Reklama
08:55 Trwa  Jaskiniowiec
10:25 Rodziny się nie wybiera
12:15 Ceremonia zamknięcia Cannes FF 2019(powtórka)
09:55 Trwa  Jaskiniowiec
11:25 Rodziny się nie wybiera
10:00 Trwa  Premiera Supernatura odc. 3
10:55 Kościoły Ziemi Świętej: Bethphage część 1
11:20 Kościoły Ziemi Świętej: Bethphage część 2
11:50 Poszukiwacze smaków 2 odc.7
12:20 Tajemnica portretu Leonarda da Vinci
10:00 Trwa  Jak świat się śmieje odc. 12
10:50 Maszyna do pisania
12:30 Premiera Twórcy przyszlości odc. 3
10:00 Trwa  Premiera Supernatura odc. 3
10:55 Nie przegap
11:05 Łapu Capu
11:10 Papież Franciszek - człowiek, który dotrzymuje słowa
12:45 Łapu Capu Extra
Reklama
09:30 Trwa  Życie na wrotkach
11:20 Łapu Capu
11:35 Bohater
10:10 Trwa  Bulletproof odc. 4
11:00 The Village odc. 5
11:45 The Village odc. 6
12:30 Próba niewinności odc. 3
09:00 Trwa  NBA Playoffs: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks
11:00 Na żywo Piłka z góry
12:00 Czarny charakter: Grigorij Łaguta
12:30 Na żywo Golf European Tour: Finał Made in Denmark
06:00 Trwa  Golf European Tour: III runda Made in Denmark
10:30 O co biega?
11:00 Bundesliga: Borussia M. - Borussia Dortmund

Na żywo

Najbliższe transmisje i programy emitowane na żywo w grupie Kanały Canal+ Prestige.

  • 26.05, 11:00 Piłka z góry (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 26.05, 12:30 Golf European Tour: Finał Made in Denmark (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 28.05, 02:30 NBA Playoffs: Milwaukee Bucks - Toronto Raptors (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 30.05, 12:00 Golf European Tour: I runda Belgian Knockout (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 30.05, 16:00 Golf European Tour: I runda Belgian Knockout (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 31.05, 03:00 NBA Finals (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 31.05, 12:00 Golf European Tour: II runda Belgian Knockout (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 31.05, 16:00 Golf European Tour: II runda Belgian Knockout (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 31.05, 18:45 Speedway Grand Prix Słowenii, sesja treningowa (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 31.05, 18:45 Golf European Tour: II runda Belgian Knockout (CANAL+ SPORT 2) Godziny emisji
  • 01.06, 13:00 Golf European Tour: III runda Belgian Knockout (CANAL+ SPORT 2) Godziny emisji
  • 01.06, 14:15 Final4 Ligi Mistrzów Velux EHF: Studio (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 01.06, 14:15 Final4 Ligi Mistrzów Velux EHF: Studio (CANAL+ 4K ULTRA HD) Godziny emisji
  • 01.06, 15:00 Final4 Ligi Mistrzów Velux EHF: Telekom Veszprem - PGE Vive Kielce (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 01.06, 15:00 Final4 Ligi Mistrzów Velux EHF: Telekom Veszprem - PGE Vive Kielce (CANAL+ 4K ULTRA HD) Godziny emisji
  • 01.06, 17:00 Final4 Ligi Mistrzów Velux EHF: Studio (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 01.06, 17:00 Final4 Ligi Mistrzów Velux EHF: Studio (CANAL+ 4K ULTRA HD) Godziny emisji
  • 01.06, 17:45 Final4 Ligi Mistrzów Velux EHF: Barcelona Lassa - HC Vardar (CANAL+ SPORT) Godziny emisji
  • 01.06, 17:45 Final4 Ligi Mistrzów Velux EHF: Barcelona Lassa - HC Vardar (CANAL+ 4K ULTRA HD) Godziny emisji
  • 01.06, 18:30 BOLL Grand Prix Słowenii w Krsko (CANAL+) Godziny emisji

Premiery

Najbliższe premiery programów, filmów i seriali emitowanych w grupie Kanały Canal+ Prestige.

Stacje

Kliknięcie w logo stacji powoduje przeniesienie na stronę programu danego programu telewizyjnego.

W grupie kanałów Kanały Canal+ Prestige znajdują się stacje: CANAL+, CANAL+ 1, CANAL+ 4K ULTRA HD, CANAL+ DISCOVERY, CANAL+ FAMILY, CANAL+ FILM, CANAL+ SERIALE, CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info