Reklama

Sport w Telewizji naziemnej Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2019-05-26 18:22:25).

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Trwające transmisje sportowe w telewizji

17:50 - 20:10 Trwa... Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: Senegal - Kolumbia Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Kolejne dzisiejsze transmisje sportowe w telewizji (2019-05-26)

20:10 - 22:55 Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: Finał Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:55 - 23:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-05-27 (Poniedziałek)

15:55 - 16:25 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:25 - 17:00 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:00 - 17:35 Piłka nożna - STUDIO MŚ U20 - Polska 2019 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
Reklama
17:35 - 17:50 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: Katar - Ukraina Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:50 - 20:10 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: Katar - Ukraina Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:10 - 20:20 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: USA - Nigeria Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:20 - 22:45 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: USA - Nigeria Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:45 - 23:25 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-05-28 (Wtorek)

01:30 - 05:10 Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - Finał Pucharu Stanleya (1): Boston Bruins - St. Louis Blues Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:55 - 16:20 Siatkówka kobiet - Liga Narodów: Bułgaria - Polska (studio) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:20 - 18:40 Siatkówka kobiet - Liga Narodów: Bułgaria - Polska Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:40 - 19:00 Piłka nożna - STUDIO MŚ U20 - Polska 2019 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:00 - 20:10 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: Portugalia - Argentyna Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:10 - 20:20 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: RPA - Korea Południowa Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:20 - 22:45 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: RPA - Korea Południowa Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:45 - 23:25 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-05-29 (Środa)

14:25 - 16:05 Benefis Agnieszki Radwańskiej Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:05 - 16:20 Siatkówka kobiet - Liga Narodów: Polska - Brazylia Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:20 - 18:40 Siatkówka kobiet - Liga Narodów: Polska - Brazylia Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:40 - 19:00 Piłka nożna - STUDIO MŚ U20 - Polska 2019 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:00 - 20:20 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: Włochy - Japonia Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:20 - 20:40 Piłka nożna - Liga Europy - FINAŁ: Chelsea - Arsenal Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:40 - 23:15 Piłka nożna - Liga Europy - FINAŁ: Chelsea - Arsenal Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
Reklama
23:15 - 23:45 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-05-30 (Czwartek)

01:50 - 05:15 Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - Finał Pucharu Stanleya (2): Boston Bruins - St. Louis Blues Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:05 - 16:20 Siatkówka kobiet - Liga Narodów: Polska - Holandia Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:20 - 19:00 Siatkówka kobiet - Liga Narodów: Polska - Holandia Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:00 - 20:10 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: Norwegia - Honduras Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:10 - 20:20 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: Nigeria - Ukraina Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:20 - 22:45 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: Nigeria - Ukraina Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:45 - 23:25 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-05-31 (Piątek)

17:35 - 17:50 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: Mali - Francja Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:50 - 20:05 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: Mali - Francja Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:00 - 00:00 Babilon Fight Night 1 Godziny emisji Super Polsat Logo Super Polsat
20:05 - 22:15 Piłka ręczna kobiet - Eliminacje MŚ: Serbia - Polska Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:15 - 20:20 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Polska - Australia ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
20:20 - 22:40 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Polska - Australia ( 1 set ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
22:15 - 00:00 Babilon Gala Boksu Zawodowego Godziny emisji Polsat Logo Polsat
22:15 - 22:50 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-06-01 (Sobota)

10:15 - 10:30 Kolarstwo - Orlen Puchar Narodów, Bukowina Tatrzańska - jazda drużynowa na czas Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:30 - 13:00 Kolarstwo - Orlen Puchar Narodów, Bukowina Tatrzańska - jazda drużynowa na czas Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:00 - 14:00 Stan futbolu (magazyn) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:30 - 16:50 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Polska - USA ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
Reklama
16:50 - 19:30 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Polska - USA Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:50 - 19:10 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Polska - USA Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
19:30 - 20:55 Liga Mistrzów - Finał: Tottenham Hotspur FC - Liverpool FC ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:40 - 20:55 Liga Mistrzów - Finał: Tottenham Hotspur FC - Liverpool FC ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
20:45 - 23:00 Liga Mistrzów UEFA – Finał Godziny emisji Polsat Logo Polsat
20:55 - 23:45 Liga Mistrzów - Finał: Tottenham Hotspur FC - Liverpool FC ( 1 poł. ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:55 - 23:15 Liga Mistrzów - Finał: Tottenham Hotspur FC - Liverpool FC ( 1 poł.) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
23:45 - 00:20 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-06-02 (Niedziela)

01:40 - 01:55 Boks - Gala w Nowym Jorku ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
01:55 - 02:55 Boks - Gala w Nowym Jorku: Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
02:55 - 04:00 Boks - Gala w Nowym Jorku: Chris Algieri - Tommy Coyle Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
04:00 - 05:00 Boks - Gala w Nowym Jorku: Anthony Joshua - Andy Ruiz Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
05:00 - 05:20 Boks - Gala w Nowym Jorku ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:00 - 12:05 Wioślarstwo - Mistrzostwa Europy, Lucerna - Finały Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:05 - 16:15 Kolarstwo - Orlen Puchar Narodów, Bukowina Tatrzańska - wyścig ze startu wspólnego Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:15 - 17:05 Piłka nożna - STUDIO MŚ U20 - Polska 2019 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:50 - 19:25 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Polska - Brazylia ( 1 set ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
17:05 - 17:20 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: 1/8F - 1 (STUDIO) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:20 - 20:05 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: 1/8F - 1 (1 połowa) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:05 - 20:20 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: 1/8F (2) (studio) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:20 - 23:00 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: 1/8F (2) (1 połowa) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:00 - 23:35 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-06-03 (Poniedziałek)

16:00 - 17:05 Piłka nożna - STUDIO MŚ U20 - Polska 2019 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:05 - 20:05 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: 1/8F (3) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:05 - 23:00 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: 1/8F (5) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:00 - 23:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-06-04 (Wtorek)

01:45 - 02:05 Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - Finał Pucharu Stanleya (4):studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
02:05 - 05:15 Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - Finał Pucharu Stanleya (4): St. Louis Blues - Boston Bruins Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:45 - 19:30 Siatkówka kobiet - Liga Narodów: Serbia - Polska Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:30 - 20:05 Piłka nożna - STUDIO MŚ U20 - Polska 2019 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:05 - 23:00 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: 1/8F (8) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:00 - 23:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-06-05 (Środa)

16:45 - 17:50 Droga do EURO 2020 - zapowiedź (magazyn sportowy) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:45 - 22:30 Siatkówka kobiet - Liga Narodów: Belgia - Polska Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:30 - 20:35 Piłka nożna - Liga Narodów 1/2F: Portugalia - Szwajcaria ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
20:35 - 22:55 Piłka nożna - Liga Narodów 1/2F: Portugalia - Szwajcaria Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
22:30 - 23:15 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-06-06 (Czwartek)

16:20 - 16:45 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Przed meczem Macedonia - Polska Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:45 - 19:00 Siatkówka kobiet - Liga Narodów: Polska - Rosja Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:00 - 19:40 Piłka ręczna kobiet - Eliminacje MŚ: Polska - Serbia Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:40 - 19:55 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Przed meczem Macedonia - Polska Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:55 - 20:40 Piłka ręczna kobiet - Eliminacje MŚ: Polska - Serbia Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:40 - 23:15 Piłka nożna - Liga Narodów 1/2F: Holandia - Anglia Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:15 - 23:55 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-06-07 (Piątek)

01:45 - 05:15 Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - Finał Pucharu Stanleya (5): Boston Bruins - St. Louis Blues Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:30 - 09:50 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Francja - Polska ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
09:40 - 12:25 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Francja - Polska Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:50 - 12:00 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Francja - Polska Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
15:05 - 18:05 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: 1/4F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:30 - 23:30 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Macedonia - Polska Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:30 - 20:35 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Macedonia - Polska ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
20:35 - 23:00 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Macedonia - Polska Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
23:30 - 00:10 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-06-08 (Sobota)

09:40 - 09:50 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Bułgaria - Polska ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
09:40 - 12:25 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Bułgaria - Polska Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:50 - 12:25 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Bułgaria - Polska Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
12:25 - 13:25 Stan futbolu (magazyn) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:50 - 17:05 Piłka nożna - kobiet MŚ: Niemcy - Chiny Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:05 - 20:05 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: 1/4F (3) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:05 - 23:00 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Turcja - Francja Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:00 - 23:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-06-09 (Niedziela)

13:00 - 14:45 Jeździectwo - Grand Prix 4Foulee CSI*4 Poznań (relacja) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:10 - 13:20 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Chiny - Polska ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
13:20 - 15:30 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Chiny - Polska Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
14:45 - 17:50 Piłka nożna - Liga Narodów: mecz o 3 miejsce Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:50 - 20:00 Piłka nożna - kobiet MŚ: Anglia - Szkocja Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:00 - 22:40 Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Kanady Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:15 - 20:35 Piłka nożna - Liga Narodów: Finał Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
20:35 - 22:55 Piłka nożna - Liga Narodów: Finał Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
22:40 - 23:20 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-06-10 (Poniedziałek)

01:35 - 05:15 Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - Finał Pucharu Stanleya (6): St. Louis Blues - Boston Bruins Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:35 - 20:35 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Izrael ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:30 - 20:35 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Izrael ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
20:35 - 23:00 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Izrael Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
20:35 - 23:30 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Izrael Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:30 - 00:10 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-06-11 (Wtorek)

13:35 - 16:15 Siatkówka kobiet - Liga Narodów: Chiny - Polska Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:15 - 17:05 Piłka nożna - STUDIO MŚ U20 - Polska 2019 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:05 - 20:05 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: 1/2F (1) (studio) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:05 - 23:00 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: 1/2F (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:00 - 23:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-06-12 (Środa)

09:40 - 12:30 Siatkówka kobiet - Liga Narodów: Polska - USA Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:00 - 14:50 Tenis ziemny - Turniej WTA: Hertogenbosch - 2.runda (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:50 - 17:00 Piłka nożna - kobiet MŚ: Nigeria - Korea Południowa Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:00 - 17:10 Lekkoatletyka - Memoriał Ireny Szewińskiej (studio) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:10 - 19:40 Lekkoatletyka - Memoriał Ireny Szewińskiej Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:30 - 17:35 Lekkoatletyka - Memoriał Ireny Szewińskiej ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
17:35 - 19:25 Lekkoatletyka - Memoriał Ireny Szewińskiej Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
19:40 - 19:50 Lekkoatletyka - Memoriał Ireny Szewińskiej (studio) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:50 - 21:55 Piłka ręczna mężczyzn - Eliminacje ME 2020: Kosowo - Polska Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
21:55 - 22:55 Piłka nożna - kobiet MŚ: Francja - Norwegia ( 2 poł. ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:55 - 23:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-06-13 (Czwartek)

09:40 - 12:25 Siatkówka kobiet - Liga Narodów: Turcja - Polska Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:00 - 14:55 Tenis ziemny - Turniej WTA: Nottingham - 2.runda (1): Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:55 - 16:50 Tenis ziemny - Turniej WTA: Nottingham - 2.runda (2): Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:50 - 17:50 Droga do EURO 2020 - podsumowanie (magazyn sportowy) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:50 - 20:10 Piłka nożna - kobiet MŚ: Australia - Brazylia Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:50 - 23:00 Piłka nożna - kobiet MŚ: RPA - Chiny Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:00 - 23:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-06-14 (Piątek)

10:55 - 11:05 Tour de Pologne - wyścig po zdrowie (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
11:05 - 12:40 Tenis ziemny - Turniej WTA: Hertogenbosch - 1/4F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:40 - 12:50 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Rosja - Polska ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
12:40 - 15:10 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Rosja - Polska Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:50 - 15:00 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Rosja - Polska Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
15:10 - 17:00 Piłka nożna - kobiet MŚ: Japonia - Szkocja (2 połowa) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:00 - 17:15 Tour de Pologne - wyścig po zdrowie (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:15 - 19:55 Jeździectwo - Skoki przez przeszkody - CSIO Sopot - Grand Prix (relacja) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:55 - 23:00 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: 3 miejsce Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:00 - 23:30 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-06-15 (Sobota)

10:00 - 10:50 Stan futbolu (magazyn) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:50 - 11:00 Maraton rowerowy (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
11:00 - 12:45 Turniej WTA Hertogenbosch Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:45 - 14:30 Jeździectwo - Skoki przez przeszkody - CSIO Sopot - Duża runda (relacja) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:30 - 14:35 Maraton rowerowy (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:35 - 14:50 Tour de Pologne - wyścig po zdrowie (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:50 - 17:00 Piłka nożna - kobiet MŚ: Holandia - Kamerun Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:45 - 15:50 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Iran - Polska ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
15:50 - 18:25 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Iran - Polska Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
17:00 - 17:15 Maraton rowerowy (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:15 - 17:50 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: Finał Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:50 - 20:50 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: Finał Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:00 - 00:00 FEN 25 Ostróda Godziny emisji Super Polsat Logo Super Polsat
20:50 - 21:15 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
21:15 - 22:00 Boks - Zawodowa gala w Rydze WBSS - studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:00 - 23:00 Boks - Zawodowa gala w Rydze WBSS: Y. Dorticos - A. Tabiti Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:00 - 00:10 FEN Ostróda Godziny emisji Polsat Logo Polsat
23:00 - 00:00 Boks - Zawodowa gala w Rydze WBSS, o tytuł mistrza świata WBO: Krzysztof Głowacki - Mairis Briedis Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-06-16 (Niedziela)

00:00 - 00:50 Boks - Zawodowa gala w Rydze WBSS - studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:20 - 10:35 Lang Team Race 2019 (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:35 - 12:35 Jeździectwo - Skoki przez przeszkody - CSIO Sopot - Puchar Narodów (relacja) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:35 - 12:40 Lang Team Race 2019 (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:40 - 12:50 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Polska - Kanada ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
12:40 - 12:50 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Polska - Kanada ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:50 - 15:00 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Polska - Kanada Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
12:50 - 15:00 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Polska - Kanada Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:00 - 17:00 Lekkoatletyka - Memoriał Janusza Kusocińskiego Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
15:00 - 15:10 Lang Team Race 2019 (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:10 - 17:50 Lekkoatletyka - Memoriał Janusza Kusocińskiego Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:50 - 19:40 Piłka ręczna mężczyzn - Eliminacje ME 2020: Polska - Izrael Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:15 - 18:20 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21: Polska - Belgia ( studio ) Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
18:20 - 20:45 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21: Polska - Belgia Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
19:40 - 20:30 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21: Polska - Belgia ( 2 poł. ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:30 - 23:15 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21: Włochy - Hiszpania Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:15 - 23:55 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-06-17 (Poniedziałek)

18:05 - 18:20 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21: Serbia - Austria Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:20 - 20:40 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21: Serbia - Austria Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:40 - 20:50 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21: Niemcy - Dania Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:50 - 23:15 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21: Niemcy - Dania Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:15 - 23:50 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-06-18 (Wtorek)

08:40 - 08:50 Siatkówka kobiet - Liga Narodów: Japonia - Polska Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
08:50 - 11:30 Siatkówka kobiet - Liga Narodów: Japonia - Polska Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:30 - 14:25 Tenis ziemny - Turniej WTA - Birmingham: 1 runda (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:25 - 16:25 Tenis ziemny - Turniej WTA - Birmingham: 1 runda (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:05 - 18:20 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21: Rumunia - Chorwacja Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:20 - 20:40 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21: Rumunia - Chorwacja Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:40 - 20:50 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21: Anglia - Francja Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:50 - 23:15 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21: Anglia - Francja Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:15 - 23:55 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-06-19 (Środa)

08:40 - 08:50 Siatkówka kobiet - Liga Narodów: Polska - Dominikana Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
08:50 - 11:30 Siatkówka kobiet - Liga Narodów: Polska - Dominikana Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:30 - 14:25 Tenis ziemny - Turniej WTA - Birmingham: 2 runda (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:25 - 16:25 Tenis ziemny - Turniej WTA - Birmingham: 2 runda (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:05 - 18:20 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21: Hiszpania - Belgia Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:20 - 20:40 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21: Hiszpania - Belgia Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:30 - 20:50 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21: Włochy - Polska ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
20:40 - 20:50 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21: Włochy - Polska Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:50 - 23:15 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21: Włochy - Polska Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:50 - 23:15 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21: Włochy - Polska ( 1 poł. ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
23:15 - 23:50 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-06-20 (Czwartek)

11:30 - 11:50 Siatkówka kobiet - Liga Narodów: Korea Południowa - Polska Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
11:50 - 13:50 Siatkówka kobiet - Liga Narodów: Korea Południowa - Polska Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:50 - 14:25 Siatkówka kobiet - Liga Narodów: Korea Południowa - Polska Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:25 - 16:25 Tenis ziemny - Turniej WTA - Birmingham: 2 runda (3) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:05 - 18:20 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21: Dania - Austria Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:20 - 20:40 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21: Dania - Austria Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:40 - 20:50 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21: Niemcy - Serbia Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:50 - 23:15 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21: Niemcy - Serbia Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:15 - 23:55 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-06-21 (Piątek)

08:10 - 08:45 Nations Series Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:30 - 14:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Birmingham: 1/4F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:30 - 16:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Birmingham: 1/4F (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:30 - 16:50 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Polska - Argentyna Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:50 - 19:25 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Polska - Argentyna ( 1 set ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
16:50 - 18:50 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Polska - Argentyna Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:50 - 20:40 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Polska - Argentyna Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:40 - 20:50 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21: Francja - Chorwacja Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:50 - 23:15 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21: Francja - Chorwacja Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:15 - 23:55 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Stacje emitujące sport w TV

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: Polsat, Super Polsat, TVP1 HD, TVP2 HD, TVP Sport.

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info