Program dla 2017-08-19 od do
20.09 21.09
Zachęcamy do przetestowania naszej propozycji nowej strony głównej dostępnej pod adresem http://programtv.naziemna.info/beta/homepage
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:50
Galeria - odc. 68
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karolina przygotowuje się do wyjazdu z Woydattem do Włoch. Pakowanie przerywa wizyta Adama, który chce się pożegnać i powiedzieć o swoich planach. Karolinę niepokoi wiadomość, że Adam wyjeżdża, ale jednocześniejest szczęśliwa, że chciał się z nią zobaczyć. (Polska 2011)

Reżyseria: Gina Martini, Jakub Miszczak
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur

Czas: 22min.
05:20
Klan - odc. 3137
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koziełło udaje się do Piotrkowa, do kuzyna, ale niestety nie zastaje go w firmie. Ojciec Julity odwozi Pawełka do domu i rozmawia z Pawłem o swojej pracy. Lubicz zgadza się przejąć opiekę nad jego córką podczas zwiedzania Berlina. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Paulina Holtz, Michał Lesień, Bartosz Martyna, Małgorzata Czaczkowska, Andrzej Strzelecki, Joanna Żółkowska, Kazimiera Utrata, Wincenty Grabarczyk, Dorota Kamińska, Julian Peciak

Czas: 21min.
05:40
Klan - odc. 3138
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koziełło jest zbulwersowany postawą kuzyna. Zawiódł go, oszukał i splamił nazwisko. Gabriela wybiera się do Białegostoku do kliniki, dokąd zostanie przewieziona Beata. Monika i Roman radzą jej rzucić się w wir pracy, by nie zadręczać się troskami z córką. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Andrzej Strzelecki, Joanna Żółkowska, Tomasz Stockinger, Dorota Kamińska, Agnieszka Kaczorowska, Krzysztof Janczar, Małgorzata Sadowska, Konrad Darocha, Izabela Trojanowska, Laura Łącz

Czas: 21min.
05:55
Sztuka codzienności - Moda
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Projektantka Shareen Mitchell przerabia retro - ubrania na super modne. Styl retro króluje w Hollywood i w czasopismach o modzie. Shareen interpretuje go na swój sposób. Od 9 lat wykorzystuje, stylizuje i przeszywa niemodne ubrania. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Janie Oliver

Czas: 18min.
05:35
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:05
Klan - odc. 3139
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jerzy ma dylemat, komu powinien przekazać pieniądze; Michałowi i Zycie, czy Dominice, która potrzebuje ich na leczenie chorej matki. Beata proponuje Jaśkowi, aby rozpoczął studia farmaceutyczne i w przyszłości przejął rodzinną aptekę. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Andrzej Grabarczyk, Mirosław Jękot, Renata Pękul, Marcin Kwaśny, Kaja Paschalska, Daniel Zawadzki, Tomasz Stockinger, Andrzej Strzelecki, Michał Lesień, Barbara Bursztynowicz

Czas: 21min.
06:40
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 46min.
06:30
M jak miłość - odc. 1303
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Głowacki śledzi Tomka. Policjant wdaje się na ulicy w bójkę z chuliganami i trafia do szpitala, ciężko raniony nożem. Tymczasem Piotrek postanawia wrócić do pracy w kancelarii. Olga walczy na studiach o to, by jej obrazy trafiły na międzynarodową wystawę. (Polska 2017)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Katarzyna Cichopek - Kinga, Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Marcin Mroczek - Piotrek, Krystian Wieczorek - Andrzej, Andrzej Młynarczyk - Tomek, Magdalena Walach - Agnieszka, Katarzyna Grabowska - Olga, Julia Wróblewska - Zosia, Izabela Kapiasova - Marylka

Czas: 45min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:00
Światowe rekordy Guinessa, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Australijski program rozrywkowy poświęcony najbardziej niezwykłym, brawurowym i zaskakującym wyczynom, na jakie zdobyli się ludzie by zadziwić świat i trafić do Księgi Rekordów Guinnessa. W każdym odcinku oglądamy filmy zarejestrowane podczas bicia najbardziej niesamowitych rekordów na całym świecie oraz próby ustanowienia rekordów podejmowane w studiu telewizyjnym. Indywidualne i grupowe, imponujące lub szalone, przyprawiające o dreszcze lub mrożące krew w żyłach, budzące podziw lub... (Australia, 2005)

07:30
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2017)


Czas: 19min.
07:30 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 58min.
07:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
07:20
Pogoda - 19.08 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
07:30
Zioła i minerały dla dużych i małych - odc. 10 Wierzbownica i dynia
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy zioła mogą pomóc w leczeniu łagodnego przerostu prostaty, przewlekłych i powracających zapaleń pęcherza moczowego. Czy mogą łagodzić stany zapalne gruczołu krokowego? O leczniczych właściwościach wierzbownicy i dyni. (Polska 2015)


Czas: 11min.
07:50
Mój pies i inne zwierzaki
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn dla posiadaczy i miłośników zwierząt. W programie przedstawiane będą m.in.: rasy psów i kotów, gatunki papug, gadów. (Polska 2015)


Czas: 9min.
07:45
Dragons: Defenders of Berk, odc.17
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon animowanego serialu przygodowego pt. „Jeźdźcy smoków”, będącego kontynuacją kinowego przeboju wytwórni DreamWorks - „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. Zapraszamy na kolejne odcinki tej wyjątkowej animacji, opowieści, pełnej akcji i epickiego rozmachu, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której... (USA, 2013)

07:45
Kobieta na krańcu świata, sez. 7, odc. 5/10
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
BHUTAN „Królestwo szczęścia”. Bhutan to maleńkie królestwo leżące między Indiami i Chinami. Strome zbocza Himalajów przez wieki odcinały go od reszty świata. Pierwszego turystę wpuszczono tu 40 lat temu. Do lat 60tych nie widziano w Bhutanie samochodów. Gdy się pojawiły, były tak dużym zaskoczeniem, że ludzie próbowali… karmić je sianem sądząc, że to smoki. Dopiero w 1999 roku powstała tutejsza telewizja. I nigdy dotąd nie było tu kamer z Polski! Martyna przyjechała poznać prawdziwą damę -... (Polska)

07:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

07:30
Kacper i przyjaciele, odc.26
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

08:00
Naszaarmia.pl - odc. 278
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 21min.
08:25
Na szlaku wydarzeń
magazyn kulturalno-społeczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program będzie prezentował i promował wydarzenia kulturalne odbywające się na teranie Zakopanego. Na koncerty, spektakle, występy oraz wszelkie venty organizowane od lata do zimy w stolicy Tatr zapraszamy! (Polska 2017)


Czas: 12min.
08:45
Sekundy, które zmieniły życie - /10/
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda, przebojowa, radosna i zawsze uśmiechnięta. Wracając ze szkoły miała odwiedzić znajomą. Gdy autobus się zatrzymał Magda wybiegła przywitać przyjaciółkę. Wtargnęła pod samochód. Trafiła do szpitala bez szans na wyjście ze śpiączki. (Polska 2017)

Reżyseria: Emil Kokoszka, Konrad Zagórski

Czas: 17min.
08:05
Moda na rodzinę - odc. 55
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2016)


Czas: 24min.
08:40
Podróże z góralem seria IV - odc. 9
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotr Jezutek, medialny Góral z Zawoi, odkrywa przed widzem najciekawsze i urokliwe miejsca w Polsce. Zapowiada najbliższe imprezy, mające odbyć się w okolicy, pokazuje bogactwo kultury, tradycji i obyczajowości. Zachęca widzów do odwiedzenia regionu. (Polska 2017)


Czas: 12min.
08:55
1200 Muzeów - odc. 4 Muzeum Górnictwa Węglowego i Zabytkowa Kopalni Węgla Guido w Zabrzu
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Muzeum Górnictwa Węglowego od 2 kwietnia 2013 roku Muzeum stanowi jeden podmiot, powstały po połączeniu Zabytkowej Kopalni Węgla Kamiennego Guido i dotychczasowego Muzeum Górnictwa Węglowego. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Glondys

Czas: 22min.
08:15
Scooby Doo i Brygada Detektywów, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. W Kryształowym Zdroju – sennej amerykańskiej osadzie, zwanej „najstraszniejszym miejscem na Ziemi” - duchy, upiory i inne zjawiska paranormalne są największą turystyczną atrakcją. Ale co naprawdę kryje się za tymi tajemniczymi historiami odkrywa zespół nastoletnich detektywów: Fred, Daphne, Velma, Shaggy „Kudłaty” i ich pies, Scooby-Doo. Przyjaciele uwielbiają rozwiązywać zagadki z dreszczykiem i wciąż przeżywają nowe, niesamowite przygody. Nawiedzone miejsca czy przerażające... (USA, 2011)

Reżyseria: Geda Curt
08:45
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.37
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2017)

08:20
Spotkanie ze smakiem, odc. 12/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Głębia aromatu korzennych przypraw, nęcąca świeżość ziół, najlepsze składniki, a w efekcie pobudzające zmysły dania pełne upajających woni… To wszystko zdaje się być codziennością kucharzy, którzy spotykają się we wspólnej kuchni, by stanąć do koleżeńskiej rywalizacji. „Spotkanie ze smakiem” to program kulinarny, w którym Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański pokazują kuchnię pełną intensywnych smaków i niespodziewanych połączeń. Okazuje się na przykład, że cynamon może być idealną przyprawą... (Polska)

08:30
Dzień Dobry Wakacje, odc. 17/20
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, odc.21
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Myszka Miki i jej przyjaciele, m.in. Kaczor Donald, Goofy i Pluto, zapraszają najmłodszych widzów do wesołej zabawy połączonej z poznawaniem świata i zdobywaniem kolejnych umiejętności – od rozpoznawania kształtów po naukę liczenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2009)

08:30
Kacper i przyjaciele, odc.29
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

09:10
Polski grill - /7/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program kulinarno - podróżniczo - rozrywkowy, w którym poszukamy najbardziej oryginalnych przepisów na ruszt. (Polska 2017)

Reżyseria: Beata Szymańska - Masny

Czas: 21min.
09:40
Winnetou - cz. 2 - Winnetou i tajemnica srebrnego jeziora
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Winnetou i Old Shatterhand wyruszają na poszukiwania legendarnego skarbu ukrytego w położonym na środku prerii Srebrnym Jeziorze. Ich przeciwnikiem jest groźny przestępca zwany "El Mas Loco". (Niemcy 2015)

Reżyseria: Philipp Stölzl
Obsada: Wotan Wilke Möhring, Nik Xhelilaj, Jürgen Vogel

Czas: 93min.
09:30
Rączka gotuje - Kolejkowo Gliwice
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn kulinarny, w którym śląski kucharz Remigiusz Rączka przygotowuje popularne i mniej znane dania kuchni regionalnej. Tym razem gotuje w "Kolejkowie" w Gliwicach. (Polska 2017)

Reżyseria: Remigiusz Rączka
Obsada: Remigiusz Rączka

Czas: 23min.
09:15
Przygody Kota w butach, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

09:45
Słoneczna Stacja
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (2017)

09:00
Kacper i przyjaciele, odc.30
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

09:30
Psu-braty
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziesięcioletni Josh i jego pies Meatball mieszkają na farmie. Ich życie zostaje wywrócone do góry nogami, kiedy ojciec Josha, Rick, żeni się z aktorką z Hollywood, Sabriną. Nowa siostra Josha, Lacey jest rozpieszczona i rozkapryszona, podobnie jak jej piesek, Cassie. Dla nich wiejskie warunki to koszmar, w którym nie wyobrażają sobie życia . Cała czwórka będzie musiała jakoś się dogadać, kiedy rodzice wyjeżdżają w podróż poślubną, a w okolicy zaczną się kręcić podejrzane typy...   Dla... (Kanada, 2012)

Reżyseria: Geoff Anderson
Obsada: Dylan Schmid, Eliana Jones, Joris Jarsky
10:00 Na żywo
Święto Przemienienia Pańskiego
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dniu 19 sierpnia Cerkiew prawosławna obchodzi jedno z dwunastu najważniejszych świąt w kalendarzu liturgicznym: Przemienienie Pańskie. Główne świąteczne uroczystości z udziałem hierarchów z Polski i zagranicy odbywają się na Św. Górze Grabarce. (Polska 2017)


Czas: 120min.
10:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 75min.
10:25
Ewa gotuje
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

11:25
Mamy w nim ojca
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dominikanin Jan Wojciech Góra OP (1948 - 2015), doktor teologii, duszpasterz akademicki, rekolekcjonista, prozaik, twórca i animator ośrodków duszpasterskich, organizator corocznych spotkań młodych. W filmie wspomnienia bliskich tuż po jego śmierci. (Polska 2015)

Reżyseria: Grzegorz Sadurski

Czas: 30min.
11:15 Na żywo
Lato w Regionach - Festiwal Folkloru Ziem Górskich
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 10min.
11:35
Fundusze Europejskie - jak to działa? - odc. 9 Startupy
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czym jest start - up? To słowo ma dziesiątki definicji, ale uznajmy, że start - up to firma, której założyciele mają głowy pełne pomysłów, ale puste kieszenie i niewielkie biznesowe doświadczenie. Czy taki biznes w ogóle może się udać? (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 11min.
11:45 Na żywo
Lato w Regionach - Festiwal Folkloru Ziem Górskich
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
11:00
Pamiętnik księżniczki: Królewskie zaręczyny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia romantyczna. Kontynuacja wielkiego przeboju kinowego. Minęło pięć lat od chwili, gdy amerykańska nastolatka Mia (Anne Hathaway), dowiedziała się, że jest jej przeznaczony tron mikroskopijnego królestwa w Europie, Genowii. Przez ten czas ukończyła nauki polityczne na Uniwersytecie Princeton. Teraz ma objąć rządy, ale zanim będzie koronowana musi spełnić jeden ważny warunek: wyjść za mąż. Takie jest bowiem prawo Genowii, na którego straży stoi jej babka, królowa Clarissa (Julie... (USA, 2004)

Reżyseria: Garry Marshall
Obsada: Hathaway Anne, Julie Andrews, Hector Elizondo, Rhys-Davies John, Matarazzo Heather
11:00
Na Wspólnej Omnibus, sez. 15, odc. 643
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

11:10
Policjantki i Policjanci, odc.285
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Na komendzie Gajda odgraża się Zosi, wściekły o to, że go zdemaskowała. Morawska cieszy się, że znów będzie jeździć na patrole z Zapałą. Wyznaje mu, że wyleczyła się z Gajdy ale nigdy już się więcej nie zakocha. W czasie służby do Krzyśka dzwoni Emilka z domu swoich rodziców. Jest trochę tajemnicza. Zapowiada, że będzie dziś późno, ale prosi by on wrócił wcześniej i posprzątał trochę, bo ktoś go odwiedzi. Nie chce powiedzieć nic więcej poza tym, że to ważne spotkanie.... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski, Sławomir Smoczyński
12:00
Wielkie Nieba
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy w dzisiejszym świecie możliwe jest życie w zgodzie z naturą? Czy katolik powinien szczególnie o to dbać? W dziesiątym odcinku naszej serii przybliżymy znaczenie bycia eko. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:25
Fascynujący świat - Ziemia. Podwodny świat. cz 15. Sekolah Dasar, Mimpang i Małpia Tajemnica
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film zabiera widza w podróż do miejsc, gdzie na lądzie, w tajemniczym lesie oraz pod wodą mieszkają niezwykłe stworzenia. Są piękne, ale i niebezpieczne. Czy dzika przyroda może egzystować bez strachu o swoje przetrwanie blisko ludzkiej cywilizacji? (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Misiuk, Andrzej Misiuk

Czas: 43min.
12:00
Lajk!
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najciekawsze wydarzenia kultury i show - biznesu. Gwiazdy, moda, design, premiery kinowe i teatralne - w ekspresowym tempie i z uśmiechem. (Polska 2017)


Czas: 15min.
12:25
Jak w czeskim filmie - Jak wyrwać ząb wielorybowi
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzinna komedia obyczajowa o ośmiolatku, Vaszku, który wplątuje się w rozmaite zabawne historie, próbując znaleźć odpowiedniego kandydata na męża dla swojej mamy. Jemu samemu zresztą też brakuje ojcowskiego wsparcia. (Czechosłowacja 1977)

Reżyseria: Marie Polednakova
Obsada: Jana Preissova, Tomas Holy, Frantisek Nemec, Gabriela Vranova

Czas: 80min.
12:05
KARPACKIE PODRÓŻE MAŁE I DUŻE - Regietów, Stara Baśń Grybów
magazyn turystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2016)


Czas: 12min.
12:20
Glob - Magazyn Nowości Naukowych - Raport odc. 8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Glob magazyn nowości naukowych to program poświęcony najważniejszym informacjom z różnych dziedzin nauki. Prezentuje odkrycia i wynalazki, przybliża aktualne badania prowadzone w Polsce i na świecie, opowiada o wydarzeniach naukowych. (Polska 2017)


Czas: 6min.
12:30 Na żywo
Lato w Regionach - Festiwal Folkloru Ziem Górskich
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 8min.
12:40
Nożem i widelcem - odc. 133 - Tatar z pomidorów z domowymi klopsikami
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2016)


Czas: 11min.
12:50
Pogoda - 19.08 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
12:55
Mój kanał
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film o młodych uczestnikach powstania warszawskiego, którzy podjęli ryzyko walki w desancie kanałowym. Wystąpi m.in.: Halina Dudzik - Jędrzejewska ps. Sławka sanitariuszka batalionu Miotła ze zgrupowania Radosław, która opowie o chwilach przed godziną W. (Polska 2016)

Reżyseria: Sławomir Koehler

Czas: 40min.
12:45
Agent - Gwiazdy, odc. 11/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do 11 odcinka programu „Agent – Gwiazdy” dotarli uczestnicy, którzy są najbliżej odpowiedzi na pytanie, kto jest Agentem. W tym odcinku czekają na nich 3 zadania. Czy w grze o pieniądze i przetrwanie będą współpracować, czy postawią na indywidualne korzyści? Przed nimi nauka strzelania z łuku. Nie wiedzą w jakim celu trenują i co mogą zyskać, jeśli nauczą się trafiać w sam środek tarczy. Po treningu zostają podzieleni na 2 grupy. Pierwsza zagra w El Pato. To tradycyjna argentyńska gra,... (Polska)

12:10
Policjantki i Policjanci, odc.286
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy W pokoju policjantów Mikołaj pokazuje córce zdjęcie z akt Jerzego. Dominika potwierdza, że to on przyszedł do ich domu kilka dni przed zamachem. Teraz Białach ma potwierdzenie, że grożąc mu śmiercią przestępca nie blefował. Komendant Jaskowska proponuje Białachowi ochronę. Mikołaj jednak odmawia. Liczy na to, że dopadnie Jerzego, kiedy ten ponowi atak na niego. Chce jednak by ochronę dostała jego córka. Na patrolu Karolina nie kryje, że bardzo się o niego boi. Tymczasem... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Olejnik, Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
13:15
Okrasa łamie przepisy - Kuchnia białostocka
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdy odcinek cyklu jest poświęcony ściśle określonemu tematowi, regionalnej specjalności. Ekipa z kamerą rusza na wyprawy kulinarne do różnych zakątków Polski. Karol Okrasa przygotowuje wybrane dania, podkreśla ich walory smakowe i zdrowotne. (Polska 2016)

Reżyseria: Tomasz Rostworowski

Czas: 24min.
13:45
Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 4/7
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Koborowie Dyzma przyjęty zostaje przez Kunickiego i jego żonę, Ninę jako mąż opatrznościowy. Przestaje się bać o posadę. Cieszy się życiem, wykorzystuje swoje powodzenie u pań.. Nadchodzi telegram z Warszawy. Premier wzywa Dyzmę... (Polska 1979)

Reżyseria: Jan Rybkowski, Marek Nowicki
Obsada: Roman Wilhelmi, Leonard Pietraszak, Mariusz Dmochowski, Bronisław Pawlik, Tadeusz Pluciński, Halina Golanko

Czas: 52min.
13:40
Perły Polskiej Spółdzielczości Bolesławiec
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl programów prezentujących najlepsze polskie spółdzielnie i ich innowacje. Ciekawostki gospodarcze. (Polska 2017)


Czas: 10min.
13:55
Ludzie plaży
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mielno, znana podkoszalińska nadmorska miejscowość wypoczynkowa, w wakacje tętni życiem. Po sezonie tempo życia tu zwalnia, ale nie zamiera. Choć jest jesień, nadal przyjeżdżają goście spragnieni nadmorskich spacerów i jodu. Przyjeżdżają i śmiecą. (Polska 2014)


Czas: 12min.
13:25
Dobosz 2: W nowym rytmie
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2014)

Reżyseria: Woodruff Bille(1)
Obsada: Calloway Jordan, Cannon Nick, Mario Van Peebles, Pierre Jeff, Roberts Leonard, Shipp Alexandra
13:45
Złodzieje, odc. 3/7
program poradnikowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nieprzypadkowo osoby podróżujące koleją często stają się ofiarami kradzieży. Dworzec i peron to miejsca, gdzie często ludzie się spieszą, na ostatnią chwilę kupują bilety, chcą jak najszybciej dostać się do pociągu, by zająć wygodne miejsce i spokojnie zasnąć podczas pokonywania trasy. Te wszystkie czynniki składają się na idealny scenariusz dla złodziei grasujących na dworcach i peronach, a także złodziei nocnych jeżdżących razem z nami w pociągach dalekobieżnych. „Elvis” i „Fryzjer” z... (Polska)

13:10
Policjantki i Policjanci, odc.287
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Do mieszkania Zielińskiego przychodzi przed pracą Madzia. Szymon nie spał całą noc, ale znalazł coś, co być może naprowadzi go na trop zabójców matki. Okazuje się, że Oskar szukał wszelkich materiałów prasowych na temat tego zabójstwa, korespondował też z jakimś człowiekiem, od którego żądał pieniędzy na leczenie. Teraz Szymon musi odszukać tego mężczyznę. O pomoc w jego namierzeniu za pomocą adresu IP postanawia poprosić Dyżurnego, Jacek musiałby jednak złamać dla niego... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Jakub Zańczak, Łukasz Bajbak, Sławomir Smoczyński
14:50 Na żywo
Jeździectwo - WKKW - Mistrzostwa Europy, Strzegom - dz. 3.: Cross ( studio )
relacja
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 14min.
14:00
Familiada - odc. 2354
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 25min.
14:35
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Powód, dla którego jemy, jest dla wszystkich jasny. Musimy czerpać energię. Ale gdzie np. w pomarańczy, kromce chleba czy kawałku mięsa ta energia się znajduje? Skąd się tam wzięła? Bez jedzenia nie ma życia. Ale czy to, co jemy jest zdrowe? (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 25min.
14:20
Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina
transmisja
Godziny emisji
Rozwiń opis
3 lipca 2017 roku w lubelskim Centrum Spotkania Kultur - wyjątkowy koncert, wpisujący się w obchody 75. rocznicy likwidacji lubelskiego getta, 7 wieków obecności Żydów w Lublinie oraz 700 - lecia Lublina. Wyk. Yaakow Lemmer, światowej sławy kantor (USA). (Polska 2017)


Czas: 42min.
14:25
Złodzieje, odc. 4/7
program poradnikowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Polsce każdego dnia dochodzi do 300 kradzieży z włamaniem - warto wiedzieć jak działają tacy złodzieje, by się przed nimi skutecznie zabezpieczyć. Przyjrzymy się włamywaczom, którzy wchodzą do pomieszczenia bez względu na to, czy ktoś jest w środku, opowiemy o typowaniu domów do kradzieży i przestrzeżemy przed szybkimi kradzieżami w blokach. Demaskując sposoby włamywaczy na wejście do różnego rodzaju domów i mieszkań, doradzimy też, jak temu przeciwdziałać. (Polska)

14:15
STOP Drogówka, odc.151
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najpopularniejszy polski program o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazujący codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji – zabawnych i smutnych,... (Polska 2017)

15:15 Na żywo
Jeździectwo - WKKW - Mistrzostwa Europy, Strzegom - dz. 3.: Cross
relacja
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 90min.
15:10
Komedie po polsku - Profesor na drodze
film TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komediodramat psychologiczno - obyczajowy o perypetiach ludzi, którzy z różnych przyczyn nie zdobyli świadectwa dojrzałości i po latach decydują się nadrobić luki w wykształceniu w wieczorowej szkole dla dorosłych. (Polska 1973)

Reżyseria: Zbigniew Chmielewski
Obsada: Józef Nalberczak, Jolanta Bohdal, Jerzy Braszka, Zbigniew Józefowicz, Andrzej Jurczak, Zygmunt Malawski, Józef Nowak, Leonard Pietraszak, Bogusław Sochnacki, Henryk Staszewski

Czas: 58min.
15:05 Na żywo
Lato w Regionach - Festiwal Folkloru Ziem Górskich
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 5min.
15:15
MAŁOPOLSKA NA ROWERY - odc. 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Promocja Małopolski jako lidera w tworzeniu ścieżek rowerowych oraz pokazanie, że jazda na rowerze jest niezwykle atrakcyjną formą aktywnego wypoczynku. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:30 Na żywo
Lato w Regionach - Festiwal Folkloru Ziem Górskich
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
15:45
Nosorożce. Klątwa magicznego rogu
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film przedstawia 5 podgatunków nosorożca, które żyją na Ziemi. Aby zobaczyć, czym się różnią, gdzie występują i jaki tryb życia prowadzą, kamera śledzi losy trzech osobników. W Kenii będzie to młody samiec, który powraca na tereny kłusowników. (Hiszpania 2012)

Reżyseria: Fernando Gonzales Sitges

Czas: 52min.
15:45
Disco pod gwiazdami
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

15:10
Mamy Cię!, odc. 13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Goście: Magda Gessler, Michał Zawierucha, Marek Kaliszuk (Polska)

15:20
Irlandzkie szczęście
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nastoletni Kyle ma wszystko o czym wielu jego rówieśników może tylko pomarzyć: sportowe sukcesy, świetne wyniki w nauce, sympatię kolegów, uwielbienie dziewcząt i miłość dumnych z niego rodziców Pewnego dnia na plakatach zapowiadających irlandzki festyn, widzi talizman identyczny jak ten, który podarowała mu w dzieciństwie matka i z którym nigdy się nie rozstaje. Na festynie spotyka dziwnego staruszka, ale naprawdę dziwne rzeczy zaczynają się dziać wkrótce potem, a Kyle’a zaczyna... (USA, 2001)

Reżyseria: Paul Hoen
Obsada: Alexis Lopez, Henry Gibson, Ryan Merriman
16:15
Kocham Cię, Polsko! - odc. (8)
zabawa quizowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooijens

Czas: 84min.
16:50
Sny o wojnie
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż przedstawia filmową analizę i wizualizację snów polskich żołnierzy - weteranów misji w Iraku i Afganistanie, którzy podjęli formę terapii leczenia PTSD w Klinice Psychiatrii Wojskowego Instytutu Medycznego. (Polska 2015)


Czas: 11min.
16:30
Kobieta na krańcu świata, sez. 7, odc. 3/10
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nigeria „Gwiazda Nollywood”. Największa kinematografia świata? To nie amerykański Hollywood! Już dawno wyprzedziły go kinematografia indyjska i, mało kto wie … nigeryjska! W Nollywood w Afryce produkuje się 2000 filmów rocznie! Dla porównania: w Polsce: 50. W największym mieście Nigerii – Lagos, Martyna poznała Judith Audu, lokalną gwiazdę filmową i celebrytkę, która gra w nollywoodzkich produkcjach, a oprócz tego prowadzi blog kulinarny i ma własny program radiowy. Judith jest modelką,... (Polska)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Polski grill - /8/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program kulinarno - podróżniczo - rozrywkowy, w którym poszukamy najbardziej oryginalnych przepisów na ruszt. (Polska 2017)

Reżyseria: Beata Szymańska - Masny

Czas: 22min.
17:55
Lista przebojów Jedynki - odc. 42
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 25min.
17:45
Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 4min.
17:10
e - sport planet
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 13min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 269min.
17:45
Chłopaki do wzięcia, odc.93
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wzmocniony ziołami na miłość Jaruś, kolejny już raz wyruszył na wojnę z samotnością. Mama Jarusia, pani Aniela, już jest szczęśliwa w bliskości ze znajomym z ogłoszenia. Zanurzony w samotności i otoczony głosami przeszłości, Adrian - fantasta, kreśli po ścianach cytaty, które ożywiają nie tylko ściany, ale i jego samego. Jedyną przyjaciółką i towarzyszką życia Łukasza jest mama. Ryszard drań, draniem ale… pani Teresce brakuje tego drania w domu. Zamieszczane w gazetach ogłoszenia... (Polska 2015)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
17:00
Projekt Lady, sez. 2, odc. 10/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Uczestniczki „Projektu Lady” wyruszą w wielki świat, by sprawdzić się poza murami Pałacu w Radziejowicach. Wszystkie dotychczasowe testy, szczególnie egzaminy z savoir-vivre’u Ireny Kamińskiej-Radomskiej, miały je przygotować na podbój europejskiego miasta kultury, sztuki i miłości, czyli Paryża. Dla niektórych z dziewcząt będzie to pierwsza podróż za granicę, a także pierwszy lot samolotem. Emocje już w powietrzu sięgną zenitu. A co czeka je po wylądowaniu na francuskiej ziemi? W stolicy... (Polska)

17:55 Na żywo
TOP OF THE TOP Festival - Sopot 2017
inne
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

17:00
Okrążenie
Godziny emisji
Rozwiń opis
W męskim świecie wyścigów samochodowych młoda, piękna i pełna pasji Kylie Shines (nominowana do Emmy Michelle Trachtenberg, znana m.in. z “Plotkary”) wyrasta na wschodzącą gwiazdę. Kylie jest córką Ala (Billy Campbell), żywej legendy wyścigów, ale od śmierci matki ich relacje nie układają się najlepiej. Tymczasem, gdy Kylie odnosi coraz większe sukcesy, zwycięstwa Ala stają się coraz rzadsze, a on sam czuje się coraz bardziej przegrany. Kiedy u boku Kylie pojawia się przystojny gwiazdor... (Kanada, USA, 2008)

Reżyseria: Peter Werner
Obsada: Drew Fuller, Michelle Trachtenberg, Paul Rae
18:35
Ranczo - odc. 124 (seria X, odc. 7) - Wet za wet
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Biskup Wacław Sądecki pod naciskiem Michałowej częściowo uchyla wydany biskupowi Koziołowi zakaz zabierania głosu w sprawie kandydatury jego brata. Rozpoczyna się walka medialna. Solejukowa zaczyna pracę w szkole. (Polska 2016)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Artur Barciś, Bartek Kasprzykowski, Cezary Żak, Franciszek Pieczka, Ilona Ostrowska, Magdalena Kuta, Marta Lipińska, Mateusz Rusin, Paweł Królikowski, Violetta Arlak

Czas: 43min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:50
Kulisy - Postaw na milion - odc. 157
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krótkie wprowadzenie do programu "Postaw na milion" promujące każdy odcinek cyklu. (Polska 2017)


Czas: 4min.
18:15
Chłopaki do wzięcia, odc.94
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adrian - fantasta wybiegł mimo deszczu i postawił sprawę na ostrzu noża. Postanawia zabić nudę. Jaruś coraz pewniejszym krokiem zmierza ku miłości. Miłość pani Anieli z Piotrem przetrwała rozłąkę i upływający czas. Tymczasem Michał, kucharz z zawodu, a poeta z zamiłowania, wciąż cierpiący na samotność, czeka, marzy, wspomina. Codzienność Darka jest szara i przewidywalna w każdej minucie. Dlatego zamieszcza w gazetach anonse matrymonialne. Po długich miesiącach samotności i do Kampia, los się... (Polska 2015)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Kuchenne rewolucje, sez. 14, odc. 6/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wałcz, "Blue Moon". Wałcz to nieduże miasteczko, ale malowniczo położone nad pięknym jeziorem i mogące pochwalić się Ośrodkiem Szkoleń Olimpijskich. W jego centrum, w podziemiach niepozornego pawilonu usługowo-handlowego mieści się restauracja „Blue Moon”. Właścicielem jest Andrzej, który przyznaje, że otwierając restaurację marzył o wysokim standardzie – wnętrze jest wizją projektanta, właściciel zainwestował też w pracowników, sprowadził specjalnie kucharza z Poznania, który uczył... (Polska)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:05
Postaw na milion - odc. 157
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 46min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.336
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Pan Gałganek” Pewnego dnia Marian Paździoch zaczyna się bardzo dziwnie zachowywać. Przyłapany na kilku chuligańskich wybrykach tłumaczy się, że to nie on zrobił tylko niejaki pan Gałganek. Paździochowa zwierza się sąsiadom, że Marian Paździoch cierpiał w przeszłości na rozdwojenie jaźni, a Pan Gałganek to jego gorsze, drugie Ja.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2010)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Pałys Renata, Smoleń Bohdan
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7171
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:25 Na żywo
TOP OF THE TOP Festival - Sopot 2017
inne
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:30 Na żywo
Sport, odc. 7154
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:40 Na żywo
Pogoda, odc. 7151
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 5044
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Galileo, odc.614
Godziny emisji
Rozwiń opis
BOMBOWA WIOSKA Podczas wojny w Wietnamie armia USA zrzuciła na Laos więcej bomb, niż spadło podczas całej II wojny światowej. Kraj został całkowicie zniszczony. Ślady tamtych czasów widać w Laosie do dziś. Laotańczycy nauczyli się jednak pozostałości po bombach sprytnie wykorzystywać. CZEGO POTRZEBUJĄ LUCHADORES Lucha libre to meksykańska odmiana wrestlingu. Kulisy tej dyscypliny zdradzi nam jeden z jej zawodników. KUCHNIE ŚWIATA: PERU VS KIRGISTAN Obyczaje kulinarne wiele mówią o ludziach.... (Polska 2017)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
ME WKKW Strzegom 2017 - odc. 4
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 1min.
20:14
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20 Na żywo
Koncert "Gwiazdy letniego nieba"
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Bolesław Pawica

Czas: 55min.
20:05
Pitch Black
film science fiction
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wysoko oceniony film z pogranicza kina akcji, horroru i thrillera science fiction. Bohaterów mrocznej opowieści czeka ciężka próba wytrzymałości, gdy ich statek kosmiczny rozbija się na obcej planecie. Zdani tylko na siebie będą musieli stoczyć walkę. (USA 2000)

Reżyseria: David Twohy
Obsada: Vin Diesel, Cole Hauser, Radha Mitchell

Czas: 103min.
20:10
Tajemnica zielonego królestwa
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2013)

Reżyseria: Wedge Chris(1)
20:00 Na żywo
TOP OF THE TOP Festival - Sopot 2017 : #idance … MORZE PRZEBOJÓW
inne
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:00
Policjantki i Policjanci, odc.288
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Jaskowską podwozi na komendę Mariusz. Za chwile jedzie na rozmowę kwalifikacyjną i dziękuje matce, że pożyczyła mu samochód. Tymczasem do Morawskiej, która wybiera się właśnie do pracy, telefonuje Gajda. Alicja nie odbiera, ale kiedy telefon nie przestaje dzwonić, zdenerwowana krzyczy do słuchawki. Dopiero po chwili orientuje się, że popełniła błąd… Za to Zapała wyrusza na patrol w świetnym humorze. Jest szczęśliwy, bo pogodził się z ojcem Emilki. Umówił się z nim nawet na... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
21:25
Koncert "Gwiazdy letniego nieba"
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Bolesław Pawica

Czas: 60min.
21:00
Policjantki i Policjanci, odc.289
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Pani Komendant pokazuje Białachowi zdjęcia zastrzelonego Jerzego. Groźny przestępca, który szukał zemsty na Mikołaju nie żyje, ale Jaskowska jest przekonana, że to jeszcze nie koniec kłopotów. Jerzy został zabity z broni, którą z komendy ukradł psycholog. Czy to możliwe, że Wolański żyje? Ciała nie znaleziono, ale jest też prawdopodobne, że ktoś po prostu posługuje się jego bronią. Jaskowska i Białach liczą na to, że technicy, którzy badają właśnie miejsce zbrodni coś tam... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, piotr kolski
22:40
Poza zasięgiem
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kino akcji ze Stevenem Seagalem, amerykańskim aktorem nieodparcie kojarzącym się z tym gatunkiem. Mistrz wschodnich walk tym razem wystąpił w filmie z wątkiem polskim: przybywa do Warszawy, podążając tropem nastolatki z domu dziecka, która zaginęła. (Polska, USA 2004)

Reżyseria: Po-Chih Leong
Obsada: Steven Seagal, Ida Nowakowska, Agnieszka Wagner, Matt Schulze

Czas: 82min.
22:05
Rodzinka.pl - odc. 202 "Suknia teściowej?" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
22:40
Ambassada
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młode małżeństwo - Melania i Przemek - przyjeżdża do Warszawy, aby zająć się luksusowym apartamentem stryja. Młodzi nie podejrzewają, że przysługa oddana stryjowi zmieni się w największą przygodę ich życia. (Polska 2013)

Reżyseria: Juliusz Machulski
Obsada: Magda Grąziowska, Bartosz Porczyk, Robert Więckiewicz, Adam Darski, Aleksandra Domańska, Ksawery Szlenkier, Jan Englert, Fred Apke, Krystian Wieczorek, Anna Romantowska

Czas: 100min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:25
Pogoda - 19.08 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:30
Zioła i minerały dla dużych i małych - odc. 10 Wierzbownica i dynia
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy zioła mogą pomóc w leczeniu łagodnego przerostu prostaty, przewlekłych i powracających zapaleń pęcherza moczowego. Czy mogą łagodzić stany zapalne gruczołu krokowego? O leczniczych właściwościach wierzbownicy i dyni. (Polska 2015)


Czas: 11min.
22:50
Moda na rodzinę - odc. 55
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2016)


Czas: 24min.
22:30
Komando
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (USA, 1985)

Obsada: Schwarzenegger Arnold, Rae Dawn Chong, Dan Hedaya, Vernon Wells, Olson James
22:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.93
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Kowalski przychodzi na komendę wyraźnie poirytowany. Jest opryskliwy i nie chce z nikim rozmawiać. Kowal podejrzewa, że ten obniżony nastrój ma związek z patolog Dobecką. Tymczasem Walczak i Wach dostają sprawę obrabowanego kantoru. Złodziejem okazał się nowo zatrudniony pracownik firmy ochroniarskiej. To był jego pierwszy dzień na służbie, a teraz zapadł się pod ziemię. Kolejne zgłoszenie, dotyczące znalezionego w mieszkaniu ciała mężczyzny, powoduje, że Kubis zmuszony... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, łukasz Tunikowski, piotr kolski
23:15
1200 Muzeów - odc. 4 Muzeum Górnictwa Węglowego i Zabytkowa Kopalni Węgla Guido w Zabrzu
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Muzeum Górnictwa Węglowego od 2 kwietnia 2013 roku Muzeum stanowi jeden podmiot, powstały po połączeniu Zabytkowej Kopalni Węgla Kamiennego Guido i dotychczasowego Muzeum Górnictwa Węglowego. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Glondys

Czas: 22min.
23:50
Mój kanał
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film o młodych uczestnikach powstania warszawskiego, którzy podjęli ryzyko walki w desancie kanałowym. Wystąpi m.in.: Halina Dudzik - Jędrzejewska ps. Sławka sanitariuszka batalionu Miotła ze zgrupowania Radosław, która opowie o chwilach przed godziną W. (Polska 2016)

Reżyseria: Sławomir Koehler

Czas: 40min.
23:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.94
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Pilarczyk i Stasiak kontynuują śledztwo w sprawie morderstwa Andrzeja Czaji. Mają podstawy sądzić, że w sprawę może być zamieszany jego syn, właściciel jednej z wrocławskich restauracji. Podejrzany jest również sąsiad, który desperacko potrzebuje pieniędzy na operacje chorej córki. Śledztwo nabiera tempa, kiedy na światło dzienne wypływają nowe fakty dotyczące wymuszania haraczy od wrocławskich restauratorów. Na domiar złego jeden z podejrzanych niespodziewanie znika. Znika... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, łukasz Tunikowski, piotr kolski
00:10
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 20/22,
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gdy już nikomu nie można zaufać, powraca agentka Maria Hill (Cobie Smulders). Przybywa z zamiarem udzielenia wsparcia Coulsonowi, podczas gdy T. A. R. C. Z. A. ulega zniszczeniu. (USA 2013)

Reżyseria: Billy Gierhart
Obsada: Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Clark Gregg

Czas: 41min.
00:35
Kowboj z Szanghaju
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
W 1881 r. w Zakazanym Mieście w Chinach księżniczka Pei Pei, próbując uniknąć małżeństwa narzuconego przez ojca wbrew jej woli, zostaje z kolei podstępem sprzedana przez swego nauczyciela angielskiego i uprowadzona do Ameryki przez niejakiego Lo Fonga. (USA 2000)

Reżyseria: Tom Dey
Obsada: Owen Wilson, Lucy Liu, Brandon Merrill, Jackie Chan

Czas: 105min.
00:35
Perły Polskiej Spółdzielczości Bolesławiec
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl programów prezentujących najlepsze polskie spółdzielnie i ich innowacje. Ciekawostki gospodarcze. (Polska 2017)


Czas: 10min.
00:25
Boogeyman 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dozwolone od lat 18Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (USA, 2007)

Reżyseria: Betancourt Jeff(1)
Obsada: Calhoun Chrissy, Cohen Matt, Graziadei Michael, Mae Whitman, Savre Danielle
00:00
Plan gry
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Joe Kingman (Dwayne Johnson), gwiazdor sportu z ego większym od boiska, przygotowuje się właśnie do meczu o mistrzostwo. Nic i nikt nie jest w stanie powstrzymać go od realizacji planu zdobycia pucharu. Nikt, poza 8-letnią córką, która przybywa do jego mieszkania przewracając mu życie do góry nogami. Nieświadomy wcześniej jej istnienia, całkowicie zaszokowany Joe, odkrywa wkrótce, że największym zwycięstwem w jego karierze nie będzie złote trofeum sportowe, lecz droga do serca córki..., napisy ( USA 2007)

Reżyseria: Andy Fickman
Obsada: Dwayne Johnson, Madison Pettis, Kyra Sedgwick, Roselyn Sanchez, Morris Chestnut
00:00
Wezwani
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młode małżeństwo z małą córeczką i niemowlęciem wprowadza się do pięknej starej willi nad morzem. Wkrótce kobietę zaczynają nawiedzać przerażające wizje na pograniczu snu i jawy. Jej mąż jest przekonany, że to następstwa szoku poporodowego. Tymczasem niewyjaśnione zjawiska nasilają się. Posądzana o obłęd główna bohaterka czuje, że klucz do zagadki znajduje się w murach mrocznego domostwa. Czy prawdę pomoże jej odkryć tajemniczy ksiądz egzorcysta? Kim jest na wpół obłąkana staruszka... (Hiszpania, 2009)

Reżyseria: Elio Quiroga
Obsada: Ana Torrent, Francisco Boira, Héctor Colomé
01:05
Szklanką po łapkach
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tajny agent służb specjalnych WD - 40, przeżywa śmierć partnerki zawodowej i życiowej. Ginie ona tragicznie podczas akcji przeciwko sadystycznemu generałowi. 15 lat później jej piękna i dzielna córka, agentka Barbara, zostaje porwana przez generała. (USA 1996)

Reżyseria: Rick Friedberg
Obsada: Leslie Nielsen, Nicolette Sheridan, Charles Durning, Barry Bostwick

Czas: 77min.
01:00
Rączka gotuje - Kolejkowo Gliwice
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn kulinarny, w którym śląski kucharz Remigiusz Rączka przygotowuje popularne i mniej znane dania kuchni regionalnej. Tym razem gotuje w "Kolejkowie" w Gliwicach. (Polska 2017)

Reżyseria: Remigiusz Rączka
Obsada: Remigiusz Rączka

Czas: 23min.
01:25
Zioła i minerały dla dużych i małych - odc. 10 Wierzbownica i dynia
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy zioła mogą pomóc w leczeniu łagodnego przerostu prostaty, przewlekłych i powracających zapaleń pęcherza moczowego. Czy mogą łagodzić stany zapalne gruczołu krokowego? O leczniczych właściwościach wierzbownicy i dyni. (Polska 2015)


Czas: 11min.
01:50
W biegu za życiem
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
90 lat życia Bohdana Tomaszewskiego, z tego kilkadziesiąt lat dzielenia się chwilami walki ludzi sportu i nieustannego uczestniczenia w tej przedziwnej grze w zadowolenie, jaka toczy się na stadionach świata. Jak dalece potrafimy uczestniczyć w tej grze? (Polska 2011)

Reżyseria: Henryk Jantos

Czas: 49min.
02:35
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 19/22,
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mając cały świat wywrócony do góry nogami, Coulson rozpoczyna wyścig z czasem, by ratować życie swojej jedynej prawdziwej miłości. Tajemnica wiolonczelistki zostaje w końcu wyjaśniona. (USA 2013)

Reżyseria: Vincent Misiano
Obsada: Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Clark Gregg

Czas: 41min.
02:35
07 zgłoś się - odc. 19/21 - Zamknąć za sobą drzwi
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł Kopiński, emerytowany policjant nowojorski, z pochodzenia Polak, już na początku swej podróży spotyka znajomych gangsterów amerykańskich, "Capucino" i Krantza. Przestępcy również poznają niewygodnego świadka ich wyprawy, usiłują go zlikwidować. (Polska 1987)

Reżyseria: Krzysztof Szmagier
Obsada: Bronisław Cieślak, Piotr Fronczewski, Jerzy Rogalski, Zdzisław Tobiasz, Hanna Dunowska, Jan Tomaszewski, Grażyna Wolszczak, Robert Nowosadzki

Czas: 82min.
02:45
Listy do PRL - u - .
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton historyczny wykorzystujący archiwalne materiały, anonimowe listy kierowane do władz PRL - u. (Polska 2008)


Czas: 5min.
02:25
Tajemnice losu, odc.2770
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

02:20
Uwaga!, odc. 5044
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:40 Na żywo
Moc Magii, odc. 225/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:00
Tuż przed tragedią, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
25 lipca 1997 roku. Na karaibskiej wyspie Montserrat mijają prawie dwa lat od czasu, gdy erupcja wulkanu dotknęła prawie pół wyspy, jednak ludzie wrócili do już dawnego życia i zamierzają je tam kontynuować. Wtedy właśnie dochodzi do kolejnego gwałtownego wybuchu…   Dla małoletnich od lat 12 (Wielka Brytania, 2006)

03:25
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
03:00
1200 Muzeów - odc. 4 Muzeum Górnictwa Węglowego i Zabytkowa Kopalni Węgla Guido w Zabrzu
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Muzeum Górnictwa Węglowego od 2 kwietnia 2013 roku Muzeum stanowi jeden podmiot, powstały po połączeniu Zabytkowej Kopalni Węgla Kamiennego Guido i dotychczasowego Muzeum Górnictwa Węglowego. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Glondys

Czas: 22min.
03:35
Mój kanał
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film o młodych uczestnikach powstania warszawskiego, którzy podjęli ryzyko walki w desancie kanałowym. Wystąpi m.in.: Halina Dudzik - Jędrzejewska ps. Sławka sanitariuszka batalionu Miotła ze zgrupowania Radosław, która opowie o chwilach przed godziną W. (Polska 2016)

Reżyseria: Sławomir Koehler

Czas: 40min.
03:00
Disco Polo Life, odc.605
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:10
Pitch Black
film science fiction
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wysoko oceniony film z pogranicza kina akcji, horroru i thrillera science fiction. Bohaterów mrocznej opowieści czeka ciężka próba wytrzymałości, gdy ich statek kosmiczny rozbija się na obcej planecie. Zdani tylko na siebie będą musieli stoczyć walkę. (USA 2000)

Reżyseria: David Twohy
Obsada: Vin Diesel, Cole Hauser, Radha Mitchell

Czas: 103min.
04:20
Dona i Fred
Godziny emisji
Rozwiń opis
Małżeństwo - Polka Aldona i angielski Cygan Fred (miłośnicy koni i ekologii), dwa lata temu przyjechali z Anglii do Polski, zaszyli się w malutkiej wiosce niedaleko granicy z Białorusią. (Polska 2015)


Czas: 19min.
04:45
Zioła i minerały dla dużych i małych - odc. 10 Wierzbownica i dynia
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy zioła mogą pomóc w leczeniu łagodnego przerostu prostaty, przewlekłych i powracających zapaleń pęcherza moczowego. Czy mogą łagodzić stany zapalne gruczołu krokowego? O leczniczych właściwościach wierzbownicy i dyni. (Polska 2015)


Czas: 11min.
04:00
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.823
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:25
KARPACKIE PODRÓŻE MAŁE I DUŻE - Regietów, Stara Baśń Grybów
magazyn turystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2016)


Czas: 12min.
05:50
Moda na rodzinę - odc. 55
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2016)


Czas: 24min.
05:00
Disco Gramy, odc.3785
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.827
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info