Reklama

Sport w Polsat Sport Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2019-10-21 03:17:01).

Trwające transmisje sportowe w telewizji

02:40-04:50 Trwa... MLS - Minnesota United - Los Angeles Galaxy (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Kolejne dzisiejsze transmisje sportowe w telewizji (2019-10-21)

14:00-16:00 ATP 500 Vienna (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
16:00-18:00 ATP 500 Vienna (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:00-20:00 ATP 500 Vienna (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
19:00-21:00 ATP500 Bazylea (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:00-22:00 ATP 500 Vienna (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
Reklama
21:00-23:00 ATP500 Bazylea (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-22 (Wtorek)

13:50-15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów - Atletico Madryt - Bayer 04 Leverkusen (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
14:00-16:00 ATP 500 Vienna (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:00-17:00 ATP500 Bazylea (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
15:50-18:00 Młodzieżowa Liga Mistrzów - Club Brugge - PSG (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
16:00-18:00 ATP 500 Vienna (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:00-19:00 ATP500 Bazylea (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
18:00-18:45 Liga Mistrzów - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
18:00-20:50 Liga Mistrzów - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 3 PPV Logo Polsat Sport Premium 3 PPV
18:00-20:00 ATP 500 Vienna (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:10-20:50 Liga Mistrzów - Szachtar Donieck - GNK Dinamo (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
18:45-20:50 Liga Mistrzów - Atletico Madryt - Bayer 04 Leverkusen (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
19:00-21:00 ATP500 Bazylea (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:00-22:30 ATP 500 Vienna (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:15-20:45 Liga Mistrzów - Galatasaray A.S. - Real Madryt (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 5 PPV Logo Polsat Sport Premium 5 PPV
20:15-20:45 Liga Mistrzów - Manchester City - Atalanta (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 6 PPV Logo Polsat Sport Premium 6 PPV
20:15-20:45 Liga Mistrzów - Tottenham Hotspur - Crvena Zvezda (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 4 PPV Logo Polsat Sport Premium 4 PPV
20:50-22:50 Liga Mistrzów - Juventus Turyn - Lokomotiv Moskwa (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
20:50-23:00 Liga Mistrzów - Olympiakos Pireus - Bayern Monachium (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
20:50-21:20 Liga Mistrzów - Club Brugge - PSG (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 3 PPV Logo Polsat Sport Premium 3 PPV
Reklama
21:00-23:00 ATP500 Bazylea (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
22:50-23:30 Liga Mistrzów - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
23:30-00:30 Liga Mistrzów - Magazyn ligi mistrzów (Magazyn) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-23 (Środa)

12:00-14:00 ATP 500 Vienna (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
13:50-15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów - Ajax Amsterdam - Chelsea (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
14:00-17:00 ATP 500 Vienna (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:00-17:00 ATP500 Bazylea (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
15:50-18:00 Młodzieżowa Liga Mistrzów - Korona Kielce - Real Sarragossa (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
15:50-18:10 Młodzieżowa Liga Mistrzów - Inter Mediolan - Borussia Dortmund (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
17:00-19:00 ATP500 Bazylea (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
17:00-20:00 ATP 500 Vienna (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:00-17:30 Superpuchar mężczyn - studio (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30-20:00 Superpuchar mężczyn - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle – ONICO Warszawa (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:00-18:45 Liga Mistrzów - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
18:00-20:50 Liga Mistrzów - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 3 PPV Logo Polsat Sport Premium 3 PPV
18:10-20:50 Liga Mistrzów - RB Leipzig - Zenit (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
18:45-20:50 Liga Mistrzów - Ajax Amsterdam - Chelsea (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
19:00-21:00 ATP500 Bazylea (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:00-22:00 ATP 500 Vienna (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:00-20:30 Superpuchar mężczyn - studio (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
Reklama
20:15-20:45 Liga Mistrzów - KRK Genk - Liverpool (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 5 PPV Logo Polsat Sport Premium 5 PPV
20:15-20:45 Liga Mistrzów - LOSC Lille - Valencia (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 6 PPV Logo Polsat Sport Premium 6 PPV
20:15-20:45 Liga Mistrzów - Salzburg - Napoli (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 4 PPV Logo Polsat Sport Premium 4 PPV
20:30-23:00 Liga Siatkówki Kobiet - ŁKS Comercecon Łódź – Grot Budowlani Łódź (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:50-22:50 Liga Mistrzów - Slavia Praga - Barcelona (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
20:50-23:00 Liga Mistrzów - Inter Mediolan - Borussia Dortmund (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
20:50-21:20 Liga Mistrzów - Benfica - Olympique Lyon (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 3 PPV Logo Polsat Sport Premium 3 PPV
21:00-23:00 ATP500 Bazylea (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
22:50-23:30 Liga Mistrzów - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
23:30-00:30 Liga Mistrzów - Magazyn ligi mistrzów (Magazyn) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-24 (Czwartek)

13:00-14:00 7. strefa - magazyn siatkarski (Magazyn) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:00-16:00 ATP 500 Vienna (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:00-17:00 ATP500 Bazylea (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
16:00-17:15 ATP 500 Vienna (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:00-19:00 ATP500 Bazylea (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
17:00-18:45 Liga Europy - STUDIO (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
17:15-20:15 Fortuna 1. Liga - Odra Opole – Stal Mielec (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30-20:00 Energa Basket Liga - Polpharma Starogard Gdański - WKS Śląsk Wroclaw (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
18:10-20:50 Liga Europy - FK Partizan - Manchester United (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
18:10-20:50 Liga Europy - Besiktas - S.C. Braga (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 5 PPV Logo Polsat Sport Premium 5 PPV
18:10-20:50 Liga Europy - SK Slovan Bratislava - Walverhampton Wanderers (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 6 PPV Logo Polsat Sport Premium 6 PPV
18:10-20:50 Liga Europy - BSC Young Boys - Feyenoord (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 3 PPV Logo Polsat Sport Premium 3 PPV
18:10-20:50 Liga Europy - AS Roma - VfL Borussia Monchengladbach (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 4 PPV Logo Polsat Sport Premium 4 PPV
18:45-20:50 Liga Europy - FC Porto - Rangers (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
19:00-21:00 ATP500 Bazylea (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:00-22:30 ATP 500 Vienna (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:15-23:00 KRISPOL 1. liga - Gwardia Wrocław - Stal Nysa S.A. (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:50-22:50 Liga Europy - Arsenal - Vitoria (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
20:50-23:00 Liga Europy - Celtic Glasgow - S.S.Lazio (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
21:00-23:00 ATP500 Bazylea (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
22:50-23:30 Liga Europy - STUDIO (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
23:30-00:30 Liga Europy - Magazyn UEFA Ligi Europy (Magazyn) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-25 (Piątek)

01:00-01:55 Motocyklowe MŚ - Moto3 - I sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
01:55-02:50 Motocyklowe MŚ - MotoGP - I sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
02:50-04:00 Motocyklowe MŚ - Moto2 - I sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
05:15-06:10 Motocyklowe MŚ - Moto3 - II sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
06:10-07:05 Motocyklowe MŚ - MotoGP - II sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
07:05-09:00 Motocyklowe MŚ - Moto2 - II sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:00-16:00 ATP 500 Vienna - I ćwierćfinał (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:30-17:00 ATP500 Bazylea - I półfinał (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
16:00-17:30 ATP 500 Vienna - II ćwierćfinał (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:00-20:30 ATP500 Bazylea - II półfinał (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
17:30-20:30 Liga Siatkówki Kobiet - BKS Stal Bielsko-Biała - DPD Legionovia Legionowo (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30-19:30 ATP 500 Vienna - III ćwierćfinał (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
18:10-21:00 Gala boksu olimpijskiego w Warszawie - Polska - Finlandia (BOKS) Godziny emisji
Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
19:30-20:30 ATP 500 Vienna - IV ćwierćfinał (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30-22:30 Fortuna 1. liga - GKS Bełchatów - Miedz Legnica (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30-23:00 Euroliga - AX Armani Exchange Mediolan - Fenerbahce Beko Stambuł (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:30-23:00 Energa Basket Liga - Arged BMSlam Ostrów Wlkp. - King Szczecin (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-26 (Sobota)

01:00-01:55 Motocyklowe MŚ - Moto3 - III sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
01:55-02:50 Motocyklowe MŚ - MotoGP - III sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
02:50-04:35 Motocyklowe MŚ - Moto2 - III sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
04:35-05:00 Motocyklowe MŚ - Moto3 - kwalifikacje I (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
05:00-05:30 Motocyklowe MŚ - Moto3 - kwalifikacje II (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
05:30-06:00 Motocyklowe MŚ - MotoGP - IV sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
05:55-06:25 Motocyklowe MŚ - MotoGP - kwalifikacje I (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
06:25-07:00 Motocyklowe MŚ - MotoGP - kwalifikacje II (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
07:05-07:30 Motocyklowe MŚ - Moto2 - kwalifikacje I (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
07:30-08:00 Motocyklowe MŚ - Moto2 - kwalifikacje II (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
10:00-12:30 Puchar Świata w rugby - II półfinał (Rugby) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
10:00-12:30 Puchar Świata w rugby - I półfinał (Rugby) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
12:30-14:30 Energa Basket Liga - Anwil Włocławek - Trefl Sopot (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:00-17:00 UFC Fight Night 162 w Singapurze - Demian Maia - Ben Askren (MMA) Godziny emisji
Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
14:00-16:00 ATP 500 Vienna - I półfinał (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:30-16:00 ATP500 Bazylea - I półfinał (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:45-17:30 Plusliga - Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Enea Czarni Radom (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
16:00-18:00 ATP500 Bazylea - II półfinał (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
16:00-18:00 ATP 500 Vienna - II półfinał (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
17:30-20:00 Plusliga - Cuprum Lubin - Aluron Virtu CMC Zawiercie (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:00-20:30 Liga włoska - Gas Sales Piacenza - Leo Shoes Modena (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:00-00:00 Babilon MMA10 "Podziemny krąg" - Rutkowski - Zieliński (MMA) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:00-00:00 Babilon MMA 10 - Podziemny Krąg w Wieliczce - Daniel Rutkowski - Adrian Zieliński (MMA) Godziny emisji
Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
20:00-23:35 Babilon MMA 10 - Podziemny Krąg w Wieliczce Godziny emisji
Super Polsat Logo Super Polsat
20:30-23:00 Plusliga - BKS Visła Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
23:00-01:30 ATP 500 Vienna - II półfinał (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-27 (Niedziela)

00:40-01:10 Motocyklowe MŚ - Moto3 - rozgrzewka (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
01:10-01:40 Motocyklowe MŚ - Moto2 - rozgrzewka (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
01:40-02:00 Motocyklowe MŚ - MotoGP - rozgrzewka (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
02:00-03:20 Motocyklowe MŚ - Moto3 - wyścig (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
03:20-05:00 Motocyklowe MŚ - Moto2 - wyścig (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
05:00-05:30 Motocyklowe MŚ - MotoGP - wyścig (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
11:00-12:30 CAFE FUTBOL (Magazyn) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
12:30-15:00 Energa Basket Liga - Start Lublin – Asseco Arka Gdynia (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
12:30-14:45 Fortuna 1. liga - Chrobry Głogów - Stal Mielec (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:00-14:25 ATP 500 Vienna - finał (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:25-16:40 Liga holenderska - PSV Eindhoven - AZ Alkmaar (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:45-17:30 Plusliga - GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:00-18:00 ATP500 Bazylea - finał (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
16:40-19:00 Liga holenderska - Ajax Amsterdam - Feyenoord (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
17:30-20:30 Plusliga - Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:00-20:00 Liga włoska - Sir Safety Conad Perugia - Calzedonia Verona (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-28 (Poniedziałek)

11:00-13:00 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
13:00-15:00 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:00-17:30 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30-20:00 Liga Siatkówki Kobiet - MKS Energa Kalisz - E.Leclerc Radomka Radom (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
19:30-20:30 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:00-21:30 Magazyn Fortuna 1. liga (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30-22:00 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-29 (Wtorek)

11:00-13:00 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
11:45-12:45 Formuła 1 - GP Meksyku - skrót wyścigu (Wyścigi) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
12:45-15:00 Puchar Polski w piłce nożnej - Resovia - Lech Poznań (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
13:00-15:00 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
15:00-17:00 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:00-19:30 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:15-20:15 Puchar Polski w piłce nożnej - Bytovia Bytów - Cracovia (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
19:30-20:30 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:15-23:00 Puchar Polski w piłce nożnej - ŁKS Łódź - Górnik Zabrze (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30-22:30 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-30 (Środa)

11:00-13:00 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
13:00-15:00 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:00-17:15 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:00-19:30 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
17:15-19:30 Puchar Polski w piłce nożnej - Stal Mielec - Pogoń Szczecin (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30-20:30 Plusliga - Asseco Resovia Rzeszów - MKS Ślepsk Malow Suwałki (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
19:30-20:15 Puchar Polski w piłce nożnej - studio (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
19:30-20:30 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:15-22:30 Puchar Polski w piłce nożnej - Widzew Łódź - Legia Warszawa (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30-23:00 Plusliga - Aluron Virtu CMC Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30-23:00 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
22:30-23:00 Puchar Polski w piłce nożnej - studio (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-10-31 (Czwartek)

11:00-13:00 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
13:00-15:00 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:00-17:15 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:30-17:00 7. strefa - magazyn siatkarski (Magazyn) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:00-19:30 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:15-20:30 Puchar Polski w piłce nożnej - Stomil Olsztyn - Wisła Płock (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30-20:30 Energa Basket Liga - Polpharma Starogard Gdański - Start Lublin (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
19:30-20:30 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30-23:00 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30-22:00 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-11-01 (Piątek)

02:00-02:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Moto3 - I sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
02:55-03:50 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Moto2 - I sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
03:50-04:45 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - MotoGP - I sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
06:15-07:10 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Moto3 - II sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
07:10-08:05 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Moto2 - II sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
08:05-09:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - MotoGP - II sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
10:00-12:00 Puchar Świata w rugby - mecz o 3. miejsce (Rugby) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:00-16:30 ATP 1000 Paryż - I ćwierćfinał (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:30-18:00 SuperCoppa Italia - Cucine Lube Civitanova - Leo Shoes Modena (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
16:30-18:30 ATP 1000 Paryż - II ćwierćfinał (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:45-20:00 Euroliga - Zenit Sankt Petersburg - CSKA Moskwa (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
18:00-21:00 SuperCoppa Italia - Sir Safety Conad Perugia - Itas Trentino (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
19:30-21:30 ATP 1000 Paryż - I ćwierćfinał (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:00-22:30 Liga holenderska - PEC Zwolle - Ajax Amsterdam (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
21:30-23:00 ATP 1000 Paryż - II ćwierćfinał (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-11-02 (Sobota)

02:00-02:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Moto3 - III sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
02:55-03:50 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Moto2 - III sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
03:50-05:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - MotoGP - III sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
05:35-06:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Moto3 - kwalifikacje I (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
06:00-06:30 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Moto3 - kwalifikacje II (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
06:30-06:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Moto2 - kwalifikacje I (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
06:55-07:25 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Moto2 - kwalifikacje II (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
07:25-08:05 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - MotoGP - IV sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
08:05-08:30 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - MotoGP - kwalifikacje I (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
08:30-09:10 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - MotoGP - kwalifikacje II (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
10:00-12:30 Puchar Świata w rugby - finał (Rugby) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
12:30-14:45 Fortuna 1. liga (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:00-16:30 ATP 1000 Paryż - I półfinał (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:45-17:30 Plusliga - Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:00-17:30 European Rugby Trophy - Polska - Niemcy (Rugby) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
16:30-19:00 ATP 1000 Paryż - II półfinał (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:30-20:00 Energa Basket Liga - Asseco Arka Gdynia – BM Slam Stal Ostrów Wlkp. (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30-20:30 Plusliga - PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:00-00:00 Armia Fight Night (Sztuki walki) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30-23:00 Plusliga - GKS Katowice - Trefl Gdańsk (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30-23:00 Gala boksu zawodowego (Boks) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-11-03 (Niedziela)

02:40-03:10 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Moto3 - rozgrzewka (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
03:00-03:30 UFC 244 - Masvidal - Diaz (MMA) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
03:00-03:30 Gala boksu zawodowego - Canelo vs Kovalev (Boks) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
03:10-03:40 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Moto2 - rozgrzewka (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
03:40-04:10 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - MotoGP - rozgrzewka (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
05:00-06:20 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Moto3 - wyścig (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
06:20-08:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Moto2 - wyścig (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
08:00-09:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - MotoGP - wyścig (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
11:00-12:30 CAFE FUTBOL (Magazyn) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
12:30-14:45 Fortuna 1. liga (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:25-17:00 Liga holenderska - VVV Venlo - Feyenoord (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:45-17:30 Plusliga - Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:00-18:00 ATP 1000 Paryż - finał (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:00-18:30 Puchar Świata - BA Night (Narciarstwo dowolne) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
17:30-20:30 Energa Basket Liga - Stelmet Enea BC Zielona Góra – Anwil Włocławek (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:00-20:30 Liga włoska - Calzedonia Verona - Gas Sales Piacenza (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
18:30-20:00 Puchar Świata - BA Night (Snowboard) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:30-23:00 Plusliga - Aluron Virtu CMC Zawiercie - MKS Będzin (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-11-04 (Poniedziałek)

17:30-20:30 Plusliga - ONICO Warszawa - MKS Ślepsk Malow Suwałki (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30-23:00 Plusliga - Cerrad Enea Czarni Radom - BKS Visła Bydgoszcz (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-11-05 (Wtorek)

14:00-16:00 Next GEN ATP Finals (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
16:00-18:00 Next GEN ATP Finals (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:00-21:00 1. liga siatkarska - APP Krispol Września - KFC Gwardia Wrocław (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
19:30-21:30 Next GEN ATP Finals (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
21:00-23:30 Next GEN ATP Finals (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-11-06 (Środa)

14:00-16:00 Next GEN ATP Finals (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
16:00-18:00 Next GEN ATP Finals (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:30-20:30 Plusliga - Grupa Azory ZAKSA Kędzierzyn Koźle - MKS Ślepsk Malow Suwałki (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
19:30-21:30 Next GEN ATP Finals (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30-23:00 Plusliga - Asseco Resovia Rzeszów - BKS Visła Bydgoszcz (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
21:30-23:30 Next GEN ATP Finals (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-11-07 (Czwartek)

14:00-16:00 Next GEN ATP Finals - I ćwierćfinał (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
16:00-18:30 Next GEN ATP Finals - II ćwierćfinał (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30-20:00 Energa Basket Liga - WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
19:30-21:30 Next GEN ATP Finals - III ćwierćfinał (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
19:30-21:30 7. strefa - magazyn siatkarski (Magazyn) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
21:30-23:30 Next GEN ATP Finals - IV ćwierćfinał (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
21:30-23:30 Next GEN ATP Finals - IV ćwierćfinał (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-11-08 (Piątek)

17:30-20:30 Energa Basket Liga - Polski Cukier Toruń - Asseco Arka Gdynia (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
17:30-20:30 Liga Siatkówki Kobiet - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Chemik Police (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
19:00-21:00 Next GEN ATP Finals - I półfinał (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30-23:00 Plusliga - Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
21:00-23:30 Next GEN ATP Finals - II półfinał (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Stacje emitujące sport w TV

Logo Polsat Sport
Logo Polsat Sport Extra
Logo Polsat Sport Fight
Logo Polsat Sport News
Logo Polsat Sport Premium 1
Logo Polsat Sport Premium 2
Logo Polsat Sport Premium 3 PPV
Logo Polsat Sport Premium 4 PPV
Logo Polsat Sport Premium 5 PPV
Logo Polsat Sport Premium 6 PPV
Logo Super Polsat

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3 PPV, Polsat Sport Premium 4 PPV, Polsat Sport Premium 5 PPV, Polsat Sport Premium 6 PPV, Super Polsat.

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry