Reklama

Sport Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2019-07-21 11:37:12).

Trwające transmisje sportowe w telewizji

09:45-13:30 Trwa... Mistrzostwa Europy U-20, Szwecja (lekkoatletyka) Godziny emisji
Eurosport 2 Logo Eurosport 2
10:00-13:30 Trwa... The Open - IV dzień (Golf) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
11:22-11:44 Trwa... Rugby Europe Sevens Grand Prix Series - ćwierćfinał (Rugby) Godziny emisji
Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
11:25-11:55 Trwa... Tour of France - Studio (kolarstwo) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
11:30-12:55 Trwa... Siatkówka plażowa - Plaża Open - Rybnik - Finał kobiet Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Kolejne dzisiejsze transmisje sportowe w telewizji (2019-07-21)

11:44-12:06 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series - ćwierćfinał (Rugby) Godziny emisji
Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
Reklama
11:55-17:25 Tour de France - 15. etap: Limoux - Foix (kolarstwo) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:06-12:28 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series - ćwierćfinał (Rugby) Godziny emisji
Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
12:28-12:50 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series - półfinał (Rugby) Godziny emisji
Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
12:50-13:15 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series - półfinał (Rugby) Godziny emisji
Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
12:55-15:05 Pływanie - Mistrzostwa Świata - Korea Południowa - Finały dz. 1 Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:00-15:00 WTA Lozanna - finał (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
13:30-15:30 International Champions Cup - Juventus - Tottenham Hotspur (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
13:30-15:30 The Open - IV dzień (Golf) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
13:30-15:30 International Champions Cup - Juventus - Tottenham Hotspur (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
14:15-14:37 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series - półfinał (Rugby) Godziny emisji
Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
14:37-14:59 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series - półfinał (Rugby) Godziny emisji
Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
14:40-17:10 PKO Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Cracovia (sport) Godziny emisji
CANAL+ Logo CANAL+
14:59-15:25 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series - półfinał (Rugby) Godziny emisji
Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
15:00-17:00 Diamond League - Londyn 2 (Lekkoatletyka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:30-17:30 The Open - IV dzień (Golf) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
15:30-17:30 International Champions Cup - Juventus - Tottenham Hotspur (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
15:40-16:55 Siatkówka plażowa - Plaża Open - Rybnik - Finał mężczyzn Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
15:45-17:15 Mistrzostwa Europy U-20, Szwecja (lekkoatletyka) Godziny emisji
Eurosport 2 Logo Eurosport 2
15:56-16:18 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series - półfinał (Rugby) Godziny emisji
Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
16:18-16:40 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series - mecz o 11. miejsce (Rugby) Godziny emisji
Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
Reklama
16:30-20:00 Speedway of Nations: Finały w Togliatti, Rosja II dzień (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
16:40-17:02 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series - mecz o 9. miejsce (Rugby) Godziny emisji
Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
16:55-20:00 Skoki Narciarskie - Letnie GP Wisła - konkurs indywidualny Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:00-20:00 Mecz towarzyski - Polska - Białoruś (Siatkówka kobiet) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:02-17:24 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series - mecz o 7. miejsce (Rugby) Godziny emisji
Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
17:10-19:30 PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa – Pogoń Szczecin (sport) Godziny emisji
CANAL+ Logo CANAL+
17:10-19:35 PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa – Pogoń Szczecin (sport) Godziny emisji
CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
17:15-19:00 Letnia Grand Prix, Wisła (skoki narciarskie) Godziny emisji
Eurosport 2 Logo Eurosport 2
17:24-17:46 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series - mecz o 5. miejsce (Rugby) Godziny emisji
Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
17:25-17:55 Tour of France - Studio (kolarstwo) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:30-20:00 The Open - IV dzień (Golf) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:30-19:27 Skoki Narciarskie - Letnie GP Wisła - konkurs indywidualny (1 seria) Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
17:46-18:11 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series - mecz o 3. miejsce (Rugby) Godziny emisji
Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
18:11-18:35 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series - mecz o 1. miejsce (Rugby) Godziny emisji
Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
19:00-21:00 Liga czeska - FK Teplice – SK Slavia Praha (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:00-22:00 ATP 250 Umag - finał (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
21:00-00:35 NASCAR 2019: MENCS 2019 New Hampshire Speedway - transmisja wyścigu (magazyn motoryzacyjny) Godziny emisji
Motowizja Logo Motowizja
22:00-00:15 MLS - Atlanta United - D.C. United (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
22:00-22:45 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:45-03:35 Esport - IEM, Chicago (relacja) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
23:55-02:00 Mecz towarzyski - Liverpool FC - Sevilla FC (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-07-22 (Poniedziałek)

00:15-02:15 Montreal - sztafeta mieszana (Triatlon) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
03:35-05:55 Pływanie - Mistrzostwa Świata - Korea Południowa - eliminacje dz. 2 Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
11:30-13:30 ATP500 German Tennis Championships 2019 Hamburg - I runda (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
12:55-14:55 Pływanie - Mistrzostwa Świata - Korea Południowa - Finały dz. 2 Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:30-15:30 ATP500 German Tennis Championships 2019 Hamburg - I runda (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:30-18:30 ATP500 German Tennis Championships 2019 Hamburg - I runda (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:50-20:05 Mistrzostwa Świata, Budapeszt (szermierka) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:30-18:30 Eliminacje do MŚ - Włochy - Polska (Beach soccer) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:30-20:00 PKO Ekstraklasa: Wisła Płock – Górnik Zabrze (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
18:30-20:30 ATP500 German Tennis Championships 2019 Hamburg - I runda (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
19:05-19:30 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
19:30-20:00 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:00-22:00 Gol Ekstra (felieton) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:00-21:00 Ekstraklasa po godzinach (magazyn sportowy) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
21:00-22:00 Magazyn - #Eleven F1 ep. 47 (Formula 1) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
22:00-22:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-07-23 (Wtorek)

02:50-05:55 Pływanie - Mistrzostwa Świata - Korea Południowa - eliminacje dz. 3 Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
09:55-11:25 Piłka wodna - Mistrzostwa Świata - Korea Południowa: 1/4F - 1 Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
11:25-12:55 Piłka wodna - Mistrzostwa Świata - Korea Południowa: 1/4F - 2 Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
11:30-13:30 ATP500 German Tennis Championships 2019 Hamburg - I runda (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
12:55-15:15 Pływanie - Mistrzostwa Świata - Korea Południowa - Finały dz. 3 Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:05-17:30 Tour de France - 16. etap: Nîmes - Nîmes (kolarstwo) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:30-15:30 ATP500 German Tennis Championships 2019 Hamburg - I runda (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:30-18:30 ATP500 German Tennis Championships 2019 Hamburg - I runda (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:40-19:50 Mistrzostwa Świata, Budapeszt (szermierka) Godziny emisji
Eurosport 2 Logo Eurosport 2
17:30-18:00 Tour de France Extra (kolarstwo) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:30-20:00 ATP500 German Tennis Championships 2019 Hamburg - I runda (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
22:00-22:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-07-24 (Środa)

01:00-03:00 International Champions Cup - Real Madryt - Arsenal (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
01:00-03:00 International Champions Cup - Real Madryt - Arsenal (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
02:50-06:10 Pływanie - Mistrzostwa Świata - Korea Południowa - eliminacje dz. 4 Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
03:00-05:00 International Champions Cup - Bayern Monachium - AC Milan (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
03:00-05:00 International Champions Cup - Chivas de Guadalajara - Atletico Madryt (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
03:00-05:00 International Champions Cup - Chivas de Guadalajara - Atletico Madryt (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
03:00-05:00 International Champions Cup - Bayern Monachium - AC Milan (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
11:30-13:30 ATP500 German Tennis Championships 2019 Hamburg - II runda (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
12:15-17:30 Tour de France - 17. etap: Pont du Gard - Gap (kolarstwo) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:55-15:20 Pływanie - Mistrzostwa Świata - Korea Południowa - Finały dz. 4 Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:30-15:30 ATP500 German Tennis Championships 2019 Hamburg - II runda (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
13:30-15:30 International Champions Cup - Juventus - Inter Mediolan (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
13:30-15:30 International Champions Cup - Juventus - Inter Mediolan (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
15:30-18:30 ATP500 German Tennis Championships 2019 Hamburg - II runda (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:55-18:05 Piłka nożna - ME do lat 19: 1/2F (1) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:30-18:05 Tour de France Extra (kolarstwo) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:30-20:00 ATP500 German Tennis Championships 2019 Hamburg - II runda (TENIS) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:55-21:05 Piłka nożna - ME do lat 19: 1/2F (2) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:05-22:45 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Stacje emitujące sport w TV

Logo CANAL+
Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
Logo CANAL+ SPORT
Logo ELEVEN SPORTS 1
Logo Eurosport 1
Logo Eurosport 2
Logo Motowizja
Logo Polsat Sport
Logo Polsat Sport Extra
Logo Polsat Sport Fight
Logo Polsat Sport News
Logo Polsat Sport Premium 1
Logo Polsat Sport Premium 2
Logo TVP1 HD
Logo TVP Sport

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: CANAL+, CANAL+ 4K ULTRA HD, CANAL+ SPORT, ELEVEN SPORTS 1, Eurosport 1, Eurosport 2, Motowizja, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, TVP1 HD, TVP Sport.

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry