Program dla 2017-08-17 od do
18.08 19.08
Zachęcamy do przetestowania naszej propozycji nowej strony głównej dostępnej pod adresem http://programtv.naziemna.info/beta/homepage
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:35
Świat bez tajemnic - Rap, czyli jak zostać milionerem
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaki jest związek hip - hopu z biznesem? Który z najpopularniejszych hip - hopowców 50 Centów, Dr. Dre, Jay - Z czy Diddy jako pierwszy zostanie miliarderem? Kultura rap, powstała w amerykańskich gettach, stworzyła wielu artystów oraz biznesmenów. (Francja 2013)

Reżyseria: Gael Cabouot

Czas: 55min.
04:15
Kuchenne rewolucje, sez. 7, odc. 14/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Bazylia i Oregano", (Poznań). W stolicy Wielkopolski, nieopodal centrum, mieści się przytulna knajpka Bazylia i Oregano. Właścicielem restauracji od ponad roku jest pan Jacek, który w gastronomii przepracował kilkanaście lat. Niestety nigdy nie zarządzał ludźmi i interesem, a to nie wychodzi mu wcale. Wziął kredyt, potem drugi, trzeci, a spłacać nie ma z czego, bo do Bazyli nie przychodzi nikt. Żeby odmienić swoją beznadziejną sytuację, Jacek codziennie wprowadza jakieś... (Polska)

04:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 2
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku dalszy ciąg jednej z największych operacji polskiej policji w historii- rozbicia grupy mokotowskiej. (Polska 2010)

05:10
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:45
Dr Quinn - seria IV, odc. 19/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pastor Johnson otrzymuje wiadomość, że wkrótce odwiedzi go jego dawny nauczyciel, pastor Thomas. Pastor Johnson postanawia z tej okazji odnowić kościół. Ponieważ nie ma wystarczających funduszy, decyduje się pożyczyć pieniądze od Hanka. (USA 1995)

Reżyseria: Bobby Roth
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
05:40
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:55
Rodzinka.pl - odc. 116 "Dzieci nas wyprzedzają"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek tęskni za rodzinnym domem pełnym jedzenia, Ludwik i Natalia mają wolny dom tylko dla siebie, ale do czasu chłopcy z sukcesem przechytrzają rodziców i osiągają swoje cele. Rodzicom zostają wspomnienia pełne przygód i sukcesy w grach planszowych. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
05:00
Disco Gramy, odc.3783
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Uwaga!, odc. 5042
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:36
Nic straconego
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.825
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 30
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 6
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:45
Natura w Jedynce - Legwany morskie z Galapagos
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wyprawa na wyspy Galapagos. Tym razem oglądamy legwany morskie, które wybrały życie w oceanie. Jak te smoki radzą sobie w odmiennym środowisku? Jak samice walczą o bezpieczeństwo jaj? Młode od pierwszej chwili życia muszą same zdobywać pożywienie. (Japonia 2014)

Reżyseria: Minako Harada

Czas: 49min.
06:35
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bałtyk kojarzy się z brudną wodą i nieprzyjazną pogodą. W rzeczywistości woda ma charakterystyczny odcień nie z powodu brudu, tylko specyficznej flory. A co z pogodą? Bałtyk jest morzem północnym. Jak powstał i jak się zmienia? Jak kształtuje pogodę? (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 25min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:05
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Niegrzeczny pies, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o najbardziej niesfornych domowych zwierzętach oraz o ich najzabawniejszych i najbardziej niewiarygodnych wyczynach. Poznamy czworonoga, który plądruje kuchenne szafki, kiedy tylko zostaje sam w domu i psiaka, który potrafi wyciągać talerze ze zmywarki, żeby je sobie wylizać do czysta. Spotkamy właściciela papugi, która klnie jak szewc i kiedy przychodzą goście, trzeba ją chować w głębi domu i zobaczymy szopa-pracza, który potrafi przegryźć się przez kuchenną ścianę. Poznamy także... (USA, 2011)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 97
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:40
Podmuch energii
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gospodarka morska jeszcze do niedawna była kojarzona głównie z przemysłem stoczniowym, rybołówstwem, transportem morskim czy turystyką. Dziś coraz częściej krajobraz morski wzbogacają nowoczesne fabryki prądu, czyli farmy wiatrowe. (Polska 2015)


Czas: 12min.
07:05
M jak miłość - odc. 101
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta spotyka się z Norbertem. Rozmowa nie przebiega jednak w miłej atmosferze. W dodatku Łukasz wciąż ma do matki pretensje, że nie kocha taty Marta jest załamana. Na szczęście, do jej drzwi puka Jacek. (Polska 2002)

Reżyseria: Maciej Dejczer
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 42min.
07:50
Trudne sprawy, odc.172
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Sopocie mieszka Teresa Krokowska (39 l.) ze swoimi córkami - Justyną (17 l.) i Marzeną (14 l.). Po rozstaniu Teresy z bogatym biznesmenem Ryszardem Grzelakiem (45 l.) cała trójka mieszka w niedużym mieszkaniu i musi odmawiać sobie wielu rzeczy. Po latach opływania w luksusy Teresa stała się po prostu leniwa i praktycznie nie zajmuje się domem. Obowiązki te przejęła starsza z jej córek, Justyna. Postawa Teresy prowadzi do kłótni, dlatego jej druga córka, Marzena spędza większość czasu u... (Polska 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
07:10
W-11 Wydział Śledczy, odc. 988
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„W-11 Wydział Śledczy” od lat gromadzi przed telewizorami wielbicieli zagadek kryminalnych. Dzięki skuteczności i bezwzględności w tropieniu przestępców oraz życzliwości i zrozumieniu dla poszkodowanych, komisarze z W11 zyskali wizerunek „dobrego gliny”. W kolejnym odcinkach czeka na nich wiele skomplikowanych śledztw, które jak zawsze poprowadzą z zaangażowaniem i poświęceniem. "Robert", śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba. Na ulicy w centrum miasta samochód... (Polska)

07:50
Doradca smaku-Kremowa zupa z ziemniaków i jabłek, odc. 40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

07:30
Kacper i przyjaciele, odc.24
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 9, odc. 4: Pod napięciem
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2004)

Reżyseria: Raoul W. Heimrich
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer, René Steinke
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:15 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:20
Notacje - Marian Kociniak. Przygoda z filmem
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marian Kociniak (1936 - 2016). Aktor warszawskiego Teatru Ateneum, Teatru na Woli. Popularność zdobył dzięki roli Franka Dolasa w komedii "Jak rozpętałem drugą wojnę światową" oraz jako pechowy Murgrabia z serialu "Janosik" Jerzego Passendorfera. (Polska 2011)


Czas: 10min.
08:35
Elif - odc. 70
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pelin chełpi się tym, że po urodzinowym przyjęciu pojechała do Selima i poznała całą jego rodzinę. Zeynep trudno jest tego słuchać. Dziewczyna prosi Murata, by przekonał ojca, żeby nie wydawał jej za mąż za Erkuta, chłopak odmawia. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 42min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.630
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marek bierze udział w imprezie pożegnalnej swojego znajomego policjanta, który odchodzi na emeryturę. Na imprezie Marek spotyka swojego kolegę z czasów pracy w policji, Andrzeja Borkiewicza. Andrzej jest wyraźnie przybity. Jego zachowanie niepokoi Marka. Detektyw podejrzewa, że Andrzej przejmuje się sprawą tragicznego pożaru, w którym zginęła czwórka osób w tym dwoje dzieci. Niespodziewanie uczestnicy imprezy słyszą strzał. Zszokowani policjanci znajdują ciało Andrzeja. Wszystko wskazuje na... (Polska 2014)

Reżyseria: Wojaczek Mariusz
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
08:00
19 +, odc. 102/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odkąd Ala wróciła z odwyku, nie odzywa się do Melanii. Dziewczyna wierzy Adrianowi, który nastawia ją przeciwko przyjaciołom. Za jego namową Ala spotyka się z Melą i żąda usunięcia z bloga wszystkich filmików z jej udziałem. Melania nie rozumie zachowania koleżanki. Tymczasem Oskar odkrywa, że ktoś w pubie kradnie mu alkohol. Podejrzewa barmankę, Anię. Ta odpiera zarzuty, ale atmosfera robi się nieprzyjemna, że bo wszyscy patrzą sobie na ręce. Wkrótce okazuje się, że rzeczywiście Oskara... (Polska)

08:35
Druga szansa, sez. 3, odc. 2/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika jest zdenerwowana nagłym pojawieniem się Adama. Przeczuwa, że to początek kłopotów. Marcin uspokaja ją i przekonuje, że w Polsce zatrzymują go na pewno jedynie sprawy służbowe i gdy tylko się z nimi upora wyjedzie. Monika próbuje oderwać się od myśli o Adamie i skupić na prezentacji. Pomysł na nowy kanał dla kobiet musi przedstawić przed Zarządem stacji. Okazuje się, że Prezes przydzielił jej do pomocy Jacka (w tej roli dołączający do obsady serialu Mateusz Banasiuk) i to on ma zostać... (Polska)

08:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

08:30
Kacper i przyjaciele, odc.27
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

08:00
Rewir, sez. 1, odc. 8
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Starsza kobieta została okradziona we własnym domu. Głowną podejrzaną jest jej córka. Czy policjanci faktycznie są na dobrym tropie? Kolejna sprawda dotyczy dwuletniej dziewczynki, która trafiła na oddział w wyniku zażycia środków psychoaktywnych. Wszystkie ślady prowadzą do konkubenta jej matki-agresywnego alkoholika. (Polska 2017)

Reżyseria: Larsen Berger
Obsada: Daria Brudnias, Grzegorz Ciągardlak, Kacper Krupski, Marek Krupski, Olga Pęczak, Piotr Czekalski
09:30
Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 154 (s. III, odc. 27)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trwają rozmowy z posłami króla Franciszka, którzy przybyli prosić Wysoką Portę o wsparcie w walce z Karolem V. Ibrahim pasza pod nieobecność władcy znów zachowuje się jak sam sułtan. Nigar dowiaduje się, że jej córka żyje. Książę Mehmet zostaje ranny. (Turcja 2014)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Nebahat Cehre, Meryem Uzerli, Okan Yalabik, Selma Ergrc, Selma Kecik, Filiz Ahmet, Selim Bayraktar, Nur Aysan

Czas: 46min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.631
Godziny emisji
Rozwiń opis
Malanowski spotyka się z nową klientką, Marianną Tabor. Kobieta jest przekonana, że ktoś ją truje. Podejrzewa w dodatku, że jest to jej mąż. Marianna była ostatnio chora, posiłki przygotowywał jej Adam. I nagle zaczęła się gorzej czuć, pojawiły się poważne dolegliwości żołądkowe. Przestała jeść, a zamiast tego pobierała próbki z każdego dania, które jej serwowano. Klientka podejrzewa, że mąż przestał ją kochać, ale nie chce rozwodu, gdyż wtedy musiałby podzielić się z nią majątkiem. A jest... (Polska 2014)

Reżyseria: Jakubowski Szymon
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.149
Godziny emisji
Rozwiń opis
Beata właśnie zdobyła dyplom pielęgniarki. Teraz do pełni szczęścia potrzebuje prawa jazdy. Po zdanych testach za dwa miesiące przystąpi do egzaminu praktycznego. Przygotowuje się do niego razem ze swoim chłopakiem, Łukaszem. Wspiera ją również jej mama, Maria. Kiedy dochodzi do egzaminu praktycznego, egzaminator okazuje się zboczeńcem i próbuje zgwałcić Beatę. Chcąc uciec, kobieta powoduje autem drobną kolizję i traci przytomność. Potem zapada w śpiączkę. A tymczasem po zeznaniach... (Polska 2015)

Reżyseria: Khamidov Okił, Olejarczyk Tomasz
09:35
Kuchenne rewolucje, sez. 7, odc. 15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja 'Stary kredens", (Sanok). W niewielkim, ale malowniczym Sanoku rok temu rodzinną restaurację – Stary Kredens otworzyło małżeństwo, Maria i Piotr. Ponieważ wcześniej prowadzili kuchnie z masowym jedzeniem, teraz chcieli stworzyć coś wykwintnego, szczególnego, dla pojedynczego gościa. Miało być światowo, gustownie i elegancko. Niestety zrobiło się nijako i drogo. Maria i Piotr już nie mogą dokładać do interesu, które miało być marzeniem, a stało się przekleństwem. Dlatego... (Polska)

09:00
Niegrzeczny pies, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o najbardziej niesfornych domowych zwierzętach oraz o ich najzabawniejszych i najbardziej niewiarygodnych wyczynach. Poznamy czworonoga, który plądruje kuchenne szafki, kiedy tylko zostaje sam w domu i psiaka, który potrafi wyciągać talerze ze zmywarki, żeby je sobie wylizać do czysta. Spotkamy właściciela papugi, która klnie jak szewc i kiedy przychodzą goście, trzeba ją chować w głębi domu i zobaczymy szopa-pracza, który potrafi przegryźć się przez kuchenną ścianę. Poznamy także... (USA, 2011)

09:00
Napisała: Morderstwo, sez. 7, odc. 10: Morderstwo w tonacji fis
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1990)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Ron Masak, William Windom
10:30
Dr Quinn - seria IV, odc. 20/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W miasteczku pojawia się obcy mężczyzna z zadrapaniami na twarzy. Ponieważ przybysz się awanturuje, Matthew zamyka go w więzieniu. Mieszkańcy miasteczka dowiadują się, że koleżanka Colleen została zgwałcona, a na farmę Loganów ktoś napadł. (USA 1995)

Reżyseria: Gabrielle Beaumont
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
10:45
Barwy szczęścia - odc. 1678
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Artur dopina szczegóły swojego wyjazdu w Himalaje, a Marta liczy na to, że ukochany opamięta się po rozmowie z terapeutą, z którym go umówiła. Magda znów nie jest w ciąży i w końcu sugeruje mężowi, że problem z płodnością może być po jego stronie. (Polska 2017)

Reżyseria: Jose Iglesias Vigil
Obsada: Katarzyna Zielińska, Gabriela Ziembicka, Jacek Rozenek, Honorata Witańska, Kacper Krupski, Helena Englert, Wiktoria Gąsiewska, Jakub Dmochowski, Patryk Cebulski, Kazimierz Mazur

Czas: 24min.
10:50
Małolaty, odc.47
Godziny emisji
Rozwiń opis
16-letnia Patrycja Nowak jest uczennicą renomowanego warszawskiego gimnazjum. Dziewczyna jest lubiana przez rówieśników i nauczycieli. Jak dotąd nie sprawiała żadnych problemów wychowawczych. Sytuacja komplikuje się, kiedy ktoś zaczyna rozsyłać nagie zdjęcia dziewczyny. W szkole pojawiają się plotki na temat złego prowadzenia się nastolatki. Nikt nie chce uwierzyć, że Patrycja nie ma nic wspólnego z nagimi zdjęciami. Rodzice rekwirują jej komputer i telefon. Patrycja musi sama udowodnić, że... (Polska 2015)

Reżyseria: Gorostiza Pedro, Kalisiak Krzysztof, Sut Jacek
10:35
Ukryta prawda, odc. 492
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krystyna (44) od trzech lat jeździ na wózku inwalidzkim. Wskutek wypadku straciła władzę w nogach. Mieszka w dużym domu z mężem Pawłem (46) i synem Antosiem (10). Pewnego dnia do jej domu puka młoda Ukrainka Waleria (28). Dziewczyna szuka jakiejkolwiek pracy. Zauważyła, że Krystyna ma wspaniały, ale trochę zaniedbany ogród. Oferuje doprowadzenie go do porządku, w zamian za niewysokie wynagrodzenie. 28-latka jest w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Niepełnosprawna kobieta jest wzruszona.... (Polska)

10:00
Twoja na zawsze, odc.109
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 7, odc. 11: Lekarz rodzinny
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1990)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Ron Masak, William Windom
11:30
Obserwator - odc. /114/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reporterski. Reporterzy są tam, gdzie są potrzebni i gdzie dzieje się coś ważnego. Poruszamy tematy trudne, niewygodne, a zarazem ciekawe. Obserwujemy jak zmienia się nasza rzeczywistość. Interweniujemy, gdy zachodzi taka potrzeba. (Polska 2016)


Czas: 24min.
11:25
Na dobre i na złe - odc. 433 - Pozytywny pacjent
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiktoria zapowiada Agacie, że nie odda jej Piotra bez walki. Agata postanawia umówić się na randkę z byłym pacjentem, któremu uratowała życie. Zosia tęskni za Kubą, ale ich kontakty są coraz rzadsze. Burska ma wrażenie, że mąż jej unika... (Polska 2011)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka, Artur Żmijewski

Czas: 48min.
11:50
Na ratunek 112, odc.93
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzień ślubu Hani i Kamila. Panna młoda ma za chwilę wyruszyć do kościoła, gdy nagle zaczyna się źle czuć. Zaniepokojona matka dzwoni pod numer alarmowy 112. Wszystkie objawy wskazują na zawał serca, Operator decyduje o wysłaniu karetki. Gdy matka, córka i jej narzeczony czekają na jej przyjazd, okazuje się, że diagnoza może być inna, choć równie niebezpieczna: rozwarstwienie aorty. Dziewczyna musi jak najszybciej trafić do szpitala. Niestety, w drodze tam tętniak pęka - zaczyna się walka o... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Jurek Patryk, Korzeniewski Piotr, Majewski Jacek, Maszczyńska-Bąk Anna, Minorowicz Marta, Molak Adam, Panisko Aleksandra, Pankov Eugeniusz, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr
11:35
Szpital, odc. 378
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzice przywożą do szpitala 2-letniego synka Piotrusia. Dziecko połknęło płyn do prania z kolorowej kapsułki. Małym pacjentem zajmować się będzie dr Anna Nowicka. Matka dziecka ukrywa przed byłym partnerem, że związała się z kobietą. Mężczyzna dopiero kilka dni temu dowiedział się, że ma syna. Nadal kocha byłą dziewczynę i chciałby, żeby wspólnie wychowywali dziecko. Kobieta nie chce wyznać ojcu synka, że żyje z kobietą, bo boi się, że ten będzie utrudniał jej wyjazd z partnerką do Berlina.... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.40
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Septagon przyjmuje zlecenie młodej kobiety, która martwi się o swojego męża. Mężczyzna pracuje w lombardzie i od dwóch miesięcy wychodzi wieczorami z domu, podając mało przekonujące powody jak późna dostawa, rozmowa z klientem itp. W dodatku ostatnio zauważyła brak pieniędzy i biżuterii. Podejrzewa, zę mąż ją okradł i że wrócił do hazardu. Zwłaszcza, że kiedyś z powodu tego nałogu popełniał już przestępstwa i ukradł pieniądze z kasy swojej byłej firmy. Detektywi mają... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Majewski, Krzysztof Kubik, Łukasz Łukasik, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek
11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 9, odc. 5: Polowanie
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2004)

Reżyseria: Axel Barth
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer, René Steinke
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 15min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
Smaki polskie - Smaki polskiej wieprzowiny - zimne nóżki na gorąco
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:50
Natura w Jedynce - Skarby natury na Kubie
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Ameryce Śr. Kuba jest największą wyspą archipelagu Antyle na Morzu Karaibskim. Znajduje się w strefie klimatu tropikalnego, co w niezwykły sposób wpłynęło na tamtejszą faunę i florę. W skład państwa wchodzi wyspa Kuba oraz 4200 wysepek i skał koralowych. (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Manuel Morales

Czas: 52min.
12:25
Tysiąc i jedna noc - odc. 121
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ojciec Sezen i Kerema wciąż się ukrywa. Szeherezada jedzie z Mihriban do Baku. Onur przypadkowo trafia na trop potajemnej korespondencji z dawnym wykładowcą, którą prowadzi Eda w imieniu Szeherezady. Zazdrosny mąż nie potrafi ukryć swych podejrzeń. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Ergun Demir, Metin Cekmez, Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel

Czas: 43min.
12:20
Na ratunek 112, odc.94
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zimowy dzień. Barbara i Paweł Jabłońscy martwią się, że ich siedemnastoletni syn Wojtek długo nie wraca z treningu sportowego. Na domiar złego, nie mogą się z nim skontaktować telefonicznie. Wojtek wreszcie pojawia się w mieszkaniu. Wyjaśnia rodzicom, z jakiego powodu wrócił dużo później niż zazwyczaj – zepsuł się tramwaj i Wojtek musiał czekać na wznowienie ruchu. Dodatkowo zawiesił mu się telefon komórkowy i dlatego nie mógł skontaktować się z rodzicami. Chłopak bardzo przemarzł. Idzie do... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Jurek Patryk, Korzeniewski Piotr, Majewski Jacek, Maszczyńska-Bąk Anna, Minorowicz Marta, Molak Adam, Panisko Aleksandra, Pankov Eugeniusz, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr
12:50
Trudne sprawy, odc.303
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Bydgoszczy mieszka 23-letnia Lucyna Zaremba. Kobieta musi odsiedzieć 3,5-letnią karę pozbawienia wolności z powodu dokonanego przez nią rabunku i dlatego zdecydowała się oddać do adopcji swoją córeczkę Emmę. Razem z pracowniczką ośrodka adopcyjnego, Karoliną Sokolską (38 l.) znalazła potencjalną rodzinę adopcyjną - małżeństwo Wargasów, którzy wkrótce potem zabierają noworodka do siebie. Tydzień później 42-letni Marek Kasprzyk otrzymuje wiadomość od Lucyny o tym, że jest biologicznym ojcem... (Polska 2013)

Reżyseria: Khamidov Okił
12:35
Kryminalni, sez. 2, odc. 8/13
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"GORZKI WEEKEND" Na leśnej drodze zostaje znaleziony samochód należący do Siezierskiego, biznesmena z Warszawy. Kierowcę zastrzelono. Policja odkrywa, że wcześniej ktoś groził przedsiębiorcy - w jego firmie był nawet fałszywy alarm o podłożeniu bomby. Komisarz Zawada postanawia porozmawiać z pracownikami zamordowanego. W firmie Siezierskiego czeka go jednak nie lada niespodzianka... (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.130
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Diablo i Serb dostają zlecenie od bogatego restauratora. Mają przechytrzyć złodziejaszka, który ukradł spod posesji biznesmena pozostawioną na dachu samochodu teczkę z dokumentami. Proste zlecenie komplikuje się, kiedy sprawca kradzieży znika spod własnego domu dzień po zakończeniu sprawy. Tyczmasem Bury wraz z Rudą prowadzą obserwację cmentarza ewangelickiego, z którego zginęło kilka zabytkowych płyt nagrobnych. Detektywi urządzają sobie punkt dowodzenia w busie zaparkowanym... (Polska 2016)

Reżyseria: Rafał Gliński
12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 3, odc. 8: Chciwość
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół NCIS poproszony jest o pomoc w prowadzeniu śledztwa w Meksyku. Natomiast Sam ma wyruszyć do Sudanu, by współpracować z CIA. (USA 2011)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
12:55
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 3, odc. 9: Zdrada
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Callen przybywa do Sudanu, by dowiedzieć się czegoś więcej na temat Sama.Teraz oboje znajdują się w wielkim niebezpieczeństwie. (USA 2011)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:20
Na sygnale - odc. 20
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ratownicy otrzymują wezwanie do mężczyzny, który spadł z drugiego piętra. Pacjent ma uraz głowy, a do tego połamane żebra wywołują odmę i ranny się dusi. W tym samym budynku dochodzi też do wypadku z udziałem dziecka, które zostaje ciężko poparzone w rękę. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 22min.
13:50
Zaufaj mi, jestem lekarzem - odc. 9/12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michael Mosley, brytyjski dziennikarz i psychiatra z trójką lekarzy różnych specjalizacji rozprawiają się z mitami oraz internetowymi i tabloidowymi "prawdami" na temat zdrowia, żywienia, kondycji fizycznej, przyczyn chorób, skuteczności różnych diet. (Wielka Brytania 2014)


Czas: 49min.
13:50
Słoiki, odc.47
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krysia i Andrzej sprzedali swoje mieszkanie w Kaliszu i zainwestowali w Warszawie we własny sklepik z warzywami i owocami. Interes idzie całkiem dobrze. Młodzi mają zabezpieczenie finansowe w postaci oszczędności. Są szczęśliwi. Tymczasem Krysia zaczyna flirtować z dostawcą owoców. Coraz częściej oboje spotykają się po godzinach na bazarze i ulegają namiętnościom. Romans Krysi i dostawcy odkrywa sąsiadka z budki obok, wścibska Barbara. Zaczyna szantażować Krystynę i domaga się zapłaty coraz... (Polska 2014)

Reżyseria: Mazanek Agnieszka
13:40
W-11 Wydział Śledczy, odc. 989
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Debil”, śledztwo prowadzą Anna Palka i Rafał Kopacz. Nad jeziorem policja odnajduje zwłoki kobiety. Z ustaleń wynika, że była prostytutką, przed śmiercią została brutalnie zgwałcona. Podejrzenie pada na chłopaka, który jako ostatni dzwonił do ofiary. Okazuje się, że od czasu zabójstwa nikt go nie widział, jak również jego kolegi być może zamieszanego w sprawę. Dzięki obserwacji koleżanki podejrzanych udaje się zatrzymać nastolatków. Obydwaj nie przyznają się do winy, twierdzą natomiast, że... (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.287
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Do mieszkania Zielińskiego przychodzi przed pracą Madzia. Szymon nie spał całą noc, ale znalazł coś, co być może naprowadzi go na trop zabójców matki. Okazuje się, że Oskar szukał wszelkich materiałów prasowych na temat tego zabójstwa, korespondował też z jakimś człowiekiem, od którego żądał pieniędzy na leczenie. Teraz Szymon musi odszukać tego mężczyznę. O pomoc w jego namierzeniu za pomocą adresu IP postanawia poprosić Dyżurnego, Jacek musiałby jednak złamać dla niego... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Jakub Zańczak, Łukasz Bajbak, Sławomir Smoczyński
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 141
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ivo zdenerwował się widząc kwiaty, które Sergio wysłał Mili. Próbuje z nią porozmawiać, ale jednocześnie nie pokazać jej, co tak naprawdę czuje. Florencja boi się powiedzieć Ivo prawdę. Ramon jest zasmucony, ponieważ Socorro nie zadzwoniła do niego. Ivo kłóci się z Sergio. Ivo jest zszokowany widząc jak Sergio całuje się z Mili. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 71
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Selim postanawia porozmawiać z Zeynep. Po rozmowie dziewczyna mdleje. Na wieść o stanie Zeynep na uczelnię przyjeżdża Melek. Przypadkiem zauważa ją Selim i wyznaje to Kenanowi. Melih powiadamia rodzinę Emiroglu, że przyjadą jego rodzice. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 41min.
14:50
M jak miłość - odc. 1300
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek i Asia organizują sylwestrową zabawę. Zapraszają też Agnieszkę i Jakuba. Chodakowski ma nowy powód do radości: awans na szefa jednostki. W ostatni dzień roku policjant bierze jednak udział w niebezpiecznej akcji, podczas której ginie bandyta. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Krzyształowicz
Obsada: Katarzyna Cichopek - Kinga, Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Rafał Mroczek - Paweł, Tomasz Ciachorowski - Artur, Chłopak Izy, Mikołaj Roznerski - Marcin, Andrzej Młynarczyk - Tomek, Magdalena Walach - Agnieszka, Tomasz Włosok - Radek

Czas: 45min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.716
Godziny emisji
Rozwiń opis
Luiza Wróblewska (20 l.) wraca z rocznego pobytu w USA do rodzinnych Gierałtowic, małego miasteczka na Śląsku. Tutaj każdy zna każdego. Kiedy jej mama, Ewa (42 l.), odbiera ją z lotniska sama, a nie w towarzystwie ojca, od razu zaczyna coś podejrzewać. Matka opowiada Luizie o tym, że jej ojciec dwa miesiące temu, bez słowa wyjaśnienia, po prostu odszedł. Dziewczyna nie może w to uwierzyć. Jest zła na matkę, że w żadnym z e-maili o tym nie wspomniała. Nie pomagają tłumaczenia, że nie chciała... (Polska 2016)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Lesień Michał, Maciejowska Anna, Minorowicz Marta, Sarzyński Piotr, Trzciński Zbigniew, Wąsiński Piotr, Wrzosek Robert, Żukowski Piotr
14:20
W-11 Wydział Śledczy, odc. 991
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Menda”, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba. Przed własnym domem zginął taksówkarz. W jego rzeczach policja znajduje zdjęcia, na których widać jak napastuje bratanicę. Podejrzenie o morderstwo pada na ojca dziewczyny, który wiedział o molestowaniu jego córki. Tymczasem z policyjnych akt wynika, że zamordowany kilkanaście lat wcześniej zgwałcił dziewczynę i prawdopodobnie jest ojcem jej dziecka… , napisy (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.150
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najpopularniejszy polski program o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazujący codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji – zabawnych i smutnych,... (Polska 2017)

14:45
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 142
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mili jest zła na Ivo. Florencja i Marina urządzają pojednawczą kolację dla Ivo i Pablo. Sergio mówi Milagros, że Ivo ją kocha. Milagros jest zdeterminowana, by odnaleźć Rosario. Ramon odzyskuje uwagę Socorro. Mili jest zszokowana, tym, co Mr. Costa mówi Sergio. Florencja mówi Ivo, że Mili go kocha. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 8
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program znanego eksperta kulinarnego, Theofilosa Vafidisa. (Polska 2012)


Czas: 22min.
15:45
Lista przebojów Jedynki - odc. 40
Godziny emisji
Rozwiń opis
Widzowie układają listę, która jest prezentowana w sobotę. Mają też możliwość wysłać życzenia dla swoich bliskich. O każdym artyście i teledysku opowiada w autorskim komentarzu legenda Telewizji Polskiej, Marek Sierocki. (Polska 2017)


Czas: 7min.
15:50
Zmiennicy - odc. 10/15 - Krzyk ciszy
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dowiedziawszy się o śmierci znanego powieściopisarza Jana Oborniaka, redaktor naczelny wydawnictwa "Opoka" Samelko i pani redaktor Lusia zamierzają jak najszybciej wydać jego ostatnie dzieło "Krzyk ciszy". Okazuje się jednak, że rękopis zaginął... (Polska 1986)

Reżyseria: Stanisław Bareja
Obsada: Mieczysław Hryniewicz, Ewa Błaszczyk, Stanisława Celińska, Gustaw Lutkiewicz, Mariusz Benoit, Marzena Trybała, Czesław Mroczek, MWanda Łuczycka, Zofia Rysiówna, Zygmunt Maciejewski

Czas: 58min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 12, odc. 9/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Łańcut „Dymarka” Restaurację „Dymarka” od 6 lat prowadzi tróje przyjaciół i wspólników: Anastazja, Waldek i Robert, ale historia tego lokalu sięga czasów PRL, kiedy to „Dymarka” była najlepszym lokalem w okolicy. Niestety, nowi właściciele przejęli restaurację i przylegający do niej hotel, w okresie, w którym jego reputacja została mocno nadszarpnięta, ponieważ przez pewien czas mieściła się tam agencja towarzyska. Dlatego nieliczni goście wciąż zastanawiają się na pochodzeniem nazwy... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterowie tego wydania programu mieszkają w niewielkiej miejscowości Yorba Linda w Kalifornii. Matka samotnie wychowuje dziewięcioro dzieci. Ich ojciec, Greg Walswick zmarł przed kilku laty na raka. Biedna rodzina Walswick potrzebuje pomocy i ekipa programu przybywa do nich, by całkowicie przebudować ich dom i zmienić na lepsze ich życie…   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2004)

Reżyseria: David Dryden, Patrick Higgins
Obsada: Ty Pennington, Eduardo Xol, Paul DiMeo, Tracy Hutson, Michael Moloney, Constance Ramos, Preston Sharp, Paige Hemmis, Ed Sanders, John A. Carr
15:45
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 3, odc. 12: Obserwatorzy
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pracownik Departamentu Obrony zostaje znaleziony martwy. Nell, pod przykrywką, staje się zastępcą zmarłego. (USA 2011)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
16:10
16:15
Interwencja, odc.3447
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.108
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas robót drogowych robotnicy odkopują ciało kobiety. Okazuje się, że zaginęła w zeszłym roku, ale jej mąż nie zgłosił sprawy na policję. Czy to on ma coś wspólnego z morderstwem? Na komendę zgłasza się mężczyzna, który nagrał bójkę pod domem sąsiada. Podejrzewa, że jego sąsiad jest sutenerem i prowadzi inne nielegalne interesy. Czuje się zagrożony i chce, by policjanci zbadali jego działalność.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska, 2017)

Reżyseria: Kalisiak Krzysztof, Mazanek Agnieszka, Olejarczyk Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Sufa Maciej, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
16:00
Szkoła, odc. 235
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gimnazjalistka Róża Olszewska zakochuje się w nowym, atrakcyjnym koledze z klasy, Kubie. Chłopak ma takie samo nazwisko, jak ona. Postanawia to wykorzystać kolega Róży, Patryk Głowiński. Nastolatek dla żartu wmawia dziewczynie, że są z Kubą rodzeństwem. Róża początkowo mu nie wierzy. Kiedy jednak widzi w szkole swojego ojca z matką Kuby zaczyna myśleć, że Kuba rzeczywiście jest jej bratem. Dwaj przyjaciele z gimnazjum, Tomek i Grzesiek zakochali się w tej samej koleżance, Poli. Dziewczyna nie... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.110
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:40
Rewir, sez. 1, odc. 9
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na komisariat zgłasza się mężczyzna z fałszywymi pieniędzmi, które wydano mu w sklepie spożywczym. Okazuje się, że w kasie sklepu jest więcej takich banknotów. Właściciel tego biznesu jest załamany, gdyż nie ma pojęcia, kto płacił takimi pieniędzmi. Czy policja będzie wstanie rozwiązać tę sprawę i pomóc niewinnemu sklepikarzowi? (Polska 2017)

Reżyseria: Larsen Berger
Obsada: Daria Brudnias, Grzegorz Ciągardlak, Kacper Krupski, Marek Krupski, Olga Pęczak, Piotr Czekalski
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Komisariat - odc. 6 W niewoli cz. 2
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prowokacja zorganizowana przez policję w podejrzanym biurze nie doprowadza do uwolnienia Joanny i Pauliny, ale po przesłuchaniu szajki gangsterów policjanci trafiają na ślad dziewczyny, której udało się uciec z domu publicznego pod Rzymem. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn, Michał Węgrzyn
Obsada: Anna Dzierża, Aleksander Mackiewicz, Sebastian Wątroba, Konrad Marszałek, Kamila Boruta, Konrad Makowski, Marta Laskowik, Zbigniew Kozłowski, Magdalena Woźniak, Bartłomiej Pietraszewski

Czas: 19min.
17:55
Jaka to melodia? - odc. 3503
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 24min.
17:05
Cena miłości - odc. 104
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odbywa się pogrzeb Eszrefa. Cziczek zaczyna zajmować kierowniczą pozycję w klanie. Pala zrywa z Dżejdą, która nie chce tego zaakceptować. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:40
Trudne sprawy, odc.231
Godziny emisji
Rozwiń opis
Robert Bratniak (36 l.) i jego żona, Kamila (32 l.) przyjaźnią się z sąsiadką Luizą Machońską (38 l.). Luiza zakochuje się w Robercie i robi się coraz bardziej natrętna. Prawie codziennie odwiedza Bratniaków pod różnymi pretekstami i pisze listy miłosne do Roberta. Mężczyzna jasno mówi jej, że jest szczęśliwy ze swoją żoną, ale Luiza nie odpuszcza. Kamila żąda od sąsiadki zwrotu klucza do ich mieszkania, który kiedyś jej dali. Gdy Robert i Kamila wracają z urlopu, zastają Luizę w swoim... (Polska 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
17:00
Ukryta prawda, odc. 493
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Janusz ma dobrą pracę i rodzinę – żonę Ewę i syna Mateusza. W jego małżeństwie nie układa się jednak najlepiej od dłuższego czasu. Żona uważa, że mąż nie poświęca jej wystarczająco dużo uwagi. Podejrzewa, że ma kochankę i wciąż urządza mu awantury. Mężczyzna jednak ukrywa przed rodziną bolesną tajemnicę. Od lat jest zakochany w swojej ciotecznej siostrze – Kasi. Widuje się z nią wyłącznie na rodzinnych imprezach, weselach i pogrzebach. Kobieta również założyła rodzinę, ma dwudziestoletnią... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon pełnego akcji, efektownych scen i fantastycznych plenerów serialu sensacyjnego, opowiadającego o pracy elitarnej jednostki policji powołanej do zwalczania najgroźniejszej przestępczości na Wyspach Hawajskich, jak morderstwa, terroryzm czy handel ludźmi. Główny bohater, detektyw Steve McGarrett (Alex O’Loughlin), to utalentowany i zasłużony oficer sił specjalnych marynarki, który przeszedł do pracy w policji. Jego najbliższymi współpracownikami zostają doświadczeni gliniarze:... (USA, 2011)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
17:40
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 398: Penny For Your Pawn
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2014)

18:40
Zraniona miłość - odc. 66
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Azize domyśla się, że Cevdet pełni tajną misję szpiegowską w greckiej armii. Prosi męża o najmniejszy znak, który potwierdziłby te nadzieje. Cevdet, z rozdartym sercem zaprzecza. Zrozpaczona Azize postanawia wziąć ślub z Tevfikiem. (Turcja 2016)

Reżyseria: Durul Taylan, Yagmur Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 39min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 15/98
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 379
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karetka pogotowia przywozi do szpitala 6-letniego Stasia Smolika. Chłopiec był ze starszą siostrą w zoo. Kiedy dziewczyna poszła do toalety, jej braciszek chciał nakarmić małpy. Wszedł za ogrodzenie i podszedł do krat, wtedy zwierzęta dotkliwie go pogryzły. Chłopiec jest bardzo zdenerwowany i obolały. Przyjmuje go ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Na izbę przyjęć zgłasza się 25-letnia Justyna Grabińska. Kobieta za godzinę ma wyjść za mąż, ale bardzo źle się czuje i boli ją brzuch. Po... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.41
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Spetagonu zwraca się o pomoc kierownik supermarketu, który ma problemy z pracownikami. Od kiedy przeszedł zawał, nie może się już zajmować sklepem tak jak dawniej. Jego zastępca narzeka, że działanie supermarketu paraliżują ciągłe urlopy i zwolnienia chorobowe pracowników, uważa też, że należałoby ich wszystkich zwolnić bo nie chce im się pracować. Kierownik obawia się o funkcjonowanie sklepu i ma nadzieję, że detektywi zbadają sytuację i pomogą mu znaleźć przyczyny problemów. Serb... (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Kubik, Maciej Żurawski, Piotr Lisiak, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński
18:00
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 399: Best Of - Expert Examinations
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2014)

18:30
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 406: Best Of - On The Road
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:20
Jeden z dziesięciu - 16/98
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.331
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Biedny kraj dla bogatych ludzi" Boczek zwierza się Ferdkowi, że znalazł złoty zegarek należący do Mariana Paździocha. Uczciwość nakazuje mu oddać zgubę, ale w końcu zatrzymuje zegarek, dochodząc do wniosku, że Marian Paździoch jest człowiekiem tak zamożnym i być może nawet nie zauważy straty zegarka, a jemu biednemu Boczkowi taki zegarek akurat jest bardzo potrzebny. Ferdynand Kiepski wspiera go w przekonaniu, iż jego czyn jest w pełni uzasadniony, a nawet, że jest to... (Polska 2010)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Pałys Renata, Smoleń Bohdan
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7169
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7152
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7149
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5043
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.288
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Jaskowską podwozi na komendę Mariusz. Za chwile jedzie na rozmowę kwalifikacyjną i dziękuje matce, że pożyczyła mu samochód. Tymczasem do Morawskiej, która wybiera się właśnie do pracy, telefonuje Gajda. Alicja nie odbiera, ale kiedy telefon nie przestaje dzwonić, zdenerwowana krzyczy do słuchawki. Dopiero po chwili orientuje się, że popełniła błąd… Za to Zapała wyrusza na patrol w świetnym humorze. Jest szczęśliwy, bo pogodził się z ojcem Emilki. Umówił się z nim nawet na... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
19:00
Gwiazdy lombardu, sez. 10, odc. 179: Cool As Ike
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2011)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 10, odc. 180: Bullitt Proof
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2011)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:05
ME WKKW Strzegom 2017 - odc. 2
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mistrzostwa Europy w jeździectwie. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Ojciec Mateusz - odc. 184 - Sekretny układ (Ojciec Mateusz XIV odc. 11)
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andrzej Kozak odwiedza sklep jubilerski. Wyjmuje z saszetki sześć monet wraz z certyfikatami. To oryginalne krugerrandy. Wychodzącego ze sklepu Andrzeja obserwują mężczyzna z kobietą. Kiedy Andrzej ich mija, rozpoczynają akcję na chore dziecko... (Polska 2015)

Reżyseria: Wojciech Nowak
Obsada: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Piotr Polk, Artur Pontek, Rafał Cieszyński, Piotr Miazga, Magdalena Emilianowicz, Tamara Arciuch, Aleksandra Górska, Jędrzej Taranek

Czas: 42min.
20:05
Kabaret Moralnego Niepokoju - Pogoda na suma
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tematem przewodnim XVIII Mazurskiej Nocy Kabaretowej była moda i wszystko, co z nią związane: trendy, trendsetterzy, szafiarki, blogi i vlogi modowe. Mowa o tym, co jest modne i co było modne, o złudności mody, uleganiu jej, o zwyczajach i gadżetach. (Polska 2015)

Reżyseria: Beata Harasimowicz
Obsada: Przemysław Borkowski, Mikołaj Cieślak, Rafał Zbieć, Robert Górski, Magdalena Stużyńska - Brauer

Czas: 21min.
20:30 Na żywo
Piłka nożna - Liga Europy: 4. runda kwalifikacji: Legia Warszawa - Sheriff Tiraspol ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 4min.
20:40 Na żywo
Piłka nożna - Liga Europy: 4. runda kwalifikacji: Legia Warszawa -Sheriff Tiraspol ( 1 poł. )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 50min.
20:10
Pamiętnik księżniczki: Królewskie zaręczyny
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2004)

Reżyseria: Garry Marshall
Obsada: Hathaway Anne, Julie Andrews, Hector Elizondo, Rhys-Davies John, Matarazzo Heather
20:10
Doradca smaku-Tortilla z domowymi kielbaskami i dipem jogurtowym, odc. 18/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2531
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy Ostrowski straci pracę? Dziś komisja lekarska ma podjąć decyzję w sprawie Ostrowskiego. Kamil mówi ordynatorowi, że biegła w jego sprawie i Kolenda są przyjaciółkami. Arek wydaje się być pogodzony z losem. Piękna Natalia przejmuje obowiązki Zimińskiego. Restauracja Zimińskiego i Dębka od paru miesięcy nie przynosi zysków. Marek nie widzi problemu, ale Stefan postanawia działać – zatrudnia Natalię, specjalistkę od marketingu. Zimiński jest wściekły – przecież to jego stanowisko! Na dodatek... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Kuchenne rewolucje, sez. 14, odc. 6/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wałcz, "Blue Moon". Wałcz to nieduże miasteczko, ale malowniczo położone nad pięknym jeziorem i mogące pochwalić się Ośrodkiem Szkoleń Olimpijskich. W jego centrum, w podziemiach niepozornego pawilonu usługowo-handlowego mieści się restauracja „Blue Moon”. Właścicielem jest Andrzej, który przyznaje, że otwierając restaurację marzył o wysokim standardzie – wnętrze jest wizją projektanta, właściciel zainwestował też w pracowników, sprowadził specjalnie kucharza z Poznania, który uczył... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.93
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Kowalski przychodzi na komendę wyraźnie poirytowany. Jest opryskliwy i nie chce z nikim rozmawiać. Kowal podejrzewa, że ten obniżony nastrój ma związek z patolog Dobecką. Tymczasem Walczak i Wach dostają sprawę obrabowanego kantoru. Złodziejem okazał się nowo zatrudniony pracownik firmy ochroniarskiej. To był jego pierwszy dzień na służbie, a teraz zapadł się pod ziemię. Kolejne zgłoszenie, dotyczące znalezionego w mieszkaniu ciała mężczyzny, powoduje, że Kubis zmuszony... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, łukasz Tunikowski, piotr kolski
20:00
Blondynka w koszarach
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Blondwłosa lukrowana gwiazdka filmowa Megan Valentine wierzy, że jako ulubienica Ameryki wieść będzie zawsze życie lekkie, łatwe i przyjemne, opromienione błyskami fleszy. Los wylewa jej na głowę kubeł zimnej wody, kiedy jednocześnie traci majątek, agenta i chłopaka, a producent kolejnego filmu uznaje, że jest nieodpowiednia do roli. Megan nie ma wyboru – musi wziąć swój los we własne ręce. Na początek postanawia zaciągnąć się do armii. Pełna entuzjazmu, spowita w długie blond loki, w sukni... (USA 2008)

Reżyseria: Steve Miner
Obsada: Jessica Simpson, Vivica A. Fox, Steve Guttenburg
21:15
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 47min.
21:55
Indiana Jones i świątynia zagłady
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Druga część przygód archeologa-poszukiwacza przygód. Tym razem Indiana Jones i jego przyjaciele zmierzą się z członkami kultu krwiożerczej bogini. Szanghaj, rok 1935. Indiana Jones (Harrison Ford) przeprowadza transakcję z Lao Che, chińskim gangsterem. Przestępca nie ma jednak zamiaru oddać Amerykaninowi obiecanego diamentu. Zamiast tego dosypuje mu trucizny do kieliszka. Z pomocą dzielnemu poszukiwaczowi przygód przychodzi piosenkarka Willie (Kate Capshaw). Jones zdobywa antidotum na... ( USA 1984)

Reżyseria: Steven Spielberg
Obsada: Harrison Ford, Kate Capshaw, Jonathan Ke Quan, Amrish Puri, Philip Stone, Dan Aykroyd
21:00
Bez odwrotu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jocelyn (Alexandra Breckenridge) rozwodzi się z mężem, ale okazuje się, że to nie wystarczy, żeby uwolnić się od brutalnego i zaborczego mężczyzny. By chronić przed nim dzieci ratuje się ucieczką. Z pomocą przychodzi jej Jim (Ray Liotta)   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2012)

Reżyseria: Doug Lodato
Obsada: Alexandra Breckenridge, Colin Ford, Ray Liotta
22:10
Sekundy, które zmieniły życie - /10/
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda, przebojowa, radosna i zawsze uśmiechnięta. Wracając ze szkoły miała odwiedzić znajomą. Gdy autobus się zatrzymał Magda wybiegła przywitać przyjaciółkę. Wtargnęła pod samochód. Trafiła do szpitala bez szans na wyjście ze śpiączki. (Polska 2017)

Reżyseria: Emil Kokoszka, Konrad Zagórski

Czas: 17min.
22:35
Uwikłani - odc. 7 - Agnieszka - w spirali długu
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agnieszka pracuje w pralni. Samotnie wychowuje troje dzieci. Kobieta rozstała się z mężem alkoholikiem, który nie płaci na dzieci alimentów. Ciężka sytuacja finansowa kobiety powoduje, że korzysta z ofert agencji udzielających pożyczek, tzw. chwilówek. (Polska 2014)

Reżyseria: Łukasz Wiśniewski
Obsada: Kamila Baar, Tomasz Błasiak, Maria Gładkowska, Batłomiej Nowosielski, Katarzyna Kwiatkowska, Joanna Borer Dzięgiel, Wojciech Czerwiński, Marcin Kwaśny, Alan Markowski

Czas: 43min.
22:40
Disco pod gwiazdami
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

22:00
Wybuchowa para
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gdy małomiasteczkowa dziewczyna o imieniu June spotyka tajemniczego nieznajomego, myśli że spotkała mężczyznę ze swoich snów. Wkrótce jednak odkrywa, ze jest on uciekającym super szpiegiem, który wplątuje ją w niebezpieczny pościg. W wirze szalonych wydarzeń zorientują się, że mogą liczyć tylko na siebie, a stąd już tylko krok do płomiennego romansu… (USA 2010)

Reżyseria: James Mangold
Obsada: Cameron Diaz, Celia Weston, Jordi Mollà, Paul Dano, Peter Sarsgaard, Tom Cruise
23:30
ARAM
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Arkadiusz Rybicki zginął w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010 roku. 40 lat wcześniej na murze Stoczni Gdańskiej napisał "Nie zapomnimy Katynia". Aram należał do tych nielicznych, którzy działalność opozycyjną zaczęli bardzo wcześnie. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Talczewski

Czas: 56min.
23:00
Jak w czeskim filmie - Jak wyrwać ząb wielorybowi
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzinna komedia obyczajowa o ośmiolatku, Vaszku, który wplątuje się w rozmaite zabawne historie, próbując znaleźć odpowiedniego kandydata na męża dla swojej mamy. Jemu samemu zresztą też brakuje ojcowskiego wsparcia. (Czechosłowacja 1977)

Reżyseria: Marie Polednakova
Obsada: Jana Preissova, Tomas Holy, Frantisek Nemec, Gabriela Vranova

Czas: 80min.
23:00
Śmierć na 1000 sposobów, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

23:30
Śmierć na 1000 sposobów, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

23:55
Spadkobiercy, odc.55
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ciężkie czasy nadeszły dla szklanego magnata, miliardera i ojca rodziny – Jonathana Owensa (Artur Andrus). Jego niegdyś potężne szklane imperium okazało się kolosem na glinianych nogach i - pod wpływem ogólnoświatowego kryzysu – rozpadło się w drobny mak. I to w dodatku w Wenezueli. Nieuchronną finansową ruinę osładza mu trochę fakt, że jego sprawy sercowe zaczynają przybierać lepszy obrót – po długim okresie samotności rozpoczął burzliwy romans z Harfie Fergusson - swoją sekretarką, agentką... (Polska 2012)

Reżyseria: Piotr Koper
00:40
Mroczna przyjaźń
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
Heather Williams, 30 - letnia prawniczka, jest u szczytu zawodowej kariery. Wygrywa najtrudniejsze procesy, awansuje w swojej kancelarii, cieszy się znakomitą renomą w środowisku prawniczym. Również w życiu osobistym wszystko układa się jak najlepiej. (Kanada 2016)

Reżyseria: George Erschbamer
Obsada: Josie Davis, Caroline Cave, Marc Menard

Czas: 89min.
00:35
Raj na ziemi
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść o małżeńskiej parze, która postanawia uciec od nowoczesnego stylu życia, od wielkomiejskiego zgiełku, by zmierzyć się z całkiem nową rzeczywistością. George i Linda kupili loft na Manhattanie, powodzi im się nieźle. Ale nagle wszystko się zmienia. (USA 2012)

Reżyseria: David Wain
Obsada: Jennifer Aniston, Paul Rudd, Justin Theroux, Alan Alda, Malin Akerman

Czas: 93min.
00:20
60 sekund
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Legendarny złodziej samochodów, Randall Raines (w tej roli Nicolas Cage) już dawno wycofał się z zawodu i mieszka sobie na prowincji USA. Jednak zostaje zmuszony do powrotu do dawnej profesji - jeśli w ciągu jednej nocy nie ukradnie pięćdziesięciu luksusowych limuzyn, jego młodszy brat zginie. Randallowi nie pozostaje nic innego jak skrzyknąć dawnych przyjaciół i wziąć się do roboty. W filmie jest mnóstwo luksusowych samochodów i pościgów ulicami Los Angeles. , napisy ( USA 2000)

Reżyseria: Dominic Sena
Obsada: Nicolas Cage, Angelina Jolie, Giovanni Ribisi, T.J. Cross, William Lee Scott, Scott Caan, Will Patton, Delroy Lindo, Robert Duvall, Christopher Eccleston, Vinnie Jones
00:05
Zakon
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy ojciec Rudy’ego zostaje uznany za zaginionego, Rudy wyrusza na misję do Izraela, aby go odnaleźć. Wkrótce syn orientuje się, że jego ojciec nie był zwykłym archeologiem, ale potajemnie pisał książkę na temat średniowiecznej sekty religijnej – Zakonu. Niespodziewanie zamordowany zostaje także wieloletni przyjaciel jego ojca, dlatego Rudy z pomocą pięknej policjantki - Dalii musi odkryć mroczne tajemnice Zakonu, nim dosięgną ich jego wybrańcy. (USA 2002)

Reżyseria: Sheldon Lettich
Obsada: Brian Thompson, Charlton Heston, Jean-Claude Van Damme, Sofia Milos
01:00
Przerwa techniczna
Godziny emisji
01:55
Ale numer!, sez. 2, odc. 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:20
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 47min.
02:25
Francuski pocałunek
komedia romantyczna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zręczna reżyseria, ciekawy scenariusz, błyskotliwe dialogi, dobra obsada i malownicza sceneria, w której rozgrywa się akcja to atuty filmu. Narzeczony Kate jedzie w służbową podróż do Paryża. Ona nie chce mu towarzyszyć, bo nie znosi Francuzów. (USA, Wielka Brytania 1995)

Reżyseria: Lawrence Kasdan
Obsada: Meg Ryan, Kevin Kline, Timothy Hutton, Jean Reno

Czas: 106min.
02:50
Uwaga!, odc. 5043
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:25
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 6: Lekcja religii
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:15
Strachy - odc. 3/4 - Gdzie oczy poniosą
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Plajta kolejnego teatrzyku, w którym występuje Teresa, popycha ją do desperackiego kroku. Głodna i bez pieniędzy, decyduje się pójść z nieznajomym mężczyzną do hotelu. Dubenko gromadzi niedobitki zespołu objazdowego i proponuje Teresie pracę. (Polska 1979)

Reżyseria: Stanisław Lenartowicz
Obsada: Izabella Schuetz, Mieczysław Hryniewicz, Krzysztof Chamiec, Emil Karewicz, Paweł Nowisz

Czas: 76min.
03:15 Na żywo
Moc Magii, odc. 223/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 7: Chiński sport to zdrowie
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:25
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 8: Mądrość narodu
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:50
Taki jest świat, sez. 3, odc. 19: 19
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

04:40
Notacje - Marian Kociniak. Przygoda z filmem
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marian Kociniak (1936 - 2016). Aktor warszawskiego Teatru Ateneum, Teatru na Woli. Popularność zdobył dzięki roli Franka Dolasa w komedii "Jak rozpętałem drugą wojnę światową" oraz jako pechowy Murgrabia z serialu "Janosik" Jerzego Passendorfera. (Polska 2011)


Czas: 10min.
04:50
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:25 Trwa... 
Art Noc: Bovska (Europejski Stadion Kultury Rzeszów 2017)
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koncert polskiej wokalistki otwierający tegoroczną edycję "Europejskiego Stadionu Kultury". Bovska, właściwie Magda Grabowska - Wacławek, absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina i Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. (Polska 2017)

Reżyseria: Halina Przebinda

Czas: 50min.
04:35 Trwa... 
Nic straconego
Godziny emisji
04:25
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 9: Smacznego...
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:50 Trwa... 
Twój Puls, sez. 1, odc. 31
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:20
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:35
Menu na miarę, odc. 7
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info