta podróż jest zarazem okazją do upolowania przedmiotów opowiadających historię nazistowskiej okupacji tego brytyjskiego...

Godziny emisji Handlarze historią

18:20

Starożytni kosmici, sez. 6, odc. 19

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 41min.

Tym razem autorzy programu analizują antyczne przekazy dotyczące dziwnych obiektów obserwowanych na niebie. W biblijnej Księdze Ezechiela opisany jest płonący rydwan Boga, przesuwający się po niebie. W tradycji etiopskiej pojawiają się latające dywany, którymi podróżują władcy. W chińskiej mitologii pierwszy cesarz przemieszcza się na ziejącym ogniem smoku. Być może nasi przodkowie opisywali w ten sposób pojazdy kosmitów przylatujących na Ziemię od tysięcy lat.

Godziny emisji Starożytni kosmici

19:00

Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 25

serial dokumentalny ( USA 2011 ) Czas: 22min.

Właściciel cukierni oddaje do renowacji pochodzący z planu "Bonanzy" piecyk Round Oak z 1881 roku. Kolejny klient przynosi do warsztatu zabawkę ze swojego dzieciństwa - rodzaj rowerka z lat 40. XX wieku. Ekipę Dale'a czeka nie lada wyzwanie, ponieważ z powodu awarii sprężarki część pracy musi być wykonana ręcznie. Później Rick kupuje kolejną maszynę, ale i ta nie działa. Okazuje się, że z nową sprężarką wszystko jest w porządku, ale Brettly zapomniał nalać paliwa.

Godziny emisji Akcja renowacja USA

19:20

Premiera Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 26

serial dokumentalny ( USA 2011 ) Czas: 22min.

Tyler i Ron kupują rzadki automat sprzedający mleko, wyprodukowany w latach 50. ubiegłego wieku. Wydają jednak więcej pieniędzy, niż pozwolił im Rick. Tyler i Brettly znajdują w maszynie drobne, które decydują się przeznaczyć na pizzę. Później opróżniają kolejne kasetki z monetami, co prowadzi do konfliktu z Kowboyem i Kyle'em, którzy znalezione w pracy pieniądze chcą wydać na piwo. Tymczasem do warsztatu przychodzi klient, który chce odremontować stare wagoniki kolejki z parku rozrywki.

Godziny emisji Akcja renowacja USA

19:55

Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 18

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

Tym razem licytacja odbywa się w Lancaster, czyli na terytorium Ivy'ego. Darrell chce jednak udowodnić, że to on jest prawdziwym królem magazynowych aukcji. Przekonamy się, czy Calvin podejmie wyzwanie. Wśród zakupionych rzeczy znajduje kolekcję bardzo starych kart z opakowań po papierosach. Postanawia dowiedzieć się, ile są warte. Rene i Casey kupują schowek wypełniony po sufit pudełkami. Okazuje się, że są w nich pieluchy jednorazowe, które bez problemu można sprzedać ze sporym zyskiem.

Godziny emisji Wojny magazynowe

20:25

Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 19

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

Tym razem handlarze starociami wyruszają na poszukiwanie okazji do miasta Moreno Valley w południowej Kalifornii. Ivy poluje na przedmioty ekskluzywne i kolekcjonerskie. Jarrod ujawnia Brandi swoje alter ego - skazanego na sukces Maxa Profita. Darrell i Brandon znajdują w swoim schowku strojne kostiumy używane przez tancerki egzotyczne. Aby poznać ich wartość, udają się do zawodowych tancerek brzucha. Z kolei Rene ociera się o śmierć.

Godziny emisji Wojny magazynowe

21:00

Premiera Drwale, sez. 8, odc. 10

reality show ( USA 2014 ) Czas: 43min.

Na bagnach Luizjany Shelby Stanga postanawia wypróbować nowy sprzęt. Gabe Rygaard, który od początku sezonu zmagał się z różnymi problemami, być może będzie mógł wreszcie odetchnąć. Wydaje się, że DJ Jeremiah, którego zatrudnił, jest odpowiedzią na jego bolączki. W Kolumbii Brytyjskiej produkcja zwalnia, gdyż ekipa Triack Resource musi radzić sobie ze stromiznami i wąskimi leśnymi drogami. Z kolei na Florydzie Chapman wyprzedza konkurencję i Dreadknots czują presję. W Wyoming klient Davida...

Godziny emisji Drwale

21:55

Premiera Wielkie konstrukcje: Kanał Sueski

film dokumentalny ( Francja 2017 ) Czas: 52min.

Kulisy realizacji imponującego projektu rozbudowy jednej z najważniejszych dróg wodnych świata - Kanału Sueskiego, łączącego Morze Śródziemne z Morzem Czerwonym. Prace przy tej ogromnej inwestycji hydrotechnicznej prowadzono w latach 2014-2015. Kanał został pogłębiony i poszerzony, a na części jego długości zbudowano drugi tor wodny, równoległy do istniejącego. Pozwala to na ruch statku w obu kierunkach jednocześnie. W programie także przypomniano historię przekopania pierwotnego kanału w...

Reżyseria: Johanna Gauterie

Godziny emisji Wielkie konstrukcje: Kanał Sueski

Reklama
23:05

Ludzkie mrowiska: Lotnisko w Hongkongu, odc. 4

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2012 ) Czas: 44min.

Każdego roku przez międzynarodowe lotnisko w Hongkongu przewijają się 53 miliony ludzi. W tym samym czasie samoloty towarowe zatrzymujące się w tym porcie przewożą ok. 4 milionów ton załadunku. To nie lada wyzwanie dla pracowników lotniska, którzy muszą zapanować nad ruchem powietrznym w jednym z najbardziej zatłoczonych miejsc na świecie. Czuwają nad wszystkim, od rozładunku i załadunku samolotów towarowych, przez obsługę punktów informacyjnych i restauracji, po bez przerwy zmieniający się...

Godziny emisji Ludzkie mrowiska

00:10

Wielkie konstrukcje III Rzeszy, sez. 3, odc. 6

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2016 ) Czas: 44min.

W latach 30. XX wieku Japończycy byli zdeterminowali, żeby odzyskać kontrolę na Pacyfiku. Rozpoczęli prace projektowe nad pancernikiem Yamato - największym tego typu okrętem, jaki zbudowano w historii. Konstrukcja Yamato przebiegała w ścisłej tajemnicy, a Japończycy przedsięwzięli nadzwyczajne środki, aby nie ujawniono żadnego szczegółu projektu. W programie poznamy historię powstania tej pływającej fortecy, którą w 1945 roku wysłano w samobójczą misję w obronie wyspy Okinawa.

Godziny emisji Wielkie konstrukcje III Rzeszy

01:05

Pod lupą, sez. 1, odc. 2

program rozrywkowy ( Polska 2015 ) Czas: 22min.

Eksperyment pokaże, która kabina w toalecie publicznej cieszy się największą popularnością lub odznacza czystością.

Godziny emisji Pod lupą

01:45

Dzika Polska. Lasy pełne życia: Bocian ciemnego lasu, odc. 3

serial dokumentalny ( Polska 2007 ) Czas: 25min.

W marcu i kwietniu, na tereny położone w podmokłych, obfitujących w strugi i mokradła lasach, przylatują bociany czarne. W przeciwieństwie do białych kuzynów unikają sąsiedztwa ludzi i zakładają gniazda na starych, rozłożystych drzewach, w ostępach leśnych. Tu odbywają gody i wychowują pisklęta. Dzięki tym rzadkim, wyłącznie rybożernym ptakom pod ochronę trafiły obszary o małej retencji oraz drzewa pomnikowe. Jedno ze stanowisk występowania bociana czarnego znajduje się Puszczy Kozienickiej,...

Reżyseria: Dorota Adamkiewicz , Joanna Łęska

Godziny emisji Dzika Polska. Lasy pełne życia

02:15

Dzika Polska. Lasy pełne życia: Światowa Unia Żubrów, odc. 4

serial dokumentalny ( Polska 2007 ) Czas: 24min.

Grupa żubrów z linii kaukaskiej, które zamieszkują Bieszczady liczy około 200 sztuk. To największa na świecie populacja żubra górskiego, i efekt 40 lat pracy polskich leśników oraz naukowców, którzy zamierzają rozwijać ten projekt. Obecnie we współpracy ze specjalistami z Ukrainy, Rumunii i Słowacji chcą przywrócić populację żubra wzdłuż całego łuku Karpat. Żubr górski (kaukaski) to jeden z dwóch, obok żubra nizinnego (białowieskiego), podgatunków żubra europejskiego. Ostatni dziko żyjący...

Reżyseria: Dorota Adamkiewicz , Joanna Łęska

Godziny emisji Dzika Polska. Lasy pełne życia

02:50

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Jig Master, odc. 6

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 24min.

Ekspert w dziedzinie wędkarstwa, Tomasz Krysiak, zabiera widzów do swojego świata przynęt. W niezwykle ciekawy sposób uczy, jak za ich pomocą łowić wspaniałe okazy ryb.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

03:20

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Trzy rzeki, odc. 7

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 23min.

Wczesna wiosna to czas, kiedy przyroda zaczyna budzić się do życia. Wędkarze po długiej zimowej przerwie są bardzo spragnieni kontaktu z wodą.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

03:55

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Trzy rzeki, odc. 8

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 23min.

Wczesna wiosna to czas, kiedy przyroda zaczyna budzić się do życia. Wędkarze po długiej zimowej przerwie są bardzo spragnieni kontaktu z wodą.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

04:25

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Pollack na Hitrze, odc. 9

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 23min.

Groźny ocean i majestatyczne góry w okolicach norweskiej wyspy Hitra - oto sceneria polsko-holenderskiej wyprawy. Wędkarze walczą z przeciwnościami losu: wielkimi falami oceanu i kapryśną pogodą. Śmiałkom udaje się jednak złowić całkiem okazałe ryby. Przy okazji poznają słony smak prawdziwego morskiego łowienia.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

04:55

Redakcja: Dział Śledczy: Agent CBŚ, sez. 2, odc. 7

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 43min.

Kazimierz Sender pada ofiarą oszustwa na wnuczka. Prosi Basię o pomoc w imieniu innych mieszkańców. Alicja odrzuca jednak pomysł napisania artykułu poświęconego tej tematyce. Dziewczyna, za radą Marka, postanawia wydrukować ulotki skierowane do starszych ludzi. W pewnej chwili spostrzega kobietę, która wyrzuca do kosza rozwieszone na osiedlu ostrzeżenia. Wtedy dowiaduje się o rzekomej akcji CBŚ, która budzi jej podejrzenia. Dziennikarze postanawiają zamontować kamery w mieszkaniu pani Janiny....

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

O programie TV stacji FOKUS TV

Na stronie stacji telewizyjnej FOKUS TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-04-24. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla FOKUS TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-04-24 dla kanału FOKUS TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FOKUS TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FOKUS TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w FOKUS TV

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info