Reklama

Sport Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2019-09-19 19:44:57).

Trwające transmisje sportowe w telewizji

17:20-20:20 Trwa... ME mężczyzn w siatkówce - Hiszpania - Niemcy (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
18:10-20:50 Trwa... Liga Europy - Rennes - Celtic (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 6 PPV Logo Polsat Sport Premium 6 PPV
18:10-20:50 Trwa... Liga Europy - PSV Eindhoven - Sporting (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
18:10-20:50 Trwa... Liga Europy - CFR Cluj - Lazio (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 5 PPV Logo Polsat Sport Premium 5 PPV
18:10-20:50 Trwa... Liga Europy - Basel - Krasnodar (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 3 PPV Logo Polsat Sport Premium 3 PPV
18:10-20:50 Trwa... Liga Europy - Dynamo Kijów - Malmoe (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 4 PPV Logo Polsat Sport Premium 4 PPV
Reklama
18:45-20:50 Trwa... Liga Europy - Eintracht - Arsenal (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
19:00-19:50 Trwa... ME mężczyzn w siatkówce - studio (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
19:00-20:45 Trwa... LIQUI MOLY Handball Bundesliga 19/20, odc. 16: Bergischer HC v. THW Kiel (piłka ręczna) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub
19:35-19:55 Trwa... Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Polska - Ukraina ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Kolejne dzisiejsze transmisje sportowe w telewizji (2019-09-19)

19:50-22:30 ME mężczyzn w siatkówce - Polska - Ukraina (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
19:50-22:10 Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Polska - Ukraina Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
20:00-20:30 PGE Ekstraliga - Zapowiedź kolejki PGE Ekstraligi (Żużel) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:00-00:00 Turniej na żywo - Sanderson Farms Championship, Jackson, Mississippi - runda 1 Godziny emisji
Golf Channel Logo Golf Channel
20:00-22:00 Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn 2019 mecz: Polska - Ukraina Godziny emisji
Super Polsat Logo Super Polsat
20:20-23:00 ME mężczyzn w siatkówce - Serbia - Austria (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30-21:00 GP Confidential - GP Confidential (Formuła 1) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:50-21:20 Liga Europy - Moenchgladbach - Wolfsberg (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 6 PPV Logo Polsat Sport Premium 6 PPV
20:50-23:00 Liga Europy - Porto - Young Boys (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
20:50-21:20 Liga Europy - Wolverhampton - Braga (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 5 PPV Logo Polsat Sport Premium 5 PPV
20:50-21:20 Liga Europy - AS Roma - Basaksehir (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 3 PPV Logo Polsat Sport Premium 3 PPV
20:50-21:20 Liga Europy - Manchester United - Astana (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 4 PPV Logo Polsat Sport Premium 4 PPV
20:50-22:50 Liga Europy - Glasgow Rangers - Feyenoord (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
21:00-22:00 Eleven F1 - ElevenF1 ep. 62 (Formuła 1) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
21:10-00:00 ITALIAN BOXING 2019, odc. 3: MAIN EVENT - IBF INTERNATIONAL SUPER WELTERWEIGHT CHAMPIONSHIP – 10 ROUNDS Orlando Fiordigiglio Vs Sam Eggington (boks) Godziny emisji
FightKlub Logo FightKlub
22:00-22:30 Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Polska - Ukraina ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
Reklama
22:30-23:15 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:30-23:30 ME mężczyzn w siatkówce - studio (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
22:50-23:30 Liga Europy - STUDIO (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
23:15-00:25 RING TVP SPORT (magazyn) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
23:30-00:30 Liga Europy - Magazyn UEFA Ligi Europy (Magazyn) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-20 (Piątek)

05:00-07:00 Tenis ziemny - WTA Osaka: 1/4F (1) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
07:00-09:00 Tenis ziemny - WTA Osaka: 1/4F (2) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
09:00-11:00 Tenis ziemny - WTA Osaka: 1/4F (3) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
09:00-09:40 Motocyklowe MŚ - Moto3 - I sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
09:55-10:40 Motocyklowe MŚ - MotoGP - I sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
10:00-10:25 Formula 1 - Grand Prix Singapuru: studio przed 1. sesją treningową (Formuła 1) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
10:25-12:05 Formula 1 - Grand Prix Singapuru: pierwsza sesja treningowa (Formuła 1) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
10:55-12:00 Motocyklowe MŚ - Moto2 - I sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
11:00-18:45 Golf European Tour: II runda BMW PGA Championship (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
11:00-12:55 Tenis ziemny - WTA Osaka: 1/4F (4) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
12:05-13:00 Formula 1 - Grand Prix Singapuru: studio po 1. sesji treningowej (Formuła 1) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
12:45-15:30 Puchar Świata w rugby - Japonia - Rosja (Rugby) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
12:55-15:00 Laver Cup, Genewa, Szwajcaria - Turniej pokazowy (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:55-15:00 Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 67kg mężczyzn Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:15-14:10 Motocyklowe MŚ - Moto3 - II sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
Reklama
14:00-14:25 Formula 1 - Grand Prix Singapuru: studio przed 2. sesją treningową (Formuła 1) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
14:00-16:00 ATP250 Metz - I ćwiercfinał (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:10-15:10 Motocyklowe MŚ - MotoGP - II sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:25-16:05 Formula 1 - Grand Prix Singapuru: druga sesja treningowa (Formuła 1) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
15:00-17:00 Laver Cup, Genewa, Szwajcaria - Turniej pokazowy (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:10-16:00 Motocyklowe MŚ - Moto2 - II sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
15:25-17:30 Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 55kg kobiet Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
16:00-18:00 ATP250 Metz - II ćwierćfinał (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
16:05-16:30 Formula 1 - Grand Prix Singapuru: studio po 2. sesji treningowej (Formuła 1) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
17:30-20:00 PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice - Raków Częstochowa (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
17:30-17:55 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 4.kolejka: Piotrkowianin Piotrków Tryb. - MMTS Kwidzyn Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:55-20:00 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 4.kolejka: Piotrkowianin Piotrków Tryb. - MMTS Kwidzyn Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
18:00-20:00 ATP250 Metz - III ćwierćfinał (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
18:00-20:30 KRISPOL I liga siatkówki mężczyzn - Stal Nysa S.A. - LUK Politechnika Lublin (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
18:25-20:25 2. Bundesliga - Holstein Kiel - Hannover 96 (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
18:25-20:30 2. Bundesliga - Holstein Kiel - Hannover 96 (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
18:45-20:00 Speedway Grand Prix Wielkiej Brytanii, sesja treningowa (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
18:45-20:00 Speedway Grand Prix Wielkiej Brytanii, sesja treningowa (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
18:55-21:00 Laver Cup, Genewa, Szwajcaria - Turniej pokazowy (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
19:00-21:40 II Memoriał Adama Wójcika - WKS Śląsk Wrocław vs. Filou Oostende (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:00-22:30 ATP250 Metz - IV ćwierćfinał (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:00-00:00 Turniej na żywo - Sanderson Farms Championship, Jackson, Mississippi - runda 2 Godziny emisji
Golf Channel Logo Golf Channel
20:00-20:25 Super Piątek (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:00-23:00 Sporty walki - Gala HFO - Jasło Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:25-22:50 Bundesliga - FC Schalke 04 - FSV Mainz (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:25-22:30 PKO Ekstraklasa: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:25-22:30 PKO Ekstraklasa: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok (sport) Godziny emisji
CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
20:40-22:45 Serie A TIM - Cagliari Calcio - Genoa FC (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
20:40-23:00 Serie A TIM - Genoa FC - Cagliari (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:55-23:00 Premier League: Southampton - Bournemouth (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
20:55-23:00 LaLiga Santander - CA Osasuna - Real Betis (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
21:00-23:00 Laver Cup, Genewa, Szwajcaria - Turniej pokazowy (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
22:30-23:00 Super Piątek (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
22:50-23:20 Eleven F1 - ElevenF1 ep. 63 (Formuła 1) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
23:00-23:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-21 (Sobota)

05:00-07:00 Tenis ziemny - WTA Osaka: 1/2F (1) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
06:45-09:15 Puchar Świata w rugby - Australia - Fiji (Rugby) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
07:00-09:00 Tenis ziemny - WTA Osaka: 1/2F (2) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
09:00-09:55 Motocyklowe MŚ - Moto3 - III sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
09:00-11:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Seul - 1/2F (2) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
09:15-11:45 Puchar Świata w rugby - Francja - Argentyna (Rugby) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
09:55-10:55 Motocyklowe MŚ - MotoGP - III sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
10:55-11:50 Motocyklowe MŚ - Moto2 - III sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
11:30-11:35 Formula 1 - Grand Prix Singapuru: studio przed 3 sesją treningową (Formuła 1) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
11:35-13:05 Formula 1 - Grand Prix Singapuru: trzecia sesja treningowa (Formuła 1) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
11:45-13:50 Puchar Świata w rugby - Nowa Zelandia - RPA (Rugby) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
12:00-12:55 Stan futbolu (magazyn) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
12:35-13:00 Motocyklowe MŚ - Moto3 - kwalifikacje I (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
12:55-14:55 LaLiga Santander - Villarreal CF - Real Valladolid (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
12:55-15:00 2. Bundesliga - VfB Stuttgart — SpVgg Greuther Fürth (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
12:55-15:00 Turniej pokazowy (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:55-14:55 Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 59kg kobiet Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:00-13:25 Gorączka Piłkarskiej Soboty (magazyn sportowy) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
13:00-13:30 Motocyklowe MŚ - Moto3 - kwalifikacje II (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
13:05-13:30 Formula 1 - Grand Prix Singapuru: studio po 3. sesji treningowej (Formuła 1) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
13:25-15:30 Premier League: Leicester - Tottenham Hotspur (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
13:25-15:25 Championship - Leeds United - Derby County (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
13:25-15:30 Premier League: Leicester - Tottenham Hotspur (sport) Godziny emisji
CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
13:30-14:10 Motocyklowe MŚ - MotoGP - IV sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
13:50-16:50 Puchar Nice 1. ligi (Żużel) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:00-14:55 Formula 1 - Grand Prix Singapuru: studio przed kwalifikacjami (Formuła 1) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
14:00-16:30 ATP250 Metz - I półfinał (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:10-14:35 Motocyklowe MŚ - MotoGP - kwalifikacje I (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:30-17:00 Liga Mistrzów Velux EHF: Orlen Wisła Płock - Kadetten (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
14:35-15:05 Motocyklowe MŚ - MotoGP - kwalifikacje II (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:40-17:05 PKO Ekstraklasa: ŁKS - Arka Gdynia (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
14:45-00:30 FIM Endurance World Championship, Bol d Or (24 hours) (wyścigi motocyklowe) Godziny emisji
Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:55-17:00 Serie A TIM - Udinese Calcio - Brescia Calcio (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
14:55-16:05 Formula 1 - Grand Prix Singapuru: kwalifikacje (Formuła 1) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
15:00-17:00 (kolarstwo)
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:05-15:30 Motocyklowe MŚ - Moto2 - kwalifikacje I (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
15:20-17:30 Bundesliga: Bayern Monachium - FC Koln (sport) Godziny emisji
CANAL+ Logo CANAL+
15:25-17:55 Bundesliga - Bayer Leverkusen - Union Berlin (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
15:30-15:55 Gorączka Piłkarskiej Soboty (magazyn sportowy) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
15:30-16:00 Motocyklowe MŚ - Moto2 - kwalifikacje II (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
15:55-18:00 Premier League: Manchester City - Watford (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
15:55-17:55 LaLiga Santander - Levante UD - SD Eibar (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
16:00-18:30 ATP250 Metz - II półfinał (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
16:05-17:15 Formula 1 - Grand Prix Singapuru: studio po kwalifikacjach (Formuła 1) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
16:15-17:00 Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: 1/8F ( studio) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
16:40-18:20 GT Open 2019: GT Open Barcelona - transmisja wyścigu 1 (magazyn motoryzacyjny) Godziny emisji
Motowizja Logo Motowizja
16:50-19:50 ME mężczyzn w siatkówce (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:00-19:40 PKO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Korona Kielce (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
17:15-18:25 Magazyn - STUDIO LIVE (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
17:30-21:00 Speedway Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff (sport) Godziny emisji
CANAL+ Logo CANAL+
17:45-20:20 Fortuna 1. liga - Chrobry Głogów - Odra Opole (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:55-20:00 Serie A TIM - Juventus FC - Hellas Verona (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
17:55-20:00 Serie A TIM - Juventus FC - Hellas Verona (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
18:00-18:25 Gorączka Piłkarskiej Soboty (magazyn sportowy) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
18:00-20:30 Fightbox King of Kings Heroes Series, Kaunas, 21.09.2019 - PART I Godziny emisji
FightBox Logo FightBox
18:25-20:30 Premier League: Newcastle - Brighton & Hove Albion (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
18:25-20:30 Bundesliga - Werder Brema - RB Lipsk (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
18:25-20:30 LaLiga Santander: Atletico Madryt - Celta Vigo (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
18:30-20:45 Liga ACB 19/20, odc. 1: Supercopa Endesa - Semifinal #1; BARÇA - VALENCIA BASKET (koszykówka) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub
18:30-20:20 II Memoriał Adama Wójcika - WKS Śląsk Wrocław vs. Filou Oostende (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
18:55-21:00 Turniej pokazowy (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:55-19:40 Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: 1/8F Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
19:40-22:00 PKO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
19:40-22:00 PKO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin (sport) Godziny emisji
CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
19:50-22:30 ME mężczyzn w siatkówce (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:20-23:00 ME mężczyzn w siatkówce - Słowenia - Bułgaria (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:20-23:00 ME mężczyzn w siatkówce (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:30-20:55 Gorączka Piłkarskiej Soboty (magazyn sportowy) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
20:30-20:40 Magazyn - STUDIO LIVE (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:30-22:30 Fightbox King of Kings Heroes Series, Kaunas, 21.09.2019 - PART II Godziny emisji
FightBox Logo FightBox
20:40-22:50 Serie A TIM - AC Milan - Inter (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:55-23:00 LaLiga Santander: Granada - Barcelona (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
21:00-23:00 Turniej pokazowy (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
21:00-00:00 Turniej na żywo - Sanderson Farms Championship, Jackson, Mississippi - runda 3 Godziny emisji
Golf Channel Logo Golf Channel
21:00-23:15 Liga ACB 19/20, odc. 2: Supercopa Endesa - Semifinal #2; REAL MADRID - MONTAKIT FUENLABRADA (koszykówka) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub
22:00-23:15 Liga+ (magazyn sportowy) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
22:30-23:10 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:50-00:00 Eleven Gol Live - Eleven Gol Live Sobota (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-22 (Niedziela)

02:00-02:30 UFC Fight Night - Rodriguez - Steohens (MMA) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
03:00-05:00 VALOR BK1, odc. 1: USA (mma) Godziny emisji
FightKlub Logo FightKlub
05:00-07:00 Tenis ziemny - WTA Osaka: Finał Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
05:20-07:50 Puchar Świata w siatkówce kobiet - Dominikana - Kenia (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
06:00-15:30 FIM Endurance World Championship, Bol d Or (24 hours) (wyścigi motocyklowe) Godziny emisji
Eurosport 2 Logo Eurosport 2
06:50-09:50 Puchar Świata w siatkówce kobiet - Kamerun - Holandia (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
07:00-09:05 Tenis ziemny - Turniej WTA - Seul - Finał Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
07:15-09:20 Puchar Świata w rugby - Włochy - Namibia (Rugby) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
07:50-11:00 Puchar Świata w siatkówce kobiet - Chiny - Brazylia (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
09:30-12:10 BWF World Tour Super 1000 China Open - finały (Badminton) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
09:45-11:35 Puchar Świata - Irlandia - Szkocja (RUGBY) Godziny emisji
Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
09:50-12:10 Puchar Świata w siatkówce kobiet - Rosja - Serbia (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
11:00-12:30 CAFE FUTBOL (Magazyn) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
11:55-14:00 LaLiga Santander: Getafe - Mallorca (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
11:55-14:00 Turniej pokazowy (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:10-14:40 PKO Ekstraklasa: Wisła Płock - Wisła Kraków (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
12:10-14:25 Puchar Świata w siatkówce kobiet - Japonia - USA (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
12:15-14:05 Puchar Świata - Anglia - Tonga (RUGBY) Godziny emisji
Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
12:25-14:30 Serie A TIM - Sassuolo - SPAL (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
12:30-13:00 Formula 1 - Grand Prix Singapuru: parada kierowców (Formuła 1) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Katowice Logo TVP3 Katowice
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Wrocław Logo TVP3 Wrocław
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Gorzów Wlkp. Logo TVP3 Gorzów Wlkp.
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Opole Logo TVP3 Opole
13:00-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Godziny emisji
TVP3 Olsztyn Logo TVP3 Olsztyn
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Warszawa Logo TVP3 Warszawa
13:00-14:55 Championship - West Bromwich Albion - Huddersfield Town (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Gdańsk Logo TVP3 Gdańsk
13:00-14:30 Motocyklowe MŚ - MotoGP - wyścig (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
13:00-14:05 Formula 1 - Grand Prix Singapuru: studio przed wyścigiem (Formuła 1) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Szczecin Logo TVP3 Szczecin
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Bydgoszcz Logo TVP3 Bydgoszcz
13:00-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Godziny emisji
TVP3 Lublin Logo TVP3 Lublin
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Rzeszów Logo TVP3 Rzeszów
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Białystok Logo TVP3 Białystok
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Kraków Logo TVP3 Kraków
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Poznań Logo TVP3 Poznań
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Kielce Logo TVP3 Kielce
13:00-14:05 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Logo TVP3
13:30-15:15 LIQUI MOLY Handball Bundesliga 19/20, odc. 17: SC Magdeburg v. Rhein-Neckar Löwen (piłka ręczna) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub
13:35-14:55 Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig drużynowy, sztafeta mieszana Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:55-15:55 LaLiga Santander: RCD Espanyol - Real Sociedad (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
14:00-16:00 Turniej pokazowy (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Katowice Logo TVP3 Katowice
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Wrocław Logo TVP3 Wrocław
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Gorzów Wlkp. Logo TVP3 Gorzów Wlkp.
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Opole Logo TVP3 Opole
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Warszawa Logo TVP3 Warszawa
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Gdańsk Logo TVP3 Gdańsk
14:05-16:15 Formula 1 - Grand Prix Singapuru: wyścig (Formuła 1) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Szczecin Logo TVP3 Szczecin
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Bydgoszcz Logo TVP3 Bydgoszcz
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Rzeszów Logo TVP3 Rzeszów
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Białystok Logo TVP3 Białystok
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Kraków Logo TVP3 Kraków
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Poznań Logo TVP3 Poznań
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Kielce Logo TVP3 Kielce
14:05-15:15 Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia Godziny emisji
TVP3 Logo TVP3
14:25-16:40 Liga holenderska - FC Emmen - Feyenoord (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:30-15:30 Motocyklowe MŚ - Moto2 - wyścig (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:40-17:00 PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
14:45-16:50 Fortuna 1. liga - Podbeskidzie Bielsko - Biała - GKS Tychy (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:55-17:00 Serie A TIM - US Lecce - SSC Napoli (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
14:55-17:00 Serie A TIM - Bologna FC - AS Roma (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
14:55-17:00 Premier League: West Ham - Manchester United (sport) Godziny emisji
CANAL+ Logo CANAL+
14:55-16:00 Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Singapuru Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
15:05-16:40 GT Open 2019: GT Open Barcelona - transmisja wyścigu 2 (magazyn motoryzacyjny) Godziny emisji
Motowizja Logo Motowizja
15:20-17:25 Bundesliga: Borussia M. - Fortuna (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
15:30-18:00 ATP250 Metz - finał (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
15:30-17:00 Szosowe mistrzostwa świata, , Wielka Brytania - Drużyny mieszane (kolarstwo) Godziny emisji
Eurosport 2 Logo Eurosport 2
15:45-18:25 PGE Ekstraliga - Stelmet Falubaz Zielona Góra - forBET Włókniarz Częstochowa (Żużel) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
15:55-18:00 LaLiga Santander: Valencia - Leganes (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
16:00-18:00 Turniej pokazowy (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
16:00-16:45 Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig drużynowy, sztafeta mieszana Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
16:00-17:45 LIQUI MOLY Handball Bundesliga 19/20, odc. 18: HSG Nordhorn-Lingen v. MT Melsungen (piłka ręczna) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub
16:15-17:00 Formula 1 - Grand Prix Singapuru: studio po wyścigu (Formuła 1) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
16:40-18:50 Liga holenderska - PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
16:50-20:00 ME mężczyzn w siatkówce - Włochy - Turcja (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:00-19:30 PKO Ekstraklasa: Cracovia - Legia Warszawa (sport) Godziny emisji
CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
17:00-17:20 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 9 kolejka: Cracovia - Legia Warszawa ( studio ) Godziny emisji
TVP2 HD Logo TVP2 HD
17:00-17:55 Magazyn - STUDIO LIVE (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
17:00-19:30 PKO Ekstraklasa: Cracovia - Legia Warszawa (sport) Godziny emisji
CANAL+ Logo CANAL+
17:20-19:35 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 9 kolejka: Cracovia - Legia Warszawa Godziny emisji
TVP2 HD Logo TVP2 HD
17:25-19:30 Premier League: Chelsea - Liverpool (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
17:55-20:00 Serie A TIM - Atalanta BC - ACF Fiorentina (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
17:55-20:00 Serie A TIM - Atalanta - Fiorentina (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
18:00-20:00 Turniej pokazowy (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:00-18:30 Liga ACB 19/20, odc. 3: Supercopa Endesa - 3 Points-Shooting Contest (koszykówka) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub
18:25-20:30 LaLiga Santander - Athletic Club - Deportivo Alaves (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
18:25-20:40 LaLiga Santander - Athletic Club - Deportivo Alaves (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
18:45-21:30 Finał PGE Ekstraliga: II mecz FOGO UNIA Leszno - BETARD SPARTA Wrocław (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
19:00-22:00 Colosseum Tournament, 22.09.2019 Godziny emisji
FightBox Logo FightBox
19:00-21:15 Liga ACB 19/20, odc. 4: Supercopa Endesa - FINAL (koszykówka) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub
19:30-21:55 Liga Mistrzów Velux EHF: PGE Vive Kielce - HC Motor Zaporoże (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
20:00-20:55 Magazyn - STUDIO LIVE (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:40-22:45 Serie A TIM - S.S. Lazio - Parma Calcio 1913 (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:40-23:00 Serie A TIM - Lazio - Parma (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:55-23:00 LaLiga Santander - Sevilla FC - Real Madryt (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
21:00-00:00 Turniej na żywo - Sanderson Farms Championship, Jackson, Mississippi - Finał Godziny emisji
Golf Channel Logo Golf Channel
21:30-22:15 Turbokozak Extra (magazyn sportowy) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
21:30-23:05 Magazyn PGE Ekstraliga (magazyn sportowy) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
21:45-22:30 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
23:00-00:00 Eleven Gol Live - Eleven Gol Live Niedziela (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1

Stacje emitujące sport w TV

Logo CANAL+
Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
Logo CANAL+ SPORT
Logo CANAL+ SPORT 2
Logo ELEVEN SPORTS 1
Logo ELEVEN SPORTS 2
Logo ELEVEN SPORTS 3
Logo ELEVEN SPORTS 4
Logo Eurosport 1
Logo Eurosport 2
Logo FightBox
Logo FightKlub
Logo Golf Channel
Logo Motowizja
Logo nSport+
Logo Polsat Sport
Logo Polsat Sport Extra
Logo Polsat Sport Fight
Logo Polsat Sport News
Logo Polsat Sport Premium 1
Logo Polsat Sport Premium 2
Logo Polsat Sport Premium 3 PPV
Logo Polsat Sport Premium 4 PPV
Logo Polsat Sport Premium 5 PPV
Logo Polsat Sport Premium 6 PPV
Logo SportKlub
Logo Super Polsat
Logo TVP1 HD
Logo TVP2 HD
Logo TVP3
Logo TVP3 Białystok
Logo TVP3 Bydgoszcz
Logo TVP3 Gdańsk
Logo TVP3 Gorzów Wlkp.
Logo TVP3 Katowice
Logo TVP3 Kielce
Logo TVP3 Kraków
Logo TVP3 Lublin
Logo TVP3 Olsztyn
Logo TVP3 Opole
Logo TVP3 Poznań
Logo TVP3 Rzeszów
Logo TVP3 Szczecin
Logo TVP3 Warszawa
Logo TVP3 Wrocław
Logo TVP Sport

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: CANAL+, CANAL+ 4K ULTRA HD, CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2, ELEVEN SPORTS 1, ELEVEN SPORTS 2, ELEVEN SPORTS 3, ELEVEN SPORTS 4, Eurosport 1, Eurosport 2, FightBox, FightKlub, Golf Channel, Motowizja, nSport+, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3 PPV, Polsat Sport Premium 4 PPV, Polsat Sport Premium 5 PPV, Polsat Sport Premium 6 PPV, SportKlub, Super Polsat, TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP3 Białystok, TVP3 Bydgoszcz, TVP3 Gdańsk, TVP3 Gorzów Wlkp., TVP3 Katowice, TVP3 Kielce, TVP3 Kraków, TVP3 Lublin, TVP3 Olsztyn, TVP3 Opole, TVP3 Poznań, TVP3 Rzeszów, TVP3 Szczecin, TVP3 Warszawa, TVP3 Wrocław, TVP Sport.

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry