Reklama

Logo Eurosport 2 Eurosport 2 program TV na dziś - ramówka, emisje

2018-11-18

03:00

Puchar Świata, Levi, Kanada - Slalom kobiet, 1. przejazd

NARCIARSTWO ALPEJSKIE

Godziny emisji Puchar Świata w narciarstwie alpejskim

03:30

Puchar Świata, Levi, Finlandia - Slalom kobiet, 2. przejazd

NARCIARSTWO ALPEJSKIE

Godziny emisji Puchar Świata w narciarstwie alpejskim

04:00

Puchar Świata, Wisła - konkurs drużynowy

SKOKI NARCIARSKIE

Godziny emisji Puchar Świata w skokach narciarskich

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
05:30

Trwa...  Mistrzostwa Świata kobiet U-17, Urugwaj

PIŁKA NOŻNA

Godziny emisji Mistrzostwa Świata kobiet U-17 - Urugwaj

07:00

Mistrzostwa Europy, Estonia - Mężczyźni, faza grupowa: Szwecja - Szwajcaria

CURLING

  Godziny emisji Mistrzostwa Europy - Estonia

Reklama
08:00
Na żywo

Mistrzostwa Europy, Estonia - Kobiety, faza grupowa: Szkocja - Szwecja

CURLING

  Godziny emisji Mistrzostwa Europy - Estonia

11:00

Grand Prix, Puchar Rosji - Soliści, program dowolny

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE

  Godziny emisji Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym

11:45

Grand Prix, Puchar Rosji - Tańce dowolne

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE

  Godziny emisji Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym

12:30

Chiny - Etap 5

KOLARSTWO

  Godziny emisji Chiny

13:00

Home Nations Series, Northern Ireland Open

SNOOKER

  Godziny emisji Home Nations Series - Northern Ireland Open

Reklama
13:45
Na żywo

Home Nations Series, Northern Ireland Open

SNOOKER

  Godziny emisji Home Nations Series - Northern Ireland Open

17:00

Puchar Świata, Levi, Kanada - Slalom mężczyzn, 1. przejazd

NARCIARSTWO ALPEJSKIE

  Godziny emisji Puchar Świata w narciarstwie alpejskim

17:30

Puchar Świata, Levi, Finlandia - Slalom mężczyzn, 2. przejazd

NARCIARSTWO ALPEJSKIE

  Godziny emisji Puchar Świata w narciarstwie alpejskim

18:00

Grand Prix, Puchar Rosji - Gala Mistrzów

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE

  Godziny emisji Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym

20:25

WIADOMOŚCI EUROSPORTU

WIADOMOŚCI EUROSPORTU

  Godziny emisji WIADOMOŚCI EUROSPORTU

20:30

Puchar Świata, Wisła - konkurs indywidualny

SKOKI NARCIARSKIE

  Godziny emisji Puchar Świata w skokach narciarskich

22:00

Makao, Makao

WYŚCIGI SAMOCHODOWE

  Godziny emisji Makao - Makao

22:30

Makao, Chiny

WYŚCIGI SAMOCHODOWE

  Godziny emisji Makao - Chiny

Reklama
23:30

Makao, Makao

WYŚCIGI SAMOCHODOWE

  Godziny emisji Makao - Makao

23:55

WIADOMOŚCI EUROSPORTU

WIADOMOŚCI EUROSPORTU

  Godziny emisji WIADOMOŚCI EUROSPORTU

00:00

Home Nations Series, Northern Ireland Open

SNOOKER

  Godziny emisji Home Nations Series - Northern Ireland Open

01:25

WIADOMOŚCI EUROSPORTU

WIADOMOŚCI EUROSPORTU

  Godziny emisji WIADOMOŚCI EUROSPORTU

01:30

Puchar Świata, Wisła - konkurs indywidualny

SKOKI NARCIARSKIE

  Godziny emisji Puchar Świata w skokach narciarskich

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Eurosport 2

Na stronie stacji telewizyjnej Eurosport 2 umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Eurosport 2. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału Eurosport 2 można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Eurosport 2 umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Eurosport 2. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo w Eurosport 2

  • 18.11, 08:00 Mistrzostwa Europy, Estonia - Kobiety, faza grupowa: Szkocja - Szwecja Godziny emisji
  • 18.11, 13:45 Home Nations Series, Northern Ireland Open Godziny emisji
  • 19.11, 15:00 Mistrzostwa Europy, Estonia - Mężczyźni, faza grupowa: Szwecja - Włochy Godziny emisji
  • 20.11, 13:00 Mistrzostwa Europy, Estonia - Kobiety, faza grupowa: Szwecja - Rosja Godziny emisji
  • 21.11, 19:30 Eurocup - Sezon zasadniczy, 8.kolejka Godziny emisji
  • 21.11, 21:15 Eurocup - Sezon zasadniczy, 8.kolejka: Unicaja Malaga (Hiszpania) - Mornar Bar (Czarnogóra) Godziny emisji
  • 22.11, 18:00 Mistrzostwa Europy, Estonia - Półfinały mężczyzn Godziny emisji
  • 23.11, 17:30 Ekstraklasa, Polska - 16. kolejka Godziny emisji
  • 24.11, 09:00 Mistrzostwa Europy, Estonia - Finał kobiet Godziny emisji
  • 24.11, 12:00 Puchar Świata, Innsbruck, Austria Godziny emisji
Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info