Reklama

Sport w Polsat Sport Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2020-01-25 13:38:36).

Trwające transmisje sportowe w telewizji

13:05-14:50 Trwa... Puchar Świata, Pokljuka - pojedyncza sztafeta mieszana (Biathlon) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
13:25-16:20 Trwa... ISU Mistrzostwa Europy w łyżwiarstwie figurowym - taniec dowolny (Łyżwarstwo figurowe) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Kolejne dzisiejsze transmisje sportowe w telewizji (2020-01-25)

14:45-17:30 PlusLiga - Aluron Virtu CMC Zawiercie - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:50-16:30 Puchar Świata, Pokljuka - sztafeta mężczyzn (Biathlon) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
16:20-16:50 Mistrzostwa Europy w short track - 500m - finał kobiet i mezczyzn (Short Track) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
16:30-17:30 IBSF World Cup - bobsleje 2 osobowe mężczyzn (bobsleje) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
Reklama
16:50-17:00 Mistrzostwa Europy w short track - 500 finał kobiet (Short Track) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
17:00-17:25 Mistrzostwa Europy w short track - 500m finał mężczyzn (Short Track) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
17:25-17:40 Mistrzostwa Europy w short track - 3000m sztafeta kobiet (Short Track) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
17:30-20:30 Energa Basket Liga - Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:30-20:30 PlusLiga - PGE Skra Bełchatów - BKS Visła Bydgoszcz (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:40-18:00 Mistrzostwa Europy w short track - 5000m sztafeta mężczyzn (Short Track) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
18:00-18:30 Mistrzostwa Europy w short track - ceremonia medalowa (Short Track) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
18:30-22:20 ISU Mistrzostwa Europy w łyżwiarstwie figurowym - solistki program dowolny (Łyżwarstwo figurowe) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
19:40-21:30 Eredivisie - Heracles Almelo - Feyenoord (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
20:30-22:30 Liga włoska - Vero Volley Monza - Top Volley Cisterna (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30-22:30 PlusLiga - GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-01-26 (Niedziela)

02:00-02:30 UFC Fight Night - Blaydes - Dos Santos (MMA) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
11:00-13:10 Puchar Świata w narciarstwie dowolnym - Idre Fjall (Narciarstwo dowolne) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
11:00-12:30 7. strefa - magazyn siatkarski (Magazyn) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
12:05-14:10 Puchar Świata, Pokljuka - bieg ze startu wspólnego mężczyzn (Biathlon) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:30-18:00 ISU Mistrzostwa Europy w łyżwiarstwie figurowym - pokazy mistrzów (Łyżwarstwo figurowe) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:30-16:45 Eredivisie - Groningen - Ajax Amsterdam (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
14:45-17:30 PlusLiga - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Jastrzębski Węgiel (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:50-16:00 Puchar Świata, Pokljuka - bieg ze startu wspólnego kobiet (Biathlon) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
16:00-16:10 Mistrzostwa Europy w short track - 3000m kobiet półfinał (Short Track) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
Reklama
16:10-16:30 Mistrzostwa Europy w short track - 3000m mężczyzn półfinał (Short Track) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
16:30-16:40 Mistrzostwa Europy w short track - 3000m kobiet sztafeta finał (Short Track) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
16:40-16:55 Mistrzostwa Europy w short track - 5000m mężczyzn sztafeta finał (Short Track) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
16:45-19:00 Eredivisie - PSV Eindhoven - Twente (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
16:55-17:30 Mistrzostwa Europy w short track - ceremonia medalowa (Short Track) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:30-20:00 Energa Basket Liga - MKS Dąbrowa Górnicza - Start Lublin (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:30-20:30 Liga Siatkówki Kobiet - ŁKS Commercecon Łódź - DPD Legionovia Legionowo (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30-22:30 PlusLiga - Asseco Resovia - Rzeszów - Cuprum Lubin (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-01-27 (Poniedziałek)

13:50-15:30 Puchar Świata, Pokljuka - pojedyncza sztafeta mieszana (Biathlon) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:30-20:00 PlusLiga - MKS Będzin - Cerrad Enea Czarni Radom (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30-23:00 Energa Basket Liga - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. – HydroTruck Radom (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-01-28 (Wtorek)

18:25-20:50 Puchar Francji - Angers - Rennes (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:50-23:00 Puchar Francji - Monaco - St Etienne (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-01-29 (Środa)

17:30-20:30 Liga Siatkówki kobiet - GROT Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:50-20:00 Challenge Cup - Aluron Zawiercie - Spor Toto Ankara (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
18:25-20:50 Puchar Francji - Pau - PSG (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:00-22:30 Energa Basket Liga - Legia Warszawa - Stelmet Enea BC Zielona Góra (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30-22:30 PlusLiga - Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:50-23:00 Puchar Francji - Marsylia - Strasbourg (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-01-30 (Czwartek)

18:00-20:50 1. liga w siatkówce - LUK Politechnika Lublin - MCKiS Jaworzno (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
Reklama
20:45-23:00 Euroliga - FC Barcelona - Zenit Sankt Petersburg (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:50-23:00 Puchar Francji - Nice - Lyon (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-01-31 (Piątek)

09:30-10:50 IBSF World Cup - skeleton mężczyzn (skeleton) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
11:20-13:00 IBSF World Cup - skeleton mężczyzn (skeleton) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
13:00-14:50 IBSF World Cup - skeleton kobiet (skeleton) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:50-16:00 IBSF World Cup - skeleton kobiet (skeleton) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:30-20:30 PlusLiga - Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:45-20:00 Energa Basket Liga - PGE Spójnia Stargard - Trefl Sopot (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
18:30-20:30 Puchar Świata w narciarstwie dowolnym - Mammoth Mountain (Narciarstwo dowolne) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:00-22:00 Eredivisie - AZ Alkmaar - RKC Waalwijk (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30-22:30 PlusLiga - MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
21:30-22:00 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
22:00-01:00 Puchar Świata w snowboardzie - Mammoth Mountain (Snowboard) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
22:00-22:50 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
22:50-23:50 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
23:50-00:40 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-02-01 (Sobota)

00:40-01:30 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
01:30-01:40 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
01:40-02:15 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
09:30-10:50 IBSF World Cup - bobsleje 2. osobowe kobiet (bobsleje) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
10:50-12:40 Mistrzostwa Świata juniorów w biathlonie - sprint mężczyzn (Biathlon) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
11:00-12:00 IBSF World Cup - bobsleje 2. osobowe kobiet (bobsleje) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
13:00-14:30 IBSF World Cup - bobsleje 2. osobowe mężczyzn (bobsleje) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
13:35-15:25 Mistrzostwa Świata juniorów w biathlonie - sprint kobiet (Biathlon) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:30-16:00 IBSF World Cup - bobsleje 2. osobowe mężczyzn (bobsleje) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:45-17:30 Plusliga - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30-20:30 Energa Basket Liga - Start Lublin – King Szczecin (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:30-20:30 Plusliga - Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
19:40-21:30 Eredivisie - Feyenoord - Emmen (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
19:40-20:00 Eredivisie - Feyenoord - FC Emmen (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:00-20:40 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:30-22:30 Liga włoska - Consatr Ravenna - Vero Volley Monza (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30-22:30 Plusliga - Cuprum Lubin - GKS Katowice (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:40-21:00 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
21:00-21:30 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
21:30-21:55 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
21:55-22:05 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
22:05-22:20 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
22:20-23:30 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-02-02 (Niedziela)

10:00-10:50 IBSF World Cup - bobsleje 4. osobowe mężczyzn (bobsleje) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
10:50-11:50 Mistrzostwa Świata juniorów w biathlonie - bieg pościgowy mężczyzn (Biathlon) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
11:00-12:30 7. strefa - magazyn siatkarski (Magazyn) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
11:30-13:00 IBSF World Cup - bobsleje 4. osobowe mężczyzn (bobsleje) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
11:50-12:50 Mistrzostwa Świata juniorów w biathlonie - bieg pościgowy kobiet (Biathlon) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:00-15:10 Mistrzostwa Świata juniorów w biathlonie - bieg pościgowy mężczyzn (Biathlon) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:45-17:30 Liga Siatkówki Kobiet - Grupa Azoty Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:10-16:40 Mistrzostwa Świata juniorów w biathlonie - bieg pościgowy kobiet (Biathlon) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
15:30-18:00 Liga włoska - Top Volley Cisterna - Leo Volley Modena (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
16:40-18:30 Eredivisie - Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
17:30-20:30 Energa Basket Liga - Asseco Arka Gdynia – WKS Śląsk Wrocław (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:30-20:00 Plusliga - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMC Zawiercie (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:00-20:00 Liga włoska - Sir Safety Conad Perugia - Lioene Padova (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:00-20:30 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:00-21:30 Gala Tygodnika "Piłka Nożna" (Gala) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30-20:45 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:30-22:30 Liga Siatkówki Kobiet - ŁKS Commercecon Łódź - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:45-21:15 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
21:15-21:40 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
21:30-22:00 Gala Tygodnika "Piłka Nożna" - studio (Gala) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
21:40-22:00 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
22:00-22:40 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-02-03 (Poniedziałek)

17:30-20:30 Liga Siatkówki Kobiet - MKS Energa Kalisz - #VolleyWrocław (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30-22:30 Plusliga - BKS Visła Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-02-04 (Wtorek)

17:30-20:30 1. liga w siatkówce - SMS PZPS I Spała - BBTS Bielsko - Biała (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:45-20:00 Euroliga - CSKA Moskwa - Anadolu Efes Stambuł (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
18:45-21:30 Liga Mistrzów w hokeju - finał (Hokej) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30-22:30 Plusliga - PGE Skra Bełchatów -Trefl Gdańsk (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-02-05 (Środa)

17:30-20:30 Plusliga - Ślepsk Malow Suwałki - Grupa Azory ZAKSA Kędzierzyn - Koźle (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:45-20:30 Euroliga - Zenit Sankt Petersburg - Fenerbahce Beko Stambuł (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
17:55-20:30 CEV Cup - Developres SkyRes RZESZÓW - Unet e-work BUSTO ARSIZIO (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30-22:30 Liga włoska - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia - Sir Safety Conad Perugia (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30-22:30 Plusliga - MKS Będzin - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30-22:30 Liga włoska - Leo Shoes Modena - Cucine Lube Civitanova (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-02-06 (Czwartek)

03:00-03:30 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Figurowym 2020 - taniec na lodzie (Łyżwarstwo figurowe) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
06:15-10:05 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Figurowym 2020 - pary program krótki (Łyżwarstwo figurowe) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
10:05-14:00 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Figurowym 2020 - program króki kobiet (Łyżwarstwo figurowe) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30-19:45 1. liga w siatkówce - SPS Chrobry Głogów - LUK Politechnika Lublin (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:30-20:30 Energa Basket Liga - Stelmet Enea BC Zielona Góra – Enea Astoria Bydgoszcz (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
19:45-22:30 Euroliga - Alba Berlin - Real Madryt (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30-22:30 Liga włoska - Vero Volley Monza - Gas Sales Piacenza (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-02-07 (Piątek)

05:30-08:30 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Figurowym 2020 - taniec dowolny na lodzie (Łyżwarstwo figurowe) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
09:40-14:00 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Figurowym 2020 - program krótki mężczyzn (Łyżwarstwo figurowe) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
11:00-13:00 ATP 250 Pune Tata Open - I ćwierćfinał (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
13:00-15:00 ATP 250 Pune Tata Open - II ćwierćfinał (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
15:00-17:00 ATP 250 Pune Tata Open - III ćwierćfinał (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:00-19:00 ATP 250 Pune Tata Open - IV ćwierćfinał (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
17:30-20:30 Plusliga - Aluron Virtu CMC Zawiercie - GKS Katowice (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:40-20:00 Energa Basket Liga - HydroTruck Radom – Legia Warszawa (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:00-00:00 Babilon MMA - Pawlak - Błeszyński (MMA) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30-21:00 Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim, Calgary (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:30-22:30 Liga Siatkówki Kobiet - DPD Legionovia Legionowo - Enea PTPS Piła (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
21:00-21:40 Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim, Calgary (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
21:40-22:25 Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim, Calgary (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
22:25-03:25 Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim, Calgary (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-02-08 (Sobota)

04:55-09:00 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Figurowym 2020 - program dowolny kobiet (Łyżwarstwo figurowe) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
10:00-12:30 Puchar Świata w narciarstwie dowolnym - Feldberg (Narciarstwo dowolne) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
10:00-12:30 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Figurowym 2020 - program dowolny par (Łyżwarstwo figurowe) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
12:30-14:30 ATP 250 Pune Tata Open - I półfinał (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
13:15-14:00 Puchar Świata w short tracku (Short Track) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:00-14:35 Puchar Świata w short tracku (Short Track) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:30-17:30 ATP 250 Pune Tata Open - II półfinał (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:35-15:10 Puchar Świata w short tracku (Short Track) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:45-17:30 Plusliga - Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:10-15:50 Puchar Świata w short tracku (Short Track) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
15:50-16:25 Puchar Świata w short tracku (Short Track) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
16:25-17:10 Puchar Świata w short tracku (Short Track) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
17:10-17:30 Puchar Świata w short tracku (Short Track) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
17:30-20:30 Energa Basket Liga - PGE Spójnia Stargard – GTK Gliwice (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:30-20:30 Plusliga - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Cuprum Lubin (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
19:40-22:00 Eredivisie - PSV Eindhoven - Willem II (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:30-21:00 Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim, Calgary (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30-22:30 Plusliga - MKS Będzin - BKS Vista Bydgoszcz (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
21:00-21:40 Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim, Calgary (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
21:40-22:25 Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim, Calgary (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
22:25-23:30 Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim, Calgary (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-02-09 (Niedziela)

04:00-04:30 UFC247 - Jones - Reyes (MMA) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
03:30-07:25 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Figurowym 2020 - program dowolny mężczyzn (Łyżwarstwo figurowe) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
09:30-12:30 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Figurowym 2020 - pokazy mistrzów (Łyżwarstwo figurowe) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
11:00-12:30 7. strefa - magazyn siatkarski (Magazyn) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
12:10-13:10 Eredivisie - Utrecht - Ajax Amsterdam (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
12:30-14:25 ATP 250 Pune Tata Open - finał (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
13:10-13:50 Puchar Świata w short tracku (Short Track) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
13:50-14:20 Puchar Świata w short tracku (Short Track) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:20-14:55 Puchar Świata w short tracku (Short Track) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:25-17:00 Eredivisie - AZ Alkmaar - Feyenoord (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:45-17:30 Plusliga - Ślepsk Malow Suwałki - PGE Skra Bełchatów (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:55-15:35 Puchar Świata w short tracku (Short Track) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
15:35-16:20 Puchar Świata w short tracku (Short Track) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
16:20-18:00 Puchar Świata w short tracku (Short Track) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
17:30-20:15 Energa Basket Liga - Trefl Sopot – Anwil Włocławek (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:30-20:30 Liga Siatkówki kobiet - GROT Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:00-20:30 Liga włoska - Sir Safety Conad Perugia - Gas Sales Piacenza (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:30-23:00 Plusliga - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Indykpol AZS Olsztyn (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-02-10 (Poniedziałek)

13:00-15:00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Turnament Rotterdam (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:00-17:30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Turnament Rotterdam (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30-20:30 Liga Siatkówki kobiet - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - MKS Energa Kalisz (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
19:30-21:30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Turnament Rotterdam (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30-23:00 Plusliga - Cerrad Enea Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
21:30-23:00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Turnament Rotterdam (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-02-11 (Wtorek)

11:00-13:00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Turnament Rotterdam (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
13:00-15:00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Turnament Rotterdam (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:00-17:30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Turnament Rotterdam (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
19:30-21:30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Turnament Rotterdam (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
21:30-23:00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Turnament Rotterdam (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-02-12 (Środa)

11:00-13:00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Turnament Rotterdam (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
13:00-15:00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Turnament Rotterdam (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:00-17:30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Turnament Rotterdam (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30-20:30 Puchar Polski kobiet - Grupa Azoty Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
19:30-21:30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Turnament Rotterdam (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30-22:30 Puchar Polski kobiet - Developres SkyRes Rzeszów - BKS STAL Bielsko-Biała (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
21:30-23:00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Turnament Rotterdam (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-02-13 (Czwartek)

11:00-13:00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Turnament Rotterdam - I ćwierćfinał (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
13:00-15:00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Turnament Rotterdam - II ćwierćfinał (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:35-15:30 Puchar Świata w biathlonie, Antholz (Biathlon) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
15:00-17:30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Turnament Rotterdam - III ćwierćfinał (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30-20:30 1. liga w siatkówce - ZAKSA Strzelce Opolskie - Mickiewicz Kluczbork (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
18:00-20:30 Puchar Polski w koszykówce - 1/4 finału (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
19:30-23:00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Turnament Rotterdam - IV ćwierćfinał (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30-23:00 Puchar Polski w koszykówce - 1/4 finału (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30-21:35 Mistrzostwa Świata w Łyżwiarstwie Szybkim na Dystansach 2019 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
21:35-22:30 Mistrzostwa Świata w Łyżwiarstwie Szybkim na Dystansach 2019 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
22:30-23:25 Mistrzostwa Świata w Łyżwiarstwie Szybkim na Dystansach 2019 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
23:25-23:40 Mistrzostwa Świata w Łyżwiarstwie Szybkim na Dystansach 2019 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
23:40-00:30 Mistrzostwa Świata w Łyżwiarstwie Szybkim na Dystansach 2019 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-02-14 (Piątek)

13:00-15:00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Turnament Rotterdam - I półfinał (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:35-15:30 Puchar Świata w biathlonie, Antholz (Biathlon) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
15:00-17:30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Turnament Rotterdam - II półfinał (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:00-18:30 Puchar Świata IBSF - bobsleje 2. osobowe kobiet (bobsleje) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
17:30-20:30 Plusliga - Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:00-20:30 Puchar Polski w koszykówce - 1/4 finału (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
18:30-20:00 Puchar Świata IBSF - bobsleje 2. osobowe kobiet (bobsleje) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:30-23:00 Plusliga - Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Malow Suwałki (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30-22:00 Puchar Polski w koszykówce - 1/4 finału (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
22:00-22:50 Mistrzostwa Świata w Łyżwiarstwie Szybkim na Dystansach 2019 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
22:50-23:55 Mistrzostwa Świata w Łyżwiarstwie Szybkim na Dystansach 2019 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
23:55-00:30 Mistrzostwa Świata w Łyżwiarstwie Szybkim na Dystansach 2019 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-02-15 (Sobota)

00:30-01:05 Mistrzostwa Świata w Łyżwiarstwie Szybkim na Dystansach 2019 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
01:05-02:00 Mistrzostwa Świata w Łyżwiarstwie Szybkim na Dystansach 2019 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Stacje emitujące sport w TV

Logo Polsat Sport
Logo Polsat Sport Extra
Logo Polsat Sport News
Logo Polsat Sport Premium 1

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium 1.

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry