Reklama

Sport w Telewizji naziemnej Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2018-09-20 06:05:17).

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Trwające transmisje sportowe w telewizji

W tej chwili nie ma transmisji sportowych.

Kolejne dzisiejsze transmisje sportowe w telewizji (2018-09-20)

07:05 - 09:05 Tenis ziemny - Turniej WTA - Seul - 2 runda (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:05 - 10:45 Tenis ziemny - Turniej WTA - Seul - 2 runda (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:45 - 12:15 Tenis ziemny - Turniej WTA - Tokio - 3 runda (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:15 - 14:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Guangzhou - 1/4F (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:00 - 15:55 Tenis ziemny - Turniej WTA - Guangzhou - 1/4F (3) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:55 - 17:30 Jeździectwo - Mistrzostwa Świata, Tryon, USA - skoki - eliminacje ( 2B ) (relacja) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
Reklama
17:30 - 19:00 Jeździectwo - Mistrzostwa Świata, Tryon, USA - skoki - eliminacje ( 2B ) (relacja) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:00 - 23:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-09-21 (Piątek)

06:00 - 08:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Seul - 1/4F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
08:00 - 10:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Tokio 1/4F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:00 - 12:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Seul - 1/4F (3) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:00 - 14:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Guangzhou - 1/2F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:00 - 16:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Guangzhou - 1/2F (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:00 - 19:30 Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Polska - Argentyna ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:30 - 21:50 Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 2 runda: Polska - Argentyna ( 1 set ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:09 - 20:10 Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Polska - Argentyna ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
20:10 - 21:50 Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Polska - Argentyna Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
21:50 - 23:00 Jeździectwo - Mistrzostwa Świata, Tryon, USA - skoki - konkurs drużynowy (relacja) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:00 - 23:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-09-22 (Sobota)

05:05 - 07:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Tokio - 1/2F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
07:00 - 09:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Seul - 1/2F Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:00 - 11:20 Tenis ziemny - Turniej WTA - Guangzhou - Finał Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
11:55 - 14:00 Koszykówka kobiet - Mistrzostwa Świata: Łotwa - Chiny Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:00 - 16:15 Judo - Mistrzostwa Świata, Baku - Finały (3) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:15 - 18:20 Lekkoatletyka - mityng PZLA Perła Ostródy Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:20 - 19:30 Sportowy weekend w TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
Reklama
19:30 - 20:00 Boks - Gala Knock Out Promotion w Łomży Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:00 - 21:00 Boks - Gala Knock Out Promotion w Łomży Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
21:00 - 22:00 Boks - Gala Knock Out Promotion w Łomży Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:00 - 22:50 Boks - Gala Knock Out Promotion w Łomży Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:50 - 23:05 Boks - Gala Knock Out Promotion w Łomży Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:05 - 00:10 Boks - Gala boksu zawodowego Londyn - walka wieczoru: Anthony Joshua - Aleksander Powietkin Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-09-23 (Niedziela)

00:10 - 00:15 Boks - Gala Knock Out Promotion w Łomży - STUDIO Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
00:15 - 00:35 Boks - Gala Knock Out Promotion w Łomży - walka wieczoru Kamil Szeremeta - Ruben Diaz Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
00:35 - 01:45 Boks - Gala Knock Out Promotion w Łomży - walka wieczoru Kamil Szeremeta - Ruben Diaz Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
04:00 - 05:50 (set 1, gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Tokio - FINAŁ Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
07:00 - 09:15 Tenis ziemny - Turniej WTA - Seul - Finał Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:15 - 10:05 Sportowy weekend w TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:05 - 12:25 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata Innsbruck - wyścig drużynowy kobiet Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:25 - 14:35 Koszykówka kobiet - Mistrzostwa Świata: Kanada - Korea Południowa Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:35 - 17:30 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Innsbruck - wyścig drużynowy mężczyzn Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:30 - 19:30 Jeździectwo - Mistrzostwa Świata, Tryon, USA - skoki - konkurs indywidualny (relacja) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:30 - 20:00 Sportowy weekend w TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:00 - 22:45 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-09-24 (Poniedziałek)

05:05 - 07:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1 runda (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
07:00 - 09:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1 runda (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
Reklama
09:00 - 10:55 Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1 runda (3) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:55 - 12:30 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata Innsbruck - indywidualna jazda na czas juniorek Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:30 - 15:25 Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1 runda (4) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:25 - 17:25 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata Innsbruck - indywidualna jazda na czas orlików (do lat 23) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:25 - 20:30 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:30 - 22:05 Piłka nożna - Gala The Best FIFA Football Awards, Londyn Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:05 - 22:45 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:45 - 00:20 Gol Extra (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-09-25 (Wtorek)

05:05 - 07:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 2 runda (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
07:00 - 09:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 2 runda (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:00 - 10:55 Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 2 runda (3) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:55 - 13:30 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata Innsbruck - indywidualna jazda na czas juniorów Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:30 - 15:25 Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 2 runda (4) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:25 - 17:15 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata Innsbruck - indywidualna jazda na czas elity kobiet Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:55 - 20:55 Koszykówka kobiet - Mistrzostwa Świata: Łotwa - USA Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:55 - 23:00 Koszykówka kobiet - Mistrzostwa Świata: Belgia - Hiszpania Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:00 - 23:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-09-26 (Środa)

05:00 - 07:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 3 runda (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
07:00 - 09:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 3 runda (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:00 - 11:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 3 runda (3) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
11:00 - 13:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 3 runda (4) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:05 - 17:45 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata Innsbruck - indywidualna jazda na czas elity mężczyzn Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:00 - 22:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-09-27 (Czwartek)

08:30 - 10:25 Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1/4F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:25 - 11:35 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata Innsbruck - wyścig juniorek Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:30 - 14:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1/4F (3) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:30 - 16:25 Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1/4F (4) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:25 - 18:55 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata Innsbruck - wyścig juniorów Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:00 - 22:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-09-28 (Piątek)

10:30 - 12:25 Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1/2F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:25 - 12:35 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata Innsbruck - wyścig orlików (do lat 23) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:35 - 14:25 Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1/2F (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:25 - 17:05 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata Innsbruck - wyścig orlików (do lat 23) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:05 - 20:55 Boks - Mecz towarzyski: Polska - Serbia Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:55 - 23:00 Koszykówka kobiet - Mistrzostwa Świata: 1/4F Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:00 - 23:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-09-29 (Sobota)

11:05 - 12:05 Sportowy weekend w TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:05 - 13:05 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata Innsbruck - wyścig elity kobiet Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:05 - 15:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - Finał Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:00 - 17:05 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata Innsbruck - wyścig elity kobiet Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:05 - 17:30 Sportowy weekend w TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:40 - 19:35 Sportowy weekend w TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:35 - 21:25 Kajakarstwo górskie - Mistrzostwa Świata, Rio de Janeiro Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
21:25 - 23:00 Koszykówka kobiet - Mistrzostwa Świata: 1/2F Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:00 - 23:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-09-30 (Niedziela)

08:50 - 09:30 Sportowy weekend w TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:30 - 10:50 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata Innsbruck - wyścig elity mężczyzn Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:50 - 11:30 Sportowy weekend w TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
11:30 - 12:55 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata Innsbruck - wyścig elity mężczyzn Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:55 - 13:05 Sportowy weekend w TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:05 - 17:00 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata Innsbruck - wyścig elity mężczyzn Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:00 - 19:05 Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 3 miejsce Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:05 - 20:05 Sportowy weekend w TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:05 - 20:20 Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Finał ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:20 - 23:00 Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Finał Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:00 - 23:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-10-01 (Poniedziałek)

06:30 - 08:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 2 runda (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
08:30 - 10:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 2 runda (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:30 - 12:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 2 runda (3) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:30 - 14:35 Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 2 runda (4) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:30 - 20:55 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:55 - 21:30 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
21:30 - 22:10 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:10 - 23:45 Gol Ekstra (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-10-02 (Wtorek)

06:30 - 08:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 2 runda (5) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
08:30 - 10:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 2 runda (6) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:30 - 12:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 2 runda (7) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:30 - 15:35 Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 2 runda (8) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:00 - 22:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-10-03 (Środa)

06:30 - 08:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 3 runda (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
08:30 - 10:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 3 runda (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:30 - 12:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 3 runda (3) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:30 - 14:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 3 runda (4) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:00 - 17:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 3 runda Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:00 - 20:55 Liga Mistrzów - 2 kolejka Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:55 - 22:55 Liga Mistrzów - 2 kolejka Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:55 - 22:55 Liga Mistrzów - 2 kolejka Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
22:55 - 00:20 Liga Mistrzów - skróty Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:55 - 00:25 Liga Mistrzów - skróty Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-10-04 (Czwartek)

06:30 - 08:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 3 runda (5) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
08:30 - 10:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 3 runda (6) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:30 - 12:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 3 runda (7) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:30 - 15:35 Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 3 runda (8) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:00 - 23:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-10-05 (Piątek)

01:05 - 04:05 Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (1): Pittsburgh Penguins - Washington Capitals Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
06:30 - 08:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 1/4F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
08:30 - 10:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 1/4F (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:30 - 12:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 1/4F (3) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:00 - 17:05 Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 1/4F (4) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:00 - 22:45 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-10-06 (Sobota)

01:00 - 04:05 Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (2): Columbus Blue Jackets - Carolina Hurricanes Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
08:30 - 10:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 1/2F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:30 - 15:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 1/2F (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:30 - 17:00 Sportowy weekend w TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:30 - 00:25 Boks - KnockOut Boxing Night - Zakopane Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-10-07 (Niedziela)

01:05 - 03:55 Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (3): Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
03:55 - 06:00 Boks - Gala w Chicago - walka wieczoru Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:20 - 10:30 Biegnij Warszawo Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:30 - 12:40 Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: Finał Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:50 - 13:15 Sportowy weekend w TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:00 - 17:00 Sportowy weekend w TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:00 - 22:45 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-10-08 (Poniedziałek)

20:30 - 20:55 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:55 - 21:35 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
21:35 - 22:15 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:15 - 23:55 Gol Ekstra (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:55 - 01:00 Światowe Igrzyska Młodzieży, Argentyna - pływanie Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-10-09 (Wtorek)

01:00 - 02:45 Światowe Igrzyska Młodzieży, Argentyna - podnoszenie ciężarów Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:00 - 22:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:40 - 23:00 Światowe Igrzyska Młodzieży, Argentyna - pływanie - studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:00 - 01:05 Światowe Igrzyska Młodzieży, Argentyna - pływanie Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-10-10 (Środa)

02:00 - 04:50 hokej na lodzie NHL: Philadelphia - San Jose Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:00 - 20:15 Przed startem Ligi Narodów - odc. 2 (magazyn) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:00 - 22:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-10-11 (Czwartek)

08:15 - 09:00 piłka nożna - Przed Ligą Narodów - meldunek Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:00 - 11:00 set 1, gem 1-3 tenis - Turniej WTA Hongkong Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
11:00 - 12:55 set 1, gem 1-3 tenis - Turniej WTA Hongkong Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:55 - 13:05 piłka nożna - Przed Ligą Narodów - meldunek Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:05 - 15:00 set 1, gem 1-3 tenis - Turniej WTA Hongkong Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:00 - 15:15 piłka nożna - Przed Ligą Narodów - meldunek Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:00 - 00:00 piłka nożna - Liga Narodów: Polska - Portugalia Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:30 - 20:35 Piłka nożna - Liga Narodów: Polska - Portugalia ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
20:35 - 22:55 Piłka nożna - Liga Narodów: Polska - Portugalia ( 1 poł. ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-10-12 (Piątek)

00:00 - 00:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
08:00 - 10:00 Turniej WTA Pekin Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:00 - 12:00 set 1, gem 1-3 tenis - Turniej WTA Hongkong Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:00 - 14:00 set 1, gem 1-3 tenis - Turniej WTA Hongkong Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:00 - 16:00 set 1, gem 1-3 tenis - Turniej WTA Hongkong Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:15 - 20:35 piłka nożna - Liga Narodów: Chorwacja - Anglia Studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:35 - 23:25 piłka nożna - Liga Narodów: Chorwacja - Anglia Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:25 - 00:05 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-10-13 (Sobota)

01:00 - 04:05 hokej na lodzie NHL - Pittsburgh - Las Vegas Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
08:00 - 10:00 set 1, gem 1-3 tenis - Turniej WTA Hongkong Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:00 - 12:00 set 1, gem 1-3 tenis - Turniej WTA Hongkong Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:00 - 15:50 tenis stołowy - Liga Mistrzyń: Siarka Tarnobrzeg - LZ Linz Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:00 - 19:05 piłka nożna - Liga Narodów - meldunek Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:05 - 22:00 hokej na lodzi e- NHL: New York - Edmonton Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:00 - 22:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:40 - 01:15 Światowe Igrzyska Młodzieży, Argentyna - Gimnastyka sportowa Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-10-14 (Niedziela)

10:00 - 12:10 set 1, gem 1-3 tenis - Turniej WTA Hongkong Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:10 - 12:45 piłka nożna - Liga Narodów - meldunek Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:45 - 15:10 e-sport - ESL Mistrzostwa Polski - finał Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:10 - 15:45 piłka nożna - Liga Narodów - meldunek Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:45 - 18:05 żużel - Speedway Diamond Cup Rzeszów Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:05 - 20:05 piłka nożna - Liga Narodów - meldunek Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:05 - 20:35 piłka nożna - Liga Narodów: Polska - Włochy - studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:35 - 22:55 Piłka nożna - Liga Narodów: Polska - Włochy ( 1 poł. ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
20:35 - 22:35 piłka nożna - Liga Narodów: Polska - Włochy Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:35 - 00:00 piłka nożna - Liga Narodów: Polska - Włochy - studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-10-15 (Poniedziałek)

00:00 - 00:30 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:30 - 12:50 (1 gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Hongkong: Finał Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:45 - 16:00 Piłka ręczna mężczyzn - Studio - 2 runda eliminacji pucharu EHF: Gwardia Opole - Benfica Lizbona Godziny emisji TVP3 Logo TVP3
15:45 - 16:00 Piłka ręczna mężczyzn: 2 runda eliminacji pucharu EHF: Gwardia Opole - Benfica Lizbona Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:00 - 16:50 Piłka ręczna mężczyzn - 1 połowa - 2 runda eliminacji pucharu EHF: Gwardia Opole - Benfica Lizbona Godziny emisji TVP3 Logo TVP3
16:00 - 16:50 Piłka ręczna mężczyzn: 2 runda eliminacji pucharu EHF: Gwardia Opole - Benfica Lizbona Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:50 - 17:00 Piłka ręczna mężczyzn - Studio - 2 runda eliminacji pucharu EHF: Gwardia Opole - Benfica Lizbona Godziny emisji TVP3 Logo TVP3
16:50 - 17:00 Piłka ręczna mężczyzn: 2 runda eliminacji pucharu EHF: Gwardia Opole - Benfica Lizbona Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:00 - 18:00 Piłka ręczna mężczyzn - 2 połowa - 2 runda eliminacji pucharu EHF: Gwardia Opole - Benfica Lizbona Godziny emisji TVP3 Logo TVP3
17:00 - 18:00 Piłka ręczna mężczyzn: 2 runda eliminacji pucharu EHF: Gwardia Opole - Benfica Lizbona Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:00 - 22:35 Sportowa niedziela Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-10-16 (Wtorek)

13:30 - 15:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - 1 runda (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:30 - 17:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - 1 runda (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:15 - 21:20 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:30 - 23:05 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Stacje emitujące sport w TV

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: TVP1 HD, TVP3, TVP Sport.

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info