Reklama

Kanały Canal+ Prestige - Program telewizyjny (TV)

Program telewizyjny dla grupy programów Kanały Canal+ Prestige w postaci osi czasu. Strzałki umieszczone nad i pod osią pozwalają na przewijanie ramówki stacji TV.

06:00 Trwa  Nie przegap, odc. 264
07:50 Trwa  Siostry
07:50 Siostry
10:00 Paryżanka
10:25 Moje pieczone kurczaki
11:30 Martwe wody
07:00 Trwa  Nie przegap, odc. 264
08:50 Trwa  Siostry
08:50 Siostry
11:00 Paryżanka
11:25 Moje pieczone kurczaki
08:20 Trwa  Polska filmowa odc. 6 - Wrocław, odc. 6
09:10 Inteligentne miasta - Ahmedabad, odc. 5
09:35 Inteligentne miasta - Barcelona, odc. 6
10:00 Światowa lista cudów 2 odc. 3 - Kuba, odc. 3
10:45 Światowa lista cudów 2 odc. 4 - Peru, odc. 4
11:30 Komiks - Superbohater PRL - 10 Zbigniew Kasprzak i nowa fala, odc. 10
09:00 Trwa  Zacne rodziny
10:50 Łapu Capu Extra, odc. 1
11:20 Basmati Blues
08:50 Trwa  Wszyscy święci
10:10 Aktualności Filmowe+, odc. 27
10:45 Przymusowe lądowanie
08:15 Trwa  Madiba. Życie Nelsona Mandeli, odc. 3
09:45 Piknik pod Wiszącą skałą, odc. 1
10:40 Piknik pod Wiszącą skałą, odc. 2
11:35 "Belfer 2" – making of serialu, odc. 552
09:00 Trwa  Premier League: Everton - West Ham
11:00 La Liga Santander: Huesca - Rayo Vallecano
08:00 Trwa  LOTTO Ekstraklasa: Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
10:30 Piłka z góry
11:30 Bundesliga: RB Lipsk - Hannover 96

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały Canal+ Prestige.

  • 21.09, 20:00 Super Piątek (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 21.09, 20:25 LOTTO Ekstraklasa: Arka Gdynia - Lech Poznań (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 21.09, 22:30 Super Piątek (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 22.09, 13:00 Gorączka Piłkarskiej Soboty (CANAL+ SPORT 2) Godziny emisji
  • 22.09, 13:25 Premier League: Fulham - Watford (CANAL+ SPORT 2) Godziny emisji
  • 22.09, 15:20 Bundesliga: Hoffenheim - Borussia Dortmund (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 22.09, 15:30 Gorączka Piłkarskiej Soboty (CANAL+ SPORT 2) Godziny emisji
  • 22.09, 15:55 Premier League (CANAL+ SPORT 2) Godziny emisji
  • 22.09, 17:40 LOTTO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 22.09, 18:00 Gorączka Piłkarskiej Soboty (CANAL+ SPORT 2) Godziny emisji
  • 22.09, 18:25 Premier League: Brighton and Hove Albion - Tottenham Hotspur (CANAL+ SPORT 2) Godziny emisji
  • 22.09, 18:25 Premier League: Brighton and Hove Albion - Tottenham Hotspur (CANAL+ 4K ULTRA HD) Godziny emisji
  • 22.09, 18:30 Speedway Grand Prix Niemiec: Teterow (CANAL+) Godziny emisji
  • 22.09, 20:00 LOTTO Ekstraklasa: Miedź Legnica - Legia Warszawa (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 22.09, 20:30 Gorączka Piłkarskiej Soboty (CANAL+ SPORT 2) Godziny emisji
  • 22.09, 20:40 La Liga Santander: Real Madryt - Espanyol (CANAL+ SPORT 2) Godziny emisji
  • 22.09, 20:40 La Liga Santander: Real Madryt - Espanyol (CANAL+ 4K ULTRA HD) Godziny emisji
  • 22.09, 22:30 Liga+ (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 23.09, 10:00 Piłka z góry (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 23.09, 11:55 La Liga Santander: Levante UD - Sevilla FC (CANAL+ SPORT) Godziny emisji

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały Canal+ Prestige.

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały Canal+ Prestige znajdują się stacje: CANAL+, CANAL+ 1, CANAL+ 4K ULTRA HD, CANAL+ DISCOVERY, CANAL+ FAMILY, CANAL+ FILM, CANAL+ SERIALE, CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info