Reklama

Co obejrzeć w kanałach naziemnych 11 października 2019 (Piątek)? [2019-10-11]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2019-10-11 18:17)
Co obejrzeć w kanałach naziemnych 11 października 2019 (Piątek)? [2019-10-11]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w kanałach naziemnych? w dniu 11 października 2019. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Piątek, 11 października 2019 [2019-10-11]

2019-10-11 17:50 Różowa Pantera kontratakuje w Zoom TV / rok: 1976 / czas: 103 min.

Plakat Różowa Pantera kontratakuje Dreyfus konstruuje maszynę unicestwiającą miasta, aby zabić inspektora Clouseau.
Reżyseria: Blake Edwards
Obsada: Peter Sellers, Herbert Lom, Howard K. Smith, Leonard Rossiter, Colin Blakely

Różowa Pantera kontratakuje - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-10-11 20:00 Kong: Wyspa czaszki w TVN / rok: 2017 / czas: 118 min.

Plakat Kong: Wyspa czaszki Kiedy grupa odkrywców trafia na wyspę zamieszkałą przez mitycznego Konga, ich misja badawcza zamienia się w walkę o przetrwanie. Film Vogta-Robertsa to blisko dwugodzinny rollercoaster atrakcji łączący w idealnych proporcjach wysokooktanową akcję, ducha przygody oraz szczyptę makabry. Potworny zwierzyniec prezentuje się nad wyraz okazale, spece od montażu i efektów specjalnych zasłużyli na nominację do Oscara, a wiele skomponowanych z malarskim zacięciem kadrów zasługuje na oprawienie w ramkę. Król nie mógł wymarzyć sobie lepszego powrotu na ekrany.
Reżyseria: Jordan Vogt-Roberts
Obsada: Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, Brie Larson, John Goodman, John C. Reilly

Kong: Wyspa czaszki - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2019-10-11 21:00 Jak w niebie w TVN 7 / rok: 2005 / czas: 95 min.

Plakat Jak w niebie Kiedy Davis (Mark Ruffalo) wynajmuje nowe mieszkanie, pragnie tylko spokoju i samotności. Wtedy pojawia się Elizabeth (Reese Witherspoon), oświadczając, że to jest jej mieszkanie, po czym na oczach zaskoczonego Davisa... znika. On wierzy, że ma do czynienia z duchem. Ona natomiast jest pewna, że nadal żyje. Razem próbują odkryć tajemnicę z jej przeszłości, a znajomość powoli przeradza się w nieziemski romans.
Reżyseria: Mark Waters
Obsada: Reese Witherspoon, Mark Ruffalo, Donal Logue, Dina Spybey-Waters, Ben Shenkman

Jak w niebie - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-10-11 21:45 Mechanik: Prawo zemsty w TV Puls / rok: 2011 / czas: 93 min.

Plakat Mechanik: Prawo zemsty Arthur Bishop jest wysoce wykwalifikowanym „mechanikiem” - specem od mokrej roboty, perfekcyjnie eliminującym wyznaczone cele. Należy do elity zabójców - ma wyjątkowe umiejętności oraz żelazne zasady. Kiedy zamordowany zostaje jego mentor Harry, Arthur sam sobie wyznacza kolejne zlecenie. Odpowiedzialni za śmierć przyjaciela muszą zginąć. Niespodziewanie zyskuje on partnera w osobie syna Harry’ego, Steve’a. Chłopak pragnie zemsty, chce też, aby Arthur nauczył go zawodu. Opanowany, zimny zabójca i jego impulsywny niedoświadczony uczeń - nie wróży to łatwej i efektywnej współpracy.
Reżyseria: Simon West
Obsada: Jason Statham, Ben Foster, Donald Sutherland, Mini Anden, Tony Goldwyn

Mechanik: Prawo zemsty - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-10-11 22:45 Miliardowy okup w TVP1 HD / rok: 2016 / czas: 107 min.

Plakat Miliardowy okup Na malowniczej szkockiej wyspie mieści się szkoła z internatem dla sprawiającej problemy wychowawcze młodzieży z bogatych domów. Właśnie tam zniecierpliwieni rodzice Amy (Phoebe Tonkin) i Kyle'a (Jeremy Sumpter) wysyłają swoje dzieci. Pewnego dnia do placówki wdziera się grupa uzbrojonych porywaczy. Niespodziewanie rozpieszczeni nastolatkowie muszą stawić czoła niebezpiecznym przestępcom.
Reżyseria: Jim Gillespie
Obsada: Jeremy Sumpter, Phoebe Tonkin, Sebastian Koch, Ed Westwick, Dominic Sherwood

Miliardowy okup - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2019-10-11 23:25 W ciemność. Star Trek w Polsat / rok: 2013 / czas: 132 min.

Plakat W ciemność. Star Trek Kiedy załoga Enterprise zostaje wezwana do domu okazuje się, że niepowstrzymana siła terroru pochodząca z ich własnej organizacji zdetonowała flotę i wszystko co ona symbolizowała, pozostawiając świat w kryzysie. Mając osobiste rachunki do wyrównania, kapitan Kirk prowadzi polowanie w świecie ogarniętym wojną mające na celu schwytanie jednego człowieka - broni masowego rażenia. W miarę jak nasi bohaterowie zostają uwikłani w niebezpieczną grę na śmierć i życie, miłość zostanie poddana próbie, przyjaźnie zerwane i ofiary poczynione w imię jedynej rodziny jaka pozostała Kirkowi: jego załogi.
Reżyseria: J.J. Abrams
Obsada: Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Karl Urban, Simon Pegg

W ciemność. Star Trek - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-10-11 23:35 13 Dzielnica w TV Puls / rok: 2004 / czas: 85 min.

Plakat 13 Dzielnica Akcja filmu rozgrywa się w Paryżu w roku 2013, który jest podzielony na dzielnice. Jedną z nich jest 13 Dzielnica, którą na polecenie rządu oddzielono murem od reszty miasta. Gangi są tu jedyną władzą, żadnych praw, żadnych reguł, żadnych zasad... Jedyną osobą, która próbuje utrzymać porządek w dzielnicy jest Leito (David Belle) walczący z gangsterami i handlarzami narkotyków. Damien (Cyril Raffaelli) znakomicie wyszkolony agent oddziału prewencji, specjalista sztuk walki dostaje do wykonania nowe zadanie. Tym razem rząd stawia go na czele najbardziej niebezpiecznej misji w jego karierze. W ciągu 24 godzin musi odzyskać bombę masowego rażenia, która została skradziona przez gang Tahy (Bibi Naceri). Szybko okazuje się, że oprócz odnalezienia bomby, Leito musi odszukać i uratować Lolę (Dany Verissimo) młodszą siostrę, która również została porwana przez gang.
Reżyseria: Pierre Morel
Obsada: David Belle, Cyril Raffaelli, Tony D'Amario, Dany Verissimo-Petit, Bibi Naceri

13 Dzielnica - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-10-12 01:10 Notting Hill w TV Puls / rok: 1999 / czas: 124 min.

Plakat Notting Hill William Thacker mieszka w zachodnim Londynie, w dzielnicy dla indywidualistów - Notting Hill. Jest rozwiedziony, sam myśli o sobie jako o dziwnym człowieku żyjącym na "pół gwizdka". Dzieli swoje mieszkanie z dziwacznym, nieogolonym Walijczykiem, Spikeem. Utrzymanie zapewnia mu kiepsko prosperująca księgarnia, której jest właścicielem. Pewnego dnia, przychodzi rano do swojej księgarni, wita się ze swym entuzjastycznym asystentem i gdy ten wychodzi, aby napić się cappucino, drzwi otwierają się cicho, William podnosi wzrok i jest zdumiony widząc, że jego klientką jest Anna Scott, największa współczesna gwiazda filmowa...
Reżyseria: Roger Michell
Obsada: Julia Roberts, Hugh Grant, Gina McKee, Tim McInnerny, Rhys Ifans

Notting Hill - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 11 października 2019.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry