Reklama

Sport Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2019-01-23 20:09:18).

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Trwające transmisje sportowe w telewizji

17:30 - 20:30 Trwa... Puchar Polski mężczyzn - ćwierćfinał ZAKSA Kędzierzyn Kożle - PGE Skra Bełchatów (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:25 - 21:00 Trwa... Puchar Francji - St Etienne - Dijon (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
19:30 - 22:30 Trwa... Siatkówka - Liga Mistrzyń CEV: Budowlani Łódź - Minchanka Mińsk (Sport, Siatkówka) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
19:55 - 22:30 Trwa... Siatkówka - Liga Mistrzyń CEV: Beziers VB - VakifBank Stambuł (Sport, Siatkówka) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+

Kolejne dzisiejsze transmisje sportowe w telewizji (2019-01-23)

20:15 - 22:15 Mistrzostwa Świata, - Dania - Szwecja (PIŁKA RĘCZNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:25 - 23:00 Siatkówka - Liga Mistrzyń CEV: Savino Del Bene Scandicci - SCC Palmberg (Sport, Siatkówka) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
Reklama
20:30 - 23:00 Puchar Polski mężczyzn - ćwierćfinał Stal Nysa - ONICO Warszawa (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30 - 22:25 Eurocup - Limoges CSP (Francja) - Malaga (Hiszpania) (KOSZYKÓWKA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
20:40 - 22:45 EFL Carabao Cup - Burton Albion - Manchester City (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:40 - 22:45 EFL Cup - Burton Albion - Manchester City (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
21:00 - 23:00 Puchar Francji - PSG - Strasbourg (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
22:00 - 22:45 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-01-24 (Czwartek)

01:00 - 01:30 Melbourne, Australia - Półfinał debla mężczyzn (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
05:00 - 10:00 Golf European Tour: I runda Omega Dubai Desert Classic (Sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
04:00 - 06:00 Melbourne, Australia - Półfinały kobiet (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
06:00 - 06:15 Game Schett And Mats Extra (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
06:15 - 08:15 Melbourne, Australia - Półfinały kobiet (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
09:15 - 09:30 Game Schett And Mats Extra (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
09:30 - 12:00 Melbourne, Australia - Półfinały mężczyzn (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:00 - 12:30 Game Schett And Mats (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:30 - 14:35 Golf European Tour: I runda Omega Dubai Desert Classic (Sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
12:45 - 15:45 Mistrzostwa Europy, Mińsk (ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:15 - 15:45 Puchar Świata, Anterselva - Sprint kobiet 7,5km (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:30 - 16:00 Puchar Świata, Antholz - sprint kobiet (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:55 - 17:30 Siatkówka - Liga Mistrzyń CEV: Uralochka NTMK - Hameenlinna (Sport, Siatkówka) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
16:55 - 20:15 Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Europy, Mińsk - program dowolny par sportowych Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
Reklama
17:00 - 18:30 7. strefa - magazyn siatkarski (Magazyn) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30 - 20:00 Mistrzostwa Europy, Mińsk (ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:30 - 20:30 Siatkówka - Liga Mistrzyń CEV: Chemik Police - Dinamo Moskwa (Sport, Siatkówka) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
18:30 - 20:55 1. liga - KPS Siedlce - UKS Mickiewicz Kluczbork (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:30 - 20:15 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 66: Steaua - NEXE (piłka ręczna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
20:15 - 23:20 Sporty walki - DSF Kickboxing Challenge - Warszawa Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:30 - 23:00 Puchar Włoch w siatkówce - Azimut Leo Shoes Modena - Revivre Axopower Milano (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30 - 21:45 Magazyn Ligi Mistrzów CEV (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:40 - 22:45 EFL Carabao Cup - Chelsea - Tottenham (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:40 - 22:45 EFL Cup - Chelsea FC - Tottenham Hotspur (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:45 - 23:10 Euroliga - Real Madryt - Anadolu Efes Stambuł (KOSZYKÓWKA) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:55 - 23:00 Puchar Francji - Amiens - Lyon (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
21:00 - 23:40 Wyścig Six-day, Niemcy - 1. dzień (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
21:00 - 01:00 Turniej na żywo - Farmers Insurance Open, San Diego, Kalifornia - runda 1 Godziny emisji Golf Channel Logo Golf Channel
23:20 - 23:55 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-01-25 (Piątek)

05:00 - 07:00 Melbourne, Australia (TENIS) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
07:00 - 09:15 Melbourne, Australia - Kobiety gra podwójna - finał (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
07:00 - 09:00 Melbourne, Australia (TENIS) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
08:30 - 14:30 Golf European Tour: II runda Omega Dubai Desert Classic (Sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
09:15 - 09:30 Game Schett And Mats Extra (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
Reklama
09:20 - 12:00 Puchar Świata, St Motitz - mężczyźni (Skeleton) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
09:30 - 12:00 Melbourne, Australia - Półfinały mężczyzn (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
09:45 - 11:00 Puchar Świata, Sapporo (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
11:00 - 13:00 Puchar Świata, Kitzbühel, Austria - Supergigant mężczyzn (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
12:00 - 12:30 Game Schett And Mats (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:00 - 14:00 Kolarstwo torowe - Puchar Świata, Hongkong - Finał (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:00 - 15:20 Puchar Świata, St Motitz - kobiet (Skeleton) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
13:30 - 14:05 Mistrzostwa Świata, Winterberg (SANKI) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:15 - 15:45 Puchar Świata, Anterselva (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:20 - 16:00 Puchar Świata, Antholz - sprint mężczyzn (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:35 - 15:00 Mistrzostwa Świata, Winterberg (SANKI) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
15:30 - 16:00 Mistrzostwa Świata, Winterberg (SANKI) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
15:55 - 20:15 Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Europy, Mińsk - program dowolny solistek Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:15 - 19:15 Mistrzostwa Świata, - pierwszy półfinał (PIŁKA RĘCZNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:30 - 20:00 Liga Siatkówki kobiet - DPD Legionovia Legionowo - E.Leclerc Radomka Radom (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30 - 20:30 Energa Basket Liga - Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek (KOSZYKÓWKA) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
19:30 - 00:00 Babilon MMA - Babilon MMA 7 Żyrardów - Michał Kita - Artur Głuchowski (MMA) Godziny emisji Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
20:00 - 00:30 Babilon MMA (MMA) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:15 - 22:15 Mistrzostwa Świata, - drugi półfinał (PIŁKA RĘCZNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:25 - 22:30 Bundesliga - Hertha BSC - Schalke 04 (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:25 - 22:30 Bundesliga - Hertha BSC - Shalke 04 (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:30 - 23:00 Liga Siatkówki kobiet - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Energa MKS Kalisz (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30 - 20:55 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:40 - 22:45 FA Cup - Bristol City - Bolton Wanderers (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
20:55 - 23:00 FA Cup - Arsenal - Manchester United (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
21:00 - 00:00 Wyścig Six-day, Niemcy - 2. dzień (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
21:00 - 01:00 Turniej na żywo - Farmers Insurance Open, San Diego, Kalifornia - runda 2 Godziny emisji Golf Channel Logo Golf Channel
21:55 - 23:55 Babilon MMA 7: Żyrardów Godziny emisji Polsat Logo Polsat
22:00 - 22:45 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:00 - 23:30 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-01-26 (Sobota)

02:00 - 04:45 NBA: Houston Rockets - Torornto Raptors (Sport, Koszykówka) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
03:00 - 05:15 Hokej na lodzie - NHL: All Star Skills 2019 - Konkurs umiejętności Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
03:00 - 05:00 Melbourne, Australia (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
05:00 - 07:00 Melbourne, Australia (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
06:00 - 07:00 Daihatsu Indonesia Masters - półfinały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
07:00 - 08:00 Daihatsu Indonesia Masters - półfinały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
07:45 - 10:00 Puchar Świata, Sapporo (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
07:45 - 08:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Sapporo - konkurs indywidualny ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
07:45 - 08:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Sapporo - konkurs indywidualny ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
08:00 - 09:00 Daihatsu Indonesia Masters - półfinały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
08:00 - 10:20 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Sapporo - konkurs indywidualny Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
08:00 - 10:15 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Sapporo - konkurs indywidualny Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:00 - 10:00 Daihatsu Indonesia Masters - półfinały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
09:15 - 09:30 Game Schett And Mats Extra (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
09:30 - 14:00 Golf European Tour: III runda Omega Dubai Desert Classic (Sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
09:30 - 11:45 Melbourne, Australia - Finał kobiet (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
09:30 - 12:00 Puchar Świata, St Motitz - mężczyzni (Bobsleje) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
10:00 - 11:00 Daihatsu Indonesia Masters - półfinały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
10:00 - 11:30 Puchar Świata, Garmisch Partenkirchen, Niemcy - Zjazd kobiet (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
10:15 - 11:15 Stan futbolu (magazyn) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
11:00 - 12:00 Daihatsu Indonesia Masters - półfinały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
11:15 - 13:20 Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Europy, Mińsk - program dowolny solistów Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
11:30 - 13:00 Puchar Świata, Kitzbühel, Austria - Zjazd mężczyzn (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
11:45 - 12:00 Game Schett And Mats Extra (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:00 - 13:00 Daihatsu Indonesia Masters - półfinały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
12:00 - 14:00 Melbourne, Australia - Finał miksta (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:30 - 14:30 Energa Basket Liga - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa (Koszykówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
12:55 - 15:00 LaLiga Santander - Sevilla FC - Levante (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
12:55 - 15:00 LaLiga Santander - Sevilla FC - Levante (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
13:00 - 15:20 Puchar Świata, St Motitz - mężczyzni (Bobsleje) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
13:00 - 14:15 Puchar Świata, Anterselva (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
13:00 - 17:00 2019 World Championship of Ping Pong, odc. 1: Afternoon session (ping-pong) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
13:20 - 15:10 Kolarstwo torowe - Puchar Świata, Hongkong - Finał (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:25 - 15:25 FA Cup - Accrington Stanley - Derby County / Southampton (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
13:30 - 14:10 Puchar Świata, Antholz - bieg pościgowy kobiet (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:00 - 14:30 Puchar Świata, Trondheim (KOMBINACJA NORWESKA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:15 - 15:00 Puchar Świata, Ulricehamn, Szwecja - 10km kobiet stylem dowolnym (BIEGI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:30 - 14:45 Puchar Polski mężczyzn - STUDIO (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:45 - 17:30 Puchar Polski mężczyzn - I półfinał (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:00 - 18:00 Mistrzostwa Europy, Mińsk (ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
15:00 - 17:00 Serie A TIM - Sassuolo - Cagliari (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
15:10 - 17:50 Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Europy, Mińsk - program dowolny par tanecznych Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:15 - 16:15 Puchar Świata, Anterselva (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:20 - 16:20 Puchar Świata, Antholz - bieg pościgowy mężczyzn (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
15:20 - 17:30 Bundesliga: Borussia Dortmund - Hannover 96 (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
15:25 - 17:30 Serie A TIM - Borussia M'Gladbach - FC Augsburg (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
15:30 - 15:55 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
15:55 - 17:55 FA Cup - Manchester City - Burnley (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
16:00 - 18:00 FA Cup - Portsmouth - Queens Park Rangers (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
16:10 - 18:25 La Liga Santander: Atletico Madryt - Getafe (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
16:15 - 17:05 Mistrzostwa Świata, Winterberg (SANKI) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:30 - 18:00 Puchar Polski mężczyzn - STUDIO (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:55 - 20:00 Serie A TIM - Sampdoria - Udinese (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
18:00 - 20:30 Puchar Polski mężczyzn - II półfinał (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:00 - 20:30 Liga włoska - BCC Castellana Grotte - Consar Ravenna (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
18:00 - 20:00 Serie A TIM - Sampdoria - Udinese (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
18:20 - 20:40 Bundesliga: Werder Brema - Eintracht Frankfurt (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
18:25 - 20:30 La Liga Santander: Leganes - Eibar (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
18:25 - 20:30 FA Cup - Milwall - Everton (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
18:30 - 22:00 2019 World Championship of Ping Pong, odc. 2: Evening session (ping-pong) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
18:45 - 21:00 (not set) (KOSZYKÓWKA) Eurosport 2 Logo Eurosport 2
19:00 - 21:05 FIM SuperEnduro 2019: Grand Prix Hiszpanii, Madryt (Sport) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
19:40 - 21:50 Liga holenderska - PSV Eindhoven - Groningen (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:00 - 21:00 FIA Championship, Santiago (Formuła E) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:00 - 20:25 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:25 - 22:30 Serie A TIM - AC Milan - Napoli (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:30 - 21:00 Puchar Polski mężczyzn - STUDIO (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:40 - 22:45 La Liga Santander: Valencia - Villarreal (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:40 - 22:45 FA Cup - AFC Wimbledon - West Ham United (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:40 - 22:45 FA Cup - AFC Wimbledon - West Ham United (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
21:00 - 00:00 Turniej na żywo - Farmers Insurance Open, San Diego, Kalifornia - runda 3 Godziny emisji Golf Channel Logo Golf Channel
21:05 - 00:00 Wyścig Six-day, Niemcy - 3. kolejka (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
21:20 - 22:00 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:30 - 22:45 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
22:45 - 00:00 Magazyn - Eleven GOL LIVE Sb. ep 18 (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
23:00 - 01:05 Lekkoatletyka - Halowy mityng IAAF World Indoor Tour, Boston Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:35 - 00:00 Pegasus World Cup (WYŚCIGI KONNE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Stacje emitujące sport w TV

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2, ELEVEN SPORTS 1, ELEVEN SPORTS 2, ELEVEN SPORTS 3, ELEVEN SPORTS 4, Eurosport 1, Eurosport 2, Golf Channel, nSport+, Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight, Polsat Sport News, SportKlub, TVP1 HD, TVP Sport.

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info