Reklama

Logo Eurosport 2 Eurosport 2 program TV na dziś - ramówka, emisje

2019-03-20

03:00

Mistrzostwa świata, Dania - Kobiety, faza grupowa: Chiny - Niemcy

CURLING

Godziny emisji Mistrzostwa świata - Dania

05:00

Tirreno Adriatico, Włochy - Etap 7

KOLARSTWO

Godziny emisji Tirreno Adriatico - Włochy

05:45

Dookoła Tajwanu - Etap 3

KOLARSTWO

Godziny emisji Dookoła Tajwanu

06:00

Mistrzostwa świata, Ostersund - 12,5 km kobiet ze startu wspólnego

BIATHLON

Godziny emisji Mistrzostwa świata w biathlonie

06:30

Mistrzostwa Świata, Ostersund - 15km mężczyzn ze startu wspólnego

BIATHLON

Godziny emisji Mistrzostwa świata w biathlonie

07:00

Puchar Świata, Soldeu, Andora - Gigant kobiet, 2. przejazd

NARCIARSTWO ALPEJSKIE

Godziny emisji Puchar Świata w narciarstwie alpejskim

07:30

Puchar Świata, Soldeu, Andora - Slalom mężczyzn, 2. przejazd

NARCIARSTWO ALPEJSKIE

Godziny emisji Puchar Świata w narciarstwie alpejskim

08:00

Mistrzostwa Świata, Buriram, Tajlandia - Wyścig 2

SUPERBIKE

Godziny emisji Mistrzostwa Świata - Buriram - Tajlandia

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
08:30
Na żywo

Trwa...  Mistrzostwa Świata, Saitama, Japonia - Solistki, program krótki

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE

Godziny emisji Mistrzostwa świata w łyżwiarstwie figurowym

13:00

Mistrzostwa Świata, Saitama, Japonia - Pary sportowe, program krótki

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE

  Godziny emisji Mistrzostwa świata w łyżwiarstwie figurowym

Reklama
14:30

FIA Championship, Sanya, China - Zapowiedź

Formuła E

  Godziny emisji Formuła E

15:00

MŚ Endurance, Sebring, Stany Zjednoczone - Podsumowanie

WYŚCIGI SAMOCHODOWE

  Godziny emisji MŚ Endurance - Sebring - Stany Zjednoczone

15:30

Puchar Świata, Soldeu, Andora - Gigant kobiet, 2. przejazd

NARCIARSTWO ALPEJSKIE

  Godziny emisji Puchar Świata w narciarstwie alpejskim

16:00

Puchar Świata, Soldeu, Andora - Slalom mężczyzn, 2. przejazd

NARCIARSTWO ALPEJSKIE

  Godziny emisji Puchar Świata w narciarstwie alpejskim

16:30

Mistrzostwa świata, Ostersund - 12,5 km kobiet ze startu wspólnego

BIATHLON

  Godziny emisji Mistrzostwa świata w biathlonie

Reklama
17:00

Mistrzostwa Świata, Ostersund - 15km mężczyzn ze startu wspólnego

BIATHLON

  Godziny emisji Mistrzostwa świata w biathlonie

17:30

MŚ Endurance, Sebring, Stany Zjednoczone - Podsumowanie

WYŚCIGI SAMOCHODOWE

  Godziny emisji MŚ Endurance - Sebring - Stany Zjednoczone

18:00

FIA Championship, Sanya, China - Zapowiedź

Formuła E

  Godziny emisji Formuła E

18:35

Puchar Świata, Schonach - Bieg na 15 km

KOMBINACJA NORWESKA

  Godziny emisji Puchar Świata w kombinacji norweskiej

19:00
Na żywo

Mistrzostwa świata, Dania - Kobiety, faza grupowa: Stany Zjednoczone - Szwecja

CURLING

  Godziny emisji Mistrzostwa świata - Dania

21:55

WIADOMOŚCI EUROSPORTU

WIADOMOŚCI EUROSPORTU

  Godziny emisji WIADOMOŚCI EUROSPORTU

22:00

Dookoła Tajwanu, - Etap 4

KOLARSTWO

  Godziny emisji Dookoła Tajwanu

22:15

Mistrzostwa świata, Ostersund - 12,5 km kobiet ze startu wspólnego

BIATHLON

  Godziny emisji Mistrzostwa świata w biathlonie

Reklama
22:45

Mistrzostwa Świata, Ostersund - 15km mężczyzn ze startu wspólnego

BIATHLON

  Godziny emisji Mistrzostwa świata w biathlonie

23:15

MŚ Endurance, Sebring, Stany Zjednoczone - Podsumowanie

WYŚCIGI SAMOCHODOWE

  Godziny emisji MŚ Endurance - Sebring - Stany Zjednoczone

23:45

FIA Championship, Sanya, China - Zapowiedź

Formuła E

  Godziny emisji Formuła E

00:10

WIADOMOŚCI EUROSPORTU

WIADOMOŚCI EUROSPORTU

  Godziny emisji WIADOMOŚCI EUROSPORTU

00:20

Puchar Świata, Vikersund - Konkurs indywidualny, skocznia mamucia

SKOKI NARCIARSKIE

  Godziny emisji Puchar Świata w skokach narciarskich

01:05

Puchar Świata, Schonach - Bieg na 15 km

KOMBINACJA NORWESKA

  Godziny emisji Puchar Świata w kombinacji norweskiej

01:30

Mistrzostwa świata, Ostersund - 12,5 km kobiet ze startu wspólnego

BIATHLON

  Godziny emisji Mistrzostwa świata w biathlonie

02:00

Dookoła Tajwanu, - Etap 4

KOLARSTWO

  Godziny emisji Dookoła Tajwanu

02:15

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Eurosport 2

Na stronie stacji telewizyjnej Eurosport 2 umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Eurosport 2. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału Eurosport 2 można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Eurosport 2 umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Eurosport 2. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo w Eurosport 2

  • 20.03, 19:00 Mistrzostwa świata, Dania - Kobiety, faza grupowa: Stany Zjednoczone - Szwecja Godziny emisji
  • 21.03, 08:00 Mistrzostwa Świata, Saitama Godziny emisji
  • 21.03, 14:00 Mistrzostwa świata, Dania - Kobiety, faza grupowa: Kanada - Rosja Godziny emisji
  • 22.03, 15:30 Bredene Koksijde Classic Godziny emisji
  • 22.03, 19:00 Mistrzostwa świata, Dania - Kobiety, faza grupowa: Kanada - Dania Godziny emisji
  • 23.03, 09:30 Mistrzostwa świata, Saitama, Japonia - Soliści, program dowolny Godziny emisji
  • 23.03, 14:30 Mediolan - San Remo, Włochy Godziny emisji
  • 23.03, 19:00 Mistrzostwa świata, Dania - Półfinały kobiet Godziny emisji
  • 24.03, 07:00 Mistrzostwa świata, Saitama, Japonia - Pokazy mistrzów Godziny emisji
  • 24.03, 10:00 Mistrzostwa świata, Dania - Mecz o 3. miejsce kobiet Godziny emisji
Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info