Reklama

Sport w Polsat Sport Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2018-10-20 22:32:38).

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Trwające transmisje sportowe w telewizji

19:00 - 00:00 Trwa... FEN22 w Poznaniu - Damian Grabowski - Jose Rodrigo Guelke (MMA) Godziny emisji Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
20:00 - 00:30 Trwa... FEN22 - Damian Grabowski - Jose Rodrigo Guelke (MMA) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:00 - 00:30 Trwa... Fight Exclusive Night 22 Godziny emisji Super Polsat Logo Super Polsat
20:40 - 23:00 Trwa... Liga holenderska - sc Heerenveen - Ajax Amsterdam (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News

Kolejne dzisiejsze transmisje sportowe w telewizji (2018-10-20)

W programie na dzisiaj nie ma zaplanowanych kolejnych emisji.

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-10-21 (Niedziela)

03:30 - 04:00 GALA BOKSU ZAWODOWEGO TOP RANK - Murata - Brant (BOKS) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
01:40 - 02:10 Motocyklowe MŚ - MOTO3 - rozgrzewka (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
Reklama
02:10 - 02:40 Motocyklowe MŚ - MOTO2 - rozgrzewka (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
02:40 - 03:00 Motocyklowe MŚ - MOTOGP - rozgrzewka (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
04:00 - 05:20 Motocyklowe MŚ - MOTO3 - wyścig (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
05:20 - 07:00 Motocyklowe MŚ - MOTO2 - wyścig (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
07:00 - 08:30 Motocyklowe MŚ - MOTOGP - Wyscig (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
11:00 - 12:30 CAFE FUTBOL (Magazyn) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
12:00 - 13:00 DANISA Denmark Open 2018 - finały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
12:30 - 14:45 Polska Liga Koszykówki - King Szczecin - Rosa Radom (KOSZYKÓWKA) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
13:00 - 14:00 DANISA Denmark Open 2018 - finały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:00 - 15:30 DANISA Denmark Open 2018 - finały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:25 - 16:30 Liga holenderska - Feyenoord - PEC Zwolle (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:45 - 17:30 PLUSLIGA - JASTRZĘBSKI WĘGIEL - STOCZNIA SZCZECIN (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:30 - 18:00 ATP250 Antwerpia - FINAŁ (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:30 - 20:00 PLUSLIGA - CUPRUM LUBIN - CERRAD CZARNI RADOM (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:00 - 20:30 Liga włoska - BCC Castellana Grotte - Azimut Leo Shoes Modena (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:00 - 22:30 PLUSLIGA - ONICO WARSZAWA - ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-10-22 (Poniedziałek)

13:00 - 15:00 ATP WORLD TOUR 500 Erste Bank Open Vienna (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:00 - 18:00 ATP WORLD TOUR 500 Erste Bank Open Vienna (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:00 - 19:00 ATP WORLD TOUR 500 Erste Bank Open Vienna (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
18:00 - 20:30 PLUSLIGA - ASSECO RESOVIA RZESZÓW - GKS KATOWICE (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
Reklama
19:00 - 21:00 ATP World Tour 500 Swiss Indoors Basel (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
19:00 - 21:00 ATP WORLD TOUR 500 Erste Bank Open Vienna (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:30 - 22:00 Fortuna 1. liga (Magazyn) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
21:00 - 23:00 ATP World Tour 500 Swiss Indoors Basel (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-10-23 (Wtorek)

13:00 - 15:00 ATP WORLD TOUR 500 Erste Bank Open Vienna (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
13:50 - 15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów - Ajax Amsterdam - Benfica (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
15:00 - 17:00 ATP World Tour 500 Swiss Indoors Basel (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
15:00 - 17:10 ATP WORLD TOUR 500 Erste Bank Open Vienna (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:50 - 18:00 Młodzieżowa Liga Mistrzów - Manchester United - Juventus (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
16:45 - 19:00 Fortuna 1. Liga - GKS Katowice - Garbarnia Kraków (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:00 - 19:00 ATP WORLD TOUR 500 Erste Bank Open Vienna (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
18:00 - 21:00 Liga Mistrzów - STUDIO (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:00 - 18:45 Liga Mistrzów - STUDIO (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
18:10 - 18:45 Liga Mistrzów - wstęp do meczu (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
18:45 - 20:50 Liga Mistrzów - AEK Ateny - Bayern Monachium (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
18:45 - 20:50 Liga Mistrzów - BSC Young Boys - Valencia (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
20:14 - 20:44 Liga Mistrzów - Szachtar Donieck - Manchester City (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 5 PPV Logo Polsat Sport Premium 5 PPV
20:14 - 20:44 Liga Mistrzów - TSG 1899 Hoffenheim - Olympique Lyon (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 6 PPV Logo Polsat Sport Premium 6 PPV
20:14 - 20:44 Liga Mistrzów - Real Madryt - Viktoria Pilzno (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 3 PPV Logo Polsat Sport Premium 3 PPV
20:14 - 20:44 Liga Mistrzów - AS Roma - CSKA Moskwa (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 4 PPV Logo Polsat Sport Premium 4 PPV
Reklama
20:50 - 22:50 Liga Mistrzów - Manchester United - Juventus (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
20:50 - 23:00 Liga Mistrzów - Ajax Amsterdam - SL Benfica (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
21:00 - 23:00 ATP World Tour 500 Swiss Indoors Basel (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
22:50 - 23:30 Liga Mistrzów - STUDIO (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
23:30 - 00:30 Liga Mistrzów - Magazyn UEFA Ligi Mistrzów (Magazyn) Godziny emisji Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-10-24 (Środa)

13:00 - 15:00 ATP WORLD TOUR 500 Erste Bank Open Vienna (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
13:50 - 15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów - Borussia Dortmund - Atletico Madryt (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
15:00 - 17:00 ATP World Tour 500 Swiss Indoors Basel (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
15:00 - 18:00 ATP WORLD TOUR 500 Erste Bank Open Vienna (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:50 - 18:00 Młodzieżowa Liga Mistrzów - Paris Saint Germain - SSC Napoli (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
16:45 - 19:00 Fortuna 1. liga - Raków Częstochowa - ŁKS Łódź (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
18:00 - 20:30 Super Puchar mężczyzn - Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
18:00 - 20:45 Liga Mistrzów - STUDIO (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:00 - 18:45 Liga Mistrzów - STUDIO (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
18:10 - 18:45 Liga Mistrzów - wstęp do meczu (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
18:45 - 20:50 Liga Mistrzów - PSV Eindhoven - Tottenham Hotspur (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
18:45 - 20:50 Liga Mistrzów - Club Brugge - AS Monaco (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
20:14 - 20:44 Liga Mistrzów - Lokomotiv Moskwa - Porto (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 5 PPV Logo Polsat Sport Premium 5 PPV
20:14 - 20:44 Liga Mistrzów - Galatasaray - Schalke 04 (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 6 PPV Logo Polsat Sport Premium 6 PPV
20:14 - 20:44 Liga Mistrzów - Borussia Dortmund - Atletico Madryt (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 3 PPV Logo Polsat Sport Premium 3 PPV
20:14 - 20:44 Liga Mistrzów - Liverpool - Crvena Zvezda (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 4 PPV Logo Polsat Sport Premium 4 PPV
20:50 - 23:00 Liga Mistrzów - Barcelona - Inter Mediolan (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
20:50 - 22:50 Liga Mistrzów - Paris Saint Germain - SSC Napoli (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
21:00 - 23:00 ATP World Tour 500 Swiss Indoors Basel (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
22:50 - 23:30 Liga Mistrzów - STUDIO (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
23:30 - 00:30 Liga Mistrzów - Magazyn UEFA Ligi Mistrzów (Magazyn) Godziny emisji Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-10-25 (Czwartek)

13:00 - 15:00 ATP WORLD TOUR 500 Erste Bank Open Vienna (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:00 - 16:45 ATP World Tour 500 Swiss Indoors Basel (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
15:00 - 17:00 ATP WORLD TOUR 500 Erste Bank Open Vienna (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
16:45 - 19:00 ATP World Tour 500 Swiss Indoors Basel (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
17:00 - 19:00 ATP WORLD TOUR 500 Erste Bank Open Vienna (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:00 - 18:30 7. strefa - magazyn siatkarski (Magazyn siatkarski) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:00 - 18:45 Liga Europy - STUDIO (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
18:10 - 20:50 Liga Europy - RSC Anderlecht - Fenerbahce (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 5 PPV Logo Polsat Sport Premium 5 PPV
18:10 - 20:50 Liga Europy - Spartak Trnava - Dinamo (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 6 PPV Logo Polsat Sport Premium 6 PPV
18:10 - 20:50 Liga Europy - RB Leipzig - Celtic (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 3 PPV Logo Polsat Sport Premium 3 PPV
18:10 - 20:50 Liga Europy - Zenit - Girondins de Bordeaux (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 4 PPV Logo Polsat Sport Premium 4 PPV
18:30 - 21:00 1. liga siatkarska - Tauron AZS Częstochowa - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:45 - 20:50 Liga Europy - AC Milan - Real Betis Balompie (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
18:45 - 20:50 Liga Europy - Sporting - Arsenal (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
19:00 - 21:00 ATP World Tour 500 Swiss Indoors Basel (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
19:00 - 21:00 ATP WORLD TOUR 500 Erste Bank Open Vienna (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:50 - 23:00 Liga Europy - Chelsea - Bate Borisov (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
20:50 - 22:50 Liga Europy - Olympique Marsylia - S.S. Lazio (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
21:00 - 23:00 ATP World Tour 500 Swiss Indoors Basel (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
22:50 - 23:30 Liga Europy - STUDIO (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
23:30 - 00:30 Liga Europy - Magazyn UEFA Ligi Europy (Magazyn) Godziny emisji Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-10-26 (Piątek)

01:00 - 01:55 Motocyklowe MŚ - I sesja treningowa - Moto3 (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
01:55 - 02:55 Motocyklowe MŚ - I sesja treningowa - Moto2 (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
02:55 - 03:40 Motocyklowe MŚ - I sesja treningowa - MotoGP (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
05:10 - 06:05 Motocyklowe MŚ - II sesja treningowa - Moto3 (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
06:05 - 07:05 Motocyklowe MŚ - II sesja treningowa - Moto2 (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
07:05 - 08:10 Motocyklowe MŚ - II sesja treningowa - MotoGP (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
13:00 - 15:00 ATP WORLD TOUR 500 Erste Bank Open Vienna - I ćwierćfinał (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:00 - 17:00 ATP World Tour 500 Swiss Indoors Basel - I ćwierćfinał (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
15:00 - 18:00 ATP WORLD TOUR 500 Erste Bank Open Vienna - II ćwierćfinał (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
16:30 - 18:30 ATP WORLD TOUR 500 Erste Bank Open Vienna - III ćwierćfinał (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:00 - 19:00 ATP World Tour 500 Swiss Indoors Basel - II ćwierćfinal (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
18:00 - 20:30 PLUSLIGA - GKS Katowice - CUPRUM LUBIN (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:30 - 20:30 ATP WORLD TOUR 500 Erste Bank Open Vienna - IV ćwierćfinał (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
19:00 - 21:00 ATP World Tour 500 Swiss Indoors Basel - III ćwierćfinał (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
19:15 - 00:00 Gala boksu zawodowego w Lublinie - Ewa Brodnicka - Nozipho Bell (BOKS) Godziny emisji Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
20:30 - 00:30 Gala boksu zawodowego - Ewa Brodnicka - Nozipho Bell (BOKS) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30 - 23:00 PLUSLIGA - CERRAD CZARNI RADOM - ONICO WARSZAWA (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
21:00 - 23:00 ATP World Tour 500 Swiss Indoors Basel - IV ćwierćfinał (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
22:00 - 00:00 Gala Boksu Zawodowego Godziny emisji Super Polsat Logo Super Polsat

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-10-27 (Sobota)

01:00 - 01:55 Motocyklowe MŚ - III sesja treningowa - Moto3 (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
01:55 - 02:55 Motocyklowe MŚ - III sesja treningowa - Moto2 (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
02:55 - 03:40 Motocyklowe MŚ - III sesja treningowa - MotoGP (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
04:35 - 05:30 Motocyklowe MŚ - Moto3 - kwalifikacje (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
05:30 - 06:30 Motocyklowe MŚ - Moto2 - kwalifikacje (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
06:30 - 07:10 Motocyklowe MŚ - IV sesja treningowa - MotoGP (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
07:10 - 07:35 Motocyklowe MŚ - MotoGP - kwalifikacje 1 (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
07:35 - 08:00 Motocyklowe MŚ - MotoGP - kwalifikacje 2 (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
11:00 - 12:00 Yonex French Open 2018 (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
12:00 - 13:00 Yonex French Open 2018 (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
12:30 - 14:45 Polska Liga Koszykówki - Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń (KOSZYKÓWKA) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
13:00 - 14:30 Yonex French Open 2018 (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:00 - 16:00 ATP WORLD TOUR 500 Erste Bank Open Vienna - I półfinał (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:30 - 17:30 ATP World Tour 500 Swiss Indoors Basel - I półfinał (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:45 - 17:30 PLUSLIGA - PGE SKRA BEŁCHATÓW - INDYKPOL AZS OLSZTYN (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
16:00 - 18:30 ATP WORLD TOUR 500 Erste Bank Open Vienna - II półfinał (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
17:30 - 20:00 Fortuna 1. liga - GKS Katowice - Warta Poznań (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30 - 20:00 PLUSLIGA - CHEMIK BYDGOSZCZ - ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
19:40 - 21:50 Liga holenderska - FC Groningen - PSV Eindhoven (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:00 - 00:00 Gala boksu zawodowego w Londynie - John Ryder - Andrey Sirotkin (BOKS) Godziny emisji Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
20:00 - 00:00 Gala boksu zawodowego Babilon Promotion - Robert Talarek - John Rene (BOKS) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-10-28 (Niedziela)

03:00 - 03:30 Gala boksu zawodowego - Daniel Jacobs - Sergiej Derewianchenko (Boks) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
03:00 - 03:30 UFC Fight Night 138 - Volkan Oezdemir - Anthony Smith (MMA) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
01:40 - 02:10 Motocyklowe MŚ - MOTO3 - rozgrzewka (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
02:10 - 02:40 Motocyklowe MŚ - MOTO2 - rozgrzewka (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
02:40 - 03:00 Motocyklowe MŚ - MOTOGP - rozgrzewka (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
03:00 - 04:20 Motocyklowe MŚ - MOTO3 - wyścig (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
04:20 - 06:00 Motocyklowe MŚ - MOTO2 - wyścig (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
06:00 - 08:00 Motocyklowe MŚ - MOTOGP - Wyscig (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
11:00 - 12:30 CAFE FUTBOL (Magazyn) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
11:15 - 12:25 Venice Marathon (Lekkoatletyka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
12:30 - 14:45 Polska Liga Koszykówki - GTK Gliwice - Polpharma Stargard Gdański (KOSZYKÓWKA) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
13:00 - 14:00 Yonex French Open 2018 - finały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:00 - 16:30 ATP WORLD TOUR 500 Erste Bank Open Vienna - finał (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:00 - 15:00 Yonex French Open 2018 - finały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:45 - 17:30 Super Puchar kobiet - Grot Budowlani Łódź - Chemik Police (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:00 - 17:30 ATP World Tour 500 Swiss Indoors Basel - finał (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:30 - 20:00 Fortuna 1. liga - GKS 1962 Jastrzębie - GKS Tychy (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30 - 20:00 PLUSLIGA - ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Trefl Gdańsk (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
18:00 - 20:30 Liga włoska - Sir Safety Conad Perugia - Itas Trentino (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:00 - 22:30 PLUSLIGA - Stocznia Szczecin - ASSECO Resovia RZESZÓW (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-10-29 (Poniedziałek)

11:00 - 13:00 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
13:00 - 15:00 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:00 - 18:00 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:00 - 19:00 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
18:00 - 20:30 PLUSLIGA - MKS BĘDZIN - JASTRZĘBSKI WĘGIEL (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
19:00 - 21:00 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30 - 22:00 Fortuna 1. liga (Magazyn) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-10-30 (Wtorek)

11:00 - 13:00 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
13:00 - 14:45 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:45 - 17:30 Puchar Polski - 1/16 finału Bytovia Bytów - Śląsk Wrocław (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:00 - 17:00 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:00 - 19:00 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:30 - 20:15 Puchar Polski - 1/16 finału Raków Częstochowa - Lech Poznań (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
19:00 - 21:30 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:15 - 23:00 Puchar Polski - 1/16 finału Piast Gliwice - Legia Warszawa (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-10-31 (Środa)

12:45 - 15:15 Puchar Polski - 1/16 finału Legionovia Legionowo - Górnik Zabrze (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
13:00 - 15:00 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
15:00 - 17:00 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
15:15 - 18:00 Puchar Polski - 1/16 finału Bruk-Bet Termica Nieciecza - Cracovia (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:00 - 19:00 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
18:00 - 20:30 PLUSLIGA - TREFL GDAŃSK - INDYKPOL AZS OLSZTYN (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
19:00 - 21:30 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30 - 23:00 Puchar Polski - 1/16 finału GKS Katowice - Jagiellonia Białystok (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-11-01 (Czwartek)

11:00 - 13:00 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
13:00 - 15:00 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:00 - 17:00 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:00 - 18:00 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:00 - 20:30 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
18:00 - 20:30 Liga włoska - Cucine Lube Bivitanova - Sir Safety Conad Perugia (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30 - 22:00 ATP 1000 Paryż (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30 - 22:00 7. strefa - magazyn siatkarski (Magazyn siatkarski) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:45 - 22:50 Euroliga - FC Barcelona Lassa - Maccabi Tel Awiw (Koszykówka) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-11-02 (Piątek)

02:00 - 02:55 Motocyklowe MŚ - I sesja treningowa - Moto3 (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
02:55 - 03:55 Motocyklowe MŚ - I sesja treningowa - MotoGP (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
03:55 - 04:40 Motocyklowe MŚ - I sesja treningowa - Moto2 (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
06:10 - 07:05 Motocyklowe MŚ - II sesja treningowa - Moto3 (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
07:05 - 08:05 Motocyklowe MŚ - II sesja treningowa - MotoGP (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
08:05 - 09:00 Motocyklowe MŚ - II sesja treningowa - Moto2 (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:00 - 16:00 ATP 1000 Paryż - I ćwierćfinał (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
16:00 - 17:45 ATP 1000 Paryż - II ćwierćfinał (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:45 - 20:30 Fortuna 1. liga - GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:00 - 20:30 Liga Siatkówki Kobiet - Enea PTPS Piła - Grot Budowlani Łódź (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
19:30 - 21:30 ATP 1000 Paryż - III ćwierćfinał (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30 - 23:00 PLUSLIGA - Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn Koźle (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
21:30 - 23:30 ATP 1000 Paryż - IV ćwierćfinał (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-11-03 (Sobota)

02:00 - 02:55 Motocyklowe MŚ - III sesja treningowa - Moto3 (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
02:55 - 03:55 Motocyklowe MŚ - III sesja treningowa - MotoGP (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
03:55 - 05:35 Motocyklowe MŚ - III sesja treningowa - Moto2 (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
05:00 - 06:00 Macao Open 2018 - półfinały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
05:35 - 06:30 Motocyklowe MŚ - Moto3 - kwalifikacje (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
06:00 - 07:00 Macao Open 2018 - półfinały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
06:30 - 07:10 Motocyklowe MŚ - IV sesja treningowa - MotoGP (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
07:00 - 08:00 Macao Open 2018 - półfinały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
07:10 - 07:35 Motocyklowe MŚ - MotoGP - kwalifikacje (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
07:35 - 08:05 Motocyklowe MŚ - MotoGP - kwalifikacje (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
08:00 - 09:00 Macao Open 2018 - półfinały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
08:05 - 09:00 Motocyklowe MŚ - Moto2 - kwalifikacje (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
09:00 - 10:00 Macao Open 2018 - półfinały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
10:00 - 11:00 Macao Open 2018 - półfinały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
12:30 - 14:45 Polska Liga Koszykówki - Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza (KOSZYKÓWKA) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:00 - 16:00 ATP 100 Paryż - I półfinał (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:45 - 17:30 PLUSLIGA - JASTRZĘBSKI WĘGIEL - PGE SKRA BEŁCHATÓW (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:55 - 17:00 LIGA CZESKA - FC Baník Ostrava – FC Viktoria Plzeň (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
16:00 - 17:30 ATP 100 Paryż - II półfinał (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:30 - 20:00 Fortuna 1. liga - Sandecja Nowy Sącz- GKS Jastrzębie (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30 - 20:00 PLUSLIGA - ASSECO Resovia Rzeszów - MKS Będzin (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
18:00 - 20:30 Rugby Europe Trophy - Polska - Litwa (Rugby) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:00 - 22:00 PLUSLIGA - Cuprum Lubin - Stocznia Szczecin (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-11-04 (Niedziela)

02:30 - 03:00 Gala boksu zawodowego Top Rank - Berchelt - Roman (BOKS) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
03:00 - 03:30 UFC 230 - Daniel Cormier - Derrick Lewis (MMA) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
05:00 - 06:00 Macao Open 2018 - finały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
05:00 - 06:20 Motocyklowe MŚ - MOTO3 - wyścig (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
06:00 - 07:00 Macao Open 2018 - finały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
06:20 - 08:00 Motocyklowe MŚ - MOTO2 - wyścig (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
07:00 - 08:00 Macao Open 2018 - finały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
08:00 - 09:00 Macao Open 2018 - finały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
08:00 - 09:30 Motocyklowe MŚ - MOTOGP - Wyscig (MotoGP) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
09:00 - 10:00 Macao Open 2018 - finały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
11:00 - 12:30 CAFE FUTBOL (Magazyn) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
12:30 - 14:45 Polska Liga Koszykówki - TBV Start Lublin – GTK Gliwice (KOSZYKÓWKA) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:45 - 17:30 PLUSLIGA - Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:00 - 18:00 ATP 100 Paryż - FINAŁ (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
16:55 - 19:10 LIGA CZESKA - AC Sparta Praha – SK Slavia Praha (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
17:30 - 20:00 PLUSLIGA - Trefl Gdańsk - Chemik Bydgoszcz (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-11-05 (Poniedziałek)

18:00 - 20:30 Liga Siatkówki Kobiet - Chemik Police - DPD Legionovia Legionowo (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30 - 22:00 Fortuna 1. liga (Magazyn) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-11-06 (Wtorek)

17:45 - 20:15 Polska Liga Koszykówki - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Stelmet Enea BC Zielona Góra (KOSZYKÓWKA) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:15 - 23:00 1. liga siatkarska - Stal Nysa - KPS Kielce (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-11-07 (Środa)

12:45 - 15:30 Puchar Polski - 1/16 finału Resovia - Lechia Gdańsk (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:00 - 20:30 PLUSLIGA - PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30 - 23:00 PLUSLIGA - ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Jastrzębski Węgiel (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-11-08 (Czwartek)

16:30 - 18:00 7. strefa - magazyn siatkarski (Magazyn) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:00 - 20:30 1. liga siatkarska - UKS Mickiewicz Kluczbork - KPS Siedlce (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30 - 23:00 PLUSLIGA - Stocznia Szczecin - ONICO Warszawa (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-11-09 (Piątek)

18:00 - 20:30 Liga Siatkówki Kobiet - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Chemik Police (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
19:45 - 22:30 Euroliga - Panathinaikos Ateny - Olympiacos Pireus (Koszykówka) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:30 - 00:00 Gala boksu zawodowego w Koninie - Igor Jakubowski - Oleksiej Zhuk (Boks) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30 - 23:00 Fortuna 1. liga - GKS Tychy - Odra Opole (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Stacje emitujące sport w TV

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3 PPV, Polsat Sport Premium 4 PPV, Polsat Sport Premium 5 PPV, Polsat Sport Premium 6 PPV, Super Polsat.

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info