Program dla 2017-06-26 od do
26.07 27.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
05:20
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:55
Dr Quinn - seria III, odc. 11
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas badania Dorothy Michaela wyczuwa na jej piersi guz. Próbuje nakłonić przyjaciółkę do zgody na operację. Dorothy bagatelizuje jednak sprawę twierdząc, że to nic poważnego. Hank postanawia organizować w salonie wieczory dla pań. (USA 1994)

Reżyseria: Jerome London
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 43min.
05:30
Uwaga!, odc. 4990
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

06:55
BBC w Jedynce - Zaloty w świecie zwierząt
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
David Attenborough opowiada urocze i fascynujące historie niektórych zwierząt - prawdziwych romantyków. Zobaczymy zaloty niedźwiedzia polarnego, lemura i jaszczurki. Okazuje się, że są bardzo kochliwe, z bardzo skomplikowanym życiem uczuciowym. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Mark Fletcher

Czas: 51min.
06:00
Rodzinka.pl - odc. 80 "Zachcianki'
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia traci cierpliwość i zatrudnia sprzątaczkę. Niestety, porządek utrzymuje się tylko kilka minut, a chłopcy pozbywają się zahamowań. Dzieciaki wchodzą rodzicom na głowę. Zabierają walkmana, krem za 420 zł i wyżerają wykwintną kolację. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 25min.
06:30
Coś dla Ciebie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bezrobocie? Brak mieszkania? Czy te problemy są bliskie także widzom? Pokazujemy, gdzie szukać pomocy, jak się o nią zwrócić i jak znaleźć miejsca w swojej okolicy, w których można ją uzyskać. (Polska 2017)


Czas: 20min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Najgroźniejsze zwierzęta świata, odc.1 Asia AKA Land of Extremes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzikie zwierzęta, jakie zamieszkują dziś naszą planetę, by przetrwać musiały przystosować się do nierzadko ekstremalnych warunków środowiska i brutalnej rywalizacji, w której wygrywają najsilniejsi. Spośród nich w każdym regionie można wyodrębnić elitarną grupę gatunków - od ssaków i gadów po owady - które dysponują najgroźniejszym naturalnym arsenałem, wykorzystywanym do ataku lub obrony. Są piękne, przebiegłe i ogromnie niebezpieczne. W drugim sezonie "Najgroźniejszych zwierząt... (USA, 2007)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 59
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:00
M jak miłość - odcinek 63
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krzysztof coraz swobodniej czuje się w towarzystwie Ewy. Ich zażyłość zwraca uwagę Tomasza. Po porodzie Hanka wychodzi ze szpitala. Razem z Markiem planuje chrzest synka. Ksiądz, który ma udzielić sakramentu, uważa, że rodzice powinni wziąć ślub kościelny. (Polska 2002)

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 51min.
07:50
Trudne sprawy, odc.135
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Stalowej Woli mieszka Marek Łopuszewski (34 l.) wraz z żoną Moniką (25 l.) i synem Rafałem (8 l.). 2 dni temu 34-letni stolarz otrzymał telefon z policji. Jego syn, Rafał, który powinien pojechać z mamą do jej koleżanki w Rzeszowie, zostaje znaleziony sam na dworcu. Kiedy chłopiec jest już bezpieczny, rozpoczynają się poszukiwania Moniki - kobieta zniknęła bez śladu. Ku zdziwieniu męża na drugi dzień wraca ona do domu pijana. Monika tłumaczy, że spotkała swoją koleżankę, która właśnie... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:05
Ostre cięcie, sez. 7, odc. 5/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najbardziej znany duet fryzjerski w Polsce Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt powraca! W siódmej już odsłonie programu panowie nie zwalniają tempa. „Ostre Cięcie” czeka kolejne dwanaście salonów w Polsce. W każdym z nich naszym prowadzącym przyjdzie się zmierzyć z różnego rodzaju problemami. Od konfliktów rodzinnych, po złe zarządzanie, brud i brak kompetentnych zarówno szefów jak i pracowników. A wszystko po to, żeby puste do tej pory salony, stały się prężnie działającymi firmami, pełnymi... (Polska)

07:50
Gotowi na sezon, odc. 4/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.29 Kaczka na zimno
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.1 Monster Movie/Quacky Duck
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 20, odc. 11: Krwawa forsa
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gliniarz Semir Gerkhan i jego współpracownicy specjalizują się w patrolowaniu najszybszych ulic na świecie. Ryzykując swoje zdrowie, biorą udział w pościgach i akrobacjach zapierających dech w piersiach. W tym sezonie będzie to jeszcze większa prędkość, napięcie i precyzja. Przygody Semira uzupełnia sceneria pięknych samochodów, w których jeden fałszywy ruch może kosztować kierowcę życie. (Niemcy 2015)

Obsada: Charlotte Schwab, Erdogan Atalay, Katja Woywood, Vinzenz Kiefer
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 15min.
08:35
Elif - odc. 35
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melek po raz kolejny ucieka z rąk Veysela. Kobieta dzięki pomocy Zeynep znajduje pracę w kawiarni znajomego Selima Ardy. Veysel i Murat zaczynają pracę w myjni. Erkut coraz bardziej interesuje się Zeynep. Jest jasne, że dziewczyna bardzo mu się podoba. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 42min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.501
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krystyna Adamczyk wpada rozgorączkowana i pokazuje Malanowskiemu film, który znalazła tego dnia dziś w skrzynce na listy. Jest na nim ona sama, gdy śpi w swojej sypialni. Ktoś filmuje ją, krążąc nożem blisko jej oczu. Napastnik na dłoniach ma rękawiczki. Lekarka pokazuje Malanowskiemu również list, który był dołączony do płyty z filmem. Na kartce widnieje napis ułożony z wycinków gazety: „Obyś się nigdy nie obudziła, kurwo”. Kobieta zgłosiła już sprawę na policji. Przyjechali, ale nie... (Polska 2013)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
Milionerzy, odc. 9/58
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

08:35
Kuchenne rewolucje, sez. 5, odc. 5/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Enigma", (Radom). Na terenie radomskiego Starego Browaru od niespełna dwóch lat mieści się restauracja Enigma. Niestety nikomu w Radomiu to miejsce nie kojarzy się z historycznym klimatem, a głównie ze złej sławy dyskotekami, organizowanym tu przed laty. Właścicielką lokalu jest pani Sylwia, której pomaga syn Dawid oraz teściowa Grażyna. Ponieważ restauracja przynosi same straty, pani Sylwia postanowiła potrzymać tradycję weekendowych imprez. To jedyny pewny zarobek.... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.32
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

08:00
Nash Bridges, sez. 5, odc. 96: Wielki włam
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2000)

Obsada: Don Johnson, Cheech Marin, Jodi O'Keefe, Jeff Perry, Peggy Sandow
09:30
Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 117 (seria II, odc. 69)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sułtanka matka jest sparaliżowana. Daye hatun wraca do pałacu, by się nią zająć. Nigar kalfa zostaje jako skarbniczka. Sułtan decyduje, że w czasie choroby matki haremem będzie rządzić Mahidevran. Sułtanka postanawia pozbyć się z haremu służących Hürrem. (Turcja 2011)

Reżyseria: Yağmur Taylan
Obsada: Meryem Uzerli, Nur Fettahoğlu, Okan Yalabin, Vahide Perçin, Halit Ergenç

Czas: 52min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.502
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do biura Malanowskiego przychodzi zdenerwowana Jadwiga Zielińska. Kobieta jest zaniepokojona zachowaniem swojej dziewiętnastoletniej córki, Beaty, która od momentu „oblania” egzaminu maturalnego zaczęła regularnie znikać z domu. Na dodatek, Jadwiga znalazła w rzeczach córki drogą, seksowną bieliznę. Klientka chce, żeby detektywi ustalili, co się dzieje z Beatą. Nieoczekiwanie do Jadwigi dzwoni jej syn, Arek, który informuje klientkę, że Beata właśnie pakuje się i zamierza wyprowadzić się z... (Polska 2013)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.112
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzina Leśniaków, jak co roku, wybiera się na urlop zimowy w Alpy. Anna Maria zawsze robi z tego wyjazdu wielkie wydarzenie, zależy jej, żeby wszyscy sąsiedzi o tym wiedzieli. Ale w tym roku urlopu nie będzie. Firma Grzegorza jest na krawędzi bankructwa i rodzina nie ma pieniędzy na wypoczynek. Jest to wielki szok dla Anny Marii, jest ona bowiem przyzwyczajona do dostatniego życia, a ponad wszystko ceni zdanie innych ludzi. Grzegorz dobrze wie o tym i z miłości do żony przygotował... (Polska 2015)

Reżyseria: Okił Khamidov, Piotr Sarzyński
09:35
Szkoła, odc. 197
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Elwira Walasek z licealnej 3c od jakiegoś czasu spotyka się z Brunem Wasiakiem z równoległej klasy i jest w nim bardzo zakochana. Dziewczyna pochodzi z bogatej rodziny, a chłopak uwielbia drogie randki, zwłaszcza, że za wszystko płaci jego dziewczyna. Przyjaciółka Elwiry, Paulina, wie że Bruno ją wykorzystuje. Namawia nastolatkę, aby przetestowała chłopaka. Elwira zgadza się na ten pomysł i zmyśla, że jej rodzice zbankrutowali… Gimnazjaliści Jadzia i Jonatan są parą od kilku miesięcy. Nikt... (Polska)

09:00
Najgroźniejsze zwierzęta świata, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzikie zwierzęta, jakie zamieszkują dziś naszą planetę, by przetrwać musiały przystosować się do nierzadko ekstremalnych warunków środowiska i brutalnej rywalizacji, w której wygrywają najsilniejsi. Spośród nich w każdym regionie można wyodrębnić elitarną grupę gatunków - od ssaków i gadów po owady - które dysponują najgroźniejszym naturalnym arsenałem, wykorzystywanym do ataku lub obrony. Są piękne, przebiegłe i ogromnie niebezpieczne. W drugim sezonie "Najgroźniejszych zwierząt... (USA, 2007)

09:00
Nash Bridges, sez. 5, odc. 98: Tajemniczy klucz
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2000)

Obsada: Don Johnson, Cheech Marin, Jodi O'Keefe, Jeff Perry, Peggy Sandow
10:35
Dr Quinn - seria III, odc. 12
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dorothy, po namowach Michaeli, wreszcie zgadza się na operację. Colleen bardzo przeżywa to, że Jared - kolega ze szkoły - zwraca uwagę tylko na jej wygląd zewnętrzny, a nie na intelekt. Hank organizuje w saloonie wieczór dla pań. (USA 1994)

Reżyseria: Jerome London
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
10:55
Barwy szczęścia - odc. 1641
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po wybuchu Sylwia ma kłopoty ze wzrokiem i trafia do szpitala. Marek obiecuje ukochanej, że syn wyprowadzi się do babci. Witek zarzeka się, że kupił Paszkowskiej w prezencie zwykły budzik, a kobieta sama podłożyła petardę, żeby go oczernić. (Polska 2017)

Reżyseria: Natalia Koryncka - Gruz
Obsada: Olga Bończyk, Marcin Perchuć, Witold Sosulski, Hanna Bieluszko, Olaf Kaprzyk, Mateusz Rzeźniczak, Barbara Kurzaj, Bartłomiej Nowosielski, Ewa Ziętek, Katarzyna Sawczuk

Czas: 24min.
10:50
Małolaty, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzina Roberta ma problemy finansowe - chłopaka nie stać na porządny telefon i dobry komputer, musi też nosić ubrania po starszym bracie Darku, uczniu klasy maturalnej tej samej szkoły. Robert kłóci się z rodzicami, których nie stać na jego „podstawowe potrzeby”, nazywa ich nieudacznikami. W związku z nową ustawą o sklepikach w szkole obowiązuje zakaz sprzedaży słodyczy, fast foodów i drożdżówek. Robert wpada na pomysł - razem z kolegą Jaśkiem kupują zakazane produkty w sklepiku rodziców i... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 111
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lidka odsiedziała dwa lata za nieumyślne spowodowanie pożaru i śmierci sąsiada. Po powrocie do mieszkania sąsiedzi jawnie okazują jej niechęć. Wspiera ją siostra z mężem, którzy zamieszkali u niej żeby opiekować się jej synkiem kiedy przebywała w więzieniu. W kamienicy wybucha kolejny pożar. Główną podejrzaną jest Lidka. Siostra doradza, żeby uciekała z miasta. Mówi, że jest świadek, który widział jak podkładała ogień. Lidia twierdzi, że jest niewinna. Jaka jest prawda? (Polska)

10:00
Dom nie do poznania, odc.234
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odcinek specjalny z okazji Dnia Matki. Ty Pennington i jego drużyna przybywają na Florydę, by pomóc rodzinie Prewitt-Brewer. Gdy nastoletnie siostry tracą rodziców, rolę ich mamy przejmuje trenerka. W tym programie poznamy historię niezwykłej kobiety, Carrie Prewitt, która nigdy nie będzie mogła mieć własnych dzieci, ale pracuje z dziewczętami każdego dnia jako trenerka szkolnej drużyny siatkarskiej w mieście Sunshine State, opiekuje się nimi i pomaga im rozwiązywać ich problemy życiowe jak... (USA, 2011)

Reżyseria: Colin Donahue
Obsada: Ty Pennington, Michael Moloney, Jillian Harris, Tracy Hutson
10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 5, odc. 18: Dziedzictwo Trevora Hudsona
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1988)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Tom Bosley, William Windom
11:30
Z ciemności - zobaczyć świat - /2/
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny o ludziach, którym dzięki operacjom okulistycznym udało się odzyskać wzrok. Różne choroby, w tym np. zaćma, stopniowo powodowały znaczne lub całkowite niedowiedzenie. (Polska 2017)

Reżyseria: Athena Sawidis

Czas: 22min.
11:35
Na dobre i na złe - odc. 397 Babcia na gigancie
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jędras chwali się kolegom, że niedługo zostanie ojcem. Wszyscy plotkują, że Monika jest w ciąży. Agata uparcie wierzy, że odnajdzie zaginione podanie Latoszka o urlop. Codziennie zagląda do gabinetu zastępczyni pani Ani i przetrząsa wszystkie papiery. (Polska 2010)

Reżyseria: Kordian Piwowarski
Obsada: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Katarzyna Bujakiewicz, Anita Sokołowska, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Bartosz Opania, Beata Ścibakówna, Marian Opania, Bartosz Obuchowicz

Czas: 48min.
11:50
Na ratunek 112, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mała Amelka przygotowuje kolację. Jej mama, Dominika dużo pracuje i wraca do domu późno, więc córka stara się jej pomóc – na miarę swoich możliwości. Po powrocie Dominika jest bardzo zmęczona, więc po kolacji córka proponuje jej odpoczynek i herbatę. Po pewnym czasie Amelka zauważa, że siedząca przed telewizorem mama straciła przytomność. Amelka początkowo wpada w panikę. Po chwili przypomina sobie, że w szkole na lekcji udzielania pierwszej pomocy uczono ich, by dzwonić pod numer alarmowy... (Polska 2016)

Reżyseria: Aleksandra Panisko
11:35
Szpital, odc. 82/149
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szef dużej firmy budowlanej przywozi do szpitala swojego księgowego - Romana Kareckiego, którego bardzo boli brzuch. Mężczyzna wypił za dużo alkoholu na spotkaniu, na którym wspólnie z szefem świętował podpisanie nowego kontraktu. Pacjentem zajmuje się dr Robert. Tymczasem karetka przywozi na oddział 8-letniego Pawła Norczyka, który został potrącony przez samochód na przejściu dla pieszych. Chłopca przyjmuje dr Dominika. , napisy (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.2 W szleństwie zakupów / Porzucony i oszukany
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku Agnieszka i Ronin podejmują się rozwiązania zagadki szalonych zakupów pewnej młodej mężatki, a Marcin Doman i Diablo zajmują się zleceniem kobiety, która chce uzyskać alimenty od byłego partnera. Do Septagonu zwraca się o pomoc Marcin, zaniepokojony zachowaniem swojej żony – Anna zmieniła się nie do poznania po tym jak poroniła w piątym miesiącu ciąży, stała się chłodna i zdystansowana, a w dodatku nagle zaczęła wydawać ogromne sumy na stroje. Marcin chce, by detektywi... (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Kubik, Piotr Korzeniowski, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek
11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 20, odc. 12: Bunt
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gliniarz Semir Gerkhan i jego współpracownicy specjalizują się w patrolowaniu najszybszych ulic na świecie. Ryzykując swoje zdrowie, biorą udział w pościgach i akrobacjach zapierających dech w piersiach. W tym sezonie będzie to jeszcze większa prędkość, napięcie i precyzja. Przygody Semira uzupełnia sceneria pięknych samochodów, w których jeden fałszywy ruch może kosztować kierowcę życie. (Niemcy 2015)

Obsada: Charlotte Schwab, Erdogan Atalay, Katja Woywood, Vinzenz Kiefer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 13min.
12:25
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:30
Kazimierskie granie - relacja z Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacja z Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym odbywającego się w dniach 23 - 25 czerwca 2017. Już po raz 51. przybędą na festiwal rzesze ludowych artystów, muzyków, śpiewaków, gawędziarzy. (Polska 2017)


Czas: 15min.
12:50
Natura w Jedynce - Dzika Kanada cz. 2 Dziki Zachód
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Druga część to opowieść o zachodnich terenach, które w Kanadzie są najbardziej zróżnicowanymi habitatami. Granice wytycza unikalna formacja rozległe Góry Skaliste tworzące naturalną barierę, oddzielającą Zachód od reszty kraju. (Austria 2014)

Reżyseria: Brian Leith, Jeff Turner

Czas: 52min.
12:35
Tysiąc i jedna noc - odc. 85
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szeherezada poznaje w szpitalu Adnana, którego córeczka czeka na przeszczep. Burhan wybacza Ganiemu jego postępowanie. Ahu doprowadza do wyjazdu Arzu. Chce zbliżyć się do Alego Kemala. Kerem usiłuje odnaleźć swego ojca. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 43min.
12:20
Na ratunek 112, odc.20
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotr (33 l.) znajduje w lesie starszego mężczyznę i mylnie stwierdza, że on nie żyje. Ma wątpliwości, czy zostać na miejscu czy jechać do pracy, której utratą jest zagrożony. Dzwoni jednak pod numer 112. Operator CPR wysyła karetkę pogotowia. Nagle Piotr słyszy ciche „majaczenie” niedoszłego „denata” i informuje Operatora CPR o tym odkryciu. Wkrótce ratownicy dobiegają do poszkodowanego i po stwierdzeniu odwodnienia u tego mężczyzny zapada decyzja o przewiezieniu go do szpitala. Tydzień... (Polska 2016)

Reżyseria: Dominik Matwiejczyk, Adam Molak
12:50
Trudne sprawy, odc.266
Godziny emisji
Rozwiń opis
Urszula Gostkiewicz (42 l.) mieszka wraz z mężem Marcinem (43 l.) i dziećmi - Anną i Tomaszem w Choszcznie. Po tym, jak Marcin, właściciel sklepu z oponami, musiał zapłacić karny podatek za to, że nie odprowadził podatku ze wszystkich swoich źródeł dochodu, sprawa trafiła do sądu, a ten zasądził ponadto wysoką karę grzywny, rodzinny interes coraz bardziej chyli się ku upadkowi. To jednak nie robi wrażenia na jego właścicielach, którzy w dalszym ciągu chcą prowadzić dostatnie życie. Spokój... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
19 +, odc. 48/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melania ma za złe Gabrielowi, że spędzają czas przede wszystkim w łóżku, za rzadko rozmawiają i wychodzą. Tymczasem Lena i Oskar zrobili test na HIV. Oboje bardzo się denerwują, czekając na wynik. Oskar chce, żeby Lena obiecała mu, że jeśli jest nosicielem, to się rozstaną. Nastolatka nie chce o tym słyszeć. Podczas spotkania przyjaciół w pubie, wszyscy mają świetne nastroje, tylko Meli nie podoba się, że Gabriel jest wobec niej natarczywy. Mężczyzna robi Melanii bez powodu scenę zazdrości i... (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.100
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłaszają się przedsiębiorcy z małego miasteczka, którzy są terroryzowani przez zorganizowaną grupę przestępczą. Marcin Doman oraz Diablo i Serb muszą nie tylko zebrać dowody przeciwko bandytom, ale też dowiedzieć się, dlaczego ci od miesięcy są bezkarni.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2016)

12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 19: Ręka w rękę
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół NCIS prowadzi dochodzenie w sprawie zamordowanego żołnierza piechoty morskiej. Agent Sam Hannah otrzymuje zadanie przeniknięcia do szeregów zawodników MMA i zostaje zmuszony do wzięcia udziału w pojedynku w klatce. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
13:30
Rodzinka.pl - odc. 191 "Giełda wspomnień" sezon 9
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2016)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
13:50
Słoiki, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta Staniec pochodzi z małej miejscowości pod Białymstokiem. Po skończeniu anglistyki marzy o pracy w warszawskiej agencji reklamowej. Tymczasem okazuje się, że wymarzona praca przynosi jej same problemy. Marta zostaje wykorzystana seksualnie przez nowego szefa, co sprawia, że jej reputacja w firmie zostaje nadszarpnięta. Dziewczyna nie wytrzymuje presji i zwalnia się z pracy. Jednocześnie Marta dowiaduje się, że jej matka jest ciężko chora a jedynym sposobem na jej uratowanie jest... (Polska 2014)

Reżyseria: Aleksander Gawek
13:05
19 +, odc. 49/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melania pogodziła się z Gabrielem po tym, jak ten zrobił jej scenę zazdrości i zaatakował pod pubem. Dziewczyna dostała od niego kwiaty i czekoladki, jest cała w skowronkach. Mela prosi też ojca o pomoc przy uruchomieniu food trucka Rafała. Między ojcem i córką dochodzi do poważnej rozmowy na temat jej związku z lekarzem. Mężczyzna ostrzega Melę przed dr Hermanem, ale Mela nie chce go słuchać. Tymczasem Lena namawia Oskara na pomoc w akcji charytatywnej na rzecz schroniska dla zwierząt. Oskar... (Polska)

13:35
W-11 Wydział Śledczy, odc. 902
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jestem sama, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Rafał Kopacz W tajemniczych okolicznościach znika z domu młoda kobieta i jej kilkumiesięczna córeczka. Trop prowadzi do ojca zaginionej kobiety. To agresywny człowiek, alkoholik, który wyłudzał od niej pieniądze. Jednocześnie komisarze ustalają, że ojcem zaginionego dziecka jest żonaty mężczyzna. , napisy (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.249
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Białacha, który postanowił spędzić noc na ranczu, odwiedza rano sąsiad i od razu zauważa, że nowy znajomy kiepsko mu wygląda. Okazuje się, że Mikołaj przez całą noc nie zmrużył oka – ciągle coś skrzypiało, trzeszczało, piał kogut – a rano znalazł w bucie mysz. Sąsiad wykazuje pełne zrozumienie i tłumaczy, że w dom trzeba włożyć dużo pracy nim będzie nadawał się do zamieszkania. Dlatego chciałby już dobić targu i jak najszybciej zacząć remont. Białach obiecuje dać mu... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
13:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 21: Odnaleziony
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół trafia na trop, który może doprowadzić do końca śledztwo w sprawie porwania Dona. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 67
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mili prosi Angelicę żeby porozmawiała z Luisą. Victoria zostaje porwana. Mili całuje Ivo na oczach wszystkich. Martha kradnie pieniądze i próbuje uciec. Ivo ratuje Towela przed jego ojcem. Pablo mówi Mili, że ma jej dosyć. Damian zatrzymuje Marthę na lotnisku. Ta uświadamia sobie, że ktoś ją okradł z pieniędzy. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 36
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aysze musi wrócić do posiadłości. Melek jest zdruzgotana informacją, że w najbliższym czasie nie zobaczy córki. Erkut wywiera na Zeynep coraz większa presję. Dziewczyna jest zmuszona się z nim umówić. Arzu przyłapuje Goncę na mierzeniu jej ubrań. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu

Czas: 40min.
14:05
Najwspanialsi w królestwie zwierząt. Ptaki
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejny odcinek dokumentalnej opowieści o najwspanialszych zwierzętach afrykańskiego buszu. Ekipa filmowa podróżuje z kamerą wśród gigantycznych słoni, które są wegetarianami, antylop, ptaków, drapieżników i najmniejszych przedstawicieli fauny. (Francja 2015)

Reżyseria: Jean-Marc Dauphin

Czas: 51min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.679
Godziny emisji
Rozwiń opis
Julia Bogacka jest w szoku, kiedy dowiaduje się, że jej mąż i szef firmy sprzedającej przyczepy kempingowe - Sebastian (36 l.) zginął w wypadku samochodowym. Tym bardziej, że do wypadku doszło w takim miejscu, gdzie wcale on nie powinien się znajdować. Chwilę przed tym zdarzeniem obcy mężczyzna poinformował ją, że jej mąż rzekomo miał romans z pewną kobietą. Gdy potwierdza się, że Sebastian rzeczywiście miał przygodę jednej nocy z sekretarką Martą Niwczyk (28 l.), jest bardzo rozczarowana.... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:15
W-11 Wydział Śledczy, odc. 903
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
30 minut część 2, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba Z aresztu wychodzi młody mężczyzna oskarżony o gwałt. Komisarze z W11 prowadzą ponowne śledztwo w jego sprawie. Tymczasem w mieście dochodzi do kolejnego gwałtu, a jednym z podejrzanych jest warunkowo zwolniony mężczyzna. Wśród nich jest też chłopak widziany na nagraniu z klubu, gdzie bawiła się ofiara. , napisy (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.143
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

14:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 68
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Towel zakrada się do willi. Ivo udaje się na spotkanie z Andreą i Mili, żeby wyjaśnić sytuację. Rocky próbuje stworzyć prywatny cmentarz na tyłach willi. Damian kłóci się z Marthą z powodu pieniędzy. Vicky znajduje Towela i jest zdecydowana oddać go w ręce policji. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 3
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program eksperta kulinarnego, Theofilosa Vafidisa, znanego też telwidzom z programu Dwójki "Europa da się lubić". (Polska 2012)


Czas: 21min.
15:10
M jak miłość - odc. 1263
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Budzyński spotyka się w tajemnicy z Marcinem i radzi chłopakowi, by ten nadal ukrywał się przed policją. Tomek ustala, że Mariusz po śmierci Naomi prawdopodobnie zabrał z jej domu laptop i bransoletkę, dowody, które mogły świadczyć o ich związku. (Polska 2016)

Reżyseria: Michał Gadomski
Obsada: Małgorzata Pieczyńska - Matka Marcina, Julia Wróblewska - Zosia, Franek Przanowski - Maciek, Anna Mucha - Madzia, Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Krystian Wieczorek - Andrzej, Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Tomasz Ciachorowski - Artur, Chłopak Izy

Czas: 45min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 9, odc. 11/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Stop", (Białogard). W Białogardzie, przy dość ruchliwej trasie, swój hotel z restauracją prowadzi dwóch Tomków. Niestety nazwa „Stop” nie zachęca nikogo do wejścia do lokalu. Gości odstrasza nie tylko szyld, ale również brzydki wystrój i oszczędność właścicieli. W tym miejscu nawet kucharki bywają głodne. Sytuację odmienić może tylko Magda Gessler. Znana restauratorka będzie bić, ubijać i trzepać. A wyjdzie z tego prawdziwa „jajeczna rewolucja”! (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.235
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku niezwykły chłopiec prosi o pomoc. 9-letni Patrick Sharrock cierpi na wrodzoną łamliwość kości – nieuleczalną chorobę, z powodu której doznał już ponad pięćdziesięciu bolesnych złamań. Nigdy nie będzie mógł cieszyć się życiem, jak jego rówieśnicy, ani też dorównać im wzrostem, a mimo to wykazuje niezwykły hart ducha. Jest małym superbohaterem! Tak postrzegają go jego rodzice, Michael i Cindy, którzy otaczają go miłością i wszystko mu podporządkowali. W miarę swoich skromnych... (USA, 2011)

Reżyseria: Colin Donahue
Obsada: Ty Pennington, Leigh Anne Tuohy, Ed Sanders, Eduardo Xol, Xzbit
15:50
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 23: Spalony
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komputery załogi zostają zhakowane. Agenci próbują wrócić do normalnego trybu pracy znaleźć winnych. Poszlaki prowadzą do Europejskiej Mafi Wschodniej. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
16:00
Złote serce - odc. 124
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Vasco chce opowiedzieć Joanie o problemach Isabel, ale Pedro mu przerywa. Chłopiec cieszy się, że Patricia będzie miała przeszczep i po operacji będzie mogła normalnie żyć. Catarina godzi się z mężem i obiecuje, że nie będzie miała przed nim tajemnic. (Portugalia 2015)

Reżyseria: Francisco Antunez
Obsada: Rita Blanco, Mariana Pacheco, Joao Reis, Maria Joao Bastos

Czas: 45min.
16:05
Ojciec Brown - odc. 34 Śmiertelna tajemnica
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tajemniczy spowiednik wyjawia księdzu Brownowi, że w czasie polowania na ptactwo ktoś ma zamiar zabić biskupa Talbota. Ginie ochroniarz biskupa Daviesa. Podejrzenie pada na aktora Petera Redhilla, z którym wcześniej biskup się pokłócił o rozwód aktora. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Diana Patrick
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 44min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3410
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.71
Godziny emisji
Rozwiń opis
W parku znalezione zostaje uduszone niemowlę. Detektywi, działając pod wielką presją czasu oraz mediów, starają się rozwiązać skomplikowaną zagadkę śmierci niewinnego dziecka. Równolegle detektywi otrzymują polecenie zbadania sprawy kradzieży motoru. Właściciel pojazdu niedawno wyszedł na wolność. Mężczyznę łączy bliska zażyłość z córką bossa gangu złodziei samochodów.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 198
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zuza Jaros z 2d liceum martwi się o swoją mamę, która coraz częściej nadużywa alkoholu. Dziewczyna boi się, że w końcu stanie się coś złego. Nastolatka przyłapuję matkę na tym, jak po alkoholu chce wsiąść za kierownicę. Zuza zabrania matce prowadzenia samochodu w takim stanie, ale kobieta lekceważy córkę. Kiedy okazuje się, że obok szkoły doszło do poważnego wypadku, w którym ranny został uczeń, nastolatka jest pewna, że spowodowała go jej mama. Wie, że kobieta wsiadła do samochodu pijana.... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.73
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:45
Ale numer!, sez. 2, odc. 29
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Komisariat - odc. 5 W niewoli.cz. 1
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
odc. 5 Ryzyko zawodowe. Znany dziennikarz specjalizujący się w kontrowersyjnych reportażach, zostaje zastrzelony w okolicach swojego domu. Na miejscu zdarzenia pracę zaczyna ekipa dochodzeniowa z komisarzem Majem na czele... (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn
Obsada: Anna Dzierża, Aleksander Mackiewicz, Sebastian Wątroba, Konrad Marszałek, Kamila Boruta, Konrad Makowski, Marta Laskowik, Zbigniew Kozłowski, Magdalena Woźniak, Bartłomiej Pietraszewski

Czas: 22min.
17:55
Jaka to melodia? - odc. 3471
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2016)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 24min.
17:05
Cena miłości - odc. 68
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nazan i Bora odwiedzają Szahnur, dochodzi do awantury. Sawasz policzkuje Borę. Nazan i Bora domagają się wglądu w księgi finansowe holdingu Baldarów. Po pogrzebie Ahmeda Morana klan Baldarów ostrzeliwuje kondukt żałobny. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:40
Trudne sprawy, odc.194
Godziny emisji
Rozwiń opis
Beata Balewicz (20 l.), studentka ekonomii, wbrew woli rodziców odbywa praktykę w salonie samochodowym w Olsztynie. Jej ojciec wolałby, żeby jego córka pracowała w banku w Ostródzie, gdzie oni mieszkają. Beata nie chce kłócić się z rodzicami, dlatego wyprowadza się z domu i wynajmuje mały pokój w mieszkaniu Ewy Tracz (43 l.). Początkowo jest zadowolona, bo cena pokoju jest bardzo niska, ale szybko okazuje się, że Ewa chce wyswatać Beatę ze swoim synem, Rafałem (22 l.). Studentce nie... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 112
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przez wiele lat Adam był uzależniony od hazardu. Udało mu się skończyć z nałogiem dzięki terapii dla anonimowych hazardzistów. Niestety nałóg okazuje się silniejszy i mężczyzna znowu zaczyna grać. Przez dwa dni zostawia w kasynie pieniądze, które razem z żoną odkładali na zakup mieszkania. Żona odchodzi od niego, a ludzie z półświatka, od których pożyczał pieniądze, zaczynają mu grozić. (Polska)

17:00
Trzy razy Ana, odc.119
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polska premiera jednego z najnowszych seriali Televisy, który po udanym debiucie w 2016 roku Stanach Zjednoczonych został zakupiony do emisji w ponad 50 krajach w Europie i na całym świecie. W tytułowej roli występuje piękna Angelique Boyer, a towarzyszą jej m.in. dobrze znany widzom Czwórki David Zepeda oraz Sebastián Rulli – aktor i model uważany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, który w plebiscycie magazynu „Glamour” dwa lata z rzędu – zarówno w mijającym, jak i w... (2016)

17:15
Ale numer!, sez. 2, odc. 33
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:45
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 281: Magic Bus
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chłopaki odbywają podróż w czasie, kiedy Rick ogląda w pełni odrestaurowanego VW Sambę z lat 60. Czy ten kultowy autobus z ogromną ilością okien zawróci mu w głowie? Chum sprawdza dzieło sztuki Sergio Bustamantego. Czy będzie w stanie ocenić jego wartość? Rick zapowiada premię dla pracownika miesiąca, Chum próbuje udowodnić, że na nią zasługuje. Czy aby nie udowodni czegoś zgoła odwrotnego? (USA 2014)

18:40
Zraniona miłość - odc. 34
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wasili czyta list od premiera, w którym Wanizelos zgadza się zamienić karę śmierci na wygnanie. Generał zataja treść listu i mówi żonie i Azize, że premier odmówił ułaskawienia. Azize wymawia posłuszeństwo Halitowi. Mówi, że wyprowadza się razem z dziećmi. (Turcja 2016)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 42min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - odc. 6/95
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 83/149
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dr Dominika zajmuje się Jankiem Kamyszem, który został znaleziony nieprzytomny pod sceną koncertową. Student prawdopodobnie przedawkował narkotyki, które wcześniej zmieszał z alkoholem. Chłopaka do szpitala przywiózł kolega i Lena Horosz, która twierdzi, że jest jego nową dziewczyną. Z kolei Krzysztof Tomczyk wzywa pogotowie do swojego rocznego synka Pawełka. Dziecko ma wysoką gorączkę i silne drgawki. Ojciec wezwał pogotowie bez zgody matki, która panicznie boi się szpitali. , napisy (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku detektywi Septagonu zajmują się sprawą właścicieli małej greckiej restauracji, nękanych włamaniami do lokalu i telefonami z pogróżkami oraz pomagają lekarzowi, który został oskarżony o molestowanie przez jedną ze swoich pacjentek, po tym jak odrzucił jej propozycję romansu.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2015)

Reżyseria: Anna Maszczyńska-Bąk, Gala Kowal, Krzysztof Kubik, Piotr Lisiak, Tomasz Olejarczyk
18:05
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 282: Purple Haze
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do lombardu trafia kolekcja przedmiotów związanych z wikingami. Czy Rick znajdzie skarb, czy też pożegluje w złym kierunku? W sklepie pojawia się Fender tratocaster, na którym grał sam Jimi Hendrix. Czy podczas negocjacji chłopaków za bardzo nie poniesie muzyka? Rick ma okazję obejrzeć rzadkie miecze wikingów sprzed ponad tysiąca lat. Czy zdoła dobić targu? (USA 2014)

18:35
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 296: Saddle Up
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ręce Gwiazd Lombardu trafia plakat z kampanii Abrahama Lincolna i figurki Turbo Mana. Czy chłopakom uda się wynegocjować dobre ceny? (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30
Jeden z dziesięciu - odc. 7/95
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.277
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koniec świata męskiego bata Ferdek, Paździoch i Boczek dochodzą do wniosku, że stają się stopniowo ofiarami żeńskiego szowinizmu. Co gorsza nie mają żadnego pomysłu, jak mogliby temu przeciwdziałać. Z pomocą przychodzi im dopiero pewien tajemniczy obywatel z Bydgoszczy, który twierdzi, że znalazł receptę na przetrwanie mężczyzn w sfeminizowanym świecie.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2007)

Reżyseria: Okił Khamidov
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Bohdan Smoleń, Joanna Kurowska, Jacek Borkowski
19:00
Fakty, odc. 7117
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7100
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7097
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 4991
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.250
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Na komendzie afera: ktoś nasłał sanepid na tutejszą stołówkę - kucharki wściekłe, policjanci niezadowoleni, że trzeba będzie jeść na mieście. Tymczasem Ola od rana podenerwowana w oczekiwaniu na mającą dziś zapaść decyzję co do opieki nad Markiem. W końcu dostaje telefon z sądu opiekuńczego. Dziś jeszcze raz przyjedzie do niej kurator. Ola przerażona – bez jego pozytywnej opinii Marek trafi do domu dziecka.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
19:00
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 297: Road Test
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku do lombardu trafia gitara należąca do basisty zespołu Who. Czy wybrzmiewająca z niej muzyka zaczaruje Ricka? Stary Człowiek spróbuje udowodnić swoje umiejętności za kółkiem. Czy uda mu się zachować prawo jazdy? (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 298: Ponies and Phonies
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ręce Gwiazd Lombardu wpada biblia, którą wozili ze sobą kurierzy Pony Express. Czy chłopaki odjadą z nowym nabytkiem w siną dal? Corey zapuszcza się w odległą galaktykę, gdy do lombardu wtacza się dystrybutor Pepsi w kształcie robota R2D2. Z kim tym razem będzie moc, a kto przejdzie na ciemną stronę? (USA 2014)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Wichry wojny - odc. 3
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(USA 1983)

Reżyseria: Dan Curtis
Obsada: Robert Mitchum, Ali MacGraw, John Hauseman, Jan - Michael Vincent

Czas: 93min.
20:05
Komedie po polsku - Milion dolarów
komediodramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przewrotny komediodramat w reżyserii Janusza Kondratiuka o małym szczęściu, wielkich pieniądzach i absurdach dzisiejszego świata. Bożena, urzędniczka z wielkiego banku, wierzy, że naprawdę żyje tylko ten, kto kupuje. A pieniędzy ciągle brak. (Polska 2010)

Reżyseria: Janusz Kondratiuk
Obsada: Kinga Preis, Tomasz Karolak, Joanna Kulig, Jakub Gierszał, Hanna Konarowska, Rafał Mohr, Barbara Krafftówna, Andrzej Grabowski, Krzysztof Materna, Agnieszka Sienkiewicz

Czas: 103min.
20:05
MEGA HIT - Hancock
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przebój kinowy w gwiazdorskiej obsadzie. Są na świecie bohaterowie... super-bohaterowie… i jest Hancock (Will Smith). Duża siła powinna iść w parze z odpowiedzialnością – i wiedzą o tym wszyscy – wszyscy oprócz Hancocka. Swoimi heroicznymi wyczynami, niezadowolony, ze wszystkimi skonfliktowany, sarkastyczny i nierozumiany Hancock mógłby ocalić wiele ludzkich istnień, zawsze jednak, każda z jego akcji pozostawia straty, od których dosłownie opada szczęka. Mieszkańcy Los Angeles mają tego w... (USA, 2008)

Reżyseria: Peter Berg
Obsada: Will Smith, David Mattey, Eddie Marsan, Jae Head, Jason Bateman, Johnny Galecki, Thomas Lennon, Charlize Theron
20:10
Doradca smaku-Zwariowana tarta z gruszkami i orzechami, odc. 30/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:55
Projekt Lady, sez. 2, odc. 3/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.56
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Na komendzie zjawia się Walczak. Widać, że jest po ciężkim wieczorze i boli go głowa. W tym samym czasie jeden z mundurowych przyprowadza wystraszonego mężczyznę, który koniecznie chce złożyć zeznania. Walczak zabiera go do pokoju przesłuchań. Komisarz nie spodziewa się, że jego życiu grozi niebezpieczeństwo a cała jednostka wkrótce stanie na nogi... Ta sprawa wstrząśnie komendą, a Walczak poruszony dramatyczną historią postanowi wziąć sprawy w swoje ręce. Czy uda mu się... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, piotr kolski, Wojciech Todorow
20:00
Wielkie kino
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Parodia największych przebojów kinowych ostatnich lat. Podczas wizyty w fabryce czekolady czterej bracia przechodzą przez starą szafę, która prowadzi ich do niezwykłej krainy zwanej "Gnarnią", gdzie pomagają ekscentrycznemu piratowi i młodemu uczniowi ze szkoły dla czarodziejów pokonać złą czarownicę. (USA 2007)

Reżyseria: Aaron Seltzer, Jason Friedberg
Obsada: Adam Campbell, Carmen Electra, David Carradine, Jennifer Coolidge, Kal Penn
21:55
Sekrety lekarzy, sez. 3, odc. 7/12
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nietypowe schorzenia i ciężkie choroby to specjalność lekarzy pracujących dla TVN Style. Podejmują walkę o zdrowie każdego pacjenta i dają mu nadzieję na lepsze życie. Wizyta w gabinecie lekarskim dla każdego malucha jest niewątpliwie dużym przeżyciem. Z kolei wiadomość o czekającej go operacji, to spora dawka nerwów, tym razem dla jego rodziców. O tym jak wielka przekonała się Justyna - mama 5-letniej Emilki, u której zdiagnozowano przerost migdałków. Utrudnione oddychanie, często... (Polska)

21:00
Śmierć na 1000 sposobów, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

21:30
Śmierć na 1000 sposobów, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

21:40
Van Helsing
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielokrotnie nagradzany film akcji, w którym główną rolę gra zdobywca Złotego Globu - Hugh Jackman. Tym razem aktor wciela się w postać legendarnego pogromcy wampirów, który na polecenie tajnego stowarzyszenia, udaje się w podróż do Transylwanii, aby ostatecznie zniszczyć bestialskiego Drakulę. Z pomocą przychodzi mu Annę Valerious (Kate Beckinsale). Kobieta musi znaleźć najpotężniejszego wampira, by zrzucić klątwę ciążącą od wieków na jej rodzinie. Czy tej dwójce uda się w końcu oczyścić... (USA 2004)

Reżyseria: Stephen Sommers
Obsada: David Wenham, Hugh Jackman, Kate Beckinsale, Richard Roxburgh, Shuler Hensley
22:05
Solidarność Walcząca
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W czerwcu 2007 r. minęło 25 lat od momentu powstania Solidarności Walczącej. Film opowiada o ludziach, dzięki którym w Polsce komunistycznej mogła funkcjonować opozycja. To ludzie, którzy w stanie wojennym wspierali Solidarność Walczącą. (Polska 2007)


Czas: 27min.
22:40
Komisja morderstw - odc. 3/12 - Produkt regionalny
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W nowoczesnych zakładach mięsnych w Ząbkowicach Śląskich, trwa uroczystość jubileuszowa. Na pobliskich łąkach ginie pozostawiona tam na chwilę 5 - letnia córeczka obsługującego jubileusz fotoreportera. W miejscu gdzie zniknęła ojciec znajduje coś dziwnego. (Polska 2016)

Reżyseria: Jarosław Marszewski, Adrian Panek
Obsada: Arkadiusz Bazak, Zbigniew Stryj, Roman Garncarczyk, Michalina Olszańska, Katarzyna Herman, Łukasz Garlicki, Weronika Książkiewicz, Michał Kula, Piotr Różański, Grzegorz Wojdon

Czas: 44min.
22:00
Rodzinka.pl - odc. 199 "Albo ona, albo ja" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na drodze Ludwika do wyjścia z domu stają potrzeby fizjologiczne Kacpra. Marek wyśmiewa się z zachowań Ludwika, mówiąc, że bardzo "skapciał". Zosia w cwany i inteligentny sposób zmusza Kacpra do przyznania się do całowania z ich wspólną koleżanką. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
22:35
Czy świat oszalał? - Doping - Ciemna strona sportu
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wojna z dopingiem w sporcie coraz bardziej zmierza ku przegranej. Kontrolerzy i regulatorzy na całym świecie usiłują, często bezskutecznie, powstrzymać sportowców od stosowania środków, ujętych na oficjalnych listach zakazanych substancji. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Andrew J. Muscato

Czas: 52min.
22:00
Zabójcza gra
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzymające w napięciu, pełne efektownych scen walki kino akcji z Wesleyem Snipesem. Marcus Jones (Wesley Snipes) jest tajnym agentem wykonującym pod przykrywką różne zlecenia dla CIA. Jego kolejny cel to Detroit, gdzie ma przeniknąć do środowiska handlarzy bronią i rozpracować gangstera Smitha (Robert Davi) oraz finansującego jego przestępczą działalność Redvale'a (Quinn Duffy). Wkrótce Marcus dowiaduje się, że wśród ludzi koordynujących akcję jest zdrajca. Teraz agent musi sam stawić... (USA, 2010)

Reżyseria: Giorgio Serafini
Obsada: Wesley Snipes, Aunjanue Ellis, Duffy Quinn, Ernie Hudson, Robert Davi, Zoe Bell
22:55
Ostre cięcie, sez. 7, odc. 6/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najbardziej znany duet fryzjerski w Polsce Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt powraca! W siódmej już odsłonie programu panowie nie zwalniają tempa. „Ostre Cięcie” czeka kolejne dwanaście salonów w Polsce. W każdym z nich naszym prowadzącym przyjdzie się zmierzyć z różnego rodzaju problemami. Od konfliktów rodzinnych, po złe zarządzanie, brud i brak kompetentnych zarówno szefów jak i pracowników. A wszystko po to, żeby puste do tej pory salony, stały się prężnie działającymi firmami, pełnymi... (Polska)

22:00
Galileo, odc.598
Godziny emisji
Rozwiń opis
JAK TO SIĘ WYTWARZA? Tajniki rzemiosła, czyli jak wytwarza się tradycyjny termometr. JAPOŃSKI RAMEN Z GWIAZDKĄ MICHELIN Ramen to tradycyjny japoński rosół. Przed pewnym barem w Tokio od rana ustawiają się kolejki, wszyscy chcą bowiem spróbować ramen, który otrzymał prestiżową gwiazdkę Michelin. Sprawdzimy, na czym polega jego fenomen. SKĄD POCHODZĄ WSPÓŁCZESNE GUZIKI „Galileo” z wizytą w chińskiej fabryce guzików, skąd pochodzi większość noszonych przez nas guzików. WIEŻA TESLI Czy w... (Polska 2017)

23:35
Młodzi lekarze - odc. 3 sezon 2
telenowela dokumentalna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agnieszka jest jedną z organizatorek medycznej konferencji na temat leczenia otyłości u młodych pacjentów. Pretekstem do tego wydarzenia jest przyjazd światowej sławy amerykańskiego chirurga, który przeprowadzi operację zmniejszenia żołądka u nastolatki. (Polska 2017)

Reżyseria: Alina Mrowińska, Joanna Frydrych

Czas: 44min.
23:40
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 5/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dzielnicy pełnej narkomanek i prostytutek znaleziono martwego policjanta. Miał przegryzione gardło. Obok zwłok był jego policyjny pies partner. Funkcjonariusz miał przy sobie metaamfetaminę i sporo gotówki. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Eagle Eglisson
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 40min.
23:40
Żony Hollywood, sez. 3, odc. 3/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Te kobiety nie znają słowa „niemożliwe”. Przyjechały do Hollywood, by spełnić swój amerykański sen i ten cel osiągnęły. Po drodze pojawiają się coraz to nowe pragnienia i chęć przekraczania kolejnych granic. Mąż Evy D’Angelo spełnia jej wszystkie marzenia. Czasami jednak zapomina się i potrafi obiecać za dużo. Podczas krótkiego urlopu w Rancho Mirage, na romantycznej kolacji, na prezencie w postaci naszyjnika od Cartiera się nie skończyło. Rozmowa o obiecanym prezencie powróciła dnia... (Polska)

23:00
Galileo, odc.599
Godziny emisji
Rozwiń opis
SKĄD POCHODZĄ LIMONKI Limonki, bogatsze w witaminę C, niż zwykła cytryna są u nas coraz popularniejsze. Większość z nich pochodzi z Meksyku. Wybierzemy się na jedną z tamtejszych plantacji. Sprawdzimy jak się uprawia limonki oraz czym dokładnie różnią się od cytryny WIĘZIENIE NA ŻYCZENIE W Korei Południowej ludzie są tak zapracowani i zabiegani, że powstały dla nich specjalne więzienia. Po uiszczeniu opłaty, pacjenci są w nich dobrowolnie zamykani, aby w ten sposób móc odpocząć od pędu... (Polska 2017)

00:35
Wyznania zakupoholiczki
komedia romantyczna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rebecca Bloomwood mieszka w Nowym Jorku ze swoją najlepszą przyjaciółką Suze. Manhattan to dla nich prawdziwa zakupowa mekka. Rebecca uwielbia ciuchy i dlatego wydaje na nie wszystkie pieniądze, a nawet się zadłuża... (USA 2009)

Reżyseria: P.J. Hogan
Obsada: Isla Fisher, Krysten Ritter, Hugh Dancy, Nick Cornish, Stephen Guarino, Steve Greenstein

Czas: 99min.
00:35
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 6/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zamordowano trenera koszykarskiej drużyny Uniwersytetu Las Vegas. Sytuacja staje się trudna, gdy wychodzi na jaw, że kilka godzin przedtem syn Russella, Charlie, pobił się z trenerem. Okazuje się, że Vanessa, dziewczyna Charliego, jest prostytutką. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Alec Smight
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
00:05
W dolinie Elah
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat w gwiazdorskiej obsadzie. Młody amerykański żołnierz, Mike Deerfield, powraca z misji w Iraku. Wkrótce po przybyciu do bazy w Nowym Meksyku, chłopak znika bez śladu. Jego przełożeni utrzymują, że wcześniej wzorowo pełniący służbę Mike, dopuścił się dezercji. W tę wersję nie wierzą jego rodzice, emerytowany lekarz wojskowy Hank (Tommy Lee Jones) i jego żona Joan (Susan Sarandon). Hank na własną rękę rozpoczyna poszukiwania syna. Z pomocą przychodzi mu miejscowa policjantka, Emily... (USA, 2007)

Reżyseria: Paul Haggis
Obsada: Lee Tommy, James Franco, Jason Patric, Josh Brolin, Susan Sarandon, Charlize Theron
00:40
Co za tydzień, odc. 805
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata... (Polska)

00:00
Spadkobiercy VII, odc.83
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gościem specjalnym odcinka jest Tomson Bajecznie zamożna rodzina Owensów powraca w wielkim stylu na antenę Czwórki. Jak zwykle na bogato, jak zwykle bez scenariusza i jak zwykle bez cenzury, za to z dużą dawką mocno absurdalnego humoru. Spontaniczny, improwizowany, kreatywny i tworzony przez czołówkę polskiej sceny kabaretowej – jedyny w swoim rodzaju serial komediowy realizowany na żywo na scenie – widzowie zobaczą w nowej odsłonie: z odnowioną oprawą, nową scenografią i poszerzoną obsadą.... (Polska 2017)

00:25
Taki jest świat, sez. 3, odc. 12: 12
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

01:30
Stażyści
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwaj sprzedawcy w średnim wieku, Nick i Billy, zostają zwolnieni z pracy. Nie mogą znaleźć posady w swoim zawodzie, postanawiają więc zdobyć nowe kwalifikacje, niezbędne w erze cyfrowej. Szczęśliwie Google ogłasza właśnie nabór na staż... (USA 2013)

Reżyseria: Shawn Levy
Obsada: Owen Wilson, Vince Vaughn, John Goodman, Rose Byrne, Max Minghella

Czas: 114min.
01:15
Czarna lista, odc. 20/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z polityków został wrobiony w morderstwo w Pradze. Red podejrzewa, że jest to robota „Doradcy Królów” – stratega, który doradza najbardziej znanym politykom. Kiedy Red pomaga Liz i FBI w jego schwytaniu, kobieta odkrywa sekret, który Red przed nią ukrywał. "The Kingmaker" (USA)

01:00
Tajemnice tajnej służby, odc.1 Home Front
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prezydent Stanów Zjednoczonych jest jedną z najlepiej strzeżonych osób na świecie. Kim są ludzie, którzy zapewniają mu bezpieczeństwo? Jakimi środkami dysponują? Jak skomplikowany i rozbudowany jest system stworzony dla ochrony głowy wielkiego mocarstwa? Jakie wyzwania stoją przed agentami pilnującymi prezydenta w domu, w podróżach po kraju i za granicą? O tym opowiada trzyczęściowa miniseria dokumentalna „Tajemnice tajnej służby”. W pierwszym odcinku dowiemy się, w jaki sposób słynna Secret... (USA, 2011)

01:00
Ale numer!, sez. 2, odc. 29
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

01:35
Kręcimy z gwiazdami, sez. 1, odc. 11: Top One
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem Ewelina Kopic towarzyszy zespołowi Top One na koncercie w Kątach koło Otwocka.

02:30
Dwoje do poprawki
komediodramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tytułowa dwójka bohaterów to para małżeńska z długoletnim stażem, Kay i Arnold. Dawna, wielka miłość małżonków zamieniła się w rutynę, namiętność ustąpiła miejsca marazmowi i znudzeniu. Kay uznaje w końcu, że nie może tak dłużej żyć... (USA 2012)

Reżyseria: David Frankel
Obsada: Meryl Streep, Tommy Lee Jones, Jean Smart, Steve Carrell

Czas: 95min.
02:45 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2721
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

02:15
Uwaga!, odc. 4991
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:40
Moc Magii, odc. 171/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:00
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:20
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:50
Polska 2017 - magazyn siatkarski
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn Siatkarski „Polska 2017” to program publicystyczny emitowany na sportowych antenach Polsatu. Dyskusje, analizy, ciekawostki i komentarze ekspertów w studiu przybliżą widzom i kibicom kulisy przygotowań do siatkarskich Mistrzostw Europy, które odbędą się na przełomie sierpnia i września w Polsce. Motywem przewodnim będą oczywiście Mistrzostwa Europy, ale nie zabraknie również tematów związanych z Plulsligą, Orlenligą, a także Ligą Mistrzów Kobiet i Mężczyzn.   (Polska, 2017)

02:25
Dyżur, sez. 3, odc. 35
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program ukazuje kulisy pracy oddziałów ratunkowych Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz Szpitala Powiatowego w Wyszkowie. Pogotowie przywozi ciężko rannego rowerzystę z wypadku komunikacyjnego. Wstępne badanie tomograficzne głowy i kręgosłupa wskazuje pewne nieprawidłowości... Jak poważne się one okażą? Tymczasem do szpitala Dzieciątka Jezus trafia ranny motocyklista. (Polska 2010)

03:40
Doping - Ciemna strona sportu
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wojna z dopingiem w sporcie coraz bardziej zmierza ku przegranej. Kontrolerzy i regulatorzy na całym świecie usiłują, często bezskutecznie, powstrzymać sportowców od stosowania środków, ujętych na oficjalnych listach zakazanych substancji. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Andrew J. Muscato

Czas: 52min.
03:00
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 1: Biesiada Kurpiowska: Miód kurpiowski
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

03:30
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 2: Biesiada Wędkarska: Karp zatorski
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

03:55
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 3: Biesiada Tatarska: Pierekaczewnik
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

04:15
Przedwiośnie - odc. 4/6 - Staw i kapliczka
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sześcioodcinkowy serial zrealizowany na podstawie powieści Stefana Żeromskiego z 1924 r. (Polska 2002)

Reżyseria: Filip Bajon
Obsada: Mateusz Damięcki, Krystyna Janda, Janusz Gajos, Daniel Olbrychski, Karolina Gruszka

Czas: 48min.
04:45
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 6/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zamordowano trenera koszykarskiej drużyny Uniwersytetu Las Vegas. Sytuacja staje się trudna, gdy wychodzi na jaw, że kilka godzin przedtem syn Russella, Charlie, pobił się z trenerem. Okazuje się, że Vanessa, dziewczyna Charliego, jest prostytutką. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Alec Smight
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
04:00
Nic straconego
Godziny emisji
04:25
Magazyn Atleci Polsat Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Udogodnienia: audiodeskrypcja (Polska)

04:55
Trans World Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Wielka Brytania)

04:25
Menu na miarę, odc. 10
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 14
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:35
Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 27
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ulubione skecze z serialu "Ja to mam szczęście!" (Polska 2012)

Reżyseria: Sylwester Jakimow
Obsada: Antoni Królikowski, Natalia Idzikiewicz, Weronika Kosobudzka, Kinga Preis, Jacek Braciak, Anna Seniuk, Ewa Kasprzyk, Jakub Jankiewicz, Tomasz Karolak

Czas: 10min.
05:45
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3733
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 11
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info