Reklama

Sport Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2018-08-20 10:48:50).

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Trwające transmisje sportowe w telewizji

W tej chwili nie ma transmisji sportowych.

Kolejne dzisiejsze transmisje sportowe w telewizji (2018-08-20)

15:45 - 18:00 Mistrzostwa świata kobiet do lat 20 - Półfinał (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:50 - 18:10 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 20: 1/2F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:30 - 20:05 Ekstraklasa , Polska - 5 kolejka: Śląsk Wrocław (Polska) - Pogoń Szczecin (Polska) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
18:10 - 18:40 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:40 - 19:20 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:00 - 19:55 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
19:15 - 21:25 Mistrzostwa świata kobiet do lat 20 - Półfinał (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
19:20 - 21:35 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 20: 1/2F (2): Francja - Hiszpania Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:55 - 22:00 LaLiga Santander - Valencia CF - Atletico Madrid (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:00 - 21:00 Ekstraklasa po godzinach (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:05 - 22:40 Puchar Kraju, Niemcy - SpVgg Greuther Fuerth - Borussia Dortmund (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
20:25 - 22:30 Premiership - Somerset - Poole (Żużel) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
20:25 - 22:30 Serie A TIM - Atalanta - Frosinone (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:30 - 22:00 Fortuna 1. liga (Magazyn) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:55 - 23:00 Premier League: Crystal Palace - Liverpool (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
21:00 - 23:00 Real Xtreme Fighting Godziny emisji FightBox Logo FightBox
21:35 - 22:15 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
21:55 - 00:00 La Liga Santander: Athletic Bilbao - Leganes (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
22:00 - 22:45 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
22:15 - 23:50 Gol Ekstra (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:45 - 23:45 Magazyn - #ElevenF1 ep. 57 (Formuła 1) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-08-21 (Wtorek)

00:55 - 03:05 Tenis ziemny - Turniej WTA - New Haven - 1 runda (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:00 - 20:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - New Haven - 1 runda (3) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:55 - 21:00 Elitserien - Dackarna - Eskilstuna Smederna (Żużel) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
19:00 - 20:50 Liga Mistrzów - STUDIO (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
20:00 - 22:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - New Haven - 1 runda (4) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:00 - 20:30 Liga Mistrzów - Crvena Zvezda - FC Salzburg (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 3 PPV Logo Polsat Sport Premium 3 PPV
20:00 - 20:50 Liga Mistrzów - wstęp do meczu (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
20:40 - 23:00 Championship - Swansea City - Leeds United (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:50 - 23:00 Liga Mistrzów - BATE - PSV Eindhoven (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
20:50 - 22:50 Liga Mistrzów - Benfica Lisbona - PAOK Saloniki (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
21:00 - 22:00 PUNCHER EXTRA TIME (Magazyn) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
22:00 - 22:30 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:40 - 00:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - New Haven - 1 runda (5) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:50 - 23:30 Liga Mistrzów - STUDIO (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
23:30 - 00:00 Liga Mistrzów - Magazyn UEFA Ligi Mistrzów (Magazyn) Godziny emisji Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-08-22 (Środa)

01:00 - 03:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - New Haven - 1 runda (6) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
02:45 - 04:45 Copa Libertadores 2018 (SK), odc. 24: Independiente (ARG) v Santos (BRA) (piłka nożna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
03:00 - 05:05 Tenis ziemny - Turniej WTA - New Haven - 1 runda (7) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:00 - 17:05 Lekkoatletyka - Memoriał Kamili Skolimowskiej ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:05 - 20:05 Lekkoatletyka - Memoriał Kamili Skolimowskiej Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:30 - 20:15 Fortuna 1. liga - ŁKS Łódź - Stal Mielec (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:35 - 19:30 Lekkoatletyka - Memoriał Kamili Skolimowskiej Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
19:00 - 20:50 Liga Mistrzów - STUDIO (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
19:30 - 21:15 DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 1: Pixum Super Cup - SG Flensburg-Handewitt v. Rhein-Neckar Löwen (piłka ręczna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
20:00 - 20:50 Liga Mistrzów - wstęp do meczu (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
20:05 - 20:35 Lekkoatletyka - Memoriał Kamili Skolimowskiej ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:15 - 22:45 Fortuna 1. liga - GKS Tychy - Garbarnia Kraków (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:35 - 22:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - New Haven - 2 runda (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:40 - 23:00 Championship - Aston Villa - Brentford (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:50 - 23:00 Liga Mistrzów - Young Boys - Dinamo Zagrzeb (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
20:50 - 22:50 Liga Mistrzów - Ajax Amsterdam - Dynamo Kijów (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
22:00 - 22:35 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:50 - 23:30 Liga Mistrzów - STUDIO (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
23:30 - 00:00 Liga Mistrzów - Magazyn UEFA Ligi Mistrzów (Magazyn) Godziny emisji Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-08-23 (Czwartek)

01:00 - 03:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - New Haven - 2 runda (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
11:00 - 13:00 Golf European Tour: I runda D+D REAL Czech Masters (Sport, Golf) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
14:00 - 16:00 , Niemcy - Etap 1 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:00 - 18:00 Golf European Tour: I runda D+D REAL Czech Masters (Sport, Golf) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
19:00 - 21:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - New Haven - 1/4F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:00 - 20:45 DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 2: MT Melsungen v. SC Magdeburg (piłka ręczna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
20:30 - 22:00 Fortuna 1. liga (Magazyn) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
21:00 - 23:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - New Haven - 1/4F (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
21:00 - 00:00 Turniej na żywo - FedExCup Playoffs: The Northern Trust, Paramus, New Jersey - runda 1 Godziny emisji Golf Channel Logo Golf Channel
21:00 - 23:00 ATP 250 Winston - Salem - ćwierćfinał (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
23:00 - 23:35 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:40 - 01:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - New Haven - 1/4F (3) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Stacje emitujące sport w TV

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2, ELEVEN SPORTS 1, ELEVEN SPORTS 2, ELEVEN SPORTS 3, Eurosport 1, Eurosport 2, FightBox, Golf Channel, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3 PPV, SportKlub, TVP1 HD, TVP Sport.

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info